Walka o zdrowe i piękne włosy część IX - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 20:38   #2431
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
weszłam zobaczyłam cenę podziękowałam
kurde jakoś nie mogłabym dać tyle za szampon... za maskę ok za olej też bo wiem że będę to trzymać na włosach i one dostaną to co najlepsze ale szampon który mam 2 min na włosach co on może takie super zrobić Może mam takie podejście bo nigdy nie miałm problemu ze skóra głowy ani z przetłuszczaniem się włosów...
Ja szukam czegoś naturalnego, łagodnego, co nie podrażni skóry głowy a jednocześnie ograniczy przetłuszczanie i nie wysuszy końcówek

Próbowałam już baaaardzo wielu szamponów, znam kilka dobrych, ale to są szampony z SLeS,a teraz się ponownie rozglądam za czymś delikatniejszym.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Wczoraj przeglądałam te szampony, ale cena mnie przeraża
Myję włoski codziennie i szampony mi bardzo szybko schodzą, nawet metodą kubeczkową
Patrzyłam też na Bentley Organic i one trochę taniej wychodzą, ale najpierw muszę przetestować tą Alterrę do końca

Póki co, gdy nią umyję mam dużo mniejszy łupież (zmagam się z nim po przesuszeniu skalpu, pierwszy raz w życiu dostałam ), a gdy umyłam innym znowu był duży
BO też mnie kusi, tylko widziałam,że i oni pakują denat do składów. Chociaż ostatnio w nocy jak buszowałam po sklepie internetowym z tymi kosmetykami to znalazłam szampon bez alk.denat. w składzie.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja nie potrafię polecić, bo robię drugie podejście do tych szamponów
Mogę tylko powiedzieć, że patrząc na skład, to najdalej w składzie (przy końcu) alkohol jest w tym z granatem i w tym z papają
Podpisuję się kolejny raz pod wypowiedzią Izy.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Pokusa z kazdej strony https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hair-mask.html
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:42   #2432
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
dziewczyny, dodałam żelu aloesowego (glorvita) do wody z kranu i odżywki b/s naturia mak i mi się to zwarzyło? pływały takie mini- drobinki odżywki w płynie?
co zrobiłam nie tak? za dużo żelu aloesowego? może za długo stała w ciepłym miejscu ta mikstura?
Mi się wydaje, że za dużo odżywki. Też tak zrobiłam kilka razy i gdy chlapnęło mi się dużo naturii to później właśnie takie farfocle pływały i musiałam wylać.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:00   #2433
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Ula_87 może głupie i banalne pytanie, ale próbowałaś kiedyś szamponu Babydream? Nie wiem czy kiedyś pisałyśmy, ale pytam, bo nie pamiętam
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:15   #2434
orange blossom
Raczkowanie
 
Avatar orange blossom
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Ja bym go na końcówki po myciu nie dawala.. Już mam wizję posklejanych strąków i rąk, których z tego oleju nie można domyć.. Spróbuj czegoś lżejszego - kokos, jojoba, migdaly
U mnie odrobina oleju rycynowego roztartego w dłoniach i nałożonego na końcu sprawdzała się genialnie Wygładzone, błyszczące i z racji na "tępą", gęstą konsystencję ciężko było przesadzić z ilością Ale ja mam dość gęste końcówki (chciałabym je trochę ścieniować, żeby nabrały trochę lekkosci ale obawiam się że zaczną się wywijać na wszystkie strony ), nie wiem jak sprawdziłby się w innym przypadku, no i odstawiłam też po pewnym czasie po bałam się tego ewentualnego efektu wysuszenia ale muszę do niego wrócić na końcówki


Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy stosowalyście może zamiast żelu aloesowego sok aloesowy? Wyszukalam wczoraj na dozie 500ml soku za niecale 18zl a że aloes już dawno mi się skończyl (i dopiero teraz do kupilam, ja niegodna!) to postanowilam spróbować tego soku z Oleofarmu. Na kilku blogach wyczytalam kiedyś, że z powodzeniem zastępuje Gorvitę, więc się skusilam i niebawem zacznę testowanie

(Do tego domówilam CP, hennę Khadi i zamierzam się dziś lub jutro wybrać po Bingo, ale cii...)

I zakochalam się również w Garnierze z Maslem Karite! Dolączam do klubu jego wielbicielek!
Ach i jutro lub w pt hennuję, poza tym postanowilam, że na wiosnę ścinam wlosy w U (bo nagle się wyprostowaly po tej pielęgnacji) a jak pomyślnie zakończę kilka spraw to zamawiam TT

Czyli istne wlosowe szaleństwo na wiosnę
Widzę że cudowne krakowskie powietrze wyostrza włosomaniactwowy apetyt i służy Ci trommelko? Ten Garnier to faktycznie chyba jedna z najbardziej udanych odżywek b/s a na pewno dostępnych w drogeriach A ja wczoraj jeszcze kupowałam Fructisa Nutri-Odbudowę i widziałam jeszcze jakąś drugą, też z całkiem ładnym składem, może producenci zaczęli czytywać Wizaż? A sok z aloesu chciałam kupić ostatnio w zielarskim, ale był tylko z miąższem Chyba trzeba będzie zrobić zamówienie na dozie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mi też patrzenie i ustawianie tych wszystkich kosmetyków wydaje się trochę chore Boję się, że niedługo wystąpię, jako jedna z tych wariatek u Ewy Drzyzgi A rodzice jak się dowiedzą, że część moich włosowych kosmetyków niedługo będzie zajmowała jeszcze lodówkę, to pewnie mnie eksmitują, zresztą wtedy powiedzenie "otwieram lodówkę a tam Twoje kosmetyki" będzie prawdą w dosłownym znaczeniu
Ja jak zobaczyłam kawałek to na jakiś tydzień zaczęłam się kontrolować, później stwierdziłam, że nie pora na takie wybryki bo idzie wiosna i włosy potrzebują nowej pielęgnacji A poza tym tak właściwie to każdy mój kosmetyk/olej/półprodukt do włosów ma inne właściwości
Ta dam! W sumie ja nic nie przechowuje w lodówce, choć pewno powinnam półprodukty ale nie będę latać za każdym razem na dół do kuchni jak mnie natchnie żeby czymś wzbogacić maskę

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a moze jakies zdj włosków do motywacji?
ja załączam swoje z 12 stycznia
a drugie z dziś czyli 7 marca
minimalne podciecie koncowek u fryzjera też było, na prosto
Piękny kolor Taki pomarańczowawy-rudy (a dokłądniej bym bardzo chciała taką ognistą marchewkę ) śni mi się po nocach od niepamiętnych czasów Ale wydaje mi się, że niestety w tak intensywnym kolorze mi by niestety nie było dobrze i cały czas zostaje w mniej wyrazistych rudościach Widać efekty pielęgnacji, oby Twoje włosy Cię za to jeszcze bardziej pokochały i stawały się coraz piękniejsze

A ja znów zrobiłam zamówienie na ZSK Spore zamówienie Ale większość do zrobienia porządków z buzią przed nadchodzącą wiosną, bo zainteresowałam się peelingami kwasami ale i tak do koszyka przemyciłam to i owo czego pragnęłam w swoich zbiorach I drugie zamówienie na tej stronie KLIK! Zamawiała z niej coś któraś z Was?
__________________
"Tak trudno jest zasypiać budzić się gdy imię twoje echem odbija się od ścian"

Zapuszczam i dbam o włosy od września 2011

Edytowane przez orange blossom
Czas edycji: 2012-03-07 o 21:17
orange blossom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:19   #2435
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ula_87 może głupie i banalne pytanie, ale próbowałaś kiedyś szamponu Babydream? Nie wiem czy kiedyś pisałyśmy, ale pytam, bo nie pamiętam
Tak, swego czasu go używałam,zeszły chyba 2 opakowania.
Jedno nawet jeszcze mam w torbie basenowej.
Tak sobie mi pasował, puszył włosy.
Ale prawdą jest,że myślę o nim. Jeśli nic nie znajdę to chyba do niego wrócę.

Ostatnio sobie kupiłam (z nadzieją,że mnie nie podrażni - mam wrażliwą,skłonną do alergii skórę) ten żel do ciała Babydream - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-waschgel.html niektóre wizażanki używają go także do mycia włosów. Może i ja spróbuję.
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:23   #2436
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

ja takie rzeczy zamawiam na mazidla.com i mogę z całego serca polecić

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Ula a Farmona Seboravit?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:33   #2437
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość


Piękny kolor Taki pomarańczowawy-rudy (a dokłądniej bym bardzo chciała taką ognistą marchewkę ) śni mi się po nocach od niepamiętnych czasów Ale wydaje mi się, że niestety w tak intensywnym kolorze mi by niestety nie było dobrze i cały czas zostaje w mniej wyrazistych rudościach Widać efekty pielęgnacji, oby Twoje włosy Cię za to jeszcze bardziej pokochały i stawały się coraz piękniejsze
dzieki mój sie juz zmyl sporo, i jest taki miedziany ;p
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 21:35   #2438
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

Ula a Farmona Seboravit?
Mówisz o tym? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...acych-sie.html
Jeśli tak, to on ma SLeS,a ja szukam czegoś łagodnego
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:37   #2439
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Ostatnio sobie kupiłam (z nadzieją,że mnie nie podrażni - mam wrażliwą,skłonną do alergii skórę) ten żel do ciała Babydream - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-waschgel.html niektóre wizażanki używają go także do mycia włosów. Może i ja spróbuję.
Żel od szamponu różni się tylko kolejnością składników nieznacznie, detergenty i same składniki są takie same

To może z delikatnych preparatów do mycia spróbuj odżywki aloesowej mr.Potters? Myje bardzo ładnie.
narvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:53   #2440
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja bym Ci chętnie kupiła, bo mam do SP bardzo blisko, ale niestety nie mam w planach żadnych zakupów, bo żeby mieć jeden za 10 zł, to trzeba wydać najpierw 30 zł na coś innego
Szkoda, że dopiero teraz to przeczytałam, bo byłam dzisiaj w Rossmannie i trochę wydałam na kosmetyki, a tak bym poszła do SP

Dzięki kochana własnie widziałam, bo doczytałam
Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
który szampon z alterry polecacie? nie moge sie zdecydować na jeden
Ja mam z pszenicą i jest świetny wcześniej miałam migdałowy ale ten jest o niebo lepszy.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:09   #2441
gdalenka
Raczkowanie
 
Avatar gdalenka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Hej dziewczyny
Mam taki problem, moje włosy strasznie się przetłuszczają, następnego dnia po umyciu już się nie nadają do "wyjścia". Ale większym problemem jest to, że się niesamowicie łamią i rozdwajają. Włosy mam farbowane, postanowiłam odstawić tę czynność na jakiś czas i zobaczyć czy w tym tkwi problem. Ponadto dosłownie po kilku dniach po wyjściu od fryzjera one znowu zaczynają się masowo rozdwajać. Używałam różnych preparatów: odżywki, szampony, maski. Dodam jeszcze, że od baaardzo dawna nie prostuję już włosów (ponad rok), a do tego suszę suszarką tylko jak muszę. Znacie jakiś dobry kosmetyk, dzięki któremu włosy nie będą się tak łamały i rozdwajały?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
Należy popełniać szaleństwa, lecz niezmiernie ostrożnie
gdalenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 22:11   #2442
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez gdalenka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam taki problem, moje włosy strasznie się przetłuszczają, następnego dnia po umyciu już się nie nadają do "wyjścia". Ale większym problemem jest to, że się niesamowicie łamią i rozdwajają. Włosy mam farbowane, postanowiłam odstawić tę czynność na jakiś czas i zobaczyć czy w tym tkwi problem. Ponadto dosłownie po kilku dniach po wyjściu od fryzjera one znowu zaczynają się masowo rozdwajać. Używałam różnych preparatów: odżywki, szampony, maski. Dodam jeszcze, że od baaardzo dawna nie prostuję już włosów (ponad rok), a do tego suszę suszarką tylko jak muszę. Znacie jakiś dobry kosmetyk, dzięki któremu włosy nie będą się tak łamały i rozdwajały?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
W 1 poście podany jest link do pielęgnacji w pigułce. Przeczytaj.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:17   #2443
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Masz może zdjęcie tej maski? bona kwc nie ma a szukałam w googlach i nie wiem która to...
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:17   #2444
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

dziewczyny, a śpicie w związanych czy rozpuszczonych włosach?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:19   #2445
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
dziewczyny, a śpicie w związanych czy rozpuszczonych włosach?
Oczywiście w spiętych.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:27   #2446
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
dziewczyny, a śpicie w związanych czy rozpuszczonych włosach?
Ja śpię w koczku na czubku głowy, zresztą zwykle też tak chodzę po domu. Jak miałam dłuższe, to zaplatałam raczej warkocz, teraz nie mogę wszystkich złapać
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:31   #2447
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Masz może zdjęcie tej maski? bona kwc nie ma a szukałam w googlach i nie wiem która to...
Ja szukałam jej właśnie w googlach.
Zdjęcie poniżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 206-344-thickbox.jpg (30,5 KB, 22 załadowań)
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:34   #2448
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
A ja znów zrobiłam zamówienie na ZSK Spore zamówienie Ale większość do zrobienia porządków z buzią przed nadchodzącą wiosną, bo zainteresowałam się peelingami kwasami ale i tak do koszyka przemyciłam to i owo czego pragnęłam w swoich zbiorach I drugie zamówienie na tej stronie KLIK! Zamawiała z niej coś któraś z Was?
Peelingi kwasami Chyba najlepsze co może być dla cery

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Tak, swego czasu go używałam,zeszły chyba 2 opakowania.
Jedno nawet jeszcze mam w torbie basenowej.
Tak sobie mi pasował, puszył włosy.
Ale prawdą jest,że myślę o nim. Jeśli nic nie znajdę to chyba do niego wrócę.

Ostatnio sobie kupiłam (z nadzieją,że mnie nie podrażni - mam wrażliwą,skłonną do alergii skórę) ten żel do ciała Babydream - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-waschgel.html niektóre wizażanki używają go także do mycia włosów. Może i ja spróbuję.
Ja tym żelem myję buźkę, uwielbiam go pod tym względem Narvia już Ci napisała czym różni się od szamponu, ja sama nim myłam czasami włoski
Co do szamponu BD, to był póki co mój najlepszy szampon. Niestety ma rumianek w składzie i dodał mi trochę jaśniejszych refleksów, dlatego z niego zrezygnowałam z bólem serca
Fakt, troszkę puszył włoski, ale u mnie to wyglądało po prostu jakby były bardziej puszyste i to mi się podobało

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
dziewczyny, a śpicie w związanych czy rozpuszczonych włosach?
Ja od zawsze w rozpuszczonych
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:35   #2449
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Ja szukałam jej właśnie w googlach.
Zdjęcie poniżej
W dniu ślubu od mojego kuzyna i jego żony którzy prowadzą sklep internetowy z ekologicznymi kosmetykami dostaliśmy wielka paczkę z kosmetykami tej firmy
Są przecudowne - niestety dośc drogie
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 22:42   #2450
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Ja szukałam jej właśnie w googlach.
Zdjęcie poniżej
Dzięki
Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
W dniu ślubu od mojego kuzyna i jego żony którzy prowadzą sklep internetowy z ekologicznymi kosmetykami dostaliśmy wielka paczkę z kosmetykami tej firmy
Są przecudowne - niestety dośc drogie
A macie może pojęcie gdzie można je dostać?

Btw. the rock dlaczego oczywiście w spiętych?Serio pytam bo ja śpię w rozpuszczonych bo mnie w związanych źle i boli mnie głowa...
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:45   #2451
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A macie może pojęcie gdzie można je dostać?

Btw. the rock dlaczego oczywiście w spiętych?Serio pytam bo ja śpię w rozpuszczonych bo mnie w związanych źle i boli mnie głowa...
Możesz je kupić tu http://drogeriaspa.pl/55-maski-do-wosow

Śpie w spiętych, bo mam je długaśne i boje sie że w czasie snu moge je sobie wyrywać i mogą sie łamać
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:52   #2452
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
dziewczyny, a śpicie w związanych czy rozpuszczonych włosach?
w spietych i zawsze robie luźnego francuza, nie umiałabym spać w kucyku
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:54   #2453
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Możesz je kupić tu http://drogeriaspa.pl/55-maski-do-wosow

Śpie w spiętych, bo mam je długaśne i boje sie że w czasie snu moge je sobie wyrywać i mogą sie łamać
Uch, drogie... A w stacjonarnym sklepie raczej nie ma szans?

A to rozumiem

Btw. tak chciałam się zapytać- jadę jutro do Tesco.
Co polecacie do kupienia, co jest właśnie w Tesco?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:58   #2454
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Uch, drogie... A w stacjonarnym sklepie raczej nie ma szans?

A to rozumiem

Btw. tak chciałam się zapytać- jadę jutro do Tesco.
Co polecacie do kupienia, co jest właśnie w Tesco?
Jest szansa bo kilka tych sklepów w CH mają Ale akurat nie w moich okolicach więc jak coś chce to wynajmuję rodzine z Wrocławia żeby mi kupili i przywieźli bo często u mnie bywaja
http://www.organiquecosmetics.pl/pl/stores/Poland
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 23:01   #2455
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Btw. tak chciałam się zapytać- jadę jutro do Tesco.
Co polecacie do kupienia, co jest właśnie w Tesco?
zalezy co potrzebujesz są i maski Bingo i odzywki Joanny i Gloria przynajmniej u mnie
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."

Edytowane przez alex1989
Czas edycji: 2012-03-07 o 23:03
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 23:54   #2456
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Czy slyszałyscie o tym szamponie biowax med? na wypadanie wlosow? jest dodatkowo do tego zel.Ciekawe jak sie sprawdza.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 05:29   #2457
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
czyli musimy iść na odwyk od paczenia ?
To Wy też "Apacze" ?!
Dowcip {prawda}, który usłyszałam od pracownika sezonowego sklepu znad morza w ubiegłym sezonie :
Podchodzi klient . Sprzedawca : czy mogę pomóc, coś podać ? Klient : nic, a pacze sobie . I od tego do klientów miano "Apaczy" przylgnęło .
To trzeba używać, a nie paczeć .


Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ty się nie otorbiaj, tylko paczkę pakuj !!!


Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Zaczynam myśleć podobnie
Ja to już zaobserwowałam dość dawno. Np. głupi szampon : przy jednym włosy lecą garściami, przy innym - dwa, trzy włosy . I to od składów nie jest zależne .


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Bo zamawiałam za 10 zł...
Aaaaaa ! Rozumiem .
I żeby "kwotę" podbić, polecam kosmetyki do twarzy i ciała . Np. z serii z kolagenem .


Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Co do ogórków, to moja córeczka latem miała lekko ponad roczek i zajadała się nimi codziennie Teraz jak z nią wchodzę do warzywniaka, to pierwsze co to tylko "Mamusia kupi ogórki"
Te, Mamusia { }, sklepowe, octem kiszone ?!


Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Kallos (...) Nowa wersja z kolei jest już sama w sobie nawilżająca .

Coś znowu przegapiłam ?

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
który szampon z alterry polecacie?
Ja - nie .


Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
BO też mnie kusi, tylko widziałam,że i oni pakują denat do składów.

Ula ?! ?! ?!



Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Peelingi kwasami Chyba najlepsze co może być dla cery
Zależy do jakiej cery .





Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 06:34   #2458
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Jednak warto było przejść przez te wszystkie przeboje z ekostrefą, żeby dostać maskę Bingo z keratyną i spiruliną. JEST BOSKA!
Wyczuwam swoje kwc
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 08:17   #2459
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Jednak warto było przejść przez te wszystkie przeboje z ekostrefą, żeby dostać maskę Bingo z keratyną i spiruliną. JEST BOSKA!
Wyczuwam swoje kwc
no jest jest, też ostatnio ją kupiłam tylko zapach mogliby sobie darować
narvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 08:37   #2460
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Te, Mamusia { }, sklepowe, octem kiszone ?!
Nie, nie takie Własnej roboty i to ogórki z ogródka


Cytat:
Zależy do jakiej cery .
Przepraszam za generalizowanie

Cery wrażliwe powinny uważać Dla mojej cery, a w sumie blizn, których nabawiłam się po gulach po porodzie, to wielki ratunek



Przepraszam za offtopik
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.