WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 14:21   #1111
meteorites2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 64
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Ja bym się nie skłaniała ku temu, że teraz są takie denne przeceny, bo ludzie wykupili wszystko po świętach. Jest kryzys i do tego zapewne w wielu sieciówkach spadła sprzedaż chociażby np. kurtek wierzchnich. Wymarzona klientka sieciówki kupuje we wrześniu kurteczkę na wrzesień październik, następnie ciut cieplejszą na listopad i grudzień, a jak mróz dowali przyjdzie po trzecią cieplejszą, bo akurat w nowej kolekcji są takie ciepłe w sam raz na mróz. W zeszłym roku i dwa lata temu trąbili na onecie, że przez ciepłą jesień h&m ma mniejszą sprzedaż. Czy któreś z Was kiedykolwiek we wrześniu udało się kupić prawdziwą kurtkę zimową w sieciówce? Polska jak to Polska zawsze dostaje po dupie, czy to kursy walut czy to taki sale jak jest dzisiaj. Do tego praktycznie taki Inditex nie ma w Polsce praktycznie żadnej konkurencji. Podobnie Sephora i Douglas, po jakie licho mają robić prawdziwe sale, jak tylko te dwie drogerie ( z droższymi kosmetykami) są na rynku w Polsce. I wiecie co Ladies ostatni raz na zakupach w sieciówkach byłam dwa lata temu i wcale mi tego nie brakuje
meteorites2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:44   #1112
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez paulinalalala Pokaż wiadomość
Za to mimo wszystko najlepsze wyprzedaże są w H&M- staniki za 10 zł oraz przecudne rzeczy z Trendu po 60 zł. Tylko jakoś rozmiaru brak
w H&M mi sie wydaje e są najgorsze wyprzedaże ,tylko niewielka czesc towaru i to aktualnie bedacego w sklepie a oni maja przeciez duża rotacje ale wiekszośc rzeczy schodzi bez przeceny Owszem zdarzaj sie bardzo tanie rzeczy za 20 ,30 zl ale to kilknaście modeli z setek
a jakie to sąte rzeczy z Trendu ?

Cytat:
Napisane przez meteorites2010 Pokaż wiadomość
Po tym jak tu podczytuje sobie o "wyprzedażach" w sklepach, to teraz z jeszcze większą przyjemnością będę omijała sklepy Inditex'u. Nie dość,że jakość ciuchów woła o pomstę do nieba (za bluzkę z ropy nie mam zamiaru płacić 199zł w zarze), to ceny też ku niebu się zbliżają. I jak zwykle na zachodzie sale, o którym nam się nie śniło, a u nas sale o 20zł. Dzięki Ci Boże za to,że brytyjskie sklepy online wysyłają do polen i jeszcze bardziej dzięki za lumpeksy
alez nikt ci nie każe poliesteru kupować ! ,jest pełno bawełny wiskozy czasem jedwabiu czy lnu i czasem za naprawde niskie ceny
Zreszta bluzki sztuczne sa teraz za 89 zł nie za 200
Cytat:
Napisane przez kasimli Pokaż wiadomość
W zarze druga tura?
ja tam nie widziałam niższych cen, co do drugich tur to mam nadzieję że będą a jak nie to na silęnie kupuję, zapewne taka taktyka tych sklepow jak zoabczyli jak dzikie tłumy sie połasiły na tej najniższe przeceny po świętach..
chyba trudno tego nei zauwazyc po metkach skoro jest juz druga,naklejka z przecena, na stornie trudniej zauwazyc bo nie pisze ceny pierwotnej wiec trzeba z pamieci porównywac)
Cytat:
Napisane przez anna2411 Pokaż wiadomość
Bershka- nic ciekawego, ale były piękne spódniczki ołówkowe, mi się bardzo spodobała fioletowa, za 34,90, ale były same S, niby powinna być na mnie dobra, a jednak była dość dużo za mała
tez mi własnie w oko wpadły spódnice ołowkowe ,jest kilka cikawych np z zamkiem, lekko połyskujace, koronkowe ,Ja sobie kupiłam prostą bawełniana z przeszyciami ale za 34 czy bardzo dobra cena
Cytat:
Napisane przez waterfall Pokaż wiadomość
-75 procent w Glitterze! Bardzo się opłaca, o ile Glitter normalnie jest drogi, teraz fajne rzeczy można upolować, choć ja akurat znalazłam dla siebie kolczyki, tyle że były uszkodzone, to nie kupiłam. Ale naprawdę warto!
dokładnie ,duze przeceny np z 70 na 17zl czy z 34 na 8 , jeszcze duza czesc asortymentu ,ja wyszłam z naszyjnikiem którego myślałm ze nigdy nie kupie bo kosztował 90 zl teraz 22
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:18   #1113
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez JULITA091 Pokaż wiadomość
i o to chodził.... nagle forum takie optymistyczne zaczęło być i zaczynamy dostrzegać plusy w tych przecenach choćby o 5 czy wspomniane 20 zł! Brawo!!!
Zależy kto co kupuje Bo jeśli ktoś kupuje COŚ co i tak kupi za chwilę po normalnej cenie (tak jak w moim przypadku bluzki dla córy) to dobre i te 5-10zł

Cytat:
Napisane przez JULITA091 Pokaż wiadomość
pisałyście, iż przecen sklepy nie pogłębiają bo ludzie i tak kupią w I turze. A ja uświadomiłam, że tymi ludźmi jesteście Wy same..... tylko o to mi chodziło!
Różnicą jest kupowanie BO JEST WYPRZEDAŻ (w tym momencie tylko 20zł taniej a ludzie i tak biorą całe tabuny ciuchów, no bo kilka zł taniej) a różnica jest KUPUJE BO MUSZĘ. Bo nie mam kurtki na zimę, bo czekałam nawet o te 20zł taniej, bo coś mi się spodobało, czy to wyprzedaż czy nie.
Wg mnie na takie polowanie na wyprzedażach, a bo coś wpadnie w oko jest za wcześnie, ale jeśli ktos to miał kupić przed 27grudnia i sobie poczekal no to czemu ma nie kupowac teraz ?
Poza tym, I tura pierwsza turą, ale są niektóre takie perełki że nie ma co czekać na II turę.
Bo jezeli ktoś leci do sklepów i wykupuje pól sklepu bo jest 20zl taniej to jest śmieszne ;p
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:21   #1114
jola4311
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 177
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Dziewczyny, a gdzie kupię jakieś ładne, zimowe buciki, porządne, za niewygórowaną cenę?
Przecenione są w adidasie bluzy ?
jola4311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:00   #1115
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

lipa tez na działach/ sklepach dziecięcych
przykład body w croccodrillo przecenione z 39 na 36 zł WSTYD !!!

a w czerwcu odrazu ruszyli konkretnie body z 35 na np 22zł.
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:18   #1116
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

no, czekam na II turę w inditexie, przecenili parkę która mnie interesuje na 100zł, ale jest warta najwyżej 50-70, a widzę, że od początku wyprzedaży chyba ani jednej w arkadii nie sprzedali. kiedyś muszą obniżyć...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:24   #1117
E_Leni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 41
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Ja nie zawsze czekam na II turę, co nie znaczy, ze kupuje rzezczy obniżone o 10 zł ... Czasami już na pozątku można kupic rzezczy konkretnie obniżone np. w Levisie czy w adidasie , ale tam wiadomo, że nie ma co czekać dłużej, bo więcej niż 50 % nie będzie. Tak samo w Simple - czasami coś jest przecenione raz i widomo, ze taniej się tego nie kupi.
Obniżki w zarze w tym roku, to śmiech , jedynie niektóre pary butów zostały jakoś konkretnie przecenione - ubrania generalnie niewarte swojej ceny.
Ale ja na wyprzedażach nigdy nie kupuję, bo muszę - raczej tylko to, co mi się spodoba - dzieki temu mam takie zapasy, że znajdzie się później odzienie na każdą pogodę czy okazję
Rzecz niespotykana - w tym roku jeszcze nic nie kupiłam w zarze! Ale już obkupiłam sie w solarze, levisie i clarksie (przecena 70 % !!!)
E_Leni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 16:35   #1118
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

pani w TALLY WEIJL w Silesi, powiedziala ze od jutra maja byc kolejne rzeczy przecenione zobaczymy. jutro pojade i dam znac

ogolnie to odkrylam moja nowa butową miłość - New Look

Edytowane przez Dusiia
Czas edycji: 2012-01-10 o 20:02
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:37   #1119
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Dziewczyny a jak myślicie czy zostaną jakieś przeceny na luty?
Będą choć jakieś pojedyncze rzeczy? Cokolwiek?
IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:40   #1120
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

ciekawe czy w mango jeszcze zwiększą przecenę ?
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:56   #1121
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Byłam w Galerii Łódzkiej na zwiadach - w Stradivariusie nadal (!) nie ma drugiej tury! Minęły dwa tygodnie i nic, to chyba jakiś żart że na tym koniec......

za to kupiłam sobie świetny ciepły sweter w New Yorkerze, ze 139zł na 39zł
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 17:07   #1122
kim1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 61
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Wiecie może kiedy szykuje się -75 % w Reserved?
kim1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 17:41   #1123
tweety1990
Raczkowanie
 
Avatar tweety1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Wie ktoś może w jakch cenach jest bielizna w reserved na wyprzedaży?
tweety1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 17:56   #1124
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
Byłam w Galerii Łódzkiej na zwiadach - w Stradivariusie nadal (!) nie ma drugiej tury! Minęły dwa tygodnie i nic, to chyba jakiś żart że na tym koniec......

za to kupiłam sobie świetny ciepły sweter w New Yorkerze, ze 139zł na 39zł
A możesz wrzucić zdjęcie albo napisać coś konkretniej o swetrze? Rozpinany? Szukam właśnie jakiegoś a wszędzie drogie albo szmatki albo wymieciony mój rozmiar (38) Niestety do New Yorkera nie udało mi się jeszcze zajrzeć, ciągle mam za mało czasu na przemierzenie większej ilości skepów

Co do cienkich przecen - w inditexie tylko kupiłam torbę z pull&bear przecenioną ze 139 na 99 - 40zł to już całkiem ok a o tej torbie marzyłam już od końca listopada
Poza tym fajne przeceny są w promodzie - na większość rzeczy jest 60-70%, i o ile na regularne ceny tego sklepu mnie nie stać, to wyprzedażowe są już na moją kieszeń Dodatkowo wszystkie bluzki które przymierzałam świetnie leżą, nie to co inditex - ostatnio co nie przymierze to wyglądam tragicznie Tak więc - na inditexie świat się nie kończy, w innych sklepach można upolować całkiem niezłe rzeczy Największa przecena na jaką się załapałam na razie - naszyjnik za 10zł z 49 (promod)
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:06   #1125
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez IwonciA_1992 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak myślicie czy zostaną jakieś przeceny na luty?
Będą choć jakieś pojedyncze rzeczy? Cokolwiek?
Przeceny zazwyczaj trwają do końca stycznia. Wraz z upływem dni, przeceniony towar się wykrusza, a w lutym najczęściej wchodzi już nowa kolekcja.
Venise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:19   #1126
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
pani w TALLY WEIJL w Silesi, powiedziala ze od jutra maja byc kolejne rzeczy przecenione zobaczymy. jutro pojade i dam znac

ogolnie to odkrylam moja nowa butówa miłość - New Look
Niestety bardzo ciężko u nich o 36
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:26   #1127
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez Venise Pokaż wiadomość
Przeceny zazwyczaj trwają do końca stycznia. Wraz z upływem dni, przeceniony towar się wykrusza, a w lutym najczęściej wchodzi już nowa kolekcja.


a moim zdaniem jeszcze sie cos znajdzie pamietam ze nawet jakies resztki byly na poczatku marca w zeszlym roku( w Stradivariusie o ile kojarze dobrze, ale pewnie i w innych tez). wiadomo malo tego bylo, ale dowodzi to temu ze spokojnie jeszcze sie cos kupi na poczatku lutego.
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:48   #1128
waterfall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 209
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

W New Yorkerze zaczęły się właściwe wyprzedaże - weszłam dzisiaj i o wiele więcej rzeczy przecenionych, niektóre długie rękawy za 20 zł - nawet koszule!, krótkie za 10 zł etc. Słyszałam też jak pani ekspedientka mówiła komuś, że ma szczęście, bo dopiero dziś zaczęli metkować, więc wyprzedaż świeża Kupiłam sobie zwyczajny długi rękaw za 20 zł, ale takich basiców obecnie mi trzeba.
waterfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:56   #1129
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez aam Pokaż wiadomość
A możesz wrzucić zdjęcie albo napisać coś konkretniej o swetrze? Rozpinany? Szukam właśnie jakiegoś a wszędzie drogie albo szmatki albo wymieciony mój rozmiar (38) Niestety do New Yorkera nie udało mi się jeszcze zajrzeć, ciągle mam za mało czasu na przemierzenie większej ilości skepów
W tym linku jest bardzo podobny sweter tyle że z New Looka -> http://szafa.pl/c8545468-40-new-look.html . Ja wzięłam ciemny brąz, był jeszcze szary, różowy i jasny kremowy. Jest dwurzędowy, sięga prawie za pupę :P fajnie wygląda i zapięty i rozpięty.
Powiem Ci że w tych swetrach akurat zostały prawie same M-ki, czyli właśnie 38
Nie ma jakiegoś super gęstego splotu ale jest miękki i "nie gryzący", ogólnie wydaje mi się że będzie bardzo ciepły.

A poza tym to w NY jest spory wybór swetrów w dobrych cenach. Były ciepłe, długie swetry z golfem, długie kardigany gładkie i we wzory, rozpinane i przewiązywane paskiem itp (nie wiem tylko jak z rozmiarami) . Na jeden osobiście byłam napalona od początku sezonu, szary, długi, mega gruby, z takim charakterystycznym zapięciem - spadł ze 189zł na 59zł, ale niestety jak go założyłam to jakoś tak czar prysł i wzięłam ten dwurzędowy
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 19:03   #1130
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
W tym linku jest bardzo podobny sweter tyle że z New Looka -> http://szafa.pl/c8545468-40-new-look.html . Ja wzięłam ciemny brąz, był jeszcze szary, różowy i jasny kremowy. Jest dwurzędowy, sięga prawie za pupę :P fajnie wygląda i zapięty i rozpięty.
Powiem Ci że w tych swetrach akurat zostały prawie same M-ki, czyli właśnie 38
Nie ma jakiegoś super gęstego splotu ale jest miękki i "nie gryzący", ogólnie wydaje mi się że będzie bardzo ciepły.

A poza tym to w NY jest spory wybór swetrów w dobrych cenach. Były ciepłe, długie swetry z golfem, długie kardigany gładkie i we wzory, rozpinane i przewiązywane paskiem itp (nie wiem tylko jak z rozmiarami) . Na jeden osobiście byłam napalona od początku sezonu, szary, długi, mega gruby, z takim charakterystycznym zapięciem - spadł ze 189zł na 59zł, ale niestety jak go założyłam to jakoś tak czar prysł i wzięłam ten dwurzędowy
oo fajny
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:34   #1131
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
W tym linku jest bardzo podobny sweter tyle że z New Looka -> http://szafa.pl/c8545468-40-new-look.html . Ja wzięłam ciemny brąz, był jeszcze szary, różowy i jasny kremowy. Jest dwurzędowy, sięga prawie za pupę :P fajnie wygląda i zapięty i rozpięty.
Powiem Ci że w tych swetrach akurat zostały prawie same M-ki, czyli właśnie 38
Nie ma jakiegoś super gęstego splotu ale jest miękki i "nie gryzący", ogólnie wydaje mi się że będzie bardzo ciepły.

A poza tym to w NY jest spory wybór swetrów w dobrych cenach. Były ciepłe, długie swetry z golfem, długie kardigany gładkie i we wzory, rozpinane i przewiązywane paskiem itp (nie wiem tylko jak z rozmiarami) . Na jeden osobiście byłam napalona od początku sezonu, szary, długi, mega gruby, z takim charakterystycznym zapięciem - spadł ze 189zł na 59zł, ale niestety jak go założyłam to jakoś tak czar prysł i wzięłam ten dwurzędowy
Dzięki za relację, to jutro spróbuję pojechać trochę wcześniej do wrocka i rozejrzeć się przed zajęciami
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:22   #1132
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

dzis pierwszy raz wybralam sie na wyprzedażowe zakupy i powiem wam, że jestem zachwycona spokojnie idzie jeszcze coś konretnego znaleźć. Oczywiscie ceny nie zachwycają, w tamtym roku o tej porze kupowałam wszystko juz prawie po -70%, a dzis kupiłam nawet jedną rzecz - 30% no ale nic....

Miałam tez szczeście bo dziś w wielu sklepach metkowano od nowa rzeczyt obniżając cenyę (np.: h&m, mohito, new york) ale do rzeczy

h&m - od dzis wszystkie swetry po 30 zł!!! Ogolnie ceny spadły w dół, np: kupiłam dzis spodnie za 20 zł z 129... kocham przeceny w tym sklepie
zara - golnie wydaje mi się, że towar juz przebrany, ale i tak kupowanie koszuli za 99 zł lub marynarki za 199 mnie jakos niesatysfakcjonuje

camaieu - z pewnością ruszły druga tura już, ceny drgnęly, ale niewiele. Kupiłam 2 rzeczy tańsze o 5 zł niż oglądalam je 2 tygodnie temu

promod - fajne spodnie za 50 dych. Warto sie skusić

pull&beer, stradivarius i bershka- czy jak to sie tam pisze :P nie odrozniam tych sklepów, ogolnie ciuchy marne a wrecz beznajdzieja już, ale w stradivariusie warto rozejrzec sie za butami. Ja dziś kupilam te za 99 zł i jestem mega zadowolna

mohito - marynarki jak na ten sklep wiąż drogie, ale maja fajne sukienki.... niestety wciaz trzeba za nie zapłacić około 90 zł

new yorker - nic ciekawego nie znalazłam. Troche przecenionych basiców. Po tshirty tanie warto wejść.
to chyba najwazniejsze sklepy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg glittery.jpg (16,7 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez swiat_katarzyny
Czas edycji: 2012-01-10 o 20:23
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:25   #1133
wonka83
Przyczajenie
 
Avatar wonka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 25
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

a jak z wyprzedażami w tiffi ??? jest juz -70% ???
wonka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:56   #1134
madzzzia91
Rozeznanie
 
Avatar madzzzia91
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 693
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
dzis pierwszy raz wybralam sie na wyprzedażowe zakupy i powiem wam, że jestem zachwycona spokojnie idzie jeszcze coś konretnego znaleźć. Oczywiscie ceny nie zachwycają, w tamtym roku o tej porze kupowałam wszystko juz prawie po -70%, a dzis kupiłam nawet jedną rzecz - 30% no ale nic....

Miałam tez szczeście bo dziś w wielu sklepach metkowano od nowa rzeczyt obniżając cenyę (np.: h&m, mohito, new york) ale do rzeczy

h&m - od dzis wszystkie swetry po 30 zł!!! Ogolnie ceny spadły w dół, np: kupiłam dzis spodnie za 20 zł z 129... kocham przeceny w tym sklepie
zara - golnie wydaje mi się, że towar juz przebrany, ale i tak kupowanie koszuli za 99 zł lub marynarki za 199 mnie jakos niesatysfakcjonuje

camaieu - z pewnością ruszły druga tura już, ceny drgnęly, ale niewiele. Kupiłam 2 rzeczy tańsze o 5 zł niż oglądalam je 2 tygodnie temu

promod - fajne spodnie za 50 dych. Warto sie skusić

pull&beer, stradivarius i bershka- czy jak to sie tam pisze :P nie odrozniam tych sklepów, ogolnie ciuchy marne a wrecz beznajdzieja już, ale w stradivariusie warto rozejrzec sie za butami. Ja dziś kupilam te za 99 zł i jestem mega zadowolna

mohito - marynarki jak na ten sklep wiąż drogie, ale maja fajne sukienki.... niestety wciaz trzeba za nie zapłacić około 90 zł

new yorker - nic ciekawego nie znalazłam. Troche przecenionych basiców. Po tshirty tanie warto wejść.
to chyba najwazniejsze sklepy
odnośnie h&mu : czy ta przecena na swetry obejmuje wszystkie swetry, czy te swetry, które były już przecenione? chodzi mi głównie o te swetry :
1.http://www.hm.com/de/product/92517?article=92517-C
2.http://www.hm.com/de/product/91661?article=91661-A
3.http://www.hm.com/de/product/91558?article=91558-A
madzzzia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:04   #1135
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
dzis pierwszy raz wybralam sie na wyprzedażowe zakupy i powiem wam, że jestem zachwycona spokojnie idzie jeszcze coś konretnego znaleźć. Oczywiscie ceny nie zachwycają, w tamtym roku o tej porze kupowałam wszystko juz prawie po -70%, a dzis kupiłam nawet jedną rzecz - 30% no ale nic....

Miałam tez szczeście bo dziś w wielu sklepach metkowano od nowa rzeczyt obniżając cenyę (np.: h&m, mohito, new york) ale do rzeczy

h&m - od dzis wszystkie swetry po 30 zł!!! Ogolnie ceny spadły w dół, np: kupiłam dzis spodnie za 20 zł z 129... kocham przeceny w tym sklepie
zara - golnie wydaje mi się, że towar juz przebrany, ale i tak kupowanie koszuli za 99 zł lub marynarki za 199 mnie jakos niesatysfakcjonuje

camaieu - z pewnością ruszły druga tura już, ceny drgnęly, ale niewiele. Kupiłam 2 rzeczy tańsze o 5 zł niż oglądalam je 2 tygodnie temu

promod - fajne spodnie za 50 dych. Warto sie skusić

pull&beer, stradivarius i bershka- czy jak to sie tam pisze :P nie odrozniam tych sklepów, ogolnie ciuchy marne a wrecz beznajdzieja już, ale w stradivariusie warto rozejrzec sie za butami. Ja dziś kupilam te za 99 zł i jestem mega zadowolna

mohito - marynarki jak na ten sklep wiąż drogie, ale maja fajne sukienki.... niestety wciaz trzeba za nie zapłacić około 90 zł

new yorker - nic ciekawego nie znalazłam. Troche przecenionych basiców. Po tshirty tanie warto wejść.
to chyba najwazniejsze sklepy
No to narobiłaś mi nadziei na h&m . odnośnie tych spodni - to były jeansy? Czy jakie?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:34   #1136
Olvnia
Zadomowienie
 
Avatar Olvnia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 982
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Dziewczyny wiecie coś może na temat Bershki? Czy jest jeszcze szansa na niższe ceny? Chciałam zamówić sobie online żakiet , ale zastanawiam się,czy nie lepiej jeszcze trochę poczekać
Olvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:40   #1137
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez Olvnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie coś może na temat Bershki? Czy jest jeszcze szansa na niższe ceny? Chciałam zamówić sobie online żakiet , ale zastanawiam się,czy nie lepiej jeszcze trochę poczekać
od jutra podobno druga tura wyprz w idintex ( w tym bershki)wiec ja bym sie wstrzymała( z tym ze oczywiscie nie gwarantuje ze wszystko poleci w dol)
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:41   #1138
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez tweety1990 Pokaż wiadomość
Wie ktoś może w jakch cenach jest bielizna w reserved na wyprzedaży?

majtki 9.99-12,99

biustonosze 19,99-39.99

piżamy około 50 zł
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:50   #1139
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

jutro pewnie znow dzikie tłumy w inditexie
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 03:42   #1140
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Jeśli chodzi o wyprzedaże w lutym,czy pod koniec lutego to spokojnie będą, ja zawsze o tej porze robię najlepsze zakupy.

Byłam dzisiaj tak na szybko w Magnolii i jeśli chodzi o Carry to takie oszukane to -70%, bo to jest do, a nie tak jak zawsze wszystko, większość jest -50, tak jak wcześniej, wiec na konkretne ceny trzeba jeszcze poczekać. Prawie nic nie kupiłam, bo wyprzedaże marne, czekam na porządne przeceny. Jedyne co to sweterek w H&M za 20 zł na dziale dziecięcym.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.