Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-31, 15:30   #541
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

było o duzo wątków na ten temat oto moje odpowiedzi przykladowe

czy te rozstępy są czerwonawe? tak jakby mniej więcej Cię ktoś pociął nożem? jeśli jest faktycznie w pierwszej fazie to rokowania i szanse na wyleczenie są naprawde więcksze i dają lepsze efekty. zeby nie zrobiło Ci się więcej rozstepów smaruj ciało oliwka, natłuszcza i uelastycznia skórę przez co działa profilaktycznie.oczywisci e mozna stosować też inne balsamy uelastyczniające skórę np z elastyną, kolagenem, kwasami AHA, acetazolamidów...no i utrzymywanie stałej wagi ciała..na rozstepy niedawno powstałe bardzo efektowny jest tretinoina , a preparatów z tym kwasem jest wiele, np retin a czy atrederm.no i na rozstepy czerwonosine dpobry jest też kwas glikolowy w steżeniu ok 30 %

Jeśli rozstępy są w stanie zaawansowanym również z pomocną przyjdą peelingi oczywiście głąbokie i mam tu na mysli peelingi kwasem trójchloroctowym - TCA ównież mezoterapie stosuje się przy likwidowaniu pręgów.innym sposobem jest laser, czy mikrodermabrazja.Lepsze efekty w usuwaniu rozstępów daje połączenie metod mezoterapii i TCA. oczywiście wszystko ma za zadanie zmniejszyć nieestetyczność prążków na skórze i niestety nic ne spowoduje ich całkowitego zaniku, ale zmniejszenie wypukłości , zmiejszenie długości i grubości blizenek to też coś.


inne preparaty a rozstepy i cellulit: rilastyil, merola derm biotop.triffadiane...
świetnie działają preparaty dla kobiet w ciąży np eris Pharmaceris M , babydream z rossmana ma także dobre skłądniki , mustella, żel firmy ATW przeciw rozstępom
__________________
oliwka dżonsona, ważne żeby natłuszczała i uelastyczniała ciało. przy tym masuj skórę- dodatkowo to wpłynie na profilaktykę powstawania rozstępów.jeśli chodzi o balsam ujędrniający oczywiście ,że może być , właściwie to każdy preparat nawilżający czy natłuszczający pomaga przeciwdziałać blizenkom, dodatkowo z wmasowywaniem preparatu w skórę, jednak jeśli się ukierunkowywuje na zapobieganie rozstępom to należałoby zwrócić uwagę na zawartość w balsamie takich składników jak elasty, kolagen, acetazolamidów, witamin, czy kwasów AHA, z tym ,że znów powtórzę że najefektywniejszym "wprowadzaniem" balsamu jest masaż skóry.zadbaj jeszcze, by w Twojej diecie nie zabrakło cynku i krzemu.też mam rozstępy,ale po "leczeniu" są naprawde ledwo iwdoczne

poczytaj wątek rozsępy a opalanie , niedawno był na kosmetyczce wątek o rozstepach , poszukaj na 2 do 5 strony , znajdziesza na pewno, polecam złuszcznaie np codzoennie szorstką rękawicą, masaz podczas wporowadzania skłądników z balsamów, to naprawdę pomaga, białe mozna w ten zposób skrócić, spłycić je, ale niesetty nie da się z nimi zrobic tak jak zaczęśęłoby się walkę jak były one czerwone, ale skrócenie i spłycenie to też juz coś polecam xerial, lub inne masci z mocznikiem, kwasy AHA np diacneal dodatkowo ma retinaldehyd, który tez działa złuszczajaco, poczytaj inne watki , było ich dużo




tujest watek ktory utworzyłam jest o rozstępach

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 16:15   #542
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Mam taka rekawice do peelingu szorstka i mam tez z Diadermine Body Perfekt Celluite Expert 14 Tage kur celluite konzentrat, i tym sie smaruje, i mam do tego takie pytanie kiedy mam ten masaz robic ta rekawica przed posmarowaniem tym preparatem czy po posmarowaniu odrazu nia masowac??

i jak masowac na celluitis i jak na rozstepy??a czy ten preparat jest dobry??

pozdrawiam
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 13:00   #543
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Kochaniutka cellulit, nie cellulitisrekawicą pod prysznicem mozesz, wtedy bedzie p peeling taki , krazenie przyspieszy sie i szybsiej skladniki z preparatu wnikną, nei tak wazny jest wybor kremu co wlasnie masaz. jelsi masz cellulit masowac mussiz mocniej , samej Ci bedzie trudno, ale taki masaz jelsi masz pomarancz skorke bedzie powodowac bol i swędzenie , rozseepy popropostu masowac palcami najlepiej, ugniatac, falowac, szczypac... rekawica moglabys tez po prysznicu ale wiekszosc preparat u zoastalaby w rekawicy

takich rzeczy jak mocny masaz , czy szorstka rekawica masaz nie wykonujemy przy m\naczynkach
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 13:01   #544
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

no i dobre sa preparaty z mocznikiem na rozstepy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 18:25   #545
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

jak juz tak piszecie o celulicie, rozstepach i celulitisie to tu dolacze swoje pytanie. co to sa te robiace sie "dziury" na udach czy na posladkach?? celulit, celulitis czy cos innego??
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 18:50   #546
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

cellulit prawdopodnie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 11:02   #547
khuna
Raczkowanie
 
Avatar khuna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Jestem w 5 m-c ciąży i na piersiach a dosłownie na dole piersi pod brodawkami pojawiły mi się czerwone place, kupiłam krem-żel na rozstępy Kolastyny, ale kurcze czy ja mogę to używać w ciąży, bo tu nic nie jest napisane Smarowałam się oliwka bambina ale dość nie regularnie
Emilia proszę o pomoc.
__________________
C I U C H Y dla NAS, ciążowe i dla dziecka śliczne rzeczy

NOWY WĄTEK 20.08.2007



Kosmetyki
khuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 11:58   #548
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

a daleczego moje rozstepy nigdy nie były czerwone, tylko od razu robią sie białe?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 13:24   #549
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Jestem w 5 m-c ciąży i na piersiach a dosłownie na dole piersi pod brodawkami pojawiły mi się czerwone place, kupiłam krem-żel na rozstępy Kolastyny, ale kurcze czy ja mogę to używać w ciąży, bo tu nic nie jest napisane Smarowałam się oliwka bambina ale dość nie regularnie
Emilia proszę o pomoc.
polecam artykuł który napisałąm , włąsnie o pielegnacji w czasie ciąży, poczytaj bo tam duzo fajnych info jest http://www.wizaz.pl/images/ciaza/

jesli ne ma nic napisanego podaj skłąd to Ci powiem, wyciagi drenujące, przenikające nie są polecane, przeczytaj prosze artykuł mój i podaj słąd
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 13:30   #550
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
a daleczego moje rozstepy nigdy nie były czerwone, tylko od razu robią sie białe?
ale nawet białe mozna zmniejszyc , sltycic i skroocic poprzez regularny masaz , złuszczanie, naprawde uwierzcie, mowi sie ze nie da sie z nimi nic zrobic jak sa biale ale jelsi systematycznie sie masuje je mocniej i złuszcza to naprawde mozna zmniejszyc je, ale wieksze szanse to maja rzeczywiscie czerwone
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:03   #551
paulaaaaaaa7
Raczkowanie
 
Avatar paulaaaaaaa7
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 66
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze umiejscowilam moje pytanie...W każdym razie mam okropne roztępy na pośladkach, gornej części ud i piersiach(!) Ma ktoś coś wypróbowanego?
ja mam rozstępy na udach i uzywam kremu z avonu i nie zabrdzo pomaga no ale przyznam sie ze nie robie tego regularnie juz sie przyzwyczailam chodz jestem szczupłą osobą pozdrawiam
__________________
o O...wszystko znosi, wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma... ;*
O o
paulaaaaaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 15:07   #552
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

O proszę, wątek podbity
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:44   #553
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Hej!

Ja mam 15 lat, rozstępy na posladkach, udach, z dołu pleców, a nawet troche pod kolanami ( z tyłu). Wiec mam sie czym martwic... Jak sie kąpie to najlepszy dzien zamienia sie w... Nawet jak juz sie troche z tym uporam, przetłumacze, to i tak wraca jak bumerang! Pamietam pewna sytuacje... To bylo bardzo dziwne i zdarzylo sie tylko raz. Obudzilam sie, zdołałam tylko otworzyć oczy, a problem rozstepów dapadł mnie w 1 sekuńdzie! Zaczęłam ryczeć, a raczej wyć. I tak płakałam ponad 1.5 h. Nie jadłam nic, właściwie to NIC mi sie nie chciało.
Rozsępiska białe i duże mam na plecach. To strasznie mnie krępuje. Wstydze się założyć jakąś krótsza bluzkę. Jeśli chodzi o rozstępy pod kolanami, to te drażnią mnie niemiłosiernie. Jeśli nic się nie zmieni, nie założe już nic przed kolana! Naszczescie sa duzo płytsze i białe. Ale i tak je widać Na udach mam naszczescie jeszcze czerwone. Zaczęłam urzywać kremu F I S S A N przeciw rozstepom, słyszałam, że działa też na te już powstałe. Znacie może jeszcze jakieś inne maści, skuteczne, w miare rozsądnej cenie? Jestem tak zrozpaczona, że spróbuję wszystkiego!
PROSZĘ O POMOC!
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 08:08   #554
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Leokadia, też mam 15 lat i też mam rozstępy: duuużo na pupie, troszkę na biuście i na udach, ostatnio zauważyłam jakieś zalążki na łydce. Też kiedyś ryczałam, myślałam, że żaden facet takiego 'rozstępa' nie zechce, ogólnie byłam strasznie podłamana, zwłaszcza jak ty, po kąpieli. Ale wiesz co? Przeszło mi. Już się tym prawie nie przejmuję. Może dlatego, że jest zima i ubieram się inaczej niż latem , a może dlatego, że powiedziałam wszystko przyjaciółkom, wyjaśniłam, czemu nie chcę chodzić na basen (takie wygadanie się naprawdę pomaga). Jasne, używam kremów i innych takich, ale to NIC nie daje. Po prostu czekam, aż zbieleją, i tyle. Nie łam się, przecież rozstępów nie widać pod ubraniem, na pewno masz mnóstwo zalet i na nich się skupiaj Pozdrawiam!
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:19   #555
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Invinsible Pokaż wiadomość
Leokadia, też mam 15 lat i też mam rozstępy: duuużo na pupie, troszkę na biuście i na udach, ostatnio zauważyłam jakieś zalążki na łydce. Też kiedyś ryczałam, myślałam, że żaden facet takiego 'rozstępa' nie zechce, ogólnie byłam strasznie podłamana, zwłaszcza jak ty, po kąpieli. Ale wiesz co? Przeszło mi. Już się tym prawie nie przejmuję. Może dlatego, że jest zima i ubieram się inaczej niż latem , a może dlatego, że powiedziałam wszystko przyjaciółkom, wyjaśniłam, czemu nie chcę chodzić na basen (takie wygadanie się naprawdę pomaga). Jasne, używam kremów i innych takich, ale to NIC nie daje. Po prostu czekam, aż zbieleją, i tyle. Nie łam się, przecież rozstępów nie widać pod ubraniem, na pewno masz mnóstwo zalet i na nich się skupiaj Pozdrawiam!
I to sie nazywa pozytywne myslenie, gratuluje

Tylko czemu ja tak nie potrafię
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:40   #556
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dziewczyny, chyba powinnyscie pojsc do endokrynologa. I nie dać się zbyć odpowiedzią, ze taka wasza uroda. Cos tu jest nie tak z hormonami. Jestem pewna bo sama to przechodziłam w podstawówce. Dopiero po kilku latach lekarka powiedziała mi ze mozna było temu zapobiec.
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 16:20   #557
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez MagdalenaK2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chyba powinnyscie pojsc do endokrynologa. I nie dać się zbyć odpowiedzią, ze taka wasza uroda. Cos tu jest nie tak z hormonami. Jestem pewna bo sama to przechodziłam w podstawówce. Dopiero po kilku latach lekarka powiedziała mi ze mozna było temu zapobiec.
Eeee?
Bywałam u dermatologów i żaden nie powiedział mi, że rozstępy mogą mieć jakikolwiek związek z hormonami. Naprawdę, pierwsze słyszę...
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 16:23   #558
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
I to sie nazywa pozytywne myslenie, gratuluje

Tylko czemu ja tak nie potrafię
Może przyjdzie z czasem Znajdź sobie jakąś zaletę, nie wiem, ładne usta, nos, oczy i zawsze jak masz doła, mów "Mam śliczne to i to, a rozstępów przecież nie widać pod ubraniami".
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 17:14   #559
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

tylko czy ja mam cos takiego...
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 18:36   #560
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Moja niemiła przygoda z rozstępami zaczeła się od biustu. Pani dermatolog z usmiechem na twarzy powiedziała "ha ha masz biust jak matka karmiąca" Ja miałam 16 lat i napewno nie chciałam czuć sie jak matka karmiaca!!!
Jest teoria, ze naszą gospodarke hormonalną rozstraja produkty szczególnie mieso wspomagane hormonami. Swojego czasu kurczaki były pasione taką karmą.
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 19:42   #561
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Invinsible dziekuje Ci bardzo za Twoje cieple slowa Od razu usmiech pojawil mi sie na twarzy! Wiesz, mysle ze chyba powoli "dorastam" do tego problemu, ze moze niedlugo zupelnie przestanie mnie przejmowac... Kiedys uwieeeeelbialam slonce, wode, plywanie. Teraz niestety mam pewne obawy, ze nie wypada z tymi wstrętnymi krechami. Ale zaraz... Nie wypada? Ludzie maja gorsze problemy, a nie wstydza sie i czerpia z zycia! KONIEC uzalania sie nad soba. Postaram sie przez zime jak najwiecej dbac o skore zeby byla gladsza i bardziej miekka, bede probowala roznych masci bez wzgledu na cene. Jesli nie pomoze- trudno, ale bede w swiadomosci wiedziec, ze probowalam. Postaram sie troszke schudnac ( ostatnio do tego darze, tzn. nie mam nadwagi, ale troszke by sie przydalo... ). Potem leb do gory i czerpiemy z zycia! Wkoncu jest jedno! Wlasciwie to te rozstepy wziely sie zeszlej zimy, kiedy to w okolo 3 miesiace przytylam z 5 kg Naszczescie nie jest juz tak zle...
Podziwiam Cie, za podejscie do rozstepow. Przyznam, ze chyba udalo Ci sie mnie troche nim zarazic Mysle, ze jesli ma sie wsparcie innych ( nawet takich nieznanych osob z netu) jest o wiele latwiej.
Tak szczerze to mam 3 przyjaciolki, z czego 2 maja ten sam problem co my! Ale i tak sie wszystkie kochamy bez wzgledu na skore

Kiedys myslalam podobnie do ktorejs z poprzedniczek, ze zaden facet nie zwroci uwagi na taki chodzacy "rozstep", dobijaly mnie wizerunki tych ladnych dziewczyn o pieknej, aksamitnej skorze... Teraz chyba dochodze do wniosku, ze pokocha mnie ktos, kto zainteresuje sie mna, moim wnetrzem, a nie nogami czy tylkiem! Wam wszystkim rowniez tego zycze!

Pozdrawiam, naladowana pozytywna energia
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 19:50   #562
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

MagdalenaK2 przeczytalam, ze radzisz isc do endokrynologa... Hmmm pierwszy raz slysze, ale moze masz racje? Nie wiem czy to ma znaczenie, ale... moja starsza siiostra tez ma rozstepy. Zrobily jej sie mniej-wiecej w okolicach moje wieku. To moze byc uwarunkowane genetycznie?
Ja podejrzewam, ze -jak napisalam wczesniej- moje rozstepy powstaly przy dosc sporym przytyciu.
Chyba rzeczywiscie wybiore sie do tego lekarza, moze on cos poradzi...
A urzywalas moze kremow, masci, ktore Ci w jakims stopniu pomogly? Bo ja chyba wszytskiego sprobuje, zanim postaram sie przezwyczaic.



Narazie uzywam fissanu, ale za wczesnie by pisac czy pomaga ( 3 dni), no i smaruje oliwka ( podobno swietny zapobiegacz!)
A moze macie jakies domowe sposoby?
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 09:58   #563
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Hej!

Ja mam 15 lat, rozstępy na posladkach, udach, z dołu pleców, a nawet troche pod kolanami ( z tyłu). Wiec mam sie czym martwic... Jak sie kąpie to najlepszy dzien zamienia sie w... Nawet jak juz sie troche z tym uporam, przetłumacze, to i tak wraca jak bumerang! Pamietam pewna sytuacje... To bylo bardzo dziwne i zdarzylo sie tylko raz. Obudzilam sie, zdołałam tylko otworzyć oczy, a problem rozstepów dapadł mnie w 1 sekuńdzie! Zaczęłam ryczeć, a raczej wyć. I tak płakałam ponad 1.5 h. Nie jadłam nic, właściwie to NIC mi sie nie chciało.
Rozsępiska białe i duże mam na plecach. To strasznie mnie krępuje. Wstydze się założyć jakąś krótsza bluzkę. Jeśli chodzi o rozstępy pod kolanami, to te drażnią mnie niemiłosiernie. Jeśli nic się nie zmieni, nie założe już nic przed kolana! Naszczescie sa duzo płytsze i białe. Ale i tak je widać Na udach mam naszczescie jeszcze czerwone. Zaczęłam urzywać kremu F I S S A N przeciw rozstepom, słyszałam, że działa też na te już powstałe. Znacie może jeszcze jakieś inne maści, skuteczne, w miare rozsądnej cenie? Jestem tak zrozpaczona, że spróbuję wszystkiego!
PROSZĘ O POMOC!
lookniej w watek problemy skórne sprawdz zanim zadasz pytanie , tam utworzyłam watki o rozstepach, bardzo przydatne info tam są
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 12:41   #564
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

…………………………………………………… ……

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 05:55
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 13:03   #565
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

do takich i do takich mozesz, masuj przy okazji
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 14:29   #566
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Kupilam sobie dzisiaj taki Set do masazu szorstka gabka i taka szmatka, bedizeto dobrze na te rozstepyi celluit??


pozdrawiam cieplo
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:45   #567
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Leokadia1 Pokaż wiadomość
Invinsible dziekuje Ci bardzo za Twoje cieple slowa Od razu usmiech pojawil mi sie na twarzy! Wiesz, mysle ze chyba powoli "dorastam" do tego problemu, ze moze niedlugo zupelnie przestanie mnie przejmowac... Kiedys uwieeeeelbialam slonce, wode, plywanie. Teraz niestety mam pewne obawy, ze nie wypada z tymi wstrętnymi krechami. Ale zaraz... Nie wypada? Ludzie maja gorsze problemy, a nie wstydza sie i czerpia z zycia! KONIEC uzalania sie nad soba. Postaram sie przez zime jak najwiecej dbac o skore zeby byla gladsza i bardziej miekka, bede probowala roznych masci bez wzgledu na cene. Jesli nie pomoze- trudno, ale bede w swiadomosci wiedziec, ze probowalam. Postaram sie troszke schudnac ( ostatnio do tego darze, tzn. nie mam nadwagi, ale troszke by sie przydalo... ). Potem leb do gory i czerpiemy z zycia! Wkoncu jest jedno! Wlasciwie to te rozstepy wziely sie zeszlej zimy, kiedy to w okolo 3 miesiace przytylam z 5 kg Naszczescie nie jest juz tak zle...
Podziwiam Cie, za podejscie do rozstepow. Przyznam, ze chyba udalo Ci sie mnie troche nim zarazic Mysle, ze jesli ma sie wsparcie innych ( nawet takich nieznanych osob z netu) jest o wiele latwiej.
Tak szczerze to mam 3 przyjaciolki, z czego 2 maja ten sam problem co my! Ale i tak sie wszystkie kochamy bez wzgledu na skore

Kiedys myslalam podobnie do ktorejs z poprzedniczek, ze zaden facet nie zwroci uwagi na taki chodzacy "rozstep", dobijaly mnie wizerunki tych ladnych dziewczyn o pieknej, aksamitnej skorze... Teraz chyba dochodze do wniosku, ze pokocha mnie ktos, kto zainteresuje sie mna, moim wnetrzem, a nie nogami czy tylkiem! Wam wszystkim rowniez tego zycze!

Pozdrawiam, naladowana pozytywna energia
Oj tam, nie ma za co, my, pasiaste, musimy się wspierać, tak trzymać, kochaniutka Też mam 3 przyjaciółki z tym, że one tego problemu nie mają. Ale rozumieją W sumie to nie znam nikogo, kto miałby rozstępy, no, ale to się wytnie. przynajmniej jestem oryginalna
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:46   #568
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
tylko czy ja mam cos takiego...
Masz i nie ściemniaj
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:02   #569
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Invinsible, jestes wieeeeelka Normalnie jak czytam korespondencje takich osobek jak Ty, to az sie cieplooootko robi na sercu... Sczerze to ja tez nie zauwazylam rozstepow u innych. No moze nieliczac siostry, 2 przyjaciolek i jedej kolezanki. W stosunku do moich znajomych to bardzo bardzo niewiele. Teraz nawet jakos tak zapominam, cieple ubranka sie nosi, mam nadzieje, ze skora sie polepszy do wiosny

A wlasnie tez chcialam zapytac o Retin-A, chyba firmy Micro. Z tego co wiem to nawet nie jakas masc tylko lek, retinoid. To w takim razie kupic go mozna tylko na recepte? Wypisac ja moze zwykly doktor z osrodka zdrowia czy musi to byc ktos w rodzaju dermatologa? Slyszalam, ze jest skoteczny... "tonacy brzytwy sie chwyta"

Emilia1 dzieki, zajrze na pewno.
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:14   #570
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Leokadia1 Pokaż wiadomość
Invinsible, jestes wieeeeelka Normalnie jak czytam korespondencje takich osobek jak Ty, to az sie cieplooootko robi na sercu...
Kurde
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.