Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy bedziesz na spotkaniu Wizazanek w Manchesterze 6/03/2011?
Tak, przybede z miła chęcią. 8 80,00%
Nie, i nie pytajcie dlaczego. 2 20,00%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 11:08   #1471
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Tak_To_Ona Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Właśnie przeprowadziłam się z chlopakiem z Warszawy do Liverpoolu - on bedzie tu rok studiował na University of Liverpool a ja zbieram materiały na doktorat i mam nadzieje pracowac part-time (o ile uda mi sie bezproblemowo dostac NIN ). Mieszkanie trafilo nam sie w Kensington, gdzie jest dosyc depresyjnie (ale tanio ), dlatego chetnie uciekamy na rekonesans w inne czesci miasta. Co polecacie zobaczyc swiezakowi? Na razie zaliczylam Museum of Liverpool, Walker Art Gallery, Maritime Museum i ulice handlowe w okolicach Lime Station.
Ciekawi mnie tez ile Wam zabralo przywykniecie do pólnocnego akcentu?

Pozdrawiam!
polecam kupno przewodnika
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 11:58   #1472
Tak_To_Ona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 564
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Orientuje sie co JEST do zobaczenia. Zastanawialam sie raczej, co osobiscie polecacie/jakie miejsca Wam sie najbardziej podobaja w tym miescie. Ale dzieki za odpowiedz.
Tak_To_Ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 12:54   #1473
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Tak_To_Ona Pokaż wiadomość
Orientuje sie co JEST do zobaczenia. Zastanawialam sie raczej, co osobiscie polecacie/jakie miejsca Wam sie najbardziej podobaja w tym miescie. Ale dzieki za odpowiedz.
szczerze mowiac to wiekszosc z nas tutaj jest z manchester
Agi mieszkala kiedys chyba w liverpool, wiec moze Ci cos doradzi.
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 18:51   #1474
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

No ladnie .. Spadlysmy na druga strone ...

Co tam u Was kobiety? Piekne lato za oknem, co? Specjalnie dla Was przywiozlam z Chorwacji Tak mi sie bosko wygrzewalo na sloneczku, ze postanowilam troszke spakowac i z Wami sie podzielic

Wypoczelam, pozwiedzalam, jednym slowem bardzo udane wakacje!

Jakies spotkanie na kawke w tygodniu po pracy? Mi pasuje najbardziej wtorek i czwartek, co wy na to?

Buziaki i milego weekendu!
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:21   #1475
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Jakies spotkanie na kawke w tygodniu po pracy? Mi pasuje najbardziej wtorek i czwartek, co wy na to?

Buziaki i milego weekendu!
Jak wiesz ja jestem otwarta na propozycje kazdego dnia

Weekend super a ja spedze go w pracy zarowno sobote jak i niedziele w wielkim szklanym pudle jakim jest budynek gdzie pracuje, masakra
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 23:06   #1476
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej

u mnie busy weekend, grile sie posypaly
a jutro planujemy na jakis szlak myknac i pochodzic

mi spotkanie pasuje poniedzialek, ewentualnie sroda
czwartek odpada zupelnie
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 17:50   #1477
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
hej

u mnie busy weekend, grile sie posypaly
a jutro planujemy na jakis szlak myknac i pochodzic

mi spotkanie pasuje poniedzialek, ewentualnie sroda
czwartek odpada zupelnie
To moze sroda?
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 15:17   #1478
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Czesc dziewczyny, co ciekawego u Was slychac?

Ja w sobote wrocilam z wakacji z Polnocnego Cypru - wypoczelismy, pozwiedzalismy, poopalalismy sie, calymi dniami przesiadywalismy w basenie, nurkowalismy w morzu na glebokosci 5 metrow przygladajac sie rybkom, a wieczory spedzalismy sluchajac muzyki live popijajac piwo Efes, czyli po prosty swietnie spedzilismy czas

Teraz jakos staram sie wrocic do rzeczywistosci i cale szczescie, ze jest tak sliczna pogoda, bo ja dalej jestem w trybie urlopowym Jutro juz wracam do pracy i do szkoly i nawet nie chce mi sie myslec o jutrzejszej pobudce

Na kawke chetnie wyskocze, sroda i czwartek mi pasuja
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 15:22   #1479
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej dziewczyny

mi na kawe pasuje jedynie jutro

w srode musze byc w szpitalu z rana, wiece bede musiala siedziec pozniej w pracy dluzej by odrobic poranny czas, a w czwartek mam pakowanie na piatek...
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 20:20   #1480
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

mi na kawe pasuje jedynie jutro

w srode musze byc w szpitalu z rana, wiece bede musiala siedziec pozniej w pracy dluzej by odrobic poranny czas, a w czwartek mam pakowanie na piatek...
Ja jutro nie moge, bo najpierw praca, a pozniej szkola

A z jakiej okazji to pakowanie?
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 21:06   #1481
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

do polski lecimy

no to widze ze nikomu wtorek nie pasuje, trudno, do zobaczenia w takim razie po moim powrocie
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 21:33   #1482
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Ja moj powrot do rzeczywistosci zaczelam wzieciem sie za zdrowe cialo i zdrowego ducha na sportowo poki co udalo mi sie dotrzymac postanowienia, ze w srody chodze na silownie i basen (troszke dzieki Justynie, ktora przelozyla spotkanie ze srody na wtorek :P ) Jak weszlam dzisiaj na silownie, to wlasnie zapowiadali zajecia zumba. Skusilam sie dziewczyny i mowie wam bomba!!! Smialam sie juz od pierwszych krokow, polecam wam na zly humor! Potem pare dlugosci w basenie no i powrot do domku. A i jeszcze musze sie pochwalic, ze w weekend zakupilam rakiety do tenisa i w niedziele zaczynamy

Buziaczki kochane

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Ps zaczelam tez moj hiszpanski :P
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 06:27   #1483
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Ja myślałam ze tu cisza a jednak nie

Justynk0 - dziekuje za opieprz ze sie nie odzywam, sypie głowe popiołem i juz nadrabiam (generalnie myslalam ze wątek zamilkł bo nie dostawałam zadnych powiadomien na maila)

Agie - oj zazdroszcze Ci tych wakacji, moje dopiero za rok czasu i mamy w planach albo Teneryfe albo Marakesz

Madziu - ja tez po urlopie dbam o siebie (przynamniej tak mi sie wydaje). W sobote na introduction na siłowni wiec zobaczymy co z teg wyjdzie i jak wytrzymam wiecej nic miesiąc to bedzie cud Bo ja nie mam zapału to takich rzeczy, a jak mam to jest on baaaardzo słomiany!

Miłego dnia
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 08:18   #1484
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej dziewczyny

a ja Wam powiem, ze moj nowy przyrzad do cwiczen oddalam nie podoba mi sie ze na nim tak malo kalorii sie spala, wprawdzie nie byl to typowy orbitrek ale jednak... za walno to spalanie szlo i wysilek na tej maszynie zadny .. jak wroce to sobie zamowie normalny tradycyjny orbitrek tymczasem mama ma w domy rowerek - wiec go bede dosiadac

Madzia, na zumbe to sie wybirealam caly rok, jak trwal moj kontrakt na gymie.. i jakos nie moglam na zumbe dojsc... godzina zajec mi zupelnie nie pasowala, ale u mnie dziwczyny w pracy chodza i sa zachwycone

Luca, ja Teneryfe bym odradzila... my bylismy, bylo calkiem fajnie ale drugi raz bym tam sie nie wybrala.. teneryfa to wyspa wulkanowa i zamiast pieknej piaszczystej plazy i pieknego morza, plaza jest ciemna... (piasek wulkaniczny) a morze szare... bylismy tym totalnie rozczarowani tym bardziej ze wynajelismy samochod i jezdzilismy na rozne plaze wokol calej wyspy i wszedzie to samo..
jedna plaza, zupelnie na polnocy miala zolty piasek.. ponoc tam jest rozsypany piasek z Sahary ale takie to male, ze sie nie da wylezec bo przy wietrze dmucha pylem po oczach
to tyle o pazach, ale sama wyspa do zwiedzania to rewelacja i wulkan i klify i pramidy i parki rozrywki
ale plaze to dla mnie rozczarowanie wielkie bylo totalnie!

.....

probowalam sie wczoraj zaczac pakowac i zwyczajnie nie wiem co ze soba zabrac! nie znosze pakowania! pozniej sie okazuje ze i tak 3/4 ciuchow nie zaloze i laze ciagle w tym samym...

w ogole to moi rodzice robili remont kuchni i wczoraj mieli montowanie mebli - wiem ze u rodzicow jest w domu ogromny balagan po remoncie i na mnie czeka bym posprzatala jejku.. jak tam wparuje z ruchoma szmata to caly blok sie bedzie trzasl i pomyslcie ile spalonych kalorii bedzie hihih
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 17:06   #1485
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Juz chyba na dobre jesien do nas zawitala Ja zazwyczaj lubie taka szarowke i deszcze... ale nie swiezo po powrocie ze slonecznych wakacji!!!
Troche mi ciezko na nowo przyzwyczaic sie do siedzenia za biurkiem, ale na szczescie dostalam kilka pochwal i dobre wiadomosci w pracy, wiec jak na razie mam naprawde udany tydzien

Ja sie w ogole nie moge zmusic do cwiczen fizycznych - checi niby mam, ale gdy przychodze do domu to z radoscia padam na kanape. Teraz bede miala naprawde intensywne trzy miesiace w szkole i w pracy, wiec ciezko mi sobie wyobrazic zeby ta sytuacja miala sie zmienic. W zeszlym roku chodzilam na zumbe i zajecia bardzo mi sie podobaly... ale najwiekszy problem to sie podniesc i na te zajecia pojsc

Magda, a z kim bedziesz grac w tenisa?

Lucy, super ze juz jestes Nie masz czasem w planach jakiejs wycieczki do Manchesteru?
Ja chcialabym Marakesz rowniez kiedys zobaczyc, ale nie mam zielonego pojecia w ktorej dekadzie mojego zycia uda mi sie to zrealizowac Teneryfa sie wczesniej nie interesowalam w ogole, ale to co opisala Justynka (wulkan, klify, etc.) mnie zacheca bardzo!!!

Dziewczyny, bedziecie glosowaly w wyborach?
Mnie wczoraj naszlo na spelnienie obowiazku obywatelskiego, bo chce przynajmniej dla samej siebie wiedziec, ze nie zgadzam sie i nie przykladam reki do tego, zeby Polska zamienila sie w sredniowieczny Katoland.

Macie jakies ciekawe plany na weekend?

Justynka, udanego wyjazdu do Polski, baw sie dobrze
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 21:16   #1486
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Luca, ja Teneryfe bym odradzila... my bylismy, bylo calkiem fajnie ale drugi raz bym tam sie nie wybrala.. teneryfa to wyspa wulkanowa i zamiast pieknej piaszczystej plazy i pieknego morza, plaza jest ciemna... (piasek wulkaniczny) a morze szare... bylismy tym totalnie rozczarowani tym bardziej ze wynajelismy samochod i jezdzilismy na rozne plaze wokol calej wyspy i wszedzie to samo..
jedna plaza, zupelnie na polnocy miala zolty piasek.. ponoc tam jest rozsypany piasek z Sahary ale takie to male, ze sie nie da wylezec bo przy wietrze dmucha pylem po oczach
to tyle o pazach, ale sama wyspa do zwiedzania to rewelacja i wulkan i klify i pramidy i parki rozrywki
ale plaze to dla mnie rozczarowanie wielkie bylo totalnie!
Brzmi ciekawie!! O plaze to nie bede sie martwic, wywalę dupencję na hotelowym basenie i bede się smazyć Hotel mamy upatrzony z kompleksem ogrodów wiec pewnie tam bede buszowac, ale teraz kiedy mozemy pozwiedzac napewno skorzystamy. Wczesniej nie moglismy nawet samochodu wypozyczyc bo Paweł miał za krótko prawko A teraz to bedzie mozna poszaleć
Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Juz chyba na dobre jesien do nas zawitala Ja zazwyczaj lubie taka szarowke i deszcze... ale nie swiezo po powrocie ze slonecznych wakacji!!!
Troche mi ciezko na nowo przyzwyczaic sie do siedzenia za biurkiem, ale na szczescie dostalam kilka pochwal i dobre wiadomosci w pracy, wiec jak na razie mam naprawde udany tydzien
Well done!! Piękne kicusie na zdjęciach !!

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Ja sie w ogole nie moge zmusic do cwiczen fizycznych - checi niby mam, ale gdy przychodze do domu to z radoscia padam na kanape. Teraz bede miala naprawde intensywne trzy miesiace w szkole i w pracy, wiec ciezko mi sobie wyobrazic zeby ta sytuacja miala sie zmienic. W zeszlym roku chodzilam na zumbe i zajecia bardzo mi sie podobaly... ale najwiekszy problem to sie podniesc i na te zajecia pojsc
No własnie mam ten sam problem. Ale teraz nie ma wymówki bo siłownie mam w pracy Wiec nie ma ze daleko


Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Lucy, super ze juz jestes Nie masz czasem w planach jakiejs wycieczki do Manchesteru?
No ja zawsze w wasze rejony a moze by ktora mnie odwiedziła na wsi eee?


Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bedziecie glosowaly w wyborach? Mnie wczoraj naszlo na spelnienie obowiazku obywatelskiego, bo chce przynajmniej dla samej siebie wiedziec, ze nie zgadzam sie i nie przykladam reki do tego, zeby Polska zamienila sie w sredniowieczny Katoland.
Mnie nic nie naszło i nie najdzie. Nie czuje sie obywatelką Polski wiec i ręki do wyborów nie przyłoże Odliczam lata bo British Citizenship!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 06:04   #1487
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

W ramach piątkowego dzien dobry:

http://www.groupon.co.uk/deals/manchester

Kupon na 6 zabiegów mikrodermabrazji!

Kurde czemu u mnie takich ofert nie ma kurza twarz!

Miłego dnia
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 21:22   #1488
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Czesc dziewczyny Jak tam wam weekend minal?

My mielismy dosyc dziwna akcje w piatek rano. Dzialo sie to juz po tym jak wyszlam do pracy. Lukasz byl jeszcze w domu, szykowal sie juz do pracy, kiedy uslyszal straszny halas - to policja weszla nam do mieszkania razem z drzwiami! Teraz sie juz z tego smiejemy, ale wtedy to wcale nie bylo smieszne - przyszli z nakazem rewizji i rozwalili calkowicie drzwi do mieszkania i drugie drzwi do klatki schodowej. Okazalo sie, ze nie chodzilo im o nas, tylko o sasiada, ktorego mieszkanie jest zaraz przy naszym, no ale szkod narobili. Tak jak napisalam teraz juz sie z tego smiejemy, dwie pary drzwi zostaly wymienione i wszystko jest ok.

Wczoraj rano z kolei padl mi akumulator w samochodzie, co szczegolnie mnie wkurzylo dlatego, bo dopiero co odebralam samochod od mechanika (bede miala przeglad w tym miesiacu).

Mam teraz bardzo intensywny czas w szkole, w tym tygodniu bede miala zajecia we wszystkie dni oprocz piatku plus 14 godzin w ciagu weekendu, a we wtorek egzamin. Najblizsze dwa miesiace mina mi pod znakiem nauki, tak wiec nie moge doczekac sie grudnia

No i nareszcie zaczelo sie Grey's Anatomy i House Z nowych seriali polecam tez 'New Girl' z Zooey Deschanel, calkiem fajny klimat
Ogladacie moze X Factora? Jesli tak to macie swoich ulubiencow?

Magda, pochwal sie jak tam hiszpanski Ci idzie

Lucy, no chyba rzeczywiscie nasza kolej by teraz byla, ale na pewno moze troche czasu minac zanim sie wszystkie zorganizujemy, zgramy terminy i zorganizujemy wycieczke do Ciebie
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 06:17   #1489
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Jak tam wam weekend minal?

My mielismy dosyc dziwna akcje w piatek rano. Dzialo sie to juz po tym jak wyszlam do pracy. Lukasz byl jeszcze w domu, szykowal sie juz do pracy, kiedy uslyszal straszny halas - to policja weszla nam do mieszkania razem z drzwiami! Teraz sie juz z tego smiejemy, ale wtedy to wcale nie bylo smieszne - przyszli z nakazem rewizji i rozwalili calkowicie drzwi do mieszkania i drugie drzwi do klatki schodowej. Okazalo sie, ze nie chodzilo im o nas, tylko o sasiada, ktorego mieszkanie jest zaraz przy naszym, no ale szkod narobili. Tak jak napisalam teraz juz sie z tego smiejemy, dwie pary drzwi zostaly wymienione i wszystko jest ok.
Matko kochana! Jakby tak u mnie wpadli, to Paweł by ich razem z drzwiami wyniósł ze złości hehe. Ale wyczucie mieli dobre. A gdybyscie akurat tak sobie umilali czas w przedpokoju (jesli wiesz o czym mowie) a tu bang!!!

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Mam teraz bardzo intensywny czas w szkole, w tym tygodniu bede miala zajecia we wszystkie dni oprocz piatku plus 14 godzin w ciagu weekendu, a we wtorek egzamin. Najblizsze dwa miesiace mina mi pod znakiem nauki, tak wiec nie moge doczekac sie grudnia
Tylko uwazaj na siebie i sie nie przemeczaj!!! Ja narazie siłownia po pracy 3 razy w tygodniu. Byłam pierwszy raz w poniedziałek i bardzo mi sie podobało. Nie moge sie doczekac dzisiaj po pracy kolejnego razu!!!

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
No i nareszcie zaczelo sie Grey's Anatomy i House Z nowych seriali polecam tez 'New Girl' z Zooey Deschanel, calkiem fajny klimat
Ogladacie moze X Factora? Jesli tak to macie swoich ulubiencow?
My nadrabiamy Grey's Anatomy. Jestesmy juz na 4 sezonie!!!!
Ogladamy X-Factor. Paweł przewiduje ze wygra taki mały czarnoskóry z grupy Garego. Ja mysle ze ten taki pulchniejszy chłopaczek (nie pamietam jeszcze imion)

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Magda, pochwal sie jak tam hiszpanski Ci idzie
No własnie Madzia, Habla Espanol?

Miłego dnia kobity!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 22:00   #1490
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Hiszpanski spoko, podoba mi sie, gramatyka podobna do polskiego, sporo nauki.. Ale ogolnie pozytywnie. Wyrobilam dzisiaj karte studencka, wiec mozecie mnie smialo wykorzystywac na zakupy, zeby dostac znizke new look, hmv, peacocks maja na bank dla studentow co najmniej 10%
Jak tam weekend wam minal?
Ja troszke poszalalam po sklepach, na roczku bylam i wczoraj na babskim wieczorze ze step up u kolezanki.
Milego tygodnia kochane

Edytowane przez Gasienica
Czas edycji: 2011-10-17 o 22:15
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 15:56   #1491
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Ja mialam dosyc zajety weekend, bo i w sobote, i w niedziele mielismy w szkole powtorki przed egzaminem. Wczoraj mialam wolne w pracy, wiec tez sie uczylam, ale oplacilo sie bo dzis zaliczylam ten egzamin Ponadto dostalam tez wyniki egzaminu, ktory mialam ok.5 tygodni temu i tez go zaliczylam, wiec jestem naprawde zadowolona
W sobote wyskoczylismy jeszcze do znajomych, spedzilismy naprawde przemily wieczor

Magda, dobrze wiedziec o Twojej karcie studenckiej

Ostatnio mi i Lukaszowi odbilo zupelnie na punkcie jedzenia wrapow - wypychamy je salatkami i czym sie tylko jeszcze da, pychotka

Jak na razie tegoroczny X Factor wydaje mi sie dosyc bezbarwny, malo jest osob odstajacych od tlumow. Jak na razie najbardziej lubie Mishe B, a do najwiekszych porazek zaliczam przede wszystkim Kelly, ale takze Tulise jako jurorki - Kelly jest mila, ale promuje tylko sama siebie, flirtuje z kim popadnie i stara sie skupic na siebie cala uwage, a Tulisa mimo iz tez jest sympatyczna to dosyc agresywnie atakuje kazdego jurora majacego inne zdanie od niej. Gary jako juror za to podoba mi sie bardzo, jest wywazony i szczery.

To tyle ne razie Buziaki!
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:09   #1492
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

a witajcie moje kochane

Agia - gratulacje za egzamin! normalnie brniesz jak szalona!! i bardzo dobrze oby tak dalej

Magda - nie boj nic, niech no ja tylko najade na Manchester
A jak to zrobilas ze masz karte studencka? myslalam ze to musisz studiowac jakis kierunek (no chyba ze zaczelas studiowac na full time i mnie cos kurna umknęło)

My szalejemy na siłowni!!! Złapałam pozytywnego bakcyla, wiec mam nadzieje ze mi zapał nie zmaleje. Narazie jest dobrze.

A tak to tydzien zaliczam do srednio udanych. Laptop mi sie zawirusował i z nim własnie walcze Na dodatek wyslalam paczke kolezance do PL miesiac temu i niestety nie doszła Jakies piz.y Poczty Polskiej (bo nie wierze ze to zaginęło w UK) za przeproszeniem połakomiły się na obdrapaną Nokie z 99 roku i gadzety z Kubusiem Puchatkiem (miało być dla córki mojej koleżanki).
A moj półinteligentny małżonek nie wziął żadnego rachunku czy potwierdzenia jak to wysyłał, wiec szukaj wiatru w polu...

Tyle juz rzeczy wysłałam i nic nie ginęło. Wystarczyło ze poprosiłam Pawła aby mi coś wysłał to od razu musi ginąć
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 18:16   #1493
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Lucy ja ostatnio dostalam ponad 40 funciaki od poczty za zaginiona przesylke i nie mialam zadnych rachunkow - jedynie pokazalam na bank statement, ktore z kupionych rzeczy byly wlozone do wysylki ... moze sprobuj tak?

Agi gratuluje zdanego egzaminu jak zwykle zreszta
kujonko

a u mnie pobyt w polsce dobiega do konca, w niedziele zjerzdzamy na swoje smieci... wyjazd generalnie nieudany, jedyny pozytyw tego pobytu w polsce jest taki, ze zobaczylam sie z rodzinka ( w sumie najwazniejszy ) , ale sie tyle nieprzyjemnych rzeczy posypalo, ze mam juz dosc!

aaaaaaaaaaaaaa..... i 3 godziny 40 min spedzilam u fryzjera zaraz po przyjezdzie - ciekawe czy mnie poznacie?


pozdrawiam

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2011-10-19 o 18:20
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 23:02   #1494
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Luca ja moge tez tam do Ciebie podjechac na zakupy jakby co
Agnieszka ja rowniez gratuluje zdanego egzaminu!
Justyna sciskam Cie i trzymam mocno kciuki, zeby wszystko sie ulozylo! Czekamy na Ciebie! Ja juz bardzo steskniona

Ja dzis spelnilam swoje male marzenie, kupilam sobie cala serie Przyjaciol na dvd jestem maniakiem i nigdy nie mam dosc tego serialu

Pare dni temu kupilam plytke Cheryl Cole 3 words i musze wam powiedziec, ze dawno mi sie nie trafila plytka, na ktorej uwielbiam kazdy kawalek. Moge tej plytki sluchac non stop. Bardzo mi sie podoba.

Przesylam gorace buziaki na te mrozne dni i milego weekendu babeczki
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 19:44   #1495
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

No własnie Justynka, wracaj do nas z nową fryzurą!!!!

Mnie tez po głowie chodzi totalna metamorfoza powiem wam szczerze!!! Tak na mega maksa, nowy kolor nowe cięcie W koncu małżenstwo to nowy okres zycia wiec przydałaby sie zmiana.

Byłam dzisiaj w Primanim i sie obkupiłam w majteczki, skarpeteczki i inne takie niezbędniki zimowe

Godzinka na siłowni po pracy, czerwona herbata na rozgrzania i wy✂✂✂anie się na kanapie - to moj plan na dzis

Moj Pan i Władca pojechała sobie grac w siatkówke a potem idzie z ziomami na piwo wiec mam cały domek dla siebie Ach błogie lenistwo!!!!!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 20:36   #1496
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

no kochane, a ja dzisiaj z rodzicami kisze 110kg kapusty hihihi
ehhh jeszcze jutro i w niedziele wieczorem wylot... szkoda!
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 20:37   #1497
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

O matko 110kg!!!! Nie jestem sobie w stanie az tyle wyobrazic A jak to sie kisi? (wybacz moja ignorację kulinarna hehe)
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 20:57   #1498
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
O matko 110kg!!!! Nie jestem sobie w stanie az tyle wyobrazic A jak to sie kisi? (wybacz moja ignorację kulinarna hehe)

no to wydaje sie duzo ale po odcisnieciu wody itepe wcale tego duzo nie zostalo
a moi rodzice kisza tez dla siebie i dwoch babc
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 21:34   #1499
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
O matko 110kg!!!! Nie jestem sobie w stanie az tyle wyobrazic A jak to sie kisi? (wybacz moja ignorację kulinarna hehe)
U mnie w rodzinie kisilo sie kapuste w wielkiej drewnianej beczce albo w szklanym duzym pojemniku jak tylko mala ilosc. Najlepsze bylo ugniatanie tej kapusty wielkim drewnianym tluczkiem

Aga gratuluje egzaminu!
Justyna to ja sie nie moge doczekac zobaczyc Ciebie w nowych wlosach ja juz sie znudzilam swoimi, kolorem zwlaszcza.
Pozdrownienia dla calej reszty!
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 16:48   #1500
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Noooo, Justynka! A ja myslalam, zes Ty juz wrocila! Juz sie nie moge doczekac jak Cie zobacze w nowej fryzurce!!
To moze zaproponuje wizazankowe spotkanie na kawce w centrum w tym tygodniu po pracy? Mi pasuje poniedzialek, sroda i piatek (we wtorek i czwartek silownia), ale dostosuje sie do reszty dziewczyn
Buziaczki!!

p.s. Agnieszka, ja rowniez dolaczam do grona gratulujacych zdanego egzaminau
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-15 09:51:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.