Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 13:02   #3661
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
siedzę w pracy i się zastanawiam nad przyczyną zachowania mojego dziecka
zawsze jak się uderzyła,upadła, to wpadała w wielki płacz z olbrzymi łzami, a dzisiaj jak ją do przedszkolka odprowadzałam, to przy swojej Pani przewróciła się i widać było, że ją zabolało to, ale i tu było moje wielkie \zdziwienie, bo Julia zaczęła łzy w sobie tłamsić, widać, że je przełykała, było to takie nie naturalne jak dla niej i miała przerażenie w oczkach i teraz nie wiem co o tym myśleć
coś podejrzane to się wydaje, może porozmawiaj z panią

Julcia i Maciuś jak fajnie się bawią, słodziaki

Ana ostatnio się śmiałam jak znalazłaś Nine w namiocie. Dzisiaj ja Zosie znalazłam na podłodze, między naszym a jej łóżkiem tam zawsze leży nasz kabel od lapopa. Obudziłam się i słyszę że kabel się rusza, tak się wystraszyłam już miałam wizje że coś nam po pokoju łazi. Zapaliłam lampkę a tam nasze dziecko śpi
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2012-03-05 o 13:12
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 13:10   #3662
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

iza ja wszystkie pojemniki co w nich smoki miałam musialam wywalić.Ale teraz po 2 mc to nawet nie wie co to smok jak ostatnio dostał w swoje łapki przypadkiem.

P0P Moze teraz sobie zapamięta i już nie weźmie do paszczy To już ostatni dzwonek żeby za to się zabrać wszystkimi sposobami Trzymam kciuki żeby się udało oduczanie kciuka.
A co dojenia śmiesznie to brzmi ale im więcej się w nocy wyciągnie tym większy przyrost mleka. I to mleko nocne podobno jest tłustsze. Mój w nocy nie jadł to ja zawsze musiałam choć raz wstać żeby nie pęknąć, i mu to mleko zostawiałam jak szliśmy na dłuższy spacer, żeby dłużej sytość trzymało
Już pozwalają na nowo karmić twoim mlekiem?
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 13:16   #3663
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
iza ja wszystkie pojemniki co w nich smoki miałam musialam wywalić.Ale teraz po 2 mc to nawet nie wie co to smok jak ostatnio dostał w swoje łapki przypadkiem.
Muszę zabrać te koszyczki i je przestawić w inne miejsce. Wczoraj w markecie jak jakieś dzieciaki miały smoki w paszczach to się nieszczególnie interesowała.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 14:05   #3664
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
P0P Moze teraz sobie zapamięta i już nie weźmie do paszczy To już ostatni dzwonek żeby za to się zabrać wszystkimi sposobami Trzymam kciuki żeby się udało oduczanie kciuka.
A co dojenia śmiesznie to brzmi ale im więcej się w nocy wyciągnie tym większy przyrost mleka. I to mleko nocne podobno jest tłustsze. Mój w nocy nie jadł to ja zawsze musiałam choć raz wstać żeby nie pęknąć, i mu to mleko zostawiałam jak szliśmy na dłuższy spacer, żeby dłużej sytość trzymało
Już pozwalają na nowo karmić twoim mlekiem?
Ja też mam nadzieję że w końcu nam się uda. Ale nie jest to łatwe - jednak palec jest zawsze na swoim miejscu i nie da się go ukryć.

Z tym dojeniem to ja sie czuję jak taka prawdziwa krowa podłączona do elektrycznej dojarki.
Mała je już 8 ml co 3 godziny. Dalej jest na proNan a ja raz wylewam a raz zamrażam. Kupki są już OK ale gdybyście je widziały to są takie malutkie kupeczki.

Drcron i Aneczka - widać że dzieci zadowolone ze swojego towarzystwa.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 14:34   #3665
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
No nie mówiłam że faceci to tumany
hehe

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
zdjęcia
Super fotki, fajne dzieciaczki, a u was juz tak cieplo , ktora to w takich cichobierzkach biega juz , brrr ja bym zamarzla

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
a my jutro do wrocławia do kliniki z małym i juz sie boje
jedziemy do chirurga-urologa dzieciego z siusiakiem jakis czas temu małemu zebrała sie taka biała maz pod skórka moczylismy i "męczylismy" soisiaka w wanience i ta wydzielina wyszła ale został taki jakby nadmiar skórki i gulka mała a nasza pediatra nie spotkała sie z czyms takim wiec dała skierowanie do specjalisty
niestety czas oczekiwania 6mcy wiec lecimy jutro prywatnie niestety
mam nadzieje ze nic nie trzeba bedzie robic moze jakas masc czy cos zeby tylko zaden zabieg nie był potrzebny boje sie jutra
Pol roku ? Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
hej!!
ja padam po weekendzie.. i kiedy ja się wyśpię?;/ kala dziś wstała o 6... jutro mam nadzieje pośpię do 7... a w weekendy muszę wstawać ok5;/

przepraszam ale źle mi się czyta o waszych sukcesach nocnikowych...:P u nas bez zmian... dziś kala większość dnia chodziła w pampuchu- tata nie ma cierpliwości na biegania za dzieckiem ze szmatą... - i dziecko spokojniejsze!! ja nie wiem czy ona tak się tym sikaniem stresuje i jej sie te nerwice włączają.. czy jest jakiś inny powód napadów;/

Ja tez sie nie wysypiam , zwlaszcza przez ostatnio weekend, chlopaki mi sie rozchorowali, mlodemu chyba piatki dokuczaja. Wczoraj kladlam sie spac o 2 w nocy i akurat maly mi sie obudzil, caly rozpalony, do 3.30 sie ukladal az z nim zeszlam na dol dopiero nad ranem przysnelam.
Czemu ci sie zle czyta o sukcesach nocnikowych wbijaj w to. Mnie to nie rusza, bardzo sie ciesze ze innym idzie ale jakos to negatywnie na mnie nie wplywa, bo niby dlaczego. Jedni szybciej lapia inne dluzej, wkurzenie , dol tutaj w niczym nie pomoze , trzeba wyloozowac. Ja mialam mlodemu dzis pampka sciagnac, ale dalej marudny jest , wiec go nie mecze

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
siedzę w pracy i się zastanawiam nad przyczyną zachowania mojego dziecka
zawsze jak się uderzyła,upadła, to wpadała w wielki płacz z olbrzymi łzami, a dzisiaj jak ją do przedszkolka odprowadzałam, to przy swojej Pani przewróciła się i widać było, że ją zabolało to, ale i tu było moje wielkie \zdziwienie, bo Julia zaczęła łzy w sobie tłamsić, widać, że je przełykała, było to takie nie naturalne jak dla niej i miała przerażenie w oczkach i teraz nie wiem co o tym myśleć

Kurde nie wiem, podpytaj Jule, moze cos powie, moze dzieci sie z niej smialy, moze ktos byl dla niej nie mily, moze jak plakala to nikt nie zareagowal, moze pani cos glupiego powiedziala, skrzyczala, albo to tak odebrala

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,

My dzisiaj też mieliśmy fantastyczną noc. Mała poszła spać o 22 i nawet szybko usnęła. Ale po 24 zrobiła nam taki koncern. W sumie to jej się nie dziwię. My próbujemy oduczyć ją tego kciuka i tak jak pisałam jest on zawijany w plasterek a w ten plasterek jest wtarta bardzo ostra papryczka. Więc moja mała się zapomniała i wzięła kciuka do buzi. Strasznie musiało ją piec. Darła się strasznie, pokopała nas. Mi z pięty dała w oko. Wszystkich wołała i babę i wujka. TZ nawet wyniósł ją do baby ale oczywiście tam też nie chciała. Dobrze że nie potrafi mówić bo wtedy powiedziała by nam co o nas myśli. A my wredni rodzice jeszcze próbowaliśmy powstrzymać śmiech. W końcu po godzinie zasnęła a ja poszłam się doić. Potem po 4 znowu pobudka na dojenie a koło 5 mała znowu chwyciła za palucha i było darcie. Może w końcu przestanie tego palucha doić albo nas znienawidzi.
nom Fantastyczna noc . Jak mus to mus , musi sie oduczyc, mojego tzta bratanek ma 10 lat i czasem przyssie sie,to w lep dostawal odmojego tz-ta hehe odrazu wypluwal palucha hehe. Smiesznie to wygladalo, ale rodzice nie reaguja wiec to inna bajka

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ja też mam nadzieję że w końcu nam się uda. Ale nie jest to łatwe - jednak palec jest zawsze na swoim miejscu i nie da się go ukryć.

Z tym dojeniem to ja sie czuję jak taka prawdziwa krowa podłączona do elektrycznej dojarki.
Mała je już 8 ml co 3 godziny. Dalej jest na proNan a ja raz wylewam a raz zamrażam. Kupki są już OK ale gdybyście je widziały to są takie malutkie kupeczki.

Drcron i Aneczka - widać że dzieci zadowolone ze swojego towarzystwa.
Czemu wylewasz . A ile juz malutka wazy? przybrala cos?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:07   #3666
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Z tym dojeniem to ja sie czuję jak taka prawdziwa krowa podłączona do elektrycznej dojarki.
Mała je już 8 ml co 3 godziny. Dalej jest na proNan a ja raz wylewam a raz zamrażam. Kupki są już OK ale gdybyście je widziały to są takie malutkie kupeczki.
Super wieści bardzo się cieszę ,że Natasza jest taka dzielna
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:08   #3667
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Dziewczyny ten program do rozliczania skąd ściągałyście?

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

już znalazłam ten program zaraz wyśle
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 19:42   #3668
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ana, historia ze spaniem w namiocie mnie cały czas rozbawia jak sobie pomyślę
i gratuluję postępów nocnikowych
Na noc i do spania zdecydowanie zakładać pieluchę-wtedy dzieć robi bezwarunkowo jeszcze i niektórym to nawet do 3 r. ż schodzi. I kup koniecznie na potem podkład na materac-moja ma od urodzenia i już nieraz mi materac uratował przed praniem (jak ulewała, rzygnęła, wylała picie)

madzia, jak czytam o wybrykach erwiego, to podziwiam za wspaniałe zachowanie spokoju . Jesteś super

reszty nie pamiętam-ide do klubu
A ja cały czas padam jak sobie przypomnę"Pepo zlałam się w gacie"
Kupię podkład
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Ana ostatnio się śmiałam jak znalazłaś Nine w namiocie. Dzisiaj ja Zosie znalazłam na podłodze, między naszym a jej łóżkiem tam zawsze leży nasz kabel od lapopa. Obudziłam się i słyszę że kabel się rusza, tak się wystraszyłam już miałam wizje że coś nam po pokoju łazi. Zapaliłam lampkę a tam nasze dziecko śpi

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Z tym dojeniem to ja sie czuję jak taka prawdziwa krowa podłączona do elektrycznej dojarki.
Mała je już 8 ml co 3 godziny. Dalej jest na proNan a ja raz wylewam a raz zamrażam. Kupki są już OK ale gdybyście je widziały to są takie malutkie kupeczki.

Drcron i Aneczka - widać że dzieci zadowolone ze swojego towarzystwa.
Dzielna dziewczynka

Gusinek daj znaka co powiedzieli?

Jestem niesamowicie dumna z mojego dziecka.Dzisiaj dopiero 4 dzień "nocnikowania"a Ninka ani razu nie zlała się w gacie(mówię o dzisijeszym dniu)Woła sama siusiu i robi do nocnika albo woła na kibelek
Normalnie jestem pod wrażeniem,że tak szybko i gładko poszło.

Padam na ryj,leżę już w łóżku i chyba idę kimać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:50   #3669
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Pop - super wieści

Sara - dziewczyny mi ten link podesłały. Niestety zaczęłam ale nie skończyłam

http://www.e-deklaracje.gov.pl/
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:25   #3670
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
witam dziewczynki,

Dawno mnie nie było, ale z tel.czytałam, tom na bieżąco jest.
W c zwartek miałam lenia i nie chciało mi sie pisać. W pt.miałam za to wam napisać że u nas to tak fajnie z tymi buntami,czasem jest wszystko na nie, ale ja zlewam, wiec spoko....
A ta mi takiego armagedona urządziła, że wymiękłam....nie poszła spać w południe, mimo że zmęczona i roznosiła chatę i mnie wkurzała na maksa. Ja po 15 wychodziłam do kosmetyczki i tż ją próbował jednak położyć, bo jeszcze gorsza była, to ta mu dopiero pokazała co potrafi, poryczała się, poszła taka z gilami do pasa do pokoju mojego ojca, wlazła mu na kolana i....zasnęła....i spała do 17 (czyli godzinę) ,a wieczorem o dziwo normalnie.
W ogóle mam okropny z nią problem jeśli chodzi o usypianie w dzień (w skrócie: ciągle siku woła, drze mordę, wstaje, uciekać próbuje, kotłamsi się, próbuje mnie bić, wali nogami i rękami w ścianę....i to potrafi z godzinę trwać, a ja mam wtedy taki wk.urw że bym ją zakneblowała i do szafy wsadziła....)
No i w pt nic na sobotnią imprezę nie podszykowałam.....
he he normalnie dać Cię super niani poczytać . ostatnio napadła na te dziewczyny z blogu bachor za słownictwo . a taka prawda że dzieciak jak nie raz wkurzy to by się go chciało w rakietę i w kosmos

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,

My dzisiaj też mieliśmy fantastyczną noc. Mała poszła spać o 22 i nawet szybko usnęła. Ale po 24 zrobiła nam taki koncern. W sumie to jej się nie dziwię. My próbujemy oduczyć ją tego kciuka i tak jak pisałam jest on zawijany w plasterek a w ten plasterek jest wtarta bardzo ostra papryczka. Więc moja mała się zapomniała i wzięła kciuka do buzi. Strasznie musiało ją piec. Darła się strasznie, pokopała nas. Mi z pięty dała w oko. Wszystkich wołała i babę i wujka. TZ nawet wyniósł ją do baby ale oczywiście tam też nie chciała. Dobrze że nie potrafi mówić bo wtedy powiedziała by nam co o nas myśli. A my wredni rodzice jeszcze próbowaliśmy powstrzymać śmiech. W końcu po godzinie zasnęła a ja poszłam się doić. Potem po 4 znowu pobudka na dojenie a koło 5 mała znowu chwyciła za palucha i było darcie. Może w końcu przestanie tego palucha doić albo nas znienawidzi.
Biedna z tym paluszkiem , mam nadzieję że w końcu się nauczy

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
drcron - można myśleć i się domyslać. MOżna gdybać i się nakręcać. Trudno powiedzieć. Najlepiej zapytać panią i powiedzieć że wczesniej było inaczej. Może panie znalazły na Julkę sposób. One potrafią w końcu mają ileś tam dzieci i jakby wszystkie po każdym upadku ryczały... Dzieci też zupełnie inaczej się zachowuja jak są w otoczeniu innych dzieci, obcych ludzi i bez mamy albo taty.
Zosia jak się przy mnie przewróci to robi taki raban że nic tylko pogotowie wzywać a jak to samo albo jeszcze gorzej jest przy tacie to wstanie, otrzepie się, tatus podmucha i idzie dalej [COLOR="Silver"]

:
Olka w przedszkolu nigdy nie marudzi a w domu nie raz jest taka jęcząca

Katar mam i cały mam nos zapchany zachciało mi się basenu w niedzielę
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:26   #3671
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

aa to nie bylo Doro zlalam sie w gacie?:P

ja dzisiaj na imieninki kupilam Oliwce spodnie i tunike a sobie adidaski pumki
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 20:29   #3672
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

no my po wizycie
2 minuty - 100zł a urzad skarbowy chce sie za biednych ludzi z allegro zabrac niech oni sie lepiej za lekarzy wezmą bo oczywiscie paragonu nie dotalismy

a mianowicie wszytko ok
ta biała mastka która wyszłą spod skórki spowodowała odklejenie sie napletka od siusiaka i stad ten dziwy nadmiar skórki, ale wszytko jest ok
całosc powinna sie odkleic do 4 rż jak nie to wtedy na wizyte,
takze nietypowo to wygląda ale jest wszytko prawidłowo
bardzo sie ciesze i strasznie mi ulżyło
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764

gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:37   #3673
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

gusinek super!!! niepotrzebnie tyle strachu i stresow,ale kazdy by sie stresowal...
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:44   #3674
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Darusia- a ja nie wiedziałam ze to dzisiaj imieniny Oliwii i nic jaj nie kupilam

U mojej Notaszy niepokoi mnie jej ciśnienie ma trochę wysokie. Zastanawiam się co to może być. I jestem zła na Tz bo ten sobie leci jutro do Włoch na daw dni.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Gusinek- cieszę się wraz z Tobą ze to tylko takie coś.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:49   #3675
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
he he normalnie dać Cię super niani poczytać . ostatnio napadła na te dziewczyny z blogu bachor za słownictwo . a taka prawda że dzieciak jak nie raz wkurzy to by się go chciało w rakietę i w kosmos
dla mnie też za ostro tam jadą, może zbyt wrażliwa jestem


Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
no my po wizycie
2 minuty - 100zł a urzad skarbowy chce sie za biednych ludzi z allegro zabrac niech oni sie lepiej za lekarzy wezmą bo oczywiscie paragonu nie dotalismy

a mianowicie wszytko ok
ta biała mastka która wyszłą spod skórki spowodowała odklejenie sie napletka od siusiaka i stad ten dziwy nadmiar skórki, ale wszytko jest ok
całosc powinna sie odkleic do 4 rż jak nie to wtedy na wizyte,
takze nietypowo to wygląda ale jest wszytko prawidłowo
bardzo sie ciesze i strasznie mi ulżyło
całe szczęście, że jest ok

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Darusia- a ja nie wiedziałam ze to dzisiaj imieniny Oliwii i nic jaj nie kupilam

U mojej Notaszy niepokoi mnie jej ciśnienie ma trochę wysokie. Zastanawiam się co to może być. I jestem zła na Tz bo ten sobie leci jutro do Włoch na daw dni.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Gusinek- cieszę się wraz z Tobą ze to tylko takie coś.
a co lekarze o ciśnieniu mówią??
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:50   #3676
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

ale leci sobie bo chce czy bo musi?bo to tez roznica
no ja pamietalam,bo rowny miesiac przed urodzinami
Amelia tez ma w marcu-30-tego.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:50   #3677
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

no ja sie bałam bardzo przez to ze nasza pediatra oglądając siusiaka dokłądnie powiedziała ze jeszcze czegos takiego nie widziała i zeby to lepiej specjalista obejrzał, ale to juz mało wazne,
najwazniejsze ze jest ok

dzieci - chłopców było tam kilka w kolejce i wszytkie ładnie z rodzicami siedziały i ogólnie duzo ludzi do róznych lekarzy i tylko mój szogun biegał po całej klinice i po schodach góra dół góra dół a my na zmiane za nim:P
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764


Edytowane przez gusinek
Czas edycji: 2012-03-05 o 20:56
gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:07   #3678
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Ania - coś sporo nas na basenach było . Ja na szczęście dobrze się czuję. Może przez to wietrzenie w części na powietrzu.

Gusinek - super że wszystko ok.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:21   #3679
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
no my po wizycie
2 minuty - 100zł a urzad skarbowy chce sie za biednych ludzi z allegro zabrac niech oni sie lepiej za lekarzy wezmą bo oczywiscie paragonu nie dotalismy

a mianowicie wszytko ok
ta biała mastka która wyszłą spod skórki spowodowała odklejenie sie napletka od siusiaka i stad ten dziwy nadmiar skórki, ale wszytko jest ok
całosc powinna sie odkleic do 4 rż jak nie to wtedy na wizyte,
takze nietypowo to wygląda ale jest wszytko prawidłowo
bardzo sie ciesze i strasznie mi ulżyło
To super... Ja też muszę młodego do chirurga na kontrole siusiaka zabrać, kazał przychodzić co pół roku...
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Ania - coś sporo nas na basenach było . Ja na szczęście dobrze się czuję. Może przez to wietrzenie w części na powietrzu.
My byliśmy w czw, nie wietrzyliśmy się i też jest ok

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Składałyście życzenia teściowym? Dziś ich dzień

My dziś znów przeboje mieliśmy - Misiek mówił że kupa idzie a i tak nie zrobił - wszyscy się już tym męczymy. Oby jutro przyszła raz dwa...
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 21:43   #3680
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
My dziś znów przeboje mieliśmy - Misiek mówił że kupa idzie a i tak nie zrobił - wszyscy się już tym męczymy. Oby jutro przyszła raz dwa...
Jeżiszku. Biedne dziecko no i Wy (psychicznie). Niedawno koleżanka miała straszne problemy z kupą synka. Samo (chyba) ustąpiło. Pomagają mu buraczki
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:49   #3681
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Jeżiszku. Biedne dziecko no i Wy (psychicznie). Niedawno koleżanka miała straszne problemy z kupą synka. Samo (chyba) ustąpiło. Pomagają mu buraczki
Michał dostaje rodzynki, jutro skoczę po śliwki suszone. Dziadek dostał zakaz dawania czekoladek... Wcześniej nie miał zatwardzeń i też robił rzadko, teraz jeszcze ma ciężko do tego
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:53   #3682
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
no my po wizycie
2 minuty - 100zł a urzad skarbowy chce sie za biednych ludzi z allegro zabrac niech oni sie lepiej za lekarzy wezmą bo oczywiscie paragonu nie dotalismy

a mianowicie wszytko ok
ta biała mastka która wyszłą spod skórki spowodowała odklejenie sie napletka od siusiaka i stad ten dziwy nadmiar skórki, ale wszytko jest ok
całosc powinna sie odkleic do 4 rż jak nie to wtedy na wizyte,
takze nietypowo to wygląda ale jest wszytko prawidłowo
bardzo sie ciesze i strasznie mi ulżyło
super u mnie w przychodni dają paragony w końcu .
W pracy od 1go mam bajer w postaci kasy 7 lat pracy w sklepach a takiej zwykłej nie potrafiłam obsługiwać bo miałam taki kombajn w pracy jak jest w mcdonaldzie

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Darusia- a ja nie wiedziałam ze to dzisiaj imieniny Oliwii i nic jaj nie kupilam

U mojej Notaszy niepokoi mnie jej ciśnienie ma trochę wysokie. Zastanawiam się co to może być. I jestem zła na Tz bo ten sobie leci jutro do Włoch na daw dni.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Gusinek- cieszę się wraz z Tobą ze to tylko takie coś.
spytam mojej koleżanki z drugiego forum ona sporo wie bo sama ma wcześniaka i pisze dużo z tymi laskami na wcześniakach . Może coś podpowie

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Ania - coś sporo nas na basenach było . Ja na szczęście dobrze się czuję. Może przez to wietrzenie w części na powietrzu.

Gusinek - super że wszystko ok.
Ja na dworzu nie byłam , ale byłam na saunie i solarium ,
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:04   #3683
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Padam na ryj,leżę już w łóżku i chyba idę kimać
Pewnie juz kimasz ostro, mogla bys mi podac jutro linka z kosmetykami naturalnymi, kiedys chyba ty podawalas do oleju z rozy fajna stronka byla , ale tylko na pl chyba byla wysylka. Wmaju lece do pl to bym sobie pozamawiala, bo fajne kosmetyki tam mieli. Jeszcze cos podawalas z kosmetykami do wlosow .

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
aa to nie bylo Doro zlalam sie w gacie?:P

ja dzisiaj na imieninki kupilam Oliwce spodnie i tunike a sobie adidaski pumki
Tak lubisz sportowe buty ? ha uzywam tylko do cwiczen i na szybki spacer czy cos

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
a mianowicie wszytko ok
super super , siusiak oszczedzony i cierpienie dzicka

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Darusia- a ja nie wiedziałam ze to dzisiaj imieniny Oliwii i nic jaj nie kupilam

U mojej Notaszy niepokoi mnie jej ciśnienie ma trochę wysokie. Zastanawiam się co to może być. I jestem zła na Tz bo ten sobie leci jutro do Włoch na daw dni.
Kurcze jak musi to chyba musi, napewno potrzebne ci jest wsparcie, a on jakby mogl to napewno by zostal, moze wyboru nie ma . Mam nadzieje ze to tylko chwilowy skok, moze mala tez zla na tate ze leci do wloch i jej nie zabiera


Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Michał dostaje rodzynki, jutro skoczę po śliwki suszone. Dziadek dostał zakaz dawania czekoladek... Wcześniej nie miał zatwardzeń i też robił rzadko, teraz jeszcze ma ciężko do tego
Czyli maly ma zatwardzenia? kurcze , musisz wprowadzic wiecej blonnika, ale zeby nie przesadzic bo bedzie odwrotny skutek, i przestawic sie na kuchnie lekkostrawna, wody wiecej pic, jajko ugotowane na miekko. Oby pomoglo. A moze jakies ziolka ? moglby pic .Poszukaj sobe na necie moze cos fajnego znajdziesz . A zmienila sie jego kuchnia ? bo mowisz ze wczesniej nie mial zatwardzen, moze wizyta u lekarza cos pomorze? A skorke sciagaj z owocow, pomidorow. Kasze sa tez dobre ale te drobne.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-05 o 22:08
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:05   #3684
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Ostatniej nocy spałam 11 godzin teraz dopiero godz. 23 a ja padam na pysk coś mi tu nie gra
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 06:06   #3685
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
no my po wizycie
2 minuty - 100zł a urzad skarbowy chce sie za biednych ludzi z allegro zabrac niech oni sie lepiej za lekarzy wezmą bo oczywiscie paragonu nie dotalismy

a mianowicie wszytko ok
ta biała mastka która wyszłą spod skórki spowodowała odklejenie sie napletka od siusiaka i stad ten dziwy nadmiar skórki, ale wszytko jest ok
całosc powinna sie odkleic do 4 rż jak nie to wtedy na wizyte,
takze nietypowo to wygląda ale jest wszytko prawidłowo
bardzo sie ciesze i strasznie mi ulżyło
Dobrze że to normalne. Ja z moim młodszym bylam jak miał roczek u chirurga, ale u nas się czeka gora 2 tyg. To mi powiedział że na 100% będzie musiał się zająć stulejką, ale to i tak trzeba poczekać do 2 albo 3 lat. W kazdym bądz razie, jak go na golasa puszczałam to sam tak sobie oglądał i wyćwiczył ta skórkę że stulejki nie ma
Ale szczerze że taką wizytę to by mi było szkoda kasy.
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
U mojej Notaszy niepokoi mnie jej ciśnienie ma trochę wysokie. Zastanawiam się co to może być. I jestem zła na Tz bo ten sobie leci jutro do Włoch na daw dni.
Mam nadzieję że to nic poważnego i tylko po siedzeniu w Twoim brzuszku ze skaczącym ciśnieniem tak ma.
Tak z ciekawości jak takiej kruszynce mierzą ciśnienie
Ile Nataszka już waży. Kolejny tydzień na świecie jest. Ani się obejrzysz i będzie w domu przy twoim cycu siedziała
Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
dzieci - chłopców było tam kilka w kolejce i wszytkie ładnie z rodzicami siedziały i ogólnie duzo ludzi do róznych lekarzy i tylko mój szogun biegał po całej klinice i po schodach góra dół góra dół a my na zmiane za nim:P
Jakby mój był w kolejce to by wyścigi robili. Moje dziecko normalnie nie umie chodzić, on tylko biega, i to kurna coraz szybciej. Wczoraj w parku wózek porzuciłam i leciałam za nim, niby w bieganiu mam wprawe, ale zadyszkę straszną miałam, a on nic.
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
My dziś znów przeboje mieliśmy - Misiek mówił że kupa idzie a i tak nie zrobił - wszyscy się już tym męczymy. Oby jutro przyszła raz dwa...
Ja mojemu jak ma problemy z kupką to buraczki daję, i kupuję mus jabłkowy taki w kartoniku i zawsze mu do kaszki dolewam, albo jako deserek podaję. Mój kupy robi z 3-5 razy dziennie Mniej to już by było dziwne.

Chlopaki moje od godziny na nogach. Bo Erwin wstaje i od razu biegnie Eryka budzić, no bo jak by to było żeby Ejik spał
Wczoraj przed 9 my już bylismy po drugim śniadaniu, ciekawe jak dzisiaj będzie
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:40   #3686
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

wszystkiego najlepszego dla naszej kolejnej dwulatki
Lena sto lat, sto lat i góry prezentów
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:43   #3687
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
a mianowicie wszytko ok
ta biała mastka która wyszłą spod skórki spowodowała odklejenie sie napletka od siusiaka i stad ten dziwy nadmiar skórki, ale wszytko jest ok
całosc powinna sie odkleic do 4 rż jak nie to wtedy na wizyte,
takze nietypowo to wygląda ale jest wszytko prawidłowo
bardzo sie ciesze i strasznie mi ulżyło
super
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:48   #3688
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
aa to nie bylo Doro zlalam sie w gacie?:P

ja dzisiaj na imieninki kupilam Oliwce spodnie i tunike a sobie adidaski pumki
Tak to chyba Dora była.
Coś mi się z Pepą pomyliło.
Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
no my po wizycie
2 minuty - 100zł a urzad skarbowy chce sie za biednych ludzi z allegro zabrac niech oni sie lepiej za lekarzy wezmą bo oczywiscie paragonu nie dotalismy

a mianowicie wszytko ok
ta biała mastka która wyszłą spod skórki spowodowała odklejenie sie napletka od siusiaka i stad ten dziwy nadmiar skórki, ale wszytko jest ok
całosc powinna sie odkleic do 4 rż jak nie to wtedy na wizyte,
takze nietypowo to wygląda ale jest wszytko prawidłowo
bardzo sie ciesze i strasznie mi ulżyło
Super,że to nic poważnego
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Składałyście życzenia teściowym? Dziś ich dzień
Ja to swojej mogę życzyć tylko udanego lotu w kosmos-ofcors tylko i wyłącznie w jedną stronę
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Pewnie juz kimasz ostro, mogla bys mi podac jutro linka z kosmetykami naturalnymi, kiedys chyba ty podawalas do oleju z rozy fajna stronka byla , ale tylko na pl chyba byla wysylka. Wmaju lece do pl to bym sobie pozamawiala, bo fajne kosmetyki tam mieli. Jeszcze cos podawalas z kosmetykami do wlosow .



.
Monka link to oleju
http://biolander.com/produkty/rozwia...osqueta-110ml/
odżywek jest tyle,że nie mam czasu szukać i podawać linków.
Na biochemii jest wątek o kosmetykach naturalnych.Zapraszam,tam sobie wszystko znajdziesz co ja polecam.
W rossie koniecznie kup odżywkę i maskę alterra z granatemBoska jesti strasznie tania.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:07   #3689
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

ja sprobowlam wczoraj z nocnkiem...wszystko szlo w gacie i nawet perfidnie przy mnie si zesikal jak go spytalam czy chce siusiu... dzisiaij juz byla kupa//w miare zwarta przerzucilam do kibelka probowalam go posadzic, wyginal sie ale usiadl na moment i niby mu brawo zabilam ze do kibelka trafila potem cala ceremonia z myciem wrocilismy, usiadl na kanapie pononie pytany czy chce siusiu i znowu w majtki zrobil;/ a co zakladacie na nozki, jakies dresiki?
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:07   #3690
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

monka uwielbiam,zawsze z 5 par mam;p
jak tylko cieplej to w domu n obiad jestesmy i ewentualnie drzemke,wiec w innych takiego ciekania sobie nie wyobrazam.

Jeszcze lovciam bardzo japonki i jakies lekkie sandalki
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.