Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 21:40   #541
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Masz rację.Jak my coś mówimy,to wiemy o czym mówimy i znamy się na tym jak nikt inny

No właśnie! Tak musi być i koniec i basta, że zacytuję jedną z bardziej znanych i lubianych maniakalnych wizażanek
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:11   #542
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No właśnie! Tak musi być i koniec i basta, że zacytuję jedną z bardziej znanych i lubianych maniakalnych wizażanek
O kim mówisz?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:16   #543
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
O kim mówisz?

A nie znasz, to co Ci będę mówić (tekst mojego TŻ, gdy mówi o mnie)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:19   #544
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A nie znasz, to co Ci będę mówić (tekst mojego TŻ, gdy mówi o mnie)
No nie znam ale jak nie chcesz powiedzieć,to trudno
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:33   #545
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
No nie znam ale jak nie chcesz powiedzieć,to trudno

O Tobie Laska! O Tobie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:41   #546
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O Tobie Laska! O Tobie
O mnie?! No co Ty...Na serio teraz nie kokietuję ani nic takiego..Napisałam Ci kiedyś coś takiego? Jeśli tak,to znaczy,że mam wieeeeelkie luki w pamięci
Edit:coś mi się kojarzy.Napisałam Ci,że musisz coś mieć z Catrice ale nie wiem o co chodziło
I nie jestem żadna laska jestem taka zwykła dziołcha
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:42   #547
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
HAAAAAAAHAHAHA!
Poszłam dziś po pudry z Bohemii dla siebie i tenebry, a tu się przy kasie okazało, że nie wiem czemu ale wszystko kosztuje 1 euro- pudry, cienie, nawet te z szafy a nie z limitek...no to co miałam nie brać. Nawet się pytałam przy kasie czy na pewno wszystko (bo tylko 2 były z koszyczka wyprzedażowego) a nie chciałabym żeby przez pomyłkę ktoś musiał dopłacać..no to sobie jeszcze 3 dobrałam Nie znam jakości cieni Catrice, ale potestować mogę. No i mam tego Waszego kameleona
Proszę Pań! 13 euro
cudowności
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 23:25   #548
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
jesteście straszne baby :p kupiłam puder z pańcią dziś, mimo iż nie potrzebuję, bardziej potrzebuję kasy, a u mnie jest ich wiele, więc się dałam skusić :P czy ktos w razie czego jest zainteresowany? Będę w czwartek/piątek w pobliżu natury, to jakby co mogę zakupić (aaaalbo oddam swój )
A byłabyś w stanie zdobyć gdzieś także słynny rozświetlacz C z Essence? Bo jeśli tak, to z dziką rozkoszą Cię wykorzystam (Dla samej Pańci nie chce mi się zamieszania robić ).
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 06:50   #549
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tylko wiesz, kameleon ma właśnie numer 410... więc notabene szukałaś jednego cienia, a nie dwóch
Słuszna uwaga, zatem szukałam kameleo i 400 w sensie Cooperware Party. nie mam pamięci ani do numerów, ani do nazw (wyłączając nazwy leków)
A ja niestety zaczynam podejrzewać, że puder z pańcią mnie zapycha :/ na dodatek wczoraj położony na podkład w musie z Catrice po kilku h zaczął się zbierać w zmarszczkach dzisiaj odstawiłam, następne próby po wyleczeniu tego, co się pojawiło. A tak w ogóle to istna masakra z moją skórą, nie wiem, czy to jeszcze po izo, które skończyłam w lipcu, czy to już coś innego, ale całe ciało suche jak diabli a twarz się przetłuszcza coraz bardziej Chyba muszę wrócić do podkładu mineralnego, a potem spróbuję PF.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 08:17   #550
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Słuszna uwaga, zatem szukałam kameleo i 400 w sensie Cooperware Party. nie mam pamięci ani do numerów, ani do nazw (wyłączając nazwy leków)
A ja niestety zaczynam podejrzewać, że puder z pańcią mnie zapycha :/ na dodatek wczoraj położony na podkład w musie z Catrice po kilku h zaczął się zbierać w zmarszczkach dzisiaj odstawiłam, następne próby po wyleczeniu tego, co się pojawiło. A tak w ogóle to istna masakra z moją skórą, nie wiem, czy to jeszcze po izo, które skończyłam w lipcu, czy to już coś innego, ale całe ciało suche jak diabli a twarz się przetłuszcza coraz bardziej Chyba muszę wrócić do podkładu mineralnego, a potem spróbuję PF.
Zatem szukasz C'mon Chameleon (410) oraz My First Copperware Party (400). Lepiej numery znać, bo łatwiej szukać tych cieni, a i panie Naturzanki też pomagają tylko po numerach. Ja myślałam, że jak powiem, że poproszę kameleona, to z zamkniętymi oczami mi go poda. Niestety nie, musiałam na chybcika szukać numeru w Internecie. Swoją drogą świetny zestaw, sama taki posiadam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:20   #551
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dokupiłam sobie dzisiaj cień My First Copperware Party. Już jestem w nim zakochana, a na powiece będzie dopiero jutro.
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj dokupiłam My First Copperware Party i też jestem bardzo zadowolona. Pięknie wygląda.

true true, jest piękny i będę go polecać
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a wiesz ze go mam? tylko mam za ciemny kolor i to duzo - kupilam latem i tez w sumie pamietam ten zachwyt jak sie wtedy nim pomalowalam - tylko ze teraz probowalam ale efektu brak bo.. jest pomaranczowy wrecz dla mnie . Czy sa jasne kolorki dostepne? Bo juz ne pamietam, teraz mam kolor 030
To 030 PF jest aż taki ciemny? dziwne bo na jakimś blogu laska pisała że właśnie nie a była taka no blada raczej.
Ja bym chyba brała 030 czy on ma pomarańczowe tony? czy raczej żółtobeżowe
Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
AnulaPPP:
Co do pudru z panią i fixa essence - fix matuje, nie pozostawia rozświetlonej, satynowej skóry. Puder z panią daje właśnie taki satynowy efekt. Ja je ze sobą łączę w makijażu - puder z pańcią na prawie całą buzię (opuszczam kości policzkowe ), a strefa T na koniec fix&matte essence
O dzięki
Jak fix & matte matuje do wióra to ja go nie chcę mat pańci mnie satysfakcjonuje i to bardzo
Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Musiałam odpalić YT na komórce żeby zobaczyć filmik
kurczę te babochłopy średnie, ale kolory makijażu mi się podobały zwłaszcza tej pierwszej naoczne
ciekawie może być
Kurczę i znowu dwie limitki, Nymphelia i FeMALE...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 09:38   #552
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

coco on jest wrecz pomaranczowy! ja latem jestem b.opalona (szybko sie opalam na brazowo) iw tedy byl ok ! ale teraz ..naprawde jest mega pomaranczowy ! kupilam 010 i.. moglby byc jasniejszy nawet troche
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:53   #553
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
HAAAAAAAHAHAHA!
Poszłam dziś po pudry z Bohemii dla siebie i tenebry, a tu się przy kasie okazało, że nie wiem czemu ale wszystko kosztuje 1 euro- pudry, cienie, nawet te z szafy a nie z limitek...no to co miałam nie brać. Nawet się pytałam przy kasie czy na pewno wszystko (bo tylko 2 były z koszyczka wyprzedażowego) a nie chciałabym żeby przez pomyłkę ktoś musiał dopłacać..no to sobie jeszcze 3 dobrałam Nie znam jakości cieni Catrice, ale potestować mogę. No i mam tego Waszego kameleona
Proszę Pań! 13 euro

Neath przykro mi ale były na standzie tylko 2, w innych coinach w mieście w ogóle. Jeden zmacany biorę ja, a drugi niezmacany idzie do tenebry, bo była pierwsza. Mam nadzieję że się nie gniewasz
ależ piękne zdobycze!
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:11   #554
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
A byłabyś w stanie zdobyć gdzieś także słynny rozświetlacz C z Essence? Bo jeśli tak, to z dziką rozkoszą Cię wykorzystam (Dla samej Pańci nie chce mi się zamieszania robić ).
rozświetlacza C. nie bardzo, bo u mnie już nie ma żadnego, wykupiłam wszystkie dla dziewczyn :P

A pańcia - nie ma problemu
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:10   #555
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
coco on jest wrecz pomaranczowy! ja latem jestem b.opalona (szybko sie opalam na brazowo) iw tedy byl ok ! ale teraz ..naprawde jest mega pomaranczowy ! kupilam 010 i.. moglby byc jasniejszy nawet troche
A fu
dzięki w takim razie też wezmę (kiedyś) 010 bo 020 jest pewnie różowy (jeszcze większe fu)
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:32   #556
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Och Dzolls, skusiłabym się, ale robię sobie odwyk
Przynajmniej do wyjścia następnej limitki Catrice
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:54   #557
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
HAAAAAAAHAHAHA!
Poszłam dziś po pudry z Bohemii dla siebie i tenebry, a tu się przy kasie okazało, że nie wiem czemu ale wszystko kosztuje 1 euro- pudry, cienie, nawet te z szafy a nie z limitek...no to co miałam nie brać. Nawet się pytałam przy kasie czy na pewno wszystko (bo tylko 2 były z koszyczka wyprzedażowego) a nie chciałabym żeby przez pomyłkę ktoś musiał dopłacać..no to sobie jeszcze 3 dobrałam Nie znam jakości cieni Catrice, ale potestować mogę. No i mam tego Waszego kameleona
Proszę Pań! 13 euro

Neath przykro mi ale były na standzie tylko 2, w innych coinach w mieście w ogóle. Jeden zmacany biorę ja, a drugi niezmacany idzie do tenebry, bo była pierwsza. Mam nadzieję że się nie gniewasz
Piękne zakupy
Puder z Bohemii to moje niedoszłe 'masthef'

Kupiłam 'pańcię'
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2012-01-12 o 12:57
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 13:43   #558
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Puder z panią a fix&matte z essence to jednak co innego. Fajnie działają w duecie. Jeżeli ktoś szuka matu absolutnego to polecam fix&matte.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:56   #559
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Nie uwierzycie co jest w szafie Catrice....

W miejscu na limitki Essence widnieje oskubana Vampirka, a w Catrice wsadzili limitowankę Essence Kryształkową!!!

A ja naiwna wciąż biegam bo chcę róż w musie z Hidden World....

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

"Wieści z frontu - nowe limitki Essence i Catrice": http://cosmeticsfreak.blogspot.com/2...essence-i.html
i tu: http://www.witoxicity.com/2012/01/ca...w-souffle.html
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 15:02   #560
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Mają fantazję...
kurczę ja też żałuję Bohemiii bardzo wielka szkoda, że nie weszła, ten brązer się super zapowiadał.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 16:06   #561
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość

AnulaPPP:
Co do pudru z panią i fixa essence - fix matuje, nie pozostawia rozświetlonej, satynowej skóry. Puder z panią daje właśnie taki satynowy efekt. Ja je ze sobą łączę w makijażu - puder z pańcią na prawie całą buzię (opuszczam kości policzkowe ), a strefa T na koniec fix&matte essence
a widzisz no to pewnie kiedyś fixa dokupię
ale najpierw trzeba ten potestować
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:11   #562
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

byłam dziś w naturze i kupiłam cień welcome to miami peach, lakier miss peggy.... i chciałam puder z pańcią na zapas, ale niestety nie było ich już wcale. Zostały tylko jakieś lakiery i cienie z wtlv. Mam pytanie o set do brwi - lepszy jest ten czy z e.? bo te kolory wydały mi się bardzo chłodne i nie wzięłam, u mnie taki chłodny brąz bardzo nienaturalnie wygląda. Mam czarne włosy, ale jasną oprawę oczu i potrzebuję brązowego cienia, ale w ciepłym odcieniu.
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:42   #563
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Kupiłam liner z WTLV. Ostatni w mojej Naturze był. Zauroczyły mnie te złote drobinki I kreski nawet łatwo się nim maluje przez ten zmyślny patyczek
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:05   #564
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kupiłam liner z WTLV. Ostatni w mojej Naturze był. Zauroczyły mnie te złote drobinki I kreski nawet łatwo się nim maluje przez ten zmyślny patyczek
Oj tak. W dodatku mi tak podoba się formuła, że gdyby były inne kolory, to wykupiłabym chyba wszystkie Bosh, czy ja w poprzednim poście nie pisałam przypadkiem o odwyku?
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:07   #565
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kupiłam liner z WTLV. Ostatni w mojej Naturze był. Zauroczyły mnie te złote drobinki I kreski nawet łatwo się nim maluje przez ten zmyślny patyczek
Jestem zauroczona tym eyelinerem Ostatnio,wszystko to,co kupuję podoba mi się niezmiernie i nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam jakiś "bubel".Robię zakupy z głową
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:41   #566
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jestem zauroczona tym eyelinerem Ostatnio,wszystko to,co kupuję podoba mi się niezmiernie i nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam jakiś "bubel".Robię zakupy z głową

Ja też... a że często i gęsto znoszę nowe zdobycze do domu jak sroka do gniazda to już inna para kaloszy. Pamiętajcie Dziewczyny, żeby zakupy robić z głową
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:01   #567
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Właśnie pomalowałam paznokcie czerwonym lakierem z WTLV. Fajnie się prezentuje na pazurkach, ale ten pędzelek to chyba siekierą przycinali
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:10   #568
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja też... a że często i gęsto znoszę nowe zdobycze do domu jak sroka do gniazda to już inna para kaloszy. Pamiętajcie Dziewczyny, żeby zakupy robić z głową
Taki już Nasz urok i wdzięk
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:16   #569
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Obejrzałam limitkę Hidden World i chcę na pewno ten lakier różowy, do tego zastanawiam się nad różowym cieniem w musie, podobają mi się te złotka tam. Tyle, że nie miałam nigdy cieniu w musie- jak jest z trudnością nakładania? Pomóżcie laikowi

EDIT: Już nie chcę lakieru. Myślałam, że ma złote drobinki jak cień, a on taki na swatchach bezsensowny jakiś. 3 euro w kieszeni
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:24
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:37   #570
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Właśnie pomalowałam paznokcie czerwonym lakierem z WTLV. Fajnie się prezentuje na pazurkach, ale ten pędzelek to chyba siekierą przycinali
Jeszcze swojego nie otwierałam. Chyba jutro go rozdziewiczę

SOCKI, ja także się rozmyśliłam co do tego lakieru po obejrzeniu swatchy w internecie. Nie takiego sobie wymarzyłam
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.