Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 22:55   #2851
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

masakra...odcinek tak sie zacina ;( ja tez poprosze o info gdzie mozna obejrzec w dobrej jakosci lub skad pobrac; (
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 11:27   #2852
anjaa31
Raczkowanie
 
Avatar anjaa31
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 161
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ - nie wiem, czy dziewczyny pisały o tej stronie, ale mi zawsze wszystko ładnie działa
__________________
Czekamy na Liliannę -> 02.01.2015 r.
anjaa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 11:37   #2853
GLOOM OWL
Przyczajenie
 
Avatar GLOOM OWL
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

ja też właśnie tam oglądam te starsze odcinki
a dziś wychodzi nowy odcinek ale jestem ciekawa czy Blair wyjdzie za Luisa choć mam nadzieje, że Chuck wkroczy do akcji.
Jutro obejrzę po angielsku na stronce ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ , ale na napisy zazwyczaj trzeba czekać do piątku.
__________________
www.gloomyowl.blogspot.com
GLOOM OWL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 12:18   #2854
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Jestem po ostatnim odcinku i muszę stwierdzić, że...podobał mi się!
Było trochę smutku, trochę śmiechu, nowych spisków i rozwiązania starych spisków. Wszystko jak należy. Pijana Blair przechodzi do historii.
Przyznam się, że na początku było mi żal Louisa, bo wiedziałam, że Blair tak czy siak z nim nie będzie. Wolałam żeby to on zostawił ją. Ale teraz, kiedy stał się takim samym manipulantem jak wszyscy, mam go po prostu dość. Nawet pieprzonej przysięgi małżeńskiej nie potrafi sam napisać. Miłość (mocno platoniczna) Dana i Blair wciąż mnie nie przekonuje, a Serena żebrząca o miłość Dana...no cóż, żenujące. Chciałabym by wprowadzili do serialu jakiegoś nowego, ciekawego lovera S. Tak przy okazji, jak to tam było z Benem, bo już nie pamiętam?
Wątki rzeczywiście stają się coraz bardziej absurdalne i groteskowe, ale w sumie, nie jest to do końca zła rzecz.
Przypomni mi ktoś jak rozwinęła się sytuacja Diany (chyba tak się nazywała ta szefowa Nate'a)? Ona ukradła jakieś zdjęcie z teczki Barta Bassa, wiadomo było czemu?
Widzę, że scenarzyści idę w ślady 90210 i po prostu odcinają niepotrzebne wątki, nie zawsze je rozwiązując.
Jestem pewna, że Blair skończy z Chuckiem, ale jeżeli ucieknie sprzed ołtarza do niego, to będzie to pewien koniec ich wątku. "I żyli długi i szczęśliwie". Nie wiem co scenarzyści mogliby jeszcze wtrącić w tą historię (chociaż jestem pewna, że coś wymyślą) i nie wiem czy jest sens coś wtrącać.
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 09:50   #2855
_Remember
Rozeznanie
 
Avatar _Remember
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 728
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Właśnie obejrzałam najnowszy odcinek... Nie mogę uwierzyć, że B. wzięła ten ślub. Tak się ucieszyłam, kiedy zobaczyła C. i uciekła, a wyszło jak wyszło Ale mam nadzieję, że jeszcze max kilka odcinków i nie będę musiała już patrzeć na Louisa
__________________
spełniam marzenia!


24.10.2019
_Remember jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 10:33   #2856
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Ogladnelam ostatni odcinek:
Cholera, biedny Chuck! I biedna B. Tylko czemu ona uciekla z D?
G byla fantastyczna, no i chyba powinnam byla sie spodziewac to ona jest GG.
B pieknie wygladala na slubie, zerszta wszyscy inni tez. Stylizacje byly przepiekne, zwlaszcza suknia S mi sie podobala.
Bardzo lubie Eleanor, tak sie cieszylam jak ona poszla do C!
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 10:36   #2857
_Remember
Rozeznanie
 
Avatar _Remember
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 728
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Bardzo lubie Eleanor, tak sie cieszylam jak ona poszla do C!
O właśnie, zapomniałam o niej! Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła
__________________
spełniam marzenia!


24.10.2019
_Remember jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 10:46   #2858
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez _Remember Pokaż wiadomość
O właśnie, zapomniałam o niej! Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła
Czy ktos zawuazyl ze Chuck sie oblizuje przy drugim "a kiss..."?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 10:47   #2859
_Remember
Rozeznanie
 
Avatar _Remember
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 728
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Ja nie zauważyłam, ale zaraz zobaczę
__________________
spełniam marzenia!


24.10.2019
_Remember jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 10:49   #2860
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

o proszę, zapomniałam o nowym odcinku lecę oglądać
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 11:00   #2861
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Właśnie skończyłam oglądać i też kocham Eleanor! Wie co dla Blair dobre, więc poszła do Chucka. Też się już ucieszyłam, jak B wybiegła z kościoła. Niestety musimy jeszcze oglądać Luisa Serena wyznała miłość Danowi, a on zachowywał się jakby nic się nie stało. G się pojawiła i od razu ciekawiej Myślę, że ona jest GG szczególnie po tej ostatniej scenie. Biedny Dan myśli, że ma jeszcze jakieś szanse u B. A ta kelnerka to nowa/stara Charlie ? Bo nie jestem pewna
Proponuję, aby G była wplątana w wykluczenie księcia z wątku z Blair
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 12:21   #2862
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Zgłasza się kolejna fanka Eleanor Bardzo fajny odcinek, tylko niech L. już zniknie...chociaż pokazał pazurki
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:34   #2863
IsmenaR
Raczkowanie
 
Avatar IsmenaR
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 104
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Zanim obejrzałam odcinek, przeczytałam wpisy tutaj, ale i tak jestem zaskoczona.
Głupi Louis ;|
i Georgina jako plotkara :P
IsmenaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:13   #2864
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Grr obejrzałam i jestem zła na scenarzystów! Jasne, w pewnym sensie odwalają kawał dobrej orobty, bo odcinek naprawdę trzymał w napięciu i już nie mogę się doczekać kolejnego, ale... denerwuje mnie wątek Blair i Dana, lubię go, i w sumie lubiłam ich przyjaźń, ale absolutnie nie chcę, by byli razem - ona musi być z Chuckiem! I irytuje mnie, że w momencie gdy zdała sobie sprawę ze swojego błędu, i byłoby to totalnie oczywiste, że dzwoni w tym momencie do Chucka, ona pomyślała o Danie... to nielogiczne biorąc pod uwagę, że przecież kocha tamtego. Mam nadzieje ze scenarzyści nie zaserwują nam takiego rozwiązania, że dojdzie do njiej, iż kocha Lonely Boya, bo ja tego nie zniosę... No i Louis, jak dla mnie to ciekawy zwrot akcji, ale trochę naciągany, czemu on w sumie chciał się z nią ożenić? Nie była jakąs super partią, musiał o to stoczyc bój z rodziną, więc po co? Może mi ktoś wyjaśnić, bo może czegoś nie zrozumiałam? Uff musiałam się wypisac, to był jeden z tych docinków, po których po prostu trzeba z kimś o tym pogadac!
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:18   #2865
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Kurde, pierwszy raz w życiu żałuję, że zajrzałam do spojlerów. Nigdy mi to nie przeszkadzało, a teraz jakoś jestem zła, że popsułam sobie niespodziankę, bo nie podejrzewałam, że Blair weźmie ten ślub, ani, że GG jest G. Choć w sumie jak teraz o tym myślę, to takie..oczywiste.
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:19   #2866
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

osobiscie mam male braki, bo obejrzalam poki co tylko jeden odcinek po wypadku z tych po przerwie, ale jakos nie zaluje. wg mnie ten serial zrobil sie naprawde slaby, nic sie nie dzieje, jedyny w miare ciekawy watek to ten ze znalezieniem prawdziwej Charlie.

rozterkami Blair i Chucka juz rzygam po prostu. co do dziecka pisalam to tu od poczatku ze napewno Blair go nie urodzi.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:24   #2867
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Grr obejrzałam i jestem zła na scenarzystów! Jasne, w pewnym sensie odwalają kawał dobrej orobty, bo odcinek naprawdę trzymał w napięciu i już nie mogę się doczekać kolejnego, ale... denerwuje mnie wątek Blair i Dana, lubię go, i w sumie lubiłam ich przyjaźń, ale absolutnie nie chcę, by byli razem - ona musi być z Chuckiem! I irytuje mnie, że w momencie gdy zdała sobie sprawę ze swojego błędu, i byłoby to totalnie oczywiste, że dzwoni w tym momencie do Chucka, ona pomyślała o Danie... to nielogiczne biorąc pod uwagę, że przecież kocha tamtego. Mam nadzieje ze scenarzyści nie zaserwują nam takiego rozwiązania, że dojdzie do njiej, iż kocha Lonely Boya, bo ja tego nie zniosę... No i Louis, jak dla mnie to ciekawy zwrot akcji, ale trochę naciągany, czemu on w sumie chciał się z nią ożenić? Nie była jakąs super partią, musiał o to stoczyc bój z rodziną, więc po co? Może mi ktoś wyjaśnić, bo może czegoś nie zrozumiałam? Uff musiałam się wypisac, to był jeden z tych docinków, po których po prostu trzeba z kimś o tym pogadac!
Wydaje mi się, że zadzwoniła do Dana m.in. dlatego, że tak ją wzruszyła mowa, którą przygotował dla L. A księciunio jeszcze na początku odcinka był przeszczęśliwy, że ma się z nią ożenić, może WRESZCIE otworzył oczy po tym jak zobaczył/usłyszał te słowa B. skierowane do C. Wtedy mu się odmieniło i przyjął wersję matki, że małżeństwo to interes, a miłość jest czasem miłym dodatkiem - swoją drogą ukarał B.
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:25   #2868
xtalciax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 8 327
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

co do G to wydaje mi się że ona wcale nie jest plotkara tylko taki wkręt scenarzystów. Może po tym jak S i N "zdjęli" plotkare prawdziwą G dowiedziała się jakoś o tym i wykorzystuje to do swoich celów teraz nie sądzę żeby zdradzili nam kto jest prawdziwą GG
xtalciax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:34   #2869
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Też nie wydaje mi się, żeby G była GG A co do L to mimo że go nie lubię, podoba mi się co zrobił Tak jak B cały czas sobie z nim pogrywała tak teraz on sobie zagrał z nią
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 18:46   #2870
soleiasta
Zadomowienie
 
Avatar soleiasta
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 593
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Też nie wydaje mi się, żeby G była GG A co do L to mimo że go nie lubię, podoba mi się co zrobił Tak jak B cały czas sobie z nim pogrywała tak teraz on sobie zagrał z nią
sądzę podobnie, choć mimo wszystko nie było to fajne.
Obejrzałam ten odcinek tylko dlatego że był to 100 odcinek i weselny myślałam że naprawdę się postarają ale się zawiodłam.
Serial od 4 sezonu jest bezbarwny i nudny. Dlatego też zaprzestałam oglądania Ogląda moja koleżanka i jak naprawdę jest coś fajnego to mi mówi
__________________
pick me, choose me, love me...

R.I.P Cristina's shoes!

Malcziki w kulturalnym świecie, seriously?! - więcej tu - mallcziki.blogspot.com
soleiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:18   #2871
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Dziewczyny znalazłam taki spoiler (?)
http://data.whicdn.com/images/221876..._500_large.gif

Dlaczego oni są na lotnisku ?
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:26   #2872
_Remember
Rozeznanie
 
Avatar _Remember
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 728
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez zumodefruta Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam taki spoiler (?)
http://data.whicdn.com/images/221876..._500_large.gif

Dlaczego oni są na lotnisku ?
http://www.youtube.com/watch?v=m6c0FGw57fc tu jest całe promo

Jeśli B. będzie z D. to chyba przestaję to oglądać.
__________________
spełniam marzenia!


24.10.2019

Edytowane przez _Remember
Czas edycji: 2012-01-31 o 20:28
_Remember jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:37   #2873
nesskaa
Zadomowienie
 
Avatar nesskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 513
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

powiem tylko jedno! jaką ja mam ochotę zabić Louisa! jak na początku odcinka jeszcze się cieszyłam, że ślubu nie będzie Louis wróci do Monaco i koniec wątku.. a tu niespodzianka! trzeba będzie jeszcze go oglądać i to nie wiadomo jak długo! i Blair też mnie trochę wkurzyła, skoro Chuck zna prawdę, cały kościół usłyszał,że to jego kocha i jeszcze ksiądz który w takich warunkach godzi się na sakrament!
cała sytuacja jednak nie zmienia faktu, że szkoda mi Blair.. chciała się zmienić, a tu szanowny książę wyskakuje i intrygami..
sądzę, że Blair zadzwoniła do Dana, bo on zawsze jej pomagał w takich sytuacjach, przyjaciel, ot co.. (no, zależy jeszcze jak na to patrzeć)

Georgina ciekawie namieszała.. i wreszcie wiemy dlaczego miała ten ciekawy strój na sobie

i jak na ślub królewski to jakoś mało gości tam było, mimo iż ślub w USA a nie Monaco
a ta dziewczyna, z którą rozmawiał Nate, uświadomcie mnie, to był prawdziwa Charlie? jakoś jeszcze jeszcze jej twarzy nie mam w pamięci, ale znajoma jakaś.

generalnie odcinek podniósł mi ciśnienie, jak widać
__________________
Blijf niet wachten tot je dromen naar je toe komen.
Vecht voor wat ze waard zijn, en je zal ze vinden.
nesskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:27   #2874
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Ten ślub baaardzo skromny Porównując np do ślubu K i W. Rozumiem, że to nie to samo no ale jednak to królewska rodzina Moim zdaniem zdecydowanie powinni zakończyć na tym sezonie. Oglądam GG już tylko z przyzwyczajenia
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:30   #2875
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez nesskaa Pokaż wiadomość
powiem tylko jedno! jaką ja mam ochotę zabić Louisa! jak na początku odcinka jeszcze się cieszyłam, że ślubu nie będzie Louis wróci do Monaco i koniec wątku.. a tu niespodzianka! trzeba będzie jeszcze go oglądać i to nie wiadomo jak długo! i Blair też mnie trochę wkurzyła, skoro Chuck zna prawdę, cały kościół usłyszał,że to jego kocha i jeszcze ksiądz który w takich warunkach godzi się na sakrament!
cała sytuacja jednak nie zmienia faktu, że szkoda mi Blair.. chciała się zmienić, a tu szanowny książę wyskakuje i intrygami..
sądzę, że Blair zadzwoniła do Dana, bo on zawsze jej pomagał w takich sytuacjach, przyjaciel, ot co.. (no, zależy jeszcze jak na to patrzeć)

Georgina ciekawie namieszała.. i wreszcie wiemy dlaczego miała ten ciekawy strój na sobie

i jak na ślub królewski to jakoś mało gości tam było, mimo iż ślub w USA a nie Monaco
a ta dziewczyna, z którą rozmawiał Nate, uświadomcie mnie, to był prawdziwa Charlie? jakoś jeszcze jeszcze jej twarzy nie mam w pamięci, ale znajoma jakaś.

generalnie odcinek podniósł mi ciśnienie, jak widać
też mi się zdaje, że to Charlie
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:53   #2876
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Mnie się odcinek bardzo podobał Co prawda liczyłam na inne zakończenie, no ale... nie można mieć wszystkiego
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:42   #2877
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Odcinek trzymający w napięciu (+ podobał mi się początek, sen Sereny ) ale wątek Blair-Chuck-Louis staje się coraz bardziej niedorzeczny Ślub bardzo zwyczajny jak na "królewski" ślub... Sukienka Sereny niczego sobie Włosy Blair ładne ale na taką okazję mogli się bardziej postarać. Cieszy mnie ze Georgina wróciła (mimo, że nie lubię tej aktorki), wreszcie trochę "akcji" Szczerze wątpię, żeby to ona była GG, każdy wie przecież, że GG to Kristen Bell i nie sądzę, żeby scenarzyści zdecydowali się na ujawnienie prawdziwej plotkary choć miło byłoby wreszcie zobaczyć Kristen (a nie tylko słyszeć)
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:58   #2878
IsmenaR
Raczkowanie
 
Avatar IsmenaR
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 104
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Głupio Louis zrobił, nie dość że tak potraktował Blair, to jeszcze sam siebie 'wrobił' w takie małżenstwo, a jako książę monako powinien myśleć o czyms innym niż zemście :P
a co do snu Sereny na początku.. Blair wyglądała podobnie jak w 4 odcinku 1 sezonu - jak wtedy w swoim śnie
IsmenaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:40   #2879
karolajna160
Rozeznanie
 
Avatar karolajna160
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 653
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Są napisy http://www.podnapisi.net/ppodnapisi/podnapis/i/1458382
karolajna160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:59   #2880
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Zdjecia z nastepnego odcinka: http://youtu.be/kSbaxQG91FU
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.