Wszystko o Oriflame cz. IX - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 19:20   #1111
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ania1367 Pokaż wiadomość
Ze strony zapachowej nawet względny ale z próbki porażka jak dla mnie
a do czego podobny? do której naszej wody?

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi co zrobić. Moja sponsorka mówi mi od jakiegoś czasu o wyjeździe na seminarium. I mówi mi, że jeśli mam 6% to nawet nie chce myśleć o tym żebym nie jechała. W sumie termin mi odpowiada, bo to któraś sobota jest, ale szczerze mówiąc chodzi mi o cenę... 50zł za jeden dzień, to dla mnie zdecydowanie za dużo... A do tego doliczyłby się jeszcze koszt dojazdu, czyli około 10-15zł. Razem 60 -65zł.... Uważam, że to jest zbyt duży koszt jak na moje dosyć skromne zarobki... Ostatnio tyle rzeczy wzięłam dla siebie, że nic z tego interesu nie miałam. Nawet nie mam tych 50zł Mama mi na pewno nie da, bo powie, że chyba głupia jestem, a tak naprawdę też uważam, że głupotą jest wydawanie pieniędzy na jakiś wyjazd, wolałabym je odłożyć na naukę i materiały do szkoły. Nie wiem jaką wymówkę wymyślić, żeby tam nie jechać, bo mi sponsorka powie, że będę mogła to zapłacić w ratach albo jakoś inaczej.
Powiedzcie mi,czy byłyście kiedyś na takim seminarium?? Warto wydać tyle pieniędzy?? W cenie niby wliczony jest obiad / obiadokoloacja i jakieś materiały. Ja obiad mam za 15zł, więc za co to 35 zł?? Za teczkę i clipboard?? Ja dziękuję...
Nawet nie mam jak sprawdzić, czy koszt tego seminarium to 50zł, bo na str nic nie widzę. A nie chce, żeby ktoś w taki sposób na mnie zarabiał, bo same wiecie jak ciężko jest zarobić 50zł...
napisałabym Ci "bądź asertywna". Jak nie chcesz to nie jedź, ale sama pamiętam jak to było.
Ja jedno, sponsorka drugie

ale prawda jest taka, że skoro nie czujesz że warto wydać tę kasę, by się czegoś nauczyć, to bez sensu się tam pchać bo nie skorzystasz... wiesz nie będziesz dobrze nastawiona.
a przymuszać się to bez sensu.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez olamazda Pokaż wiadomość
no katalog 15 zapowiada sie ciekawie.Mam nadzieje ,ze perfum pachnie pięknie a nowe podkłady beda tak samo dobre jak Mineralny GG
a ja kolejny katalog (już 3 chyba) nic dla siebie nie wezmę.. bo przestałam kupować "oczami".
Biorę co mi potrzebne, a teraz wszystko mam
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 19:28   #1112
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

[QUOTE=yls;29662271]a do czego podobny? do której naszej wody?

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Jest gorsza zapache od giordani gold coś w tym kierunku
__________________

Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:01   #1113
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX


ale prawda jest taka, że skoro nie czujesz że warto wydać tę kasę, by się czegoś nauczyć, to bez sensu się tam pchać bo nie skorzystasz... wiesz nie będziesz dobrze nastawiona.
a przymuszać się to bez sensu


Szczerze mówiąc chciałabym jechać, tylko nie za taką cenę. I nie wiem nawet czego się tam nauczę. Bo może okazać się, że dowiem się tego samego, co mi sponsorka może powiedzieć...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:10   #1114
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Składałam reklamację na ten 1PP za żel antycellulitowy Swedish Spa i dzisiaj dostałam odpowiedź. Ostatecznie dostałam korektę do tamtej faktury - 5 PP i nową fakturę + 6 PP Niestety, system jest głupi i w chwili obecnej mam dwie niezapłacone faktury i nie mogę złożyć zamówienia Na szczęście nie muszę wysyłać zamówienia dzisiaj, ale nie pomyślałam o tym, że tak mogą zrobić...
Ja też napisałam reklamację w poniedziałek i jeszcze w poniedziałek dzwoniła do mnie pani z oriflame i mówiła, że faktycznie był błąd z punktami i że jest już poprawione. Pytała się też czy te punkty są dla mnie jakieś istotne i zapytała się czy zgadzam się na fakturę korygującą, także teraz też mam dwie niezapłacone faktury.

Cytat:
Napisane przez Asgoja Pokaż wiadomość
Już jest

Katalog 15/2011 Oriflame PDF przeszukiwalny
http://wyslijto.pl/plik/imwo4hpjlh


---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Woda toaletowa Marcel jak dla mnie porażka ;/ Chociaż wśród moich kliente znajdą się takie którym się będą podobały.
Ale za to podkład jak dla mnie fajny, dziś rano użyłam go z próbki bo akurat mój odcień dostałam próbek Napewno go zamówię
A możesz napisać coś o nim więcej, czy nadaje się do cery tłustej, jak krycie?
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:33   #1115
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość

ale prawda jest taka, że skoro nie czujesz że warto wydać tę kasę, by się czegoś nauczyć, to bez sensu się tam pchać bo nie skorzystasz... wiesz nie będziesz dobrze nastawiona.
a przymuszać się to bez sensu


Szczerze mówiąc chciałabym jechać, tylko nie za taką cenę. I nie wiem nawet czego się tam nauczę. Bo może okazać się, że dowiem się tego samego, co mi sponsorka może powiedzieć...
jeździłam na rożne szkolenia, płaciłam więcej niż mi się wydawało, że powinnam.. zawsze mówiono, że to inwestycja w biznes, że spotkam ludzi, pogadam, podpatrzę..
i nawet jeśli po raz kolejny usłyszę to samo, to po 1 utrwalę, a po 2 może znajdę inne punkt zaczepienia w tym samym..
i pewnie mieli rację
tyle tylko, że mimo moich chęci- mnie się to nie przydało bo samymi chęciami w Oriflame to sobie można

to trudno powiedzieć czy powinnaś jechać, czy nie.
Każdy z nas kto był, czy to na seminarium czy szkoleniu powie Ci inaczej- bo każdy jest inny. Myślę, że sama powinnaś podjąć tę decyzję.

A byłaś na jakimś takim wyjeździe? jeśli nie, to może warto pojechać i samej ocenić?
a jeśli byłaś, to pewnie wiesz dlaczego się wahasz

tak czy inaczej, takie wyjazdy to wejście w inną rzeczywistość
uwielbiałam patrzeć na "kobiety sukcesu" naprawdę.
__________________

Edytowane przez yls
Czas edycji: 2011-09-27 o 20:36
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:59   #1116
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Dlaczego mam punktów osobistych 150, a grupowych 129 jak to możliwe wogóle???
Masz jakiegoś konsultanta pod sobą? Jeśli tak, mógł mieć zwrot na 21 pp.
Jeśli nie - nie mam pojęcia
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 07:50   #1117
olamazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

mi sie właśnie kończy perfum ,dlatego taka napalona jestem.Jak nie wypali to znowu wezme na zime GG WHITE akurat jest w promo.
__________________
życie jest pikne
olamazda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 13:58   #1118
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dziewczyny, dopiero teraz zauważyłam że naliczyli mi 10pp zamiast 19pp za torbę męską GG 22637. Jak można to sprostować? Pisać maila czy lepiej zadzwonić?
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:05   #1119
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dopiero teraz zauważyłam że naliczyli mi 10pp zamiast 19pp za torbę męską GG 22637. Jak można to sprostować? Pisać maila czy lepiej zadzwonić?
Dobrze ci policzyli za nią pp. Torba zalicza sie do akcesoriów a one mają mniej pp niestety.

Akcesoria wg oriflame to wszystkie produkty których nie można zaliczyć jako kosmetyk
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:09   #1120
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Asgoja Pokaż wiadomość
Dobrze ci policzyli za nią pp. Torba zalicza sie do akcesoriów a one mają mniej pp niestety.

Akcesoria wg oriflame to wszystkie produkty których nie można zaliczyć jako kosmetyk
No coś ty... Nie wiedziałam. czego oni jeszcze nie wymyślą żeby nam utrudnić życie
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:17   #1121
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
No coś ty... Nie wiedziałam. czego oni jeszcze nie wymyślą żeby nam utrudnić życie
W cenniku masz 2 tabelki z punktami i jedna to kosmetyki a druga akcesoria. Akcesoria to niestety ok. połowa punktów mniej (
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 14:21   #1122
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Asgoja Pokaż wiadomość
W cenniku masz 2 tabelki z punktami i jedna to kosmetyki a druga akcesoria. Akcesoria to niestety ok. połowa punktów mniej (
O tych tabelkach to wiem. Tylko myślałam cały czas że te akcesoria to te długopisy, materiały itd. z osobnego katalogu z akcesoriami... No ale dobra,trudno. Dzięki za pomoc
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:29   #1123
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
O tych tabelkach to wiem. Tylko myślałam cały czas że te akcesoria to te długopisy, materiały itd. z osobnego katalogu z akcesoriami... No ale dobra,trudno. Dzięki za pomoc
Za te akcesoria o których Ty myślisz, punktów nie ma wcale
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:56   #1124
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Masz jakiegoś konsultanta pod sobą? Jeśli tak, mógł mieć zwrot na 21 pp.
Jeśli nie - nie mam pojęcia
Faktycznie, moja konsultantka nie odebrała paczki z K12 i ona wróciła do warszawy. Ale w takim razie będę mogła skorzystać z BK? Bo osobistych mam 150...
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 15:26   #1125
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Doszła już do kogoś paczka? Ja miałam nadzieję że dzisiaj dojdzie ale niestety :P
Funit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 15:27   #1126
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Woda toaletowa Marcel jak dla mnie porażka ;/ Chociaż wśród moich kliente znajdą się takie którym się będą podobały.
A mnie zapach z katalogu bardzo się podoba. Zamówię próbkę, bo jestem ciekawa oryginału Według mnie nie przypomina żadnego z obecnych zapachów Oriflame...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2011-09-28 o 15:51
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 15:31   #1127
oliwia5
Raczkowanie
 
Avatar oliwia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 144
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dostałam dzisiaj paczkę... Dla mnie ta nowa woda to kompletna porażka. ;/ Podkład,chyba zamówię.
__________________
Za kochana w
*Nim
*Oriflame
*Muay Thai
oliwia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 15:37   #1128
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Funit Pokaż wiadomość
Doszła już do kogoś paczka? Ja miałam nadzieję że dzisiaj dojdzie ale niestety :P
W środę miałam już paczkę, ale tym razem chyba przyjdzie zgodnie z planem, czyli jutro.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:30   #1129
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

dzisiaj w końcu będę mieć w swoich rękach katalog 15 ;D zawsze to lepiej na żywo niż na komputerze ;p
__________________
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 17:15   #1130
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Faktycznie, moja konsultantka nie odebrała paczki z K12 i ona wróciła do warszawy. Ale w takim razie będę mogła skorzystać z BK? Bo osobistych mam 150...
A te zmiany już wchodzą? Mi się wydaje, że dopiero od 15 katalogu, a na K14 obowiązuje jeszcze 200pp na BK.
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:25   #1131
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
A te zmiany już wchodzą? Mi się wydaje, że dopiero od 15 katalogu, a na K14 obowiązuje jeszcze 200pp na BK.
Wg tego co dostałyśmy to (chyba) trzeba mieć po 150PP w K13 i K14 żeby obowiązywały nas te rzeczy z BK (próbki 50% taniej, produkt 90% taniej i coś jeszcze). Dobrze mówię, bo nie jestem pewna?
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:45   #1132
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

A wie już może ktoś, jak ma być dokładnie z tym produktem 90% tańszym?? To ma być tylko kosmetyk, zakupiony w 15 katalogu. Ale będzie jakaś lista tych kosmetyków nieprzecenionych czy jak?? Bo załóżmy, że sobie będę chciała wziąć nieprzecenioną wodę, a klientka będzie chciała jakiś dużo tańszy nieprzeceniony produkt, to co będę miała taniej? Wodę czy to co jest tańsze?? I w ogóle ten 90% tańszy kosmetyk może być tylko z nieprzecenionych produktów?? Czy z każdych?? Bo nie rozumiem jak z tym ma być...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:58   #1133
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
A te zmiany już wchodzą? Mi się wydaje, że dopiero od 15 katalogu, a na K14 obowiązuje jeszcze 200pp na BK.
Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Wg tego co dostałyśmy to (chyba) trzeba mieć po 150PP w K13 i K14 żeby obowiązywały nas te rzeczy z BK (próbki 50% taniej, produkt 90% taniej i coś jeszcze). Dobrze mówię, bo nie jestem pewna?
Dobrze mówisz
Od K15 będzie obowiązywał próg 120 PP zamiast 150, ale zasady już są nowe

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
A wie już może ktoś, jak ma być dokładnie z tym produktem 90% tańszym?? To ma być tylko kosmetyk, zakupiony w 15 katalogu. Ale będzie jakaś lista tych kosmetyków nieprzecenionych czy jak?? Bo załóżmy, że sobie będę chciała wziąć nieprzecenioną wodę, a klientka będzie chciała jakiś dużo tańszy nieprzeceniony produkt, to co będę miała taniej? Wodę czy to co jest tańsze?? I w ogóle ten 90% tańszy kosmetyk może być tylko z nieprzecenionych produktów?? Czy z każdych?? Bo nie rozumiem jak z tym ma być...
Jak oglądasz cennik, to w nim oznaczone są produkty kropeczkami (obok kodów) i kolorami. Te produkty są w promocji, więc nie możesz skorzystać z tego przywileju na te produkty. Natomiast te, które nie są oznaczone kropeczką, ani kolorem, możesz zamówić jako promocyjny produkt. Nie jestem pewna jak wygląda sprawa z ofertą pozakatalogową. Dotychczas na nie również obowiązywała BK, bo zaliczały się one do produktów poza promocją, ale nowe zasady nie są jasno określone.
Spośród tych nieoznaczonych produktów możesz zamówić dowolny kosmetyk - nie może być to jednak akcesorium (torebki, pędzle, itp,), ani produkt Wellness.
Rabat naliczy się do NAJDROŻSZEGO produktu
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:04   #1134
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Jak oglądasz cennik, to w nim oznaczone są produkty kropeczkami (obok kodów) i kolorami. Te produkty są w promocji, więc nie możesz skorzystać z tego przywileju na te produkty. Natomiast te, które nie są oznaczone kropeczką, ani kolorem, możesz zamówić jako promocyjny produkt. Nie jestem pewna jak wygląda sprawa z ofertą pozakatalogową. Dotychczas na nie również obowiązywała BK, bo zaliczały się one do produktów poza promocją, ale nowe zasady nie są jasno określone.
Spośród tych nieoznaczonych produktów możesz zamówić dowolny kosmetyk - nie może być to jednak akcesorium (torebki, pędzle, itp,), ani produkt Wellness.
Rabat naliczy się do NAJDROŻSZEGO produktu
Dzięki Ci bardzo Bo mi sponsorka powiedziała, że mogę zamówić każdy produkt, nawet ten przeceniony , tylko że wtedy liczyłoby się od ceny standardowej... Więc pogubiłam się troszkę...

Edytowane przez joasia_08
Czas edycji: 2011-09-28 o 22:33
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 04:48   #1135
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Dobrze mówisz
Od K15 będzie obowiązywał próg 120 PP zamiast 150, ale zasady już są nowe

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------


Jak oglądasz cennik, to w nim oznaczone są produkty kropeczkami (obok kodów) i kolorami. Te produkty są w promocji, więc nie możesz skorzystać z tego przywileju na te produkty. Natomiast te, które nie są oznaczone kropeczką, ani kolorem, możesz zamówić jako promocyjny produkt. Nie jestem pewna jak wygląda sprawa z ofertą pozakatalogową. Dotychczas na nie również obowiązywała BK, bo zaliczały się one do produktów poza promocją, ale nowe zasady nie są jasno określone.
Spośród tych nieoznaczonych produktów możesz zamówić dowolny kosmetyk - nie może być to jednak akcesorium (torebki, pędzle, itp,), ani produkt Wellness.
Rabat naliczy się do NAJDROŻSZEGO produktu
Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Dzięki Ci bardzo Bo mi sponsorka powiedziała, że mogę zamówić każdy produkt, nawet ten przeceniony , tylko że wtedy liczyłoby się od ceny standardowej... Więc pogubiłam się troszkę...
Li O jesteś pewna? Mi mówiono dokładnie tak jak napisała joasia_08. W ulotce którą dostaliśmy od Ori jest napisane: "możliwość zakupu dowolnego produktu z 90% zniżką od ceny standardowej (*nie dotyczy akcesoriów, produktów Wallness, nie sumuje się z innymi ofertami). Więc tak na mój chłopski rozum, nie ma nigdzie napisane że produkt musi być po cenie standardowej. Jest napisane że dowolny produkt, ale rabat naliczony jest od ceny standardowej
Czyli np jeśli bym chciała wziąć z nowego katalogu ze str.24 wodę toaletową Felicity która jest w cenie 56,90, w standardowa cena to 89,- zapłaciła bym 8,90. Tak wyedukowałam z ulotki jeśli się mylę to mnie poprawcie, bo nie chcę być w błędzie
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 05:23   #1136
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dzisiaj dojdzie moje zamówionko
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 06:47   #1137
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Li O jesteś pewna? Mi mówiono dokładnie tak jak napisała joasia_08. W ulotce którą dostaliśmy od Ori jest napisane: "możliwość zakupu dowolnego produktu z 90% zniżką od ceny standardowej (*nie dotyczy akcesoriów, produktów Wallness, nie sumuje się z innymi ofertami). Więc tak na mój chłopski rozum, nie ma nigdzie napisane że produkt musi być po cenie standardowej. Jest napisane że dowolny produkt, ale rabat naliczony jest od ceny standardowej
Czyli np jeśli bym chciała wziąć z nowego katalogu ze str.24 wodę toaletową Felicity która jest w cenie 56,90, w standardowa cena to 89,- zapłaciła bym 8,90. Tak wyedukowałam z ulotki jeśli się mylę to mnie poprawcie, bo nie chcę być w błędzie
Ja tez tak słyszałam jak napisała joasia_08.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dojdzie moje zamówionko
Moje też
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 07:59   #1138
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

hej a ja mam takie pytanie, czy jak coś jest w brakach to już tego nie będzie do końca katalogu? i czy np. zamawiając kosmetyki w filii istnieje możliwość, że mają w swoim magazynie coś, co może być w brakach w zamówieniu internetowym?
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:29   #1139
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Czy ktoś może testował już paletkę do makijażu by Marcel i może coś o niej powiedzieć, a szczególnie interesuje mnie to czy cienie są mocno napigmantowane, a nie jakiś bubel co ledwo go widać
I czy ten róż jest matowy czy ma jakieś rozświetlające drobinki??
__________________
Sesja się zbliża...
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:38   #1140
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez patrznamnie Pokaż wiadomość
hej a ja mam takie pytanie, czy jak coś jest w brakach to już tego nie będzie do końca katalogu? i czy np. zamawiając kosmetyki w filii istnieje możliwość, że mają w swoim magazynie coś, co może być w brakach w zamówieniu internetowym?
Jak coś jest w brakach, to może się pojawić w każdej chwili. Jeżeli zamawiasz na filię, to rzeczy które pokazują Ci się w brakach, będą w brakach, w filii nie ma magazynów
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.