Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 18:26   #4771
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

a co się stało w końcu z Yves Rocher?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:27   #4772
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Mnie chodzi o pielęgnację, bo kolorówki nie używam. Sanflore brzmi nieźle, ale czy ich dystrybutorem nie jest przypadkiem L'Oreal?
nie wiem ale mają certyfikat ok ! i leaping bunny
agatri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:52   #4773
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

a co jakby np. liste zrobic nowa na pierwszej stronie 3czesci watku, ktory bedzie niebawem
A tamten poprostu zlikwidowac nie wiem
Mysle, ze to najlepsze rozwiazanie. Tylko kto to zrobi? Moim zdaniem to powinna byc osoba, ktora jest dlugo w biznesie, ze tak powiem
Bo nie wiem jak by to mialo byc zeby do listy mialo dostep wiele osob

Chatul to moze niech rodzina poprostu zrobi Tobie gift card na okreslona kwote do wybranego przez Ciebie sklepu
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 21:05   #4774
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Wiem... Sama nie wiem co rodzince powiedzieć... Bo musiałabym podać jakąś inną firmę, która ma dobre składy, sensowną cenę i ma łatwo dostępne produkty.
Ma ktoś jakiś pomysł?

A z YR to jak rozumiem sprawa na 100% pewna? Już mam rezygnować z bycia w ich klubie?
No pewna to ona nie jest, pewne jest tylko to, że zniknęli z list... ale z jakiegoś powodu chyba zniknęli?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
L'Occitane jest bardzo drogi, wolałabym rodziny nie naciągać. Yes To też dość drogie...
Na razie mam jeszcze czas, problem będzie przed świętami BN. Liczę, że do tego czasu znajdę jakąś sensowną firmę, która sprzedaje fajne kosmetyki. Jak nie, to najwyżej poproszę rodzinę o kupienie mi książki albo apaszki
Ooo, jest jeszcze Organique. Nie doszłyśmy w końcu do wniosku, że nie testują?

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
a co się stało w końcu z Yves Rocher?
Na razie nic, tylko tyle że zniknęli z list - i CCIC, i Pety
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 21:35   #4775
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Chatul to moze niech rodzina poprostu zrobi Tobie gift card na okreslona kwote do wybranego przez Ciebie sklepu
Fajny pomysł

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
No pewna to ona nie jest, pewne jest tylko to, że zniknęli z list... ale z jakiegoś powodu chyba zniknęli?
To prawda... Na razie niczego w YR nie kupuję, ale nie rezygnuję z bycia w tym ich klubie. Jak się okaże, że testują, to się wypiszę.
Myślę, że to sensowne podejście.

Cytat:
Ooo, jest jeszcze Organique. Nie doszłyśmy w końcu do wniosku, że nie testują?
Mała szansa, że testują, bo i co by mieli? Raczej nie mają żadnych nowych składników. W sumie to głównie glinki i mydła mają.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 22:56   #4776
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

A akurat mi Tż kupił szampon YR i się teraz okazuję, że nie można ich kupować :/

Ktoś pytał o balsam do ust, mogę się tutaj wypowiedzieć, bo na tym tle mam manię Kupiłam w tym tygodniu balsam wibo, i nazywał się jakoś Natural i jest super jako pomoc doraźna. Bardzo go polubiłam, po nałożeniu od razu zmiękcza usta. Plus taki, że jest w sztyfcie. Na noc sobie nakładam cokolwiek mam pod ręką, tłusty krem do twarzy lub olej kokosowy. Mam też balsam Bielenda Czarna Oliwka i nie polecam, bo jakoś nic nie daje. Reszta w mojej kosmetyczce to jeszcze wykańczane testowańce. Wiele dziewczyn poleca Carmex, wydaję mi się, że on też nie jest testowany na zwierzętach. W Twoim Stylu czytałam dobrą opinię na temat balsamu pomarańczowego firmy Ziaja. Ogólnie jest masa dobrych balsamów do ust, tylko trzeba poszukać czegoś dla siebie. Jeszcze jak byłam młodsza robiłam sobie maskę na usta z miodu, pomagała!
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 22:58   #4777
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Ponoć Alterra ma też dobre pomadki, ale nigdy nawet ich nie widziałam w Rossmannie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 06:18   #4778
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Ja kupilam sobie dzis balsam do ust Eos. Sa organic przez USDA organic. Maja tez balsamy do ciala i kremy do rak i pianki do golenia z tego co widzialam.
Fajny balsam bo jest w takim zamknietym jajku http://evolutionofsmooth.com/products/lipbalm-sphere/
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 07:27   #4779
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez agatri Pokaż wiadomość
nie wiem ale mają certyfikat ok ! i leaping bunny
Sanoflore należy do L'Oreal, więc nie wiem, jakim cudem oni mogli dostać leaping bunny
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 08:19   #4780
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

ciekawe co z YR...

mam u siebie maskę do włosó z firmy NaturVital, przeszukałam wątek, ale nie znalazłam informacji żadnych. Wiecie czy te kosmetyki są ok?

to jest ta firma https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=2321


w opisie jest, że nie testują...
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:36   #4781
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ponoć Alterra ma też dobre pomadki, ale nigdy nawet ich nie widziałam w Rossmannie
Najlepsze pomadki ma podobno Carmex. Nie testują na pewno, zresztą są na liście Pety. Gdzieś mi się obiło też o uszy, że Tisane jest nietestujące? Wiecie coś o tym? Jakieś pomadki ma na pewno też Flos-Lek.

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ja kupilam sobie dzis balsam do ust Eos. Sa organic przez USDA organic. Maja tez balsamy do ciala i kremy do rak i pianki do golenia z tego co widzialam.
Fajny balsam bo jest w takim zamknietym jajku http://evolutionofsmooth.com/products/lipbalm-sphere/
Oj, mi nie podszedł Eos ze względu na zapach i smak Miałam ten różowy. Natomiast Sam, Ty to się w ogóle nie musisz martwić, w USA są miliony nietestowanych balsamów. Balsamy Yes To, Dionis, Carmex, Eos, Wholefoods, Badger, Alba Botanica i masa innych. Do wyboru, do koloru.


Cytat:
Napisane przez anna3101 Pokaż wiadomość
Sanoflore należy do L'Oreal, więc nie wiem, jakim cudem oni mogli dostać leaping bunny
Anna, dostali ten certyfikat jak każda inna firma, która ma dokumentację na używanie wyłącznie składników nietestowanych na zwierzętach oraz nie testowanie na żadnym etapie produkcji. Moim zdaniem słusznie. Lepsza taka firma niż sam L'Oreal. My nie bardzo chcemy popierać takie firmy, ale są osoby, które zaczynają i nie widzą w tym problemu. Wolę takie podejście od kupowania kosmetyków przetestowanych na Bóg wie ilu zwierzakach L'Oreala.

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ciekawe co z YR...

mam u siebie maskę do włosó z firmy NaturVital, przeszukałam wątek, ale nie znalazłam informacji żadnych. Wiecie czy te kosmetyki są ok?

to jest ta firma https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=2321


w opisie jest, że nie testują...
Nigdy o nich nie słyszałam, może czas się zainteresować
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 10:06   #4782
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Linus - To Carmex nie testuje tyle razy mialam na nich smaka.
Powiem Ci, ze tego eos to zaczelam testowac dopiero i tez mam tego rozowego i zapach fakt slaby, smak widzialam opinie na YT i te laski sie tym tak jaraja , ze masakra z tymi smakami i zapachami Na mnie to szalu nie zrobilo. Podoba mi sie idea tego eos, ze jest w takim opakowaniu i latwo to wygrzebac z torebki i fajnie sie naklada.
No , a powiem Ci, ze Alba Botanica ma wypasione te balsamy. Juz przetestowalam wiele z nich,ale sa strasznie niewydajne. No chyba, ze tylko ja tak zjadam te balsamy
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:44   #4783
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Anna, dostali ten certyfikat jak każda inna firma, która ma dokumentację na używanie wyłącznie składników nietestowanych na zwierzętach oraz nie testowanie na żadnym etapie produkcji. Moim zdaniem słusznie. Lepsza taka firma niż sam L'Oreal. My nie bardzo chcemy popierać takie firmy, ale są osoby, które zaczynają i nie widzą w tym problemu. Wolę takie podejście od kupowania kosmetyków przetestowanych na Bóg wie ilu zwierzakach L'Oreala.
Szczerze mówiąc, dla mnie różnica jest nikła. Pieniądze przecież i tak idą do L'oreala, który część z tych pieniędzy chętnie sobie wykorzysta na dalsze testowanie. Można by tutaj mówić, że jeżeli sprzedaż Sanoflore wzrośnie, to coś powie L'Orealu odnośnie nietestowania, ale ten argument też jest średnio trafny, ponieważ L'Oreal, jak każda duża firma, doskonale wie, co się dzieje na rynku i jakie jest zainteresowanie konsumentów tą czy inną charakterystyką produktu. Mówię to jako osoba, która pracuję w korporacji od lat (dzięki Bogu, nie kosmetycznej) - wiemy, jaki udział w rynku ma nasza konkurencja, wiemy, jakich charakterystyk produkcji oczekuje konsument. Są na ten temat robione badania, raporty, prezentacje itp. I dopóki wiemy, że, na przykład, większość ludzi nie obchodzi, załóżmy, że opakowanie jest robione z recyklingu, to nikt tego nie będzie robił. Dopiero jeżeli dostaniemy raport, że nasza konkurencja silnie wzrosła, bo ich produkcja posiada takie i takie charakterystyki, których nie ma nasza - dopiero wtedy będziemy coś zmieniać. Lub jeżeli ostatnia ankieta przypadkowo wybranych osób wskaże, że coraz więcej ludzi chce mieć to bardziej ekologiczne opakowanie.

Jestem na 100% pewna, że tylko jak L'Oreal dostanie feedback, że inne firmy, bardziej przyjazne zwierzętom, przechodzą im drogę do zysku, dopiero wtedy będą coś zmieniać. A do tej pory mogą sobie sprzedawać Sanoflore dla bardziej wymagających i inne marki - dla mniej. Jedno drugiemu, niestety, raczej nie przeszkodzi.

Oczywiście, jeżeli wybierać z dwojga złego, to lepiej Sanoflore niż L'Oreal, ale jeżeli już komuś nie jest obojętny los zwierząt, naprawdę da radę zrezygnować z obu.
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:16   #4784
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość



Nigdy o nich nie słyszałam, może czas się zainteresować
kosmetyki tej firmy są w drogeriach Natura, właśnie mam maskę do włosów, chciałam kupić szampon, ale na razie czekam na kogoś czy ktoś wie coś o tej marce
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:15   #4785
Naleeen
Raczkowanie
 
Avatar Naleeen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 192
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Ou nou!
gdzie ja teraz dostanę dobry szampon i balsam do ust
Nuxe ma doskonały balsam do ust i przy okazji genialny krem do rąk! Zaraz zaraz gdzie to było... o!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-lip-balm.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
__________________
„Mimo to wolał być nieobecny całkowicie niż być tylko w części i brakującą resztą udawać. Dlatego był tak niezwykły dla ludzi, którzy go znali. Jeśli znalazł się w ich pobliżu, był dla nich całym sobą. Albo nie było go w ogóle.”

kosmetyki nietestowane na zwierzetach
Naleeen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:17   #4786
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Aj waj, miałam napisać do Organique czy testują i ... zapomniałam o tym... Zaraz coś skrobnę.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:50   #4787
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez anna3101 Pokaż wiadomość

Jestem na 100% pewna, że tylko jak L'Oreal dostanie feedback, że inne firmy, bardziej przyjazne zwierzętom, przechodzą im drogę do zysku, dopiero wtedy będą coś zmieniać. A do tej pory mogą sobie sprzedawać Sanoflore dla bardziej wymagających i inne marki - dla mniej. Jedno drugiemu, niestety, raczej nie przeszkodzi.

Oczywiście, jeżeli wybierać z dwojga złego, to lepiej Sanoflore niż L'Oreal, ale jeżeli już komuś nie jest obojętny los zwierząt, naprawdę da radę zrezygnować z obu.
Wiesz co Aniu, nigdy o tym w ten sposób nie myślałam. Myślę, że to jest nardzo dobry argument na to, czemu nie kupować produktów firm wykupionych przez testujące koncerny. Szkoda, że wcześniej tego tak jasno nie wyraziłaś.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:10   #4788
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Ja też jestem przeciwna kupowaniu kosmetyków, które niby są dobre, ale np. należą do L'Oreala. Po co, skoro można kupić produkty firm, które nie mają niczego wspólnego z L'Orealem?
Co innego jak się wyboru większego nie ma. Wtedy lepszy TBS czy Sanflore niż stricte L'Oreal.

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
mam u siebie maskę do włosó z firmy NaturVital, przeszukałam wątek, ale nie znalazłam informacji żadnych. Wiecie czy te kosmetyki są ok?

to jest ta firma https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=2321


w opisie jest, że nie testują...
NaturVital to marka drogerii Natura, więc nie testowana na zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Najlepsze pomadki ma podobno Carmex. Nie testują na pewno, zresztą są na liście Pety.
Ooo, świetnie To trzeba będzie Carmex kupić
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)

Edytowane przez Chatul
Czas edycji: 2012-02-13 o 14:12
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:39   #4789
niemniej_jednak
Raczkowanie
 
Avatar niemniej_jednak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

A czy wiemy coś o firmie Hegron? Dostałam od mamy z tej firmy bardzo fajną i tanią odżywkę (a raczej troche sobie przywłaszczyłam ), pisałam do nich maila wg wzoru podanego na wątku, ale nie odpisali ;/
niemniej_jednak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 14:44   #4790
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
A czy wiemy coś o firmie Hegron? Dostałam od mamy z tej firmy bardzo fajną i tanią odżywkę (a raczej troche sobie przywłaszczyłam ), pisałam do nich maila wg wzoru podanego na wątku, ale nie odpisali ;/
Były tu już rozmowy o Hegronie (sama się nim interesowałam, bo lubię tę ich dużą odżywkę ), ale niczego nie udało nam się ustalić.
Na niektórych listach internetowych Hegron jest po stronie testujących, a na innych po stronie nie testujących (również samych składników)
Jak chcesz, to poszukam tych stron
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:46   #4791
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
A czy wiemy coś o firmie Hegron? Dostałam od mamy z tej firmy bardzo fajną i tanią odżywkę (a raczej troche sobie przywłaszczyłam ), pisałam do nich maila wg wzoru podanego na wątku, ale nie odpisali ;/
A to nie jest ta firma o którą kiedyś pytała Chatul? To nic żeśmy w końcu nie znalazły
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:08   #4792
niemniej_jednak
Raczkowanie
 
Avatar niemniej_jednak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Nie, nie szukaj to nic, najwyżej skończę tą, co pewnie zajmie mi co najmniej pół roku, a w międzyczasie na pewno będę miała na oku jeszcze kilka innych w podobnym przedziale cenowym

Gorzej z wodą toaletową o zapachu bzu z YR, to moja ulubiona, nie wiem czy jest do zastąpienia :/
niemniej_jednak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:26   #4793
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość


NaturVital to marka drogerii Natura, więc nie testowana na zwierzętach


o to super, dzięki za info
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:01   #4794
kara.h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Ja za chwilkę oszaleję... czytam ... czytam.... i czytam o tych firmach.... które testują, które nie.... już wszystko mi sie plącze, na zakupy chodze z kilkunasto stronicową listą i pół godziny trwa zanim coś wrzucę do koszyka....

Jeden z produktów z którym nie potrafię sobie poradzić to zwykłe MASŁO. Rama, Delma, Flora, Kasia.... Oni wszyscy mordują zwierzęta!

Napiszcie proszę z jakiej firmy (a najlepiej konkretne produkty) masło mogę z czystym sumieniem kupić??
kara.h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:11   #4795
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez kara.h Pokaż wiadomość
Jeden z produktów z którym nie potrafię sobie poradzić to zwykłe MASŁO. Rama, Delma, Flora, Kasia.... Oni wszyscy mordują zwierzęta!

Napiszcie proszę z jakiej firmy (a najlepiej konkretne produkty) masło mogę z czystym sumieniem kupić??
Rama, Delma, Flora i Kasia to chyba margaryny, a nie masła? Ja tam bym nie kupowała margaryny, mało zdrowe
No i niedobre dla wegetarian i wegan, bo mają dodawaną wiaminę D3

Jeśli chodzi o masło, to ja kupuję zwykle Łaciate, bo mi smakuje. Ale szczerze powiedziawszy to sama nie wiem którzy producenci maseł są lepsi a którzy gorsi
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:51   #4796
kara.h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Rama, Delma, Flora i Kasia to chyba margaryny, a nie masła? Ja tam bym nie kupowała margaryny, mało zdrowe
:
Jak najbardziej masz rację I z tą margaryną i z tym zdrowiem. Podałam takie przykłady, bo tylko je znalazłam. Ja osobiście nie lubię margaryn. Na chlebek to albo masełko, albo nutellę tylko już zwątpiłam, jakie to masełko mogę spokojnie kupić. Kupowałam do tej pory albo osełkowe, albo masło o nazwie MASŁO firmy chyba JAGR z takimi kubełkami (choć czasami te margaryny i masła niewiele się róznią )
kara.h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:53   #4797
AyaA
Raczkowanie
 
Avatar AyaA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 81
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Dziewczyny, a wiecie co z firmą Kallos? Nie mogę znaleźć żadnej info, a fryzjer ostatnio mi tym potraktował włosy, maska była dosyć dobra, na allegro dosyć tania, ale nie wiem, czy mogę ją kupić
__________________
give yourself over to absolute pleasure
AyaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:44   #4798
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez kara.h Pokaż wiadomość
Ja za chwilkę oszaleję... czytam ... czytam.... i czytam o tych firmach.... które testują, które nie.... już wszystko mi sie plącze, na zakupy chodze z kilkunasto stronicową listą i pół godziny trwa zanim coś wrzucę do koszyka....

Jeden z produktów z którym nie potrafię sobie poradzić to zwykłe MASŁO. Rama, Delma, Flora, Kasia.... Oni wszyscy mordują zwierzęta!

Napiszcie proszę z jakiej firmy (a najlepiej konkretne produkty) masło mogę z czystym sumieniem kupić??
Spróbuj wybrać jakąś regionalną firmę, sprawdź z przodu i z tyłu opakowania czy nie ma znaczku testującego koncernu (Unilever, Nestle itp) i wówczas jest duże prawdopodobieństwo, że jest to firma bezpieczna Wbrew pozorom w sklepach jest takich firm bardzo dużo, są z reguły tańsze i niżej/wyżej na półce, bo nie mają "miejscówy" opłaconej przez koncern.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:56   #4799
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Co do Carmexu... nie cierpię go

Jak wykończę balsam z YR, to skocze do Rossmanna czy tam Natury i poszukam czegoś innego
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 21:36   #4800
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o masło, to ja kupuję zwykle Łaciate, bo mi smakuje. Ale szczerze powiedziawszy to sama nie wiem którzy producenci maseł są lepsi a którzy gorsi
No i maselko smietankowe chyba stolowe sie nazywa jest pycha.
Ja praktycznie masla nie uzywam,ale do pieczenia etc. uzywam takiego wlasnie

meg22 dlaczego nie lubisz Carmex?
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.