Walka o zdrowe i piękne włosy część IX - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 17:30   #1561
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Madziulena Pokaż wiadomość
Znalazłam taką u mamy na półce: Gliss Kur Oil Nutritive Balsam Conditioner
jeśli to psikacz to bardzo fajna, a jesli do spłukiwania to szkoda że ma silikony i Q
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:39   #1562
Madziulena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 47
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jeśli to psikacz to bardzo fajna, a jesli do spłukiwania to szkoda że ma silikony i Q
No do spłukiwania niestety ;/
__________________
Life sucks and then you die...
Madziulena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:43   #1563
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jeśli to psikacz to bardzo fajna, a jesli do spłukiwania to szkoda że ma silikony i Q
Patrząc na składy na KWC, to będzie d/s, ale psikacz z tej serii bardzo fajnie wygląda https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziulena Pokaż wiadomość
No do spłukiwania niestety ;/
Myślę, że jak jakoś szczególnie nie unikasz silikonów, to warto spróbować, tym bardziej teraz jak jeszcze mamy zimę Ważne abyś pamiętała o regularnym oczyszczaniu włosków
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:44   #1564
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Madziulena Pokaż wiadomość
No do spłukiwania niestety ;/

to ja bm nie kupiła
Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Patrząc na składy na KWC, to będzie d/s, ale psikacz z tej serii bardzo fajnie wygląda https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
o mam tego psikacza nawet
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:46   #1565
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
to ja bm nie kupiła


o mam tego psikacza nawet
Tylko właśnie jej mama ją ma w domu

Ja psikacza mam tego czarnego i nawet go lubię, w końcu przestały mi się te krótsze włoski rozdwajać
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:50   #1566
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Na razie używałam może z 4 razy, dwa razy tego z pomarańczą i dwa razy ten z migdałami i papają i póki co bardzo się polubiliśmy Co prawda było to w różnych odstępach czasowych, ale za każdym razem włoski były bardzo miękkie, mega błyszczące, puszyste i takie mięsiste
Na pewno lepiej się spisały niż lniany, sezam, BD. Ogólnie póki co jedne z lepszych olejków jakie używałam
Tylko zaznaczam, że moja włoski nie są jakoś szczególnie zniszczone ani wysuszone

A co do Amli, to również bardzo ja lubię. Powoli się kończy i na pewno jeszcze ją kupię.

Dzięki za info Olejki Alterry kuszą i chyba nie tylko mnie, bo ostatnio jak byłam w Rossmannie to nie było ani jednego, tylko puste miejsce na półce
Też do Amli jeszcze wrócę, ale ostatnio chodzi za mną Sesa
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:52   #1567
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Tylko właśnie jej mama ją ma w domu

Ja psikacza mam tego czarnego i nawet go lubię, w końcu przestały mi się te krótsze włoski rozdwajać
Ja aktualnie znów mam tego, co karmazynka. Bardzo lubię Gliss Kurowe psikacze, ale czarny dla mnie brzydko pachnie, niemiło się go używało. Choć on i żółty są moim zdaniem najlepsze.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 17:56   #1568
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Dzięki za info Olejki Alterry kuszą i chyba nie tylko mnie, bo ostatnio jak byłam w Rossmannie to nie było ani jednego, tylko puste miejsce na półce
Też do Amli jeszcze wrócę, ale ostatnio chodzi za mną Sesa
Olejki Alterry maja to do siebie, że jak Ci się nie sprawdzą na włoskach, to możesz wykorzystać na ciało lub do kąpieli
No mnie też kuszą inne oleje z tego gatunku, tylko sama nie wiem co najbardziej Sesa, Heenara, Bringhaj...... Khadi też, ale jak dla mnie za droga trochę, przynajmniej na razie, bo trochę wydatków mnie czeka (OC, dwa latka córeczki, dwa wesela)

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Ja aktualnie znów mam tego, co karmazynka. Bardzo lubię Gliss Kurowe psikacze, ale czarny dla mnie brzydko pachnie, niemiło się go używało. Choć on i żółty są moim zdaniem najlepsze.
To fakt zapach tego czarnego też nie przypadł mi do gustu, zbyt duszący jak dla mnie Wolę bardziej świeże zapachy, ale w sklepie nie wąchałam, tylko po prostu wzięłam, bo potrzebowałam czegoś takiego i akurat wybór padł na ten czarny
Zresztą z działania jestem zadowolona, więc zapach przeboleje
Pewnie następnym razem wezmę ten żółty, ale kiedy to będzie Strasznie wolno mi schodzi, bo psikam naprawdę małe ilości.
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2012-02-26 o 17:58
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:05   #1569
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Jeju znowu ile przez weekend miałam do nadrobienia ja też juz we wsłosomianiactwo się wkręciłam. Tylko na razie jestem początkująca: rycyna, oliwa +żółtko +cytryna, olejek kokosowy, Jantar. Szampon Joanna Naturia i BD.
Co możecie mi polecić jako kolejny olej? i taki nie za drogi, do 14 zł Chciałam z alterry kupić, ten mango podobno ładny cukierkowy zapach, ale nie było.. Może teraz będzie
a no i jakies odzywki bez silikonów by sie przydały co polecacie?

ale nie piszcie mi ze kazdy wlos reaguje inaczej i ze sama musze zobaczyc tylko to co wasze wloski preferuja ja tez zobacze
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..


Edytowane przez ejzii
Czas edycji: 2012-02-26 o 18:45
ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:32   #1570
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Tylko właśnie jej mama ją ma w domu

Ja psikacza mam tego czarnego i nawet go lubię, w końcu przestały mi się te krótsze włoski rozdwajać

oj to przeoczyłam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:36   #1571
Mai Tai
Przyczajenie
 
Avatar Mai Tai
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

a ja trzymam wlasnie na glowie waxa połączonego z dwoma zółtkami olejkiem rycynowym drożdzami i nafta kosmetyczna ;D polecam ta maske
Mai Tai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 18:39   #1572
aasiaa1109
Rozeznanie
 
Avatar aasiaa1109
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 667
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Mai Tai Pokaż wiadomość
a ja trzymam wlasnie na glowie waxa połączonego z dwoma zółtkami olejkiem rycynowym drożdzami i nafta kosmetyczna ;D polecam ta maske
ja też polecam, włosy później są piękne, chociaż ja bez waxa używam, próbowałam też z ale wole bez, co kto lubi ale aktualnie jestem na etapie wypadania włosów jednak i jakoś nic mi an to nie pomaga, taki etap w życiu, byle do wiosny szybciej
__________________

aasiaa1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:42   #1573
Mai Tai
Przyczajenie
 
Avatar Mai Tai
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

stres? ja niestety tez nie moge sie go wyzbyc.. w tym roku maturka ;p
Mai Tai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:50   #1574
aasiaa1109
Rozeznanie
 
Avatar aasiaa1109
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 667
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

no niestety sesja była i Tż mnie denerwował ;p ale próbuje się jakoś uspokoić ;p ale to chyba i zima jakoś wpływa na to, i chyba kupie sobie Jantar bo jeszcze nie miałam przyjemności używać
__________________

aasiaa1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:57   #1575
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

używałyście tych kapsułek do włosów kiedyś?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Gelatin, Glycerin, Oenothera Biennis Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Water, Parfum, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, CI 42051, Titanum dioxide, Mica

olej rycynowy, zelatyna, gliceryna, olej z wisiołka, olej z nasion ogórecznika, hydrolat z drzewka herbacianego, perfumy, antyoksydant, witamina A, barwnik, barwnik, mika

myślicie, że dawać w skórę głowy jako wcierkę zmieszane z radicalem? czy lepiej zmieszać z kokosem i na długość?

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

ach, i jeszcze miałam pytanie do dziewczyn, które używają jedwabiu CHI i naturalnego oleju do końcówek. Jak to robicie? Mieszacie i nakładacie na włos mieszankę, czy nakładacie najpierw np kokosa, a potem chi?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:59   #1576
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
To fakt zapach tego czarnego też nie przypadł mi do gustu, zbyt duszący jak dla mnie Wolę bardziej świeże zapachy, ale w sklepie nie wąchałam, tylko po prostu wzięłam, bo potrzebowałam czegoś takiego i akurat wybór padł na ten czarny
Zresztą z działania jestem zadowolona, więc zapach przeboleje
Pewnie następnym razem wezmę ten żółty, ale kiedy to będzie Strasznie wolno mi schodzi, bo psikam naprawdę małe ilości.
Ja wzięłam czarny, bo przez jakiś czas nie mogłam żółtego znaleźć w R. Z działania też byłam zadowolona, to jest dobry psik, tylko smrodliwy.

Cytat:
Napisane przez Mai Tai Pokaż wiadomość
a ja trzymam wlasnie na glowie waxa połączonego z dwoma zółtkami olejkiem rycynowym drożdzami i nafta kosmetyczna ;D polecam ta maske
Mnie mama TŻ namówiła na używanie prostej, domowej maseczki - żółtko + oliwa, bo przez lata stosowana raz w tygodniu zamieniła jej liche włosy w bardzo fajną czuprynę. Ja troszkę ją podrasowałam i dodaję jeszcze glicerynę, olejek rozmarynowy, czasem miód i też sobie ją bardzo chwalę.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 19:11   #1577
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Olejki Alterry maja to do siebie, że jak Ci się nie sprawdzą na włoskach, to możesz wykorzystać na ciało lub do kąpieli
No mnie też kuszą inne oleje z tego gatunku, tylko sama nie wiem co najbardziej Sesa, Heenara, Bringhaj...... Khadi też, ale jak dla mnie za droga trochę, przynajmniej na razie, bo trochę wydatków mnie czeka (OC, dwa latka córeczki, dwa wesela)

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------



To fakt zapach tego czarnego też nie przypadł mi do gustu, zbyt duszący jak dla mnie Wolę bardziej świeże zapachy, ale w sklepie nie wąchałam, tylko po prostu wzięłam, bo potrzebowałam czegoś takiego i akurat wybór padł na ten czarny
Zresztą z działania jestem zadowolona, więc zapach przeboleje
Pewnie następnym razem wezmę ten żółty, ale kiedy to będzie Strasznie wolno mi schodzi, bo psikam naprawdę małe ilości.
Za duży wybór tych olejków, a o tym, że nie powinnam właściwie wydawać już ani złotówki na włosowe dobrocie przez najbliższe parę miesięcy, to nawet nie wspominaj Czeka mnie ogrom wydatków, a ja i tak co chwilę coś zamawiam na dozie albo jestem w Rossmannie

A dla mnie ten czarny Gliss kur pachnie pięknie
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 19:13   #1578
Madziulena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 47
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

A czy któraś z Was stosowała kapsułki z liściem oliwnym? Jako suplement diety oczywiście
__________________
Life sucks and then you die...
Madziulena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 19:24   #1579
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

/
Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
używałyście tych kapsułek do włosów kiedyś?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Gelatin, Glycerin, Oenothera Biennis Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Water, Parfum, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, CI 42051, Titanum dioxide, Mica

olej rycynowy, zelatyna, gliceryna, olej z wisiołka, olej z nasion ogórecznika, hydrolat z drzewka herbacianego, perfumy, antyoksydant, witamina A, barwnik, barwnik, mika

myślicie, że dawać w skórę głowy jako wcierkę zmieszane z radicalem? czy lepiej zmieszać z kokosem i na długość?

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

ach, i jeszcze miałam pytanie do dziewczyn, które używają jedwabiu CHI i naturalnego oleju do końcówek. Jak to robicie? Mieszacie i nakładacie na włos mieszankę, czy nakładacie najpierw np kokosa, a potem chi?
a gdzie można to nabyć??
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 19:28   #1580
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
/

a gdzie można to nabyć??
W aptekach, np. na dozie albo w sklepach zielarskich.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 19:43   #1581
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Madziulena Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was stosowała kapsułki z liściem oliwnym? Jako suplement diety oczywiście
nie a co one daja?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:00   #1582
emilia129
Raczkowanie
 
Avatar emilia129
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 111
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

dziewczyny, co oprócz takich standardowych rzeczy jak keratyna, aloes, penthanol, l-cysteina, gliceryna warto zamówić z ZRS aby dodawać do masek, płukanej/psikaczy ? Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
i jeszcze jedno pyt. Ostatnio dostałam w gratisie mocznik, można go jakoś wykorzystać do włosów? Będę wdzięczna za odpowiedzi
emilia129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:17   #1583
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
Jeju znowu ile przez weekend miałam do nadrobienia ja też juz we wsłosomianiactwo się wkręciłam. Tylko na razie jestem początkująca: rycyna, oliwa +żółtko +cytryna, olejek kokosowy, Jantar. Szampon Joanna Naturia i BD.
Co możecie mi polecić jako kolejny olej? i taki nie za drogi, do 14 zł Chciałam z alterry kupić, ten mango podobno ładny cukierkowy zapach, ale nie było.. Może teraz będzie
a no i jakies odzywki bez silikonów by sie przydały co polecacie?

ale nie piszcie mi ze kazdy wlos reaguje inaczej i ze sama musze zobaczyc tylko to co wasze wloski preferuja ja tez zobacze
Jak chodzi o olej do 14 zł to możesz kupić np. olejki Alterry z Rossmanna, olej z pestek winogron, olejki Babydream.
Co do odżywki bez silikonów, to jedną z najbardziej zachwalanych i niedrogą jest Garnier z Avocado i masłem karite, sama ją mam i uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
ach, i jeszcze miałam pytanie do dziewczyn, które używają jedwabiu CHI i naturalnego oleju do końcówek. Jak to robicie? Mieszacie i nakładacie na włos mieszankę, czy nakładacie najpierw np kokosa, a potem chi?
Ja nakładam kapkę olejku wcieram w końcówki i później robię tak z kropelką CHI

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Za duży wybór tych olejków, a o tym, że nie powinnam właściwie wydawać już ani złotówki na włosowe dobrocie przez najbliższe parę miesięcy, to nawet nie wspominaj Czeka mnie ogrom wydatków, a ja i tak co chwilę coś zamawiam na dozie albo jestem w Rossmannie
Ja też zamiast się ograniczać z wydatkami, to ciągle coś kupuję
Wczoraj poszłam tylko coś kupić na obiad i po artykuły higieniczne (chusteczki, patyczki itp.), ale oczywiście musiałam z Rossmanna wyjść z czymś jeszcze i tym razem to był lakier do paznokci. Zawsze muszę coś kupić, nawet drobiazg, to już jest zakupoholizm
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:34   #1584
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Jak chodzi o olej do 14 zł to możesz kupić np. olejki Alterry z Rossmanna, olej z pestek winogron, olejki Babydream.
Co do odżywki bez silikonów, to jedną z najbardziej zachwalanych i niedrogą jest Garnier z Avocado i masłem karite, sama ją mam i uwielbiam
Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance


ale przeciez na 2 miejscu ma alkohol czyli moze wysuszac? ;/
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:38   #1585
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance


ale przeciez na 2 miejscu ma alkohol czyli moze wysuszac? ;/
To nie jest alkohol jak denat Ta substancja działa pozytywnie na włoski
Na liście składników jest opisane tak:
Cetearyl alcochol-to emolient, wygładzacz i zmiękczacz
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:01   #1586
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja też zamiast się ograniczać z wydatkami, to ciągle coś kupuję
Wczoraj poszłam tylko coś kupić na obiad i po artykuły higieniczne (chusteczki, patyczki itp.), ale oczywiście musiałam z Rossmanna wyjść z czymś jeszcze i tym razem to był lakier do paznokci. Zawsze muszę coś kupić, nawet drobiazg, to już jest zakupoholizm

Jakbym czytała o sobie, najgorzej było, gdy w poprzednim miejscu zamieszkania miałam pod domem Naturę...
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:10   #1587
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Jakbym czytała o sobie, najgorzej było, gdy w poprzednim miejscu zamieszkania miałam pod domem Naturę...
Ja mam bliziutko do Rossmanna i baaardzo często tam jestem Zawsze coś jest potrzebne, a to chusteczki, a to coś tam, tu się córeczce krem skończył i zawsze muszę z czymś wyjść do siebie

Ja żałuję, że Naturę mam daleko, ale w sumie chyba lepiej dla mojego portfela Jeszcze Superpharme mam w miarę blisko, 20 min. spacerkiem, ale rzadko chodzę w tamtą stronę
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:54   #1588
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Ciężki weekend - zapisałam się do szkoły i miałam zajęcia
Już zapomniałam jak to jest

Co do włosków, to dziś nałożyłam kompres AB z keratyną, pantenolem i olejkiem ze słodkich migdałów. Muszę przyznac, że moje włosy lubią tą maske

No i jestem zadowolona BARDZO bo od jakiegoś czasu myjąc włoski nie czuję na końcach szorstkości wiecie tak jak czujecie, że trzebaby to ściąć bo jest zniszczone. Teraz na całej długości są w dotyku IDEALNE

Nie wiem co jest tego zasługa może po prostu czas jaki im poświęciłam
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:30   #1589
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ciężki weekend - zapisałam się do szkoły i miałam zajęcia
Już zapomniałam jak to jest

Co do włosków, to dziś nałożyłam kompres AB z keratyną, pantenolem i olejkiem ze słodkich migdałów. Muszę przyznac, że moje włosy lubią tą maske

No i jestem zadowolona BARDZO bo od jakiegoś czasu myjąc włoski nie czuję na końcach szorstkości wiecie tak jak czujecie, że trzebaby to ściąć bo jest zniszczone. Teraz na całej długości są w dotyku IDEALNE

Nie wiem co jest tego zasługa może po prostu czas jaki im poświęciłam
Gratuluję efektów Na pewno jest, to wynik Twojej ciężkiej pracy
No i zapisania się do szkoły Mnie też to za jakiś czas czeka, ale na razie jeszcze zajmuję się córeczką i czekam aż mąż się obroni. Wtedy ja będę mogła wrócić na studia, bo póki co to by był za duży wydatek: dziecko, studia męża i jeszcze by były moje


Ja też widzę poprawę, dzisiaj chyba z 10 minut spłukiwałam maskę, bo miałam cały czas takie miękkie i śliskie włosy, jakby ona jeszcze tam była, a to po prostu moje kłaczki są takie gładkie
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:48   #1590
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez emilia129 Pokaż wiadomość
dziewczyny, co oprócz takich standardowych rzeczy jak keratyna, aloes, penthanol, l-cysteina, gliceryna warto zamówić z ZRS aby dodawać do masek, płukanej/psikaczy ? Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
i jeszcze jedno pyt. Ostatnio dostałam w gratisie mocznik, można go jakoś wykorzystać do włosów? Będę wdzięczna za odpowiedzi
Bardzo przydatny post: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...9&postcount=35

Z tego, co sie orientuje to mocznik mozesz dodawac do masek/odzywek, ma dzialanie nawilzajace.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.