Poznań, Poznań - wspólne gotowanie ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 16:10   #1
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972

Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !


Mam pomysł - może będą zainteresowane

Nie miałyście tak czasami , że chciałybyście np. nalepić pierogów na tydzień i nie macie na to czasu żeby robić same ?
A może by zrobić takie nieformalne kółko poznańskich gospodyń i spotykać się od czasu do czasu żeby razem popichcić ? Ja mam np. dużą kuchnię - pomieści grupkę kucharek

To też od razu dzieli koszta na kilka osób, ale to nie koniec pomysłu !

Często jest tak, że chciałoby się coś ugotować, co ma w składzie orientalne i drogie rzeczy - octy różnego rodzaju, sosy, przyprawy... Można by na wizażu umówić się na "wieczór tematyczny" (np. kuchnia indyjska) gdzie każda wkleiłaby swój pomysł na to, co chce ugotować. A że w tematycznych kuchniach powielają się orientalne przyprawy, których zwykle zużywamy tylko trochę, a reszta stoi aż się zepsuje - można by się na nie składkowo zrzucać i tak np. byłoby 8 pań chętnych na zakup wsolny jednej butelki sosu sojowego i pędów bambusa. Zużyje się całość, koszty znacznie mniejsze i jakby komuś zrobiona potrawa nie przypadła do gustu - to już nie ma zmartwienia 'i co ja zrobię z resztą tej paskudnej przyprawy ?!'.
Nie mówiąc już o tym ile można mieć w kuchni sosów, przypraw itp. których nie używamy, bo nam nie posmakowały i nie mamy komu oddać.

To także możliwość nauczenia się robienia nowych rzeczy - np. grupowego robienia sushi lub torta, którego na koniec zjemy po kawałku (o a ile kosztują rzeczy do sushi czy tortu niekiedy...).

Co myślicie o takim pomyśle ?
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 07:17   #2
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Bardzo fajny pomysł! Szkoda tylko że u mnie tak ciężko ze znalezieniem wolnej chwili...
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 08:14   #3
AiShinigami
Raczkowanie
 
Avatar AiShinigami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Mam pomysł - może będą zainteresowane
Nie miałyście tak czasami , że chciałybyście np. nalepić pierogów na tydzień i nie macie na to czasu żeby robić same ?
Oj, gdyby tak rzeczywiście cudownie czas by się znajdował dla wspólnych zajęć...

Pomysł jest faktycznie bardzo fajny! - tylko kto z was by mnie tam u się chciał?

Swego czasu ze znajomymi z dzielnicy często organizowaliśmy sobie takie wspólne pitraszenie - w kuchni osiedlowego domu kultury, albo kolejno u siebie. I było bardzo miło!
Potem niektórym zabrakło czasu, niektórzy się przeprowadzili... i teraz już się nie zbieramy... a wielka szkoda TT
__________________
Oglądając się lecz nigdy nie cofając - naprzód~!

AiShinigami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:19   #4
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

jej czemu to nie wrocław ;(
zazdroszczę pomysłu i życzę powodzenia w realizacji.

może napisz na społecznościach, gdzie są organizowane spotkania wizażanek z poznania. może akurat znajdziesz chętne do spotkania w mieszkaniu na wspólne gotowanie.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 23:06   #5
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Słuszna uwaga Problem w tym, że nie widzę nigdzie tematu o spotkaniach wizażanek z Poznania, ani też wyszukiwarka niczego nie wypluwa.

Edytowane przez Ilta
Czas edycji: 2012-01-30 o 23:08
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:04   #6
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

to może dziewczyny z spotkania się nie spotykąją. chociaż ? ja jestem akurat z wrocławia i wiem, że wątek mamy.

a jak nic niema. to pozwol sobie sama założyć i tam. może szybciej znajdziesz chętne
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 22:53   #7
beautystyleandme
Zadomowienie
 
Avatar beautystyleandme
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 108
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

trafiłam tutaj szukając ciekawego pomysłu na walentynkową kolację
z chęcią przyłączę się do wspólnego pitraszenia.. hmmaż ciepło w sercu się robi czytając takie pomysły..
przypominają mi się czasy kiedy Babcia wspominała, że coś takiego za jej czasów było popularne
ale NIESTETY nie umiem gotować
ale z ogromną chęcią będę podczywać Wasze pomysły
beautystyleandme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 10:02   #8
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Beauty - idę dzisiaj na Kolejową 7 do sklepu, gdzie można zaopatrzyć się w mnóstwo rzeczy do pieczenia. Mam zamiar robić cupcakes`y na walentynki Możesz się do mnie przyłączyć, tylko napisz mi kiedy miałabyś czas np. w nadchodzącym tygodniu, żeby zrobić ich razem kilka, jeśli masz ochotę oczywiście i jak nam wyjdą, to sobie upieczeny dla TŻtów na walentynki

Co to jest cupcakes i jak mogą wyglądać na walentynki:

http://www.google.pl/search?hl=pl&cl...EoHR-gbjpNWhDg

Edytowane przez Ilta
Czas edycji: 2012-02-03 o 10:03
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:05   #9
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Pomysł rewelacyjny! Jeśli byłyby jakieś spotkania od połowy lutego to ja bardzo chętnie
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:06   #10
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Ja bym chętnie umówiła się na wspólne pieczenie cupcake`sów właśnie, tylko muszę zadzwonić jutro do pewnego sklepu z akcesoriami do ich robienia, bo dzisiaj nie mogłam się tam dostać i nie wiem ,czy było zamknięte czy co ...
Jak będą chętne to za tydzień w czwartek możemy popichcić wcześniej spisując tutaj składniki potrzebne do pieczenia. Potrzebne zakupy które potem podzielimy na liczbę osób mogę zrobić sama i dostarczyć paragon - jak najoszczędniej bez utraty na jakości składników
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 19:20   #11
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie umówiła się na wspólne pieczenie cupcake`sów właśnie, tylko muszę zadzwonić jutro do pewnego sklepu z akcesoriami do ich robienia, bo dzisiaj nie mogłam się tam dostać i nie wiem ,czy było zamknięte czy co ...
Jak będą chętne to za tydzień w czwartek możemy popichcić wcześniej spisując tutaj składniki potrzebne do pieczenia. Potrzebne zakupy które potem podzielimy na liczbę osób mogę zrobić sama i dostarczyć paragon - jak najoszczędniej bez utraty na jakości składników
Czaiłam się na odwiedzenie hurtowni o której chyba piszesz nie wiem ile czasu, a teraz jestem na diecie i kusić licha nie będę... Ale za jakiś czas bardzo chętnie dołączę. Do odwiedzenia hurtowni też!
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 21:30   #12
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Hurtownia ma jakieś kosmiczne drzwi które nie wiedziałam, jak otwierać

Możesz wpaść zrobić ciastka i na diecie - będą dla innych lub weźmiesz komuś na prezent a dla Ciebie mogę zrobić przekąskę w postaci jakiejś prostej sałatki, żeby Cię nie kusiło na jedzenie babeczek
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 18:54   #13
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Hurtownia ma jakieś kosmiczne drzwi które nie wiedziałam, jak otwierać

Możesz wpaść zrobić ciastka i na diecie - będą dla innych lub weźmiesz komuś na prezent a dla Ciebie mogę zrobić przekąskę w postaci jakiejś prostej sałatki, żeby Cię nie kusiło na jedzenie babeczek
Ilta, wiem, że nie mam wystarczająco silnej woli jeśli chodzi o domowe ciastka, dlatego staram się teraz sama nie piec... Ale bardzo dziękuję.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 17:03   #14
meganmegan
Przyczajenie
 
Avatar meganmegan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Czesc Dziewczyny,
wizaż do tej pory tylko czytalam i, jak widać, zarejestrowałam się dopiero teraz, wlasnie dlatego, ze takie wspolne gotowanie chodzi mi od dawna po glowie, w koncu wpisalam w wyszukiwarke "wsplne gotowanie" i ucieszylam sie bardzo, bo akurat Poznań mi wyskoczył. Fajnie Ilta, ze Tobie tez sie marzy takie wspolne pichcenie.

Mieszkam wprawdzie (poki co) w Bydgoszczy ale studiuje zaocznie w Poznaniu i jestem tam co drugi weekend. Poza tym zamierzam sie przeniesc do Poznania na stale, kiedy tylko nadarzy sie okazja i chetnie zawre tez nowe znajomosci.

Nie wiem czy nie jestem zbyt smiala proponujac swoje towarzystwo, skoro nikt mnie tu nie zna ale bede obserwowac watek tak czy inaczej.
Pozdrawiam cieplo wszystkie poznanianki.
meganmegan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 08:31   #15
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Hej !

Ja planuję być w Poznaniu do czerwca a co do wspólnego gotowania to ja wciąż jestem jak najbardziej za, tylko miałam ostatnio trochę na głowie i tego tematu nie ruszałam
Kiedy będziesz znowu na zjeździe ? Pomyślałam ostatnio, że chyba każdy lubi pierogi a pierogi lepi się dłuuugo. Jakby ruszyć manufakturę, to moglibyśmy ulepić na raz ich bardzo dużo i każdy by ich trochę miał dla siebie do domu
Są chętni ?
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 09:36   #16
meganmegan
Przyczajenie
 
Avatar meganmegan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Ja zdecydwanie wyrazam gotowosc, najblizszy zjazd mam za tydzien a potem co dwa tygodnie, w sumie wychodza az 3 w marcu. Zajec mam stosunkowo niewiele, takze na pewno znalazlabym czas.

Jestem chorobliwą fanką ruskich (np. z miętą) ale jestem otwarta na wszelkie inne pomysly.
Byloby swietnie gdyby znalazly sie jeszcze chetne.
meganmegan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 11:49   #17
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

To odezwij się do mnie na priv dogadamy szczegóły a resztę zapraszam do dopisywania się
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 15:56   #18
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Hurtownia ma jakieś kosmiczne drzwi które nie wiedziałam, jak otwierać

Możesz wpaść zrobić ciastka i na diecie - będą dla innych lub weźmiesz komuś na prezent a dla Ciebie mogę zrobić przekąskę w postaci jakiejś prostej sałatki, żeby Cię nie kusiło na jedzenie babeczek
jejku też kiedyś miałam zamiar iść do tej hurtowni, ale jakoś nie trafiłam, bo weszłam w inną ulicę, później nie miałam czasu już wracać, bo by mi pociąg uciekł i jakoś odłożyło się w czasie
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 18:37   #19
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Ja tam w końcu trafiłam i co powiem to powiem - jest w czym wybierać ale i ceny są kosmiczne... Jak się chce robić torty do cukierni to trzeba mieć cały ten sprzęt z atestami i zapłacić za nie - to ja rozumiem. Ale po prawdzie - jak się je chce robić dla siebie w domu, to mogę podesłać kilka pozycji typu "must have" oraz drugą listę - czym to można zastąpić za kilka zł
Np. suszarka do wykrawanych kwiatków czy motylków to koszt 30zł. A można je suszyć na spodach od pojemników na jajka także z efektem.
Stempelki. 15-30zł. A za kilka zł ma się ich znacznie więcej - ze sklepu z zabawkami
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 19:13   #20
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

ja co prawda do artystycznych ozdób nie mam daru, ale listę możesz przesłać lub wkleić tu, może coś mnie zainspiruje

a tak w ogóle to już coś pichciłyście razem?
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 20:06   #21
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Póki co nie było chętnych, ale już się umawiam z jedną użytkowniczką na wspólne robienie pierogów Lub zrobienie sernika - to się jeszcze okaże Chętna ?

Tak właśnie pomyślałam że nawet jak wkleję listę to może być niejasna, bo ja po prostu otworzyłam książkę z przepisami na torty angielskie, obejrzałam wstęp do niej z listą potrzebnych rzeczy do zrobienia takich tortów, jakie tam pokazywano dalej i zaczęłam je zastępować.
Jak napiszę że cośtam zastąpiłam czymśtam to to będzie jasne chyba tylko dla osób, które pieką lub interesują się pieczeniem takich tortów Bo np. te stempelki....ręka do góry kto wie do czego się ich używa, do jakich dekoracji, na co one mogą się przydać i przy jakich wzorach
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:30   #22
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

ja co prawda w torty w stylu angielskim się nie bawię, ale do czego stempelki są wiem

Co do wspólnego gotowania...hmm zasadniczo wyprowadziłam się już z Poznania i jedynie kiedyś mogłabym może kiedyś dojechać (choć czasu ostatnio prawie wcale). Szkoda że w zeszłym roku nikt nie wpadł na taki pomysł A jeśli można spytać -daleko od centrum mieszkasz?
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:24   #23
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

10 minut na piechotę.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:08   #24
Kasssiulka
Raczkowanie
 
Avatar Kasssiulka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 219
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

kurcze fajny pomysł. ja w sumie byłabym chętna na wspolne gotowanie. ale nie koniecznie lepienie pierogów lub podobnych rzeczy bo tego nie lubie bardzoooo.

a czy w tej hurtowni dostane barwniki do ciast. chciałabym zrobić tort zeby kazda wartwa miała inny kolor i nie moge nigdzie znaleźć takich barwników typowo do ciast. poza internetem oczywiście.
Kasssiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:14   #25
meganmegan
Przyczajenie
 
Avatar meganmegan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

No to nie musza byc pierogi przeciez Kasssiulka, propozycja jest wciaz otwarta, kto chetny, niech pisze na co mialby ochote?
meganmegan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:19   #26
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Cytat:
Napisane przez Kasssiulka Pokaż wiadomość
kurcze fajny pomysł. ja w sumie byłabym chętna na wspolne gotowanie. ale nie koniecznie lepienie pierogów lub podobnych rzeczy bo tego nie lubie bardzoooo.

a czy w tej hurtowni dostane barwniki do ciast. chciałabym zrobić tort zeby kazda wartwa miała inny kolor i nie moge nigdzie znaleźć takich barwników typowo do ciast. poza internetem oczywiście.
w tej hurtowni jest wszystko dot. spraw cukierniczych
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:04   #27
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Cytat:
Napisane przez ewelinka_111 Pokaż wiadomość
w tej hurtowni jest wszystko dot. spraw cukierniczych
Ewelinka a masz jakieś inne - dobrze wyposażone - sklepy w Poznaniu? Własnie z jakimiś barwnikami, papilotkami itp?
Do tej hurtowni każdy może wejść czy trzeba mieć firmę?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 07:57   #28
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Są barwniki ale nie wiem czy taniej nie będzie ich zamówić na allegro. Można na tę hurtownię zadzwonić i zapytać o cenę, bo widziałam że mają, jak również - że wszystko mają drogie
Na Allegro mogę polecić użyszkodnika od którego kupowałam, bardzo solidna firma.

A pierwszy termin wspólnego gotowania to będzie oficjalnie 17 marca
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 11:32   #29
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Hmm... Mam nadzieję, że 17 marca będę mogła dołączyć- wstępnie ten termin mi pasuje.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 11:41   #30
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Poznań, Poznań - wspólne gotowanie !

Mogłabym też dołączyć? Może trochę bezczelnie się wcinam ale do odważnych świat należy Na zachętę mogę dodać, że nie gryzę, uwielbiam piec, a tak w przyszłości z chęcią udostępnię też swoją kuchnię do szaleństw
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 13:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.