Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 11:29   #31
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez bezgustu Pokaż wiadomość
W ogóle cena wymiany obcasów w Warszawie u innego szewca niz MacFlek w Złotych tarasach ( ktore rozwalaja sie po sekundzie) to ponad 100 zł - nie zartuje. Jest taki świetny szewc na Nowym Świecie, ale ma takie ceny ze szok. Naprawilam na jesieni dwie pary butow, a moglabym miec za to jedna nowa. Wiadomo, ze to szewc dla ludzi, ktorzy maja buty na 5 lat za 1000 zł i oni moga zaplacic rocznie 200 zł za konserwacje. Ale mi w butach zimowych, ktore sa 9 a raczej były) czarne z beżowym obcasem zdrapala sie farba z tego obcasa i spod beżu wylazł czarny....masakra...a zapalcilam za buty ok 400 zł ( wiem, ze cena nie gra roli, ale powinna ) no i jestem w kropce. Kupilam drugie buty za 200 zł i spod czarnej farby wylazła...beżowa...umarłam już. Czekam na wiosne i buty, ktore sie nie niszczą.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 11:43   #32
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mnie dziś 'rozwaliła' hollywodzka moda na markę Torn by Ronny Kobo
http://www.shopbop.com/torn-ronny-ko...031393.htm?all


Może niedlugo nasze bloggerki też będę prezentować to
http://www.shopbop.com/penelope-long...&colorId=39200

lub

http://www.shopbop.com/jayla-maxi-sk...&colorId=39197
moze oprocz tej sukienki...ale ogolnie mi sie podobaja te rzeczy. lubie taki hipisowski styl
http://www.shopbop.com/zoe-simba-lon...&colorId=39196 dokladnie ta najfajniejsza
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 11:48   #33
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mnie dziś 'rozwaliła' hollywodzka moda na markę Torn by Ronny Kobo
http://www.shopbop.com/torn-ronny-ko...031393.htm?all
mi też się podobają te ciuchy ;-) co do spódnic to nie noszę takich, ale przed oczami staje mi ciekawa stylizacja - obcisła, biała bokserka, długa spódnica, jakiś wisior i voila ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 83c1b5fa0025fa834dc84b27.jpg (84,3 KB, 285 załadowań)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 11:53   #34
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

to Kim Kardashian sprzedaje za ponad 30 zl
http://www.ebay.com/itm/Kim-Kardashi...item2eba291ed6

ja już dziś nie mam więcej rozwalaczy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 11:55   #35
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mnie dziś 'rozwaliła' hollywodzka moda na markę Torn by Ronny Kobo
http://www.shopbop.com/torn-ronny-ko...031393.htm?all
ej no nie są takie złe, mam pare typów, które chciałabym mieć (nr 4 na przykład tylko musiałoby mnie pogrzać, żeby wydać na taką szmatkę 185 dolców)
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:24   #36
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
ej no nie są takie złe, mam pare typów, które chciałabym mieć (nr 4 na przykład tylko musiałoby mnie pogrzać, żeby wydać na taką szmatkę 185 dolców)
Mi też się podobają. Uwielbiam taki styl . Ale jednej się podoba jedno, innej drugie i jest dzięki temu fajnie na ulicy. Jak schudnę po ciąży, to będę za takimi ciuszkami się rozglądać .

edit.
Mi się podoba ten zestaw: klik

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2012-01-05 o 12:32
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:52   #37
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Była jeszcze wojna o Emu i kalosze....
O emu to się nie dziwie, ale kto się kłóci o kalosze? Przecież to normalne przeciwdeszczowe buty do lasu itp.. noo chyba, że ktoś w nich popyla po ulicy do sukienki i futerka

Co do emu pod koniec roku przed sylwestrem chodziłam z chłopakiem po centrum handlowym, za każdym razem jak zobaczył te buty wzdychał i mówił "boże kto nosi takie koszmarki", "buty z cementu lepiej by wyglądały", "dziewczyny chodzą w kapciach po ulicach, do czego ten świat zmierza" pech chciał, że emu są w każdym sklepie O_____o są tak brzydkie, nie mieści mi się w głowie dlaczego ludzie w nich chodzą :x zniekształcają dosłownie wszystko
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 13:53   #38
Unendlichkeit
Raczkowanie
 
Avatar Unendlichkeit
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
O emu to się nie dziwie, ale kto się kłóci o kalosze? Przecież to normalne przeciwdeszczowe buty do lasu itp.. noo chyba, że ktoś w nich popyla po ulicy do sukienki i futerka

Co do emu pod koniec roku przed sylwestrem chodziłam z chłopakiem po centrum handlowym, za każdym razem jak zobaczył te buty wzdychał i mówił "boże kto nosi takie koszmarki", "buty z cementu lepiej by wyglądały", "dziewczyny chodzą w kapciach po ulicach, do czego ten świat zmierza" pech chciał, że emu są w każdym sklepie O_____o są tak brzydkie, nie mieści mi się w głowie dlaczego ludzie w nich chodzą :x zniekształcają dosłownie wszystko
Ale sa megawygodne i cieplutkie
Ja tam je lubie, nie sa piekne, ale funkcjonalne. Nie mam oryginalnych, bo za taka sume wolalabym sobie kupic co innego, ale nie jest mi zal wydac 50zl na buty na jeden sezon (chociaz o dziwo trzymaja sie bardzo dzielnie i za rok moze tez posluza )

Mnie rozwala za to noszenie butow trekkingowych po miescie oraz adidasow typowo sportowych - dla mnei sa to buty do biegania
__________________
just sleep with rockstars - support the arts
Unendlichkeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 14:15   #39
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Tak przyglądam się temu sylwestrowemu strojowi Kamili i moim zdaniem jak na nią i tak jest bardzo dobrze. No, i wydaje mi się, że gdyby coś zrobiła ze swoim stylem, to mogłaby na prawdę ładnie wyglądać.
Zgadzam się

Dziewczyny a co sądzicie o lordsach? Wg mnie one są świetnym przykładem na to, że moda lubi wracać Jak miałam ok. 4-5 lat, to panowała na nie ogromna moda Tylko wtedy nazywały się one szmaciakami
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 14:53   #40
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez bezgustu Pokaż wiadomość
W ogóle cena wymiany obcasów w Warszawie u innego szewca niz MacFlek w Złotych tarasach ( ktore rozwalaja sie po sekundzie) to ponad 100 zł - nie zartuje. Jest taki świetny szewc na Nowym Świecie, ale ma takie ceny ze szok. Naprawilam na jesieni dwie pary butow, a moglabym miec za to jedna nowa. Wiadomo, ze to szewc dla ludzi, ktorzy maja buty na 5 lat za 1000 zł i oni moga zaplacic rocznie 200 zł za konserwacje. Ale mi w butach zimowych, ktore sa 9 a raczej były) czarne z beżowym obcasem zdrapala sie farba z tego obcasa i spod beżu wylazł czarny....masakra...a zapalcilam za buty ok 400 zł ( wiem, ze cena nie gra roli, ale powinna ) no i jestem w kropce. Kupilam drugie buty za 200 zł i spod czarnej farby wylazła...beżowa...umarła m już. Czekam na wiosne i buty, ktore sie nie niszczą.
Wymieniałam tam "na gwałt" suwak, który modelka przed pokazem wyrwała z butów. zapłaciłam 160zł

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
O emu to się nie dziwie, ale kto się kłóci o kalosze? Przecież to normalne przeciwdeszczowe buty do lasu itp.. noo chyba, że ktoś w nich popyla po ulicy do sukienki i futerka
Własnie o to była ta wojna, dodam, ze temperatury na zewnątrz oscylowały wtedy ok 20-kilku stopni.
była zadyma
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 14:58   #41
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Unendlichkeit Pokaż wiadomość
Ale sa megawygodne i cieplutkie
Ja tam je lubie, nie sa piekne, ale funkcjonalne. Nie mam oryginalnych, bo za taka sume wolalabym sobie kupic co innego, ale nie jest mi zal wydac 50zl na buty na jeden sezon (chociaz o dziwo trzymaja sie bardzo dzielnie i za rok moze tez posluza )

Mnie rozwala za to noszenie butow trekkingowych po miescie oraz adidasow typowo sportowych - dla mnei sa to buty do biegania
Moja koleżanka ze Szczecina, jak przeniosła się do Wrocławia, nie mogła się nadziwić, że ludzie na południu Polski noszą trekkingi i odzież górską. W sumie ja też nie mogłam pojąć, po co ludziom we Wrocławiu takie akcesoria na co dzień, ale ok. Pochodzę z Wałbrzycha w Sudetach Środkowych, więc u nas górka na górce, śnieg jak spadł, to go było trochę i długo leżał, więc w okresie zimowym nosiłam trekkingi, bo nic innego nie zdawało egzaminu. Teraz buty leżą w szafie w domu rodziców, bo do NL jakoś niekoniecznie zima chce przyjść i nawet kurtka zimowa póki co nie jest mi potrzebna.
Natomiast parę razy zdarzyło mi się nosić Emu i nie było mi w nich zbyt wygodnie, bo mam bardzo chudą stopę i mi noga latała w tą i z powrotem , poza tym czułam się jak w kapciach czy grubszych skarpetkach, co mi przeszkadzało.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 15:03   #42
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Unendlichkeit Pokaż wiadomość
Mnie rozwala za to noszenie butow trekkingowych po miescie oraz adidasow typowo sportowych - dla mnei sa to buty do biegania
Szczerze mówiąc już wolę "na mieście" widok butów trekingowych niż emu. A takie buty wcale mniej funkcjonalne niż emu nie są - też jest w nich ciepło, też są wygodne, są nieprzemakalne (a podróby emu ponoć zazwyczaj nie) no i pięta jest tam gdzie powinna być, a nie 10 cm obok i dziewczyna jak w nich idzie to wygląda normalnie, a nie jakby była w dwóch gipsach.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 15:25   #43
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
O emu to się nie dziwie, ale kto się kłóci o kalosze? Przecież to normalne przeciwdeszczowe buty do lasu itp.. noo chyba, że ktoś w nich popyla po ulicy do sukienki i futerka
Wojna była o to, że na codzień niektórzy chodzą w kaloszach, i płacą za to jeszcze dużo kasy, za brzydkie gumiaki.

Mnie rozwaliły dzisiaj emu, bo tak rozwalonych to dawno nie widziałam Pięta była obok stopy właścicielki tych jakże uroczych i obrzydliwych butów. Jakoś moja znajoma ma emu już baaardzo długie, a nawet przekrzywione nie są. Jak ktoś ma jakieś problemy ze stopami, że uciekają to niech nie kupuje emu, które nie mają twardej wkładki, która utrzymuje stopę żeby się nie zsuwała..


Melduje się na naszej ławeczce wiejskiej
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 15:52   #44
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mi też się podobają te ciuchy ;-) co do spódnic to nie noszę takich, ale przed oczami staje mi ciekawa stylizacja - obcisła, biała bokserka, długa spódnica, jakiś wisior i voila ;-)
Ta spódniczka jak dla mnie miodzio. Tylko właśnie podobałaby mi się długość nad kolanami, bo nie lubię nosić długich spódnic i sukienek
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 16:02   #45
stratiformis
Raczkowanie
 
Avatar stratiformis
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
GG do stratiformis
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez bezgustu Pokaż wiadomość
W ogóle cena wymiany obcasów w Warszawie u innego szewca niz MacFlek w Złotych tarasach ( ktore rozwalaja sie po sekundzie) to ponad 100 zł - nie zartuje. Jest taki świetny szewc na Nowym Świecie, ale ma takie ceny ze szok. Naprawilam na jesieni dwie pary butow, a moglabym miec za to jedna nowa. Wiadomo, ze to szewc dla ludzi, ktorzy maja buty na 5 lat za 1000 zł i oni moga zaplacic rocznie 200 zł za konserwacje. Ale mi w butach zimowych, ktore sa 9 a raczej były) czarne z beżowym obcasem zdrapala sie farba z tego obcasa i spod beżu wylazł czarny....masakra...a zapalcilam za buty ok 400 zł ( wiem, ze cena nie gra roli, ale powinna ) no i jestem w kropce. Kupilam drugie buty za 200 zł i spod czarnej farby wylazła...beżowa...umarła m już. Czekam na wiosne i buty, ktore sie nie niszczą.
Dzizas... ile? Ja fleki naprawiam w małym miasteczku u rodziców, bo to max 20 zł, we Wrocławiu chyba koło 40-50.

Rozwalacz z małego miasteczka - kobieta w dość szerokich spodniach z kantem, w takich butach (ale z czubem, takie męskie niby sportowe, nie wiem co to było) i kurtce puchówce.
W ogóle strasznie mi się nie podobają rybaczki do kozaków, rzadko kiedy to wygląda ładnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4bfa8ac41ec86_White_box_hog.jpg (43,9 KB, 33 załadowań)
__________________
Znane było złośliwe powiedzenie Peryklesa: zobaczywszy raz mianowicie, jak niewolnik zrywający owoce spadł z drzewa i złamał nogę, wykrzyknął on: Oho, teraz będziesz pedagogiem!

http://rownowaga-chwiejna.blogspot.com/
http://maleglody.blogspot.com/
stratiformis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 16:26   #46
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

mnie własnie rozwalają te długie spódnice i sukienki, nie podobają mi się. wg mnie są zupełną odwrotnością do pojęcia kobiecosc. widziałam u kogos na blogu taką długą zwaną maxi spódnicę, koloru morskiego plisowaną,koszmar.
a te które były/są w kolekcji HM długie zwykłe szmaty, wyglądają jak firanki.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'

Edytowane przez uparta Marti
Czas edycji: 2012-01-05 o 16:28
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 17:22   #47
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Zgadzam się

Dziewczyny a co sądzicie o lordsach? Wg mnie one są świetnym przykładem na to, że moda lubi wracać Jak miałam ok. 4-5 lat, to panowała na nie ogromna moda Tylko wtedy nazywały się one szmaciakami
Przypomniałaś mi o czymś co mnie kompletnie ostatnio rozwaliło a zapomniałam tu wrzucić Nie wiem jak dla was dziewczyny, ale mnie KOSZMAR. Aczkolwiek komentarze wychwalały te buciki pod niebiosa... A wcześniejsza wersja, z mniejszymi ćwiekami pobiła rekordy sprzedaży w DeeZee. Ale ja od pewnego czasu nie rozumiem "butowej" mody, wszystkie obecnie modne buty mnie obrzydzają
W ogóle krój tego buta to dla mnie jakieś nieporozumienie, przypomina mi babcie...

Błagam, nie dyskutujcie znowu o emu, tyle razy to było przerobione...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 406844_10151110256835387_286269055386_22413920_1895714578_n.jpg (22,0 KB, 138 załadowań)
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 17:32   #48
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
mnie własnie rozwalają te długie spódnice i sukienki, nie podobają mi się. wg mnie są zupełną odwrotnością do pojęcia kobiecosc. widziałam u kogos na blogu taką długą zwaną maxi spódnicę, koloru morskiego plisowaną,koszmar.
a te które były/są w kolekcji HM długie zwykłe szmaty, wyglądają jak firanki.
mi się bardzo podobają, ale niestety nie pasują mi maxi sukienki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6027592804_1d2e850e3e_o.jpg (88,3 KB, 163 załadowań)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 17:34   #49
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mnie dziś 'rozwaliła' hollywodzka moda na markę Torn by Ronny Kobo
http://www.shopbop.com/torn-ronny-ko...031393.htm?all


Może niedlugo nasze bloggerki też będę prezentować to
http://www.shopbop.com/penelope-long...&colorId=39200

lub

http://www.shopbop.com/jayla-maxi-sk...&colorId=39197
Całkiem, całkiem te kiecki
Lordsy nie są złe. Wszystko zależy od koloru i wzoru
Cytat:
Napisane przez bezgustu Pokaż wiadomość
W ogóle cena wymiany obcasów w Warszawie u innego szewca niz MacFlek w Złotych tarasach ( ktore rozwalaja sie po sekundzie) to ponad 100 zł - nie zartuje. Jest taki świetny szewc na Nowym Świecie, ale ma takie ceny ze szok. Naprawilam na jesieni dwie pary butow, a moglabym miec za to jedna nowa. Wiadomo, ze to szewc dla ludzi, ktorzy maja buty na 5 lat za 1000 zł i oni moga zaplacic rocznie 200 zł za konserwacje. Ale mi w butach zimowych, ktore sa 9 a raczej były) czarne z beżowym obcasem zdrapala sie farba z tego obcasa i spod beżu wylazł czarny....masakra...a zapalcilam za buty ok 400 zł ( wiem, ze cena nie gra roli, ale powinna ) no i jestem w kropce. Kupilam drugie buty za 200 zł i spod czarnej farby wylazła...beżowa...umarła m już. Czekam na wiosne i buty, ktore sie nie niszczą.


Dzisiaj w sumie nic mnie jakoś strasznie nie rozwaliło. Zaczynam się uodparniać
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 18:07   #50
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Co to lordsy?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:13   #51
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

dajcie już spokój Kamili, wystarczająco sobie po niej pojeździłyście w ostatniej części
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:22   #52
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;31432125]Co to lordsy?[/QUOTE]
ja też nie wiedziałam, ale Google warto użyć

http://www.google.pl/search?tbm=isch...l609l1.3.1l5l0
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:27   #53
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja też nie wiedziałam, ale Google warto użyć

http://www.google.pl/search?tbm=isch...l609l1.3.1l5l0
Brzydkie
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:38   #54
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
mnie własnie rozwalają te długie spódnice i sukienki, nie podobają mi się. wg mnie są zupełną odwrotnością do pojęcia kobiecosc. widziałam u kogos na blogu taką długą zwaną maxi spódnicę, koloru morskiego plisowaną,koszmar.
a te które były/są w kolekcji HM długie zwykłe szmaty, wyglądają jak firanki.
Ja nie lubię maxi takich, hm, falbaniastych, zszytych z kilku fragmentów, kiedyś były bardzo modne, coś takiego, jak u pani borsuk : i wszelkie inne te rozszerzające się fasony, za to wąskie, lejące, są super i właśnie moim zdaniem kobiece
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzinsowa-sukienka-i-spodnica-w-kwiatki-wiazana-na-szyi.jpg (126,0 KB, 192 załadowań)
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:39   #55
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość

Błagam, nie dyskutujcie znowu o emu, tyle razy to było przerobione...
Tylko, że to za każdym razem przeraża
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:41   #56
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Angry Pokaż wiadomość
Ja nie lubię maxi takich, hm, falbaniastych, zszytych z kilku fragmentów, kiedyś były bardzo modne, coś takiego, jak u pani borsuk : i wszelkie inne te rozszerzające się fasony, za to wąskie, lejące, są super i właśnie moim zdaniem kobiece
Wąskie, lejące, są fajne, jak ktoś nie ma szerokich bioder. Ja mam szerokie i znacznie lepiej wyglądam i się czuję w takich szerokich, zwiewnych kieckach.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:06   #57
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Byłam dziś w urzędzie i przyszła dziewczyna w czarnych leginsach przed kostkę (takie 7/8), brązowych sznurowanych botkach i białych skarpetkach. Skarpetki wystawały około 2 cm z butów, a między leginsami a skarpetkami było jeszcze widać z 1 cm ciała....
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:37   #58
Unendlichkeit
Raczkowanie
 
Avatar Unendlichkeit
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ze Szczecina, jak przeniosła się do Wrocławia, nie mogła się nadziwić, że ludzie na południu Polski noszą trekkingi i odzież górską. W sumie ja też nie mogłam pojąć, po co ludziom we Wrocławiu takie akcesoria na co dzień, ale ok. Pochodzę z Wałbrzycha w Sudetach Środkowych, więc u nas górka na górce, śnieg jak spadł, to go było trochę i długo leżał, więc w okresie zimowym nosiłam trekkingi, bo nic innego nie zdawało egzaminu. Teraz buty leżą w szafie w domu rodziców, bo do NL jakoś niekoniecznie zima chce przyjść i nawet kurtka zimowa póki co nie jest mi potrzebna.
Natomiast parę razy zdarzyło mi się nosić Emu i nie było mi w nich zbyt wygodnie, bo mam bardzo chudą stopę i mi noga latała w tą i z powrotem , poza tym czułam się jak w kapciach czy grubszych skarpetkach, co mi przeszkadzało.
W przypadku sniegu to wszystkie chwyty sa dozwolone, jak komu wygodnie Ale tu akurat chodzilo mi o sytuacje, ktora widzialam jesienia, zero deszczu, zero sniegu, 10stopni na plusie Dodatkowo kobieta miala skorzana, elegancka torebke. Podwojne fuj
Ja akurat mam normalnej grubosci stope i mialam juz kilka par emu - egzamin zdaly tylko o rozmiar mniejsze od tego, ktory nosze, bo reszta po paru razach po prostu sie ugniatala i tez mi noga latala.

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc już wolę "na mieście" widok butów trekingowych niż emu. A takie buty wcale mniej funkcjonalne niż emu nie są - też jest w nich ciepło, też są wygodne, są nieprzemakalne (a podróby emu ponoć zazwyczaj nie) no i pięta jest tam gdzie powinna być, a nie 10 cm obok i dziewczyna jak w nich idzie to wygląda normalnie, a nie jakby była w dwóch gipsach.
Akurat ja w swoich podrobach nie mam piety obok, ale dla mnie takie emu to produkt 'jednorazowego' uzytku - jesli widze, ze pieta mi ucieka, czy sie rozczlapaly, od razu wymieniam na nowa pare. Obecne z Colloseum sa na razie niezniszczalne
Ale raz faktycznie widzialam dwie dziewczyny - jednej pieta uciekala, a druga... chodzila juz po wewnetrznym materiale.

A co do spodnic i sukienek maxi - mi sie baaaardzo podobaja. Ale tylko na wysokich dziewczynach (nawet niekoniecznie szczuplych).
__________________
just sleep with rockstars - support the arts

Edytowane przez Unendlichkeit
Czas edycji: 2012-01-05 o 19:41
Unendlichkeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:07   #59
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi o czymś co mnie kompletnie ostatnio rozwaliło a zapomniałam tu wrzucić Nie wiem jak dla was dziewczyny, ale mnie KOSZMAR. Aczkolwiek komentarze wychwalały te buciki pod niebiosa... A wcześniejsza wersja, z mniejszymi ćwiekami pobiła rekordy sprzedaży w DeeZee. Ale ja od pewnego czasu nie rozumiem "butowej" mody, wszystkie obecnie modne buty mnie obrzydzają
W ogóle krój tego buta to dla mnie jakieś nieporozumienie, przypomina mi babcie...

Błagam, nie dyskutujcie znowu o emu, tyle razy to było przerobione...
Co do pogrubionego, u mnie jest podobnie. Ponadto zauważyłam, że ciężko kupić jakieś dosyć proste obuwie bez żadnych udziwnień - jak nie jakieś klamerki, to cekiny albo ćwieki

A te przedstawione przez Ciebie w załączniku, to po prostu koszmar Ale może przydatne do samoobrony
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:38   #60
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Mnie rozwaliły dzisiaj emu, bo tak rozwalonych to dawno nie widziałam Pięta była obok stopy właścicielki tych jakże uroczych i obrzydliwych butów. Jakoś moja znajoma ma emu już baaardzo długie, a nawet przekrzywione nie są. Jak ktoś ma jakieś problemy ze stopami, że uciekają to niech nie kupuje emu, które nie mają twardej wkładki, która utrzymuje stopę żeby się nie zsuwała..
Mało kto nie ma platfusa w emu .

Mnie rozwala moja koleżanka, która kupiła sobie ohydne, białe śniegowce
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.