Rzucić palenie, część II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 19:13   #1531
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Rzucić palenie, część II

U mnie już ponad 2 dni bez papierosa Powiedziałam sobie, że umiem bez tego żyć i jakoś leci
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 07:45   #1532
bock_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Rzucić palenie, część II

[QUOTE=Dotka90;30425393]Ja tam uważam, że wcale bioprądy konieczne nie są
Ja bez wydawania kasy na bioprądy rzucilam i nie palę.


Gratuluję za silną wolę Ja, po 25 latach palenia bylem tak uzależniony, ze takiej woli już nie mogłem z siebie ,,wydobyć". A kasa??? Jaka kasa? 80 zl to u mnie było 3 i pół dnia palenia Byłem wtedy tak zmotywowany do rzucenia, iż jak bym wiedzial, ze mi pomoże to wydałbym i nawet 1000.
bock_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:59   #1533
doris1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 16
Wink Dot.: Rzucić palenie, część II

Od 19.10.11 nadal nic....
Tak prawdę mówiąc, każdy znajdzie dla siebie odpowiedni sposób na rzucenie tego głupiego nałogu..jednym pomogaja tabletki, drugim bioprądy, a 3cim...silna wolna. Jedynie co, to serio trzeba tego chcieć na stałe, a nie "próbować". Jesli po kilku dniach, macie uczucie, ze za chwile będziecie tapete zrywać..to nie wiem czy ma sens sie męczyć bez wspomagaczy, bo wtedy wiadomo, że wasza silna wola daje we znaki i prawdopodobnie predzej czy poźniej z wami wygra Więc po co sie katować..apteka, albo inne sposoby czekają, a to wcale nie są trucizny...nie ma nic gorszego niz sam papieros w ustach... ;p

POWODZENIA !
doris1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 10:48   #1534
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

[QUOTE=bock_1;30441760]
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja tam uważam, że wcale bioprądy konieczne nie są
Ja bez wydawania kasy na bioprądy rzucilam i nie palę.


Gratuluję za silną wolę Ja, po 25 latach palenia bylem tak uzależniony, ze takiej woli już nie mogłem z siebie ,,wydobyć". A kasa??? Jaka kasa? 80 zl to u mnie było 3 i pół dnia palenia Byłem wtedy tak zmotywowany do rzucenia, iż jak bym wiedzial, ze mi pomoże to wydałbym i nawet 1000.
jak ktoś pali długo to nie da rady rzucić od tak, po prostu, więc pisanie, że coś nie jest potrzebne, że można rzucić nie wydając kasy itp jest dobre dla ludzi, którzy albo mało palą albo krótko a nie dla ludzi, którzy są już naprawdę uzależnieni. Ja paliłam ok. 7-8 lat, paczkę dziennie czerwonych.. i nie wyobrażam sobie, żebym miała od tak przestać a co dopiero mają powiedzieć ludzie, którzy palą kika razy dłużej
własnie co do kasy to pisanie o tym, że po co wydawać jest śmieszne bo jak ktoś codziennie wydaje po 10 zł na fajki to nawet te 100 zł żeby rzucić to nic nie jest przecież

Trzeba pamiętać również o tym, że są osoby, które chcą rzucić ale po prostu nie mogą bo brak nikotyny tak źle na nich działa, że normalnie funkcjonować nie mogą
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2011-11-12 o 10:49
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 11:12   #1535
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rzucić palenie, część II

3 dzien bez papierosa ale jestem dumnaa
już kilka rytuałów minęło mi bez petów i tym bardziej jestem przekonana o słuszności swojej decyzji 3 dni to może nie dużo, ale nawet przez chwilę nie pomyślałam, że mam ochotę zapalić,
JUŻ SMIERDZI MI PALACZ ! i to jak ! ochydaa

5 dzień bez fajki
__________________
!




Edytowane przez giovinezza
Czas edycji: 2011-11-14 o 12:54
giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 14:45   #1536
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: Rzucić palenie, część II

45 dzień bez palenia, a ja coraz bardziej czuje u Siebie wyczucie smaku i poprawiania dań przyprawami zaoszczędziłam już 300 zł na faje !!!!! dziewwczyny kryzysy są muszę przyznać, ale jak piszę na klawiaturce , że to już 45 dzień bez śmierdziucha to coraz bardziej jestem z Siebie dumna to taki ciężki nałóg a mi się udało go przezwyciężyć , jestem super laska))
też tak musicie myśleć!
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 23:24   #1537
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cześć,składam raport ...
3 tygodnie nie pale
2 tydzień był najgorszy
od 1 tygodnia żadnych pastylek niquitin
Jest dużo lepiej,czasami chce się jeszcze palić,ale potrzeba nie jest już taka silna i pojawia się sporadycznie.
Korzyści jakie JA zauważam :
1.nie śmierdzi w domu,
2.nie musze martwić się o zapasy fajek w domu,
3.nie musze wychodzić na papieroska na dwór w pracy ( a zimno jest)
4.wzrasta poczucie własnej wartości,bo jeśli moge nie palić to moge wszystko

Niestety minusy też zauważam,ale wiem,że to chwilowe
1.większa waga...o trzy kilo
2.spadek ciśnienia (czasami chodze jak zombie,totalnie nie wiem co sie dzieje taka jestem nieprzytomna)
3.kasa,nie mam jej więcej,bo całą przejadam
Ale nie poddam się ,bo wiem,że paliłam przez ostatnie 14 lat,tak wiec nie ma lekko,organizm musi się przestawić i zaakceptować nową sytuacje.Z kilosami też zaczne walczyć,narazie skupiam sie na rzuceniu palenia i jak widac nieźle mi idzie.

Dziewczyny poczatki sa najgorsze,a potem już tylko z górki...powodzenia.
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 12:18   #1538
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rzucić palenie, część II

to ja się przyznam, ze miałam kryzys
dzisiaj mija 10 dzień a ja nie mam się czym pochwalić jest mi przykro, ze się łamie w takich sytuacjach
były 2 i to dwa razy przy %, nie potrafię oprzec sie pokusie zapalenia i siegam, nawet jakos swiadomie, bo nie walcze z tym jakoś namietnie po prostu ide zapalic i pale za duzo, bo to nie jest tak, ze wezme 3 machy w tym czasie, kreci mi sie w głowie i jest mi nie dobrze, a mimo tego wypale go do końca i sięgnę po następne jestem taka beznadziejna
na codzien sa lepsze i gorsze momenty wiadomo, ale ktos moze kołomnie palic czy ludzie na przystankach i jestem na to obojętna nie rusza mnie to jakoś speclajnie, czy mamy przerwe w pracy to wszytscy ida na papierosa, ja juz nie musze! i nawet nie chce, ale nie wiem co mam zrobic bo nie chce byc imprezowym palaczem nawet a to tak jakby mnie tlumaczyło
mial ktoś podobną sytuację ? jak sobie radziliście ?
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 17:57   #1539
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
mial ktoś podobną sytuację ? jak sobie radziliście ?
Ja miałam niestety Kilka prób rzucenia papierochów zakończonych porażką właśnie po alkoholu. Pomogło banalne rozwiązanie - ograniczenie imprez przez jakiś czas Po dwóch miesiącach nie ciągnie do papierocha tak bardzo jak po tygodniu.

2 stycznia miną mi trzy lata bez dymka

Edytowane przez tymena
Czas edycji: 2011-11-20 o 18:01
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 20:48   #1540
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

zgadzam się, jedyną rzeczą jaką można zrobić jest odpuszczenie sobie na jakiś czas picia alkoholu, Tż jak rzucał i ja też musieliśmy zrezygnować i odstawić alkohol na jakiś czas aż czuliśmy się na siłach innej możliwości nie ma jeśli ktoś nie posiada na tyle silnej woli
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 08:45   #1541
bock_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
to ja się przyznam, ze miałam kryzys
dzisiaj mija 10 dzień a ja nie mam się czym pochwalić jest mi przykro, ze się łamie w takich sytuacjach
były 2 i to dwa razy przy %, nie potrafię oprzec sie pokusie zapalenia i siegam, nawet jakos swiadomie, bo nie walcze z tym jakoś namietnie po prostu ide zapalic i pale za duzo, bo to nie jest tak, ze wezme 3 machy w tym czasie, kreci mi sie w głowie i jest mi nie dobrze, a mimo tego wypale go do końca i sięgnę po następne jestem taka beznadziejna
na codzien sa lepsze i gorsze momenty wiadomo, ale ktos moze kołomnie palic czy ludzie na przystankach i jestem na to obojętna nie rusza mnie to jakoś speclajnie, czy mamy przerwe w pracy to wszytscy ida na papierosa, ja juz nie musze! i nawet nie chce, ale nie wiem co mam zrobic bo nie chce byc imprezowym palaczem nawet a to tak jakby mnie tlumaczyło
mial ktoś podobną sytuację ? jak sobie radziliście ?
Przestań Nie jesteś beznadziejna. Dla mnie jestes Super, jesteś odważnym człowiekiem, ze postanowiłaś skończyć z paleniem. Życie nie jest usłane samymi różami. Często się przegrywa. Nawet nie wiesz ile razy ja przegrałem ze sobą. Ile razy ja bezskutecznie próbowałem rzucić palenie. Powiem Tak. Bądź dzielna. Głowa do góry i patrz przed siebie z wiarą i radoscią a na pewno się Tobie uda ( nie namawiam już na biorezonans w Zielonej G - pomyślicie przypadkiem, ze tam pracuję hihihi)
bock_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 12:22   #1542
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez bock_1 Pokaż wiadomość
Przestań Nie jesteś beznadziejna. Dla mnie jestes Super, jesteś odważnym człowiekiem, ze postanowiłaś skończyć z paleniem. Życie nie jest usłane samymi różami. Często się przegrywa. Nawet nie wiesz ile razy ja przegrałem ze sobą. Ile razy ja bezskutecznie próbowałem rzucić palenie. Powiem Tak. Bądź dzielna. Głowa do góry i patrz przed siebie z wiarą i radoscią a na pewno się Tobie uda ( nie namawiam już na biorezonans w Zielonej G - pomyślicie przypadkiem, ze tam pracuję hihihi)
A nie pracujesz??????????? dziwne
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 13:13   #1543
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez inny nick Pokaż wiadomość
A nie pracujesz??????????? dziwne
wolontariat
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:33   #1544
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Rzucić palenie, część II

U mnie już piąty tydzień bez fajki.Ostatnio pisałam,że początki sa najgorsze...no może i tak,ale jak widać później też może nie być lekko.
Ja mam jakąś załamke,bo mi rośnie i to bardzo.Już nie wiem co robić,bo gęba mi sie nie zamyka.Jak tak dalej pójdzie to zaczne palić znowu,bo po czterech tygodniach przytyć 5 kilo to nie najlepiej .
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:14   #1545
bock_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez inny nick Pokaż wiadomość
A nie pracujesz??????????? dziwne
Nie. NIGDY tam nie pracowałem. Co więcej. Nie mam tam nawet znajomych. Dziwne?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez inny nick Pokaż wiadomość
U mnie już piąty tydzień bez fajki.Ostatnio pisałam,że początki sa najgorsze...no może i tak,ale jak widać później też może nie być lekko.
Ja mam jakąś załamke,bo mi rośnie i to bardzo.Już nie wiem co robić,bo gęba mi sie nie zamyka.Jak tak dalej pójdzie to zaczne palić znowu,bo po czterech tygodniach przytyć 5 kilo to nie najlepiej .

Co do Twojej skłonności do tycia zapytaj Asiaa90. Wy wszystko wiecie Najlepiej Niektórzy jak rzucają palenie stają się zgryźliwi
bock_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:32   #1546
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez bock_1 Pokaż wiadomość
Nie. NIGDY tam nie pracowałem. Co więcej. Nie mam tam nawet znajomych. Dziwne?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------




Co do Twojej skłonności do tycia zapytaj Asiaa90. Wy wszystko wiecie Najlepiej Niektórzy jak rzucają palenie stają się zgryźliwi
To nie zgryźliwość...
Napisałeś 11 wiadomości a we wszystkich wspominasz o biorezonansie i jego cudownym działaniu...to jest fakt. Czy to takie DZIWNE,że ktoś pomyślał,że to zakamuflowana reklama ???
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 16:05   #1547
Tigra26
Raczkowanie
 
Avatar Tigra26
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Rzucić palenie, część II

JA rzuciłam metodą biorezonansu, bo zadne plastry czy gumy na mnie nie dzialaly. Jeden seans wystarczyl, poki co nie pale 8 dni, niby to malo, ale ja wiem, ze juz nie zapale, nie mam ochoty na to swinstwo. Czuje sie wolna, pachnaca, i pelna pozytywnej energii! Cudownie jest nie palic

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez inny nick Pokaż wiadomość
To nie zgryźliwość...
Napisałeś 11 wiadomości a we wszystkich wspominasz o biorezonansie i jego cudownym działaniu...to jest fakt. Czy to takie DZIWNE,że ktoś pomyślał,że to zakamuflowana reklama ???
Uwazam, ze niewazne jaka metoda uwolnila nas od tego zalosnego nalogu, jezeli okazala sie skuteczna i odmienila nasze zycie na lepsze, to bedziemy chwalic ja pod niebiosa po tysiąckroć. Ja wszystkim moim znajomym się chwale jak rzucialam i jak dlugo nie pale, jak zapewne wiekszosc z nas... Dlatego nie uwazam ze ktokolwiek robi kryptoreklamę, bo w niemal kazdym poście pojawiaja sie nazwy taletek, plastrow itp. i rozumujac w ten sposob 70% osob z tego watku powinno byc przedstawicielami np. tabexu
Tigra26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 21:08   #1548
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Rzucić palenie, część II

inny nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 21:52   #1549
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez inny nick Pokaż wiadomość
To nie zgryźliwość...
Napisałeś 11 wiadomości a we wszystkich wspominasz o biorezonansie i jego cudownym działaniu...to jest fakt. Czy to takie DZIWNE,że ktoś pomyślał,że to zakamuflowana reklama ???

pragnę dodać, że reklamy są płatne

ojej kochana aż tyle przytyłaś ? wow.. to dużo jak na tak krótki czas, ja na szczęście nie miałam tego problemu, jadłam normalnie natomiast Tż objadał się słonecznikiem i to potrafił zjeść 2-3 paczki dziennie szczególnie wieczorami przed TV ale też w sumie nie przytył może spróbuj ? albo płatki ryżowe ?
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2011-11-24 o 21:54
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 19:51   #1550
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość

pragnę dodać, że reklamy są płatne

ojej kochana aż tyle przytyłaś ? wow.. to dużo jak na tak krótki czas, ja na szczęście nie miałam tego problemu, jadłam normalnie natomiast Tż objadał się słonecznikiem i to potrafił zjeść 2-3 paczki dziennie szczególnie wieczorami przed TV ale też w sumie nie przytył może spróbuj ? albo płatki ryżowe ?

Noooo przytyłam
Mogłabym spokojnie rzucić się w ocean i nie musiałabym się martwić że utone,bo mam masywną opone. Ale ja nie jem ...ja żre!!!!!!
Czasami mam ochote się poddać i kupić fajki,zacząć palić i mieć wszystko gdzieś.Jednak jak pomyśle,że tak długo już nie pale,to jakoś tak głupio nawet przed samym sobą zrobić z siebie głupa i to po raz kolejny.Wiele razy próbowałam i zawsze wracałam do palenia.

,,Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć.'' Konfucjusz

...mądre słowa.

Asiu dzieki za rady,ale kochana ja potrzebowałabym całej reklamówki tego słonecznika.Mam poprostu straszne jakby ssanie,nawet nie wiem jak to nazwać.Daje sobie luz przez weekend,a od poniedziałku dietka.
Trzymajcie się ludziska
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 01:02   #1551
bock_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez inny nick Pokaż wiadomość
To nie zgryźliwość...
Napisałeś 11 wiadomości a we wszystkich wspominasz o biorezonansie i jego cudownym działaniu...to jest fakt. Czy to takie DZIWNE,że ktoś pomyślał,że to zakamuflowana reklama ???
No tak Ty Napisała/es 82 . Nigdy tego nie liczyłem. Ale skoro jest to aż takie ważne dla Ciebie Ważny człowieczku.....Ok. Radź sobie sam/a i użalaj się sam/a nad sobą. Powodzenia..... Ps. Jako nawet nie chce mi się czytać tych ywoich 92 wypowiedzi,
bock_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:28   #1552
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez bock_1 Pokaż wiadomość
No tak Ty Napisała/es 82 . Nigdy tego nie liczyłem. Ale skoro jest to aż takie ważne dla Ciebie Ważny człowieczku.....Ok. Radź sobie sam/a i użalaj się sam/a nad sobą. Powodzenia..... Ps. Jako nawet nie chce mi się czytać tych ywoich 92 wypowiedzi,
A ktoś tu kiedyś pisał o zgryźliwości
Sorry stary,ale jak chcesz drążyć dalej temat i sie przekamarzac to rób to sam.Tak cię to ubodło...trudno.Nie będe się powtarzać,że w rzuceniu palenia każdy powinnien znaleźć swój sposób.Twoim był BIOREZONANS. Ok, przyjełam do wiadomości.Dla mnie możesz się ,,biorezononsować" ile wlezie.Jeśli będzie taki pomagający na nerwy to tez radze skorzystać.Ja napisałam tylko jedno zdanie i to pół żartem pół serio odpowiadające na twój wpis,który brzmiał :
,,( nie namawiam już na biorezonans w Zielonej G - pomyślicie przypadkiem, ze tam pracuję hihihi)''
a tu zaraz rozpęta sie wojna. Także ja się wycofuje z tej dyskusji z Tobą.
A poza tym twój ostatni wpis jest chamski i uświadamia mi,że dyskutuje z kimś kto nawet nie jest tego wart.
__________________
,,Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć. '' Konfucjusz
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 12:13   #1553
Tigra26
Raczkowanie
 
Avatar Tigra26
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Rzucić palenie, część II

Nie palę już 11 dzień i czuję się super! Nie chcę już nigdy wracać do tego koszmaru z którego wreszcie udało mi się uwolnić, dzięki Bogu bez większego problemu. Każdy dzień jest lepszy od poprzedniego
Tigra26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 12:33   #1554
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: Rzucić palenie, część II

uwaga, u mnie po 55 dniach nastąpił kryzys! polegał on na tym , że sam na sam chciałam sobie w nagrodę za abstynencję przyjarać jedną fajeczkę...i tak mówiłam do siebie- tylko jedną ... nikt się nie dowie... i odpaliłam!! dwa machy i wywaliłam do kosztaa feee a potem taka zła na siebie byłam , że się dałam(
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:02   #1555
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez bock_1 Pokaż wiadomość
No tak Ty Napisała/es 82 . Nigdy tego nie liczyłem. Ale skoro jest to aż takie ważne dla Ciebie Ważny człowieczku.....Ok. Radź sobie sam/a i użalaj się sam/a nad sobą. Powodzenia..... Ps. Jako nawet nie chce mi się czytać tych ywoich 92 wypowiedzi,
1. Nikt tutaj się nie użala
2. Po to jest Forum żeby pisać i prosić o pomoc osoby, które coś na dany temat wiedzą
3. Zapraszam do przeczytania regulaminu forum, jeszcze raz pojawi się obrażająca forma wypowiedzi wypływająca od Twojej osoby zostanie to zgłoszone. Takie zachowania są tutaj niedozwolone co za tym idzie karane w odpowiedni sposób

Inny Nick a może postaraj się czymś zająć nie myśleć o jedzeniu, wyjdź gdzieś, poćwicz, przejdź się na spacer, moja przyjaciółka jak rzucała palenie to szczególnie w porach wieczornych męczyło ją wiadomo więc codziennie robiła sobie wieczorami spacerek, ok. godzinki i przechodziła jej ochota

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigra26 Pokaż wiadomość
Nie palę już 11 dzień i czuję się super! Nie chcę już nigdy wracać do tego koszmaru z którego wreszcie udało mi się uwolnić, dzięki Bogu bez większego problemu. Każdy dzień jest lepszy od poprzedniego
no to super, życzę powodzenia i wytrwałości

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez iziczek88 Pokaż wiadomość
uwaga, u mnie po 55 dniach nastąpił kryzys! polegał on na tym , że sam na sam chciałam sobie w nagrodę za abstynencję przyjarać jedną fajeczkę...i tak mówiłam do siebie- tylko jedną ... nikt się nie dowie... i odpaliłam!! dwa machy i wywaliłam do kosztaa feee a potem taka zła na siebie byłam , że się dałam(
yy rzucasz palenie.. i w nagrodę, że nie palisz 55 dni zapalasz to się trochę mija z celem.. albo się rzuca albo pali ale żeby w nagrodę sobie zapalić ?
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2011-11-28 o 14:00
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:46   #1556
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Rzucić palenie, część II

witam moge dołączyc?Od dziś rzucam ,rano tylko 2 cały dzień nic. Jak na razie jestem z siebie dumna ! Nie kupiłam papierosów nie mam zamiaru palić
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:56   #1557
Tigra26
Raczkowanie
 
Avatar Tigra26
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Rzucić palenie, część II

Super decyzja!
Tigra26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 19:00   #1558
marteczkao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Rzucić palenie, część II

Hej ja tylko wpadłam się pochwalic 16 listopada minął rok cieszę się nadal życiem biegam i również rzuciłam hormony organizm wraca do pełni zdrowia Dziewczyny nie poddawajcie się rzucic jest łatwo i nie wierzcie jeśli ktos Wam mówi inaczej.Wytrwac w tym postanowieniu tez jest łatwo trzeba się tylko uodpornic na opinie innych ludzi, doradzaczy, podpuszczaczy itp. itd. Ciepło pozdrawiam
marteczkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 10:09   #1559
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Rzucić palenie, część II

witam Dziś 2dzień,myślałałam ze bedzie ciezko rano do kawki bez tego śmierdziucha ale jak na razie jest dobrze Kupiłam sobie tabsy ziolowe i łykam profilaktycznie zeby uchronic bliskich przed napadem złosci;p
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 10:21   #1560
Dagmara30
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Rzucić palenie, część II

Mojemu mężowi pomogły tabletki Tabex poprostu mie mógł się patrzeć na papierosy.nie pali już rok
Dagmara30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 08:19:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.