2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki! - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-06, 15:00   #3241
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
leć
ja czekam aż w końcu mi się z pracą ustabilizuje i szukam kwatery na lato. rodzice mi już potwierdzili,że chcą jechać więc wszystko na pół, koszty zupełnie do przyjęcia
tak, tylko ze moj sobie nie wyobraza wakacji lezac plackiem przed hotelem i pluskac sie w aqua parku
Pytal mnie nawet co z Jowiszowa i Chorwacja, to mu powiedzialam, ze niewiadomo jak bedziesz miala z urlopem, wiec sytuacja niepewna. On by wolal pozwiedzac, ja zas tez lubie zwiedzanie, ale mysle ze 2 tyg plackiem dalabym razem lezec i przed hotelowym basenem
I takie to mam dylematy przed swietami
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 15:06   #3242
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Judi jak na Ibizę to radzę bez męża, a tym bardziej dziecka nawet w części hoteli przyjmują od 16 r.ż. to nie miejsce na rodzinne wakacje byłam w wieku 18 l. przez 2 tyg. oprócz mnie i mojej kuzynki nikt nie wie co się dzialo
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 15:09   #3243
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
Judi jak na Ibizę to radzę bez męża, a tym bardziej dziecka nawet w części hoteli przyjmują od 16 r.ż. to nie miejsce na rodzinne wakacje byłam w wieku 18 l. przez 2 tyg. oprócz mnie i mojej kuzynki nikt nie wie co się dzialo
buahahaha wersta, opowiadaj
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 15:12   #3244
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
tak, tylko ze moj sobie nie wyobraza wakacji lezac plackiem przed hotelem i pluskac sie w aqua parku
Pytal mnie nawet co z Jowiszowa i Chorwacja, to mu powiedzialam, ze niewiadomo jak bedziesz miala z urlopem, wiec sytuacja niepewna. On by wolal pozwiedzac, ja zas tez lubie zwiedzanie, ale mysle ze 2 tyg plackiem dalabym razem lezec i przed hotelowym basenem
I takie to mam dylematy przed swietami

Ania ja chętnie z wami do Cro pojadę jedziemy na 100%. jeśli przejdę z firmy do firmy to najyżej w sierpniu pojedziemy tak bym 14dni uzbierała. my będziemy szukać kwatery z rodzicami czyli 2 sypialnie. ale inną parę chętnie przygarniemy moi rodzice są kontaktowi, bezproblemowi, zwiedzający i pijący
a zwiedzania planuję sporo

co do Egiptu to się mogę wypowiedzieć bo byłam dwa razy. na samo leżenie jechać - nudy. poza hotelem połazić można pomiędzy hotelami, ewentualnie pomiędzy budującymi się hotelami Hurghada czy Sharm to jedno i to samo - małe miasteczka typowo turystyczne, tubylców nie uświadczysz, kobiety nie uświadczysz bo oni się tam do pracy tylko zjeżdżają.
jeśli
Egipt to zwiedzanie - najlepiej w trakcie rejsu po Nilu. ale na to daj jeszcze Pietrkowi ze 2 lata bo się umęczycie

Edytowane przez jowisz
Czas edycji: 2011-12-06 o 15:16
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 15:22   #3245
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
Ania ja chętnie z wami do Cro pojadę jedziemy na 100%. jeśli przejdę z firmy do firmy to najyżej w sierpniu pojedziemy tak bym 14dni uzbierała. my będziemy szukać kwatery z rodzicami czyli 2 sypialnie. ale inną parę chętnie przygarniemy moi rodzice są kontaktowi, bezproblemowi, zwiedzający i pijący
a zwiedzania planuję sporo

co do Egiptu to się mogę wypowiedzieć bo byłam dwa razy. na samo leżenie jechać - nudy. poza hotelem połazić można pomiędzy hotelami, ewentualnie pomiędzy budującymi się hotelami Hurghada czy Sharm to jedno i to samo - małe miasteczka typowo turystyczne, tubylców nie uświadczysz, kobiety nie uświadczysz bo oni się tam do pracy tylko zjeżdżają.
jeśli
Egipt to zwiedzanie - najlepiej w trakcie rejsu po Nilu. ale na to daj jeszcze Pietrkowi ze 2 lata bo się umęczycie
nieskromnie powiem, ze moj sie na te chorwacje napalił zdziebko
jesli mialabym wziac mame, to ona za bidna by se miala to sama zaplacic, wiec musialabym wylozyc za nia
ten wypad do egiptu zas podeslal mu jego przyjaciel, ktory sam ma dwoje dzieci i w zeszlym roku byli chyba w Turcji na all inclusive i byli zachwyceni tym, ze naprawde mogli wypoczac, bo dziecmi zajmowal sie animator calymi dniami, a oni mogli polezec.
Z jednej strony kuszace - czemu nie? Raz w zyciu mozna pojechac i zobaczyc czym to "smierdzi"
ALe sadze, ze moj chop po 2-3 dniach bedzie sie nudzil jak mops... bo ani w nim wykrzesac iskry do opalania sie, ani do taplania sie w wodzie. Moze i bedzie dobre towarzystwo, ale to i tak nie dla niego. Nie powiem zdjecia mnie ogromnie kusza, wszystko tak idealnie piekne
Kosztowac by nas to mialo ponad 8 tys
Sama nie wiem co wybrac
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 15:24   #3246
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Aniś ale krajobraz w Turcji ździebko inne niż w Egipcie. roślinność przede wszystkim po prostu ładniejsza jest. Egipt to zabytki i piach. jak już leżeć bykiem to w łądnych okolicznościach, żeby można było pospacerować i poza hotelem.

to może inny kraj ? bardziej europejski ? gdzie wsiądziesz w autobus i chociaż wiochę obok obejrzysz ? i będzie trochę więcej knajp poza jednym McDonaldem ?
nie jestem przeciwniczką tylko leżenia, bez zwiedzania, ale nie wybrałabym na to Egiptu.
edit. tzn. raz wybrałam, ale z pełną premedytacją bo wiedziałam już dokąd jadę po podróży poślubnej i to był 3stycznia i przy okazji do Jerozolimy pojechałam.

Edytowane przez jowisz
Czas edycji: 2011-12-06 o 15:28
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 15:32   #3247
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
Aniś ale krajobraz w Turcji ździebko inne niż w Egipcie. roślinność przede wszystkim po prostu ładniejsza jest. Egipt to zabytki i piach. jak już leżeć bykiem to w łądnych okolicznościach, żeby można było pospacerować i poza hotelem.

to może inny kraj ? bardziej europejski ? gdzie wsiądziesz w autobus i chociaż wiochę obok obejrzysz ? i będzie trochę więcej knajp poza jednym McDonaldem ?
nie jestem przeciwniczką tylko leżenia, bez zwiedzania, ale nie wybrałabym na to Egiptu.
edit. tzn. raz wybrałam, ale z pełną premedytacją bo wiedziałam już dokąd jadę po podróży poślubnej i to był 3stycznia i przy okazji do Jerozolimy pojechałam.
Tak tylko ci znajomi szukali oferty wlasnie pod katem hotelu, by miec wszystko i jeszcze opieke nad dziecmi. Moj raczej ma w dooopie hotel i oferty, bo licza sie dla niego atrakcje pozahotelowe. Egipt jest wg mnie nudny, zdjec widzialam mase i nie powalaja mnie.
Sama bym tego nie wybrala.
Kazdy ma inne priorytety jak widac, realnie rzecz ujmujac, pewnie zrezygnujemy z tej oferty, skoro pojawila sie opcja zwiedzania Chorwacji w sprawdzonym towarzystwie.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 16:36   #3248
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
Judi jak na Ibizę to radzę bez męża, a tym bardziej dziecka nawet w części hoteli przyjmują od 16 r.ż. to nie miejsce na rodzinne wakacje byłam w wieku 18 l. przez 2 tyg. oprócz mnie i mojej kuzynki nikt nie wie co się dzialo
Dzięki Wersta Przynajmniej wybór ograniczony zaciekawiłaś mnie co się też tam działo
Lecę do pracy
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 17:02   #3249
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Wersta do ogrodu i opowiadaj

Anis ja na Egipt sama bym sie napalila, jednak do Egiptu w lato nie wybieralabym sie z uwagi na wysokie temperatury. Do piramid nawet nie dotrzecie w 48°C

Mi kiedys w glowie bylo Mauritius, mam nadzieje, ze jeszcze kiedys marzenia powroca. Miejsce raj, tylko bilety drogie. Mam znajoma stewardesse, ktora czesto tam lata i ma juz wtyki w hotelach, zeby nocleg godny i neidrogi zapewnic. Okazalo sie ze biura podrozy zdzieraja niezle z klientow i za hotel kaza sobie placic 3-krotnie niz normlane ceny.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 18:12   #3250
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

O laseczki widzę, że wakacje na tapecie Mauritius widziałam na fotach, no to faktycznie raj na ziemi

Faktycznie 8 kafli za wakacje to naprawdę bardzo dużo jak na nasze standardowe warunki zarobkowe choć na pewno warto się wyrwać, obejrzeć trochę świata i oderwać od dnia codziennego

Przeżarłam się... pizzę zmontowałam, dogorywam zionąc czochem...
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 18:45   #3251
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Kasiulka zarloku

A co ciekawego szykujecie babeczki na Swieta? moze rzucicie sie ciekawymi przepisami?
Ja wynalazlam likier z wina primitivo . Ciekawe czy dotrwa do swiat . Ci moi znajomi obladowali sie likierami w malych ampulkach po 0,10 ml, szkoda,z e zeby handlowac nimi trzeba doslownie zachodu. W Polsce przepisy sa jeszcze bardzije zaostrzone niz we Wloszech
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 19:30   #3252
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość

Anis ja na Egipt sama bym sie napalila, jednak do Egiptu w lato nie wybieralabym sie z uwagi na wysokie temperatury. Do piramid nawet nie dotrzecie w 48°C
prawda
o temperaturze zapomniałam jakoś nie wiem czy Piterek tak by z basenów pokorzystał w taką lampę

Iga idzie właśnie spać, a ja czekam na Anisię na gg

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość

Faktycznie 8 kafli za wakacje to naprawdę bardzo dużo jak na nasze standardowe warunki zarobkowe choć na pewno warto się wyrwać, obejrzeć trochę świata i oderwać od dnia codziennego
ja bym wolała nawet trochę dołożyć ale jak już leżeć to w jakiejś Hiszpanii a Egipt TYLKO na zwiedzanie, bo warto
a jak człowiek pojedzie w same hotele, rozejrzy, to może drugi raz nie wrócić bo mu się będzię wydawało,że nudy. a ja w rejs sama drugi raz bym popłynęła i przejechała pkp do Kairu
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:54   #3253
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
Veronka tak przegladam ta stronkę i widze ze tam jest cena 110/os/dzien a oferta 4 dniowa, wiec nie wiem jak Wam wyszło za wszystkich 350 zł chyba ze zle zrozumiałam
Tak mamy wyjazd ''sponsorowany" heh.
tam masz taka date, ale nie musisz jechac na tyle dni. my jedziemy tylko na 2 noce-3 dni, bo nie mozemy wolnego zrobic, ani mama wziac urlopu. takze tak by wyszlo 220zl od osoby. nie wiem czy maja wolne pokoje, bo to mama zalatwiala. kolacja wigilijna 50zl od osoby kosztuje. tz sie tylko martwi czy bedzie wystarczajaco i czy bedzie dobre :P

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
nieskromnie powiem, ze moj sie na te chorwacje napalił zdziebko
jesli mialabym wziac mame, to ona za bidna by se miala to sama zaplacic, wiec musialabym wylozyc za nia
ten wypad do egiptu zas podeslal mu jego przyjaciel, ktory sam ma dwoje dzieci i w zeszlym roku byli chyba w Turcji na all inclusive i byli zachwyceni tym, ze naprawde mogli wypoczac, bo dziecmi zajmowal sie animator calymi dniami, a oni mogli polezec.
Z jednej strony kuszace - czemu nie? Raz w zyciu mozna pojechac i zobaczyc czym to "smierdzi"
ALe sadze, ze moj chop po 2-3 dniach bedzie sie nudzil jak mops... bo ani w nim wykrzesac iskry do opalania sie, ani do taplania sie w wodzie. Moze i bedzie dobre towarzystwo, ale to i tak nie dla niego. Nie powiem zdjecia mnie ogromnie kusza, wszystko tak idealnie piekne
Kosztowac by nas to mialo ponad 8 tys
Sama nie wiem co wybrac
Ania, moja mama w tym roku byla z nami i mielismy 3os. pokoj (kuchnia byla zaraz obok) i placilismy strasznie malo. ja gdybym miala wybor jechalabym do cro. wg mnie wyjazd na wakacje i kapiel w aquaparku to lipa. na basen mozesz sobie w domu pojechac

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Tak tylko ci znajomi szukali oferty wlasnie pod katem hotelu, by miec wszystko i jeszcze opieke nad dziecmi. Moj raczej ma w dooopie hotel i oferty, bo licza sie dla niego atrakcje pozahotelowe. Egipt jest wg mnie nudny, zdjec widzialam mase i nie powalaja mnie.
Sama bym tego nie wybrala.
Kazdy ma inne priorytety jak widac, realnie rzecz ujmujac, pewnie zrezygnujemy z tej oferty, skoro pojawila sie opcja zwiedzania Chorwacji w sprawdzonym towarzystwie.
znajomi byli w tym roku w turcji z dzieckiem. placili 10 000zl. siedzieli caly czas w basenie, na plazy byli 2 razy i tylko po to by zrobic zdjecia
powiedzieli, ze juz nigdy sie tak nie wybiora. co z tego, ze mieli animatorow, jak generalnie spedzili czas glownie na basenie...za 10 000zl to wole isc na basen w miescie i miec reszte na inne przyjemnosci :P

w czerwcu moze nie byc jeszcze tak strasznie goraco jak +40, ale +30 na pewno bedzie.
a w tym terminie to nawet nie dokladajac mozna jechac np. do hiszpanii, wynajac mieszkanie, miec 2 tyg. auto i zwiedzac.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

z innej beczki.
mnie rozklada chyba. katar mi sie leje z nosa. Antosia tez dzis zakatarzona, jak spala w dzien, to pokaslywala. posiedze z nia do konca tyg. w domu, musze wykurowac ja do konca.
w przedszkolu dostali paczki, jakas gra o kolorach czy cos byla..
Antosia w zlobku tez miala paczke, w tym roku fajna, bo dostosowana do wieku. ciasteczka z bobovity byly, soczek i takie tam...no i taka wanka-wstanka fajna.
pojechalam z nimi do mamy po przedszkolu i dalysmy im prezenty. Bor oszalal. dostal taki duzy helikopter z wyciagarka itp...i od nas lego. oj byl normalnie w 7 niebie
__________________

Edytowane przez ver_ona
Czas edycji: 2011-12-06 o 19:50
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:01   #3254
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Tak orientacyjnie powiem wam jak u nas z cenami. W zeszlym roku zreszta spotkalam 2 rodziny z Zielonej Gory, ktorzy wynajmowali mini ville obok nas.
Nad nami babka wynajmuje mini mieszkanie i za caly miesiac wziela 1500 euro (co jest i tak wysoka cena, bo za caly miesiac mozna utargowac). W mieszkaniu byl mini salon, kuchnia, sypialnia i malutki pokoik, w sumie lozko malzenskie plus lozko rozkladane 2 miejsca do spania plus lozko jedynka. Na 2 rodziny wiec nie jest zle.
Miejscowosc nazywa sie Lido Marini (nad samym morzem Jonskim - patrz obcas Wloch) - duzo zwiedzania (caly obcas jest niesamowicie ciekawy), duzo owocow, jedzonko mozna jezdzic do Euro Spin - odpowiednik Lidla, gdzie niewiele sie wyda. Oczywiscie podroz samochodem ma swoj koszt, ale jak przeliczycie na 2 rodziny to w kwocie 8 tys. zmieszcza sie 4 osoby. No i widoki kochane to jzu znacie

No to pokusilam
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:07   #3255
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hejka
jak zwykle padam, bo spuszczam powietrze
dzięki Babeczki
wszystko załatwiłam jak mnie pokierowałyście,
co ja bym bez Was zrobiła
wizyta u pediatry, szybko skierowanie i laryngolog, wprosilam się na wizytę, Opatrzność czuwała, bo zrobiła sie jakaś luka w pacjentach, uffff
Miki uszka załadowane miodkiem, szperała mu i odkorkowywała, wyciagnęła zatyczkę , wyglądającą jak mały bursztynek, no i z tego uszka co się skarżył
dostał jakieś maści, lekkie leki przecizapalne i tyle,
Kluseczka gorzej, grzebała jej w uszkach, oczyszała ze złogów miodkowych, no i jednak okazało się, że uszka chore
antybiotyk , zastrzyki
ale trudno w końcu to dla jej zdrowia
teraz śpi bidulka spokojniutko, nawet furkotania nie słyszę, jedynie katar cieńszy się pokazał
kontrola za tydzień

no już się naspała
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:12   #3256
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Tak orientacyjnie powiem wam jak u nas z cenami. W zeszlym roku zreszta spotkalam 2 rodziny z Zielonej Gory, ktorzy wynajmowali mini ville obok nas.
Nad nami babka wynajmuje mini mieszkanie i za caly miesiac wziela 1500 euro (co jest i tak wysoka cena, bo za caly miesiac mozna utargowac). W mieszkaniu byl mini salon, kuchnia, sypialnia i malutki pokoik, w sumie lozko malzenskie plus lozko rozkladane 2 miejsca do spania plus lozko jedynka. Na 2 rodziny wiec nie jest zle.
Miejscowosc nazywa sie Lido Marini (nad samym morzem Jonskim - patrz obcas Wloch) - duzo zwiedzania (caly obcas jest niesamowicie ciekawy), duzo owocow, jedzonko mozna jezdzic do Euro Spin - odpowiednik Lidla, gdzie niewiele sie wyda. Oczywiscie podroz samochodem ma swoj koszt, ale jak przeliczycie na 2 rodziny to w kwocie 8 tys. zmieszcza sie 4 osoby. No i widoki kochane to jzu znacie

No to pokusilam
nie musisz kusić. Włochy u nas będą nast. razem. teraz jeszcze chcę "dokończyć" Cro i jechać w okolice Dubrovnika. potem będzie przerwa od Cro i pewnie Włochy

małż nawet wspominał,że może by jechać nawet jakiś mc temu,ale ja jestem nastawiona na Cro tak więc next time.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
Miki uszka załadowane miodkiem, szperała mu i odkorkowywała, wyciagnęła zatyczkę , wyglądającą jak mały bursztynek, no i z tego uszka co się skarżył
dostał jakieś maści, lekkie leki przecizapalne i tyle,
Kluseczka gorzej, grzebała jej w uszkach, oczyszała ze złogów miodkowych, no i jednak okazało się, że uszka chore
antybiotyk , zastrzyki
ale trudno w końcu to dla jej zdrowia
teraz śpi bidulka spokojniutko, nawet furkotania nie słyszę, jedynie katar cieńszy się pokazał
kontrola za tydzień

no już się naspała
o kurczę. a jednak. i zastrzyki? bidulka.

Edytowane przez jowisz
Czas edycji: 2011-12-06 o 20:09
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:17   #3257
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Jowisz drzwi zawsze otwarte.. a moze za rok my sie doczekmay naszje villi to was zaprosimy

Anka, dobrze ze udalo sie dostac do laryngologa, bo widzisz, malutka jednak potrzebowala pomocy, az strach pomyslec, co by bylo, gdybys jeszcze troche poczekala dla maluchow, zeby szybko zdrowialy
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:23   #3258
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

zastrzyki to jedyne lekarstwo skutecznie trafiające do celu, u takiego malucha
no jak ja bym miała jej podać zawiesinę to ja nie wiem
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:27   #3259
Saga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Wersta piękny ten domek. Nic, a nic się wcześniej nie chwaliłaś (nie tutaj), bo na pewno bym zapamiętała


Jowiszkowa, dopiero dziś zauważyłam posta - twój szef jest łosiem Nie znoszę takich cwanych kolesi. Ale riposta twojego TŻta wymiata Napiszę jeszcze, że jak pamiętam ludzi od nas z działu prawnego, to niestety też byli tragiczni (z wyjątkiem dwóch normalnych osób - co ciekawe bardzo szybko te osoby zwolniły się z firmy i zaczęły pracę na własny rachunek). Przede wszystkim z wielką pogardą odnosili się do większości osób

Cestia kliknęłam, mam nadzieję, że pomogłam

Marticia pięknie wyglądasz Mario jest duużym chłopakiem i chyba tak jak Paulina lubi frytki Mcdonaldsowe.

Uff, Anka ale się porobiło - dobrze, że ci się udało dostać do laryngologa. Biedna malutka, no ale teraz już powinno być z każdym dniem lepiej.
Saga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 20:35   #3260
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Anka sama robisz czy bedzie przychodzila pielegniarka?

Saga dzieki. No wlasnie, dlatego staramy sie nie przechodzic obok Mca

Mario obcial sobie dzis wlosy
Ma pol grzywki wyciete
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:43   #3261
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Anka biedna Olka / dobrze że się uparłaś i poszłaś do tego laryng.
z każdym dniem było by coraz gorzej //a tak będzie tylko lepiej


Marticia skąd ja to znam //wiesz ile razy ja się nagadałam by nieobcinali sobie włosów
Karolkowi na szczęście jeszcze to nie przyszło na myśl


A mnie się wydaje że kiedyś, dawno temu wersta pokazywała ten domek
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:49   #3262
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

będę z Anisią wybierała kwatery po nowym roku
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 23:26   #3263
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
będę z Anisią wybierała kwatery po nowym roku

Fajnie wam

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Jowiszku wiem że ty kobieta zapracowana ale proszę ci odpisz mi odnośnie tej kuchni


co powiecie na taką
http://allegro.pl/kuchnia-elektryczn...960089719.html

powiedzcie mi czy ta wysokość jest liczna razem z tym okapem i zegarem ??
Nie wiem czy ona nie będzie za mała, jak myślicie

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:47 ----------

ten ma tą samą ale nieco tańsza no i nie ma negatywów
http://allegro.pl/smoby-elektr-kuchn...979563005.html
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 06:51   #3264
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hejka
noc w miarę przespana

Olka już po zastrzyku
przychodzi pielęgniarka z przychodni
jeszcze wczoraj się mnie pyta, "to będzie pani przyjeżdżała rano i po południu na zastrzyk? " a ja , "nie bo z dwójką chorowitków to nie za bardzo, zresztą laryngolog zlecił zastrzyki w domu ze względu na te uszka"
no i musiała paniusia sie pofatygogować, ale bardzo miła i tak jest, ma dryg do robienia zastrzyków i dzieciaczków

Kristi

powiem co ja myślę
kuchnia dla 3 latka to dla mnie już za późna zabawka
takim dzieciakom coś bardziej rozwojowego na przyszłość bym kupiła
(gdybyś się uparła, to widziałam jakieś kuchnie w biedronce , czy lidlu, z którejś poprzedniej , zabawkowej oferty)
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 07:55   #3265
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
będę z Anisią wybierała kwatery po nowym roku


Tz sie ucieszył ze pojedziemy do Chorwacji!

Czesc baby!

Mam o 9 spotkanie 3h chyba tam zdechne...
łeb mnie cos pobolewa i mam dosyc.

Ogolnie dziewczyny w sprawie wakacji w Hurghadzie, to macie widze te same mieszane uczucia co i my. Na basen to se moge w polske pojechac, a nie placic za to 8 koła
Za duzy mam szacunek do pieniadza, zeby go wydac ot tak lekka reka..
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 08:57   #3266
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
hejka
noc w miarę przespana

Olka już po zastrzyku
przychodzi pielęgniarka z przychodni
jeszcze wczoraj się mnie pyta, "to będzie pani przyjeżdżała rano i po południu na zastrzyk? " a ja , "nie bo z dwójką chorowitków to nie za bardzo, zresztą laryngolog zlecił zastrzyki w domu ze względu na te uszka"
no i musiała paniusia sie pofatygogować, ale bardzo miła i tak jest, ma dryg do robienia zastrzyków i dzieciaczków

Kristi

powiem co ja myślę
kuchnia dla 3 latka to dla mnie już za późna zabawka
takim dzieciakom coś bardziej rozwojowego na przyszłość bym kupiła
(gdybyś się uparła, to widziałam jakieś kuchnie w biedronce , czy lidlu, z którejś poprzedniej , zabawkowej oferty)
Ania, fajnie ze macie mozliwosc zastrzykow w domu.

Kristi, mam to samo zdanie. Kup mu moze sam zestaw jakis lyzek (ja ostatnio kupilam takie male w ikei) dasz mu garnek i bedzie sie tak samo bawil. w ikei tez mozesz dokupic warzywa i owoce filcowe chyba i na pewno mu sie spodoba

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Zapomnialam.
Bry!
Siedze z mala w domu. zakatarzona mocno jestem. mala na szczescie mniej.w nocy troche pokaszlala, ale osluchowo czysta. do przychodni ne idziemy, bo na razie sie nic nie dzieje. rano sloneczko za oknem bylo, ale cos sie schowalo...
posprzatalam z rana, teraz czekam az mala sie troche juz zmeczy i pojdzie na drzemke.
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 09:28   #3267
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hej hej
My już po Mikołaju w przedszkolu
Do puki Mikołaj nie przyszedł było ok
Siedział razem z braciszkiem,uśmiechał się.
Ja przyszedł Mikołaj - na początku nawet odpowiadała na pytania
Ale w połowie rozdawania prezentów się rozpłakał, że już nie chce być w przedszkolu//żeby nie było- siedziałam w tej samej sali, tyle że na drugim końcu żeby mieś lepszy dostęp do robienia zdjęć

Przyszedł czas na niego a on ani rusz nie pójdzie do Mikołaja, musiałam iść z nim.Prezentu też nie wziął.
Był pan fotograf który każdemu dziecku robił zdjęcie -na kolanach Mikołaja.
Karol oczywiście nie usiadł, musiałam ja usiąść wzięłam go na kolana a Mikołaj stanął obok nas.
Masakra a ja go chciałam posłać do przedszkola




Co do prezentów

Anka a co masz na myśli - rozwojowego na przyszłość //mnie nic do głowy nie przychodzi
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 09:41   #3268
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Kristi my mamy kuchenkę Chad Valley. ale na razie zożona bo Idze się znudziła.
http://allegro.pl/chad-valley-wielka...980417532.html
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 09:54   #3269
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Wczasy na tapecie ja nie będę oryginalna - nie zniosłabym wyjazdu polegającego na siedzeniu w hotelu, nawet nad najpiękniejszym morzem. W tym roku, mimo, że kemping był super i morze wspaniałe, to jak wypadł dzień bez wycieczki - nosiło mnie. Mimo brzuszyska wolałam się złazić i oglądać niż leżakować.

Co do celów wakacyjnych - ja mam wiedzę teoretyczną ale z Balearów (Judi) poleciłabym Minorkę - pomyśl. Chyba, że lubisz jak się dużo dzieje i mnóstwo ludzi. Ale Minorka jest cudna i spokojna.
Z Egiptu to Dahab. Miasteczko, które stało się kurortem, ale nie zatraciło jeszcze swojego egzotycznego charakteru. Inaczej niż te wielkie hotelowe kombinaty - Hurgada i Sharm.

Ania, a jednak... Bieda Oleńka z tym uchem. A Mikołaj nie protestował przy badaniu??

Łucja przyszła z przedszkola, zadowolona i ucieszona, ale od razu przyznała, że bała się Mikołaja. Co za egzemplarz
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 11:07   #3270
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez kristi75 Pokaż wiadomość
hej hej
My już po Mikołaju w przedszkolu
Do puki Mikołaj nie przyszedł było ok
Siedział razem z braciszkiem,uśmiechał się.
Ja przyszedł Mikołaj - na początku nawet odpowiadała na pytania
Ale w połowie rozdawania prezentów się rozpłakał, że już nie chce być w przedszkolu//żeby nie było- siedziałam w tej samej sali, tyle że na drugim końcu żeby mieś lepszy dostęp do robienia zdjęć

Przyszedł czas na niego a on ani rusz nie pójdzie do Mikołaja, musiałam iść z nim.Prezentu też nie wziął.
Był pan fotograf który każdemu dziecku robił zdjęcie -na kolanach Mikołaja.
Karol oczywiście nie usiadł, musiałam ja usiąść wzięłam go na kolana a Mikołaj stanął obok nas.
Masakra a ja go chciałam posłać do przedszkola




Co do prezentów

Anka a co masz na myśli - rozwojowego na przyszłość //mnie nic do głowy nie przychodzi
Kristi nie wiadomo jakby bylo, Karolek jest do przedszkola nie przyzwyczajony, kazde dzieci ma z poczatku mine nietęgą, ale pozniej sie klimatyzuje i jest git.
Mikolaj z reguly odstrasza, pociaga i fascynuje. To ktos kto nie wyglada na codzien tak samo. Nie dziw mu sie ze pękł. Moim zdaniem to nie jest rownowazne z tym, ze Karolek sie do przedszkola jeszcze nie nadaje.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.