TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 20:50   #4801
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez nathalyy Pokaż wiadomość
No dokłądnie tak, taki masaż ale chyba zacznę jutro, bo dziś nie znalazłam czasu
Tak tak, tylko tak mówisz a niedługo będziesz pisać, że kupiłaś 30kilogramowe hantelki
Nie do 30 kg to mi jeszcze daleko

Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość
a czy mogłybyście napisać jakie sprzęty są potrzebne do TF?
bo czytam tu u Was o hantelkach, ale jakieś niesamowicie ciężkie one... ja mam tylko 2kg..
zacznę ćwiczyć pewnie za kilka dni bo dopiero filmiki "w drodze"..
Do TF potrzebna jest mata, guma lateksowa (można zastąpić jakimś rozciągliwym paskiem, itp.) i ekspander z uchwytami (można zastąpić hantelkami, butelkami z wodą lub piaskiem, puszkami, itp.).
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 06:16   #4802
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

dziś mam do zrobienia core 20 i stretch... (zrobie 10),
a przed core jeszcze przed fire 30

makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:58   #4803
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Fire 45 EZ zaliczone na dzisiaj
Po tej przerwie w treningach teraz mam zakwasy na pośladkach i z tyłu ud, i mam problemy z chodzeniem Szalina mnie wykończy po prostu ...
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:39   #4804
nathalyy
Raczkowanie
 
Avatar nathalyy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 108
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Fire 30 i Upper 20 zaliczne jutro będzie cięzko bo fire 55 i 45ez więc tygryskowym_okiem mnie jutro Szalinka również wykończy
__________________
Zaręczyny: 26.07.213
Ślub 25.04.2015


nattalia@op.pl
nathalyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 04:13   #4805
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

przymierzam się do 55 ez ale pewnie o 7 zacznę co by spokojnie tupać w podłogę. zaczęłam 6 tydzień
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 10:05   #4806
nathalyy
Raczkowanie
 
Avatar nathalyy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 108
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez makkapakka Pokaż wiadomość
przymierzam się do 55 ez ale pewnie o 7 zacznę co by spokojnie tupać w podłogę. zaczęłam 6 tydzień
No gratuluje, że dotrwałaś do 6ego tygodnia
__________________
Zaręczyny: 26.07.213
Ślub 25.04.2015


nattalia@op.pl
nathalyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 10:26   #4807
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez nathalyy Pokaż wiadomość
Fire 30 i Upper 20 zaliczne jutro będzie cięzko bo fire 55 i 45ez więc tygryskowym_okiem mnie jutro Szalinka również wykończy
Fire 55 nie jest takie straszne, w sumie są tam przerwy, ja nie przepadam za tym treningiem, ale z tego co pamiętam nie jest to jakaś masakra. Gorzej z Fire 45

Cytat:
Napisane przez makkapakka Pokaż wiadomość
przymierzam się do 55 ez ale pewnie o 7 zacznę co by spokojnie tupać w podłogę. zaczęłam 6 tydzień
Idziesz jak burza


A ja spieszę donieść, że w lidlu będzie tydzień fitness <tutaj>
I można kupić ten zestaw ciężarków, który ja mam i piłki gimnastyczne
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 13:05   #4808
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Skompletowany cały zestaw od 2 ruszam
Dziś przeglądam zestawy i już nie mogę się doczekac, zaczyna też ktoś od nowego roku ! ?
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 13:25   #4809
pink987
Raczkowanie
 
Avatar pink987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

giovinezza ja też zaczynam od 2 stycznia mam już wszystko co potrzebne na początek nie mogę się już doczekać!!
tygryskowym_okiem dzięki za informacje o lidlowej promocji - to drugiego lecę po ten zestaw hantelków - jest super
pink987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 13:31   #4810
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
Skompletowany cały zestaw od 2 ruszam
Dziś przeglądam zestawy i już nie mogę się doczekac, zaczyna też ktoś od nowego roku ! ?
Życzę wytrwałości i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość
giovinezza ja też zaczynam od 2 stycznia mam już wszystko co potrzebne na początek nie mogę się już doczekać!!
tygryskowym_okiem dzięki za informacje o lidlowej promocji - to drugiego lecę po ten zestaw hantelków - jest super
Tobie również życzę wytrwałości i trzymam kciuki (Za chwilę mi kciuków zabraknie do trzymania )

Właśnie po to podrzuciłam to info, bo sądzę że cena rozsądna za taki zestaw, a na początek on starczy. Ja ciężarki używałam w pewnych momentach zamiast gumy, a jak się założy obciążniki na ręce+ciężarki to już jest 1,5 kg. Zresztą ja przy programie zaawansowanym zakładałam czasem te obciążniki na ręce i na nogi jak już czułam, że bez nich zbyt mało na mnie działają treningi
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 19:04   #4811
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

No, to ja też do Was dołączam od Nowego Roku ) Mam wielką motywację, muszę się wylaszczyć! Nie wiem, które to już moje podejście do odchudzania, ale zawsze stosowałam diety, jedna pomogła, ale zaliczyłam efekt jo jo, więc teraz zmiana sposobu i przede wszystkim ĆWICZENIA! Przeczytałam duuużą część wątku (zajęło mi to 2 dni ) i jestem zdecydowana Potrzebuję tylko motywacji, której mi zazwyczaj brakuje ;D Mam nadzieję, że ją tu znajdę Pozdrawiam wszystkie dziewczyny


W zasadzie to nie czekałam do Nowego Roku, tylko zaczęłam dzisiaj ;D I jestem już po pierwszym treningu :P Niestety się nie zmierzyłam, bo dopiero jutro będę miała metr Także od jutra pomiary Męcząco się zapowiada.... :P
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy

Edytowane przez Jovisse
Czas edycji: 2011-12-30 o 20:15
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 20:34   #4812
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
No, to ja też do Was dołączam od Nowego Roku ) Mam wielką motywację, muszę się wylaszczyć! Nie wiem, które to już moje podejście do odchudzania, ale zawsze stosowałam diety, jedna pomogła, ale zaliczyłam efekt jo jo, więc teraz zmiana sposobu i przede wszystkim ĆWICZENIA! Przeczytałam duuużą część wątku (zajęło mi to 2 dni ) i jestem zdecydowana Potrzebuję tylko motywacji, której mi zazwyczaj brakuje ;D Mam nadzieję, że ją tu znajdę Pozdrawiam wszystkie dziewczyny


W zasadzie to nie czekałam do Nowego Roku, tylko zaczęłam dzisiaj ;D I jestem już po pierwszym treningu :P Niestety się nie zmierzyłam, bo dopiero jutro będę miała metr Także od jutra pomiary Męcząco się zapowiada.... :P
Witamy witamy Im Nas więcej tym lepiej.
Trzymamy kciuki za wytrwałość i upragnione efekty
Plan wydrukowany i powieszony w widocznym miejscu ? Kolorowe pisaki do skreślania przygotowane ?



A ja już mam moje 40 kg w domciu
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2011-12-30 o 20:36
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 21:02   #4813
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Witamy witamy Im Nas więcej tym lepiej.
Trzymamy kciuki za wytrwałość i upragnione efekty
Plan wydrukowany i powieszony w widocznym miejscu ? Kolorowe pisaki do skreślania przygotowane ?

Wszystko spokojnie, będziemy nadrabiać sprawy organizacyjne jutro, gdyż wracam do mieszkania swojego studenckiego I tam mam drukarkę
I mam takie pytanie: jak są dni z samym strechtem 40 to robicie tylko to? Bo coś czytałam, że część dziewczyn w ogóle tego stretchu nie robi... I tak się zastanawiam (fajna, relaksująca sprawa, ale mało interwału w tym jednak )
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 21:11   #4814
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
I mam takie pytanie: jak są dni z samym strechtem 40 to robicie tylko to? Bo coś czytałam, że część dziewczyn w ogóle tego stretchu nie robi... I tak się zastanawiam (fajna, relaksująca sprawa, ale mało interwału w tym jednak )
Ja sobie zamiast tego robiłam inne rzeczy, bo mi ten stretch nie podpasował. Ale są dziewczyny, które go lubią. Więc może najpierw zobacz jak Ci się go ćwiczy i potem zdecydujesz co z tym zrobić
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 22:41   #4815
Furiata22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

cześc dziewczyny jestem zalogowana od jakiegos czasu i sledze ten temat, mam prośbe może mi któraś wysłac linka z turbo jam bo turbo fire juz sciagnełam ale boje sie ze nie dam rady dodam ze jestem 2 miesiace po porodzie a jam jest troche łatwiejszy chyba... a i jeszcze jedno probowałam ściagnac z chomika ale nie moge w polowie mnie rozłacza nie wiem czemu
z gory wieklie dzieki

furiata1989@interia.pl mój mail
Furiata22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 23:39   #4816
pink987
Raczkowanie
 
Avatar pink987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

ja już mam piękną rozpiskę zrobioną ręcznie (zepsuta drukarka) już nie mogę się doczekać, aż zacznę ćwiczyć! jak to powiedziała moja koleżanka "za trzy miesiące chcę być wyje*aną w kosmos laską" :P
pink987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 09:09   #4817
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Furiata22 Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny jestem zalogowana od jakiegos czasu i sledze ten temat, mam prośbe może mi któraś wysłac linka z turbo jam bo turbo fire juz sciagnełam ale boje sie ze nie dam rady dodam ze jestem 2 miesiace po porodzie a jam jest troche łatwiejszy chyba... a i jeszcze jedno probowałam ściagnac z chomika ale nie moge w polowie mnie rozłacza nie wiem czemu
z gory wieklie dzieki

furiata1989@interia.pl mój mail
link do torrenta turbojam
http://torrents.thepiratebay.org/611...14.TPB.torrent
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 09:48   #4818
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Witam, witam i melduję, że ja też ćwiczyłam w święta Odżywiam się ostatnio fatalnie, a mimo to, ćwiczenia działają Zostało mi tydzień i troszkę z TF, potem dzielnie biorę się za CE.

A teraz trochę prywaty: dostałam pracę. I akurat w klubie fitness, więc będzie mnie to motywować do dalszych ćwiczeń. Na razie jestem wszystkim bardzo wystraszona, ale wierzę, że dam radę. A jak tylko moja sytuacja godzinowa się ustabilizuje, wrócę do normalnego jedzenia
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 10:56   #4819
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

dziś fire 30 (zrobiłam 45) i sculpt 30. do siego roku!

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
dostałam pracę. I akurat w klubie fitness,
wow brawo dasz radę!

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
I mam takie pytanie: jak są dni z samym strechtem 40 to robicie tylko to? Bo coś czytałam, że część dziewczyn w ogóle tego stretchu nie robi... I tak się zastanawiam (fajna, relaksująca sprawa, ale mało interwału w tym jednak )
stretch 40 jest po core 20. ja go robię w formie skróconej czyli stretch 10 bo mnie cholera brała na powolność tych ćwiczeń.

Edytowane przez makkapakka
Czas edycji: 2011-12-31 o 11:07
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 11:15   #4820
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
I mam takie pytanie: jak są dni z samym strechtem 40 to robicie tylko to? Bo coś czytałam, że część dziewczyn w ogóle tego stretchu nie robi... I tak się zastanawiam (fajna, relaksująca sprawa, ale mało interwału w tym jednak )
Ja robię wszystko zgodnie z planem(chyba, że źle spojrzę i włączę nie ten filmik, co trzeba ) Świetnie się czuję po takim długim rozciąganiu, Szalinka sama mówi, że nie powinniśmy rezygnować z Stretch 40
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 11:17   #4821
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość
ja już mam piękną rozpiskę zrobioną ręcznie (zepsuta drukarka) już nie mogę się doczekać, aż zacznę ćwiczyć! jak to powiedziała moja koleżanka "za trzy miesiące chcę być wyje*aną w kosmos laską" :P
Utrzymaj tą motywację przez całe 5 miesięcy Szalinkowych zmagań

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Witam, witam i melduję, że ja też ćwiczyłam w święta Odżywiam się ostatnio fatalnie, a mimo to, ćwiczenia działają Zostało mi tydzień i troszkę z TF, potem dzielnie biorę się za CE.

A teraz trochę prywaty: dostałam pracę. I akurat w klubie fitness, więc będzie mnie to motywować do dalszych ćwiczeń. Na razie jestem wszystkim bardzo wystraszona, ale wierzę, że dam radę. A jak tylko moja sytuacja godzinowa się ustabilizuje, wrócę do normalnego jedzenia
Dawno Cię nie było Tylko tydzień ... no to czekamy na efekty
GRATULACJE A co Ty tam będziesz robić ??? W sensie będziesz prowadzić jakieś zajęcia czy raczej jesteś od takiej obsługi klubu ? O jaaa, w sumie to masz fajnie

Cytat:
Napisane przez makkapakka Pokaż wiadomość
dziś fire 30 (zrobiłam 45) i sculpt 30. do siego roku!
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 14:23   #4822
nathalyy
Raczkowanie
 
Avatar nathalyy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 108
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A teraz trochę prywaty: dostałam pracę. I akurat w klubie fitness, więc będzie mnie to motywować do dalszych ćwiczeń. Na razie jestem wszystkim bardzo wystraszona, ale wierzę, że dam radę. A jak tylko moja sytuacja godzinowa się ustabilizuje, wrócę do normalnego jedzenia
Gratuluję znalezienia pracy

A Wam wszystkie turbo maniaczki życzę udanej zabawy Sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku !
__________________
Zaręczyny: 26.07.213
Ślub 25.04.2015


nattalia@op.pl
nathalyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 17:33   #4823
pink987
Raczkowanie
 
Avatar pink987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Szczęśliwego Nowego Roku i dużo wytrwałości Wam i mi w ćwiczeniach
pink987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 07:34   #4824
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

pomimo restu będzie fire 60 (muszę trochę spalić nocne rarytasy...).
wczoraj ściągnęłam sobie turbo jam i postanowiłam, że trochę zmienię plan na najbliższe miesiące.

po podstawowym turbo fire zrobię 8 tygodniowy plan turbo jam i dopiero wezmę się za plan zaawansowany, bo wstyd się przyznać, ale troszkę mi się układy tf już nudzą. w weekendy, które są w tj wolne będę pewnie robiła ulubione fire'y (55 lub 60).

po przejrzeniu filmików z tj zauważyłam, że są one bardziej taneczne niż tf.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 10:06   #4825
Dosiaczek 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 260
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hej Ja sobie pomyślałam, że będę od tego roku robić podwójny trening - rano i wieczorem. Kończę 4 tydzień turbo fire. Właśnie przed chwilą zrobiłam core 20 class i zamierzam stretch 40 class . Czy jeśli wieczorem zrobię fire 45 class i stretch 10 class to nie będzie w tym nic złego?
Czy lepiej dane ćwiczenie podwójnie zrobić - rano core 20 class + stretch 40 class i to samo wieczorem?

W ogóle to dzięki TF poprawił mi się metabolizm.

Edytowane przez Dosiaczek 7
Czas edycji: 2012-01-01 o 10:07
Dosiaczek 7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 12:29   #4826
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Na początek:
Wszystkiego naj naj w tym 2012 roczku

Cytat:
Napisane przez makkapakka Pokaż wiadomość
pomimo restu będzie fire 60 (muszę trochę spalić nocne rarytasy...).
wczoraj ściągnęłam sobie turbo jam i postanowiłam, że trochę zmienię plan na najbliższe miesiące.
(...)
po przejrzeniu filmików z tj zauważyłam, że są one bardziej taneczne niż tf.
Zajrzyj sobie też na Fat Burning Elite, może któryś filmik przypadnie Tobie do gustu
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 14:54   #4827
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny )

Zrobiłam dziś stretch 40 pomimo resta i powiem, że.... super Nie wiem, czy nie mam kompletnie kondycji, czy co, ale na początku się nawet trochę zmęczyłam Super sprawa. Nie będę tego omijała, jeśli tylko będę miała czas


Jutro mam tone 30 i stąd pytanie - prawie całe ćwiczenia są oparte na tej gumie i teraz mam problem, bo jej nie posiadam i nie wiem jak to rozwiązać. Czy zrobić tone bez gum, tylko z jakimś obciążeniem, czy zamienić tone na coś innego i zrobić dopiero, jak się zaopatrzę w gumy?
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 15:27   #4828
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Jutro mam tone 30 i stąd pytanie - prawie całe ćwiczenia są oparte na tej gumie i teraz mam problem, bo jej nie posiadam i nie wiem jak to rozwiązać. Czy zrobić tone bez gum, tylko z jakimś obciążeniem, czy zamienić tone na coś innego i zrobić dopiero, jak się zaopatrzę w gumy?
Powinnaś robić nawet bez tej gumy, jak masz to z ciężarkami, a jak nie masz to mogą być butelki z wodą, puszki, itp
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 15:29   #4829
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez makkapakka Pokaż wiadomość
wow brawo dasz radę!
Dzięki Już dziś troszkę bardziej wierzę w to, że dam radę..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Dawno Cię nie było Tylko tydzień ... no to czekamy na efekty
GRATULACJE A co Ty tam będziesz robić ??? W sensie będziesz prowadzić jakieś zajęcia czy raczej jesteś od takiej obsługi klubu ? O jaaa, w sumie to masz fajnie
Tydzień, ale takie tylko notki informujące o tym, że żyję piszę, a nic rozbudowanego. Dzięki za gratki W klubie będę recepcjonistką - tylko i aż, ale i tak super, praca jest taka jak chciałam, mało nerwowa i spokojna, ale lista obowiązków dość rozkległa, tyle, że wszystko mogę robić niespiesznie
Cytat:
Napisane przez nathalyy Pokaż wiadomość
Gratuluję znalezienia pracy

A Wam wszystkie turbo maniaczki życzę udanej zabawy Sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku !
Dziękuję i wzajemnie !!
Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny )

Zrobiłam dziś stretch 40 pomimo resta i powiem, że.... super Nie wiem, czy nie mam kompletnie kondycji, czy co, ale na początku się nawet trochę zmęczyłam Super sprawa. Nie będę tego omijała, jeśli tylko będę miała czas

Jutro mam tone 30 i stąd pytanie - prawie całe ćwiczenia są oparte na tej gumie i teraz mam problem, bo jej nie posiadam i nie wiem jak to rozwiązać. Czy zrobić tone bez gum, tylko z jakimś obciążeniem, czy zamienić tone na coś innego i zrobić dopiero, jak się zaopatrzę w gumy?
Ja tam bardzo lubiła stretch 40, męczył mnie i mnie wystarczał jako "rozciągator", a odnośnie Tone 30 to ja robiłam z butelkami z wodą, dopóki guma do mnie nie przyszła.

Dziewczyny! Samych dobrości i sukcesów w 2012, wymarzonej sylwetki i energii do ćwiczeń i do życia!!!
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2012-01-01 o 16:08
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 15:34   #4830
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Tydzień, ale takie tylko notki informujące o tym, że żyję piszę, a nic rozbudowanego. Dzięki za gratki W klubie będę recepcjonistką - tylko i aż, ale i tak super, praca jest taka jak chciałam, mało nerwowa i spokojna, ale lista obowiązków dość rozkległa, tyle, że wszystko mogę robić niespiesznie
Czyli fajnie ci się z tą pracą udało I fakt, że motywacje to teraz będziesz mieć
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.