Rzucić palenie, część II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 11:34   #1591
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat z wikipedii
Badania naukowe dowiodły, iż uzależnienie się od papierosów kobiet ma zupełnie odmienne podłoże niż u palących mężczyzn. Podczas, gdy mężczyźni palą dla zabicia nudy i dla relaksu kobiety robią to dlatego, że palenie je uspokaja. Taka odmienna forma uzależnień wskazuje, że terapia antynikotynowa również powinna być odmienna. Kobietom ciężej jest rzucić palenie. Co prawda uczeni stwierdzili, że palące kobiety nie przepadają za paleniem, jednak w ich psychice działają specyficzne lęki w związku z tym nałogiem. Dla przykładu u kobiet większą rolę odgrywa obawa, że gdy przestaną palić, wówczas przybiorą na wadze (co istotnie się zdarza, gdyż odruch wzięcia czegoś do ust dla uspokojenia pozostaje i jest racjonalizowany jako głód). Można to określić jako uzależnienie psychiki, a w mniejszym stopniu organizmu. Podczas gdy w przypadku mężczyzn dobre efekty przynoszą plastry zawierające nikotynę, w przypadku kobiet nie mają one takiej siły oddziaływania. Więcej może zdziałać terapia behawioralna, niż środki farmakologiczne wspomagające rzucenie palenia.

Mój TŻ nie pali i wogóle zachowuje się jakby nigdy nie palił.Rzucił z dnia na dzień i dziękuje ...po temacie.Ale ostatnio stwierdziłam,że ma niesamowitą cierpliwość do mnie,bo czasami jestem .
Prawde mówiąć rzucam też dla TŻ.Kiedyś też nie palił 4 lata,a ja paliłam w tym czasie.Wyobrażam sobie jakie dla niego musiało być to wkurzające,całowac sie z ,,popielniczką''.

Dziewczynki, leci mi dzisiaj 46 dzień ... ale jajca,jeszcze nigdy tyle nie paliłam.
__________________
,,Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć. '' Konfucjusz
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 08:11   #1592
xAstridx
Raczkowanie
 
Avatar xAstridx
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 37
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cześć wszystkim!
Mam właśnie ostatnie 4 papierosy w paczce i tak już od paru tygodni noszę się z zamiarem rzucenia palenia. W sumie nie paliłam zbyt długo, bo od maja tego roku, więc nie powinno być tak ciężko rzucić mimo, że zauważyłam już u siebie objawy uzależnienia.
Także ostatnie 4 i koniec. Zobaczymy ile wytrzymam. Ostatnio były to 2 tygodnie.
Koniec końców - razem raźniej.
Najgorsze jest to, że bardzo często przebywam wśród osób palących. Będziem ćwiczyć silną wolę. :/
__________________

xAstridx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 17:00   #1593
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Rzucić palenie, część II

dołączam się....dzisiaj mój drugi dzień, powiem Wam, że było strasznie...w pracy nie mogłam się skupić, miałam rozbiegane myśli...paliłam ponad 8 lat i powiem szczerze, że nie wiem, czy do końca tego chcę...najbardziej boję się, że przytyję, to praktycznie jest jedyny powód, dla którego najchętniej bym nie rzucała.
parę razy zdarzyło mi się rzucać, miałam na to ochotę i nie było mi z tym źle. teraz mam wrażenie, że robię to bardziej dla mojego TŻa, który nie pali już 2 tygodnie (i świetnie się z tym czuje) i dla taty (2 miesiące bez fajka, po 40 latach palenia, nigdy nie podejmował prób)
z jednej strony bardzo bym chciała nie palić, a z drugiej...
kupiłam sobie dzisiaj blister gum nicorette, na kryzysowe momenty w pracy. może się uda.
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 10:41   #1594
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rzucić palenie, część II

U mnie też 4 dzień bez peta prób rzucania, ehh szkoda gadać bo podejść było kilkanaście, nie ważne, teraz to będzie ten ostatni raz i też ze względu na TŻ on rzucił tydzień wcześniej, ale bardzo się z tego cieszę bo jest moją największą motywacją

zainstalowałam na komputerze taki program co mi liczy dni, ilość zaoszczędzonych pieniążków ipt. jak uzbiera się 140 zł to od razu lecę wykupić karnet na fitness wiec waga nie ma co się martwic, więcej ruchu i wszystko powinno byc ok
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 11:04   #1595
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

to życzę wam powodzenia u mnie kolejne dni lecą i jestem coraz bardziej szczęśliwa, że nie palę
a jak wy się trzymacie ?
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 11:18   #1596
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Rzucić palenie, część II

U mnie dziś 151 dzień bez papierosa
Trzymam się bardzo dobrze, nie ciągnie mnie już prawie wcale. Ostatnio tylko po piwie miałam ochotę się 'sztachnąć', ale to taki kilkusekundowy pomysł i zaraz to olałam.
Generalnie muszę powiedzieć, że mi nie brakuje papierosów. Ładnie pachnę, kasy nie wydaję tyle, nie latam po mieście z petem w gębie, jest elegancko
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 11:19   #1597
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rzucić palenie, część II

U mnie 4 dzień, najgorzej jest w pracy bo tylko tam myślę o papierosie, pracuje w gastronomii a w zakładzie, w którym pracuje nie ma normowanych przerw tzn. chcesz idziesz zjesc, chcesz idziesz zapalic, nikt Ci nie liczy ile papierosów spaliles, ile tam czasu siedziałeś itp. i jest najgorzej bo to zawsze z relaksem się kojarzyło, ale wiem że to jest tylko chwilowe i beznadziejnie bym juz po 4 dniach czuła się nawet po tym 1 buchu; w domu to luzik jak pisałam wyżej mam wsparcie w TŻ, moi znajomi wiedzą, ze rzuciliśmy i nawet nas nie namawiają, nie wołają na fajkę tylko jeszcze motywują i utwierdzają, że jest to dobra decyzja
jak mnie tak mocno przyciśnie to idę umyc zęby, nawet kupiłam zestaw do torebki i kremuję ręce kremem, zajęcie dla rok przez 5 min czyli tyle co mniej więcej fajka a pachnące
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 11:46   #1598
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rzucić palenie, część II

tydzień i bez ani jednego bucha, nie ciągnie i prze dumna z siebie
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 05:53   #1599
doris1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 16
Dot.: Rzucić palenie, część II

Witam wszystkich rzucających !

Dzięki tabexom....trzymam sie nadal i mniej juz ciagnie ! bez papierosa 2 miesiące i 3 dni

Powodzenia
doris1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 13:38   #1600
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rzucić palenie, część II

gratuluje

wyznaczacie sobie nagrody za miesięcznice, rocznice itp ?
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 14:08   #1601
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

to i ja się chwalę 220 dni !

Nagrody ? nie.. bo i niby jakie ? nagrodą dla mnie jest to, że zmądrzałam, nie wydaję pieniędzy w błoto i nie szkodzę swojemu zdrowiu. Rzuciłam dla samej siebie więc za co nagrodę ? jak bym rzuciła z przymusu bo coś tam.. czy ktoś by mi kazał to ok nagroda .. ale jak rzucam sama bo chce to nie ma o czym mówić
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 14:31   #1602
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rzucić palenie, część II

owszem rzuca się dla siebie i to jest + sam w sobie, ale bardziej chodziło mi o to jak sobie umilacie czas(nagroda) za pieniądze wydane na fajki

my z też w pierwszej połowie lutego prawdopodobnie walentynki jedziemy na weekend do spa czy to będą góry czy morze jeszcze nie wiemy, ale akurat tyle zaoszczędzimy po 2 miesiącach niepalenia, że nic ze swojej kieszeni na ten wyjazd nie wydamy
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:28   #1603
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Rzucić palenie, część II

Nie każdemu pomoże e-papieros.
Paru moich znajomych używało i każdy z nich niestety wrócił do tradycyjnych papierosów, bo jak twierdzą - to przyzwyczajenie jest, odruch strzepywania papierosa, ten dymek (inny niż w e-p) i inne takie aspekty.

Ale nie twierdzę, że nie pomoże, bo warto spróbować jeśli ktoś nie może sobie sam poradzić

Dla motywacji mogę powiedzieć, że u mnie dziś 162 dzień bez papierosa
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 14:21   #1604
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

229 dni
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:49   #1605
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Rzucić palenie, część II

Po raz kolejny rzucam Mam nadzieję, że to ostatni raz. Kazałam TŻ rzucić i ... z dnia na dzień rzucił dla mnie. Ja oczywiscie paliłam dalej

Eh postanowiłam zacząć przed nowym rokiem, bo wiadomo że waznych postanowień nie powinno się rozpoczynać od 1 lub od poniedziałku bo wtedy wzrasta ryzyko porażki

Będę przeliczać dni bez fajek na zaoszczędzoną kasę i wydawać na przyjemnosci Paliłam paczkę na 3 dni więc w ciągu miesiąca powinnam zaoszczędzić ok. 110 zł
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:16   #1606
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez wolnaODdymu Pokaż wiadomość
hauuu trzymam kciuki Tym razem na pewno się uda, a jak będzie ciężko to pamiętaj, że w trudnych chwilach bardzo pomaga elektroniczny papieros Dzięki niemu możesz oszukać codzienne przyzwyczajenia, bo zamiast zwykłej fajki przy kawce możesz palić e-papieroska. On nie śmierdzi, jest dużo tańszy w użytkowaniu i co ważne nie ma tych wszystkich szkodliwych substancji, a jedynie zawiera nikotynę, którą można dodatkowo z czasem zmniejszać i odzwyczajać od niej organizm Poza tym możesz sobie dobrać różne smaki e-liquidu i np. paląc czuć smak czekolady lub wiśni
Wiem, wiem. Czaiłam się na nie. Ale cena odstrasza. 200 zł za e papierosa to za duzo dla mnie zwazywszy, że rzucam palenie
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:27   #1607
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

no coś Ty są o wiele tańsze, zona mojego brata kupiła na allegro za 29,99 razem z tymi wkładami i sobie chwali
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:28   #1608
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
no coś Ty są o wiele tańsze, zona mojego brata kupiła na allegro za 29,99 razem z tymi wkładami i sobie chwali
wiem, że są ale widziałam je i paliłam i moim zdaniem są kijowe. paliłam też te droższe i niestety czuć różnicę. ale nie będę palic wcale więc nie ma problemu
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:37   #1609
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

widocznie kupiłaś jakiś badziew bo ten da rady palić spokojnie i dzięki niemu nie pali zwykłych a więc nie ma reguły
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 22:13   #1610
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

no jasne ale różnie bywa jeden towar jest bardzo dobry drugi za tą samą cenę okaże się do kosza dlatego najlepiej szukać, czyttać opinię poza tym myślę, że jak ktoś chce zobaczyć jak to jest to można wydać te 30 zł na próbę i jak nabierze się chęci można kupić wtedy taki droższy wkońcu nawet 100 zł to obecnie niecałe 9 paczek papierosów więc i tak nie ma co liczyć w ogóle wydatku
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:31   #1611
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

Dlatego mnie denerwuje strasznie jak moi rodzice wydają kase na fajki, bo sory ale jak kupują np. 2 ramki to 23 zł a za tą cenę ja mogę sobie kupić bluzkę czy karte do telefonu, nie mówiąc o tym, że jestem w stanie wyżywić się cały dzień za tą kwotę, dlatego to rzucanie kasy w błoto i za każdym razem powtarzam nie macie co z pieniędzmi robić ? swedzi was bo macie zbyt duzo ? dajcie mi skoro aż tyle ich macie, że wydajecie taką kwotę na fajki bo sory ale dla jednych to nie wiele a dla innych naprawdę duża suma, już wolę oddać te 10 zł na biedne dzieci niż głupie papierosy
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 10:10   #1612
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Rzucić palenie, część II

Dzięki za wszystkie rady nt epapierosów, ale ja nie chce w ogóle palić

Bo w sumie nie chodzi o szkodliwosc palenia ale o sam fakt - NAŁÓG. Nie chcę być uzależniona, nie ważne czy od zwykłych fajek czy elektronicznych

Dzis jest mój 2 dzień i jakos się trzymam
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 18:40   #1613
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Rzucić palenie, część II

Melduje 3 (ciężki) dzień bez peta
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 20:08   #1614
Jana100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 36
Dot.: Rzucić palenie, część II

Witam w Nowym Roku !!! i zycze Wam wszystkiego dobrego !
Od dzis znowu zaczelam walczyc. Jeden dzien za mna !!!! Zobaczymy jak pojdzie jutro. Eh, rok temu zaczelam znowu palic po polrocznej przerwie - a tak ciezko mi bylo rzucic.
No nic - dzis nie zapalilam ani jednego i zobaczymy jak tym razem mi pojdzie.

Bede meldowac !!!
__________________
Nie pale od 01.01.2012
  • herbata zielona
  • herbata czerwona
  • magnez, potas
  • mleczko pszczele tran duzo vit C
Jana100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 11:48   #1615
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Jana100 Pokaż wiadomość
Witam w Nowym Roku !!! i zycze Wam wszystkiego dobrego !
Od dzis znowu zaczelam walczyc. Jeden dzien za mna !!!! Zobaczymy jak pojdzie jutro. Eh, rok temu zaczelam znowu palic po polrocznej przerwie - a tak ciezko mi bylo rzucic.
No nic - dzis nie zapalilam ani jednego i zobaczymy jak tym razem mi pojdzie.

Bede meldowac !!!
Ja też rzuciłam 1 stycznia 2012. Ostatniego wypaliłam o 23:50,na szybkiego do końca i mi nie smakował. Palę od ponad roku po prawie 2 letniej przerwie, wcześniej paliłam od ponad 10 lat.
Jak poprzednio rzucałam, to czułam się fatalnie, a teraz jakoś mnie nie ciągnie, tylko te nudy... Do tego jeszcze mam dostać okres...
Wiem, że będę miała problemy z zaparciami, bo poranna kawka+papierosek działały cuda. Błonnik więc idzie w ruch i jakieś ziółka.
Właśnie jakie ziółka polecacie na przemianę materii, lepsze samopoczucie i oczyszczenie organizmu?
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:24   #1616
Jana100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 36
Dot.: Rzucić palenie, część II

Witajcie !!!
Witaj Ja-ika!
Jak narazie czuje sie swietnie, do poludnia cisnienie niskie, tetno wolniutkie (brak nikotyny) ale kawka i zielona herbatka jakos postawily mnie na nogi.
Jezeli chodzi o zaparcia owszem towarzysza bardzo często rzucającym, a z racji tego ze ja juz kilka razy probowalam przestac palic wiec coś nie coś wiem . U mnie bardzo dobrze sprawdza sie Boldaloin ( na noc 2 tabl.) i jest ok. Przy rzucaniu staram sie oczyszczać. Pije zielona herbate, pokrzywe, duzo wody przegotowanej, sok y marchwi i tylko 2 kawki dziennie z mlekiem sojowym - jak palilam dochodzilam do pieciu filizanek kaw dziennie :-o
Wiecie co? ja zawsze uwielbiam poczatki rzucania - bo jest tak fajnie - piore garderobe, aby pozbyc sie nikotyny, kwasy, maseczki na buzie, biala perla na zeby, aromatyczne kapiele, balsamy , dzisiaj nawet 30 min na stepperze. I chyba dzieki tym moim zajeciom nie mysle o papierosach.
Trzymam sie nadal - zobaczymy jak bedzie jutro !!!
__________________
Nie pale od 01.01.2012
  • herbata zielona
  • herbata czerwona
  • magnez, potas
  • mleczko pszczele tran duzo vit C
Jana100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 23:00   #1617
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Rzucić palenie, część II

A mnie wstyd bo znowu jaram...chyba sie rzuce pod pociąg
__________________
,,Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć. '' Konfucjusz
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 06:47   #1618
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Rzucić palenie, część II

Rozpoczynam 5 dzień bez.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:02   #1619
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie rady nt epapierosów, ale ja nie chce w ogóle palić

Bo w sumie nie chodzi o szkodliwosc palenia ale o sam fakt - NAŁÓG. Nie chcę być uzależniona, nie ważne czy od zwykłych fajek czy elektronicznych

Dzis jest mój 2 dzień i jakos się trzymam
I gratuluje podejścia mam podobne, jak rzucac to rzucac, a nie zmieniać zamiennik jakby nie patrzec dalej jesteś uzależniony od nikotyny, dalej ja w siebie pakujesz każdym elektrycznym buchem
dla mnie e-papieros jest dla osob nie chcących RZUCIĆ NAŁOGU tak na prawdę

u mnie 21 dzień sylwester, nowy rok wszystko bez ani jednego bucha i jestem szczęśliwa wszystkie imprezy %% juz mnie nie ciagnie
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 12:45   #1620
jolkah
Rozeznanie
 
Avatar jolkah
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 579
Dot.: Rzucić palenie, część II

Dziewczyny, trzymam za was kciuki. pamiętam swoje początki i poprzednie proby rzucania palenia, więc może być ciężko...
Ale... dwa dni temu minęło 11 miesięcy odkąd nie palę. To jest jakiś kosmos. Polecam, bo to uczucie jest jeszcze lepsze niż fajki.
__________________

Nie piję:
20 dni [sic!]



Waga: 78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64!!! ... 60!!
jolkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 08:19:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.