"Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do... - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 12:43   #571
boulinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 88
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Interesowałyby mnie perfumy zbliżone w zapachu jak w sklepach Stradivariusa... Wiem, że oni niby mają robione to pod zamówienie, jednak może ktoś zna coś podobnego?

Edytowane przez Bellatrix
Czas edycji: 2012-02-24 o 20:52 Powód: przywrócenie treści
boulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 09:13   #572
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Hej, chciałam sie przerzucic na perfumy oryginalne, jak dotąd uzywałam jedynie wód toaletowych albo zapachów z avonu i chciałam zapytac czy znacie jakis zapach podobny do Little White Dress Avon? Zamówiłam kilka próbek, (mieszkam w małym mieście i perfumerii tu nie ma) podoba mi się z nich jedynie cacharel promesse ale był dosyc nie trwały bo to EDT i szukam czegos podobnego
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:26   #573
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Pokaż wiadomość
Hej, chciałam sie przerzucic na perfumy oryginalne, jak dotąd uzywałam jedynie wód toaletowych albo zapachów z avonu i chciałam zapytac czy znacie jakis zapach podobny do Little White Dress Avon? Zamówiłam kilka próbek, (mieszkam w małym mieście i perfumerii tu nie ma) podoba mi się z nich jedynie cacharel promesse ale był dosyc nie trwały bo to EDT i szukam czegos podobnego
Co prawda nie znam ani Promess ani Little White Dress, ale z klimatem avonowym, ale jak dla mnie fajnieszym kojarzy mi się Desir de Rochas, który to zapach mam dziś nawet na sobie tak patrzę na nuty zapachowe i tak jak wspomniana przez Ciebie Little White Dress ma w nutach bazy drzewo, a w nutach głowy mandarynkę i inne owocki no ale to też woda toaletowa, z tym że na mnie dosyć trwała
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:34   #574
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Pokaż wiadomość
Hej, chciałam sie przerzucic na perfumy oryginalne, jak dotąd uzywałam jedynie wód toaletowych albo zapachów z avonu i chciałam zapytac czy znacie jakis zapach podobny do Little White Dress Avon? Zamówiłam kilka próbek, (mieszkam w małym mieście i perfumerii tu nie ma) podoba mi się z nich jedynie cacharel promesse ale był dosyc nie trwały bo to EDT i szukam czegos podobnego
Czytałam gdzieś, że podobno Little Black Dress są wzorowane na Chanel no5, ale nie wiem na ile to jest prawdą, bo nigdy ich nie porównywałam.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:36   #575
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

dzieki carlajna, przeczytałam że Desir de Rochas jest podobny do Miss Dior Cherie więc spróbuję zamówić oba, patrząc po nutach zapachowych powinien mi odpowiadać, ale to różnie bywa, jak wzięłam ostatnio 5 zapachów to dobry był tylko 1

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, że podobno Little Black Dress są wzorowane na Chanel no5, ale nie wiem na ile to jest prawdą, bo nigdy ich nie porównywałam.
dzięki tylko mi chodzi o white dress on jest mniej mocny niz black dress ale spróbować nie zaszkodzi
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:19   #576
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Pokaż wiadomość
dzieki carlajna, przeczytałam że Desir de Rochas jest podobny do Miss Dior Cherie więc spróbuję zamówić oba, patrząc po nutach zapachowych powinien mi odpowiadać, ale to różnie bywa, jak wzięłam ostatnio 5 zapachów to dobry był tylko 1

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


dzięki tylko mi chodzi o white dress on jest mniej mocny niz black dress ale spróbować nie zaszkodzi
Sorry, rzeczywiście napisałaś Little White Dress tylko mi się coś na oczy rzuciło.

P.S. Na fragrantica.com ktos porównał Little White Dress do 212 Caroliny Herrery

Edytowane przez BlueberryMilkshake
Czas edycji: 2011-09-20 o 11:26
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:32   #577
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Pokaż wiadomość
dzieki carlajna, przeczytałam że Desir de Rochas jest podobny do Miss Dior Cherie więc spróbuję zamówić oba, patrząc po nutach zapachowych powinien mi odpowiadać, ale to różnie bywa, jak wzięłam ostatnio 5 zapachów to dobry był tylko 1
Ja nie widzę podobieństwa , do Euphorii Blossom już bardziej
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 11:50   #578
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja nie widzę podobieństwa , do Euphorii Blossom już bardziej
Szczerze to ja też nie widze podobieństwa do MDCh, ale nie znam nowej wersji może ona jest podobna A Euphorii Blossom nie miałam przyjemności poznać
Z tym Desirem to mam tak dziwnie, niby taki zwykły zapach, ale jak zaczynam go wąchać to ma w sobie jakąś taką...nie wiem jak to wyrazić...obietnicę jak by miało być coś jeszcze,jak by miał się rozwinąć w coś pięknego...nie wiem może to za sprawą tej czekoladowej nutki nadającej kremowego charakteru jest taki radosny że pocieszam się nim w ten "mroźny" dzisiejszy dzień
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:09   #579
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
Szczerze to ja też nie widze podobieństwa do MDCh, ale nie znam nowej wersji może ona jest podobna A Euphorii Blossom nie miałam przyjemności poznać
Z tym Desirem to mam tak dziwnie, niby taki zwykły zapach, ale jak zaczynam go wąchać to ma w sobie jakąś taką...nie wiem jak to wyrazić...obietnicę jak by miało być coś jeszcze,jak by miał się rozwinąć w coś pięknego...nie wiem może to za sprawą tej czekoladowej nutki nadającej kremowego charakteru jest taki radosny że pocieszam się nim w ten "mroźny" dzisiejszy dzień
Kurcze... może nam o inne zapachy chodzi bo Desir dla mnie to taki "różowy" świeży owocowo-kwiatowy zapach, zero czekolady i kremu...

EDIT: w nutach jest jak byk ambra, paczula, gorzka czekolada.... nigdy bym nie powiedziałą, że tam występują

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2011-09-20 o 12:13
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:19   #580
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Kurcze... może nam o inne zapachy chodzi bo Desir dla mnie to taki "różowy" świeży owocowo-kwiatowy zapach, zero czekolady i kremu...

EDIT: w nutach jest jak byk ambra, paczula, gorzka czekolada.... nigdy bym nie powiedziałą, że tam występują
No i właśnie ja tez długo się zastanawiłam czym on się różni od znanych mi świeżynek i po wwąchiwaniu się i odszukaniu nut na fragrantice olśniło mnie że to pewnie czekolada, ale na mnie to raczej nie jest czekolada gożka tylko wręcz czekolada biała tak mocno mleczna, no coś bardziej jak krem właśnie, ale baaardzo delikatnie wyczuwalna i tylko przy skórze

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

bo ja to chyba jakas inna jestem bo np. Kingdon edp na mnie strasznie nietrwały i słabiutki jest a słyszałam że taki kiler i wogóle jaki to intensywny...
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:55   #581
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Aż se z ciekawości zapodałem ten Desir de Rochas na przedramię, no i dla mnie to on nieco do Elle podobny jest, lub też do cieplejszej wersji Kingdom edt (choć wyczuwam jakąś dziwną nutkę typu "Avon" + tak jakby minimalna nieświeżość wazonowa)

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
bo ja to chyba jakas inna jestem bo np. Kingdon edp na mnie strasznie nietrwały i słabiutki jest a słyszałam że taki kiler i wogóle jaki to intensywny...
Eeee, killerem to on wcale nie jest, choć trwałości odmówić mu nie można
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 13:03   #582
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Aż se z ciekawości zapodałem ten Desir de Rochas na przedramię, no i dla mnie to on nieco do Elle podobny jest, lub też do cieplejszej wersji Kingdom edt (choć wyczuwam jakąś dziwną nutkę typu "Avon" + tak jakby minimalna nieświeżość wazonowa)


Eeee, killerem to on wcale nie jest, choć trwałości odmówić mu nie można
1. Przeciez mówię że ze znanych mi avonowych to on jest najbardziej zblizony ale jak dla mnie to jak najbardziej świeży a nie że "wazonowa nieświeżość" może to w kontakcie z Tobą ... Kingdom edt nie znam

2. Ale żeby ludzie z odległości ok 50cm zapachu na mnie nie czuli?? a ja się nim spryskałam jak szalona: za uszami, na szyi, na dekolcie, w zgięcia łokci, nadgarstki i włosy ale może ja tak z Mc Quinem mam bo My Quin też na mnie wyczuwalna tylko blisko skóry
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:38   #583
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
1. Przeciez mówię że ze znanych mi avonowych to on jest najbardziej zblizony
Ale do czego, bom się pogubił?

Cytat:
ale jak dla mnie to jak najbardziej świeży a nie że "wazonowa nieświeżość" może to w kontakcie z Tobą ...
No taka mdląco-słodka, kwiatowa nuta, tak mi się jakoś skojarzyło (ale nie piszę, że śmierdzi, ino da się wyczuć jakieś echo lekko skisłej wody)

Cytat:
Kingdom edt nie znam
To dwa różne zapachy są

Cytat:
2. Ale żeby ludzie z odległości ok 50cm zapachu na mnie nie czuli?? a ja się nim spryskałam jak szalona: za uszami, na szyi, na dekolcie, w zgięcia łokci, nadgarstki i włosy ale może ja tak z Mc Quinem mam bo My Quin też na mnie wyczuwalna tylko blisko skóry
A to dziwne, bo na mnie ludzie wyczuwali Kingdom edp (nie mówię, że z 5 metrów, ale jednak) A może wyczuwali, tylko bali się spytać "A co tu tak śmierdzi?!"

Żart!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:54   #584
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość

P.S. Na fragrantica.com ktos porównał Little White Dress do 212 Caroliny Herrery
O fajnie to tego tez spróbuję, dzięki raz jeszcze
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:46   #585
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ale do czego, bom się pogubił?



No taka mdląco-słodka, kwiatowa nuta, tak mi się jakoś skojarzyło (ale nie piszę, że śmierdzi, ino da się wyczuć jakieś echo lekko skisłej wody)



To dwa różne zapachy są



A to dziwne, bo na mnie ludzie wyczuwali Kingdom edp (nie mówię, że z 5 metrów, ale jednak) A może wyczuwali, tylko bali się spytać "A co tu tak śmierdzi?!"

Żart!
No właśnie o to chodzi że się dziwili że na wyjście się nie uperfumowałam( i uprzedzając Twoją odpowiedź nie mieli na myśli "bo coś śmierdzi" po prostu przyzwyczaili się że zawsze czymś pachę, czasem dusicielem a czasem znośnym ale zawsze czymś )
Nic już z tego nie rozumiem pierwsze wrażenie miałam takie jak Ty może tylko ja nie czuję, a reszta padnie, ale nie

Co do avonowej nutki to trudno to określić, ale te zapachy mają jakiś wspólny motyw przewodni, ale co, to nie wiem byt wielu nie znam, tylko Little Black Dress, Treselle i Far Away, resztę kiedyś miałam przyjemnośćpowąchać albo z buteleczki albo na koleżance...ale znawcą nie jestem pewnie to ta mydlana nuta o której piszesz
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 08:50   #586
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Wymyślcie mi coś podobnego do Fumidusa:pr osi:
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 09:04   #587
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Wymyślcie mi coś podobnego do Fumidusa:pr osi:
A Fireside Intense NIe podszedł CI jednak?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 16:27   #588
BlackCherry_P_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg, Opolskie
Wiadomości: 13
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Witam serdecznie
Adidas Moves For Her
Były kiedyś takie piękne, świeże, sportowe perfumy...
Niestety, nigdzie ich już nie można dostać.
Szukam łudząco podobnego, jeśli nie identycznego zapachu.
Pozdrawiam
BlackCherry_P_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 16:35   #589
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez anusia997 Pokaż wiadomość
Ponawiam prośbę.
Dziewczyny mam prośbę poszukuję zapachu złożonego z podobnych nut co: Coco M, Chance, So elixir, Zen- wszystkie te zapachy mają ze sobą "coś" wspólnego jednak żaden z tych nie jest tym idealnym- może macie jakies pomysły???
do coco m. podobna jest nowa woda toaletowa miss dior cherie i angel bleu lagon
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 19:39   #590
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez anusia997 Pokaż wiadomość
Ponawiam prośbę.
Dziewczyny mam prośbę poszukuję zapachu złożonego z podobnych nut co: Coco M, Chance, So elixir, Zen- wszystkie te zapachy mają ze sobą "coś" wspólnego jednak żaden z tych nie jest tym idealnym- może macie jakies pomysły???
Cacharel Liberte jest podobne (na poczatku) do CM (dla mnie)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...berte-edt.html
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:45   #591
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Doszły mnie słuchy, że niejaka lidlowska piękność o nazwie Suddenly Madame Glamour wiernie oddaje zapach Coco Mademoiselle Się muszę aż wybrać do Lidla i obadać sprawę, bo nie znam tego tworu Znalazłam w internecie różne recenzje i chyba jednak przypomina wersję EDP

Znacie? http://www.mimifroufrou.com/scenteds...l_or_coco.html
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:50   #592
anusia997
Zadomowienie
 
Avatar anusia997
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z miasteczka nad bugiem
Wiadomości: 1 446
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Dzięki dziewczyny za odzew, Liberte bardzo mi się podobają ale mają wiele twarzy tzn czasem wyłania się z nich taka anyżkowa nuta a czasem pachną właśnie podobnie do CM bez jaśminowych woni. Szukam dalej.
anusia997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:27   #593
Hooray
Raczkowanie
 
Avatar Hooray
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

A ja szukam czegoś a'la 'be...kissable' avonu.
Coś podobnego, równie słodkiego, pomóżcie

Nie mogę dobrać sobie żadnych perfum, tamte już mi się znudziły, a poza nimi nie podoba mi się nic. Przetestowałam chyba wszystkie drogerie w okolicy i nic

poratujcie
__________________



A miało być tak pięknie..


Hooray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 23:32   #594
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Chciałabym sobie kupić nowe perfumy - jednak na nic nie potrafię się zdecydować

Podejrzewam, że najbardziej pociągają mnie nuty pomarańczy/mandarynek + cynamon Ale nie do końca jestem pewna.

Jak do tej pory bardzo podobają/podobały mi się perfumy:

Kenzo Jungle ( słonik) - mam i używam
Elizabeth Arden 5th Avenue - miałam, ale się pozbyłam, bp trochę mi się już przejadł ten zapach
Calvin Klein Euphoria - (od czasu do czasu)
Givenchy Organza ( od czasu do czasu)
Thierry Mugler Angel Le Lys - (też od czasu do czasu, ale już mi się skończył)
Oriflame Felicity - czasami
Oriflame Mirage - czasami
Guess by Marciano - rzadko, podobały mi się, ale coś ostatnio mało ich używam

Z lżejszych zapachów:
Green tea Elizabeth Arden
Green tea Summer Elizabeth Arden

Chciałabym, żeby zwłaszcza zimą długo się trzymały, były "cięższe", ale takie żebym swoim koleżankom z pracy "nie urwała nosa" .


Może podrzucicie jakąś propozycję, co warto by potestować? z góry dziękuję
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 23:52   #595
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez kawaarabska Pokaż wiadomość
Chciałabym sobie kupić nowe perfumy - jednak na nic nie potrafię się zdecydować

Podejrzewam, że najbardziej pociągają mnie nuty pomarańczy/mandarynek + cynamon Ale nie do końca jestem pewna.

Jak do tej pory bardzo podobają/podobały mi się perfumy:

Kenzo Jungle ( słonik) - mam i używam
Elizabeth Arden 5th Avenue - miałam, ale się pozbyłam, bp trochę mi się już przejadł ten zapach
Calvin Klein Euphoria - (od czasu do czasu)
Givenchy Organza ( od czasu do czasu)
Thierry Mugler Angel Le Lys - (też od czasu do czasu, ale już mi się skończył)
Oriflame Felicity - czasami
Oriflame Mirage - czasami
Guess by Marciano - rzadko, podobały mi się, ale coś ostatnio mało ich używam

Z lżejszych zapachów:
Green tea Elizabeth Arden
Green tea Summer Elizabeth Arden

Chciałabym, żeby zwłaszcza zimą długo się trzymały, były "cięższe", ale takie żebym swoim koleżankom z pracy "nie urwała nosa" .


Może podrzucicie jakąś propozycję, co warto by potestować? z góry dziękuję
Cytrusy plus cynamon są w Mauboussin Histoire d'Eau, Kenzo Tygrysie, L de Lolita Lempicka, Dunhill London, Molinard Orange Cannelle. Jeśli lubisz Słonika to możesz też poszukać wśród innych mocnych, charakternych przyprawowo-orientalnych zapachów, takich jak Opium, czarna Coco czy Dolce Vita (zresztą, wszystkie zawierają sporo cynamonu )
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 00:38   #596
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Cytrusy plus cynamon są w Mauboussin Histoire d'Eau, Kenzo Tygrysie, L de Lolita Lempicka, Dunhill London, Molinard Orange Cannelle. Jeśli lubisz Słonika to możesz też poszukać wśród innych mocnych, charakternych przyprawowo-orientalnych zapachów, takich jak Opium, czarna Coco czy Dolce Vita (zresztą, wszystkie zawierają sporo cynamonu )
No to narobiłaś mi smaka... lecz przy niektórych myślę, że będę miała problem z przetestowaniem bo nie znajdę stacjonarnie, żeby powąchać

ale dziękuję
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 15:49   #597
anusia997
Zadomowienie
 
Avatar anusia997
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z miasteczka nad bugiem
Wiadomości: 1 446
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Hooray Pokaż wiadomość
A ja szukam czegoś a'la 'be...kissable' avonu.
Coś podobnego, równie słodkiego, pomóżcie

Nie mogę dobrać sobie żadnych perfum, tamte już mi się znudziły, a poza nimi nie podoba mi się nic. Przetestowałam chyba wszystkie drogerie w okolicy i nic

poratujcie
Nie znam wprawdzie tego zapachu ale spróbuj: Miss Dior Cherie; Evidence- Yves Rocher; Pur Desir- Rochas; Dancing Lady- Oriflame
anusia997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 15:57   #598
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez kawaarabska Pokaż wiadomość
No to narobiłaś mi smaka... lecz przy niektórych myślę, że będę miała problem z przetestowaniem bo nie znajdę stacjonarnie, żeby powąchać

ale dziękuję
Ponad połowa jest do obwąchania bez problemu Tygryska mam jakąś mikropróbkę zachomikowaną, mogę podesłać, tylko dopiero za jakieś dwa tygodnie
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 18:45   #599
joannna87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

A coś w kilmacie Little Red Dress Avonu ?
joannna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:00   #600
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ponad połowa jest do obwąchania bez problemu Tygryska mam jakąś mikropróbkę zachomikowaną, mogę podesłać, tylko dopiero za jakieś dwa tygodnie
z chęcią skorzystam
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-15 19:49:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.