Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 08:03   #661
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość

Waga dzis wskazala 88,1 czyli schudlam przez 4 dni 0,5kg (wazylam sie w pn bylo 88,6) to i tak dobrze uwzgledniajac fakt, ze w tym tyg nie cwiczylam

Zycze milego i slonecznego dnia!
Gratulacje

Ja dzisiejsza noc mam z glowy, spalam moze ze 3 godziny z przerwami. Jakas masakra! Spadam a Wam zycze milego dnia i bez grzechow mi tu!!!
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 14:38   #662
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

dobre i pol kilo

ja dzisiaj mam dzien nic nie robila, wstalam dopiero przed 14 zjadlam sniadanie, bylam drugi raz z psem i bede isc spac dalej.

Pogoda mnie nie nastraja pozytywnie lecz odwrotnie, a to ma tak byc przez najblizszy tydzien niestety.
Jakbym sie z kims spotykala to na pewno bylo by latwiej i jakos ta pogoda przejsciowa nie dawalaby mi sie tak we znaki. Bedzie juz pol roku od ostatniego spotykania sie z kims.
__________________


Edytowane przez pysia1711
Czas edycji: 2012-02-24 o 14:41
pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:04   #663
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Ale tu dzis cichutko... Watek mial odzyc a tymczasem piszemy tylko praktycznie we 3 (Milenka, Pysia i ja), czasami jeszcze odezwa sie Lufer, albo Tak... Szkoda... Mam nadzieje, ze reszta dziewczyn zaglada tu rzadko, albo wcale z braku czasu...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:36   #664
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

schowałam dumę głęboko do kieszeni i aplikowałam na słuchawkę w kilka miejsc z braku jakichkolwiek ogłoszeń. Na spotkania zawsze mogę pójść i się o wszystko dobrze wypytać tak samo jak dobrze potem przeczytać umowy.

Myślę w sumie to mam taką cichą nadzieję, że może w tym się sprawdzę skoro o opiekunce na razie mogę zapomnieć czy sprzątaniu.
__________________


Edytowane przez pysia1711
Czas edycji: 2012-02-24 o 19:37
pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 08:48   #665
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Heja banana! Ja wczoraj mialam dzien rozpusty, a zaczelo sie od 2 talerzy pomidorowki, a skonczylo sie na 3, no ale dzis wracam juz na dobra droge

Wstalam, zjadlam sniadanko i zaraz koncze sprzatac wczorajsze sprzatanie

Co do pisania na forum, mialo byc tyle osob, wyszlo jak zawsze trudno ja nikogo nie bede naklaniac zeby tutaj zagladal.

Pysia aplikuj gdzie mozesz, kazda praca jest lepsza niz siedzenie w domu, a i zawsze jakis grosz wpadnie
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 09:47   #666
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Hej

Chce sie Wam pochwalic, ze dzis znow mam 88,9 kg (wczoraj bylo tyle samo) . Marzy mi sie, zeby do konca przyszlego tygodnia (albo do konca lutego) bylo 88 kg, nie jest to niemozliwe, ale bede musiala sie pilnowac. A wiecie co wczoraj przeczytalam? Dziewczyna chwalila sie, ze w ciagu tyg.schudla 6 kg, bo 2 razy w tyg.pochlania 350 kcal a w pozostale dni 150 kcal. Jak chcecie to zajrzyjcie do tego watku, link do niego znajduje sie pod naszym forum, dotyczy diety 90-dniowej.

Nie wiem, jak Wy, ale ja marze juz o wiosnie. Ta pogoda wprawia mnie w taki nastroj, ze szkoda mowic . Poza tym przysypiam w ciagu dnia, co dotad zdarzalo mi sie tylko, gdy bylam barzdo chora. Ale wole drzemke niz kolejny kubek kawy. Lece sprzatac, bo co niektorzy juz koncza a ja dopiero bede zaczynac.

Milej soboty.
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:58   #667
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

mielnko dobre zdanie "aplikuj gdzie mozesz" a nie jak co niektorzy aplikuj gdzie sie da, a wiadomo przeciez, ze nie kazdy nadaje sie wszedzie.
Z forum no dokladnie tak jest, ja tak samo przestalam ganiac za wszystkimi. Na jedno w sumie dobrze mniej do wpisywania w statystyki.

ciociu no to swietnie. zawsze jest mozliwe jak sie chce i pilnuje Co do innych forum czasem zaglądam żeby się pośmiać z tych, ktore chca strasznie szybko schudnac, a maja zwykle niedowage albo sa bliskie tej granicy.
Mnie tak samo nieraz sie zmuszam do robienia czegos zeby nie pojsc spac. Co do tej kawy to masz racje tez wole isc spac na godzine dwie niz ja pic, a i tak w taka pogode nic nie daje.

Ja sie codziennie rano pocieszam platkami z mlekiem i nesquikiem pozniej jakos mnie nie ciagnie do obzerania sie. System z platkami mi sie sprawdza, bo nie podjadam. Wpierw jem platki, a po jakis 10minutach 1-2kanapki z ciemnego pieczywa i do obiadu mnie nie ciagnie do niczego.

Dzis jadlam garsc platkow z 150ml kakao dosypalam kilka migdalow, orzechow i pestek, a potem tosta z pieczarkami i serem zoltym, a drugi byl posmarowany serem plesniowym z salata, indykiem i rzodkiewka.

Na obiad laski maja skrzydelka pieczone z pieczonymi ziemniakami, a ja ugotuje sobie troche soczewicy i ja zjem z salatka(lodowa, pomidor, rzodkiewka, jogurt) oraz malym ziemniakiem pieczonym.

Ide i ja cos pomagac w sprzataniu, bo slysze, ze mama zaczela.

P.S. 4dni
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 13:59   #668
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

hej

Ja się przyznam, ze wczoraj miałam dzeń rozpusty A to wszystko przez @, nadeszło niespodziewanie i tydzień wcześniej i po prostu już nie mogłam...

Ale widzę przynajmniej jeden postęp - nie jem słodyczy juz od jakiegos dłuzszego czasu i mnie do nich specjalnie nie ciągnie

Dziś zjadłam na sniadanie chyba o 7 kanapkę z wędlinką, a teraz dopiero obiad - kurczak w sosie z jogo nat + ziemniak + ogórek, nie fajnie wyszło, ze az taka dluga przerwa ale inaczej sie nie dało

czarownica, trzymam kciuki zebys jak najszybciej ujrzala to 88 na wadze
millenka, to widzę, ze wczoraj miałam zdecydowanie gorsza rozpustę, piłam tez piwo, prosze o baty

Dobra, lecę sprzątac bo juz se tak syf zrobił ze patrzec nie moge
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 17:31   #669
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

ale cisza dzisiaj

mnie dzis wzielo na przemyslenia i jakos nie rozgryzlam nic co mnie troche wkurza ale przeciez w koncu tak juz musi byc, ze to nie moze byc latwe
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 18:09   #670
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Sunshine, to za wczoraj
Pysia,
coz to za filozoficzne dylematy? A propos pracy "na sluchawce" to kilka lat temu moja kolezanka dorabiala w ten sposob na studiach i byla bardzo zadowolona, z tego co pamietam. Wowczas miala podpisana umowe bodajze z Netia, a to cale biuro (nie wiem, jak dokladnie to nazwac) znajdowalo sie na Zamojskiej. Ale to bylo z 6-7 lat temu.
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 19:24   #671
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

glownie na temat spraw sercowych i musze jakos znalesc w sobie sile by sprobowac ufac i zaczac sie spotykac z kolegami.
Moj glowny winowajca i problem nazywa sie wlasnie zaufanie.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 20:07   #672
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Ok Laseczki
Dojrzałam i wróciłam Nie zaczynam diety od jutra tylko od dziś Zrezygnowałam dziś z kolacji a od jutra mam zamiar pisać Wam co zjadłam, jak czasem baty zbiorę to się opamiętam
Zostało mi już tylko 2 tygodnie do pójścia do szpitala, stresuję się trochę i może przez to mam znacznie mniejszy apetyt, trzeba więc to wykorzystać
Cieszę się, że są tu inne fanki czytania książek, piszcie proszę jak znajdziecie coś fajnego, co możecie polecić
Czarownica, ja też zaczęłam wczoraj czytać 1 tom "Cukierni pod amorem"
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 21:49   #673
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

czy aby na pewno tym razem dojrzalas zeby z nami zapuscic korzenie, a nie jak wczesniej? hmmm Na poczatek usun sobie moze rozyczki, ktore kiedys mialy znaczenie na watku a baciki moge ci dac juz teraz tak na przywitanie i przestrogi :atyaty :

tyle chyba wystarczy

ciociu w przemysleniach maly przelom ale za szybko sie nie bede cieszyc, bo to moze tylko taki chwilowy przeblyk byl
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 08:22   #674
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg:) CZ.III

Heja!
Wczoraj znow sobie popuscilam nie bede pisac, co jadlam, bo wstyd! Ale jedno jest dobre, ze poszlismy wczoraj w odwiedziny do ciotki TZta i nie wypilam ani 1 piwka, tylko grzecznie herbatke Od dzis juz spokoj pelen i opanowanie!

Camilko ciesze sie, ze wrocilas mam nadzieje, ze na dluzej Co do szpitala, to uwierz mi tam jest takie jedzenie, ze nawet otyly po miesiacu zrzucilby z 10 kg

Pys moze powinnas isc do psychologa ?

Co tam na dzis planujecie? Ja musze tylko miesko na grillu usmazyc miesko i juz obiadek mam hehe "tesciu" gotuje rosolek i zamuje sie reszta. Takze bedzie leniuchowanie a wieczorem idziemy bieeeeeeeegac
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 10:37   #675
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Dzien dobry

Milenka, nie za dobrze ma Twoja tesciowa ? Ty gotujesz na tygodniu, tesc w niedziele-zyc, nie umierac ! A jak idzie Twojemu TŻ odchudzanie?

Camila, mam nadzieje, ze wracasz do nas na stale a nie na 1, albo 2 dni ?

Ja dzis na obiad robie cos na ksztalt strogonowa, ma sie rozumiec bez zadnych smietan i zasmazek . Ma byc lekko i smacznie. A pod wieczor godzinka na rowerze.
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 10:48   #676
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez czarownica2010 Pokaż wiadomość
Milenka, nie za dobrze ma Twoja tesciowa ? Ty gotujesz na tygodniu, tesc w niedziele-zyc, nie umierac ! A jak idzie Twojemu TŻ odchudzanie?
Ja nie gotuje jej w tygodniu, jestesmy na osobnej kuchni, ale jak robie pierogi czy kopytka to czestuje siedze w domu, a ona raczej czasu nie ma na takie potrawy. Gotujemy osobno, zywimy sie osobno, z tego wzgledu, ze ja gotuje inaczej, z TZtem lubimy co innego niz tesciowa z tesciem.

Zjadlam wlasnie rosolek, teraz bede leniuchowac na lozeczkuz herbatka
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 10:56   #677
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
Ja nie gotuje jej w tygodniu, jestesmy na osobnej kuchni, ale jak robie pierogi czy kopytka to czestuje siedze w domu, a ona raczej czasu nie ma na takie potrawy.
Ale nawet gdybys gotowala dla wszystkich, to ja nic zlego nie mialam na mysli . Fajnie, ze mozesz gotowac to, na co Wy macie chec i to, co Wy lubicie i, ze obywa sie to bez zgrzytow. Znam takie uklady tesciowa-synowa, gdzie takie rozwiazania nie wchodza w gre...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 11:16   #678
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez czarownica2010 Pokaż wiadomość
Ale nawet gdybys gotowala dla wszystkich, to ja nic zlego nie mialam na mysli . Fajnie, ze mozesz gotowac to, na co Wy macie chec i to, co Wy lubicie i, ze obywa sie to bez zgrzytow. Znam takie uklady tesciowa-synowa, gdzie takie rozwiazania nie wchodza w gre...
Nie, nie pod tym wzgledem jest spoko, tak juz jest od baaaardzo dawna, nawet jeszcze jak mieszkala z nami siostra TZta ona rozumie, ze mam wlasne zdanie i lubie robic po swojemu, chodziaz niepowiem czasami jej rady sie przydaja ogolnie staramy sie zyc dobrze i nie ma miedzy nami jakis niedomowien czy zlosci

Widze ja Libbie wchodzi na forum, ale nic sie nie odezwie
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 13:38   #679
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

milenko przydal by sie ale terapeuta i w innej sprawie tylko problem glowny kasa za jedna wizyte trzeba dac 60zeta, a na fundusz czeka sie dwa miesiace na miejsce i sa niestety spotkania co 2-3miesiace. Juz sie dowiadywalam na ten temat.
Pewnie taka porada po przeczytaniu o zaufania. No więc cię trochę uspokoje chodziło o zaufanie do partnera. Oczywiscie u mnie nic sie nie zmienilo i nie ma partnera ani kandydata obok na niego.

potrzeba mi praca jak nic, znowu wysylalam na sluchawke, pakowanie paczek w jakies firmie wysylkowej, dwa na nianie i jedno prywatne sprzatanie w domu jednorodzinnym.

czarownica pewnie dlatego, ze zwykle maja jedna kuchnie do spolki, a u milenko jak dobrze pamietam to tesciowie sa na dole, a milenka ze swoim TŻ zajmują piętro z oddzielną kuchnią
Znajomi mojego byłego partnera tak właśnie mieli, mieszkali na górze, a teściowie na dole i specjalnie robili remont na górze żeby nie mieć wspólnej kuchni z nimi, a mieli dodatkowo dzieci jedno przedszkole, a drugie niecaly rok

Co do szafy z zamianą to sie podobalo na szczescie takie rozwiazanie.

Ide zobaczyc czy im mieso sie rozmrozilo zeby zaczac robic i czeka mnie dluzszy spacer z psem. Skoro mowa o miesie to ja nadal wegetarianka ale nie taka 100% bo jadlam ze dwa wlasny pasztet co zrobilam i pare razy probowal jak dziewczynom obiad robilam sprawdzajac czy juz dobre i czy dobrze przyprawione.
Z korzysci to nie czuje sie ciezko, nie jestem zmeczona po jedzeniu tylko mam energie, nie mam wcale problemow z tronem. Co do bialka, ktore jest w miesie dostarczam z innych produktow bogatych w nie.

do później, bo mam znowu co sprzątać gdyż dziewczyny zepsuły moją pracę, za która nawet nim zepsuły nie podziękowały. no cóż tak bywa
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 16:40   #680
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Hejka
Ja też mam nadzieję, ze zakotwiczę na dłużej
Pierwszy dzień dietowo (jak na mnie) byłam większą część dnia w szkole, na śniadanie zjadłam tylko banana i wypiłam kawę z mlekiem, na obiado-kolację zjadłam normalny obiad: smażoną rybę, ziemniaki i surówka z kapusty. Na dziś musi mi to wystarczyć, ale od jutra muszę bardziej przemyśleć swoje jadłospisy i zrobić zapas warzyw i owoców.
Kurcze, jak mi sie nie chce jutro iść do pracy... Może to brzmi głupio, bo wśród nas jest większość, które tej pracy szukają, ale atmosfera jest u nas taka, że naprawdę się tam przychodzić nie chce
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 17:32   #681
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

da sie na fb zauwazyc jak wam sie tam nie chce wcale chodzic. swoja droga to gdzie pracujesz i co robisz, ze taka atmosfera do dupy.

zjadlam dzis dwie kanapki z salata, pomidorem i indykiem, wypilam przez caly dzien sama 700ml kakao(robie w dzbanku i daje 1lyzke), miske soczewicy zalana woda z dodatkiem odrobiny zupy brokulowej z torebki i do tego duzo chilli. Teraz pije herbate i raczej nic juz w siebie nie wcisne dzis.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 17:57   #682
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Ja sie muszę zmobilizować do cwiczeń w końcu, mam w domu rowerek stacjonarny, aż szkoda, że za wieszak robi, gdybym chociaż z pół godzinki codziennie poświęciła to efekty diety przyszłyby o wiele szybciej... Jak schudnę 10 kilo to idę na siłownię, bo coś czuję, że sama dieta nie da mi wymarzonej figury
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 18:43   #683
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Camila, ja gdybym miala silownie niedaleko, to nie czekalabym az schudne, tylko juz jutro wykupilabym karnet na caly miesiac, zeby byla wieksza motywacja. Tymczasem pozostaje mi rowerek, ktory podobnie, jak u Ciebie do niedawna sluzyl mi jako wieszak . Juz nie wspomne, ile razy moj maz chcial go wyniesc do piwnicy. Na szczescie jakis czas temu rowerek wrocil do mych lask i dzis na przyklad spalilam ok.400 kcal ogladajac "Szanse na sukces". Pytanie tylko, na ile miarodajny jest licznik w takim rowerku ?
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:01   #684
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
czarownica pewnie dlatego, ze zwykle maja jedna kuchnie do spolki, a u milenko jak dobrze pamietam to tesciowie sa na dole, a milenka ze swoim TŻ zajmują piętro z oddzielną kuchnią
Znajomi mojego byłego partnera tak właśnie mieli, mieszkali na górze, a teściowie na dole i specjalnie robili remont na górze żeby nie mieć wspólnej kuchni z nimi, a mieli dodatkowo dzieci jedno przedszkole, a drugie niecaly rok
nie, kuchnie mamy wspolna, mamy tylko swoj pokoj na pietrze i dopiero bedziemy robic na gorze lazienke i kuchnie. Nie zabijamy sie w kuchni, dogadujemy sie, nawet w tym samym czasie gotujmy czasami
Cytat:
Napisane przez Camila1983 Pokaż wiadomość
Kurcze, jak mi sie nie chce jutro iść do pracy... Może to brzmi głupio, bo wśród nas jest większość, które tej pracy szukają, ale atmosfera jest u nas taka, że naprawdę się tam przychodzić nie chce
Ja Cie rozumie, tam gdzie robilam staz to byla masakra, byl taki okres, ze nie chcialo mi sie tam isc, czesto szukalam sobie zajec poza pokojem, wolalam isc do zakurzonego archiwum, niz siedziec z babkami w pokoju. Strasznie niemile i dziwne kobiety, na koniec nie uslyszalam nawet "dziekuje", gdzie inna dziewczyna w pokoju obok, w tym samym dziale miala prawdziwe pozegnanie. I chuj, ze scieralam sie z ciastem przez pol miasta i zapierdalalam jak glupia I najlepsze to jest to, ze kierowniczka, bardzo konkretna babka pozegnala mnie godnie i caly dzien dziekowala, ze zgodzilam sie na staz Taakze Camilko rozumie Cie

Ja niestety nie mam juz roweka, ale jutro bede cwiczyc przy xboxie, bo jak zwykle nie poszlismy biegac, bo TZ zmeczony

Ogladalam dzis fajny film "wciaz ja kocham", polecam, nawet TZtowi sie podobal Co robicie?
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:19   #685
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Ja jednym okiem oglądam Vinci, a drugim zaglądam do was i rozwiązuję ćwiczenia z angielskiego. W międzyczasie zdążyłam jeszcze pomalować pazury, wszystko, żeby nie myśleć o pracy ani o szpitalu ani o diecie
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:32   #686
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Ktos tu chyba zapomniał o mnie że i ja tu zagladam!!!! A nie tak czesto bo z braku czasu.

W sobote zdychalam bo fatalnie sie czujam, prawie wymiotowalam. Łamało mnie w kosciach, ale zaraz wzielam tabletki i jest lepiej. Takze w sobote mialam wstred do jedzenia i jak czulam cos to mi nie dobrze bylo. takze jadlam suchary. Dzisiaj juz lepiej, praktycznie normalnie zajadlam muesli, miseczke rosołku, piers na parze z kapusta i jablko i niedozowolone wafelki.
Ale jutro jzu bez grzeszków. A zaliczylam jeszcze basen, wiec troszke odpokutowalam za te wafelki, a nie powiem no byly mega pyszne
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:45   #687
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

No ja wlasnie troche pogadalam z mezem, jednym okiem ogladam "Vinci" a drugim spogladam na moj rowerek i zastanawiam sie, czy nie spalic jeszcze z 200 kcal, ale tak mi sie nie chce, ze raczej tego nie zrobie ...

Czarnowlosa, moze za rzadko do nas zagladasz? Co do tego wafelka, to ja wyznaje zasade, ze lepiej raz na jakis czas zjesc cukierka, niz wszystkiego sobie odmawiac, a potem w napadzie glodu pochlonac od razu cala czekolade, albo paczke chipsow.
A w najlepszej sytuacji to w chwili obecnej jestem ja. Mam w domu 0 slodyczy, 0 alkoholu, wiec nic mnie nie kusi .
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:50   #688
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

czarownica tez jestem tego zdania i przez was wlaczylam tvn hahahah
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 22:03   #689
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

hehe czarownica niezly licznik to u mnie w domu:
slodycze: tabilczka czekolady, princessa, duzy nesquik kakao
alkohol: od ponad tygodnia perla chmielowa

Co do silowniu tez o niej myslalam ale wpierw musze sie usmiechna do taty z przelewem. Mam nawet kompana na silownie, bo odezwal sie do mnie kolegami, z ktorym nie gadalam od jesieni i sie pytal o sesje i przez to dowiedzial sie o diecie, ze dalej walcze i mowil o silowni, ze chodzi nawet mi powiedzial gdzie. Tak gadalismy i zaproponowal spotkanie ale tak ogolnie dopiero sie zgadamy co do terminu. Fajnie mi sie zrobilo, ze sie odezwal, bo nie mielismy okazji na spotkanie sie po moim powrocie poza tylko jednym. A jesli nie on to dwie kolezanki sis chodza na kardio, w ostatecznosci moim kompanem zostanie mp3 z ulubiona muzyka

czarna pamietamy i o tobie ale rzadko zagladasz, to dobrze, ze juz zdrowiejesz podobnie jak ja ale na basen jeszcze nie moge sobie pozwolic niestety
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 07:06   #690
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Dzień doberek Jestem dzisiaj pierwsza

Ja wlasnie powolutku sie szykuje do pracy.
A moje sniadanie wygladalo tak;
S: mały kubek muesli+activia 0% +2 chrupkie wasa z plastrem sera

a co bedzie dalej nie wiem... ale mam nadzieje dietetycznie

Miłego dnia wam życze
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.