ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-03-03, 15:31   #1
milosc17
Raczkowanie
 
Avatar milosc17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 99
Send a message via Skype™ to milosc17
Unhappy

ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!



Witam
przeszuka³am ca³e forum i nie znalaz³am nic na ten temat, na temat mojego problemu, a jest on taki:
Mam 22 lata jestem na trzecim roku studio w czerwcu mam obrone dyplomu i zamierzam isc na studia magisterskie, obecnie studiuje w moim rodzinnym miescie natomiast moj TZ studiuje w miescie oddalonym odemnie o 120 km, widujemy sie raz na dwa trzy tygodnie, (jest w moim wieku ,znamy sie od liceum).
Jestesmy para od prawie 5 lat, niby planujemy razem przyszlosc i niby wszystko jst dobrze, ale wkrada sie niestety rutyna, brak entuzjazmu, energi itp Wlasciwie nie wiem czy ja go kocham, bo napewno nie jest to takie uczucie jak na poczatku, mamy tez problemy intymne tzn ja nie mam wogole ochoty na seks z nim.
Dodatkowym problemem jest to iz na studiach na pierwszym roku poznalam pewnego faceta, na drugim roku dla niego zerwalam z moi obecnym chlopakiem i bylam z nim dwa miesiace po czy wrocialm do obecnego i tak jest do tej pory. Z tym ze ja nadal cos czuje do tamtego faceta i wlasnie nie wiem co to jest czy sentyment? niespelnione marzen, wyobrazenie jakie wcale nie istne w rzeczywistosci?
Co robic? Trwac w takim wegetywnym zwiazku, bez zakochania i "motyli w brzuchu" czy dac sobie spokuj?
Bardzo lubie spedzac czas z moim TZ ale to chybb przeradza sie coraz barziej w przyjazn z mojej strony, chociaz mowie mu e go kocham bo tak sie juz przyzwyczailam...

ale to wsystko poplatane, ale jezeli ktoras z Was przetrwai przeczyta cala moja histor moze bedzie mogla mi cos poradzic...
milosc17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 15:40   #2
kasienkaw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Norwegia, Sêdziszów
Wiadomo¶ci: 1 100
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Hmm...ja tez bylam w zwiazku w którym nie by³o "zakochania,motyli w brzuchu" ³udzilam sie przez jakis czas,ze moze sie cos zmieni...jednak ktoregos dnia przerwalam to, zakonczylam ten zwiazek...i powiem Ci,ze nie zaluje...Teraz mam kogos na kim mi naprawde zalezy...mam poprostu motyle w brzuchu...

Ja radzilabym Ci zakonczyc ten zwiazek...wydaje mi sie,ze sie meczysz...zreszta zdradzilas go, myslisz o tamtym takze...

To jest tylko moje zdania...Zrob to co uwazasz za stosowne...
__________________

kasienkaw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 15:51   #3
bravee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 159
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

a d³ugo ju¿ trwa ta rutyna? je¶li tak to najlepiej, ¿eby¶ zakoñczy³a ten zwi±zek, skoro od d³u¿szego czasu nic siê miêdzy Wami nie zmieni³o i Ty wci±¿ utwierdzasz siê w przekonaniu, ¿e to jest bardziej przyja¼ñ ni¿ mi³o¶æ. nie ma sensu dalej tego ci±gn±æ, bo jeszcze bardziej skrzywdzisz swojego obecnego T¿ - nikt nie lubi by³ ok³amywany, a s±dzê, ¿e po tak d³ugim sta¿u, mo¿e siê domy¶laæ, i¿ coraz mniej interesujesz siê jego osob± jako facetem.
__________________
` tylko b±d¼ przy mnie, trwaj, proszê Ciê, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na g³odzie... `
bravee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 15:56   #4
milosc17
Raczkowanie
 
Avatar milosc17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 99
Send a message via Skype™ to milosc17
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

w³asnie wszystko zmienilo sie po "tej przygodzie", wtedy zaczelo sie juz psuæ czyli nieca³e dwa lata juz...
ale caly czas obawiam sie ze jesli zakoncze ten zwiazek to kiedys bede za³owac...
no i zostane sama bo nie mam tak naprawde innego przyjaciela, a wiem ze jezeli sie rozstaniemy to on nie bedzie chcial miec ze mna zadnego kontaktu, nic nie bedzie sie do mnie odzywal, a po tak dlugim czasie ja chciala bym nadal utrzymywac z nim kontakty przyjacielskie albo chociaz normalna znajomosc...

milosc17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 16:10   #5
bravee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 159
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

skoro przez dwa lata nic siê nie zmieni³o to w±tpiê, aby teraz nast±pi³ zwrot akcji, poza tym rozstanie czasem dobrze wp³ywa na zwi±zek - ludzie siê rozstaj± i dopiero wtedy dochodz± do wniosku, ¿e znale¼li mi³o¶æ swego ¿ycia... oczywi¶cie nie we wszystkich przypadkach to siê sprawdza.
__________________
` tylko b±d¼ przy mnie, trwaj, proszê Ciê, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na g³odzie... `
bravee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 17:04   #6
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ¿ó³ty domek
Wiadomo¶ci: 9 336
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

mo¿e przyda siê wam przerwa-zobaczysz czy w ogle za nim têsknisz, czy chcesz jeszcze z nim byæ...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 20:45   #7
olusiaaa1987
Raczkowanie
 
Avatar olusiaaa1987
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zawiercie- Katowice ;D
Wiadomo¶ci: 99
GG do olusiaaa1987
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Jezeli nie czujesz ze go nie kochasz a tylko przywyk³a¶ do tego ze mu to mówisz no to najlepiej zakoñcz ten zwiazek nie ma sensu zeby¶ robila z³udne nadzieje T¯. Im szybciej tym lepiej, ale musisz czuæ ¿e nie czujesz nic do Niego
olusiaaa1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 22:05   #8
take me away
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

S±dzê, ¿e najpierw powinni¶cie sobie zrobiæ przerwê i zobaczyæ, czy rzeczywi¶cie bêdzie wam lepiej osobno, czy jednak warto walczyæ o to uczucie.
take me away jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 22:53   #9
nizza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

a mo¿e warto spróbowaæ co¶ zmieniæ? Mo¿e jakie¶ nowo¶ci równie¿ w sypialni (seksowna bielizna czy jaki¶ gad¿et, jest sporo opcji). Wybierzcie siê gdzie¶ razem, na jaka¶ wycieczkê, tak, ¿eby¶cie mogli byæ sami przez kilka dni, mo¿e to da Ci odpowied¼.
A skoro zerwa³a¶ z tamtym to musia³a¶ mieæ jaki¶ powód, prawda? Ja kiedy¶ próbowa³am wróciæ do by³ego. Ale to co mnie wtedy, jaki¶ czas wcze¶niej, irytowa³o, irytowa³o mnie te¿ po tej przerwie. Wiêc wydaje mi siê, ¿e to raczej sentyment do tego, co mog³o byæ, odskocznia od tego, co jest...
nizza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-04, 07:33   #10
milosc17
Raczkowanie
 
Avatar milosc17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 99
Send a message via Skype™ to milosc17
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Dziekuje za wszystkie podpowiedzi.
Ca³y czas sie zastanawiam i caly czas mam jednak watpliwo¶ci nie moge sie na nic zdecydowac. Teraz w weekend bedziemy sie widzec z TZ wiec zobacze jak to bedzie...
milosc17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-04, 08:41   #11
enter code
Zadomowienie
 
Avatar enter code
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 1 756
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

my¶lê ¿e powinni¶cie podj±æ decyzjê o rozstaniu. po co siê oszukiwaæ? a choæby sama przerwa stworzy wam nowe mo¿liwo¶ci

sama mia³am bardzo podobnie - by³am z facetem d³ugo, na pocz±tku mi³o¶æ a potem to ju¿ w³a¶ciwie nic. nie chcia³am ¿eby mnie dotyka³ i ca³owa³, o seksie nie by³o mowy. ale nie umia³am sie rozstaæ. w koñcu on to zrobi³, a ja siê potem rozp³aka³am....ze szczê¶cia
__________________
Zacznij od tego co znasz, a potem wymy¶l to na nowo. Nie zdziw siê, gdy zobaczysz ¿e niesamowite kwiaty rosn± na zwyk³ej ziemi. S.King

enter code jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 18:46   #12
milosc17
Raczkowanie
 
Avatar milosc17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 99
Send a message via Skype™ to milosc17
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

podjelismy wspolnie decyzje o malej przerwie w widywaniu sie dzwonieniu do siebie i wogoole kontaktach wszelkich...
mam nadzieje ze to jest dobra decyzja i za jakis czas wrocimy do siebie albo sie ostatecznie rozstaniemy, rozstanie chyba jest lepsze od takiej wegetacji w zwiazku?
milosc17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-13, 20:06   #13
taka_ja90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Mysle, ¿e lepsze.
Po co siê meczyc, zadreczac albo robic cos na sile?
Nie ma sensu.
taka_ja90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-13, 20:14   #14
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomo¶ci: 1 938
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Jezeli widujecie sie raz na 2 tygodnie,a Ty czujesz rutynê to jak dla mnie koncz ten zwiazek.Przeciez jak sie nie widzisz ze swoim facetem 2 tygodnie to steskniona powinnas do niego leciec, do lozka do niego tez...
Tak mi sie wydaje moim zdaniem przynajmniej.
__________________

krooolewna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-19, 22:16   #15
milosc17
Raczkowanie
 
Avatar milosc17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 99
Send a message via Skype™ to milosc17
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

wracam do tego watku
Zmieni³o siê troche u mnie od maja 2010 jestem z M czyli z ch³opakiem ze studiów, z poprzednim rozstali¶my sie i nie utrzymujemy kontaktu. Czyli tak jak w wiekszo¶ci mi radzi³yscie, nie ¿a³uje.
Z M jest cudownie poza tym ze tez sie rzadko widujemy co mnie dobija zwlaszcza teraz jak jesien sie zbliza
Bardzo za Nim tesknie i chyba zamieniam sie w Kobiete -bluszcz bo staram sie dla Niego jak moge, widzimy sie w weekendy a codzinnie (raz dziennie) dzwonimy do siebie.
Jestem juz na 5 roku, za rok koncze i planuje zycie z M, ale dobija mnie to ze On nie za bardzo. Nie chce wcale rozmawiac o zareczynach, o mieszkaniu razem itp. Mowi ze dobrze mu w domu (On i ja mieszkamy w rodzinnych domach oddalonych od siebie 20km), a ja dusze sie juz chciala bym przejsc do kolejnego etapu, zamieszkac razem czesciej sie widywac i pomyslec o rodzinie. Czy to jest takie dziwne?
milosc17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-19, 22:54   #16
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Cytat:
Napisane przez milosc17 Poka¿ wiadomo¶æ
wracam do tego watku
Zmieni³o siê troche u mnie od maja 2010 jestem z M czyli z ch³opakiem ze studiów, z poprzednim rozstali¶my sie i nie utrzymujemy kontaktu. Czyli tak jak w wiekszo¶ci mi radzi³yscie, nie ¿a³uje.
Z M jest cudownie poza tym ze tez sie rzadko widujemy co mnie dobija zwlaszcza teraz jak jesien sie zbliza
Bardzo za Nim tesknie i chyba zamieniam sie w Kobiete -bluszcz bo staram sie dla Niego jak moge, widzimy sie w weekendy a codzinnie (raz dziennie) dzwonimy do siebie.
Jestem juz na 5 roku, za rok koncze i planuje zycie z M, ale dobija mnie to ze On nie za bardzo. Nie chce wcale rozmawiac o zareczynach, o mieszkaniu razem itp. Mowi ze dobrze mu w domu (On i ja mieszkamy w rodzinnych domach oddalonych od siebie 20km), a ja dusze sie juz chciala bym przejsc do kolejnego etapu, zamieszkac razem czesciej sie widywac i pomyslec o rodzinie. Czy to jest takie dziwne?
Przeczyta³em w±tek i my¶lê, ¿e to nie "TO"
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-19, 23:00   #17
milosc17
Raczkowanie
 
Avatar milosc17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 99
Send a message via Skype™ to milosc17
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

dlaczego tak uwa¿asz?
Mo¿e On na razie nie jest gotowy na deklaracje? A ja robie sie bluszczem i coraz bardziej Go zniechêcam, musze przestac ale to jest trudne
;(
milosc17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-19, 23:06   #18
Ereina
Raczkowanie
 
Avatar Ereina
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 198
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

No bo to tez nie jest zdrowe, by tak na✂✂✂✂iac o dziecko, pierdzionek, slubik i inne. 24 lata to dosc wczesnie jak na malzenstwo.
Ereina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-19, 23:13   #19
milosc17
Raczkowanie
 
Avatar milosc17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 99
Send a message via Skype™ to milosc17
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Nie wiem czy wczesnie, a zreszta mnie nie chodzi odrazu o ma³¿eñstwo ale o zainteresowanie i moze jakas deklaracje ale nie koniecznie.
I wydaje mi sie ze jesli widzimy sie raz na tydzien to nie jest to tak czesto, dla mnie zdecydowanie za malo dlatego chciala bym to zmienic zamieszkac razem a nie koniecznie brac slub...
milosc17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 23:27   #20
Ereina
Raczkowanie
 
Avatar Ereina
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 198
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Wiec podtrzymuje zdanie normalnegofaceta. Jesli po 2 latach zwiazku twojemu facetowi nie chce sie spotkac czesciej niz raz w tygodniu to faktycznie to nie jest to.

Tobie tez sie nie chcialo spotykac ex.
Ereina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-19, 23:29   #21
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Cytat:
Napisane przez milosc17 Poka¿ wiadomo¶æ
dlaczego tak uwa¿asz?
Mo¿e On na razie nie jest gotowy na deklaracje? A ja robie sie bluszczem i coraz bardziej Go zniechêcam, musze przestac ale to jest trudne
;(
ooooooooooo tak czekaj a¿ misiowi siê odmieni no super podej¶cie byæ mo¿e tracisz z nim czas tyle Ci powiem.
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-19, 23:41   #22
milosc17
Raczkowanie
 
Avatar milosc17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 99
Send a message via Skype™ to milosc17
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

jestem za³amana.
dobili¶cie mnie
napewno nie zrezygnuje ³atwo z tego zwi±zku zbyt wiele uczuæ i si³ w to w³o¿y³am zeby rezygnowac.
Byc moze to ja mam za duze wymagania i za bardzo sie angazuje, a On nie jest jeszcze gotowy na dalsze kroki? mo¿e tak byæ?
faceci s± naprawde dziwni (mówie o moich)
milosc17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 00:09   #23
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 21 825
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Cytat:
Napisane przez milosc17 Poka¿ wiadomo¶æ
dlaczego tak uwa¿asz?
Mo¿e On na razie nie jest gotowy na deklaracje? A ja robie sie bluszczem i coraz bardziej Go zniechêcam, musze przestac ale to jest trudne
;(
Wcale nie jeste¶ jakim¶ bluszczem skoro do tej pory wystarczy³o Ci spotykanie siê raz na tydzieñ, Twoje oczekiwania wcale te¿ nie s± wyssane z palca bo w Twoim wieku i z Twoimi przekonaniami i têsknotami masz prawo oczekiwaæ czego¶..mo¿e deklaracje to za du¿e dla niego s³owo, ale powinna¶ czuæ, ¿e on czuje tak samo, macie wspólne oczekiwania i zapatrywania na przysz³o¶æ, a nie tylko Ty ci±gniesz ten wózek. Wcale Ci siê nie dziwie bo cholernie trudno byæ t± bardziej zaanga¿owan± stron±, o wiele bardziej komfortowa sytuacja jest wtedy, gdy ta druga strona zabiega a my robimy ewentualne fochy. A ju¿ najlepiej jak obie strony chc± tego samego równie mocno, ale to prawie utopia
Nie dawaj siê dobijaæ tak ³atwo wiza¿owym radom

A dlaczego w³a¶ciwie zdecydowa³a¶ siê od¶wie¿yæ ten w±tek? Sytuacja sta³a siê dla Ciebie ju¿ tak dokuczliwa czy sta³o siê co¶ konkretnego??

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-09-20 o 00:17
laisla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 03:08   #24
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Cytat:
Napisane przez milosc17 Poka¿ wiadomo¶æ
jestem za³amana.
dobili¶cie mnie
napewno nie zrezygnuje ³atwo z tego zwi±zku zbyt wiele uczuæ i si³ w to w³o¿y³am zeby rezygnowac.
Byc moze to ja mam za duze wymagania i za bardzo sie angazuje, a On nie jest jeszcze gotowy na dalsze kroki? mo¿e tak byæ?
faceci s± naprawde dziwni (mówie o moich)
Bo¿e no w zwi±zku musi byæ kawa³ek rutyny i przyzwyczajenia aby mo¿na by³o jakie¶ powa¿ne deklaracje sk³adaæ... jego naciskasz a on po prostu nie jest TYM... jakby wi±za³ z Tob± przysz³o¶æ to chocia¿ porozmawia³by a nie tako na odczepnego co¶ warkn±³ i cisza spokój.. pomy¶l i spójrz prawdzie w oczy gdzie by³y plany i marzenia.. przy kim one by³y kto¶ tu gdzie¶ zrobi³ b³±d
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 07:54   #25
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 3 227
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Poka¿ wiadomo¶æ
pomy¶l i spójrz prawdzie w oczy gdzie by³y plany i marzenia.. przy kim one by³y kto¶ tu gdzie¶ zrobi³ b³±d
bez przesady skoro zostawi³a tamtego dwukrotnie, to go nie kocha. A i tamten facet zas³uguje na mi³o¶æ.
autorko, do o³tarza jeszcze zd±¿ysz. I mo¿e sie okazac, ¿e w koñcu staniesz na nim z kim¶ zupe³nie innym niz obecny facet, a tymbardziej ex facet.
wandaweranda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 08:19   #26
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Moim zdaniem to przywi±zanie, bardziej traktujesz go jak przyjaciela i lepiej bêdzie siê rozej¶æ...
Moja przyjació³ka by³a w takim zwi±zku i po 5 latach zerwa³a z ch³opakiem a wszyscy byli mega zdziwieni - bo przecie¿ tak pasowali, okaza³o siê ¿e niekoniecznie, on chcia³ siê z ni± o¿eniæ ona nie by³a gotowa, pojawi³a siê 3 o której kole¿anka wiedzia³a od swojego faceta Przez ten ich ostatni rok razem mówi³a ¿e to nie jest na pewno to, ¿e nie wie czy go kocha¿e co¶ czuje do niego ale nie kocha go jak kiedy¶ i nie chce z nim wi±zaæ ¿ycia...
A teraz po 2 latach ona nie ¿a³uje, jest sama ale szczê¶liwa i szuka faceta ca³y czas, do tej pory sa z by³ym w dobrych stosunkach i cieszê siê bo oboje sa moimi przyjació³mi
Decyzja jest twoja ale skoro odesz³a¶ od faceta, to dla mnie sprawa jest prosta, rzadko kiedy 2, 3 raz próbuj±c z by³ym co¶ wyjdzie znacie siê dobrze, lubicie siê dlatego chcecie byc razem, ale lepiej chyba jako przyjaciele niz kochankowie
__________________


kasiulkasp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 09:04   #27
kalincia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13 025
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Dlaczego s±dzicie, ¿e facet dok³adnie w tym samym momencie co jego partnerka musi chcieæ "przej¶æ do nastêpnego etapu".
Gdyby to napisa³a dziewczyna, ¿e facet j± namawia na wspólne mieszkanie i sk³ania do deklaracji, przecie¿ poradzi³yby¶cie jej, ¿eby powiedzia³a, ¿e ona nie jest jeszcze na to gotowa, a on, je¶li kocha, musi poczekaæ, a¿ dziewczyna poczuje siê dojrza³a.
Tak by by³o, to pewne. A tu zaraz dogadywania na go¶cia, misiaczki i tracenie czasu na niego. To nie odpowiednie podej¶cie. On ma prawo jeszcze nie byæ gotowy - s± m³odzi.
kalincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 09:30   #28
milosc17
Raczkowanie
 
Avatar milosc17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 99
Send a message via Skype™ to milosc17
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Cytat:
Napisane przez laisla Poka¿ wiadomo¶æ
A dlaczego w³a¶ciwie zdecydowa³a¶ siê od¶wie¿yæ ten w±tek? Sytuacja sta³a siê dla Ciebie ju¿ tak dokuczliwa czy sta³o siê co¶ konkretnego??
Od¶wie¿y³am bo zacze³o dziaæ siê cos dla mnie niepokojacego, ze moze drugi raz robi sie cos podobnego w moim zwiazku. Wtedy z innym ch³opakiem teraz z innym, ale to moze moja wina a nie ich?
Juz sama nie wiem
Napewno nie zrezygnuje
Pomimo tego ze nie lubie i nie umiem rozmawiac przez gg i inne takie napisalam do mojego ch³opaka szczery list. On odpowiedzia³ dzis rano. Napisal ze postara sie, ze teraz jest zmeczony praca (od7 do 18 pracuje) i dlatego czasem ma gorszy humor ale bardzo mnie kocha, zalezy Mu na mnie i bedzie sie dla Nas stara³... My¶le ze bedzie dobrze, tylko musze dac Mu czas
Dzieki za odpowiedzi i wskazówki
milosc17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 09:44   #29
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 713
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

Cytat:
Napisane przez kalincia Poka¿ wiadomo¶æ
Dlaczego s±dzicie, ¿e facet dok³adnie w tym samym momencie co jego partnerka musi chcieæ "przej¶æ do nastêpnego etapu".
Gdyby to napisa³a dziewczyna, ¿e facet j± namawia na wspólne mieszkanie i sk³ania do deklaracji, przecie¿ poradzi³yby¶cie jej, ¿eby powiedzia³a, ¿e ona nie jest jeszcze na to gotowa, a on, je¶li kocha, musi poczekaæ, a¿ dziewczyna poczuje siê dojrza³a.
Tak by by³o, to pewne. A tu zaraz dogadywania na go¶cia, misiaczki i tracenie czasu na niego. To nie odpowiednie podej¶cie. On ma prawo jeszcze nie byæ gotowy - s± m³odzi.
Zgadza siê, ale on nie mówi, ¿e nie jest jeszcze gotowy, tylko, ¿e jest mu dobrze tak jak jest i nie chce nic zmieniaæ, a to ró¿nica.

Zgadzam siê z Normalnym Facetem - ten kole¶ to nie "materia³" na mê¿a.
__________________
"Nie mów mi, ¿e nie lubisz ¿yæ..."
Salomeasoul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 09:48   #30
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 3 227
Dot.: ja i przesz³o¶æ. sentyment czy cos wiecej? co robic?!

i to ma byc zwi±zek? mieszkacie od siebie tylko 20 km, on pracuje do 18tej i widujecie siê tylko raz w tygodniu? masakra....widocznie facet czêsciej nie potzrebuje...ja rozumiem-zmêczenie, ale gdzie potzreba blisko¶ci, spêdzania czasu z blisk± osob±? nie ma tego z jego strony. S³owne deklaracje to sobie mo¿e wsadziæ.
wandaweranda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.