zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-23, 10:54   #2
felangel
Zadomowienie
 
Avatar felangel
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 917
GG do felangel
Dot.: Roger&Gallet - The Vert;Bois de Orange;Cedrat;Eau de Lotus Blue;Bouquet Imperia

..ja jestem właścicielką.. Eau The Vert.. - zielona herbata z cytryną , łagodna i rześka..(chcesz spróbować?) i Jean Marie Farina Extra-Vieille (chcesz spróbować?) - opisał to Gryx na "ostatnio testowałam".. raczej męska (ale ja sobie też nie żałuję) woda kolońska w starym dobrym stylu..

aa.. Cedrat wąchałam i jest bliźniaczy z Cedratem Guerlain.. czyli czysta cytryna..

Edytowane przez felangel
Czas edycji: 2011-07-23 o 11:03
felangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 11:09   #3
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Roger&Gallet - The Vert;Bois de Orange;Cedrat;Eau de Lotus Blue;Bouquet Imperia

Ja znam Jean Marie Farina - niestety nie podoba mi się. Niby nuta kolońska, ale jest w niej coś, co mnie odrzuca, więc posłalam w świat.
Natomiast Bois d'orange - świetne. Lekko przypominają mi ogródek śródziemnomorski - cytrusy, zioła, drewienko. Mam 100ml, kupione zupełnie przypadkowo za 60 zł, chętnie kupiłabym nastepną flachę nawet 200 ml, ale trudno dostępne. Są na ebay'u, ale ceny już nie tak przystępne :-(
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 11:41   #4
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Roger&Gallet - The Vert;Bois de Orange;Cedrat;Eau de Lotus Blue;Bouquet Imperia

Jestem tak zdolna, że napisałam posta i chyba zamknęłam stronę przed wysłaniem

Zaraz napiszę jeszcze raz

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez felangel Pokaż wiadomość
..ja jestem właścicielką.. Eau The Vert.. - zielona herbata z cytryną , łagodna i rześka..(chcesz spróbować?) i Jean Marie Farina Extra-Vieille (chcesz spróbować?) - opisał to Gryx na "ostatnio testowałam".. raczej męska (ale ja sobie też nie żałuję) woda kolońska w starym dobrym stylu..

aa.. Cedrat wąchałam i jest bliźniaczy z Cedratem Guerlain.. czyli czysta cytryna..
Dziękuję za propozycję, ale Zieloną herbatę chyba zamówię, znalazłam bardzo tanio, jakby ktoś był zainteresowany, tutaj http://allegro.pl/roger-gallet-the-v...717624330.html, a skoro 2 raczej męska, to niespecjalnie, dla mnie jednak typowe uniseksy są wodami męskimi A na wątek zaraz zajrzę
A gdzie testowałaś Cedrat?

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Ja znam Jean Marie Farina - niestety nie podoba mi się. Niby nuta kolońska, ale jest w niej coś, co mnie odrzuca, więc posłalam w świat.
Natomiast Bois d'orange - świetne. Lekko przypominają mi ogródek śródziemnomorski - cytrusy, zioła, drewienko. Mam 100ml, kupione zupełnie przypadkowo za 60 zł, chętnie kupiłabym nastepną flachę nawet 200 ml, ale trudno dostępne. Są na ebay'u, ale ceny już nie tak przystępne :-(
Dziękuję za pomoc
Ten 2 mnie zainteresował , a Farina czym dla Ciebie pachnie, a widzisz podobieństwo do Sisley's Eau de Campagne?
W 1 z opinii na fragrantica ta woda została określona lżejszą wersją tego zapachu
http://www.fragrantica.com/perfume/R...ille-3480.html


Idę wrzucę na perełki, na testery-perfum są różne wody, może ktoś rozbierze, ja na razie muszę kończyć rozbiórki

http://testery-perfum.pl/roger_gallet/
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 11:49   #5
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Roger&Gallet - The Vert;Bois de Orange;Cedrat;Eau de Lotus Blue;Bouquet Imperia

Miałam Bouquet Imperial- bardzo przyjemny zapach, niły, raczej lekki- troszeczkę koloński, ale po damsku, a przy tym jakby z nutką jagodową
Mogę podesłać próbkę- ogólnie bardzo dobry i bezpretensjonalny zapach
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 11:54   #6
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Roger&Gallet - The Vert;Bois de Orange;Cedrat;Eau de Lotus Blue;Bouquet Imperia

Ja też czytałam opinie o podobieństwie do Sisley'a - dla mnie to zupełnie inna bajka. Sisley jest ziołowy i delikatny, nie drażni mnie. Tu nuta kolońska jest bardzo mocna, aż drapiąca, na poczatku czuję cytrusy (ale właśnie takie kolońskie, jak z chusteczki odświeżajacej), potem wyłazi jakaś gorycz i mimo tego, że mąż stwierdził, że są "nawet OK" to ja nie moge ich na nim znieść, choc nie jestem strasznie wybredna, jeśli chodzi o zapachy meskie ;-)
Skusiła mnie cena na allegro - 40 zł za 200 ml. Po dwóch dniach sprzedałam, więc jesli Cie kusi to kupuj, bo cena naprawde jak za barszcz
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 12:17   #7
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Roger&Gallet - The Vert;Bois de Orange;Cedrat;Eau de Lotus Blue;Bouquet Imperia

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Miałam Bouquet Imperial- bardzo przyjemny zapach, niły, raczej lekki- troszeczkę koloński, ale po damsku, a przy tym jakby z nutką jagodową
Mogę podesłać próbkę- ogólnie bardzo dobry i bezpretensjonalny zapach
Jagodową? To jak coś, będę się odzywać
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Ja też czytałam opinie o podobieństwie do Sisley'a - dla mnie to zupełnie inna bajka. Sisley jest ziołowy i delikatny, nie drażni mnie. Tu nuta kolońska jest bardzo mocna, aż drapiąca, na poczatku czuję cytrusy (ale właśnie takie kolońskie, jak z chusteczki odświeżajacej), potem wyłazi jakaś gorycz i mimo tego, że mąż stwierdził, że są "nawet OK" to ja nie moge ich na nim znieść, choc nie jestem strasznie wybredna, jeśli chodzi o zapachy meskie ;-)
Skusiła mnie cena na allegro - 40 zł za 200 ml. Po dwóch dniach sprzedałam, więc jesli Cie kusi to kupuj, bo cena naprawde jak za barszcz
Na razie kupię chyba tą herbatę, co prawda zielonych herbat mam dużo, ale taka cena , wiem pobawię się w różne eksperymenty perfumeryjne z zieloną herbatą, od dawna się do tego zabieram

Jak bardziej męski, to nie ma co, ja nie lubię uniseksów, może rozbiorę któryś z tych ewidentnie damskich
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-23, 13:59   #8
felangel
Zadomowienie
 
Avatar felangel
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 917
GG do felangel
Dot.: Roger&Gallet - The Vert;Bois de Orange;Cedrat;Eau de Lotus Blue;Bouquet Imperia

Pozzzziomka.. Cedrat był w Szwajcarii.. i to jakiś czas temu.. i nie byłam wtedy maniaczką. Herbatkę nabyłam ze źródła, które teraz polecasz..
felangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 16:36   #9
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Jean Marie Farina Extra Vieille - znakomita woda kolońska, ale raczej chyba jednak męska. Przynajmniej jak dla mnie, bo na mężczyznach pachnie lepiej. Gryx go świetnie opisał.
Bouquet Imperial - mam kolejną flaszkę i podpisuję się pod tym co napisała Justyna. Idealny zapach na upały.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 16:42   #10
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Jean Marie Farina Extra Vieille - znakomita woda kolońska, ale raczej chyba jednak męska. Przynajmniej jak dla mnie, bo na mężczyznach pachnie lepiej. Gryx go świetnie opisał.
Bouquet Imperial - mam kolejną flaszkę i podpisuję się pod tym co napisała Justyna. Idealny zapach na upały.
Dziękuję

A Ty co wyczuwasz w Bouquet Imperial?
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 17:13   #11
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Dziękuję

A Ty co wyczuwasz w Bouquet Imperial?
Do usług.

No właśnie na początku czuję jagody. Ale nie ze sklepu tylko z leśnej polany, zrywane prosto z krzaczków. Jest tam zapach listków jagodowych, mchu i jakichś leśnych traw i ziół rozgrzanych słońcem. Później pojawiają się nuty cytrusowe, ale dla mnie jest to bardziej trawa cytrynowa niż owoce, i bukiet polnych kwiatów. I o cudzie nie czuję tam żadnej róży, chociaż ponoć ona tam jest. Na końcu, na mnie, bardzo przypomina dezodorant Smoka.
Generalnie zapach jest lekki i świeży, ale nie "świeżakowaty". Przywodzi na myśl sielsko-anielskie wakacje "na wsi". Z tym, że ta "wieś" to tak bardziej letnia rezydencja typu Balmoral Castle niż wiejska chatka.
Nie jest to raczej kategoria zapachowa "miłość życia", ale warto spróbować.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 22:25   #12
lemoacid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 25
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

te mam:
The Vert;Bois de Orange;Eau de Lotus Blue;
inne chętnie poznam, szczególnie nęcą mnie różane i królewski bukiet,
więc jeśli któraś z koleżanek ma ochotę na wymiankę i posiada różę lub bukiet, chętnie wymienię się za inne zapachy
lemoacid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 08:48   #13
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Dziewczyny proszę o radę. Chcę zakupić Zieloną Herbatę Roger&Gallet na allegro na tej aukcji: http://allegro.pl/roger-gallet-the-v...851162694.html.

Jet to wersja Eau de The Vert. Czy ktoś ma może tę wodę i może mi napisać coś o tym zapachu? Szukam idealnej Zielonej Herbaty. Wąchałąm już:

-Green Tea Elisabeth Arden -w sumie najbliższa ideału, ale zbyt cytrusowa i boję się, że będzie ulotna

-The Vert Bvlgari - zbyt męska jednak, za mało słodyczy w niej

-Zielona Herbata Yves Rocher - zbyt ulotna i mało wyczuwalna

-Zielona Herbata Tesori d'Oriente - ble fuu trauma, ten imbir okropny drapie po nosie i sprawia, że zapach sprawia wrażenie zakurzonego

-Wąchałam jeszcze Escale a Pondichery Diora - fajna, w klimatach Bvlgari, ale zbyt ulotna jak na tę markę i cenę

Pytam więc czy Roger&Gallet jest w klimacie zblizony do któryś z tych zapachów? Na basenotes są same pozytywne opinie na jego temat, włącznie z tymi, że woda jest trwała. Ale to same męskie wypowiedzi i boję się, że zapach może mi się właśnie zbyt męski wydać. No i czy mocno czuć w nim cytrusy? Czy jest trwały?

Będę wdzięczna za odpowiedzi
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 21:05   #14
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Cytat:
Napisane przez lemoacid Pokaż wiadomość
te mam:
The Vert;Bois de Orange;Eau de Lotus Blue;
inne chętnie poznam, szczególnie nęcą mnie różane i królewski bukiet,
więc jeśli któraś z koleżanek ma ochotę na wymiankę i posiada różę lub bukiet, chętnie wymienię się za inne zapachy
ja mam sporo Róży, chętnie się podzielę
bardzo zależy mi na odrobince bois d'orange i lotus blue
melagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 08:44   #15
lemoacid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 25
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

http://www.fragrantica.com/perfume/R...Rose-3482.html
mam całą flaszkę , mogę odsprzedać
lemoacid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 12:51   #16
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Cytat:
Napisane przez lemoacid Pokaż wiadomość
http://www.fragrantica.com/perfume/R...Rose-3482.html
mam całą flaszkę , mogę odsprzedać
Ale na wizażu się nie sprzedaje
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 07:37   #17
lemoacid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 25
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

no to wymienić , albo jakkolwiek inaczej się podzielić...
lemoacid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 19:49   #18
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Odświeżam wątek, bo może ktoś jeszcze testował te zapachy...
Mnie ostatnio zaintrygował Vanille (na testery-perfum) i Almond (na allegro)- opinii mało w internecie, może któraś miała do czynienia?
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 08:12   #19
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

odświeżam wątek
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 16:11   #20
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Vanille miałam tylko w postaci kremu do rąk i mydła. I zapach był taki ->
Lody waniliowe z cytrusami, nutką drzewa sandałowego i patchoulą.
Nie wiem za to jak jest z trwałością tej wody, bo to raczej nie jest woda toaletowa.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:18   #21
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Odkopuję wątek, bo zastanawiam się nad zakupem Eau de The Vert. Czy ktoś mógłby opisać zapach i najlepiej przyrównać go do którejś ze znanych herbatek? Co prawda zielona herbata to raczej nie moje klimaty, ale wielka flacha za grosze kusi, wiecie jak to jest
Z zapachów herbacianych używam i bardzo lubię Escale a Pondichery (choć tam ta herbatka jest bardziej czarna, niż zielona), miałam czerwoną herbatkę Bvlgari. Jest sens kupować Roger & Gallet lubiąc tylko jeden herbaciany zapach?
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:28   #22
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Odkopuję wątek, bo zastanawiam się nad zakupem Eau de The Vert. Czy ktoś mógłby opisać zapach i najlepiej przyrównać go do którejś ze znanych herbatek? Co prawda zielona herbata to raczej nie moje klimaty, ale wielka flacha za grosze kusi, wiecie jak to jest
Z zapachów herbacianych używam i bardzo lubię Escale a Pondichery (choć tam ta herbatka jest bardziej czarna, niż zielona), miałam czerwoną herbatkę Bvlgari. Jest sens kupować Roger & Gallet lubiąc tylko jeden herbaciany zapach?
Mendosito, mi wersja zielonej herbaty Roger&Gallet kojarzy się zieloną herbatą L'Occitane. W sumie jest nawet delikatniejsza od niej. Niestety trwałość(a raczej nietrwałość) tej wody oceniam jako skandaliczną.

Edytowane przez BlueberryMilkshake
Czas edycji: 2012-06-27 o 11:30
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:36   #23
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Mendosito, mi wersja zielonej herbaty Roger&Gallet kojarzy się zieloną herbatą L'Occitane. W sumie jest nawet delikatniejsza od niej. Niestety trwałość(a raczej nietrwałość) tej wody oceniam jako skandaliczną.
Bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź Nie znam herbaty z L'Occitane
Czy ta z R&G jest czystą zieloną herbatą, czy czuć w niej coś jeszcze?
Jeśli chodzi o trwałość (czy raczej jej brak) to te 200ml wygląda zachęcająco. Oczywiście jeśli chce się targać komus ze sobą takiego giganta
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:38   #24
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Ja swojemu mężu kliknęłam właśnie The Vert ale tą trwałościa to jestem załamana, myslałam, że 200 ml to na troche mu starczy a tu pewnie jak zwykle w 2 tyg. zużyje
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:40   #25
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja swojemu mężu kliknęłam właśnie The Vert ale tą trwałościa to jestem załamana, myslałam, że 200 ml to na troche mu starczy a tu pewnie jak zwykle w 2 tyg. zużyje
Asiu a ten uniseks to jest uniseksowy bardziej kobieco czy bardziej męsko, czy uniseksowo-uniseksowo?
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:43   #26
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź Nie znam herbaty z L'Occitane
Czy ta z R&G jest czystą zieloną herbatą, czy czuć w niej coś jeszcze?
Jeśli chodzi o trwałość (czy raczej jej brak) to te 200ml wygląda zachęcająco. Oczywiście jeśli chce się targać komus ze sobą takiego giganta
Zieloną herbatę czuć wyraźnie, oprócz tego cytrusy na początku, bardzo podobne według mnie do tych w The Vert L'Occitane właśnie. Generalnie zapach b. lekki, zielony, przyjemny i gdyby nie to, że się dematerializuje w zastraszającym tempie, to bym się go nie pozbyła. Za tę cenę warto spróbować chyba, może na Tobie będzie się trzymać dłużej.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:44   #27
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Asiu a ten uniseks to jest uniseksowy bardziej kobieco czy bardziej męsko, czy uniseksowo-uniseksowo?
Ja nie mam bladego pojęcia jak to pachnie
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:50   #28
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Zieloną herbatę czuć wyraźnie, oprócz tego cytrusy na początku, bardzo podobne według mnie do tych w The Vert L'Occitane właśnie. Generalnie zapach b. lekki, zielony, przyjemny i gdyby nie to, że się dematerializuje w zastraszającym tempie, to bym się go nie pozbyła. Za tę cenę warto spróbować chyba, może na Tobie będzie się trzymać dłużej.
Dzięki wielkie, wstrzymam się chyba na razie, zobaczę czy dalej będzie korciło.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja nie mam bladego pojęcia jak to pachnie
Aaa, to dopiero czekasz? Daj znać, jak przyjdzie. Nie wiem czy warto łamać dwumiesięczny odwyk na takie cuś
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 16:53   #29
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

mam ochotę na Vert ale na różnych stronkach są różne nuty, generalnie chodzi mi o kwiaty i piżmo, czy są wyczuwalne?
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 15:44   #30
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: zapachy Roger&Gallet - The Vert, Bois de Orange, Cedrat, Bouquet Imperial...

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
mam ochotę na Vert ale na różnych stronkach są różne nuty, generalnie chodzi mi o kwiaty i piżmo, czy są wyczuwalne?
Hmmm... Piżmo wg mnie wcale... Kwiaty... No może... Cytrusowe jakieś... Niestety ma fatalną trwałość
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.