Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-07, 09:12   #3931
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Wiem, że na pewno gdzieś o tym było, ale darujcie mi szukanie, bo nie wiem, gdzie szukać i odpowiedzcie mi tutaj

Otóż czytałam kiedyś o tanich tuszach na allegro sprowadzanych z Włoch czy skąd tam. Mój ulubiony tusz kosztuje ok 30 zł, a to jednak całkiem sporo dla mnie, a na Allegro sprzedawane są za 16 czy 18 zł... Różnica więc bardzo duża. Czy te tusze to na pewno oryginały tej firmy? Chodzi mi o Maybelline. Sprzedający, który ma je za 16 zł, ma 100% pozytywów, ale czy ludzie byliby w ogóle w stanie rozpoznać, że to nie podróba?
Sądzę, że takich marek nie podrabiają. Co innego Diory i Chanelle Sama kupuję tusze na allegro, są świeże, w folii, nie otwierane.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 10:15   #3932
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Dostałam tylko tsh i czekam na wyniki. Lekarz stwierdził, że przy prawidłowym wyniku prawdopodobieństwo jakiegoś schorzenia tarczycy jest bardzo małe.



Skusiła mnie postać krążka. Szkoda, że nie występuje w różnych składach.



Na razie staram się ugrać jak najwięcej z refundacją. Resztę zrobię odpłatnie ale szlag mnie trafia jak pomyślę, że płacę składki a raz na dziesięć lat nie mogę zrobić kompletu badań.




Ale czy zrobienie takich badań w trakcie brania hormonów nie wykaże właśnie czy aktualnie brany preparat jest dobrze dobrany?

Odstawienie hormonów wiązałoby się z całkowitym celibatem no i powrót okresów rodem z krawawego horroru czy też rzeźni. Na ile miesięcy to by trzeba minimum odstawić?
badania hormonow kobiecych robi sie kilka razy w trakcie cyklu, Ty normalnego cyklu nie masz, nie masz wahan hormonow, wiec naprawde to bez sensu.

ja jednak mysle, ze te wszystkie problemy masz wlasnie przez szok organizmu na odciecie regularnej dostawy estrogenow, masz cos jak kobiety odstawiajace pigulki zupelnie. krązek w mniejszym stopniu oddzialuje na caly organizm. a ktore bralas wczesniej? calkiem mozliwe, ze wypadaja Ci wlosy jak wielu kobietom po ciązy, a takie hormonalne wypadanie zostaje przeczekac albo brac hormony, ktore bralas wczesniej (chociaz i tak nie wiadomo jak sie zachowa organizm)

jeden wniosek: jak jest dobrze, to nie warto kombinowac ze zdrowiem, bo moze byc zle
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 10:54   #3933
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

dziewczyny, przygotowuję dziś na obiad potrawę, w której jest mięso i ananas. Problem polega na tym, że za dużo tego ananasa dałam i całkowicie zdominował on smak potrawy wyłowiłam już część, ale nie wiem jakich przypraw dodać, żeby przywrócić daniu równowagę. dodałam już soli i pieprzu, ale wciąż czuję za duzo słodyczy. jakieś pomysły?
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 11:19   #3934
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

może papryki ostrej?
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 11:22   #3935
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
badania hormonow kobiecych robi sie kilka razy w trakcie cyklu, Ty normalnego cyklu nie masz, nie masz wahan hormonow, wiec naprawde to bez sensu.

ja jednak mysle, ze te wszystkie problemy masz wlasnie przez szok organizmu na odciecie regularnej dostawy estrogenow, masz cos jak kobiety odstawiajace pigulki zupelnie. krązek w mniejszym stopniu oddzialuje na caly organizm. a ktore bralas wczesniej? calkiem mozliwe, ze wypadaja Ci wlosy jak wielu kobietom po ciązy, a takie hormonalne wypadanie zostaje przeczekac albo brac hormony, ktore bralas wczesniej (chociaz i tak nie wiadomo jak sie zachowa organizm)

jeden wniosek: jak jest dobrze, to nie warto kombinowac ze zdrowiem, bo moze byc zle

Czy to przeczekiwanie może trwać 1,5 roku?
Wcześniej brałam różne, przez ostatnie lata Stediril.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 12:09   #3936
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Można smarować buty z ekoskórki w zimę kremem, by nie wychodziła na nich sól?
Nie zniszczy krem koloru butów? Bo mam czarne, szare i beżowe.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 12:13   #3937
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
ja bym jednak poszukała miałam parę problematycznych pluszaków do naprawy i mamuśka sobie z nimi radziła, a jak dwa razy nie poradziła to oddała do zaprzyjaźnionej krawcowej. wiem że w budynku Smyka w Warszawie naprawiają zabawki, ale zawsze mi się wydawało, że takie bardziej mechaniczne - jak będę tam następnym razem to mogę się dopytać.
Super, bardzo bym była wdzięczna dziękuję
Sama pomyślałam o Smyku, ale u mnie są tylko sklepy i wątpię, że jest tam ktoś kto by mi pomógł
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 12:21   #3938
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Można smarować buty z ekoskórki w zimę kremem, by nie wychodziła na nich sól?
Nie zniszczy krem koloru butów? Bo mam czarne, szare i beżowe.
Ja czarne i siwe smarowałam zwykłym kremem nivea i wazeliną ziaji i nic się im nie stało
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 12:28   #3939
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Ja czarne i siwe smarowałam zwykłym kremem nivea i wazeliną ziaji i nic się im nie stało
Dziękuję.
Trzeba się jakoś zabezpieczyć na zimę.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:15   #3940
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Co oznacza idiom 'all in a day's work' ?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:30   #3941
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Nusia
http://idioms.thefreedictionary.com/...day's+work
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 17:52   #3942
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy oceny ze wszystkich przedmiotów się liczą w rekrutacji do szkoły średniej? czy tylko oceny z kilku przedmiotów do profilu danej klasy? ( np: liczy sie powiedzmy polski,wos ,historia tylko do klasy o takim profilu?) plus oczywiśćie wynik egzaminu.
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:54   #3943
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Zależy od szkoły. U mnie liczyły się tylko oceny z kilku przedmiotów, za to u kolegi brali już średnią ze wszystkich przy czym dodatkowo liczyli przedmioty ''kierunkowe''
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:26   #3944
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
widziałam już to, ale liczyłam na coś po polsku
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:30   #3945
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
widziałam już to, ale liczyłam na coś po polsku
all in a day's work

W ZNACZENIU OGÓLNYM
» rutyna (praca należąca do obowiązków) (kat.: potoczny)
przykład: She said, "Thanks for the help." "All in a day's work," he replied.

http://megaslownik.pl/slownik/angiel...day's+work

lub:
it is all in a day's work

W ZNACZENIU OGÓLNYM
» to nic wielkiego; to nic nadzwyczajnego (kat.: potoczny)
przykład: When the car had a flat tyre, Father said it was all in a day's work.

http://megaslownik.pl/slownik/angiel...day's+work
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:43   #3946
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

semantique
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:03   #3947
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Jeżeli kupiłam buty w ccc w galerii X to mogę oddać je na rekamację do sklepu w galerii Y?
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:09   #3948
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Jeżeli kupiłam buty w ccc w galerii X to mogę oddać je na rekamację do sklepu w galerii Y?
Moich nie chcieli przyjąć
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:27   #3949
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Strona z kuponami zniżkowymi www.groupon.pl
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Moich nie chcieli przyjąć
a powinni
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 19:44   #3950
grzeczna teoretycznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

czy któraś z Was korzysta z programu Subiekt GT?
w jednym z ćwiczeń dotyczącym tego programu natknęłam się na taką operację "Dom Handlowy „Mrówka” sp. z o.o uregulował należność za zakupione artykuły biurowe gotówką." albo "uregulowano zobowiązanie za zakupione w firmie Artykuły Szkolne s.c. artykuły biurowe gotówką." i niestety nie wiem jak się za nią zabrać. pomoże któraś?
__________________
ewentualnie Zuźka
grzeczna teoretycznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:51   #3951
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez grzeczna teoretycznie Pokaż wiadomość
czy któraś z Was korzysta z programu Subiekt GT?
w jednym z ćwiczeń dotyczącym tego programu natknęłam się na taką operację "Dom Handlowy „Mrówka” sp. z o.o uregulował należność za zakupione artykuły biurowe gotówką." albo "uregulowano zobowiązanie za zakupione w firmie Artykuły Szkolne s.c. artykuły biurowe gotówką." i niestety nie wiem jak się za nią zabrać. pomoże któraś?
ale co masz w tym Subiekcie zrobić? Zaksięgować? Jak tak, to zamiast na rachunek bieżący, wrzucasz kwotę na numerek "Kasa"
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:03   #3952
grzeczna teoretycznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
ale co masz w tym Subiekcie zrobić? Zaksięgować? Jak tak, to zamiast na rachunek bieżący, wrzucasz kwotę na numerek "Kasa"
właśnie problem w tym, że jest to zadanie które robiliśmy w szkole. i tam w ogóle nie używaliśmy tej zakładki "Kasa" (albo spałam kiedy nauczyciel o tym mówił :p). kombinowałam jak to zrobić ale chyba inaczej niż przez "kasę" się nie da, prawda?

ogólnie jest np.:

1 sprzedano dla Domu Handlowego „Mrówka” sp. z o.o. następujące towary:
 Korektor w taśmie – 30 szt.
 Teczka wiązana biała – 70 szt.
 Koszulka do segregatora przezroczysta A4 – 40 opak.
 Segregator ekonomiczny A4 czarny – 20 szt.
2 Dom Handlowy „Mrówka” sp. z o.o uregulował należność za zakupione artykuły biurowe gotówką.

i tutaj wiem, że przy pierwszym trzeba zrobić fakturę sprzedaży i WZ, a przy drugim?
__________________
ewentualnie Zuźka
grzeczna teoretycznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:07   #3953
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez grzeczna teoretycznie Pokaż wiadomość
właśnie problem w tym, że jest to zadanie które robiliśmy w szkole. i tam w ogóle nie używaliśmy tej zakładki "Kasa" (albo spałam kiedy nauczyciel o tym mówił :p). kombinowałam jak to zrobić ale chyba inaczej niż przez "kasę" się nie da, prawda?

ogólnie jest np.:

1 sprzedano dla Domu Handlowego „Mrówka” sp. z o.o. następujące towary:
 Korektor w taśmie – 30 szt.
 Teczka wiązana biała – 70 szt.
 Koszulka do segregatora przezroczysta A4 – 40 opak.
 Segregator ekonomiczny A4 czarny – 20 szt.
2 Dom Handlowy „Mrówka” sp. z o.o uregulował należność za zakupione artykuły biurowe gotówką.

i tutaj wiem, że przy pierwszym trzeba zrobić fakturę sprzedaży i WZ, a przy drugim?
no to tak jak przy księgowaniu faktury, tylko zamiast rachunku bieżącego wrzuca się to do kasy. I chyba jeszcze trzeba sporządzić KP.
Nie mam 100% pewności, bo w tym programie bawiłam się 2 lata temu i niewiele z tego pamiętam
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:15   #3954
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Moich nie chcieli przyjąć
Hmm... nie chce mi się tachać tego wielkiego kartonu na marne Może jednak pójdę kiedy indziej do tego salonu, gdzie kupiłam buty...
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:23   #3955
grzeczna teoretycznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
no to tak jak przy księgowaniu faktury, tylko zamiast rachunku bieżącego wrzuca się to do kasy. I chyba jeszcze trzeba sporządzić KP.
Nie mam 100% pewności, bo w tym programie bawiłam się 2 lata temu i niewiele z tego pamiętam
no dobra, spróbuję zrobić tak jak mówisz, dzięki
a jeśli nie, to sprawdzian dopiero w piątek, więc zdążę się dokładniej zorientować co i jak
__________________
ewentualnie Zuźka
grzeczna teoretycznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:26   #3956
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Super, bardzo bym była wdzięczna dziękuję
Sama pomyślałam o Smyku, ale u mnie są tylko sklepy i wątpię, że jest tam ktoś kto by mi pomógł
ja miałam bardziej na myśli to że w budynku smyka w warszawie jest jakiś zakład naprawczy, ale niestety niezwiązany ze smykiem, więc wątpie żebyś znalazła to przy smykach u siebie w mieście.

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Moich nie chcieli przyjąć
zależy od sieci. w deichmannie można.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:55   #3957
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

dlaczego farby fryzjerskie nakłada się pasmo po paśmie, a nie całość na głowę i za pomocą masażu równomiernie rozprowadza się na całej głowie? zaczynając farbować od czubka głowy, schodząc w stronę karku - włosy na czubku farbują się dłużej i mają inny odcień niż te z tyłu głowy.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 22:04   #3958
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez grzeczna teoretycznie Pokaż wiadomość
no dobra, spróbuję zrobić tak jak mówisz, dzięki
a jeśli nie, to sprawdzian dopiero w piątek, więc zdążę się dokładniej zorientować co i jak
swoja droga, nie masz co się stresować egzaminem zawodowym (jeśli uczysz się w TE). Kompletnie nie potrafiłam poruszać się w Subiekcie (nauczyciel robił wszystko za mnie), a o dziwo praktyczny zdałam na 80%
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 22:13   #3959
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dziewczyny, mam pytanie. Koleżanka będzie pracować na umowę zlecenie (jej jedyna praca, nie jest studentką). Pracodawca powiedział jej, że dostanie 1300 zł netto. Problem w tym, że ona też będzie musiała odprowadzać jakieś składki (za coś tam ona płaci połowę, a połowę pracodawca itp.). Powiedzcie mi proszę ile to będzie na rękę po tym wszystkim, bo ja nie pracuję i się nie orientuję zupełnie w tej tematyce.
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 22:47   #3960
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Koleżanka będzie pracować na umowę zlecenie (jej jedyna praca, nie jest studentką). Pracodawca powiedział jej, że dostanie 1300 zł netto. Problem w tym, że ona też będzie musiała odprowadzać jakieś składki (za coś tam ona płaci połowę, a połowę pracodawca itp.). Powiedzcie mi proszę ile to będzie na rękę po tym wszystkim, bo ja nie pracuję i się nie orientuję zupełnie w tej tematyce.
jeśli ma zarabiać 1300zł netto, to zarobi tyle 'na rękę'.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.