Zaręczyny - wątek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-05, 23:29   #541
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zareczyny we dwoje czy w towarzystwie???

hie hie rodzice to nie osoby trzecie.
Pragne przypomniec ze to oni cie splodzili wiec sa to najblizsi ludzie.Narzeczonego czasem sie zmienia ,a rodzica wciaz pozostaja ci sami
Najlepsze rozwiazanie to najpierw kameralne zareczyny we dwoje a pozniej oficjalna impreza dla rodzicow.Tak chyba robi wiekszosc par
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 07:15   #542
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: zareczyny we dwoje czy w towarzystwie???

Mnie mój ukochany zaskoczył zaręczynami (mimo, że jesteśmy razem prawie 7 lat). Byliśmy sami a jedynymi świadkami ukochane góry...
Nie wyobrażam sobie sytuacji, aby planować wspólne oświadczyny! Może beznadziejną romantyczką jestem?!

Rodzicom powiedzieliśmy kilka dni po fakcie jak już trochę ochłoneliśmy...
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 10:07   #543
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: zareczyny we dwoje czy w towarzystwie???

Ja miałam zaręczyny tylko oficjalne, przy rodzicach, więc tajemnicą i zaskoczeniem one nie były.. Natomiast samo to, że mój TŻ chce mi się oświadczyć było dla mnie totalnym mega zaskoczeniem Po prostu pewnego dnia przyjechał do mnie i powiedział, że jedziemy kupić pierścionek zaręczynowy(który właściwie już wybrał, ja miałam tylko zaakceptować no i dobrać rozmiar). Szczerze mówiąc to trochę żałuję, że nie było romantycznego wieczoru we dwoje, na który po cichu liczyłam przez całe dwa tygodnie, od momentu kupienia pierścionka do uroczystego obiadku zaręczynowego..ehh
Dlatego polecam zaręczyny we dwoje, myślę, że w każdej kobiecie jest chociaż odrobina romantycznej natury i taką intymną chwilę będzie wspominać ze znacznie większym sentymentem niż powiedzenie TAK przy całej rodzinie Oczywiście potem można zorganizować jakąś kolacyjkę co by się podzielić szczęściem z najbliższymi i omówić sprawy "techniczne".

Gratuluję serdecznie i życzę żeby ta chwila była dokładnie taka jaką sobie wymarzyłaś!!
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:16   #544
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: zareczyny we dwoje czy w towarzystwie???

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Ja miałam zaręczyny tylko oficjalne, przy rodzicach, więc tajemnicą i zaskoczeniem one nie były.. Natomiast samo to, że mój TŻ chce mi się oświadczyć było dla mnie totalnym mega zaskoczeniem Po prostu pewnego dnia przyjechał do mnie i powiedział, że jedziemy kupić pierścionek zaręczynowy(który właściwie już wybrał, ja miałam tylko zaakceptować no i dobrać rozmiar). Szczerze mówiąc to trochę żałuję, że nie było romantycznego wieczoru we dwoje, na który po cichu liczyłam przez całe dwa tygodnie, od momentu kupienia pierścionka do uroczystego obiadku zaręczynowego..ehh
Dlatego polecam zaręczyny we dwoje, myślę, że w każdej kobiecie jest chociaż odrobina romantycznej natury i taką intymną chwilę będzie wspominać ze znacznie większym sentymentem niż powiedzenie TAK przy całej rodzinie Oczywiście potem można zorganizować jakąś kolacyjkę co by się podzielić szczęściem z najbliższymi i omówić sprawy "techniczne".

Gratuluję serdecznie i życzę żeby ta chwila była dokładnie taka jaką sobie wymarzyłaś!!

Serdecznie dziekuje za opisanie swoich przezyc. Dziekuje tez za gratulacje. Mam nadzieje ze moj jedyny jeszcze raz przemysli te sprawe i zrobi mi niespodzianke.
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:22   #545
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: zareczyny we dwoje czy w towarzystwie???

Nasi rodzice sie juz poznali Boje sie tylko tego ze przyszli tescie jakos zmienia stosunek do mnie, ze cos im sie nie spodoba, bo mojego faceta zabiera mi wojsko na 9 miesiecy a on chce koniecnie zareczyc sie przed wyjazdem. zreszta ja tego tez bardzo chce!!) PROSZE o opisy jak sie zmienily wasze stosunki z przyszlymi tesciami po zareczynach. Zmienilo sie wogole cos????? POZDRAWIAM wszystkich czekamna odpowiedzi
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 22:27   #546
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: zareczyny we dwoje czy w towarzystwie???

Cytat:
Napisane przez madla Pokaż wiadomość
Mnie mój ukochany zaskoczył zaręczynami (mimo, że jesteśmy razem prawie 7 lat). Byliśmy sami a jedynymi świadkami ukochane góry...
Nie wyobrażam sobie sytuacji, aby planować wspólne oświadczyny! Może beznadziejną romantyczką jestem?!

Rodzicom powiedzieliśmy kilka dni po fakcie jak już trochę ochłoneliśmy...

My tak samo zareczylismy sie na urlopie nad morzem bez żadnych świadków (ale było to częściowo zaplanowane tzn wiedziałam, ze Ustka bedzie naszym wyjatkowym miejscem (zawsze o tym marzyłam), ale dzien, sposób zareczyn itp należał cakowicie do inicjatywy partnera).Rodzicom przed wyjazdem cos napomknelismy ale oficjalnie każdy dowiedział sie po naszym powrocie.Nie było żadnego spotkania moich rodziców z teściową itp.nie mielismy takiej potrzeby i z naszego punktu widzenia troche to staroswieckie
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 12:04   #547
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Cos o zareczynach!

u nas jest tak.rozmawialiśmy z chłopakiem o tym i chcemy żeby to wyglądalo tak że on mi sie oświadcza,a potem jest co najwyżej oficjalny obiad dla rodzicow.ale bez planowania od razu daty slubu itp.

tylko teraz pytanie.po zareczynach wypada mieszkac oddzielnie czy razem?? bo wiadomo ze wszystko zalezy od tego czy bedzie nas stac na wynajecie czegos.a jak to było u was??
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 13:33   #548
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Cos o zareczynach!

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
tylko teraz pytanie.po zareczynach wypada mieszkac oddzielnie czy razem?? .a jak to było u was??
A co to znaczy wypada?

Zrobcie tak, jak Wam sie podoba i jakie macie mozliwosci.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 20:12   #549
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Cos o zareczynach!

Zareczyny to nie ślub, który "zobowiązuje"do wspólnego zamieszkania.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 22:39   #550
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Zaręczyny ..

Czesc wszystkim chce sie z wami podzielic moim szczesciem. Od 2 dni jestem szczesliwa nazeczona!! zrobilismy niespodzianke moim rodzicom niezle byli zdziwieni. mama sie poplakala. no i byly takie tradycyjne jakich chcial moj chlopak!! przyjechal ze swoimi rodzicami, z kwiatami dla mamy i wodeczka dla ojca- poprosil o moja reke, jak sie zgodzili podszedl do mnie z kwiatami i pierscionkiem i zapytal czy zostane jego zona!! Wiedzialam ze to nastapi w ten dzien ale i tak emocje wziely gore, bylam tak zdenerwowana i szczesliwa zarazem, rece mi sie trzesly a kolana mialam miekkie i musialam usiasc bo nie bylam w stanie stac. Sorki moze troche przynudzam ale bardzo sie ciesze ze to nastapilo

Mam teraz pytanko Zmienily sie jakos wasze stosunki z przyszlymi tesciami po zareczynach?? prosze o odpowiedzi!! pozdrawiam
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 11:16   #551
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Zaręczyny ..

mika83 gratuluje zaręczenia się Fajowo być narzeczoną,co nie???
Ja ci nie odpowiem na te pytanie,bo nie mam już teściów
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 12:04   #552
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Zaręczyny ..

Cytat:
Napisane przez mika85 Pokaż wiadomość
Mam teraz pytanko Zmienily sie jakos wasze stosunki z przyszlymi tesciami po zareczynach?? prosze o odpowiedzi!! pozdrawiam
Takze gratuluje Tobie zaręczyn , ja mam tylko teściową i wieśc o naszych zaręczynach nie wpłyneła jakos specjalnie na nasze relacje, mogłabym powiedziec, ze z pewnych powodów osobistych rzadko sie widujemy, niewspominając już o wspólnej rozmowach
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 23:18   #553
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Zaręczyny ..

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
mika83 gratuluje zaręczenia się Fajowo być narzeczoną,co nie???
Ja ci nie odpowiem na te pytanie,bo nie mam już teściów

Bardzo dziekuje za gratulacje. niestety dlugo sie nie nacieszylam sie nazeczonym Wyjechal dzisiaj do wojska Smutno mi .

"Takze gratuluje Tobie zaręczyn , ja mam tylko teściową i wieśc o naszych zaręczynach nie wpłyneła jakos specjalnie na nasze relacje, mogłabym powiedziec, ze z pewnych powodów osobistych rzadko sie widujemy, niewspominając już o wspólnej rozmowach "

Dzisiaj tata mojego jedynego powiedzialmi ze mimo iz Krzys jest we wojsku mam czasami wpadac na kawke. Z regoly rozmowy sa o wszystkim i o niczym ale nie jest zle . tak na marginesie na kiedy planujecie wielki dzien?? My myslimy o sierpniu lub wrzesniu 2008. pozdrawiam.
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 23:19   #554
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Zaręczyny ..

widze ze juz gadamy we watku yeddana upolowana fajnie!!
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:31   #555
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Zaręczyny ..

Cytat:
Napisane przez mika85 Pokaż wiadomość
Dzisiaj tata mojego jedynego powiedzialmi ze mimo iz Krzys jest we wojsku mam czasami wpadac na kawke. Z regoly rozmowy sa o wszystkim i o niczym ale nie jest zle . tak na marginesie na kiedy planujecie wielki dzien?? My myslimy o sierpniu lub wrzesniu 2008. pozdrawiam.
My myślimy o 18.10.2008 na początku tez miałbyć sierpień-wrzesień, ale jakos ten październik związny jest z miesiącem w którym sie poznaliśmy, mamy bardzo miłe wspomnienia, no a ja w dodatku bardzo sentymentalna jestem ...
Pozdrawiam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:07   #556
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Zaręczyny ..

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
My myślimy o 18.10.2008 na początku tez miałbyć sierpień-wrzesień, ale jakos ten październik związny jest z miesiącem w którym sie poznaliśmy, mamy bardzo miłe wspomnienia, no a ja w dodatku bardzo sentymentalna jestem ...
Pozdrawiam

Ja mysle o 13.9.2008 moi rodzice brali slub 13. i szczesliwie przezyli juz 33 lata podejrzewam ze Moj jedyny mi powie ze to ja mam wybrac. Dopiero teraz sie zorientowalam ze my poznalismy sie we wrzesniu . jeszcze momentami nie moge uwierzyc w to ze juz planuje date slubu, niby jeszcze 2 lata ale to tak szybko przeleci..... ze nawet sie nie zorientujemy a bedziemy tydzien przed . pozdrawiam
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:20   #557
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Zaręczyny ..

Witam
W sumie założyłam swój wątek, ale i tutaj się wypowiem
Od dwóch dni jestem narzeczoną. Było to dla mnie kompletne zaskoczenie, bo byłam pewna, że mój TŻ oświadczy mi się dopiero po jego obronie. A tu taka niespodzianka. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest, że jeszcze w ciągu dnia rozmawiałam z moją babcią odnośnie obiadu i babcia się zapytała czy mój narzeczony coś tam lubi, bo dzisiaj będzie. No a ja zwróciłam babci uwagę, że to mój chłopak a nie narzeczony No i tak jeszcze chwilę rozmawiałyśmy i mówię, że pewnie po obronie się zaręczymy. A wieczorem taka niespodzianka..
Poszliśmy do restauracji. Luźna rozmowa i atmosfera. A tu nagle mój TŻ wyciąga pudełko, otwiera je i pyta czy zostanę jego żoną? Szok. Szczena w dół. Łzy spływają po policzkach i z zaskoczenia zapomniałam języka w buzi Aż TŻ się zapytał jeszcze raz czy zostanę jego żoną? Odpowiedziałam TAK! i rzuciłam się w ramiona.
Po powrocie do domu przedstawiłam babci mojego narzeczonego a jak mama wróciła późno z pracy, to myśmy już w łóżeczku leżeli, mama weszła i coś tam się pyta, a ja do mamy, że chcę jej przedstawić mojego narzeczonego. Mama z wrażenia usiadła na skraju łóżka i tylko powiedziała, jezu jakie ja mam stare dzieci (mój brat dzień wcześniej do wojska pojechał..).
A wczoraj pojechaliśmy do mamy mojego TŻ i tam mój TŻ mnie przedstawił mamie jeszcze raz, już jako narzeczoną.
I tak po krótce wyglądały moje dwa dni

Załączam również zdjęcia mojego cuda ;D

Edytowane przez evilcia
Czas edycji: 2007-07-03 o 22:21
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 16:34   #558
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Zaręczyny ..

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Załączam również zdjęcia mojego cuda ;D
Bardzo ładny pierścioneczek, taki delikatny
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 20:24   #559
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Zaręczyny ..

ja też się ciesze od wczoraj jesteśmy narzeczeństwem parą byliśmy 4lata i miesiąc,ostatnio oglądałam ,że taki mi się podoba,a tu ten wymarzony pierścionek,ale ja nie chciałam złotego a białe złoto za drogie więc się ciesze,że mam srebrny i się ciesze
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 11:44   #560
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Zaręczyny ..

Evilcia,dra gratuluje wam serdecznie....

Evilcia bardzo ładny pierścionek. Chociaż to już pewnie wiesz
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 15:36   #561
ewelins
Raczkowanie
 
Avatar ewelins
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnów, małopolska
Wiadomości: 61
GG do ewelins Send a message via Skype™ to ewelins
Dot.: Zaręczyny ..

Cześć dziewczyny!
Od moich zaręczyn minęlo juz prawie dwa lata, a od 3 miesięcy jestem szczęśliwą mężatką ale jakoś tak czytajac Wasze wypowiedzi wróciły wspomnienia tego pięknego dnia, kiety to mój TŻ zapytał czy zostanę jego żoną....
A dokładnie było to 24 grudnia! Po wigilii przyjechał do mnie do domu. Posiedzielismy trochę po czym mielismy jechac do jego rodziców. No ale, mój ukochany najpierw zawiózł mnie do swojego nowego mieszkania. Tam w pokoju stała przepiękna choinka... Byłam nia bardzo zaskoczona i oczarowana Tym bardziej, że przed Świętami pytałam czy będziemy ubierali choinkę na nowym mieszkanku, a mój TŻ odpowiedział, ze jeszcze w tym roku może sobie darujemy Stwierdziłam, ze chyba ma rację ponieważ mieszkanko dopiero było w stanie "urządzania".
No ale... choinka to był dopiero początek Tymczasem ja odebrałam ją jako najwspanialszy prezent tego dnia No ale... po chwili mój TŻ powiedział: "Kochanie, przyjżyj się dobrze tej choince, bo ma w sobie coś niezwykłego" Przyglądałam się dobrych kilka minut w ramionach ukochanego zanim dosrzegłam na jednej z gałązek maleńkie pudełeczko W jednym momencie poczułam się jak w bajce.... Mój TŻ uklęknął przede mną, otworzył pudełeczko i spytał czy zostanę jego żoną.... Pamiętam tylko to jedno magiczne słowo "Tak" i wielkie wzruszenie.... A potem całe Świeta były bajkowe. Było oficjalne proszenie oręke moich rodziców, kwiaty dla mamy, wódeczka dla taty i spotkanie rodziców. Od tamtego czasu każde Świeta są dla nas wyjątkowe, bo oprócz innych dekoracji na naszej choince, honorowe miejsce ma małe pudełeczko, które przypomina o tej pięknej chwili
ewelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 20:23   #562
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Zaręczyny ..

ewelins gratuluje teraz to juz małżeństwa , ale sposób zareczyn naprawde bardzo mi sie podoba.Teraz każde Wasze świeta będą przypominały Wam te wspaniałe chwile, cudnie
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 07:40   #563
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Wink Jak wyglądały wasze zaręczyny ?

ja jeszcze nie miałam zaręczyn , ale bardzo mnie to interesuje.

czy było to jakieś niezwykłe miejsce i jak to wogole wygladało . piszcie bo ciekawość mnie zżera
__________________
C6H5-NH-C2H5 I&M
31.08.2013
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 19:56   #564
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Jak wyglądały wasze zaręczyny ?

U mnie bylo malo oryginalnie Kiedys tam przy jakiejs rozmowie Moj TŻ zapytal co bym powiedziala jak bysmy sie zareczyli i jak to ma wygladac. odpowiedzialam mu ze wszystko zalezy od niego. Niestety moi rodzice sa starej daty i TŻ chcial im sie jeszcze bardziej przypodobac wiec bylo tak tradycyjnie! W obecnosci rodzicow moich i jego Najpierw poprosil rodzicow o moja reke z bukietm kwiatow dla mamy i wodeczka dla ojca, poniej podszedl do mnie z bukietem roz i pierscionkiem (ktory sama wybieralam) i zapytal czy zostane jego zona . Mimo ze wiedzialam ze nastapi to tego dnia to i tak emocje wziely gore!! bylam szczesliwa i bbaaaaaaaaardzo zdenerwowana. I ten dzien bezdzie zawsze w mojej pamieci. 3mam kciuki zeby twoje zareczyny byly wyjatkowe takie jak sobie wymarzylas
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 22:00   #565
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jak wyglądały wasze zaręczyny ?

Ila87 juz istnieje taki wątek w dodatku zbiorczy 21-stronnicowy więc jest co czytać

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...61#post3212061
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 07:18   #566
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: Jak wyglądały wasze zaręczyny ?

dzieki za wypowiedz i sorry za powtarzanie
__________________
C6H5-NH-C2H5 I&M
31.08.2013
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 15:21   #567
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Zaręczyny ..

Cytat:
Napisane przez mika85 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim chce sie z wami podzielic moim szczesciem. Od 2 dni jestem szczesliwa nazeczona!! zrobilismy niespodzianke moim rodzicom niezle byli zdziwieni. mama sie poplakala. no i byly takie tradycyjne jakich chcial moj chlopak!! przyjechal ze swoimi rodzicami, z kwiatami dla mamy i wodeczka dla ojca- poprosil o moja reke, jak sie zgodzili podszedl do mnie z kwiatami i pierscionkiem i zapytal czy zostane jego zona!! Wiedzialam ze to nastapi w ten dzien ale i tak emocje wziely gore, bylam tak zdenerwowana i szczesliwa zarazem, rece mi sie trzesly a kolana mialam miekkie i musialam usiasc bo nie bylam w stanie stac. Sorki moze troche przynudzam ale bardzo sie ciesze ze to nastapilo

Mam teraz pytanko Zmienily sie jakos wasze stosunki z przyszlymi tesciami po zareczynach?? prosze o odpowiedzi!! pozdrawiam
U mnie zaręczyny wyglądały całkiem podobnie, z tą małą różnicą, że rodzice moi wiedzieli dwa dni wcześniej, że będą zaręczyny a tato dostał zamiast wódki czekoladki (bo nie pije)

Stosunki z teściową (teścia nie mam) zmienieły się na gorsze a to dlatego, że mieszkamy u niej, wrrrrrrrr. Mam cichą nadzieję, że to sie niedługo zmieni
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 11:26   #568
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Zaręczyny ..

A ja wczoraj przez swoją głupotę zgubiłam pierścionek zaręczynowy, nosiłam go od ponad półtorej roku. A to wszystko przez nieuwagę przy wyborze obrączek w czterech salonach jubilerskich, w tłumie klientów. Sama nie wiem, czy nie wyleciał mi na ulicy...i ktoś go podniósł. Szukaliśmy wszędzie, było już ciemno. Pytaliśmy u jubilerów i nic. Ja się oczywiście poryczałam..A mój
Misiek powiedział, że mi się jeszcze raz oświadczy i dostanę nowy pierścionek. Ale ja już nie chcę nowego, chcę tamten. Tak wiele dal mnie znaczył, miałam do niego ogromny sentyment. Rezultat wczorajszego dnia: obrączki nie kupione, pierścionek zgubiony. Mogłam go przecież zostawić w domu, mogłam schować do torebki, albo przynajmniej przełożyć na druga rękę. Mądry Polak po szkodzie. A ja jestem załamana, całą noc nie spałam. Tak mi wstyd. Z tego wszystkiego, z tych wrażeń i emocji dostałam gorączki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (64,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (76,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (98,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (68,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.JPG (21,3 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez agnes23
Czas edycji: 2006-12-16 o 21:25
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 12:10   #569
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Zaręczyny ..

Agnes23 tak mi przykro . Ja mam taką obsesje na punkcie swojego pierścionka, że nawet kiedy kłade sie spac nie ściagam go z reki, chyba że odruchowo to kłade go do pudełka.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 10:29   #570
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Zaręczyny ..

Moje zaręczyny odbyły się wczoraj.O kupionym pierścionku wiedziałam już od dawna, mój TŻ wiele scenariuszy wymyślił w głowie ale z wielu musiał zrezygnować z różnych powodów.W efekcie było to bardzo spontaniczne i w momencie, którego nigdy bym się nie spodziewała.Wróciłam ze zjazdu,zmęczona i w złym humorze.Poszliśmy na zakupy, trochę się pokłociliśmy,ale jak już nam przeszło zaczęliśmy się wygłupiać i on w którymś momencie powiedział takim poważnym tonem "Kochanie..." ja na to, pewnie mi zaraz czymś dokopiesz a on do mnie "Wyjdz za mnie".Zbaraniałam...Odpow iedź padła w domu, on uklęknął, wyjął pierścionek a ja powiedziałam "TAK".No i od wczoraj mam jeszcze jedną ozdobę na mojej ręce,pierscionek jest z białego złota z maleńkimi cyrkoniami,narzeczony sam go wybierał.Ja pewnie wybrałabym inny,ale to nie jest ważne.Pierścionek jest ważny jako symbol, a to czy złoty czy srebrny, z brylantem czy cyrkonią to kwestia drugorzędna.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.