Pielęgnacja loków, loczków i fal - wszystkie części - niech się kręcą! - Strona 1958 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 20:01   #58711
pati_bc
Rozeznanie
 
Avatar pati_bc
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zb
Wiadomości: 953
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
A jak to jest z kosmetykami Alterry? Wydawało mi się, że niektóre z Was używają, a w kilku z nich widziałam na drugim miejscu w składzie alkohol?
W towarzystwie tyyyyylu emolientów alkohol nie ma działania wysuszającego alterra morelka i druga z granatem są na prawdę godne polecenia. Warto wypróbować bo na prawdę świetnie składowo odżywki
pati_bc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:02   #58712
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
A jak to jest z kosmetykami Alterry? Wydawało mi się, że niektóre z Was używają, a w kilku z nich widziałam na drugim miejscu w składzie alkohol?
Polecam alterrę morelową. Bardzo dobra emolientowa odżywka.
Poszukaj w analizach, Eloe wyjaśniła jaką rolę pełni tam alkohol (niestety nie mogę tego zapamiętać).

edit Znów spóźniłam się z odpowiedzią
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:03   #58713
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
W towarzystwie tyyyyylu emolientów alkohol nie ma działania wysuszającego alterra morelka i druga z granatem są na prawdę godne polecenia. Warto wypróbować bo na prawdę świetnie składowo odżywki
o kurde tak dawno mnie nie było, że aż zgubiłam wątek
Moje włoski obecnie :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00134.jpg (101,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00136.jpg (100,0 KB, 20 załadowań)
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:06   #58714
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Niestety nie udało mi się dostać odżywek b/s Joanny, dlatego skusiłam się na ten balsam.
W takim razie następnym razem skuszę się na Alterrę.

Dziś umyłam mojej córci włosy szamponem BD, do tej pory myłam Novea Baby i miała tak wysuszone, jakby spalone. Patrzę dziś na skład a tam SMS, SLS Zobaczymy jak jej włoski zareagują na BD, Niveę odstawiam.
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:07   #58715
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

No, nadrobilam Mam nadzieje, ze nie wcielo mi zadnych cytatow.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ciekawe czy zgodny
opakowanie juz mi sie podoba
Sprawdzilam i ma ten hydroxypropyl guar, ktory maja tez inne szampony z wyjatkiem migdalowego A juz sie napalilam. Tak samo bylo z tym makadamia jak pierwszy raz go zauwazylam

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Laski, wow Dziś przy myciu wypadło mi dosłownie parę włosów - nie czeszę, więc to norma na 2 dni + pojedyncze sztuki zgubione gdzieś po drodze
Super! Zazdrosc mnie zzera w tym momencie, mi leca teraz po farbie jak szalone, zwykle po myciu odzywka dlugosci wlosow latwo sie rozczesuja i nic nie wypada, a teraz leca zupelnie jak po sklejajacej masce z zoltka, miodu i bog wie czego jeszcze

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
moje dzisiejsze - poskręcały sie teraz w spiralki
w szoku jestem - na fotkach słabo widać to nad czym sie dziś zachwycam -foty z rana
pierwsza mokre rozczesane - rozczesałam je juz po odżywkach bo sie skołtuniły na karku
po pierwszym użyciu żelu mrożącego - rewelacyjny jest
Wow! Faktycznie sie pokrecily A jeszcze co do nastepnych Twoich zdjec - ale przyrost, i to zaledwie w miesiac!!!

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
A mi Tata zawsze mówił, ze w prostych wyglądam dopiero jak człowiek
Nie wiem jak teraz, dawno Go nie pytałam
Masz jakies zdjecie? Nie potrafie sobie Ciebie wyobrazic w prostych

Cytat:
Napisane przez nikita82 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie zakręcone kobietki

Ciekawość czasem popłaca, na wątek trafiłam dzięki Eloe77 (dzięki ) która ma wzmiankę w podpisie.

Całe życie miałam falowane włosy, czyli nic innego jak je prostowałam. Jakieś 3 lata temu (od wizyty u fryzjera, kiedy to w dzień swoich urodzin kazałam sobie włosy pokręcić) okazało się że mam kręcone włosy!! Moja własna mama ani nie wiedziała że mam kręcone włosy!! I tak się zaczęło...

Moja pielęgnacja wyglądała tak (pewnie się za głowy złapiecie):
-mycie szamponem (Loreal Intense REpair)
-odżywka (też Loreal z tej samej serii)
-od kilku miesięcy wcieram we włosy (na mokro) olejek CHI
-suszenie dyfuzorem i ugniatanie palcami

Ach, kupiłam sobie ostatnim razem szampon + odżywka Timotei Perfekcyjne Loki my ass i leżą w szafce...

Dwa tygodnie temu obcięłam włosy do brody, plus grzywka (taki ala bob) ponieważ były zniszczone rozjaśnianiem i męczył mnie odrost plus kolor wypłowiałego lisa. I od wielu już lat mam swój naturalny kolor włosów Jednak, od tego czasu je prostuję, bo się boję co z tego kręcenia wyjdzie!

Poczytałam Was coś nieco (ciekawe rzeczy piszecie) i zachęcona Waszymi efektami, macie pięęęęęęękne włosy, marzę o pięknych i błyszczących lokach.
Nie/stety mam 3 miesięczną córkę i wiem już w tej chwili że nie będę w stanie poświęcić tyle czasu pielęgnacji włosów co Wy, przynajmniej na razie a już na pewno nie rano :/

Poczytam Was jeszcze i zdecyduję się na jakieś kosmetyki z Waszego dziennika tak na początek...

Dodaję zdjęcie moich włosów z listopada
O, kolezanka snowboardzistka Witaj Bardzo ladne falki, ciekawe jak beda sie zmieniac gdy zaczniesz pielegnacje

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Pucharek jest i sreberko
Gratki!!!

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
To się przypomnę to moja córcia podjadała i podjada żel lniany łącznie z ziarnami Jak go gotuję to muszę podwójną porcję, połowa jest dla niej plus to co zostanie w sitku Ja też zresztą go lubię, mnie z kolei nauczyła pić/jeść siemię lniane moja mama, która regularnie piję na problemy żołądkowe. To jest pyszne
Tez tak mysle! Ostatnio zrobilam dosc gesty i nie wszystko dalam rade przecedzic, wiec to co zostalo dodalam do jogurtu owocowego - zrobil sie taki troche kisielkowaty ale byl pyszny, razem z ziarenkami of course

Wybaczcie ze wiecej nie cytowalam, ale balam sie ze lyknie mi wtedy polowe cytatow

Eiri pieknie faluja! Nie ma zadnej prostoty
Pati, fajny kolorek, cieplutki
Ewcia, ale masz zakrecona rodzinke U mnie tylko mama taka "krzywa" jakby (caly czas ja namawiam na eksperyment z cg), tata raczej prostowlosy, nie wiem po kim mam moje fale (ex loki ) bo dziadkowie tez niezbyt zakreceni
Pussynka, a nie chcialabys zamowic czegos na mazidlach? To jest sklep z Poznania, mozna odebrac osobiscie na Debcu
Iwona, no to mam wlosowa sis Oby nasze wloski z czasem jak najbardziej upodobnily sie do little.b.blue

Lece sie splukac
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:46   #58716
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Niestety nie udało mi się dostać odżywek b/s Joanny, dlatego skusiłam się na ten balsam.
W takim razie następnym razem skuszę się na Alterrę.

.
ale joaśki są b/s a alterry b/s
u mnie idzie alterraz granatem i teraz mam morelke również d/s a joaśki zobacz w tesco, w drogeriach osiedlowych małych sklepach wielobranzowych - jest ich pełno, chociaz na poczatku i ja miaąlm problem je znaleźć. Nie znalazłam jeszcze tej z lnem
Cytat:
Dziś umyłam mojej córci włosy szamponem BD, do tej pory myłam Novea Baby i miała tak wysuszone, jakby spalone. Patrzę dziś na skład a tam SMS, SLS Zobaczymy jak jej włoski zareagują na BD, Niveę odstawiam
dziecięce szampony, niby powinny byc łagodne

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Sprawdzilam i ma ten hydroxypropyl guar, ktory maja tez inne szampony z wyjatkiem migdalowego A juz sie napalilam. Tak samo bylo z tym makadamia jak pierwszy raz go zauwazylam
szkoda
a ten hydrocoś to co robi, lub co my mamy z nim zrobic zeby go usunąć?
Cytat:
Wow! Faktycznie sie pokrecily A jeszcze co do nastepnych Twoich zdjec - ale przyrost, i to zaledwie w miesiac!!!
dziękuje
przyrostu sama nie widziałam, dzis miaąłm tak pokręcone wlosy, ze siegały mi do ramion
ciekawe, czy to zasługa zelu mrozącego?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:50   #58717
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ale joaśki są b/s a alterry b/s
u mnie idzie alterraz granatem i teraz mam morelke również d/s a joaśki zobacz w tesco, w drogeriach osiedlowych małych sklepach wielobranzowych - jest ich pełno, chociaz na poczatku i ja miaąlm problem je znaleźć. Nie znalazłam jeszcze tej z lnem
Ok, spróbuję w innych sklepach
Chodziło o to, że Alterry są d/s? Ja się zaopatruję w różne, nie chodziło mi o to, że zastąpię Joaśkę Alterrą.
A właśnie, Alterra nadaje się do pierwszego O w metodzie OMO? Tak na przyszłość pytam
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 20:56   #58718
Aneliss
Przyczajenie
 
Avatar Aneliss
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Bardzo dziękuję Dziewczynom, które odpowiedziały na moje pytania. Jesteście wielkie Od dziś zaciskam zęby i biorę się do ostrego odżywania kudełków. Odezwę się, kiedy tylko zobaczę jakieś zmiany, mam nadzieję na lepsze.
Aneliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:58   #58719
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Ok, spróbuję w innych sklepach
Chodziło o to, że Alterry są d/s? Ja się zaopatruję w różne, nie chodziło mi o to, że zastąpię Joaśkę Alterrą.
A właśnie, Alterra nadaje się do pierwszego O w metodzie OMO? Tak na przyszłość pytam
pierwsze O to odzywka myjaca lub olej
alterra na drugie O
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:09   #58720
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Eiri pieknie faluja! Nie ma zadnej prostoty
Jak je batem pogonię, to się kręcą
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:13   #58721
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Ok, spróbuję w innych sklepach
Chodziło o to, że Alterry są d/s? Ja się zaopatruję w różne, nie chodziło mi o to, że zastąpię Joaśkę Alterrą.
A właśnie, Alterra nadaje się do pierwszego O w metodzie OMO? Tak na przyszłość pytam
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pierwsze O to odzywka myjaca lub olej
alterra na drugie O
Niby tak, ale w sytuacjach awaryjnych typu wyjazd w góry Alterra może spokojnie robić za pierwsze i drugie O, wiem, przetestowałam na sobie

A ja dzisiaj ze swoich lokasów jestem zadowolona Troszkę w ciągu dnia się poluzowały ale i tak było ładnie
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 21:15   #58722
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Ok, spróbuję w innych sklepach
Chodziło o to, że Alterry są d/s? Ja się zaopatruję w różne, nie chodziło mi o to, że zastąpię Joaśkę Alterrą.
A właśnie, Alterra nadaje się do pierwszego O w metodzie OMO? Tak na przyszłość pytam
Używałam swego czasu jako pierwsze O alterry z granatem.
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:30   #58723
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Znowu za Wami nie nadążam oglądam tylko obrazki

Zaszalałam kupiłam sobie Cassie Khadi i mydełko Alep 16% na spółkę
Plus kolczyki, kawę, ciacho bla bla bla
Zgłoszę się po pomoc bo nie wiem jak tego użyć ale to jeszcze nie teraz
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:32   #58724
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Niby tak, ale w sytuacjach awaryjnych typu wyjazd w góry Alterra może spokojnie robić za pierwsze i drugie O, wiem, przetestowałam na sobie
nie znam sie aż tak na składach, jednak nie kojarze by ktos mył włosy alterrą, w pigułce jest wyraźnie napisane,ze pierwsze O to odżywka myjąca lub olej powtarzam, to co tam przeczytałam.
bordowa zdaje sie nie pytała o sytuacje awaryjne
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:40   #58725
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość

Pussynka, a nie chcialabys zamowic czegos na mazidlach? To jest sklep z Poznania, mozna odebrac osobiscie na Debcu
Myślałam tez o tym, ale:
- coś ta stronka nieprzyjazna dla mnie
- zazwyczaj mają ceny wyższe niż zsk
- nie mają l-cysteiny. jest coś takiego jak n-acetyl cysteina bez opisu, nie wiem co to i dużo droższe niż na zsk.
Może wiecie co to jest n-acetyl cysteina?
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:56   #58726
Talka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 41
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
Kokos dobry na oszacowanie porowatości. Jak już użyjesz to zdaj koniecznie relację jak się włosy zachowały. A może nawet nie po jednym razie a po dwóch, trzech bo to różnie bywa. Ja na początku lubiłam się z kokosem, teraz niekoniecznie. A jak już mniej więcej będzie wiadomo jak zareagowały na kokos to łatwiej będzie dobrać inne oleje
Moje nie lubią się z kokosem, ale uwielbiają oliwę z oliwek Kolejny do prób będzie lniany. To znaczy, że moim włosom służą jednonienasycone. A jak to ma się do porowatości?
Jutro wizyta u fryzjera (odkładana przez pół roku). Już się boję W planach ścięcie końcówek na prosto o 2cm, ale co dalej to nie wiem. Wiem, że degażówki i brzytwa odpadają, a cieniowanie sprawia, że końcówki szybciej się niszczą. Podpowiecie coś? Zdjęcia tu

Edytowane przez Talka87
Czas edycji: 2012-03-05 o 22:06
Talka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:57   #58727
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
iwoona - DMka używa henny Khadi chyba na helfach lub khadi.pl kupuje a ja mam henne irańską NAZ aktualnie trudnodostepna gdziekolwiek kupowałam w dubaj sklep
Na helfach kupuję hennę "przy okazji" coś jeszcze biorę
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:20   #58728
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
szkoda
a ten hydrocoś to co robi, lub co my mamy z nim zrobic zeby go usunąć?
Z tego co kojarze to nabudowuje sie na wlosach i wymaga siarczanow do zmycia, ale jesli bredze to prosze mnie poprawic

Cytat:
dziękuje
przyrostu sama nie widziałam, dzis miaąłm tak pokręcone wlosy, ze siegały mi do ramion
ciekawe, czy to zasługa zelu mrozącego?
Z kreciolami jak z kobietami... Zmienne sa
Ja sie jakos boje na razie sklepowych zelow (zeli?) z polimerami

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Jak je batem pogonię, to się kręcą
Na moje to czasami juz nawet bat nie dziala Dzis umylam gloria (pomyslalam ze kiedys w koncu i tak bede musiala ja zuzyc) i zgodnie z moimi przewidywaniami jest wyproscik

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
Myślałam tez o tym, ale:
- coś ta stronka nieprzyjazna dla mnie
- zazwyczaj mają ceny wyższe niż zsk
- nie mają l-cysteiny. jest coś takiego jak n-acetyl cysteina bez opisu, nie wiem co to i dużo droższe niż na zsk.
Może wiecie co to jest n-acetyl cysteina?
Wiesz co, nie wszystko maja drozsze wlasnie, kiedys porownywalam ceny konkretnych produktow i pamietam ze niejednokrotnie wlasnie na mazidlach bardziej sie oplacalo A jesli chodzi o wyglad strony i ogolne odczucia to tez jakos intuicyjnie wole ZSK wiec doskonale Cie rozumiem Ale i tak bede robic nastepne zamowienie na mazidlach, pewnie wezme ceramidy, ekstrakt z banana, lecytyne, olej lanolinowy (z tego co kojarze to tych rzeczy nie ma na ZSK), z olejow jeszcze pestki sliwki i orzecha wloskiego oraz moze eclipte Co do tej pochodnej cysteiny to niestety nie mam pojecia czy nadaje sie na plukanke
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:28   #58729
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Jak wpadnie jakas kaska, to pewnie przetestuję ale na tą chwilę chciałam "tylko" to co "konieczne"
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 22:45   #58730
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

cześć dziewczyny.
podczytuję was, ale w końcu znalazłam pracę, i dodatkowo córa mi znowu choruje i nie mam czasu pisać za bardzo.
w sobotę farbowałam włosy na olej- fajnie, bo nie są przesuszone, kolor złapał równo. polecam

co do moich kudełków- ogólnie jeśli chodzi o ich stan- są w porządku, chociaż zauważyłam kilka rozdwojonych końcówek (jednak nożyczki nie były dobre, muszę kupić jakieś specjalnie do włosów)
ale najczęściej jest wyprost- albo dlatego, że używałam samego lnianego, albo nie nałożyłam niczego po myciu- myję wieczorem teraz, i po nocy wyprost jest.
dzisiaj użyłam kremu do loków z bootsa, wyprost znowu
jutro spróbuje dać go na suche, może będzie lepiej. marna ze mnie fala coś, chyba że to też kwestia pogody, ostatnio wieje straszliwie, a dzis też punkt rosy na minusie i wilgotność kiepska
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:48   #58731
iwoona
Wtajemniczenie
 
Avatar iwoona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przemyśl to ;)
Wiadomości: 2 468
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość

To dobrze czy źle?
raczej dobrze
choć wczesniej nie zauwazyłam że masz już dosyć długie włosy więc moja teoria chyba upada

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
iwoona - DMka używa henny Khadi chyba na helfach lub khadi.pl kupuje a ja mam henne irańską NAZ aktualnie trudnodostepna gdziekolwiek kupowałam w dubaj sklep


Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość

Iwona, no to mam wlosowa sis Oby nasze wloski z czasem jak najbardziej upodobnily sie do little.b.blue

Lece sie splukac

ona ma chyba grubsze, ode mnie napewno ale nigdzie nie mogę znaleźć twoich zdjęć, ta wyszukiwarka jest jakaś dziwna
__________________
CG 20.02.2012 - 2c


Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 06:28   #58732
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Hej
używam już jakiś czas odżywki Alterry z granatem i aloesem i sama ie wiem. Włosy są po niej jakieś dziwne. Napuszone i jakby suche.

A wczoraj wybrałam się na małe zakupy i kupiłam żółtego Gliss kura.Po pierwszym użyciu fajnie się zapowiada.
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 06:49   #58733
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez iwoona Pokaż wiadomość
raczej dobrze
choć wczesniej nie zauwazyłam że masz już dosyć długie włosy więc moja teoria chyba upada
No właśnie mi włosy rosną bardzo szybko. Ostatnio u fryzjera byłam 14 lutego, a już widzę sporą różnicę..no, ale końcówki są w dobrym stanie, więc będę musiała poczekać
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:41   #58734
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Hej dziewczyny :P Jestem z Wami na biezaco ale nic nie pisze bo jakos specjalnie nie mam nic do powiedzenia, od tygodnia mam dola wlosowego, tak mi sie strasznie nie podobaja, zle sie ukladaja nawet do lustra nie podchodze, w dodatku ta suchosc,
Brak cierpliwosci mnie wykonczy...

Zauwazylam ze po zelu mrozacym sa jakies bardziej suche, szybciej sie placza, narazie zostaje przy lnianym, na mrozazy jeszcze przyjdzie czas.
Mam zamiar zarzucic sobie jajo na wlochy tylko nie wiem w jakiej kombinacji zoltko, rycyna, oliwa? Czy moze zoltko rycyna nafta? na godzinke? Doradzcie cos :P
Mam tez ta odzywke z herbala nawilzajaca i chyba jej uzyje jako drugie O, ma silikon daleko w skladzie, zobaczymy jak zareaguja te moje wstretne klaczyska.
Wogole ostatnio mieszam BD z isana babassu do mycia i nie skrzypi mi nic
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:54   #58735
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
zoltko, rycyna, oliwa?
i cytryna
ładuj na głowę i żadnych dołków
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:01   #58736
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
i cytryna
ładuj na głowę i żadnych dołków
a zawinac w folie (w moim wypadku w reklamowke ) i recznik?
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:02   #58737
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
a zawinac w folie (w moim wypadku w reklamowke ) i recznik?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:09   #58738
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
to ide zdam relacje pozniej moze cykne jakies foto
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:30   #58739
emerald_sky
Raczkowanie
 
Avatar emerald_sky
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 201
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Kurcze, panikuję, włosy ciągną mi się jak ser topiony Stosuję +/- cg od jakiegoś miesiąca, wszystko fajnie, dzisiaj zrobiłam OMO zamiast zwyczajowego szampon + odżywka i mam gumowe włosy. Tak, wiem, za dużo nawilżaczy za mało protein, problem w tym, że nie mam na stanie NIC z proteinami. Miałam odlewkę Kallosa Latte ale głupi się skończył
Co robić? Czy już po ptokach?
emerald_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:35   #58740
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez emerald_sky Pokaż wiadomość
Kurcze, panikuję, włosy ciągną mi się jak ser topiony Stosuję +/- cg od jakiegoś miesiąca, wszystko fajnie, dzisiaj zrobiłam OMO zamiast zwyczajowego szampon + odżywka i mam gumowe włosy. Tak, wiem, za dużo nawilżaczy za mało protein, problem w tym, że nie mam na stanie NIC z proteinami. Miałam odlewkę Kallosa Latte ale głupi się skończył
Co robić? Czy już po ptokach?
Lista proteinowców u mnie w blogu. Od mlecznych lepsza będzie chociaż pszenica (Isany) czy jedwab
Trza kupić niestety ;]
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.