pokaz w Spodku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-21, 22:49   #1
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga

pokaz w Spodku


dziekuje moim kochanym wizazankom, ktore oddały mi swoje włoski!!
dzis sie odbył pokaz w Spodku i mialam niezwykla przyjemnosc zmieniać fryzki naszym kochanym wizazankom i nie tylko
moj synus mial chyba wieksze wziecie odemnie czesal koczki na głowkach fryzjerskich,wysylam Wam fotki , ktore robił moj maz i nie sa niestety najlepszej jakosci ale cos tam widac, mysle ze macie wyobraznie
jest tu kilka balejazy jakze modnych w tym sezonie czyli łazcenia kolorow warstwowo,lub z wyraźnymi akcentami do tego mocno wystrzepione fryzurki szzcegolnie na poldlugich i dlugich wlosach i roznymi gzrywkami, naprawde roznymi :ukośnymi, stzrepionymi prostymi , jak kto woli... to nadal jest modne

i loki lokil loki !!!to szał na sylwestra!!do tego kryształki we wlosach !!i jestes najmodniejsza w karnawale!!
teraz juz sie wezme w garsc i skoncze pisac reportaz z Mediolanu

dziekuje Wam wszytkim za wszystko !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM3858.JPG (64,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3906.JPG (78,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3909.JPG (58,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3908.JPG (65,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3866.JPG (87,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3882.JPG (38,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3885.JPG (53,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3884.JPG (80,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3881.JPG (36,4 KB, 6 załadowań)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 23:10   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pokaz w Spodku

i jeszcze..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM3888.JPG (53,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3894.JPG (60,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3895.JPG (64,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3896.JPG (49,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3902.JPG (50,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3903.JPG (48,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3904.JPG (50,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3919.JPG (80,9 KB, 5 załadowań)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 23:11   #3
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: pokaz w Spodku

Śliczne te fryzurki. Czy na tych zdjęciach są wizażanki? Szkoda, że nie mogłam tam być. Czy już wiesz kiedy będzie następny pokaz na Śląsku?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 23:22   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: pokaz w Spodku

13 i 15 zdjecie rewelacyjne fryzurki!!!! pieknie wygladacie dziewczyny czesania teez ! i reszta super te jednak najblizsze mi ciecia!!!!! piekne! zazdroszcze!!!!!!!!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 23:38   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pokaz w Spodku

a teraz moj mały mistrzuniu!!
jak wychodzilismy podeszla do nas Pani,ktora jest sedzia w jury mistrzostw Polski, i powiedziała (zartem, bo przeciez wiadomo ze małemu moze sie 100razy odmienic teraz sie swietnie bawi bo w tym wieku maam zawsze jest autorytetem!!
)ze jak tak dalej pojdzie to biora go do kadry Polski!! ale czuł sie dumny!!a ja!!!miłe to bardzo!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM3860.JPG (45,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3861.JPG (44,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3869.JPG (45,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3873.JPG (42,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3892.JPG (63,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3918.JPG (79,4 KB, 4 załadowań)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 23:45   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pokaz w Spodku

napewno na wiosne , w Gliwicach na moich zawodach Fantazja, i napewno bede tam robic pokz fryzur dam znac
niestety jakosc zdjec ktore sa tu nie oddaje tego jakie sa w rzeczywistosci , nie widac kolorow, a to wlasnie atut fryzurek, no i oczywiscie ustawienie modelek , tego niestety moj men nie potrafi, zreszta ja tez nie jestem dobrym fotografem, mimo ze podobno cyfrowka nie ma problemu, a jednak...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 00:07   #7
MarceLa
Raczkowanie
 
Avatar MarceLa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 140
GG do MarceLa
Re: pokaz w Spodku

My tez pani dziekujemy,bylo calkiem milojestem bardzo zadowolona z mojej fryzurki, sama bym sie nie odwazyla na cos takiego, po farbowaniu mialam mieszane uczucia, nie moglam sie jakos przyzwyczaic, ale po obcieciu wygladaja super, to sie tyczy wszystkich dziewczyn, po strzyzeniu dopiero widac wszystkie kolorki.
Ja sie zapisuje do Daniela na koka
Dolaczam zdjecie przed zmiana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Marcelina 5.JPG (30,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Marcelina 4.JPG (25,6 KB, 9 załadowań)
__________________
Mój wątek ciuchowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198572

proszę o odp. w moim wątku
MarceLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-22, 00:15   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pokaz w Spodku

dzieki! mozesz sie juz zapisac na koka na Sylwestra!! Daniel zrobi je dal wizazanek gratis
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 05:49   #9
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: pokaz w Spodku

Grażynko

na widok tych koków zrobionych przez Małego i fryzur dziewczyn,a te kolory
Widać, że niedaleko pada jabłko od Jabłoni

__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 07:35   #10
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Re: pokaz w Spodku

Oj śliczne te fryzurki tak starsznie załuję, ze nie mogłam tam być;-) Naprawdę piękne, pani Grazynka to czarodziej;-) w grudniu na pewno złożę Pani wizytę Pozdrawiam;-)
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 07:57   #11
iwonula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 25
Re: pokaz w Spodku

Mały Mistrzunio jest świetny! Ile on ma lat? Przecież to jeszcze dziecko. Jest b.przystojny.Ma talent, ale przy takiej mamie trudno się dziwić. wszystkie fryzury są super!
iwonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-22, 11:06   #12
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: pokaz w Spodku

Bylo suuuuper! Wszystkim sie moja nowa fryzura podoba , no i co najwazniejsze ja sie czuje swietnie . Mam wymarzona gesta grzywke . Nie zaluje nic a nic! Wczoraj byly prosciutkie jak drut, dzis juz wychodzi ich prawdziwa natura ale i tak mi sie podoba, chociaz od czasu do czasu bede prostowala . Testuje teraz nowe uczesania, bardzo mi sie podobaja tez wysoko zwiazane. Przesylam fotki (troche sa "zburzone" ale mialam ciezka noc, wkoncu trzebabylo opic nowa fryzure )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.JPG (20,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.JPG (16,2 KB, 5 załadowań)
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 13:15   #13
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: pokaz w Spodku

Oj, dziewczyny, żałujcie, że nie widziałyście samego procesu zmian! Z kopciuszka w księżniczkę- tak można to najprościej opisać, albo jak kto woli z grzecznej dziewczynki w taką trochę mniej grzeczną, ale ładniejszą. Byłam w Spodku jako widz (wciąż nie mogę do końca się zdecydować na zmianę ). Ale zacznę od poczatku. Mimo dylematu zmiany, postanowiłam do Spodka pojechać, w końcu można tylko popatrzeć. Zanim znalazłam Grażykę, musiałam się przebić przez tłumy ludzi , i tłumy ufryzowanych, i wykolorowanych głów (było tego całkiem sporo i trzeba było uważać na oczy bo ozdoby były niestety kolczaste ). Zerknęłam na kilka pokazów (stale coś się odbywało), z dużą ciekawością obejrzałam fryzjerów, stale podskakujących wokół modelek (ci, to mieli kondycję!), kilka modelek wykonało coś w rodzaju tańca nowoczesnego, a jeden z modeli bardzo zgrabnie na scenie się rozbierał (zostawał niestety w dość obcisłych bokserkach). Prawdę mówiąc bardziej pamietam modela , niż pracę fryzjerów z tego pokazu, ale to chyba było zamierzone. Powiem prawdę, zanim dotarłam do pawilonu Grażynki, miałam już wszystkiego serdecznie dość, i gołych modeli, i kłujących w oczy błyszczących drutów, wystających z koków modelek (dosłownie, takie "coś" potrafiło wystawać z głowy na pół metra, a jakby podłączyć do modelki telewizor daję głowę, że to "rusztowanie" odbierałoby programy TV ), skaczących fryzjerów i przeraźliwej, zagłuszającej sie wzajemnie muzyki z różnych pokazów! Dla chwili wytchnienia zeszłam na bok i co zobaczyłam: tłumek, ślicznie uczesanych dziewczyn. UCZESANYCH, nie udziwnionych (!), jak przedarłam się przez tłumek, zobaczyłam kogo? Grażynę oczywiście!
Hair grzecznie usiadła na krzesełu (a jakże wszystko widziałam ) i po chwili wyłoniła się całkiem nowa dziewczyna, jaką widzicie na zdjęciach! Mnie się bardziej podobasz w nowej fryzurce!
I ku mojemu zdumieniu zobaczyłam nie biegającego wkoło fryzjera, trzymającego w jednej ręce pięć różnych "niezbędnych akcesoriów" fryzjerskich (swoją drogą, niech ktoś mi powie jak to się robi, żeby trzymać jedną reką: brzytwy, nożyczki i ze dwa grzebienie naprzemian z suszarką i nie obciąć głowy modelce? ), ale spokojną postać, w skupieniu pracującą nad zgrabną fryzurką. Jak pracuje nasz Mistrz? Nie biega, nie skacze i nie wrzeszczy (to spodobało mi się najbardziej ).
Z uśmiechem zaprasza swoją "ofiarę" ( ) (podchodzącą z mocno niepewną miną) na krzesełko, rzut okiem na buźkę delikwenta, chwila zastanowienia i jest, pojawił sie pomysł! Gaga przystępuje do realizacji. Przez chwilę jej magiczne ręce "tańczą" wokół głowy "ofiary" i już wszyscy widzą, wyłania się zarys fryzurki. Rzut okiem na publicznoć, Grażyna się uśmiecha - dostrzegła znajomą twarz, ale to jej wcale nie dekoncentruje, już spowrotem patrzy na włosy modelki. Każdy ruch jest spokojny i jednocześnie pewny, spogląda do kuferka, wyjmuje to co trzeba, i pracy ciąg dalszy. Żadnego biegania, zastanawiania się, oglądania. Na koniec układanie, suszenie, trochę lakieru i już! "Niepewna ofiara" pyta się wokół jak wygląda i spogląda w lusterko. Mina z "niepewnej" robi się bardzo uśmiechnięta. Z fryzurki typu "kilka smętnych loczków" Grażyna wyczarowała zgrabną i puszystą fryzurkę typu "mnóstwo włosów na głowie". Większość (w tym ja!) patrzy z niedowierzaniem , jak to możliwe? Cóż, moi drodzy, dziś mogę Wam odpowiedzieć, w końcu do mnie to też dotarło, to proste, patrzycie na Mistrza!
A teraz prywata:
Gaga, jesteś niesamowita, nawet jak nic nie wymyślę na głowie , i tak do Ciebie przyjadę! Choćby tylko po to, żeby się móc pochwalić, że moją fryzurkę robił mistrz, i niech wszyscy mi zazdroszczą! Trochę dobrze pojętego "snobizmu" mi nie zaszkodzi .
Dziewczyny, chcecie ładnie wyglądać, to jazda, do Grażynki!
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 13:53   #14
Sovelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1
Re: pokaz w Spodku

Czesc;p wreszcie sie zarejestrowalam.Nazywam sie Monika i to ja jestem na pokazie w tych krotkich rudych wlosach;p Przede wszystkim chcialam podziekowac Pani Grazynce,wszyscy moi znajomi sa zachwyceni zarowno cieciem jak i kolorem.Potrafi Pani dobrac fryzure do twarzy,ciagle slysze ze wygladam lepiej niz w dlugich wlosach.Nie mialam krotkich wlosow od 8 lat i troche ciezko mi sie przyzwyczaic,nie mniej ciesze sie ze sie zdecydowalamI Wam dziewczyny,serdecznie polecam uslugi Pani Grazynki,ona naprawde zna sie na rzeczy;p Pozdrawiam
Sovelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 14:45   #15
lusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 46
Re: pokaz w Spodku

hair,wyglądasz fantastycznie!!!
lusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 19:01   #16
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pokaz w Spodku

Aquila!!
niezwylke miłe to slowa!! dziekuje! zapraszam sedrecznie!
i Wam moje kochane modelki byłyscie super!!!, choć troszke niepewne, ja tez bym była!!:haha:
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 21:05   #17
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: pokaz w Spodku

Dziekuje dziewczyny, ciesze sie ze wam tez sie podoba
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-28, 23:58   #18
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: pokaz w Spodku

ja bardzo chetnie tez bym cos zmienila a szczegolnie u tak fajnej cudotworczyni mam nadzieje ze bede mogla pojechac na ten pokaz do gliwic i przerodze sie w kogos innego Chcialam sie spytac czy za to sie placi lub cos takiego Pozdrawiam i zmykam spac bo rano do pracy trzeba wstac DObranoc sloneczka
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 00:09   #19
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pokaz w Spodku

jezeli sie "robi" za modela\\modelke, nie placi sie nic, ale raczej sie tzreba poddac calkowicie co zmiany wizerunku, ocywiscie mowa tu o wlosach
jak beda pokazy wkrotce to zaprzcam, prosze o baczne obserwowanie wizażu
pozrowka i miłej nocki
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.