Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 22:01   #511
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Śmieszne... Zamówienie z wczoraj z godz 7:48 zostało wysłane dzisiaj o 19:08 i jest już od 21:41 w sortowni DHL. Natomiast zamówienie z wczoraj z godz. 6:02 jest wysłane dzisiaj o 20:18 i kurier jeszcze nie ma tej paczki, więc pewnie już jej dzisiaj nie zabrał
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:36   #512
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dostane dzis pake, wlasnie przyszedl mail
Zamowilam na probe wode Sensoria z wyprzedazy, nigdy nie wachalam probki, ale ponoc sa swieze, a ja szukam czegos takiego na wiosne No i nowy katalog do ogladania, zobaczymy, jak pachna nowe perfumy Precious
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

Edytowane przez Ł@siczk@
Czas edycji: 2012-03-07 o 09:39
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:33   #513
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

a ja nie bede miala dzis paczki a tak mi zalezalo
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:37   #514
jouka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 292
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Dostane dzis pake, wlasnie przyszedl mail
Zamowilam na probe wode Sensoria z wyprzedazy, nigdy nie wachalam probki, ale ponoc sa swieze, a ja szukam czegos takiego na wiosne No i nowy katalog do ogladania, zobaczymy, jak pachna nowe perfumy Precious
A w której wyprzedaży jest woda Sensoria? Nigdzie jej nie widzę a chętnie zamówiłabym, bo lubię ten zapach
jouka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:29   #515
kasjankowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Ostrowiec świętokrzyski
Wiadomości: 80
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

do mnie też niestety paczka dziś nie dotrze
kasjankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:46   #516
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Przy weryfikacji zamowienia pojawia sie lista produktow
Wiem, ze w roznych czesciach Polski moze sie roznic, ze wzgledu na to, z ktorego magazynu ida do was kosmetyki...
Sensoria kosztowala mnie 34,90.
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

Edytowane przez Ł@siczk@
Czas edycji: 2012-03-07 o 11:49
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:58   #517
Priscila
Zakorzenienie
 
Avatar Priscila
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 154
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

witam, chodzi mi o podkład ujędrniający GG- natural rose wychodzi mi chyba za jasny, a naturar beige za ciemny, tylko te dwie próbki miałam, jestem blondynką i nie wiem jak mam dopasować?
__________________
"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe, nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi."
Przysłowie...

75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63,
Priscila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 13:58   #518
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

niestety nie miałam tej przyjemności sprawdzenia nowej PM, ale w katalogu jest strona zapachowa - zapowiada się, że zapach będzie/jest ładny

Wisniowy krem uniwersalny - zapach boski!!!! O coś czuję, że nabiorę go maksymalnie ile się da
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 14:16   #519
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja również nie dostanę dzisiaj paczki.
Już się nie mogę doczekac mojej Love Potion i serum antycellulitowego, ktore wzięłam 90% taniej.

A miała może któraś z was suchy szampon w sprayu ?
__________________
'be happy.'

Edytowane przez duska a
Czas edycji: 2012-03-07 o 14:17
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 14:27   #520
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez duska a Pokaż wiadomość
Ja również nie dostanę dzisiaj paczki.
Już się nie mogę doczekac mojej Love Potion i serum antycellulitowego, ktore wzięłam 90% taniej.

A miała może któraś z was suchy szampon w sprayu ?
Ja mam w domu ten suchy szampon do włosów. Raz go użyłam na próbę, ale i tak bałam się wyjść do ludzi haha bo i tak miałam wrażenie, że włosy mam nie takie jak trzeba. To z odczuć. A jeśli chodzi o efekt wizualny to szczerze Ci powiem, że moje włosy aż tak tłuste nie były, bo dwa dni przed uzyciem suchego szamponu były myte, więc suchy szampon na jakieś pół dnia pomógł - nie czekałam do wieczora. Ja myję włosy co dwa dni, na trzeci dzień mam takie, że mnie się nie podobają, chociaż ostatecznie mogłyby być. Więc taki suchy szampon na "lekko" przetłuszczone włosy jest ok, wydaje mi się, że nie ma co stosować na mega przetłuszczone włosy bo chyba efekt byłby gorszy - tak mi się wydaje.
Na weekendzie raz jeszcze raz go zastosuję.
Są osoby które ten szampon bardzo chwalą, inni narzekają, że obciąża włosy. Dlatego ja zamówiłam, by sprawdzić jak na moich włosach sie to sprawdzi. No i w miarę ok, na nagłe przypadki może być.

Też zamawiałam 90% serum, musze jeszcze scrub dokupić dobie jeszcze. Od piątku zaczynam kurację 14 dniową wraz z masażem (przyrządem do masażu antycelulit.).

edit: Z katalogu 5 chyba tez nabiorę ile się da: mydło z antybakteryjnymi ekstraktami z- drzewa herbacianego i mandarynki - coś czuję, że zapach będzie szałowy
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )

Edytowane przez Eleine
Czas edycji: 2012-03-07 o 14:32
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 14:50   #521
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
Wisniowy krem uniwersalny - zapach boski!!!! O coś czuję, że nabiorę go maksymalnie ile się da
Ja też!

Dzisiaj rozdałam neonowe lakiery. Koleżanka obiecała jeszcze dziś pomalować pazurki i jutro będę widzieć jak się prezentuje różowy.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 15:00   #522
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Trochę mnie rozczarował krem Aqua Rythm z podkładem 2 w 1. Nie wiem, może to efekt tego, że zmyłam buzię z dzisiejszego makijażu i za chwilę nałożyłam krem Aqua 2 w 1 zaraz po żelu/toniku Tea Tree (czyli bez nakładaniu kremu przed podkładem), no ale jaki sens nakładać krem jak później nakłada się krem z podkładem 2 w 1 :/
W każdym razie patrząc w lustro widzę, że mam na buzi podkład. A tego nie lubię.

Szczerze mówiąc, lepszy efekt mam jak rano nakładam sobie na rekę ten zwykły krem nawilżający Aqua Rythm i do tego podkład mineralny i mieszam patyczkiem do uszu i nakładam na buzię. Kolorek ładny buźki i nie widać, że mam podkład na buzi.

Ale dam szansę temu Aqua 2 w 1 jeszcze może w późniejszym terminie, póki co odkładam go do szuflady...
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )

Edytowane przez Eleine
Czas edycji: 2012-03-07 o 15:03
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 15:04   #523
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
Ja mam w domu ten suchy szampon do włosów. Raz go użyłam na próbę, ale i tak bałam się wyjść do ludzi haha bo i tak miałam wrażenie, że włosy mam nie takie jak trzeba. To z odczuć. A jeśli chodzi o efekt wizualny to szczerze Ci powiem, że moje włosy aż tak tłuste nie były, bo dwa dni przed uzyciem suchego szamponu były myte, więc suchy szampon na jakieś pół dnia pomógł - nie czekałam do wieczora. Ja myję włosy co dwa dni, na trzeci dzień mam takie, że mnie się nie podobają, chociaż ostatecznie mogłyby być. Więc taki suchy szampon na "lekko" przetłuszczone włosy jest ok, wydaje mi się, że nie ma co stosować na mega przetłuszczone włosy bo chyba efekt byłby gorszy - tak mi się wydaje.
Na weekendzie raz jeszcze raz go zastosuję.
Są osoby które ten szampon bardzo chwalą, inni narzekają, że obciąża włosy. Dlatego ja zamówiłam, by sprawdzić jak na moich włosach sie to sprawdzi. No i w miarę ok, na nagłe przypadki może być.

Też zamawiałam 90% serum, musze jeszcze scrub dokupić dobie jeszcze. Od piątku zaczynam kurację 14 dniową wraz z masażem (przyrządem do masażu antycelulit.).

Może się zdecyduje na ten suchy szampon jak będzie w promocji.

A ja juz miałam w koszyku ten Ultra ujędrniający balsam do ciała Perfect Body, ale jednak postanowiłam go na razie nie kupować. Poczekam na jakieś opinie na jego temat.
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 15:07   #524
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

A ten żel/tonik Tea Tree zapach ma taki, że jak myję nim buzię to strasznie czuć, nie wiem rozmaryn taki ma zapach intensywny? Rozmaryn ładnie pachnie ogólnie.
To ten żel ma taki sam zapach jak olejek Tea Tree. Powiem, że fajnie zmywa, i nie ma uczucia ściągania skóry. Czyli żel/tonik 2 w 1 faktycznie sprawdził się I daje uczucie chłodzenia

Dochodzę do wniosku, że w moim przypadku, mimo nałożenia Aqua Rythm z podkładem 2 w 1 , wczesniej muszę zwykły Aqua nałożyc jednak. Ale to juz jutro sprawdzę na sobie

Pisze o tym, bo może ktoś też będzie miał taką własnie sytuację jak ja.

Wymagająca jestem niestety hehe a może i stety
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )

Edytowane przez Eleine
Czas edycji: 2012-03-07 o 15:09
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:17   #525
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
Trochę mnie rozczarował krem Aqua Rythm z podkładem 2 w 1. Nie wiem, może to efekt tego, że zmyłam buzię z dzisiejszego makijażu i za chwilę nałożyłam krem Aqua 2 w 1 zaraz po żelu/toniku Tea Tree (czyli bez nakładaniu kremu przed podkładem), no ale jaki sens nakładać krem jak później nakłada się krem z podkładem 2 w 1 :/
W każdym razie patrząc w lustro widzę, że mam na buzi podkład. A tego nie lubię.

Szczerze mówiąc, lepszy efekt mam jak rano nakładam sobie na rekę ten zwykły krem nawilżający Aqua Rythm i do tego podkład mineralny i mieszam patyczkiem do uszu i nakładam na buzię. Kolorek ładny buźki i nie widać, że mam podkład na buzi.

Ale dam szansę temu Aqua 2 w 1 jeszcze może w późniejszym terminie, póki co odkładam go do szuflady...
Skoro podkład jest na twojej twarzy widoczny, to znaczy, że masz źle dobrany odcień... Najprawdopodobniej używasz zbyt ciemnych podkładów, które po pomieszaniu z kremem troszkę się rozjaśniają
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:56   #526
Kkklaudiaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cześć dziewczyny
Czy któraś z Was jest z Wrocławia (ewentualnie Jeleniej Góry) i będzie robiła zamówienie w najbliższym czasie?
Kkklaudiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 18:28   #527
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Skoro podkład jest na twojej twarzy widoczny, to znaczy, że masz źle dobrany odcień... Najprawdopodobniej używasz zbyt ciemnych podkładów, które po pomieszaniu z kremem troszkę się rozjaśniają
ale chodzi o to ze kolezanka kupila krem aqua ten z podkladem i jak jego naklada to widac podklad odroznia sie on wtedy od skory a tu kolorow do wyboru nie bylo szczerze mowiac mialam tez mozliwosc wytestowania go i dla mnie tez byl za ciamny

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
niestety nie miałam tej przyjemności sprawdzenia nowej PM, ale w katalogu jest strona zapachowa - zapowiada się, że zapach będzie/jest ładny

Wisniowy krem uniwersalny - zapach boski!!!! O coś czuję, że nabiorę go maksymalnie ile się da
a co powiesz wiecej o zapachu pm???? chociaz z kartki z jakiej to kategori zapach taki lzejszy jak prec.... srebrny czy bardziej ostry jak prec... zloty????
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 18:49   #528
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Skoro podkład jest na twojej twarzy widoczny, to znaczy, że masz źle dobrany odcień... Najprawdopodobniej używasz zbyt ciemnych podkładów, które po pomieszaniu z kremem troszkę się rozjaśniają
Nie, nie, Li O podkład mam ok jesli chodzi o kolor, Natural Beige używam, no i taki jest w kremie Aqua, więc mi odpowiada. Hmmm może to też konsystencja, bo krem zmieszany z podkładem a Aqua 2 w 1 to jednak też inne proporcje (mimo, że kolor ten sam).

Już sprawdzałam, jak zmieszam podkład z kremem to tak samo kolorystycznie

Poczekam i na spokojnie raz jeszcze podejdę do tego kremu ale przed nałożeniem dam na buzię krem Aqua ten "zwykły", może moja buzia wymaga tak czy siak przed podkładem krem - a i ja czuję się lepiej, bardziej komfortowo

Myślałam intensywnie nad tym

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
ale chodzi o to ze kolezanka kupila krem aqua ten z podkladem i jak jego naklada to widac podklad odroznia sie on wtedy od skory a tu kolorow do wyboru nie bylo szczerze mowiac mialam tez mozliwosc wytestowania go i dla mnie tez byl za ciamny

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

a co powiesz wiecej o zapachu pm???? chociaz z kartki z jakiej to kategori zapach taki lzejszy jak prec.... srebrny czy bardziej ostry jak prec... zloty????
in bloom według mnie jak pocieram kartkę to zapach mi bliższy tej PM srebrnej, taki lżejszy zapach - ładny bardzo
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 18:49   #529
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
ale chodzi o to ze kolezanka kupila krem aqua ten z podkladem i jak jego naklada to widac podklad odroznia sie on wtedy od skory a tu kolorow do wyboru nie bylo szczerze mowiac mialam tez mozliwosc wytestowania go i dla mnie tez byl za ciamny

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

a co powiesz wiecej o zapachu pm???? chociaz z kartki z jakiej to kategori zapach taki lzejszy jak prec.... srebrny czy bardziej ostry jak prec... zloty????
Wąchałam go dzisiaj z katalogu. Raczej nalezy do tych świeższych i lekkich. Zapachem bardzo przypomina PM, w sumie dużej różnicy nie zauważyłam, więc na pewno wezmę.
Miodek wiśnowy - rewelacja! Co prawda, nie przebija karmelowego, ale jest cudny :P
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 18:51   #530
jouka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 292
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Przy weryfikacji zamowienia pojawia sie lista produktow
Wiem, ze w roznych czesciach Polski moze sie roznic, ze wzgledu na to, z ktorego magazynu ida do was kosmetyki...
Sensoria kosztowala mnie 34,90.
Oj, szkoda, bo u mnie się nie ukazuje
jouka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:01   #531
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Jeszcze z nowości... wrażenia po zastosowaniu maseczki Optimals Time Relax

Chwilę temu ją zmyłam i ...
Zapach - taki delikatny
Konsystencja - jak krem, dość gęsta, ale nie aż tak bardzo
Po nałożeniu na buzię jest efekt szczypania, który mija po około 10-15 minutach
Trzymałam ją na buzi 20 minut - zagapiłam się

Po zmyciu maseczki buzia jakby wygładzona (mam na czole takie linie poziome od marszczenia czoła - przy malowaniu rzęs podnosze czoło hehe) no i właśnie czoło mam gładsze Po jednym zastosowaniu!

Buzia gładka i miła w dotyku

Taki sam efekt szczypania jest przy maseczce dotleniającej.

Z racji, że na buzi miałam ją jakieś 20 minut, po zmyciu maseczki nadal mam odczucie delikatniutkiego szczypania mrowienia o cos w tym stylu.

Polecam, fajna maseczka
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:33   #532
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja napiszę coś o nowej neonowej wersji
Lakiery mają super kolorki. Róż jest jak żarówa Pomarańczowy mógłby być bardziej żarówiasty. 1 warstwa wystarczy, bo są kryjące.
Szminka - widziałam pomarańczową. Kolor taki jak w katalogu, ale na ustach daje tylko delikatniutki kolorek - półtransparentny ( na szczęście ). Przyjemna konsystencja, nie śmierdzi jak niektóre tanie szminki.
Podsumowując jeśli komuś odpowiadają takie kolory to polecam. Nie wiem tylko jak wyglądają paznokcie po dłuższym stosowaniu lakieru. Jeden lakier z Veryme odbarwił mi paznokcie :/

Seria Eco Beauty:
Wszystko jest super Konsystencja gęstolipidowa, która o dziwo matuje skórę. Bardzo wydajny. Zapach - w nutach ma brzoskwinię i jakieś owoce cytrusowe. Po kilku minutach te zapachy się ulatniają i czujemy zapach magnolii (prawie jak perfumy na twarzy ). Oczywiście krem nie zawiera syntetycznych zapachów, wszystko prosto z natury Opakowanie - rzecz gustu, podobno biodegradowalne. Krem pod oczy z tego co kojarzę jest bezzapachowy. Zastanawiam się nad kupnem, ale tylko 1, bo pieniędzy teraz nie mam

Balsam ujędrniający pachnie jak cała seria Perfect Body. Ma lekką konsystencję.

Krem z Pure Nature z drzewem herbacianym i rozmarynem. Zapach charakterystyczny na serii. Mój brat go dzisiaj użył i się ładnie wchłąnął, czyli dobry produkt dla mężczyzn, bo ma lekką konsystencję. Myslę, że brakowało w naszej ofercie takiego produktu.

Dezodorant do stóp z NFM. Taki jakiś męski Nie urzekł mnie Ale może mężczyznom przypadnie do gustu
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:33   #533
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

miałam dwie przeterminowane faktury, zapłaciłam je.. i zniknęły mi produkty z oczekujących ;/ 4 olejki na gorąco z pszenicą i kokosem, podkład mineralny, pomadka floral.... ostatnie zamówienie składałam w K2

dzwonić/pisać do nich? chcę te olejki
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:35   #534
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
Nie, nie, Li O podkład mam ok jesli chodzi o kolor, Natural Beige używam, no i taki jest w kremie Aqua, więc mi odpowiada. Hmmm może to też konsystencja, bo krem zmieszany z podkładem a Aqua 2 w 1 to jednak też inne proporcje (mimo, że kolor ten sam).

Już sprawdzałam, jak zmieszam podkład z kremem to tak samo kolorystycznie

Poczekam i na spokojnie raz jeszcze podejdę do tego kremu ale przed nałożeniem dam na buzię krem Aqua ten "zwykły", może moja buzia wymaga tak czy siak przed podkładem krem - a i ja czuję się lepiej, bardziej komfortowo

Myślałam intensywnie nad tym

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------


in bloom według mnie jak pocieram kartkę to zapach mi bliższy tej PM srebrnej, taki lżejszy zapach - ładny bardzo
Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Wąchałam go dzisiaj z katalogu. Raczej nalezy do tych świeższych i lekkich. Zapachem bardzo przypomina PM, w sumie dużej różnicy nie zauważyłam, więc na pewno wezmę.
Miodek wiśnowy - rewelacja! Co prawda, nie przebija karmelowego, ale jest cudny :P
dziekuje dziewczyny za opinie z jednej str sie ciesze i pewnie zapach kupie ale z drugiej mialam taka nadzieje ze to bedzie nie moja kategoria i zaoszczedze troche a tu nici z mojego planu wodzicie na pokuszenie.....
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:38   #535
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez duska a Pokaż wiadomość
A miała może któraś z was suchy szampon w sprayu ?
Testowany na moich cienkich przetłuszczających się włosach i cienkich z tendencją do łupieżu TŻta - efekt mizerny. Nadaje się tylko na drugi dzień po umyciu do odświeżenia, odświeża słabo, włosy są matowe, plus za słaby zapach. Włosy nieświeże są lekko odświeżone na ok. 3h (więc wg mnie nie nadaje się zamiast umycia gdy nie mamy czasu, bo np. w pracy efekt zniknie). Użyłam kilku opakowań z braku alternatywy na sytuacje podbramkowe.
Niemal idealny jest za to suchy szampon syoss do włosów przetłuszczających się - włosy nieświeże są naprawdę odświeżone przez cały dzień, minusem jest tylko intensywny zapach.
Nie wszystko co z Ori jest dobre.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:51   #536
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Ja napiszę coś o nowej neonowej wersji
Lakiery mają super kolorki. Róż jest jak żarówa Pomarańczowy mógłby być bardziej żarówiasty. 1 warstwa wystarczy, bo są kryjące.
Podsumowując jeśli komuś odpowiadają takie kolory to polecam. Nie wiem tylko jak wyglądają paznokcie po dłuższym stosowaniu lakieru. Jeden lakier z Veryme odbarwił mi paznokcie :/

Seria Eco Beauty:
Wszystko jest super Konsystencja gęstolipidowa, która o dziwo matuje skórę. Bardzo wydajny. Zapach - w nutach ma brzoskwinię i jakieś owoce cytrusowe. Po kilku minutach te zapachy się ulatniają i czujemy zapach magnolii (prawie jak perfumy na twarzy ). Oczywiście krem nie zawiera syntetycznych zapachów, wszystko prosto z natury Opakowanie - rzecz gustu, podobno biodegradowalne.

Krem z Pure Nature z drzewem herbacianym i rozmarynem. Zapach charakterystyczny na serii. Mój brat go dzisiaj użył i się ładnie wchłąnął, czyli dobry produkt dla mężczyzn, bo ma lekką konsystencję. Myslę, że brakowało w naszej ofercie takiego produktu.
dziekuje za info
strasznie bylam ciekawa tych rzeczy a paczka dopiero jutro
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:53   #537
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

zaraz napiszę dokładny skład Kompleksu odżywczego do włosów i paznokci - tak jak obiecałam
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:59   #538
gosica90
Raczkowanie
 
Avatar gosica90
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Kkklaudiaaaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czy któraś z Was jest z Wrocławia (ewentualnie Jeleniej Góry) i będzie robiła zamówienie w najbliższym czasie?
Ja jestem z Wrocławia, ale niestety wczoraj zrobiłam zamówienie
gosica90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:02   #539
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
Testowany na moich cienkich przetłuszczających się włosach i cienkich z tendencją do łupieżu TŻta - efekt mizerny. Nadaje się tylko na drugi dzień po umyciu do odświeżenia, odświeża słabo, włosy są matowe, plus za słaby zapach. Włosy nieświeże są lekko odświeżone na ok. 3h (więc wg mnie nie nadaje się zamiast umycia gdy nie mamy czasu, bo np. w pracy efekt zniknie). Użyłam kilku opakowań z braku alternatywy na sytuacje podbramkowe.
Niemal idealny jest za to suchy szampon syoss do włosów przetłuszczających się - włosy nieświeże są naprawdę odświeżone przez cały dzień, minusem jest tylko intensywny zapach.
Nie wszystko co z Ori jest dobre.
ja chciałam kupić ten suchy z ori, ale nie było go w promocji i pokusiłam się o dodający objętości z syossa - cudo po pofarbowaniu włosów na czerwono (szybko spłukujący się kolor + rozjaśniane włosy) zaczęłam myć włosy co 4-6 dni (wcześniej myłam codziennie) i tak jak włosy robiły się tłuste "myłam" je tym szamponem - nawet codziennie mogłam nim robić przez 2-3 dni, aż do umycia wiem, że nie powinnam, ale polecam no i już tylko 5 lub 6 dnia niemycia go używam tak więc da się włosy rzadko myć jak widać (używam 1,5 miesiąca)
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:02   #540
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
miałam dwie przeterminowane faktury, zapłaciłam je.. i zniknęły mi produkty z oczekujących ;/ 4 olejki na gorąco z pszenicą i kokosem, podkład mineralny, pomadka floral.... ostatnie zamówienie składałam w K2

dzwonić/pisać do nich? chcę te olejki
chyba nic z teog nie będzie
mnie się wydaje, że produkty oczekujące są tylko do następnego katalogu czyli w tym przypadku do kat. 3
a teraz mamy już kat. 4

zadzwonić możesz
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.