Top Model - część II - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 09:16   #3211
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Top Model - część II

Wywiad z Michaliną w DDTVN http://dziendobry.tvn.pl/video/micha...est,15396.html
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:36   #3212
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Warto poczytać komentarze pod filmikiem, wychodzi na to że jednak większość ludzi ma bardzo ukierunkowaną przez tv opinię o Michalinie. Kiedy będzie DDTVN z np. Aśką, było? Jak dla mnie nie powinni pokazywać uczestniczek, które są jeszcze w Top Model w innych programach, po niech sobie występują gdzie chcą, przed to jednak nie bardzo...
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:07   #3213
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Top Model - część II

Trochę mnie dziwi jedna kwestia w sensie osoby androgeniczne się broni, że zmieniają płeć a transseksualne już nie? dlaczego? przecież skoro nawet psychicznie czuje się ktoś kimś innym to co ma być więźniem własnego ciała? Nawet jeżeli ta posłanka (poseł) dawana jest jako zły przykład, przecież ona (on) nie zmieniła płci dla własnego widzi mi się tylko dlatego, że psychicznie czuła się kobietą. Nie wiem co to za różnica, tylko tyle, że osobie andro jest łatwiej osiągnąć tą drugą płeć. Jednak społeczeństwo nadal w PL mamy nietolerancyjne :/
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:37   #3214
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Dopiero w DDTVN zauważyłam przerwę miedzy zębami u Michaliny W programie chyba za rzadko się uśmiecha
Aha, no i muszę przyznać, że Michalina bardzo ładnie się wypowiada To, że mówi płynnie i bez jąkania się w tv to jedno, ale brawa za to, że mówi ciekawie, odpowiada na pytania, jest sympatyczna. Większość wypowiedzi innych w Top Model to 'yyyyy' oraz przekleństwa

Edytowane przez czesterka
Czas edycji: 2011-11-13 o 11:48
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 12:10   #3215
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Dopiero w DDTVN zauważyłam przerwę miedzy zębami u Michaliny W programie chyba za rzadko się uśmiecha
Aha, no i muszę przyznać, że Michalina bardzo ładnie się wypowiada To, że mówi płynnie i bez jąkania się w tv to jedno, ale brawa za to, że mówi ciekawie, odpowiada na pytania, jest sympatyczna. Większość wypowiedzi innych w Top Model to 'yyyyy' oraz przekleństwa
dokladnie, ja ostatnio stwierdzilam, ze slowo 'za✂✂✂ista/e/y' powinien miec ten program w nazwie
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 12:24   #3216
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Aha, no i muszę przyznać, że Michalina bardzo ładnie się wypowiada To, że mówi płynnie i bez jąkania się w tv to jedno, ale brawa za to, że mówi ciekawie, odpowiada na pytania, jest sympatyczna. Większość wypowiedzi innych w Top Model to 'yyyyy' oraz przekleństwa
Wlaśnie o to chodzi, że większość nie miała możliwości wypowiedzieć się w takim programie jak np. DDTVN, w odcinkach top model serwowane są nam tylko wycięte z ogromu materiału sceny, na podstawie których kształtujemy swoją opinię(w zasadzie tak jak chcą tego realizatorzy). Dalej uważam że albo dają wszystkie do DDTVN żeby mogły coś o sobie powiedzieć albo żadną.
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 12:25   #3217
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Top Model - część II

Zgadzam sie z czesterka, moim zdaniem Michalina wypowiada sie bardzo dojrzale, to, że akurat przeżyła to co przeżyła nie oznacza, że teraz ma zostać posądzana o próbę wzbudzenia litości. Z tego co widziałam tylko w ostatnim odcinku od dość dawna wspomniała o swojej chorobie, przy projektowaniu stroju a nie widzę w tym nic złego, bo akurat taki strój do niej pasował i wypadł bardzo dobrze.
Nie jest może najpiekniejsza, ale widać, dużo modelek w tym programie wcale nie jest ładnych (przynajmniej z twarzy). Np. taka Nicole z 1 edycji, miała również bardzo męską twarz, w ogóle mi sie nie podobała.


Co do tematu Anki Bałon, naprawde dobrze wychodzi na wiekszości zdjęć. To, że jest postrzegana jako płaczka mnie nie dziwi, ciągle robi jakieś przerwy w wypowiedziach, jąka się i jakoś tak dziwnie zapowietrza, rozumiem, ze jest wrazliwa, ale czasem ryczy naprawdę bez powodu. Np. jej teksty do Rubikowej 'niech mnie pani przepyta' brzmiały nieco śmiesznie. Jak dorośnie psychicznie, to może i będzie nadawać się na modelkę, ale nie jestem pewna czy teraz poradziłaby sobie w modelingu, czy nie kosztuje jej to zbyt wiele nerwów i stresów.

Dorota ostatnio zaczyna mnie wkurzać, robi sie naprawde wulgarna, jest piekną kobietą, ale czasem sprawia wrażenie jakiejś znerwicowanej, która zaraz chciałaby wszystkich powyrzynac bo śmieli ją skrytykować. Troche sprawia wrażenie zarozumiałej i zbyt pewnej siebie.

Szkoda, że Victoria odpadła, bo moim zdaniem byla jedna z fajniejszych osób w tym programie, teraz sama nie wiem komu kibicuje, Oliwia jest piękna ale czasami jakaś taka sztywna.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 12:51   #3218
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
Wlaśnie o to chodzi, że większość nie miała możliwości wypowiedzieć się w takim programie jak np. DDTVN, w odcinkach top model serwowane są nam tylko wycięte z ogromu materiału sceny, na podstawie których kształtujemy swoją opinię(w zasadzie tak jak chcą tego realizatorzy). Dalej uważam że albo dają wszystkie do DDTVN żeby mogły coś o sobie powiedzieć albo żadną.
No bez przesady DDTvn zaprasza do programu kogoś kto ma ciekawą historię, kogoś kto interesuje widzów. Nie widzę sensu w takim 'maratonie z uczestniczkami Top Model' To byłoby bardzo sztuczne i wymuszone. Jeśli Michalina czy Ania się na to zgodziły to ich decyzja, zresztą one nawet o programie zbytnio nie mówiły, więc tym bardziej nie wiem czemu z tego powodu inne by miały być zaproszone

whitechocolateraspberry dla mnie Dorota ma wyraz twarzy takiej niezadowolonej osoby I też nie podoba mi się to, że co chwilę klnie. Moim zdaniem jej jako matce to tym bardziej nie wypada. Wierzę, że nieco grają na jej emocjach i niestety przez to raz Dorota mówi "Nie będę szczuplejsza" a potem "Czuje się jak bania" Poza tym to podoba mi się ona, jest kobieca, potrafiła się skupić na reklamie, na zdjęciach też ładnie wychodzi Zgadzam się z koleżanką, która mówiła, że Dorota nadaje się do reklam

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
dokladnie, ja ostatnio stwierdzilam, ze slowo 'za✂✂✂ista/e/y' powinien miec ten program w nazwie
tak i tu przypomniałam sobie jak Olga raz mówi o pielęgnacji włosów, że nie wie czy może podać markę, a potem w innym odcinku wali prosto z mostu "za✂✂✂iście!" Przekleństwami się nie przejmuje, a podaniem marki w tv tak
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 14:41   #3219
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
No bez przesady DDTvn zaprasza do programu kogoś kto ma ciekawą historię, kogoś kto interesuje widzów. Nie widzę sensu w takim 'maratonie z uczestniczkami Top Model' To byłoby bardzo sztuczne i wymuszone. Jeśli Michalina czy Ania się na to zgodziły to ich decyzja, zresztą one nawet o programie zbytnio nie mówiły, więc tym bardziej nie wiem czemu z tego powodu inne by miały być zaproszone
Zgadzam się z tym, tyle że niech je zapraszają po zakończeniu drugiej edycju Top model, tak żeby wszystkiw uczesniczki miały równe szanse we współzawodnictwie, a nie w trakcie trwania programo bo to wg mnie nieuczciwe.
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 15:01   #3220
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, tyle że niech je zapraszają po zakończeniu drugiej edycju Top model, tak żeby wszystkiw uczesniczki miały równe szanse we współzawodnictwie, a nie w trakcie trwania programo bo to wg mnie nieuczciwe.
Aha, to rzeczywiście racja
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 18:32   #3221
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość


tak i tu przypomniałam sobie jak Olga raz mówi o pielęgnacji włosów, że nie wie czy może podać markę, a potem w innym odcinku wali prosto z mostu "za✂✂✂iście!" Przekleństwami się nie przejmuje, a podaniem marki w tv tak
Bo za przekleństwo na wizji kary pieniężnej nie dostanie, a za reklamowanie marki, która nie jest sponsorem programu bądź nie jest opłacona, bądź w jakiś sposób kłóci się z polityką programu to juz owszem, można być parę tysiączków w plecy. Tak ciężko to zrozumieć?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 19:30   #3222
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Bo za przekleństwo na wizji kary pieniężnej nie dostanie, a za reklamowanie marki, która nie jest sponsorem programu bądź nie jest opłacona, bądź w jakiś sposób kłóci się z polityką programu to juz owszem, można być parę tysiączków w plecy. Tak ciężko to zrozumieć?
A tak ciężko zauważyć, że marka Pantene pojawiała się w programie już naście razy? Jest wychwalana jest tam na każdym kroku, podejrzewam, że jest sponsorem

Edytowane przez czesterka
Czas edycji: 2011-11-13 o 19:32
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 20:25   #3223
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Top Model - część II

O Paulinie Pszech z I edycji.
http://www.fakt.pl/Uczestniczka-Top-...,132402,1.html

Teledysku jeszcze nie ma. Szkoda,że wróciła do blond doczepianych włosów. Fajnie wyglądała jako brunetka po metamorfozie.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

I tak teraz patrzę,że na stronie D'Vision nie ma Pauliny Pszech,więc chyba rozwiązali z nią kontrakt (albo ona z nimi), bo wątpię,że agencja by się zgodziła na powrót do jej poprzedniego wizerunku,a z tego co wiem to modelka bez zgody agencji nie może zmienić drastycznie fryzury (ścięcia, koloru). Swoją drogą Paulina ostatnio była jako gość razem z Pamelą w galerii Carrefour (jako byłe uczestniczki Top model),więc ciekawe czy Paulina to załatwiła przez agencję czy na własną rękę działa.

No i Soni też już nie ma na stronie D'Vision.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 20:40   #3224
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Top Model - część II

Moim zdaniem Paulina ma na tych zdjęciach Perukę...

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
A tak ciężko zauważyć, że marka Pantene pojawiała się w programie już naście razy? Jest wychwalana jest tam na każdym kroku, podejrzewam, że jest sponsorem
Nie wiedziałam, że chodzi o Pantene, nie widziałam tego filmiku, odnoszę się tylko do wypowiedzi, gdzie nie jest napisane, o jaką markę chodzi. Myślałam, że nie wiedziała, czy może powiedziec o jakiejś innej marce.

Jeśli faktycznie chodziło o Pantene to faktycznie, dziwnie to wygląda, aczkolwiek wciąż nie uważam, żeby takim wielkim przewinieniem było powiedzenie "za✂✂✂iscie" na wizji. Dla mnie to nawet nie jest przekleństwo.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 21:00   #3225
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: Top Model - część II

Za.....iście jest przekleństwem. Pochodzi od czasownika je....ać. Drażni mnie, że tvn nie robi cenzury w tym miejscu. Dziwne, tym bardziej, że jedna znana osoba z tej ich kanału jest Mistrzem Mowy Polskiej.
Ach...tamta edycja mi się bardziej podobała. Teraz kibicuje Oliwii i Honoracie
Szkoda, że Sonii nie ma w agencji - jest prześliczną dziewczyną.
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 21:06   #3226
cornflake-girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 61
Dot.: Top Model - część II

[QUOTE=
No i Soni też już nie ma na stronie D'Vision.[/QUOTE]

Pewnie nie miała zleceń - kto jak kto,ale Ona się akurat na modelkę nie nadawała: zwalista figura,pełne uda i okrągła twarz :/

Pszech za to miała idealne ciało - bardzo szczupłe i smukłe.
cornflake-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 21:07   #3227
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Top Model - część II

Paulina mi się strasznie nie podobała, taka mocno zrobiona była, solara, blond i te sprawy, widać jej się to podoba skoro do tego wróciła

zarówno Sonia jak i Pamela nie pasowały do "modelingu" w pełnym znaczeniu tego słowa, podobnie jak teraz Dorota, tylko bielizna albo biżuteria.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 21:44   #3228
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Top Model - część II

Ten obecny kolor tleniony blond Pauliny Pszech jest naprawde okropny. Dużo lepiej wyglądała w programie, ten dziwny sztuczny blond totalnie do niej nie pasuje.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 22:18   #3229
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że chodzi o Pantene, nie widziałam tego filmiku, odnoszę się tylko do wypowiedzi, gdzie nie jest napisane, o jaką markę chodzi. Myślałam, że nie wiedziała, czy może powiedziec o jakiejś innej marce.
W mojej wypowiedzi jest napisane
Cytat:
tak i tu przypomniałam sobie jak Olga raz mówi o pielęgnacji włosów, że nie wie czy może podać markę, a potem w innym odcinku wali prosto z mostu "za✂✂✂iście!" Przekleństwami się nie przejmuje, a podaniem marki w tv tak
Więc tyczyło się to konkretnej sytuacji (poruszanej na wątku zresztą), w której chodziło o konkretną markę.

Bardzo brzydko zabrzmiała Twoja odpowiedź do mnie, chodzi mi o pogrubione poniżej.
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Bo za przekleństwo na wizji kary pieniężnej nie dostanie, a za reklamowanie marki, która nie jest sponsorem programu bądź nie jest opłacona, bądź w jakiś sposób kłóci się z polityką programu to juz owszem, można być parę tysiączków w plecy. Tak ciężko to zrozumieć?
Proszę, żebyś następnym razem przemyślała swoją wypowiedź jeśli ma ona brzmieć w podobnym tonie


Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Jeśli faktycznie chodziło o Pantene to faktycznie, dziwnie to wygląda, aczkolwiek wciąż nie uważam, żeby takim wielkim przewinieniem było powiedzenie "za✂✂✂iscie" na wizji. Dla mnie to nawet nie jest przekleństwo.
a tutaj podzielam zdanie koleżanki:
Cytat:
Napisane przez Jenny Lila Pokaż wiadomość
Za.....iście jest przekleństwem. Pochodzi od czasownika je....ać. Drażni mnie, że tvn nie robi cenzury w tym miejscu. Dziwne, tym bardziej, że jedna znana osoba z tej ich kanału jest Mistrzem Mowy Polskiej.


Ojć, ja zupełnie zapomniałam o Paulinie Pszech W ciemnych włosach lepiej wyglądała, mam nadzieje, że to tylko chwilowy image
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 22:58   #3230
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

hehe dobra, a wiecie co mnie zastanawia?
ze anka mwoi w programie ze przylgnal do niej wizerunek placzki bla bla, a skad ona mogla wiedziec ze przylgnie juz wtedy jak to dopiero teraz puszczaja....? tzn no rozumiem ze ewentualnie posrod innych dziewczyn, ale to tak dziwnie brzmi.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 23:03   #3231
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Top Model - część II

Ten film o wizerunku płaczki nie został nagrany w programie, tylko parę dni temu po wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 23:29   #3232
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Ten film o wizerunku płaczki nie został nagrany w programie, tylko parę dni temu po wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.
ale w programie jestem prawie ze pewna tez juz o tym gadała...
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 07:31   #3233
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez cornflake-girl Pokaż wiadomość
Pewnie nie miała zleceń - kto jak kto,ale Ona się akurat na modelkę nie nadawała: zwalista figura,pełne uda i okrągła twarz :/

Pszech za to miała idealne ciało - bardzo szczupłe i smukłe.
To dosyć zabawne, jak ocenia się wygląd dziewczyny przez pryzmat tego programu. Założę się, że kiedy widzisz dziewczynę o takiej figurze jak Sonia, to ostatnim słowem, jakim byś ją określiła, jest "zwalista".
Okej, czaję, to jest modeling, ale nie dajmy się zwariować...
Poza tym wcale nie jestem przekonana, że ubrania najlepiej wyglądają na takich chudych modelkach. Może kiedyś modelki będą wyglądać właśnie bardziej jak Sonia czy Dorota niż jak Anja Rubik
Obejrzałam też jeden odcinek tego serialu "Agencja modelek", do którego był tutaj podany link i zaczęłam traktować Top Model jako reality show ze zdjęciami, a nie konkurs dla modelek. Jeżeli dziewczyny, które chcą robić międzynarodową karierę szkolą się praktycznie od dzieciństwa (12-14 lat) i zaczynają w wieku 16-17, to jakie szanse ma przy nich 22-latka po kilku tygodniach szkolenia w takim programie?

Edytowane przez a-sea-of-honey
Czas edycji: 2011-11-14 o 07:33
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 08:37   #3234
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Top Model - część II

czytałam w jakiejś gazecie o tym reality show Krupy, totalna żenada, druga Kim się znalazła, zachciało jej się pokazywać prywatne życie i ślub, widać Krupa wie jak zrobić kasę, kosztem pokazania własnej rodzinki.

Pewnie będzie to sztuczne jak jej biust, a niby ma byc naturalne

Ponoć maja tam pokazywać kłótnie w rodzinie, przygotowania do ślubu.

Nawet ponoć jakieś intymne sceny, porno Krupa Sisters
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 08:38   #3235
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
To dosyć zabawne, jak ocenia się wygląd dziewczyny przez pryzmat tego programu. Założę się, że kiedy widzisz dziewczynę o takiej figurze jak Sonia, to ostatnim słowem, jakim byś ją określiła, jest "zwalista".
Okej, czaję, to jest modeling, ale nie dajmy się zwariować...
I dlatego , że to jest modeling ocenia się tak a nie inaczej figurę tych dziewczyn. Sonia , Paula z pierwszej edycji i teraz Dorota są za grube do modelingu . Nie ma co się oszukiwać. To nie jest konkurs na najlepszą figurę .
Anka wygrywa ,ma najodpowiedniejsza figurę do tego zawodu . Mnie osobiście w ogóle się nie podoba. Jest za chuda .Jak przykłada dłonie do twarzy to wydają się ooogromneee
No ale świat mody chce takich kobiet, nie kobiecych jak Dorota , Oliwia . Tylko chudych .
Nic więc dziwnego , że w tym świecie ocenia się taką Sonię zwalistą.
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 09:04   #3236
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
I dlatego , że to jest modeling ocenia się tak a nie inaczej figurę tych dziewczyn. Sonia , Paula z pierwszej edycji i teraz Dorota są za grube do modelingu . Nie ma co się oszukiwać. To nie jest konkurs na najlepszą figurę .
Anka wygrywa ,ma najodpowiedniejsza figurę do tego zawodu . Mnie osobiście w ogóle się nie podoba. Jest za chuda .Jak przykłada dłonie do twarzy to wydają się ooogromneee
No ale świat mody chce takich kobiet, nie kobiecych jak Dorota , Oliwia . Tylko chudych .
Nic więc dziwnego , że w tym świecie ocenia się taką Sonię zwalistą.
Co prawda to prawda. Dziewczyny an wybiegu raczej nie mają kobiecych kształtów, to bardziej coś w stylu wieszaków na ubrania :p
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:35   #3237
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Co prawda to prawda. Dziewczyny an wybiegu raczej nie mają kobiecych kształtów, to bardziej coś w stylu wieszaków na ubrania :p
No ale to po co biorą takie dziewczyny?
Wkurza to po prostu.
masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 13:11   #3238
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
No ale to po co biorą takie dziewczyny?
Wkurza to po prostu.
Właśnie. Po co brać dziewczyny, które się nie nadają a później wyzywać je od wielorybów i pasztetów, też tego nie rozumiem. To świadczy tylko o tym, że z profesjonalizmem ten program nie ma nic wspólnego.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 13:13   #3239
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Właśnie. Po co brać dziewczyny, które się nie nadają a później wyzywać je od wielorybów i pasztetów, też tego nie rozumiem. To świadczy tylko o tym, że z profesjonalizmem ten program nie ma nic wspólnego.
Po to, żeby po nich "pojeździć" i kreować w programie napięcia Wiadomo.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:16   #3240
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
zarówno Sonia jak i Pamela nie pasowały do "modelingu" w pełnym znaczeniu tego słowa, podobnie jak teraz Dorota, tylko bielizna albo biżuteria.
Pamela mi się bardzo podobała, miała świetną twarz lubię taką kocią urodę, Dorota prezentuje podobny typ. Dlatego też nie lubię urody Oliwii, bo jest na przeciwległym biegunie.

co do figur, no to cóż - pod względem wizualnym Bałon nadaje się najbardziej do modelingu.


http://tvnplayer.pl/seriale-online/a...0E02,4771.html drugi odcinek, zdecydowanie ciekawszy niż pierwszy jakie oni mają piękne dziewczyny komercyjne!
patrzcie od 42:45, na te nogi :O
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2011-11-14 o 16:13
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.