Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 14:52   #3961
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ja właśnie na drugie śniadanie odgrzewam canelloni z Biedronki, a do wieczora pewnie pochłonę jeszcze mnóstwo żarcia, bo okres mi się zbliża, więc głód mam podwójny
Co to jest, ile kosztuje, jak się robi i czy można tym zastąpić obiad? Bo już mam trochę dość naleśników z Biedronki, które jem za każdym razem kiedy nie ma nic na obiad u TŻ.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:34   #3962
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Co to jest, ile kosztuje, jak się robi i czy można tym zastąpić obiad? Bo już mam trochę dość naleśników z Biedronki, które jem za każdym razem kiedy nie ma nic na obiad u TŻ.
Canneloni to rurki z makaronu, są w takim tekturowym pudełku, są z farszem z mięsa mielonego i sosem pomidorowym, na wierzchu mają trochę sera żółtego, ale ja dodałam jeszcze dodatkowo więcej sera. Wystarczy włożyć na jakieś 10-15 minut do piekarnika albo mikrofalówki i gotowe. Nie pamiętam ceny, ale leży toto w Biedronce na dziale lodówek, tam gdzie inne tego typu potrawy (naleśniki, kopytka itp.).
Ja się najadłam, w opakowaniu są 4 sztuki, po 2 byłam już tak syta, że miałam dość No i smakowało mi

A jutro będę robić tę nowość z Winiary: makaronową patelnę z kurczakiem curry
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-02-03 o 15:35
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 00:06   #3963
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Szkoda. Może u Niemców albo na All się pojawią jakieś przyzwoite kolory.
Jakby był gdzieś np. jakiś mały testerek odcienia W1-W2 to bym się skusiła
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 07:56   #3964
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
http://www.bourjois.co.uk/catalog/ma...nifying_powder takie cuś, drobinek nie miał, ale był bardzo "atłasowy" w dotyku
Wczoraj macałam te pudry w Douglasie, całkiem fajne, faktycznie drobno zmielone, kosztowały 39,99zł. Teraz jest promocja, dostaje się pędzelek kabuki do zakupy pudru

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
u satysfakcja7 wzięłam Virtuose i Projectionist, a Sumptuous u black_house. Fajnie gdyby obie paczuszki doszły w poniedziałek
Dzięki, przyjrzę się tym aukcjom
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Brukselka fuj ale w takiej kombinacji to pewnie się inaczej prezentowała smakowo
Brukselka w takim wydaniu pycha, tylko brukselkę trzeba gotować z odrobiną cukru, żeby nie jechała kapuchą


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A no to nie za dobrze chciałabym ładny jasny kolor bez różu. Ale dobrze że u nas są, może potem rozszerzą paletę kolorów jak do nich dotrze że polskie kobiety w większości mają jasną cerę.
Widziałam je wczoraj w Rossmannie, i kolory nie były takie złe - musisz sama sprawdzić w świetle dziennym

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że miałam i że nie było to nic specjalnego... Ale nie wiem czy nie mylę właśnie z Biodermą.
Ja wczoraj Avene wziełam w promocji SP, użyłam 2 razy i jestem bardzo zadowolona, zlikwidował szorstkość i suchość rąk praktycznie nietychmiast Od razu się wchłania, nie klei i ładnie pachnie A Bioderma była faktycznie kiepska, chyba zużywałam ten krem do stóp
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moje zdrowe odżywianie leży i kwiczy przez ten mróz. Właśnie zjadłam na śniadanie pączka z kawą.
Do tego pomarańczka jako przeciwwaga, ale zawsze to już nie to samo.
A ja o dziwo mam zdecydowanie mniejszy apetyt zimą, nawet na słodkie, w zimę zawsze łatwiej mi jest zgubić kg niż latem.
Co prawda wciąż nie jem idealnie, ale udało mi się wykluczyć sporą część niezdrowego jedzenia i wprowadzić więcej warzyw i nabiału Moim ostatnim odkryciem są smażone na łyżce oliwy kiełki soczewicy, fasoli i cieciorki (gotowy mix do kupienia) - świetny dodatek do warzyw, sałatek czy dań obiadowych

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

PS. Byłam wczoraj w SP, kupiłam kilka niezbędników, czyli micel Eucerin, puder do włosów Taft, krem Avene i maskę Tołpy do włosów. Chciałam też żel Cleanance, bo na serię jest -20%, ale cena promocyjna jest i tak sporo wyższa, niż w aptece koło mnie Jestem teraz prawie pewna, że SP przy takich akcjach podwyższa niektórym produktom ceny podstawowe
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 08:25   #3965
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A marzy mi się naprawdę żółty podkład i w ogóle kuszą mnie 3 podkłady do zakupienia teraz: nowe L'Oreale Visible Lift Serum Absolut oraz Lumi Magique i nowy Rimmel, tylko tam pewnie koloru już nie znajdę. To tak abstrahując od planów zakupowych do makijażu ślubnego.
dla mnie Chanel ma najbardziej żółte podkłady
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nina, naprawdę piękny zbiór, moja ulubiona część to ta do ust
miło mi
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja wciąż się kwaszę, dumam, czy by nie zrobić po Effaclarze na wiosnę jakiejś kuracji kilkutygodniowej jakimś fajnym serum -biorę pod uwagę także sera EL... Ale nie wiem, czy akurat Idealist mi potrzebny, on odżywia / nawilża czy tylko taki bajer na pory?;D
nie, on ma mało wspólnego ze starym Idealistem, tzn. na pory raczej nie wpływa, ale ma poprawiać koloryt: rozjaśniać skórę, zmniejszyć zaczerwienienie, usuwać przebarwienia, plamy posłoneczne, potrądzikowe itp. używam przez tydzień i faktycznie twarz wygląda jakoś promienniej, ale to za krótko żeby widzieć większe efekty..
ma wit. C w składzie, ogólnie bardzo miłe w użyciu

w ogóle kusi mnie jakiś dobry krem, może właśnie od EL - myślałam o Hydrationist albo Daywear (ale ten jest lekko przeciwzmarszczkowy, nie wiem czy to nie za wcześnie )
i fajne wydaje się być serum Hydrationist, ale stacjonarnie nie widziałam, na stronie EL też nie ma
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dopiero? Jakoś późno u Was, ja już 20 stycznia byłam po wszystkich egzaminach
tak, ostatni egzamin mam 13 lutego w ogóle wczoraj zawaliłam egzamin, uczyłam się do niego kilka dni a i tak wątpię, że zdam strasznie się z tym czuję..

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Świetny zbiór! A z cieniami mam tak samo, jedna paletka i chyba za trzy cienie pojedyńcze
dzięki zawsze widziałam podobieństwo Twojego zbioru do mojego

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
PS. Byłam wczoraj w SP, kupiłam kilka niezbędników, czyli micel Eucerin, puder do włosów Taft, krem Avene i maskę Tołpy do włosów. Chciałam też żel Cleanance, bo na serię jest -20%, ale cena promocyjna jest i tak sporo wyższa, niż w aptece koło mnie Jestem teraz prawie pewna, że SP przy takich akcjach podwyższa niektórym produktom ceny podstawowe
ja też to zauważyłam, pomimo zniżek cena nie jest zachęcająca.. często tak miałam z Biodermą - o wiele taniej była w Ziko czy innych
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 13:46   #3966
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej, naszła mnie dziś ochota na zakup jakiegoś nowego błyszczyka. Wpadło Wam w oko może ostatnio coś fajnego w tej dziedzinie? Ostatnio używam tylko pomadki Bebe różanej i balsamu w słoiczku Oriflame, więc nudno tak jakoś
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:05   #3967
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie, on ma mało wspólnego ze starym Idealistem, tzn. na pory raczej nie wpływa, ale ma poprawiać koloryt: rozjaśniać skórę, zmniejszyć zaczerwienienie, usuwać przebarwienia, plamy posłoneczne, potrądzikowe itp. używam przez tydzień i faktycznie twarz wygląda jakoś promienniej, ale to za krótko żeby widzieć większe efekty..
ma wit. C w składzie, ogólnie bardzo miłe w użyciu
Dzięki za info, niemniej jednak skuszę się hyba na Hydracid C SVR, po próbce jestem oczarowana
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w ogóle kusi mnie jakiś dobry krem, może właśnie od EL - myślałam o Hydrationist albo Daywear (ale ten jest lekko przeciwzmarszczkowy, nie wiem czy to nie za wcześnie )
i fajne wydaje się być serum Hydrationist, ale stacjonarnie nie widziałam, na stronie EL też nie ma
Ja też chciałabym jakiś fajny krem na dzień, chyba jeszcze nie trafiłam na taki, który bym z chęcią kupiła ponownie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej, naszła mnie dziś ochota na zakup jakiegoś nowego błyszczyka. Wpadło Wam w oko może ostatnio coś fajnego w tej dziedzinie? Ostatnio używam tylko pomadki Bebe różanej i balsamu w słoiczku Oriflame, więc nudno tak jakoś
Dziś w Douglasie urzekł mnie różywy błyszczyk z Chanel z wiosennej kolekcji
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.

Edytowane przez madziarra
Czas edycji: 2012-02-05 o 22:10
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 09:13   #3968
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jakby był gdzieś np. jakiś mały testerek odcienia W1-W2 to bym się skusiła
Ja też.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dla mnie Chanel ma najbardziej żółte podkłady
No właśnie wiem że ma dość żółte, muszę Vitalumiere wziąć do testów, chociaż kilka lat temu nie mogłam dobrać odcienia.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:35   #3969
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej

Rzyrafko, home&you to sieciówka, jest też w Krakowie: http://home-you.com/pl/salony


Alez się wyleniłam w weekend, a mimo to jestem zmęczona W sobotę nawet chciałam zrobić zdjęcia kolorówce - akurat TŻ wyszedł, więc nie musiałam się przed nim wygłupiać Ułożyłam równiutko róże i rozświetlacze, wyjęłam aparat... i przy pierwszym zdjęciu padła mi bateria

Za to pochwalę się, że w piątek pojechałam sobie do maca... i kupiłam rozświetlaczo-róż Redhead.... i błyszczyk Fresh Air (który zresztą Tobie Isa polecam, jest śliczny). Błyszczyk nie był planowany
A wczoraj widziałam w Naturze nowości z Catrice, podobał mi się róż, ale była duża kolejka a TŻ stał mi przy ramieniu, więc zrezygnowałam z zakupów... Może dzisiaj się uda I to by był definitywny koniec zakupów kolorówki na jakiś dłuższy czas
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:27   #3970
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Za to pochwalę się, że w piątek pojechałam sobie do maca... i kupiłam rozświetlaczo-róż Redhead.... i błyszczyk Fresh Air (który zresztą Tobie Isa polecam, jest śliczny). Błyszczyk nie był planowany
A wczoraj widziałam w Naturze nowości z Catrice, podobał mi się róż, ale była duża kolejka a TŻ stał mi przy ramieniu, więc zrezygnowałam z zakupów... Może dzisiaj się uda I to by był definitywny koniec zakupów kolorówki na jakiś dłuższy czas
A ja mam The Wee Coquette Isa Ty chyba lubisz Juicy Tubes, prawda? W takim razie MAC powinien ci się spodobać, bo też jest gęsty i lepki
Iza zastanawiałam się na tym Redhead, ale sama nie wiem... chyba nowy róż Fresh Honey mi wystarczy, prawda?

Isa opowiedz mi coś o olejowaniu włosów - co jest Twoim hitem, jak często to robisz; czym zmywasz i czy polecasz jakiś konkretny szampon?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:30   #3971
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Właśnie, Isa, Ty miałaś Amlę? Jakie efekty stosowania? Jesteś zadowolona?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 10:49   #3972
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A ja mam The Wee Coquette Isa Ty chyba lubisz Juicy Tubes, prawda? W takim razie MAC powinien ci się spodobać, bo też jest gęsty i lepki
Iza zastanawiałam się na tym Redhead, ale sama nie wiem... chyba nowy róż Fresh Honey mi wystarczy, prawda?
Ja myślałam właśnie nad tym różem, ale stwierdziłam, że Redhead musi mi wystarczyć
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:50   #3973
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

No właśnie wiem że ma dość żółte, muszę Vitalumiere wziąć do testów, chociaż kilka lat temu nie mogłam dobrać odcienia.
Ja miałam Vitalumiere 20, kolor bardzo mi pasował. Ale teraz nie wyobrażam sobie powrotu do płynnych podkładów. Mineralne prochy sprawdzają się u mnie rewelacyjnie, lubię tworzyć własne mieszanki, moge dosypać odpowiednią dla mnie ilość pudru bardziej żółtego lub oliwkowego i mam odcień jaki mi najbardziej pasuje

Coś mi się kojarzy, że jakieś podkłady Vichy też mają fajny żółtawy odcień, nie pamiętam teraz nazwy.

i wszystkiego najlepszego

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Isa opowiedz mi coś o olejowaniu włosów - co jest Twoim hitem, jak często to robisz; czym zmywasz i czy polecasz jakiś konkretny szampon?
Ja używam olejów niezbyt długo ale pierwsze efekty są widoczne, włosy są miękkie, gładkie, lśniące. Używam olejków Alterry; pomarańczowego(tego na cellulit) i papaja+migdał, olejku arganowego, przy okazji zużywam resztki suchego Nuxe.
Nakładam na włosy dwa razy w tyg i zmywam najzwyklejszym szamponem Barwy bez silikonów. Ze zmyciem nie ma problemów, czasem dla pewności myję 2 razy.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 12:08   #3974
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej, dziękuję za typy błyszczykowe

Zgłosiłam się właśnie do tego wizażowego konkursu Garnier. Może mi się poszczęści, ale znając moje szczęście...


Co do olejów: Amlę (klasyczną) jeszcze wciąż mam i Vatikę (obie bardzo wydajne, więc jeszcze spokojnie mi na pewien czas starczą). Jeszcze posiadam aktualnie resztkę zwykłego oleju kokosowego, ale używam go do ciała.
Amla jest wg mnie lepsza do skóry głowy, z kolei Vatika na końcówki. Po Amli bowiem końce czasem nie są tak gładkie jakbym chciała.
Staram się olejować przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Zwykle tuż po powrocie z pracy nakładam na całe włosy i trochę wmasowuję w skórę głowy. Potem spinam włosy i myję wieczorem, więc zawsze te kilka godzin olej siedzi na nich i się wchłania
Do zmywania podobno powinno się używać szamponów bez SLS, ale ja myję tym co mam akurat pod ręką. Zdarzyło mi się np., że po szamponie Joanna z miodem i mlekiem nie do końca domywały mi się włosy i były tłustawe. Dlatego wolę jednak użyć np. zwykłego szamponu pokrzywowego lub z czarną rzepą, teraz mam jeszcze Elseve z mleczkiem pszczelim. Każdy z nich zmywa dobrze oleje: głowa następnego dnia się nie przetłuszcza, włosy też nie są przyklapnięte (chodzę spać w lekko wilgotnych).


Ja lubię oba te oleje głównie za to, że włosy się po nich błyszczą, co przy moich biednych trzech kłakach na krzyż sprawia, że wyglądają na grubsze, gęściejsze i zdrowsze. Na porost raczej nie wpływają, za to od 2-3 tygodni łykam Vitapil z biotyną i wydaje mi się, że po nim mi przybyło baby hair Poza tym Vitapil ma kilka składników w większej dawce niż Belissa, choć nie zawiera z tego co pamiętam skrzypu ani pokrzywy tylko drożdże i inne witaminki.

sleppy ja właśnie się czaję na te olejki Alterry, bo na blogach widziałam, że są polecane
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 16:01   #3975
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Szampony z SLS podobno wymywają wszystko co cenne w olejach. Ja używam szampon Nivea dla dzieci i zdarza się, że musze szampon nałożyć nawet 5 razy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 16:31   #3976
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa ja nałożyłam w sobotę olej Alterry, bałam się, że nie będę mogła go zmyć, ale na szczęście sobie poradziłam miałam wrażenie, że włosy są gładsze i bardziej miękkie w dotyku, ale nie wiem czy to możliwe, żeby efekty były aż tak zauważalne moje włosy przez te mrozy marnie się kręcą, poza tym chciałabym je zapuścić, więc pół dnia spędziłam na czytaniu o OMO i olejowaniu. Przed chwilą znowu nałożyłam olej, nie mam niestety szamponu bez SLS, nie wiem co kupić.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 19:05   #3977
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Sleepy dziękuję

Muszę też zacząć olejować włosy i coś łykać, żeby chociaż trochę je ruszyło do maja bo nie będzie co upinać na mojej głowie. Kusi mnie Amla, kusi Alterra ale na razie chyba poprzestanę na resztce suchego Nuxe, to dobry pomysł żeby go do tego zużyć bo dostałam od niego mega uczulenia.


Kupiłam dzisiaj suknię ślubną w końcu wklejam foto, pas jest taki jak na drugim zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_sincerity_3517-_36_38_185_empire.jpg (21,5 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tmp20110509_608961.jpg (20,0 KB, 63 załadowań)
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 05:56   #3978
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Isa ja nałożyłam w sobotę olej Alterry, bałam się, że nie będę mogła go zmyć, ale na szczęście sobie poradziłam miałam wrażenie, że włosy są gładsze i bardziej miękkie w dotyku, ale nie wiem czy to możliwe, żeby efekty były aż tak zauważalne moje włosy przez te mrozy marnie się kręcą, poza tym chciałabym je zapuścić, więc pół dnia spędziłam na czytaniu o OMO i olejowaniu. Przed chwilą znowu nałożyłam olej, nie mam niestety szamponu bez SLS, nie wiem co kupić.
Efekty są zauważalne nawet po pierwszym użyciu Ja np. po pierwszym użyciu Amli byłam w szoku jak zobaczyłam niesamowity błysk na włosach. W dodatku w dotyku wydawały się być grubsze, a naturalnie mam cienkie piórka.

Hosenko no właśnie, ja się obawiam, że zmywając oleje szamponami dla dzieci miałabym tłuste włosy. Myję zatem ziołowymi lub zwykłymi z drogerii, ale robię tak, że pienię tylko skórę głowy, a resztę zmywam właściwie tylko tą pianą spływającą
Podobno przy suchych końcówkach taka metoda mycia jest najlepsza.

ice super sukienka Wygląda na zwiewną, mi się takie podobają.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:27   #3979
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dzięki za info, niemniej jednak skuszę się hyba na Hydracid C SVR, po próbce jestem oczarowana
taki fajny?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Za to pochwalę się, że w piątek pojechałam sobie do maca... i kupiłam rozświetlaczo-róż Redhead.... i błyszczyk Fresh Air (który zresztą Tobie Isa polecam, jest śliczny).
bardzo ładny ale na Temptalii swatche błyszczyków są ostatnio okropne, nie wiem czemu, ale są takie białe, zupełnie inne niż w rzeczywistości
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja miałam Vitalumiere 20, kolor bardzo mi pasował.
ja też go miałam, teraz mam Vitalumiere Aqua i tu też są świetne żółciutkie odcienie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR=Teal]
Zgłosiłam się właśnie do tego wizażowego konkursu Garnier. Może mi się poszczęści, ale znając moje szczęście...
chyba już Ci się poszczęściło, bo z tego co czytałam na innych wątkach, to tylko 200 osób dostało PW z informacją o zgłoszeniu się do ankiety, także pewnie coś dostaniesz jak już wypełnisz
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj suknię ślubną w końcu wklejam foto, pas jest taki jak na drugim zdjęciu.
bardzo ładna
tylko trochę niebezpieczna, tzn. bardzo często trudno ją dopasować na biuście i w większości przypadków odstaje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 08:52   #3980
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chyba już Ci się poszczęściło, bo z tego co czytałam na innych wątkach, to tylko 200 osób dostało PW z informacją o zgłoszeniu się do ankiety, także pewnie coś dostaniesz jak już wypełnisz
O, a ja myślałam, że to wszyscy dostali W sumie teraz doczytałam, że w tym PW jest info o tym, że oceniałam produkty Garniera w KWC, a w sumie często coś z tej marki kupuję i może dlatego dostałam wiadomość.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:52   #3981
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice super sukienka Wygląda na zwiewną, mi się takie podobają.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
bardzo ładna
tylko trochę niebezpieczna, tzn. bardzo często trudno ją dopasować na biuście i w większości przypadków odstaje

Dziękuję
nie jest niebezpieczna, dobrze się układała nawet teraz jak była odrobinę za duża. Jest lekka zwiewna i chyba to jednak prawda, że jak się włoży 'tę jedyną sukienkę' to się wie, że to ta, którą trzeba kupić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:18   #3982
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zgłosiłam się właśnie do tego wizażowego konkursu Garnier. Może mi się poszczęści, ale znając moje szczęście...
Też wypełniłam Ale zdziwiło mnie, że niby aktywnie oceniam ich kosmetyki - ostatnią recenzję na kwc napisałam co najmniej rok temu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj suknię ślubną w końcu wklejam foto, pas jest taki jak na drugim zdjęciu.
Bardzo ładna! Ten dół zrobiony jest z muślinu? Bo jeśli tak, to też taki miałam A ma koło na dole, czy jest bez?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
bardzo ładny ale na Temptalii swatche błyszczyków są ostatnio okropne, nie wiem czemu, ale są takie białe, zupełnie inne niż w rzeczywistości
Też to zauważyłam, mi się wydaje, że ona ma po prostu sporo ciemniejsze usta niż np ja, więc na niej większość jasnych błyszczyków i szminek będzie źle wyglądać...

Kupiłam wczoraj nowy róż Catrice (super się nim maluje! A jeszcze 2 lata temu nie spojrzałabym w ogóle w stronę róży) i cień mineralny Lunch at Tiffany's z nowości
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:20   #3983
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ice śliczna suknia będzie się pięknie komponować z majowym, wiosennym słońcem

trochę zazdroszczę, bo mnie temat ślubny przestał zupełnie dotyczyć
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:30   #3984
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Zapomniałam jeszcze napisać, że wczoraj byłam na Rzezi i jestem oczarowana grą Waltza, uwielbiam tego aktora i bym najchętniej ciągle na niego patrzyła, głównie on mnie śmieszył. Chociaż pozostała trójka też świetnie grała

Hej Nosku! A Ty lokalizację wpisałaś dla żartu, czy mam Ci zazdrościć dalekich podróży?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:32   #3985
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Iza no niestety to żart, a raczej wielkie marzenie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:14   #3986
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Bardzo ładna! Ten dół zrobiony jest z muślinu? Bo jeśli tak, to też taki miałam A ma koło na dole, czy jest bez?
Muślin, bez koła. Ma halkę na dole z tiulu, to dla mnie wystarczająco dużo (a nawet aż za), nie chciałam koła.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ice śliczna suknia będzie się pięknie komponować z majowym, wiosennym słońcem

trochę zazdroszczę, bo mnie temat ślubny przestał zupełnie dotyczyć
Dziękuję, mam nadzieję że będzie to słoneczny maj.

A co to się u ciebie podziało?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:55   #3987
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Iza no niestety to żart, a raczej wielkie marzenie
Heh, szkoda, ale na pewno kiedyś się spełni
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Muślin, bez koła. Ma halkę na dole z tiulu, to dla mnie wystarczająco dużo (a nawet aż za), nie chciałam koła.
No to tak samo jak moja sukienka Ja też nie chciałam koła, chociaż panie w salonach mówiły, że się wygodniej chodzi i tańczy, a bez koła to się wszystko plącze - nic z tych rzeczy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:36   #3988
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No to tak samo jak moja sukienka Ja też nie chciałam koła, chociaż panie w salonach mówiły, że się wygodniej chodzi i tańczy, a bez koła to się wszystko plącze - nic z tych rzeczy
Moim zdaniem koło nie pasuje w ogóle do muślinu czy lekkich sukienek, tylko do takich bardzo strojnych i obszernych. Ja chciałam w ogólet bez halki początkowo, ta ma wszystą i chyba dobrze, ale w salonie mnie próbowali namówić na drugą, ale nie chcę.

Właśnie przed chwilą odkryłam, że zapomniałam dzisiaj pomalować rzęsy tuszem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:52   #3989
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziękuję, mam nadzieję że będzie to słoneczny maj.
Musi być słoneczny.
Cytat:
Napisane przez iceflower
A co to się u ciebie podziało?
Wszystko poszło w przeciwnym kierunku. Rozstaliśmy się.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:54   #3990
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

No to szkoda, współczuję bardzo.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.