Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 13:15   #1081
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Rajni Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam. Matka wygląda na zmęczoną, wychudzoną i zastraszoną. Za to ojciec w porównaniu do niej wygląda na zdrowego i zadowolonego z życia. Nawet po zaginięciu córki nie wyglądał na kogoś, kto przeżywa właśnie dramat.
Takie mam wrażenie.
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby matka chorowała na depresję poporodową.
Właśnie udało mi się obejrzeć odcinek Uwagi i poraził mnie spokój tego całego Bartka... jeszcze jak mówił, że już nie ma siły płakać, że już wszystkie łzy zostały wypłakane... a wyglądał bardzo dobrze, nie widać było po nim ani trochę zmęczenia... no ale to tylko moje luźne dywagacje
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:16   #1082
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Współczesne igrzyska, to mi się nasuwa czytając niektóre komentarze w internecie. Lustrowanie rodziny na fb i nk - gdybym napisała co o tym myślę dostałabym pewnie dożywotniego bana. Więc określę to delikatnie: szczyt żenady i prostactwa. Upublicznienie nagrania z zeznań matki - ohydny występek, bo konsekwencje tego faktu są nazbyt oczywiste - czyli burza na portalach, niewybredne komentarze i kolejne cierpienie dla rodziny.

Szkoda, że żeruje się na tragedii i bólu ludzi szukając taniej sensacji i triumfując że miało się rację.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:16   #1083
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ale kretyn...
dokładnie! on to co mu się wydaje i przyjdzie do głowy ogłasza jako oficjalną wersję. I co, dla niego sprawa jest zamknięta, to mają się wszyscy rozejść i do widzenia?!
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:20   #1084
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie, ale domyślam się, bo inaczej to policja by ją przesłuchała, a nie prywatny detektyw. No i nie ogłaszał by tego portretu psychologicznego publicznie, bo się ośmieszył. (Jak on powiedział, o ile pamietam, młody mężczyzna 20-30lat, z problemami , młodzi mężczyźni z problemami porywają niemowlęta, żeby mieć pociechę?...
Z tego co ja wiem, to to był portret stworzony na podstawie informacji od matki. To była wersja. Nikt nie mówił, że tak na pewno wygląda porywacz i to na 100% było porwanie.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:21   #1085
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ale kretyn...
No nie do wiary Nóż mi się w kieszeni otwiera na tego człowieka... a ten komentarz? Tak, szumu narobił, obwieścił się bohaterem i żeby szybko zakończyć sprawę najlepiej powiedzieć, że dziecko ZWIERZYNA zjadła O lol.
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:23   #1086
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Dowiemy się pewnie więcej jak policja przesłucha matkę.
Trzeba czekać cierpliwie. Media to by chciały już natychmiast rozwiązania.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:23   #1087
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Rutkowski jest bardzo dziwnym człowiekiem... już w sprawie Iwony Wieczorek pokazywał na co go stać, jakiś czas temu też była jakaś akcja z nim związana...
Ogólnie ciekawa jestem czy jakiekolwiek jego ustalenia przydadzą się do rozwiązania tej zagadki, bo teraz to ja już w nic nie wierzę i nie wiem nawet czy przyznanie się do winy nie było przypadkiem sfingowane... (???)
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 13:23   #1088
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

on ma już swoją (jedyną słuszną) wersję wydarzeń i teraz trzeba tylko pod to podciągnąć fakty a jak czegoś nie wiadomo, to niech to wyjaśnia policja
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:24   #1089
Madame Lockheart
Raczkowanie
 
Avatar Madame Lockheart
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pretty Shitty City
Wiadomości: 155
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Poczekam aż zamiast Jackowskiego i Rutkowskiego oświadczenie wyda dla odmiany ktoś wiarygodny. To, że policja nadal bada inne tropy, a nie wierzy bezkrytycznie w doniesienia pana R., wydaje mi się oczywiste (panu detektywowi już nie). Nie ma ciała, nie ma rozwiązania zagadki.

Odpowiedziałam też sobie na pytanie, po co Rutkowski wrzucił filmik z przyznaniem się matki do upuszczenia dziecka. Myślę, że chciał się szybko wybielić, kiedy jego doniesienia nie znalazły żadnego potwierdzenia w rzeczywistości (bo póki co nie znalazły - nie wykluczam, że znajdą później). Jakby chciał pokazać wszystkim : "Patrzcie, nie wymyśliłem tego, ona naprawdę to powiedziała, a ja musiałem to sprawdzić".
__________________
Don't blame it on me, blame it on my wild heart.
Madame Lockheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:24   #1090
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
No nie do wiary Nóż mi się w kieszeni otwiera na tego człowieka... a ten komentarz? Tak, szumu narobił, obwieścił się bohaterem i żeby szybko zakończyć sprawę najlepiej powiedzieć, że dziecko ZWIERZYNA zjadła O lol.
no niestety to moze byc bardzo prawdopodobne, tutaj szczury wodne sa wielkosci małego psa.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:24   #1091
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Dopóki nie ma ciała albo dziecka to sprawa nie jest wyjaśniona.

Ciekawe, jaka zwierzyna grasuje w Sosnowcu, że jest w stanie pożreć półroczne dziecko w całości? To niewyobrażalne żeby nie było żadnych śladów np. części ubranka, bucik.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 13:27   #1092
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Właśnie udało mi się obejrzeć odcinek Uwagi i poraził mnie spokój tego całego Bartka... jeszcze jak mówił, że już nie ma siły płakać, że już wszystkie łzy zostały wypłakane... a wyglądał bardzo dobrze, nie widać było po nim ani trochę zmęczenia... no ale to tylko moje luźne dywagacje



To też będą moje luźne dywagacje - ale mam nieodparte wrażenie, że ojciec Madzi jest w to wszystko bardziej zamieszany, niż Nam się wydaje.
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:27   #1093
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ej dobra moze ten Rutkowski nie jest idealny, pewne jego akcje nie są potrzebne chodzi o te medialne ale wkońcu coś zdziałał, coś wyszło na jaw a jak by działała sama policja to nie wiadomo kiedy prawda ujrzała by swiatło dzienne
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:28   #1094
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

A ja mam taką "teorię", że Rutkowski może celowo miesza się w tym co mówi, oraz jest tak 100% przekonany o niewinności męża bo ... chce uśpić czujność osoby, która ogląda to wszystko a ma wiedzę o madzi np. pomocnik
Na tym etapie nie sądzę, żeby mówił całą prawdę
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:28   #1095
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

sama się w głowę uderzyła, sama to ciągnęła itd ale skoro tak było to gdzie jest ciało? dlaczego ta "kurtka" należała do starszego dziecka jak mówili dziennikarze na konferencji? Rutkowski wie że w sprawie tej dziewczyny z Gdańska dał ciała, ciągle ogłaszał ostateczne wersje i super ważne tropy i nic nie wykazał i tu też szybko ogłosił wersję ostateczną tylko znowu zapomniał o ciele.
a w Sosnowcu rozumiem że hieny żyją na wolności i inne dzikie zwierzęta i to wszystko blisko centrum?
u moich rodziców pod lasem nie raz widziałem padłą zwierzynę i jakoś żadne dzikie zwierzę się nią nie interesowało aby pożreć żeby nie został po niej ślad, a w mieście zainteresowała się zwierzyna małym dzieckiem?

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2012-02-03 o 13:31
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:28   #1096
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Dziewczyny a ja myślę że ciała nie ma bo dziecko żyje i jest gdzieś przetrzymywane. Ta cała akcja to może być jeden wielki szwindel tylko jeszcze nie wiadomo po co.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:30   #1097
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Rajni Pokaż wiadomość
Dopóki nie ma ciała albo dziecka to sprawa nie jest wyjaśniona.

Ciekawe, jaka zwierzyna grasuje w Sosnowcu, że jest w stanie pożreć półroczne dziecko w całości? To niewyobrażalne żeby nie było żadnych śladów np. części ubranka, bucik.
szczur wodny wciaga swoja ofiare do wody, a w przemszy podłoze jest bagniste, rejon jest dosc specyficzny i rozna zwierzyna sie tu pałeta.
Niewiem czemu tak naskoczylyscie na Rutkowskiego, on naprawde duzo zrobil i robi dla tej sprawy, non stop jest przy rodzinie, docieka .... wiem, ze jest rowniez "szołmenem" ale zna sie na robocie.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:32   #1098
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ale kretyn...
Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
No nie do wiary Nóż mi się w kieszeni otwiera na tego człowieka... a ten komentarz? Tak, szumu narobił, obwieścił się bohaterem i żeby szybko zakończyć sprawę najlepiej powiedzieć, że dziecko ZWIERZYNA zjadła O lol.
zawsze wiedzialam, ze to kretyn i dupek. taki z niego detektyw jak ze mnie renifer. smiesza mnie ludzie, ktorzy sa w niego zapatrzeni jak w obrazek, bo przy kazdej sprawie, jaka sie zajmuje, sa takie szopki.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no niestety to moze byc bardzo prawdopodobne, tutaj szczury wodne sa wielkosci małego psa.
taaa... razem z koscmi.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
szczur wodny wciaga swoja ofiare do wody, a w przemszy podłoze jest bagniste, rejon jest dosc specyficzny i rozna zwierzyna sie tu pałeta.
Niewiem czemu tak naskoczylyscie na Rutkowskiego, on naprawde duzo zrobil i robi dla tej sprawy, non stop jest przy rodzinie, docieka .... wiem, ze jest rowniez "szołmenem" ale zna sie na robocie.
na pierwszy rzut oka pomaga w kazdej sprawie. pozniej tylko wychodzi, ze wiecej szkody niz pozytku jest z jego dzialan.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:33   #1099
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

A może Matka sprzedała to dziecko
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 13:34   #1100
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Dajcie już spokój z tymi zwierzętami. Zaden zwierz nie połknie dziecka w ubraniu (ale be kurteczki i kocyka). Kto ma w domu psa i da mu kość do obgryzania (sorry za porównanie) lub ogląda animal planet to widzi jaki bałagan po tym zostaje.
Na bank coś byłoby widać. To nie era dinozaurów czy smoków połykających w całości...
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:34   #1101
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Konferencję obejrzałam, przeczytałam wątki i się pytam O co chodzi?

Nic juz nie rozumiem. Ten tekst o zwierzetach był po prostu nieprzyzwoity i niesmaczny. Jakie kino, horror? To w ogóle prawda?? O my God.

Nie zdziwiłabym się, jeśli matka byłaby w depesji poporodowej albo konfabulowała na prawo i lewo. Ta opowieść może być kolejnym kłamstwem.

Też uważam, że mama Madzi wygląda na chorą i zmęczoną, a ojciec kwitnie.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:35   #1102
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
A może Matka sprzedała to dziecko

w tej sytuacji to byłoby chyba najlepsze rozwiązanie tej sprawy...
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:35   #1103
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
A może Matka sprzedała to dziecko
oby....
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:35   #1104
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Kurcze, ale przecież Bartek w Uwadze mówił, żę pomógł jej znieść wózek, a później jechał z kolegą do sklepu. Ja zrozumiałam to tak, że kawałek jechali razem i później oni pojechali w jedną stronę, a ona poszła w drugą. Na klatce już czekał brat Magdy w gotowości, ale jak do tej pory nic więcej o nim nie słyszałam, ani go nei widziałam w żadnym reportarzu.
Pewnie przesłuchali i brata i tego kolegę, bo to dość oczywiste. Może nic ciekawego nie powiedzieli, dlatego to nie wyszło do mediów. Ale chyba ten kolega co z nimi jechał coś by zauważył jeśli to działo by sięzaraz po śmierci dziecka! Zwłaszcza, jeśli ojciec o tym wiedział.

Poza tym, nie wydaję mi się, żeby Katarzyna upuściła Magdę, a później wszystko sobie ułożyła w głowie na porwanie. Za mało czasu i zbyt duże emocje. Chyba, że stres potrafi, aż tak zmotywować..
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:35   #1105
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

nie no, wersja ze szczurami wodnymi to dla mnie totalna abstrakcja
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:37   #1106
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie no, wersja ze szczurami wodnymi to dla mnie totalna abstrakcja
Myślę, że nie tylko dla Ciebie...
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:38   #1107
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
zawsze wiedzialam, ze to kretyn i dupek. taki z niego detektyw jak ze mnie renifer. smiesza mnie ludzie, ktorzy sa w niego zapatrzeni jak w obrazek, bo przy kazdej sprawie, jaka sie zajmuje, sa takie szopki.


taaa... razem z koscmi.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------


na pierwszy rzut oka pomaga w kazdej sprawie. pozniej tylko wychodzi, ze wiecej szkody niz pozytku jest z jego dzialan.

jak wciagnie dziecko w bagno to juz nie ma szans odnalesc, chyba ze dobrze przekopią rzeke.
Obciazyc dziecko kamieniem tez nie sztuka ... nie wiadomo co jej do łba szczelilo, niestety mozna sie spotkac tutaj z taka praktyka zatapiania szczeniaków bardzo czesto.
Dzieki Rutkowskiemu przyznala sie ze cos zrobila z dzieckiem i ten oddal ja w rece policji, wiec chyba jego działania nie sa tak do d*** jak tu piszecie.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:39   #1108
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Niewiem czemu tak naskoczylyscie na Rutkowskiego, on naprawde duzo zrobil i robi dla tej sprawy, non stop jest przy rodzinie, docieka .... wiem, ze jest rowniez "szołmenem" ale zna sie na robocie.

Dokladnie Szacunek dla Rutkowskiego.

Mi jeszcze przez mysl przechodzi taka teza, ze moze ona faktycznie zrobila dziecku krzywde i nie dawala sobie z tym rady wiec sie przyznala. Jednak byla na tyle przytomna albo i cwana, ze podala calkiem inne miejsce ukrycia zwlok. Miala swiadomosc, ze jesli znajda cialo beda miec dowod na nia jak na dloni.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:39   #1109
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie no, wersja ze szczurami wodnymi to dla mnie totalna abstrakcja
Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Myślę, że nie tylko dla Ciebie...
wiem co mowie bo sie tu wychowalam, dorosły szczur wodny potrafi zaatakowac bawiace sie dziecko przy brzegu.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:40   #1110
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Właśnie udało mi się obejrzeć odcinek Uwagi i poraził mnie spokój tego całego Bartka... jeszcze jak mówił, że już nie ma siły płakać, że już wszystkie łzy zostały wypłakane... a wyglądał bardzo dobrze, nie widać było po nim ani trochę zmęczenia... no ale to tylko moje luźne dywagacje

Wprawdzie można się spierać, że każdy inaczej reaguje na podobne tragedie i trudno oceniać, ale moim zdaniem jego zachowanie było dość dziwne, tak jak i matki.
Unikanie kamery, poza tym niespójne zeznania, niewiedza matki, czy została uderzona czy nie, pozostawiając aspekt spaceru z małym dzieckiem o godz. 18 poza marginesem (bo zaraz będzie krzyk, że się czepiam).
Moim zdaniem to nie koniec sprawy

Szkoda dziecka, szkoda ludzi, którzy dziewczynki szukali, bo matka Magdy po prostu zrobiła ich w balona.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.