Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 14:29   #2251
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taka mnie naszla refleksja, ze szminka mattene Deliciously Forbidden jest najladniejsza jaka kiedykolwiek miałam/ nosilam
To ja dziś jestem rozkochana w Creme de la Femee mam ją już z 6 miesięcy a jeszcze nigdy nie była taka śliczna
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 21:26   #2252
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taka mnie naszla refleksja, ze szminka mattene Deliciously Forbidden jest najladniejsza jaka kiedykolwiek miałam/ nosilam
śliczna jest dla mnie za intensywny kolor, ale do krótkich włosów

czy ta kolekcja MAC Mattenes jest jeszcze dostępna, czy to była jakaś limitka? Podoba mi się Delectable Mattene


Byłam kilka dni temu w MACu w GalMoku, szukałam rozświetlacza Redhead - nie ma go już w Warszawie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 21:43   #2253
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
śliczna jest dla mnie za intensywny kolor, ale do krótkich włosów

czy ta kolekcja MAC Mattenes jest jeszcze dostępna, czy to była jakaś limitka? Podoba mi się Delectable Mattene
Ja nie mam krótkich włosów za to ciemne i myślę ze własnie przy ciemnych szczególnie dobrze się komponuje

Nie mogłam sobie darować i wstawiłam Deliciously na ustach

Mattene to były limitowanki w Posh Paradise i raczej już ich nie ma w sklepach. Ale czasami wracają w LE.
Podobna do Deliciously była Red Dwarf z Daphne Guinness, ale z tego co wiem, szybko się sprzedała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mattene.jpg (24,0 KB, 32 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-02-13 o 21:47
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 00:51   #2254
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

piekna ta Deliciously
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:58   #2255
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny ostatnio jakoś coraz bardziej kusi mnie żeby wypróbować coś z Maca, może któraś z was wie czy mają jakiś dobry podkład do suchej skóry, wygładzający i rozświetlający, mocno nawilżający i najlepiej z efektem photoshopa bez efektu maski Kuszą mnie też róże w kremie- nie używam pudru na podkład więc chyba tylko w kremie wchodzą w grę? Jak myślicie, czy jeżeli mam naturalne rumieńce (mam skórę naczynkową i szybko się czerwienię) jest sens kupować róż? Może on dodatkowo zakryłby te rumieńce?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:49   #2256
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie mam krótkich włosów za to ciemne i myślę ze własnie przy ciemnych szczególnie dobrze się komponuje

Nie mogłam sobie darować i wstawiłam Deliciously na ustach

Mattene to były limitowanki w Posh Paradise i raczej już ich nie ma w sklepach. Ale czasami wracają w LE.
Podobna do Deliciously była Red Dwarf z Daphne Guinness, ale z tego co wiem, szybko się sprzedała.
piekne usta
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:10   #2257
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kurcze, jestem pierdoła straszliwa - wzięłam dwie próbki podkładu i nie opisałam ich, a co lepsze nie pamiętam co to za podkłady Możecie mi pomóc?
Jeden ma taką gęstą, 'piankową' konsystencję, a drugi jest lejący - coś mi się kojarzy, że to miały być Studio Sculpt i Pro Longwear. SS to będzie ten rzadszy? Czy odwrotnie?

Edytowane przez panna mrau
Czas edycji: 2012-02-14 o 11:11
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 11:15   #2258
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Kurcze, jestem pierdoła straszliwa - wzięłam dwie próbki podkładu i nie opisałam ich, a co lepsze nie pamiętam co to za podkłady Możecie mi pomóc?
Jeden ma taką gęstą, 'piankową' konsystencję, a drugi jest lejący - coś mi się kojarzy, że to miały być Studio Sculpt i Pro Longwear. SS to będzie ten rzadszy? Czy odwrotnie?
Pro Long jest gesty, Sculpt ma bardziej żelową konsystencję.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
piekne usta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:17   #2259
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pro Long jest gesty, Sculpt ma bardziej żelową konsystencję.
Dziękuję a jest jakiś jeszcze rzadki, lejący oprócz Matchmastera?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:36   #2260
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dziękuję a jest jakiś jeszcze rzadki, lejący oprócz Matchmastera?
Hmm, nie jestem pewna, ale chyba Fix, ale ten to bys poznała, bo ma paskudny chemiczny zapach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:14   #2261
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
To ja dziś jestem rozkochana w Creme de la Femee mam ją już z 6 miesięcy a jeszcze nigdy nie była taka śliczna
zgadzam sie absolutnie, ja ja uwielbiam!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 12:21   #2262
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie mam krótkich włosów za to ciemne i myślę ze własnie przy ciemnych szczególnie dobrze się komponuje

Nie mogłam sobie darować i wstawiłam Deliciously na ustach

Mattene to były limitowanki w Posh Paradise i raczej już ich nie ma w sklepach. Ale czasami wracają w LE.
Podobna do Deliciously była Red Dwarf z Daphne Guinness, ale z tego co wiem, szybko się sprzedała.
i jeszcze Girls About Town - sora za dziubek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac-girlsabouttown2.jpg (21,4 KB, 39 załadowań)
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:22   #2263
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie mam krótkich włosów za to ciemne i myślę ze własnie przy ciemnych szczególnie dobrze się komponuje

Nie mogłam sobie darować i wstawiłam Deliciously na ustach

Mattene to były limitowanki w Posh Paradise i raczej już ich nie ma w sklepach. Ale czasami wracają w LE.
Podobna do Deliciously była Red Dwarf z Daphne Guinness, ale z tego co wiem, szybko się sprzedała.
ładny masz kształt ust!

Deliciously i Red Dwarf nie są podobne aż tak bardzo jak się na pierwszy rzut oka wydaje.. jak w domu odgrzebię swatche to wrzucę. przez chwilę obawiałam się że będą bliźniakami ale nie na szczęście
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:44   #2264
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ładny masz kształt ust!

Deliciously i Red Dwarf nie są podobne aż tak bardzo jak się na pierwszy rzut oka wydaje.. jak w domu odgrzebię swatche to wrzucę. przez chwilę obawiałam się że będą bliźniakami ale nie na szczęście
Ja wiem, ze one nie są bardzo podobne do siebie, bo oglądałam zdjecia w sieci, ale jednak jakies tam podobieństwo jest, a najgorsze ze sen spędza mi z oczu to, iż nie kupiłam Red Dwarf
A Ty masz zdaje się Runaway Red, prawda? Pytam, bo wczoraj natknełam sie na porównianie owej szminki z tą, która jest teraz w Shop/Cook i nie sa identyczne Ta z Cook jest jaśniejsza.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:45   #2265
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Doradzcie mi prosze jaki inny kolor rozu( blondynka,wiosna)-
mam do wyprobowania pechykeen i harmony,jaki jeszcze inny odcien jest godny uwagi?
a np eversun, gingerly lub well dressed?
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:01   #2266
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

O rany, trudno napisać, który róż jest godny uwagi. Zależy, w jakich kolorach Ci dobrze i jakie lubisz (ciepłe, zimne, matowe, z połyskiem, z drobinkami itp.) Tak obiektywnie to właściwie każdy kolor Mac ma ładny, tylko nie każdemu w każdym dobrze.
Ja Ci mogę polecić te delikatne, które lubię (jaśniejsze, subtelniejsze, a więc dla blondynki mogą być, aczkolwiek tu raczej karnacja powinna byc wyznacznikiem), też dla ciepłego typu (choć ja jestem raczej jesienią niż wiosną).
Mam, lubię i stosuję stale na przykład: różowy Dainty, bladoróżowy Well Dressed, neutralno-beżowy Buff, złocistobeżowy, przepiękny Warm Soul, matowa brzoskwinia Melba, różowokoralowy Pinch'o'Peach. Mam w planach także Style, Peaches, Pet me, Peachykeen, więc jak widzisz nie ma brzydkich w Macu. Moja rada - przetestuj na własnej skórze lub pooglądaj swatche bo rady na odległość niewiele pomogą.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:04   #2267
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ja od siebie Peachykeen też polecę - jest delikatny, ma lekki połysk, ale bez drobinek, ostatnio używam go na zmianę z moim kochanym Stunnerem.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:05   #2268
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
Doradzcie mi prosze jaki inny kolor rozu( blondynka,wiosna)-
mam do wyprobowania pechykeen i harmony,jaki jeszcze inny odcien jest godny uwagi?
a np eversun, gingerly lub well dressed?
Jeśli rzeczywiście jesteś wiosną, to ja polecam fleur power . Taki koralowawy róż. I something special z kremowych. Natomiast i tak nic nie przebije benefitowego coralista - to jest idealny kolor dla wiosny !

A wiecie ta deliciously forbidden ... kurde mam ją i nie noszę . Może dlatego, że moje włiosy definitywnie nie są ciemne ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:07   #2269
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wszyscy mają Deliciously Foribidden, mam i ja A jestem blondynką

Corii zarzucisz linkiem do tego porównania?

Red Dwarf jest ciemniejszy i bardziej nasycony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00503.jpg (35,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00502.jpg (14,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00509.jpg (30,4 KB, 16 załadowań)
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2012-02-14 o 14:08
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 14:07   #2270
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja wiem, ze one nie są bardzo podobne do siebie, bo oglądałam zdjecia w sieci, ale jednak jakies tam podobieństwo jest, a najgorsze ze sen spędza mi z oczu to, iż nie kupiłam Red Dwarf
A Ty masz zdaje się Runaway Red, prawda? Pytam, bo wczoraj natknełam sie na porównianie owej szminki z tą, która jest teraz w Shop/Cook i nie sa identyczne Ta z Cook jest jaśniejsza.
no, i ten brak podobieństwa widać. na tyle, że nie żałuję że mam obie. red dwarf ma w sobie jakąś taką nutkę trochę jak błyszczyk Flaunting it... choć oczywiście to nie to samo, ale ma taką jakby przybrudzoną nutę... Deliciously jest zdecydowanie żywsza.
Mam Runaway Red, oj szkoda że nie sa identyczne ale w sumie przy mojej ilosci czerwonych szminek pewnie znajdzie się coś jeszcze podobnego... ale dobrze wiedzieć, wezmę na łowy moją runaway
Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
Doradzcie mi prosze jaki inny kolor rozu( blondynka,wiosna)-
mam do wyprobowania pechykeen i harmony,jaki jeszcze inny odcien jest godny uwagi?
a np eversun, gingerly lub well dressed?
well dressed bym oblookała...
gingerly będzie za pomarańczowa, i za ciemna, mamy podobny typ urody. ogólnie podpisuję sie pod tym co napisała niżej najadka:

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O rany, trudno napisać, który róż jest godny uwagi. Zależy, w jakich kolorach Ci dobrze i jakie lubisz (ciepłe, zimne, matowe, z połyskiem, z drobinkami itp.) Tak obiektywnie to właściwie każdy kolor Mac ma ładny, tylko nie każdemu w każdym dobrze.
Ja Ci mogę polecić te delikatne, które lubię (jaśniejsze, subtelniejsze, a więc dla blondynki mogą być, aczkolwiek tu raczej karnacja powinna byc wyznacznikiem), też dla ciepłego typu (choć ja jestem raczej jesienią niż wiosną).
Mam, lubię i stosuję stale na przykład: różowy Dainty, bladoróżowy Well Dressed, neutralno-beżowy Buff, złocistobeżowy, przepiękny Warm Soul, matowa brzoskwinia Melba, różowokoralowy Pinch'o'Peach. Mam w planach także Style, Peaches, Pet me, Peachykeen, więc jak widzisz nie ma brzydkich w Macu. Moja rada - przetestuj na własnej skórze lub pooglądaj swatche bo rady na odległość niewiele pomogą.
Dainty, Warm Soul, Style i Peachykeen - must have'y )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:10   #2271
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

To ja polecam Plum Foolery, Peachykeen, Stunner, Buff są po prostu obłedne
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:39   #2272
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie mam krótkich włosów za to ciemne i myślę ze własnie przy ciemnych szczególnie dobrze się komponuje

Nie mogłam sobie darować i wstawiłam Deliciously na ustach

Mattene to były limitowanki w Posh Paradise i raczej już ich nie ma w sklepach. Ale czasami wracają w LE.
Podobna do Deliciously była Red Dwarf z Daphne Guinness, ale z tego co wiem, szybko się sprzedała.
Corii na Twoich ustach wygląda pięknie , taki odcień też bym chętnie przygarnęła, ale jak ja ją testowałam, to u mnie wyszedł tak ciepły brązowo - czerwony kolor - nie wiem, co jest nie tak z moimi ustami .
Ja raczej zapamiętalam Deliciously Foribidden jako taki mniej więcej kolor, jak na naręcznych swatchach Myszołapki, tylko u mnie jeszcze więcej ciepłych tonów z niej wyszło, o ile to możliwe , bo u Ciebie to piękny zimny odcień.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
... wezmę na łowy moją runaway
Ja też zamierzam zabrać ze sobą parę rzeczy ruszając na polowanie z Shop/Cook, dla porównania, np. Pink Pigeon - pod katem Quick Sizzle
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:22   #2273
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie mam krótkich włosów za to ciemne i myślę ze własnie przy ciemnych szczególnie dobrze się komponuje

Nie mogłam sobie darować i wstawiłam Deliciously na ustach

Mattene to były limitowanki w Posh Paradise i raczej już ich nie ma w sklepach. Ale czasami wracają w LE.
Podobna do Deliciously była Red Dwarf z Daphne Guinness, ale z tego co wiem, szybko się sprzedała.
są! są jeszcze Mattene w Krakowie!
Ja niedawno jakieś dwie kupiłam - Deliciously akurat już niet ale kilka innych widziałam, m.in. ta mocno fuksjowa jeszcze tydzień temu była.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:30   #2274
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dziekuje za rady, na pewno wezme je pod uwage
ja od siebie polecam rozyk : springsheen i sunbasque -rewelacyjne kolory
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:43   #2275
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Mój "Św. Walenty" doskonale wiedział co mi kupić dostałam śliczną paletkę 4 cieni Jutro zobaczę co z nich zmaluje na oku jestem bardzo zadowolona
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:46   #2276
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
są! są jeszcze Mattene w Krakowie!
Ja niedawno jakieś dwie kupiłam - Deliciously akurat już niet ale kilka innych widziałam, m.in. ta mocno fuksjowa jeszcze tydzień temu była.
Ooo, no proszę, czyli można złapac jeszcze limitki jakieś starsze
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii na Twoich ustach wygląda pięknie , taki odcień też bym chętnie przygarnęła, ale jak ja ją testowałam, to u mnie wyszedł tak ciepły brązowo - czerwony kolor - nie wiem, co jest nie tak z moimi ustami .
Ja raczej zapamiętalam Deliciously Foribidden jako taki mniej więcej kolor, jak na naręcznych swatchach Myszołapki, tylko u mnie jeszcze więcej ciepłych tonów z niej wyszło, o ile to możliwe , bo u Ciebie to piękny zimny odcień.

Olu, bo może Ty masz ciemniejsza pigmentację ust i dlatego.
Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Wszyscy mają Deliciously Foribidden, mam i ja A jestem blondynką

Corii zarzucisz linkiem do tego porównania?

Red Dwarf jest ciemniejszy i bardziej nasycony
Dzięki za porównanie, fakt

Kurcze mole, przeszukałam pierdyliard razy net wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu porównania Runaway Red z MMO i z S/C i poległam nie moge znaleźć gdzie to było, a nie mam aktywnej historii w przeglądarce

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Mój "Św. Walenty" doskonale wiedział co mi kupić dostałam śliczną paletkę 4 cieni Jutro zobaczę co z nich zmaluje na oku jestem bardzo zadowolona
Jakie cienie? Pochwal się
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:51   #2277
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakie cienie? Pochwal się
dostałam śliczną czwóreczkę, a w niej Vanilla, Fig 1, Print i Contrast i jest bardzo podobna do czwórki Shop&Drop, którą miałam zamiar kupić A swoją drogą to TŻ miał delikatnie podpowiedziane, że podkład Pro Long byłby spełnieniem moich marzeń, ale był w 2 MAC-ach w Warszawie i w żadnym nie mieli NC25, więc zdecydował się na cienie ech ten mój TŻ, w życiu bym go nie podejrzewała o takie podejście do mojego zakupo/kosmetyko/macoholizmu
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:07   #2278
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Corii zarzucisz linkiem do tego porównania?
Tadam! Znalałam ! Voila!
http://cdn.specktra.net/7/77/77eb6f72_K0oMQ.jpeg - dwie po lewej to RR z S/C, po prawej MMO
http://cdn.specktra.net/9/9c/9c57096c_FXAqM.jpeg - 2 po lewej - S/C, po prawej MMO
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
dostałam śliczną czwóreczkę, a w niej Vanilla, Fig 1, Print i Contrast i jest bardzo podobna do czwórki Shop&Drop, którą miałam zamiar kupić A swoją drogą to TŻ miał delikatnie podpowiedziane, że podkład Pro Long byłby spełnieniem moich marzeń, ale był w 2 MAC-ach w Warszawie i w żadnym nie mieli NC25, więc zdecydował się na cienie ech ten mój TŻ, w życiu bym go nie podejrzewała o takie podejście do mojego zakupo/kosmetyko/macoholizmu
Super! Gratuluję Niech Ci dobrze służą
Fig 1 to jeden z najbardziej udanych fioletów MAC-a
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:15   #2279
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Super! Gratuluję Niech Ci dobrze służą
Fig 1 to jeden z najbardziej udanych fioletów MAC-a
Dziękuję no ja myślałam żeby go połączyć z Circa Plum
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:23   #2280
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tadam! Znalałam ! Voila!
http://cdn.specktra.net/7/77/77eb6f72_K0oMQ.jpeg - dwie po lewej to RR z S/C, po prawej MMO
http://cdn.specktra.net/9/9c/9c57096c_FXAqM.jpeg - 2 po lewej - S/C, po prawej MMO

Super! Gratuluję Niech Ci dobrze służą
Fig 1 to jeden z najbardziej udanych fioletów MAC-a
o jaaaaaaaaaaaaaaa.... Mega różnica... :/ damn. Będzie się trzeba jej przyjrzeć... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.