Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-02, 20:03   #31
skowronek9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

ja polecam pania garstka z krakowskiej , makijaz rewelacyjny, robilam na wesele do kol, tylko sie zastanawiam czy jako pannie mlodej tez mi taki ladny zrobi, bylam u niej juz kilka razy, natomiast nie polecam pani korczak, w moim przypadku sie nie sprawdzila makijaz przecietny wygladalam okropnie, kolezanka mi poprawiala bo dobor podkladu i koloru cieni byl fatalny.
fryzjera nie znam zadnego dobrego ale nie polecam profesji na slub do kolezanki robilam u nich loki prostownica , porazka!!!! jedna strona rozkrecila mi sie po 2 godzinach czyli jeszcze w kosciele i wygladalam komicznie a zapalacilam chyba z 75 zl bylam wsciekla!!!
skowronek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 06:37   #32
karola0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez skowronek9 Pokaż wiadomość
ja polecam pania garstka z krakowskiej , makijaz rewelacyjny, robilam na wesele do kol, tylko sie zastanawiam czy jako pannie mlodej tez mi taki ladny zrobi, bylam u niej juz kilka razy, natomiast nie polecam pani korczak, w moim przypadku sie nie sprawdzila makijaz przecietny wygladalam okropnie, kolezanka mi poprawiala bo dobor podkladu i koloru cieni byl fatalny.
fryzjera nie znam zadnego dobrego ale nie polecam profesji na slub do kolezanki robilam u nich loki prostownica , porazka!!!! jedna strona rozkrecila mi sie po 2 godzinach czyli jeszcze w kosciele i wygladalam komicznie a zapalacilam chyba z 75 zl bylam wsciekla!!!
Hehe, mam zupełnie inne doświadczenia:
P.Garstka zupełnie nie trafiła, kiepsko wykonała mi makijaż - moze na słabych kosmetykach, może miała gorszy dzie n, w przeciwieństwie do p.Korczak. Byłam bardzo zadowolona, trzymał się długgggoo, praktycznie bez zadnych poprawek.

Już chyba wiem o co chodzi. Byłam jakiś czas temu umówić się do P. Korczak na Słonecznej, a tu małe zaskoczenie, jej już tam nie ma... Panie tam pracujące niechętnie wykrztusiły z siebie gdzie sie przeniosła - namawiajac jednocześnie na wizyte u nowej Pani kosmetyczki - zresztą nie podając adresu tylko okolicę. Może więc być tak, że koleżanka nie była u Korczak a u kogoś innego, zaś miłe panie tam pracujące nie poinformowały ze to nie ta osoba. Tym bardziej, że jak już odnalazłam w necie nową jej siedzibę to sie okazało że jest tam juz od marca. na marginesie - nowy gabinet ma niesamowity, bylam na zabiegu twarzy i podtrzymuje, ze dla mnie jest najlepsza.

Edytowane przez karola0
Czas edycji: 2011-12-14 o 07:26 Powód: nowe okolicznosci
karola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 21:57   #33
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Ja bylam zadowolona z uslug Pani Sylwii, ona ma studio delux na Malczewskiego przy Krakowskiej jest ta ulica Bardzo mila, mloda kobita. Z jej uslug bylam zadowolona, ceny rowniez dobre, takze polecam.
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:10   #34
aniaaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Fryzjer to napewno u Jamróga.
aniaaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 15:51   #35
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez karola0 Pokaż wiadomość
Hehe, mam zupełnie inne doświadczenia:
P.Garstka zupełnie nie trafiła, kiepsko wykonała mi makijaż - moze na słabych kosmetykach, może miała gorszy dzie n, w przeciwieństwie do p.Korczak. Byłam bardzo zadowolona, trzymał się długgggoo, praktycznie bez zadnych poprawek.

Już chyba wiem o co chodzi. Byłam jakiś czas temu umówić się do P. Korczak na Słonecznej, a tu małe zaskoczenie, jej już tam nie ma... Panie tam pracujące niechętnie wykrztusiły z siebie gdzie sie przeniosła - namawiajac jednocześnie na wizyte u nowej Pani kosmetyczki - zresztą nie podając adresu tylko okolicę. Może więc być tak, że koleżanka nie była u Korczak a u kogoś innego, zaś miłe panie tam pracujące nie poinformowały ze to nie ta osoba. Tym bardziej, że jak już odnalazłam w necie nową jej siedzibę to sie okazało że jest tam juz od marca. na marginesie - nowy gabinet ma niesamowity, bylam na zabiegu twarzy i podtrzymuje, ze dla mnie jest najlepsza.
Hej! Ja chodzę na zabiegi pielęgnacyjne do pani Korczak i uważam, że jest świetna! Delikatna, dokładna, sama zadbana, bardzo kulturalna, aż mi było troszkę głupio, gdy podziękowała mi za podniesienie głowy, żeby nałożyć czepek....także z czystym sumieniem polecam ją do zabiegów, zresztą drugi raz już na forum wiżażu mam nadzieję, że nie zostanę posądzona o jakaś niezdrową reklamę, bo naprawde warto do Niej iść.
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 13:37   #36
anulapg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Witam,jestem tu nowa ale mimo braku czasu zarejestrowalam sie zeby napisac swoja opinie o salonie p.E Korczak.Na makijazu sie troche znam znam maluje od kilkunastu lat,ale chcialam zablysnac na weselu jako gosc i postanowilam nie malowac sie sama tylko isc do konkurencji i to byl blad.Znalazlam ten zaklad na forum czytajac opinie,wiec wybralam jak myslalam najlepszy.Akutat pani E.Korczak nie bylo wiec nie moge powiedziec o niej zlego slowa bo nie wiem jak robi ale rozmawiajac z nie przez telefon polecila mi dziewczyne ktora u niej pracuje.Wiec poszlam,owszem dziewczyna bardzo mila itd ale nie to chodzi,powiedzialam ze chce wieczorowy,kilka kolorow,cos extra.Pierwsze co mnie juz zdenerwowalo to to ze fotel byl oddalony od kosmetykow do malowania o kilka krokow i ta dzieczyna co chwila musiala chodzic i nabierac te kolory,myslalam ze mnie trafi,jak pytalam jakiej firmy kosmetyki to ze i tak nie bede znac bo to tylko dla gabinetow kosmetycznych,jak sie okazalo nie bylo tam perlowych kolorow a jak wiadomo matowe wygladaja tak jak wygladaja.Napomkne jeszcze ze caly cien na oko byl malowany jednym pedzlem.Pospedzeniu godziny kosmetyczka pokazala mi to co zrobila przed nalozeniem tuszu.Jakiez bylo moje zaskoczenie jak sie zobaczylam,masakra,nic jeden kolor ,troche fioletu,jasnego i ciemnego i to wszystko,taki makijaz to ja robie w 10 min,na jednej nodze.Roz to byl naniesiony jednym machnieciem pedzla,nic go nie bylo widzc.Powiedzialam ze nie o to mi chodzilo ale co mialam zrobic,dzieczyna sie starala.Zaplacilam i wyszlam ,prwie placzac bo kasy szkoda.Wiem ze wiecej razy nie pojde napewno do nikogo.Przed weselem poprawilam co moglam.nie polecam bo moglabym sie tak rozpisywac jeszcze dlugo,moze dla kogos kto sie nie zna to jest ok ale dla mnie nie bylo ok.Pozdrawiam
anulapg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 18:29   #37
RosiAbate
Przyczajenie
 
Avatar RosiAbate
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez ryba___123 Pokaż wiadomość
Wiola?? daj spokoj, czytać nie potrafisz??? po co taka kryptoreklama.pisz:
cześć jestem eliza, otworzyłam mobilny salon, nie idzie mi bo ...... wiec chce sie zareklamować. a tak na marginesie jak u ciebie z sanepidem, sterylizacja narzędzi, książeczka zdrowia, us, zus, itd.
Wkurzaja mnie juz takie pseudofirmy, ktore wciskaja kit pod przykrywka zadowolownej klienki, tak jak u twojej poprzedniczki w tym watku kukuski promujacej podobe uslugi jak ty - jak bedziesz dobra klientki same do ciebie trafia.
I nie sil sie na odpowiedzi, ze to nie tak, ze nie ty, ze blebleble
Jezu, dziewczyno, nie masz swojego życia że tak najeżdżasz na wszystko?? Zajmij się czymś pożytecznym, idź na spacer, wyluzuj się bo kiedyś od tego jadu żyłka Ci pęknie :/ Jak ja nie nawidzę takich małp jak TY. To co robisz jest żałosne, Ty jesteś żałosna :/ żal mi Ciebie.
RosiAbate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 07:56   #38
ewelinatarnow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Hej jeśli chodzi o kosmetyczkę to polecam Ulę koralik, salom ma na ulicy Goslara. bardzo mila dziewczyna, robiła mi makijaż slubny i wyszlo ekstra.
Co do fryzjerów to nie wiem, ja sama bylam niezadowolona z mojej fryzury a robilam ja w Wyczesami.
Dziewczyny polecice jakies dobre imocne solarium.
ewelinatarnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 12:32   #39
marsjanka_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cześć Dziewczyny!
Nie jestem zbyt aktywną forumowiczką, a to dlatego, że zapisałam się tu tylko po to by zorientować się gdzie można zrobić ładny makijaż, kogo polecacie do wykonania fryzury ślubnej, u kogo piec ciasta weselne i kto wg Was robi godne polecenia bukiety ślubne
Parę miesięcy po ślubie postanowiłam się podzielić z Wami własnymi doświadczeniami.

Makijaż!
Klaudia Kłos- rewelacyjna, młoda, energiczna i przede wszystkim utalentowana dziewczyna. Pisać można by wiele, to trzeba po prostu zobaczyć. Podaje Wam adres jej profilu na fc http://www.facebook.com/klaudiaklosmakeupartist
Jeżeli jesteście zainteresowane, wystarczy do niej napisać, a ona odpowie Wam na wszystkie pytania. Dodam, że Klaudia zawsze przyjeżdża do domu klientek, co uważam, że jest dużym ułatwieniem w tym pełnym zamieszania dniu. Warto jednak zrobić sobie próbny makijaż, ponieważ Klaudia zapisuje wtedy krok po kroku jakiego koloru podkładu, cieni itd. używała, dzięki czemu w dniu ślubu nie musi niczego nowego dobierać i próbować. Taki próbny makijaż polecam zwłaszcza tym dziewczynom, które decydują się na doklejanie kępek rzęs. Ja np. ze zbyt dużą ilością kępek nie czułam się dobrze, zgłosiłam to Klaudii i w dniu ślubu dokleiła ich mniej i makijaż był idealny. Nie muszę dodawać, że pracuje na profesjonalnych kosmetykach, dzięki czemu makijaż utrzymuje się całą noc i jeszcze dłużej. Gdyby na poprawinach byli inni goście niż na weselu, na pewno nie zmyłabym swojego makijażu, bo naprawdę wyglądał bardzo dobrze po tych kilkunastu godzinach.
To tyle na temat makijażu. Dziewczyna naprawdę jest godna polecenia i wiem, że będę się u niej malować na każde wesele, na które będę szła .
Jeżeli jesteście zainteresowane, napiszcie do niej, umówcie się na próbny makijaż i wtedy same zadecydujecie. Taki próbny makijaż przecież do niczego nie zobowiązuje, ale i tak jestem pewna, że będziecie zadowolone )
marsjanka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 13:58   #40
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Podbijam temat, czy możecie polecić fajną kosmetyczkę z interesującymi pomysłami i indywidualnym podejściem do klientki ? a oprócz tego fryzjer, nie chciałabym nagle mieć na głowie kasku albo szablonowego upięcia, polecacie kogoś ?
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 14:49   #41
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez JustynkaPl Pokaż wiadomość
Podbijam temat, czy możecie polecić fajną kosmetyczkę z interesującymi pomysłami i indywidualnym podejściem do klientki ? a oprócz tego fryzjer, nie chciałabym nagle mieć na głowie kasku albo szablonowego upięcia, polecacie kogoś ?
masz na myśli kosmetyczkę czy wizażystkę????
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 09:05   #42
Martusiaaa2
Raczkowanie
 
Avatar Martusiaaa2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 145
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

To ja polecam Klaudię Kłos ona ma indywidualne podejście i potrafi wykonać każdy makijaż
Martusiaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 07:18   #43
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
masz na myśli kosmetyczkę czy wizażystkę????
raczej wizażystkę
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 11:53   #44
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez JustynkaPl Pokaż wiadomość
raczej wizażystkę
jeśli szukasz wizażystki która zajmuje się tym profesjonalnie mogę polecić siebie Jeśli będziesz zainteresowana możemy się skontaktować na priv.
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 10:54   #45
ewelinatarnow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez kindzia26 Pokaż wiadomość
witam poszukuje dobrej fryzjerki i kosmetyczki na wesele najlepiej gdyby przyjechała do domu mozecie mi pomoc ?
Hej Ja polecam pania ule z salonu na Goslara. tylko nie wiem, czy dojezdza do domu. Mi robila makijaz slubny i byłam zadowolona, bo trzymal sie cala noc

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Ja polecam Pania Ule z salonu koralik, bylam zadowolona. Bradzo fajne makijaże robi
ewelinatarnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 12:54   #46
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa2 Pokaż wiadomość
To ja polecam Klaudię Kłos ona ma indywidualne podejście i potrafi wykonać każdy makijaż
Może i ładne makijaże ale każdy wykonany podobnie. Na każdym kępki i tęcza. Brakuje tu czegoś ...hmm może kreatywności ...
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 10:59   #47
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Może i ładne makijaże ale każdy wykonany podobnie. Na każdym kępki i tęcza. Brakuje tu czegoś ...hmm może kreatywności ...
Hm, mnie wydaje się, że to kwestia kreatywności PMki i tego, jak ona sobie swój look wymyśliła. Mnie też malowała Klaudia i miałam tylko lekko wycieniowaną powiekę a za to szafirową kreskę... Obie byłyśmy zadowolone z tego co wyszło
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 18:06   #48
ilena306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Właścicielka Beauty Care w Tarnowie to nieuczciwa osoba, ostrzegam wszystkie dziewczyny które w przyszłości chcą sie starać o pracę w tym salonie. Niestety miałam ta wątpliwą przyjemność się o tym przekonać. Parę dni przychodziłam jak się okazało za free mimo że umowa niestety tylko słowna była inna. Pani ta okazała sie do tego stopnia zakłamana że nie odbierała moich telefonów po czym wszystkiego się wyparła. Nie polecam i ostrzegam.
ilena306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 13:27   #49
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cóż,,,,ja już 3,5 roku po ślubie przepraszam Dziewczyny które tu były i czekały na relacje a ja nie dotarłam Nie będę Was zanudzać relacją podam tylko namiary na ludzi, którzy sprawili, że ten dzień był jednym z najpiękniejszych w moim życiu i podeśle Wam kilka zdjęć, tak ku inspiracji

Ślub odbył się w Bochni 5 grudnia 209 roku
Makijaż ślubny : tuo viso - Pani Monika - cudny dojeżdżają do klienta - nie wiem czy nadal - w tarnowie . polecam gorąco

Fryzura - pani Ania Kocan - salonik na Krupniczej 29 w Tarnowie = polecam gorąco zaskoczyła mnie bardzooooo !!!!!!


No cóż - pozostało zaprosić was na relację zdjęciową pozdrawiam ciepło
Fotografia : ślub i polenner : Łukasz Lisiecki http://www.lukaszlisiecki.com/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura ślubna 1.jpg (24,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzzura ślubna 2.jpg (50,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele 3.jpg (23,0 KB, 40 załadowań)
paanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.