Walka o zdrowe i piękne włosy część IX - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 12:45   #871
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które robiły zamówienie na ekostrefie, jak był dzień darmowej dostawy: przyszły już do Was przesyłki? Bo do mnie nadal nie i się chyba nie doczekam swojej maski Albo takie zainteresowanie mieli, że mają opóźnienia
Ja zamawiałam w listopadzie. Po 3 tygodniach przyszła inna maska bingo niż zamawiałam Wystosowałam do nich chyba z 10 maili az w końcu na początku lutego przysłali mi tą bingo którą zamawiałam plus krem różany do rąk w ramach przeprosin Firma straszna!!!
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do nich i NAWET NIE MAJĄ TEGO, CO ZAMÓWIŁAM W MAGAZYNIE!!! Czekają "aż producent im dostarczy, bo Bingo ma spore opóźnienia". Fajnie, że sprzedają towar - widmo.
U mnie było to samo jak można wystawiać na sprzedaż coś czego się nie ma na stanie
Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
o kurde no bez jaj mi wczoraj napisali maila że paczka do mnie idzie mam nadzieje że to prawda
Mi też tak pisali a paczka doszła po 2 i pół miesiąca
Kłamcy, krętacze, kombinatorzy...
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:57   #872
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
moja sis jak była mała to miała burze loków a teraz ma proste jak drut
No mojej córeczce też się z każdym podcięciem zaczynają mniej kręcić
Czasami za 10 lat mogę się loczki znowu pojawić

Cytat:
Napisane przez tuliiipanek Pokaż wiadomość
Ja na razie będę stosowała na skalp ale też tylko raz na jakiś czas, a codziennie będę wcierać wodę pokrzywową
Teraz mi się jeszcze przypomniało, że Indios Bravos stosowała tego Radicala jako wcierkę, może jak będzie, to Ci coś więcej napisze

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Mi też szampon BD rozjaśnił włosy i to mocno (całe szerokie pasma długich włosów przy karku).

Ja wiem, że zima jest okropna dla włosów, ale jak tak będzie co roku to ja dziękuję Myję co prawda tak czy siak codziennie, ale zimą muszę wieczorem.
Mi też mocno rozjaśnił, dlatego byłam zmuszona go odstawić, a polubiłam go

Moim zdaniem warto dbać w dalszym ciągu o te Nasze kłaczki i obserwować Ja zauważyłam, że ostatnio jak za często nakładałam oleje, to też szybciej mi się przetłuszczały, teraz robię 3-dniową przerwę od olejów
Zastanawiam się tylko jak to będzie z moją pielęgnacją wiosną i latem, kiedy praktycznie całe dnie spędzam na dworze z córeczką Będę musiała jakoś nakładać oleje na noc i pewnie wtedy ograniczę mycie włosków do co dwa dni, bez względu na to jakie będą i będę najwyżej je wiązać
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:15   #873
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

W końcu będę sobie mogła zamówić keratynę i d-pantenol ! Może w końcu moje końcówki nie będą się rozdwajać i optycznie będę miała bardziej gęste włosy Jestem taka szczęśliwa Tylko mam pytanie, skąd najlepiej zamówić, planuje z mazidel, ale czy jest jakaś różnica jeśli chodzi o koszt wysyłki w porównaniu do zsk, czy biochemii urody? Czy to wszystko jedno?

Izus, Ty kiedyś mówiłaś, jeśli się nie mylę, że jak będziesz coś kupowała, to zrobisz większe zamówienie, bo w Twoim mieście możesz osobiście odebrać produkty. Tylko nie jestem pewna, z którego sklepu Czy robiłaś już takie zamówienie? Nie było mnie dosyć długo, więc nie wiem
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:34   #874
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Byłam dzisiaj na zakupach i weszlam do tesco, jakiez bylo moje zdziwienei jak zobaczylam maski bingo
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:36   #875
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na zakupach i weszlam do tesco, jakiez bylo moje zdziwienei jak zobaczylam maski bingo
Wzięłaś?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:42   #876
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Wzięłaś?
jeszcze nie byla jedna z algami a druga z kaszmirem (chyba:P)Niestety rozsądek wziął góre, mam jeszcze 2 do wykonczenia i jedna w zapasie. ale jak tylko zuzyje dwie przynajmniej to sobie sprawie
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:46   #877
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
W końcu będę sobie mogła zamówić keratynę i d-pantenol ! Może w końcu moje końcówki nie będą się rozdwajać i optycznie będę miała bardziej gęste włosy Jestem taka szczęśliwa Tylko mam pytanie, skąd najlepiej zamówić, planuje z mazidel, ale czy jest jakaś różnica jeśli chodzi o koszt wysyłki w porównaniu do zsk, czy biochemii urody? Czy to wszystko jedno?

Izus, Ty kiedyś mówiłaś, jeśli się nie mylę, że jak będziesz coś kupowała, to zrobisz większe zamówienie, bo w Twoim mieście możesz osobiście odebrać produkty. Tylko nie jestem pewna, z którego sklepu Czy robiłaś już takie zamówienie? Nie było mnie dosyć długo, więc nie wiem
Wiesz co nie zbierałam zamówienia, bo raz mąż mi zrobił niespodziankę i zamówił mi sam korzystając z moich list, więc nawet nie wiedziałam, a drugi raz jak zamawiałam, to akurat dużo dziewczyn przede mną porobiły zakupy
Nie wiem jak jest na biochemii i zsk z wysyłką, ale na mazidłach, zamawiając nawet 9 produktów pojawiły mi się koszty wysyłki 11 zł (z tym, że ja od nich odbieram osobiście).
Także moim zdaniem nie jest drogo, tym bardziej, że naprawdę wszystko jest profesjonalnie zapakowane
Jednej dziewczynie ostatnio wysyłałam jeden półprodukt, bardzo lekki 5g i płaciłam za wysyłkę 3,55 zł, także moim zdaniem jak się bierze więcej niż jedną rzecz, w dodatku w szklanych buteleczkach, to bardziej się opłaca brać wysyłkę z mazideł, bo naprawdę mało sobie liczą
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 13:49   #878
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Mi też mocno rozjaśnił, dlatego byłam zmuszona go odstawić, a polubiłam go

Moim zdaniem warto dbać w dalszym ciągu o te Nasze kłaczki i obserwować Ja zauważyłam, że ostatnio jak za często nakładałam oleje, to też szybciej mi się przetłuszczały, teraz robię 3-dniową przerwę od olejów
Zastanawiam się tylko jak to będzie z moją pielęgnacją wiosną i latem, kiedy praktycznie całe dnie spędzam na dworze z córeczką Będę musiała jakoś nakładać oleje na noc i pewnie wtedy ograniczę mycie włosków do co dwa dni, bez względu na to jakie będą i będę najwyżej je wiązać
Ja też go polubiłam, na razie chyba jeden z lepszych szamponów jak dla mnie, dlatego ubolewam. Na początku to rozjaśnianie mi nie przeszkadzało, ale po skończonej butelce przeraziłam się.

Łe, a ja olejuję nawet codziennie i źle się czuję, gdy pominę jakiś dzień - to już chyba uzależnienie Nie mogę już się doczekać wiosny, a włosy ak będą miały wtedy cudownie... tyle świeżego powietrza
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:57   #879
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Wiesz co nie zbierałam zamówienia, bo raz mąż mi zrobił niespodziankę i zamówił mi sam korzystając z moich list, więc nawet nie wiedziałam, a drugi raz jak zamawiałam, to akurat dużo dziewczyn przede mną porobiły zakupy
To się nazywa świetny facet Mam nadzieję, że mój przyszły mąż też będzie robił mi takie niespodzianki
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:05   #880
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Wiesz co nie zbierałam zamówienia, bo raz mąż mi zrobił niespodziankę i zamówił mi sam korzystając z moich list, więc nawet nie wiedziałam, a drugi raz jak zamawiałam, to akurat dużo dziewczyn przede mną porobiły zakupy
Nie wiem jak jest na biochemii i zsk z wysyłką, ale na mazidłach, zamawiając nawet 9 produktów pojawiły mi się koszty wysyłki 11 zł (z tym, że ja od nich odbieram osobiście).
Także moim zdaniem nie jest drogo, tym bardziej, że naprawdę wszystko jest profesjonalnie zapakowane
Jednej dziewczynie ostatnio wysyłałam jeden półprodukt, bardzo lekki 5g i płaciłam za wysyłkę 3,55 zł, także moim zdaniem jak się bierze więcej niż jedną rzecz, w dodatku w szklanych buteleczkach, to bardziej się opłaca brać wysyłkę z mazideł, bo naprawdę mało sobie liczą

W takim razie zamówię we własnym zakresie i tez będzie oki

A czy żel aloesowy Gorvity można dostac w stacjonarnych aptekach doz? W internetowej jest niedostępny na razie
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:06   #881
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Ja też go polubiłam, na razie chyba jeden z lepszych szamponów jak dla mnie, dlatego ubolewam. Na początku to rozjaśnianie mi nie przeszkadzało, ale po skończonej butelce przeraziłam się.

Łe, a ja olejuję nawet codziennie i źle się czuję, gdy pominę jakiś dzień - to już chyba uzależnienie Nie mogę już się doczekać wiosny, a włosy ak będą miały wtedy cudownie... tyle świeżego powietrza
No to może włoski są obciążone z powodu codziennego olejowania
Ja teraz drugi dzień nie nakładam oleju i widzę, że moje kłaczki znowu odzyskują puszystość
Co do wiosny, to ja już też jej wyczekuję, uwielbiam spędzać czas na dworze no i szkoda mi mojej córeczki, która teraz większość czasu musi siedzieć w domu

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
To się nazywa świetny facet Mam nadzieję, że mój przyszły mąż też będzie robił mi takie niespodzianki
Najważniejsze jest dogadanie się i wzajemne zrozumienie swoich pasji Mój mąż też ma swoje hobby, które kosztuje, a ja uwielbiam ostatnio kombinować z półproduktami

No i widziałam Twoje włoski, widać poprawę, pięknie błyszczą, śliczny kolor i ta długość
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 14:13   #882
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Najważniejsze jest dogadanie się i wzajemne zrozumienie swoich pasji Mój mąż też ma swoje hobby, które kosztuje, a ja uwielbiam ostatnio kombinować z półproduktami

No i widziałam Twoje włoski, widać poprawę, pięknie błyszczą, śliczny kolor i ta długość
Oczywiście, zgadzam się w 100% A wspólne wpieranie i pomaganie sobie w rozwijaniu swoich zainteresowań to podwójna przyjemność

Dziękuję Na tych starszych zdjęciach moje końcówki były w lepszej kondycji niż są teraz, ale ogólna kondycja włosa znacznie się zmieniła. Oczywiście na lepsze No i sporo urosły od tamtego czasu, dam jutro albo w niedzielę zdjęcie z porównaniem. Chociaż i tak daleko mi do ideału
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:31   #883
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
W takim razie zamówię we własnym zakresie i tez będzie oki

A czy żel aloesowy Gorvity można dostac w stacjonarnych aptekach doz? W internetowej jest niedostępny na razie
Przepraszam, że tak wyszło, ale w sumie i tak bardziej się opłaca chyba od nich, 11 zł, to nie jest znowu tak dużo

Mi się wydaje, że oni mając podpisaną umowę z pocztą, płacą mniej za wysyłki, bo gdybym ja poszła z 9 półproduktami na pocztę, to na pewno bym zapłaciła więcej niż 11 zł

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
Oczywiście, zgadzam się w 100% A wspólne wpieranie i pomaganie sobie w rozwijaniu swoich zainteresowań to podwójna przyjemność

Dziękuję Na tych starszych zdjęciach moje końcówki były w lepszej kondycji niż są teraz, ale ogólna kondycja włosa znacznie się zmieniła. Oczywiście na lepsze No i sporo urosły od tamtego czasu, dam jutro albo w niedzielę zdjęcie z porównaniem. Chociaż i tak daleko mi do ideału
Żadna z Nas chyba nigdy nie uzna swoich włosów za idealne, bo każdej z Nas jest ciągle mało To taka studnia bez dna
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:34   #884
msstuff
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 746
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX



ha! zamówilam Jantar w aptece obok swojego bloku
msstuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:39   #885
patti017
Raczkowanie
 
Avatar patti017
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez msstuff Pokaż wiadomość


ha! zamówilam Jantar w aptece obok swojego bloku
a ja widzialam dzisiaj w aptece na polce sobie stal
patti017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:43   #886
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Dziewczyny, po jakim czasie używania Jantaru zauważyłyście przyrost?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:45   #887
msstuff
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 746
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
TO CUD! zdobyłam wodę brzozową Isany. Miałam impuls, żeby od razu kupić dwie flaszki, ale uznałam, ze 500 ml to i tak dużo, jak na pierwszy raz. Jak mi się zdarzy gorszy dzień, to zastosuję wewnętrznie
czy ona jest lepsza od tej http://img1.cokupicstatic.pl/c_big244824.jpg?

Cytat:
Napisane przez whimxx Pokaż wiadomość
A ja się muszę pochwalić, bo właśnie doszło do mnie zamówienie z bingsklep.com z 14 Lutego - wszystko 50% taniej
szkoda, że nie wiedziałam
mi jakąś maskę Bingo wiezie koleżanka - była w Warszawie to wysłałam ją na dworzec centralny po maskę dla mnie

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Ja też go polubiłam, na razie chyba jeden z lepszych szamponów jak dla mnie, dlatego ubolewam. Na początku to rozjaśnianie mi nie przeszkadzało, ale po skończonej butelce przeraziłam się.
Ja bym chciała jakoś rozjaśnić włosy bez ingerencji farb i szamponetek mam miodowy blond, który ciemnieje zimą. Myślisz, że byłby dla mnie odpowiedni? Czy te rozjaśnienie to taki ładny, naturalny efekt? I czy nie dzieje się kosztem czegoś? Będę wdzięczna za odpowiedź
msstuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:16   #888
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez msstuff Pokaż wiadomość

szkoda, że nie wiedziałam
mi jakąś maskę Bingo wiezie koleżanka - była w Warszawie to wysłałam ją na dworzec centralny po maskę dla mnie

w którym miejscu na centralnym ?
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:16   #889
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po jakim czasie używania Jantaru zauważyłyście przyrost?
U mnie pojawiło się najpierw mnóstwo bejbików, które po miesiącu mają już koło 7 cm. Przyrost na długości obserwuję na włosach przy twarzy, gdzie mam mocno pocieniowane (to znaczy cała wierzchnia warstwa jest tej długości). Przed Jantarem (na początku stycznia) widać było cieniowanie, włosy były przed ramiona, a teraz opierają się i wywiją się, niedługo wtopią się w resztę włosów. Myślę, że 3 cm urosły.

Tylko że ja jestem podatna na wszelkie wcierki. Ważne żebym wcierała je dzień w dzień i często zmieniała.
Jak wykończę Seboravit i Capitavit, ruszam z kolejnymi 3 flaszkami Jantaru
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Edytowane przez aante_e
Czas edycji: 2012-02-17 o 15:18
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 15:17   #890
sharron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Moje włosy,zdjecie robione przed chwilą. Jeszce strasznie krótkie,wiem, ale dopiero rok o nie dbam i zaczynałam od długości...po brode strasznie się coś puszczą i elektryzują,może wiecie jak temu zaradzić? i co sądzicie o ich kondycji? i.......jestem zdecydowanie włosomaniaczką: nie potrafię juz umyć włosow bez jakiś wspomagaczy oleje,wody pokrzywowe i te inne, nie potrafie! jak byłam u rodziny przez tydzien i nic nie mogłam robic oprocz normalnego mycia samym szamponem to sie rozplakalam i dosłownie przed chwilą moja mama stwierdziła,gdy powiedzialam jej że czuje się jakby wyrwala mi serce (wygłupialysmy się) stwierdziła: ja bym Ci włosy wyrwała,bardziej byś to przezyła,jesli byś w ogole przezyła tą stratę :brzyda l:


edit: jak na pierwszym zdjeciu widać,wykręcają sie strasznie te moje włosy,nienawidze tego. jak je wyprostuje (lub naciągne jak na zdjeciu, bo wyprostowałam raz ostatnio i żałuje,juz tyle nie prostowałam!) to sa dłuzsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlooos.jpg (54,3 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (60,7 KB, 111 załadowań)
__________________
żyjmy chwilą.
Na youtube http://www.youtube.com/user/TheKosmetyka

Edytowane przez sharron
Czas edycji: 2012-02-17 o 15:25
sharron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:37   #891
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
U mnie pojawiło się najpierw mnóstwo bejbików, które po miesiącu mają już koło 7 cm. Przyrost na długości obserwuję na włosach przy twarzy, gdzie mam mocno pocieniowane (to znaczy cała wierzchnia warstwa jest tej długości). Przed Jantarem (na początku stycznia) widać było cieniowanie, włosy były przed ramiona, a teraz opierają się i wywiją się, niedługo wtopią się w resztę włosów. Myślę, że 3 cm urosły.

Tylko że ja jestem podatna na wszelkie wcierki. Ważne żebym wcierała je dzień w dzień i często zmieniała.
Jak wykończę Seboravit i Capitavit, ruszam z kolejnymi 3 flaszkami Jantaru
Ja Jantar wcieram dopiero 7 dni. Wiem, wiem, za szybko na efekty Najbardziej się boję, że nie będzie żadnego efektu
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:48   #892
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Dziewczyny mogę tego używać do mycia włosów? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...pflegebad.html czy lepiej nie kombinować i zostać przy szamponie z tej serii?
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:51   #893
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę tego używać do mycia włosów? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...pflegebad.html czy lepiej nie kombinować i zostać przy szamponie z tej serii?
Ja myślę, że możesz
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:00   #894
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
No to może włoski są obciążone z powodu codziennego olejowania
Ja teraz drugi dzień nie nakładam oleju i widzę, że moje kłaczki znowu odzyskują puszystość

Co do wiosny, to ja już też jej wyczekuję, uwielbiam spędzać czas na dworze no i szkoda mi mojej córeczki, która teraz większość czasu musi siedzieć w domu
O nie! Obawiałam się, że to napiszesz!
To co ja będę nakładać w "nie-olejowe" dni...
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:09   #895
orange blossom
Raczkowanie
 
Avatar orange blossom
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a to próbuj moze ci spasują lorysy

po jakimś czasie przestaną być suche

wiem że chciałas wyrównac kolor a wracasz do naturalek czy chcesz całuy czas farbowac?
A spróbuje jak następnym razem będę w Auchan i będzie mi się chciało dźwigać ten słój Bo przegrał teraz z Gloria(mi)
Mam taką nadzieję Nie lubię ich w takim wydaniu pofarbowaniowym, szorstkie są, suche i ogólnie niefajne
Cały czas prawdopodobnie, będę przynajmniej próbowała zminimalizować szkody farbując naolejowane włosy Niestety ale w naturalnym kolorze wyglądam bardzo niekorzystnie (mysi, ciemny, nijaki blond) a henna się moich wlosów nie ima (chyba przez niską porowatość włosów) i wszystko bez utleniaczy bardzo szybko się wypłukuje


Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
W takim razie zamówię we własnym zakresie i tez będzie oki

A czy żel aloesowy Gorvity można dostac w stacjonarnych aptekach doz? W internetowej jest niedostępny na razie
Możesz poszukać ale wątpię, zazwyczaj apteki różnią się znacznie asortymentem od internetowego dozu chociaż mi się kiedyś udało dorwać

Kupiłam zwykłą Barwę jabłkową do oczyszczania włosów raz na jakiś czas (bo okazało się że jakoś tak wszystkie szampony mi się skończyły ) pachnie obłędnie Zobaczymy jak się będzie spisywać
__________________
"Tak trudno jest zasypiać budzić się gdy imię twoje echem odbija się od ścian"

Zapuszczam i dbam o włosy od września 2011
orange blossom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:21   #896
Rabarba
Raczkowanie
 
Avatar Rabarba
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 350
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Ja Jantar wcieram dopiero 7 dni. Wiem, wiem, za szybko na efekty Najbardziej się boję, że nie będzie żadnego efektu
Będzie efekt na pewno mi w przeciągu 3 tygodni stosowania go włosy skoczyły o ładne pare cm, różnica jest widoczna gołym okiem
__________________
Pielęgnuję moje lokaski
Rabarba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:41   #897
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Rabarba Pokaż wiadomość
Będzie efekt na pewno mi w przeciągu 3 tygodni stosowania go włosy skoczyły o ładne pare cm, różnica jest widoczna gołym okiem
Póki co, po tygodniu efektu zero
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:47   #898
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Póki co, po tygodniu efektu zero
ja efekty miałam dopiero po ponad miesiącu...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:50   #899
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Co polecacie na rzadkie włosy?
Kiedyś miałam gęste, ale dwa lata temu zaczęły wypadać i czuję jakbym miała ich strasznie mało a nowe nie rosną.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:50   #900
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja efekty miałam dopiero po ponad miesiącu...
A robiłaś przerwę?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.