Ziemia Egipska IKOS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-01, 20:15   #1
cekinka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28

Ziemia Egipska IKOS


Cześć Wam,
mam do Was takie pytanie
zamówiłam z allegro ziemię egipską firmy IKOS odcień naturelle 7g i mam pewne zastrzeżenia...

Moja Mama ma ziemię egipską firmy BI KOR i jej ziemia praktycznie się nie świeci, nie ma tak wielkich drobinek i przede wszystkim nie kruszy się! W ogóle się nie osypuje obojętnie na jaki pędzel się ją nabiera...

Moja ziemia firmy IKOS strasznie się kruszy i strasznie się świeci. Wszędzie w internecie czytając opinie o tych dwóch ziemiach pisano, że NICZYM się nie różnią. Jestem zawiedziona. Miałam zamiar używać jej nie tylko na kości policzkowe, ale też na całą twarz, szyję i dekold. Jednak te drobinki bardzo mi przeszkadzają no i to że się kruszy i osypuje myślę, że przyczyni się do tego iż szybko się będzie zużywała...

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć kto ma ziemię firmy IKOS i czy u niego jest to samo? Może być tak, że sprzedano mi podróbkę?

Wstawiam zdjęcia żeby pokazać dokładnie mój problem.

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10844.jpg (103,9 KB, 505 załadowań)
cekinka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 09:29   #2
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Cytat:
Napisane przez cekinka88 Pokaż wiadomość
Cześć Wam,
mam do Was takie pytanie
zamówiłam z allegro ziemię egipską firmy IKOS odcień naturelle 7g i mam pewne zastrzeżenia...

Moja Mama ma ziemię egipską firmy BI KOR i jej ziemia praktycznie się nie świeci, nie ma tak wielkich drobinek i przede wszystkim nie kruszy się! W ogóle się nie osypuje obojętnie na jaki pędzel się ją nabiera...

Moja ziemia firmy IKOS strasznie się kruszy i strasznie się świeci. Wszędzie w internecie czytając opinie o tych dwóch ziemiach pisano, że NICZYM się nie różnią. Jestem zawiedziona. Miałam zamiar używać jej nie tylko na kości policzkowe, ale też na całą twarz, szyję i dekold. Jednak te drobinki bardzo mi przeszkadzają no i to że się kruszy i osypuje myślę, że przyczyni się do tego iż szybko się będzie zużywała...

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć kto ma ziemię firmy IKOS i czy u niego jest to samo? Może być tak, że sprzedano mi podróbkę?

Wstawiam zdjęcia żeby pokazać dokładnie mój problem.

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
Tak, to co pokazałaś na zdjęciu to czysta prawda. Ziemie różnią sie wg mnie nie tylko tym, ze IKOS sie bardziej kruszy, ale trwałoscią. BI-KOR się trzyma pół dnia, a IKOS lubi znikać i rolować sie pod wylywem potu.
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 10:15   #3
Freya88
Raczkowanie
 
Avatar Freya88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 45
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Cytat:
Napisane przez cekinka88 Pokaż wiadomość
Cześć Wam,
mam do Was takie pytanie
zamówiłam z allegro ziemię egipską firmy IKOS odcień naturelle 7g i mam pewne zastrzeżenia...

Moja Mama ma ziemię egipską firmy BI KOR i jej ziemia praktycznie się nie świeci, nie ma tak wielkich drobinek i przede wszystkim nie kruszy się! W ogóle się nie osypuje obojętnie na jaki pędzel się ją nabiera...

Moja ziemia firmy IKOS strasznie się kruszy i strasznie się świeci. Wszędzie w internecie czytając opinie o tych dwóch ziemiach pisano, że NICZYM się nie różnią. Jestem zawiedziona. Miałam zamiar używać jej nie tylko na kości policzkowe, ale też na całą twarz, szyję i dekold. Jednak te drobinki bardzo mi przeszkadzają no i to że się kruszy i osypuje myślę, że przyczyni się do tego iż szybko się będzie zużywała...

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć kto ma ziemię firmy IKOS i czy u niego jest to samo? Może być tak, że sprzedano mi podróbkę?

Wstawiam zdjęcia żeby pokazać dokładnie mój problem.

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
Jestem szczesliwa posiadaczka tej ziemi i powiem ,ze jestem z niej bardzo zadowolona ,ziemia w zaden sposob sie nie osypuje a juz napewno nie kruszy ,nie posiada w sobie zadnych drobinek brokatu ,owszem rozswietla delikatnie skore,ale jest to zdrowy subtelny blask.Uzywam jej na cała twarz a takze na dekolt od ponad dwoch lat ,ziemia jest mega wydajna i po tak długim stosowaniu wyglada nadal jak na poczatku.Dołaczam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo_00004.jpg (33,8 KB, 397 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo_00009.jpg (35,9 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo_00010.jpg (20,5 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo_00011.jpg (22,2 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo_00012.jpg (25,1 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo_00013.jpg (22,2 KB, 261 załadowań)
Freya88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 12:05   #4
Freya88
Raczkowanie
 
Avatar Freya88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 45
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

[QUOTE=cekinka88;29147410]
Moja Mama ma ziemię egipską firmy BI KOR i jej ziemia praktycznie się nie świeci, nie ma tak wielkich drobinek i przede wszystkim nie kruszy się! W ogóle się nie osypuje obojętnie na jaki pędzel się ją nabiera...


Tez jest widoczna na moich pedzlach , ja mam ten odcien troche ciemniejszy i pewnie dlatego słabiej go widac(kiedy ja kupowałam to wystepowała tylko w jednym kolorze) nie mam porownania z BI-KOREM hmm zastanawiam sie nad tymi drobinkami na twoich zdjeciach sa one zdecydowanie bardziej widoczne(sprawdze na allegro bo moze to jest jakas nowsza wersja tej ziemi?)

a zostaje na pedzlu Twoja ziemia tak jak pokazalam na zdjeciu? moja normalnie mozna uszkodzic tym pedzlem
O rany zle przeczytałam wiadomosc od Ciebie dopiero teraz sie zorientowałam ehhh .Nie ma mozliwosci zeby uszkodzic ja od samego nabierania na pedzel ,przeciwnie na mojej nie ma zadnych sladow jej uzytkowani ,tak jak pisałam w poprzednim poscie wyglada tak jak na poczatku ,jest twarda i zbita.Na moim zdjeciu widac po lewej taka mała dziurke ktora sama wywierciłam zeby sprawdzic ile jej jeszcze zostało (jak sie okazało bardzo duzo).Własnie to najbardziej mi nie pasuje w tej twojej ziemi to to widoczne wgłebienie hmmmm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo_00002.jpg (27,8 KB, 155 załadowań)

Edytowane przez Freya88
Czas edycji: 2011-09-02 o 12:24
Freya88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 14:04   #5
LadyGosiak
Raczkowanie
 
Avatar LadyGosiak
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 35
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Freya, Twoja ziemia ze zdjęć właśnie przypomina mi tę z BI KORU i pewnie taka powinna byc oryginalna ziemia. Ziemia Cekinki to odważyłabym się nawet powiedzieć, że to być może podróbka? Bo niektóre kosmetyki w kamieniu za 5 zł się tak nie kruszą, co ta ziemia. Szkoda po prostu pieniędzy...

Ty mogłaś w swojej nawet dziurkę wywiercić, a u Cekinki by się pewnie cała pokruszyła, gdyby tak zrobiła... I co z tym dalej robić?

Edytowane przez LadyGosiak
Czas edycji: 2011-09-02 o 14:06
LadyGosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 15:15   #6
cekinka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

jedno wiem napewno NIGDY wiecej nie kupie takiego kosmetyku na allegro bo to nawet kolo ziemi egipskiej nie stalo!
jesli kupie nastepna to napewno Bi-koru bo jest rewelacyjna
zobaczymy jeszcze co odp Pani z allegro...
cekinka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 16:59   #7
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Hmm... To może ja też mam podróbkę? Kupowałam na allegro... BI_KOR mam z firmowego sklepu

W sumie nie chce mi się wierzyć, ziemia wygląda na oryginalną i kosztowała coś około 80 zł...
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 22:42   #8
cekinka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

ja za swoja "ziemie" tez dalam 80zl
cekinka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 08:19   #9
Freya88
Raczkowanie
 
Avatar Freya88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 45
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Cytat:
Napisane przez cekinka88 Pokaż wiadomość
ja za swoja "ziemie" tez dalam 80zl
http://www.ikospolska.pl/ Weszłam na ich stronke ,pozniej sprawdzałam i porownywałam z kosmetykami z allegro i powiem wam ,ze ja zadnej roznicy nie widze(z wygladu sa identyczne) ceny w zasadzie takie same jedynie koszty wysyłki IKOS ma drozsze bo kurieremPoza tym skoro boangelina ma taka sama co Ty ?
Freya88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 10:26   #10
cekinka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

dziewczyny ja nie wiem czy to jest podrobka ale wiem jedno -mam teraz porownanie i uwazam ze ziemia ikosu nie jest warta swojej ceny!
Jak nazbieram na nastepna to napewno kupie z Bi-koru!

Ps. sprawdzilam czy ten allegrowicz ma jakkies negatywy nie mial zadnego ale nie sprawdzilam neutralnych... a to jeden z nich "wystawiam neutralny gdyz towar dotarl,ale nie taki jakiego oczekiwalam. jesli ktos nigdy nie uzywal tego kosmetyku to byc moze byl by zadowolony.. ja od lat urzywam ZE i pierwszy i ostatni raz skusilam sie na jej zakup internetowo." ja uwazam dokladnie tak samo
cekinka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 20:31   #11
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Ta Twoja jest przede wszystkim jakaś jasna. Oryginalną Ziemię Egipską produkuje firka Bi Kor reszta to podróby tego produkty Ikos Ikor itd. Wierzyć się nie chce, że taki bubel kosztował 80 zł. Dowód że na allegro siedzi banda oszustów, a uczciwi ludzie to rzadkość. Wątpię żeby miała jakiekolwiek właściwości typowe dla ZE. Na Twoim miejscu kłociłabym się ze sprzedawcą, bo to jakaś nędzna podróba. Jak nie to napisz do allegro.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 16:45   #12
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

ja jestem przede wszystkim zdziwiona ze wystepuje jakis odcien naturelle ziemi...
z tego co wiem to oryginalna ziemia egipska wystepuje w jednym kolorze i sluzy do przyciemniania cery

BIKOR i tylko on
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 12:00   #13
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Dziewczyny ta ziemia egipska to jest jakiś bronzer?? Słyszałam już o niej wcześniej (targi kosmetyczne), ale nigdy nie testowałam.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 13:36   #14
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Jest wiele sporów na temat BiKor i Ikos - która była pierwsza itd. Poczytajcie sobie jak to było z tymi firmami. Ikos to nie żadna podróba BiKoru tylko w tej chwili osobna linia tych kosmetyków. Osobiście wahałam się długo pomiędzy Ikos a BiKor ale opinie w KWC pociągnęły mnie w stronę IKOSa. I mam właśnie tę ziemię. Kupiłam na Allegro, za ok. 70zł. Bardzo ją sobie chwalę. Mam ten jaśniejszy "europejski" odcień. Ma kolor zdrowej, złotawej opalenizny, bardzo naturalny. Posiada drobinki - nie żaden brokat a raczej mikę. Na twarzy wygląda dobrze, ja omiatam całą miękkim pędzlem. Tworzy efekt zdrowej, wypoczętej cery. Na dekolt i ramiona wcieram więcej i wygląda prześlicznie. Przy tym pachnie czekoladą Ja jestem zadowolona. BiKoru nie testowałam, więc nie mogę się wypowiedzieć ale planuję kupić, dla porównania. Zresztą te pudry są tak wydajne, że nie żal wydanych pieniędzy.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:45   #15
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Ojjj tak, ziemia egipska jest bardzo wydajnym kosmetykiem. Mam Ziemię Egipską z firmy Bikor. Też się wahałam między jedną, a drugą, ale po tym jak gdzieś wyczytałam, że w Ikosie są parabeny... stwierdziłam, że nie będę płaciła grubych pieniędzy za coś co może mi zaszkodzić, tym bardziej, że mam skłonności do alergii :/ Wolę dmuchać na zimne
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:01   #16
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Cytat:
Napisane przez kazzira Pokaż wiadomość
Ojjj tak, ziemia egipska jest bardzo wydajnym kosmetykiem. Mam Ziemię Egipską z firmy Bikor. Też się wahałam między jedną, a drugą, ale po tym jak gdzieś wyczytałam, że w Ikosie są parabeny... stwierdziłam, że nie będę płaciła grubych pieniędzy za coś co może mi zaszkodzić, tym bardziej, że mam skłonności do alergii :/ Wolę dmuchać na zimne
A możesz określić jaki właściwie odcień ma Bikor?? Bo już słyszałam też różne opinie... że cegła, że nienaturalny itd...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:32   #17
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Wiesz co, jak dla mnie to Bikor ma bardzo naturalny kolor, ja mam śniadą karnację i nakładam ziemie zamiast/w ramach fluidu i w ogóle nie widać, że cokolwiek mam na twarzy Moja znajoma z kolei ma raczej jasną cerę i jej ziemia (o dziwo!) też pasuje. Ten kosmetyk ma to od siebie, że przystosowuje się do kolorytu skóry. Tylko trzeba nakładać odpowiednim pędzlem, bo to podstawa efektu
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 15:43   #18
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Hej,
ja również mam ziemie egipska firmy IKOS przywieziona z Niemiec. Używam jako przbrązowienie moich cudownych kości policzkowych których prawie nie widać (mam pucki na policzkach) więc troszku sobie twarz wyszczuplam.
Nigdy nie stosowałam na całą twarz, mam ciemna karnacje i wole tylko miejscowo.
Co mogę powiedzieć?
jest wydajna to na pewno, ładnie pachnie, ma delikatne drobinki (nie brokat, po nałożeniu na twarz pięęęęęeknie rozświetla!) jestem mega zadowolona. Szkoda, że zwykłe pudry prasowane nie są tak trwałe jak ZE... Bo puder obleci a ziemia nadal na swoim miejscu.

Co do bikor nie wiem, nie testowałam, nie używałam nawet na probe. Mam w planach kupic małe opakowanie na probe zeby miec podstawy do oceny.

W wolnej chwili dorzucę fotki mojej ziemi
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:13   #19
Ginger Cupcakes
Raczkowanie
 
Avatar Ginger Cupcakes
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 163
GG do Ginger Cupcakes
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Hej dziewczyny, czy jeśli jestem bardzo blada moge uzywać tej ziemi? CZy moje jej uzywac tylko np na policzki albo do konturowania? Jakie pędzle polecacie? Czy nie ma efektu maski?
Ginger Cupcakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 13:59   #20
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Ja właśnie jestem w trakcie testowania ziemi egipskiej IKOS. Moja też ma drobiny, ale na twarzy są praktycznie niewidoczne, więc jak dla mnie nie ma problemu.

Cytat:
Napisane przez Ginger Cupcakes
Hej dziewczyny, czy jeśli jestem bardzo blada moge uzywać tej ziemi? CZy moje jej uzywac tylko np na policzki albo do konturowania? Jakie pędzle polecacie? Czy nie ma efektu maski
Ziemia egipska teoretycznie ma to do siebie, że można stopniować efekt - od ledwie widocznego po dość mocny.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2012-01-22 o 14:01
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 14:26   #21
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Cytat:
Napisane przez Ginger Cupcakes Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy jeśli jestem bardzo blada moge uzywać tej ziemi? CZy moje jej uzywac tylko np na policzki albo do konturowania? Jakie pędzle polecacie? Czy nie ma efektu maski?
Moja znajoma, która ma właśnie jasną karnację, używa Ziemi Bikor i dobrze wygląda To, że ten puder nadaje się praktycznie do każdego rodzaju cery, to efekt uniwersalnego odcienia, który można stopniować w zależności od potrzeb Oczywiście, że możesz nakładać tylko na policzki, można też konturować albo wykańczać makijaż. Pędzel...koniecznie duży i koniecznie ścięty na okrągło
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:16   #22
Ginger Cupcakes
Raczkowanie
 
Avatar Ginger Cupcakes
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 163
GG do Ginger Cupcakes
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Czyli złoty umiar i ćwiczenia i będzie dobrze. Niektore dziewczyny ode mnie ze szkoly uzywaja tego kremu i wygladaja jak stare pudernice, wiec sie troche boje
Ginger Cupcakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 14:29   #23
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Cytat:
Napisane przez Ginger Cupcakes Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy jeśli jestem bardzo blada moge uzywać tej ziemi? CZy moje jej uzywac tylko np na policzki albo do konturowania? Jakie pędzle polecacie? Czy nie ma efektu maski?
Ja używam ziemi egipskiej IKOS tak jak już wcześniej pisałam. Miałam pędzelek w komplecie ale średnio jestem z niego zadowolona.
Zainwestowałam w pędzelek firmy Maestro seria 150 rozmiar 22 - jak dla mnie super rozwiązanie, istny strzał w dziesiątkę! Idealny do podkreślenia kości policzkowych!
A jak chcę nim omieść całą twarz polecam pędzel duży ścięty na półokrągło (ja mam kabuki) i delikatnie nim omiotę buzię i jest rewelacja. Dołączam foto pędzelka jajeczka, którego używam do cieniowania buzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maestro seria 150 rozmiar 22.jpg (23,1 KB, 51 załadowań)
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 11:35   #24
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Cytat:
Napisane przez Ginger Cupcakes Pokaż wiadomość
Czyli złoty umiar i ćwiczenia i będzie dobrze. Niektore dziewczyny ode mnie ze szkoly uzywaja tego kremu i wygladaja jak stare pudernice, wiec sie troche boje
Umiar, to cnota o której dużo ludzi zapomina w dzisiejszych czasach Chociaż może Twoim koleżankom po prostu podoba się "latino style" W każdym razie wystarczy naprawdę kilka razy użyć Ziemi, żeby ogarnąć jak to działa i dopasować odpowiedni ton. No i w przypadku Bikor'a masz ten plus, że jest w jednym odcieniu, więc nie ma możliwości źle dobranego koloru
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 15:31   #25
Ginger Cupcakes
Raczkowanie
 
Avatar Ginger Cupcakes
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 163
GG do Ginger Cupcakes
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Jestem przekonana, mam kabuki z wiewiórki, więc będę sie musiała zaopatrzyc tylko w jajeczko. Bardzo fajnie ze mozna sie ziemią przypudrować i modelować, bo wiecej pieniedzy zostaje w kieszeni
__________________
And the angels kiss
Our souls in bliss
Measure the extent of a
dizzying descent
Ginger Cupcakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:49   #26
beauty_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ziemia Egipska IKOS


Edytowane przez beauty_girl
Czas edycji: 2012-02-09 o 17:07 Powód: korekta
beauty_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:51   #27
beauty_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

a ja mam inne pytanie, czemu pod kilkoma róznymi nickami piszesz tą samą☠wiadomość? chyba pracujesz dla Bikor, bo tak normalna dziewczyna nie pisze,

twoje wypowiedzi znalazłam w archiwum Wizazu i te same wątki rozpoczynasz pod nickiem cekinka88 , boangelina, Freya88 i pewnie jeszcze kilka innych ...

to się☠chyba nazywa antyreklama a to jest tu zakazane
beauty_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:32   #28
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Nie wiem czy śmiać się czy płakać...do listy podejrzanych powinnaś dopisać jeszcze beauty_girl, bo zrobiłaś dokładnie to samo (w poprzednim poście) co boangelina i Freya88 - One ZACYTOWAŁY to co napisała cekinka88. To nie było nowe posty, to były CYTATY (ang. quote) W sumie nie ma się co dziwić, że nie wiesz o co chodzi w końcu masz 5 wiadomości, wszystkie o dziwo chwalące Ikos...to chyba bardziej śmierdzi REKLAMĄ, nie uważasz??
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 17:04   #29
beauty_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

mea culpa, rzeczywiście nie widziałam, że to jest cytat, w archiwum było pokazane jakby to były ich wypowiedzi,
nie wiem w którym poście chwalę Ikos, raczej zaintryngował mnie temat fali krytyki, osób, które jednocześnie wynoszą Bikor nad niebiosa, używałam obydwu i oba sobie chwalę choć różnią się☠działaniem, każdy ma swoje plusy i minusy,

zastanawia mnie jednak, czemu Ty w połowie swoich postów krytykujesz ziemię☠Ikos, ciekawe jest też to, że jesteś z Gdańska a wiec miasta siedziby Bikor
beauty_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 10:06   #30
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

W połowie moich postów, mówisz? Hmm...mam ponad 100 postów, więc co najmniej 50 powinna krytykować Ikos Nie rozśmieszaj mnie, przytocz choćby jeden mój post w którym coś krytykuje? A piszę o Ziemi Bikor bo ją mam i tyle. A z tym Gdańskiem, to już przesada i nawet nie będę z Tobą dyskutować na ten temat.
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.