Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 15:06   #3871
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
jak nic mam dzis dobry humor.. i nawet taaka druzgocaca informacja o pensji mnie nie rozwaliła


iza... ja to zainstalowałam wypełniłam.. i tam droga internetową wysłałam.. trzeba podac jako klucz dochód swój z zeszłego roku.. albo przychód.. i poszło..
http://program-pit.podatnik.info/pit...FQnP3wodpHUCBA
To ja mam ze strony ministerstwa.
Dostałaś jakieś potwierdzenie nadania ? Albo juz zwrot ?
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:13   #3872
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

rozumiem rozumiem..
Bardzo dziekuję za każda informacje bo o tyle jestem madrzejsza

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

iza tak bo musisz sie zalogowac na stronie tej.. czyli podatnik info.. cos tam... i tam w zakładce masz do ściagnięcia Urzędowe poświadczenie odbioru
w PDF-ie.. albo to na meila przychodzi .. mniejsza o to tam bedzie napisane ..
a zwrot dostałąm po 6 dniach juz na konto!!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:49   #3873
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
rozumiem rozumiem..
Bardzo dziekuję za każda informacje bo o tyle jestem madrzejsza

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

iza tak bo musisz sie zalogowac na stronie tej.. czyli podatnik info.. cos tam... i tam w zakładce masz do ściagnięcia Urzędowe poświadczenie odbioru
w PDF-ie.. albo to na meila przychodzi .. mniejsza o to tam bedzie napisane ..
a zwrot dostałąm po 6 dniach juz na konto!!
Super a jak zmieniłaś KRS na 1% czy może nie zmieniałaś
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:11   #3874
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

tu sie nie da zmienic ;/

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Dziewczyny... usmazyłam własnie pierś kuraka w samych przyprawach bez panierki i bez tłuszczu na mojej nówce patelni
pyszna soczysta!!!
ale mam pytanko do tych które juz smazyły beztłłuszczowo...- po usmażeniu jednym rzutem 6 poledwiczek wyłaczyłam patelnie bo T. bede smazyła jak z pracy wróci.. ale sok który kurak puścił jest na patelni widoczny jak odrysowane w kryminałach zwłoki
Czy jak sie smazy kilka parti to po każdej trzba wytrzec patelnie do czysta czy na te "przypalone zwłoki".. kłaść nastepne???


ps. juz sobie wytarłam

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

heh.. kolejna pozytywna wiadomość

pomylili sie w pracy i T. dostał 1400zł + dziś szef mu wypłacił.. ( chyba z racji że takk mało dostał kasy przy wypłacie- coby jutro T. nie przychodził po zaliczki ) wypłacił mu za urlop ok 1000 zł

więc rachunki beda popłacone na czas...
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!

Edytowane przez madziwnia
Czas edycji: 2012-03-08 o 17:13
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:01   #3875
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
zastanawiam się intensywnie, torbę już naszykowałam. Dziś wstała o 5.20 ja spałam co prawda jeszcze godzinę ale ze skaczącym dzieckiem po mojej głowie
o widzisz, torba naszykowana jak do szpitala
Moja też po 5 wstała krzycząc "mleczko mi zagziej", ale dostała ignora,niemniej jednak jakoś o 5.40 krzyczała już "kupkę chem" tom się zwlekła. Kupki nie było, ale już mleczko zagziać poszłam....

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Evitka pokaż Lenke i rowerek

ja też łącze się w bólu z Wami, Zosia mi daje nieźle popalić. Mnie dopadło przesilenie nie mam siły na nic. Do tego mała raz zrobi siku na nocnik a raz w majtki.
pokaże, pokaże

madzik, uwielbiam cię za to że się nie dajesz!, wpsieram cię wirtualnie i tak samo robię. Choć moja to przy ludziach jest grzeczna i w sklepach. ALe już na naszym placyku w CH to popisy czasem daje. Radzić sobie z nią radzę, ale ile nerwów mnie to kosztuje....

izz, bardzo miło z twojej strony że mamę na duchu podniosłaś-na pewno jej było od tego lepiej

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Wymieniłam swoje punkty Vitay z Orlenu przez neta na patelnię
i włąśnie odebrałam sliczą bordowa patelnie 28cm TEFAL z łopatką!!
a w przyszłym tyg. powinnam odebrac za punkty wage elektroniczna kuchenna!

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

heh.. kolejna pozytywna wiadomość

pomylili sie w pracy i T. dostał 1400zł + dziś szef mu wypłacił.. ( chyba z racji że takk mało dostał kasy przy wypłacie- coby jutro T. nie przychodził po zaliczki ) wypłacił mu za urlop ok 1000 zł

więc rachunki beda popłacone na czas...
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

heh.. kolejna pozytywna wiadomość

pomylili sie w pracy i T. dostał 1400zł + dziś szef mu wypłacił.. ( chyba z racji że takk mało dostał kasy przy wypłacie- coby jutro T. nie przychodził po zaliczki ) wypłacił mu za urlop ok 1000 zł

więc rachunki beda popłacone na czas...
i superancko
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:46   #3876
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

madzia i dobrze,gnomy bardzo kooochamy ale dac sie im tez nie mozna,bo na leb czlowiekowi wejda ;-)

no ja u lekarza sie dowiedzialam,ze 2-3 dni i by mnie oddzial czekal,mam bardzo ostry stan zapalny ktory juz wlazic zaczal na nery,leki ,pas rozgrzewajacy ,nosic sie gruuuuubo ubranym (czego nie znosze!) i ciepelko ciepelko ciepelko, antybiotyk i inne 4 leki.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:52   #3877
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
JA???


A LIBRA SŁUCHAJ .. JA MAM W OGRODZIE CEBULKI.. MOGE JE WYKOPAC I SOBIE W DONICZKI WSADZIC W ZIEMIĘ:d:d
możesz wtedy powinny szybciej wypuszczać pąki bo zakładam że liście już wyłażą (bo u mnie tak) to jest szansa że zakwitną na święta,w takim razie postaw na oknie
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
O tym "cięższym"przypadku to mogła bym trochę popisać.Na pewno tego nie wiem,ale pewnie duża wina w tym rodziców.Matka i ojciec na wysokich stanowiskach,dzieciak u nadopiekuńczej babci dniami i nocami.Babcia z tych"dziubdziusiowatych"w mawia małemu,że jest chory na wszystkie choroby światado przedszkola go zapisali,ale nie chodził,bo niby cały czas był chory i wrócił pod opiekę babci.
2 lat nie miał skończonych a alfabet mówił cały,liczył do stu i na parkingu powiedział mi jakie marki aut stoją i jakie jadą(ani jednej pomyłki)wiedział już wtedy do jakiego tramwaju ma wsiąść(numer)i kolejno jakie przesiadki go czekają,żeby dojechać tu czy tam(znał nazwy przystanków)gdybym na własne uszy nie słyszała to nie uwierzyła bym.
Babcia całe czas go uczy wszystkiego i nawet nie wie jak go krzywdzi tym wszystkim.Niewątpliwie genialny dzieciak,a taki zmarnowany.
Już każdy na podwórku jest dla niego za brudny,za brzydki i on się z nimi nie będzie bawił(babci wychowanie oczywiście)Jest ciągle sam:w piaskownicy,gra sam w piłkę itp.
Ostatnio mojej babci maluszek recytował na co jest choryPodobno byli z nim u psychologa z tymi kupami...podobno:rolleyes :
Rodzice dumni,że on taki mądry i ....ciągle pracują
no właśnie babcia chce za dobrze a zrobi ,już zrobiła wielką krzywdę dziecku
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

[/COLOR]heh.. kolejna pozytywna wiadomość

pomylili sie w pracy i T. dostał 1400zł + dziś szef mu wypłacił.. ( chyba z racji że takk mało dostał kasy przy wypłacie- coby jutro T. nie przychodził po zaliczki ) wypłacił mu za urlop ok 1000 zł

więc rachunki beda popłacone na czas...
to super
Co do patelni to ja jak smażę coś partiami to zeskrobuję te ślady "zwłok"
łopatką drewnianą fajnie odchodzi ,super są patelnie do smażenia bez tłuszczu ,ja żałuję że dopiero teraz taką kupiłam

Izazula fajnie że wsparłaś tą mamę ,ludzie to często "dobrych" rad udzielają a nie wszyscy sa na tyle silni żeby odpowiednio odpowiedzieć

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
madzia i dobrze,gnomy bardzo kooochamy ale dac sie im tez nie mozna,bo na leb czlowiekowi wejda ;-)

no ja u lekarza sie dowiedzialam,ze 2-3 dni i by mnie oddzial czekal,mam bardzo ostry stan zapalny ktory juz wlazic zaczal na nery,leki ,pas rozgrzewajacy ,nosic sie gruuuuubo ubranym (czego nie znosze!) i ciepelko ciepelko ciepelko, antybiotyk i inne 4 leki.
Stan zapalny "tam"? a wcześniej Cię nic nie bolało ,nie piekło? No niestety musisz się przemęczyć z tym ciepełkiem
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 19:54   #3878
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

sobie usmazyłam bez panierki te polędwiczki a T. w jajku i bułce aby sprawdzić.. i niby suche z wyglądu a jak sie widelec wbiło to soczystośc !!! pychota!!!! ja tez żałuje że tego nie znałam wczesniej..
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:55   #3879
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Evitka mam biznesik twoj tz jest farmacuta? Dostalam dzis tabletki na bol plecow , zawieraja codeine 30 mg i paracetamolu 500mg . Z tego co slyszalam to trzeba cos oslonowego brac? ale co? jakies inne tabletki? jakie?

Ana , wowo ladnie wygadany ten maly. Szkoda ze z niego takiego odlutka robia, czym skorupka za mlodu ....., bedzie gardzil , pomiatal innymi. Ale jak dorosnie i jak sie nie zmieni to nie raz po tej wysczekanej buzce dostanie. Wszytko wraca. Kazdy z nas byl malym slodkim bobasem a potem zycie pokazuje kto jest kim. Babcia tez ma fajna baje , a rodzice tego nie widza? zapracowani, pewnie dobrze wyksztalceni inteligentni ? , to powinni widziec to i owo. E mniejsza o to.

Iza a mozesz mi przypomniec ile syn tz-ta ma lat ?

Ciekawe co z Darusia , ajjj .

Jeszcze mi sie przypomnilo ciekawe co Ice i jej malej , czy juz cos wiedza

a juz wiemy co u Darusi, dobrze ze poszlas do lekarza i tego nie olalas ufff

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-08 o 19:56
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:04   #3880
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ana , wowo ladnie wygadany ten maly. Szkoda ze z niego takiego odlutka robia, czym skorupka za mlodu ....., bedzie gardzil , pomiatal innymi. Ale jak dorosnie i jak sie nie zmieni to nie raz po tej wysczekanej buzce dostanie. Wszytko wraca. Kazdy z nas byl malym slodkim bobasem a potem zycie pokazuje kto jest kim. Babcia tez ma fajna baje , a rodzice tego nie widza? zapracowani, pewnie dobrze wyksztalceni inteligentni ? , to powinni widziec to i owo. E mniejsza o to.

f
Babcia mamę chłopca też tak wychowywała.Uczyła się najlepiej,nikt nie chciał się z nią bawić kiedy była dzieckiem...tata z tych co to "lubią mieć święty spokój".Rodzice są bardzo dumni,że mały taki mądry jest,a skoro chłopak mądry to na co narzekać?
Zresztą im na rękę,że mogą się zająć pracą i swoimi sprawami.W sumie to babcia opiekuję się i wychowuję dziecko w 75%Rodzice są od czasu do czasu.Chyba wszystkim dorosłym z tej 4 osób jest tak wygodnie.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:18   #3881
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Monka a co Tobie z plecami,aż tak bolą?
Ana widocznie jest tak jak piszesz ,wszystkim tak wygodnie
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 20:21   #3882
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Monka moje dzieciaki widaują mnie na golasa i nie widzę w tym nic złego , tak samo jak kąpią się razem i wiedzą że mają tam co innego ciekawe kiedy nie będą chcieli .

Darusia ale Ci się porobiło zdrówka .

plmadzia też tak kilka razy z szymkiem zrobiłam i kilka razy go tak z placyku do domu przyciągnęłam . nauczył się ze jak do domu to jest do domu .

Baniak mnie boli . Idę kimać przeczytałam ale już nie wiem co miałam napisać .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:38   #3883
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

madziwinia - to super wieści

monka - skończy w tym roku 9 lat

Dziewczny nie wiem czy jej pomogłam ale pogadałam tak jak mama z mamą a czasem to lepsze niz najlepsze rady. Ja mam Was i zawsze się mogę wyżalić a ona być moze nie ma tak dobrze .
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:55   #3884
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Monka a co Tobie z plecami,aż tak bolą?
Ana widocznie jest tak jak piszesz ,wszystkim tak wygodnie
Rwa kulszowa , w ciazy mnie zlapalo i tak sie bujam z tym bolem do teraz . Tylko psychicznie juz nie wyrobilam i do lekarza poszlam .

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Monka moje dzieciaki widaują mnie na golasa i nie widzę w tym nic złego , tak samo jak kąpią się razem i wiedzą że mają tam co innego ciekawe kiedy nie będą chcieli .

Darusia ale Ci się porobiło zdrówka .

plmadzia też tak kilka razy z szymkiem zrobiłam i kilka razy go tak z placyku do domu przyciągnęłam . nauczył się ze jak do domu to jest do domu .

Baniak mnie boli . Idę kimać przeczytałam ale już nie wiem co miałam napisać .
Moje mnie tez widza i tz-ta , dlatego tak pytam jak u was to wyglada.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
madziwinia - to super wieści

monka - skończy w tym roku 9 lat

Dziewczny nie wiem czy jej pomogłam ale pogadałam tak jak mama z mamą a czasem to lepsze niz najlepsze rady. Ja mam Was i zawsze się mogę wyżalić a ona być moze nie ma tak dobrze .
Moj bedzie mial 6 w sierpniu , ale moja golizna juz go nie rusza . Maly za to sie jara jak cyca zobaczy i mowi cici , cici , minie .

Pomoglas pewnie ze pomoglas, wiesz ile taka chwila rozmowy z obca osoba daje, bardzo duzo. Tym bardziej ze jakies stare pruchno zachowalo sie calkiem odwrotnie niz ty.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 06:40   #3885
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Monka już tydzień temu wywoływałam ice i cisza. Mam nadzieję że taka pozytywna, że mała już w domu i nadrabiają.

Dziewczyny dzięki za wsparcie. Czasami witki opadają. Skubaniec strasznie uparty bo nigdy nie uległam i tz tez nie a on dalej w zaparte stara się swoje rządy
Mój młodzieniec w domu bardzo grzeczny i usłuchany, nie biorąc pod uwagę tego że co chwila go ściągam z jakiegoś parapetu czy szafki, czy z pralki wyciągam, to zwalam na ciekawość. Ale normalnie każdy spacer kończy się sceną

Ania miałaś dla oli jakieś kropelki do oczu takie bez recepty co skutkowały Mój ma taki ropny katar, psikam, czyszcze nos, a i tak na oko przeszłojuż drugi dzień opuchnięte i ropieje, narazie przemywam wodą przegotowaną. Chyba pójd ez nim do lekarza, ale w takim przypadku chyba nawet nie mam co liczyć że obędzie się bez antybiotyku. Pozatym nic mu nie jest bo ani kaszlu, ani gorączki, tylko ten katar i oko

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Megi 100 lat dla Igusia, Szczęśliwej mamy, ogromu miłości, no i pewnie to o czym mój marzy tableta
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:06   #3886
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

madzia, oczko można rumiankiem (wiadomo-ostrożnie, bo może uczulać, ale mojej pomagał), solą fizjologiczną lub świetlikiem,to tak na domowo.

dla Igusia kochanego-inżyniera naszego nadwornego- 100 lat! dużo zdrówka i mnóstwa elektronicznych gadżetów, co by mamusia się miała o co potykać
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-03-09 o 07:08
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:18   #3887
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Wow - kochane, życzonka zapiszę na dysku na pamiątkę A te już przeczytałam Guciowi Cieszę się jego urodzinami jak głupia Dzisiaj mamy dużo planów Będziemy jeść niezdrowe rzeczy i bawić się cały czas
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:28   #3888
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

100 lat dla Igusia,samych usmiechów i miłości,żeby już zawsze szczęście uśmiechało się do Was

Darusia bidulko współczuje bardzo,na pewno bardzo boli
Madziwnia no to super same pozytywne wieści

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2012-03-09 o 07:29
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:45   #3889
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami
z najlepszymi życzeniami.
I z piernika czeka chatka,
bo Igorek ma dwa latka!

Najlepszego
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 07:48   #3890
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
madziwinia - to super wieści

monka - skończy w tym roku 9 lat

Dziewczny nie wiem czy jej pomogłam ale pogadałam tak jak mama z mamą a czasem to lepsze niz najlepsze rady. Ja mam Was i zawsze się mogę wyżalić a ona być moze nie ma tak dobrze .
Trzeba było zapisać mamie www.wizaz.pl i zaprosić

Wszystkiego najlepszego dla Igusia

hehe Gusinek dziwnie tak obchodzić już urodzinki dzieciaczków prawie dzień po dniu jak naszym jeszcze tyleeeeee do urodzin brakuję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:21   #3891
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Wszystkiego najlepszego dla Igorka


dajecie dzieciom ketchup do jedzenia? Zosia chce się zabić jak widzi, kupiłam jej ostatnio taki dla dzieci. rano tylko oczy otworzy to woła albo jajo albo kiełbase. Wczoraj zobaczyła frytki w tv, tż musiał gnać po frytki do sklepu. Jedzą wasze dzieci frytki? ja jak coś to daje jej takie pieczone w piekarniku.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:24   #3892
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami
z najlepszymi życzeniami.
I z piernika czeka chatka,
bo Igorek ma dwa latka!

Najlepszego
Śliczny wierszyk!!!

Ja oczywiście też się podpinam! IGUŚ 100 LAT! No i zdrówka, zdrówka, zdrówka, fury zabawek, pięknej pogody latem, mocy uśmiechów, wesołej mamusi, wiecznie kolorowych i pięknych snów, samych pyszności do jedzenia... i wszystkie czego jeszcze mógłbyś sobie mały berbeciu życzyć
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:25   #3893
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

moj za keczup tez da sie zabic... ten dla dzieci wcale nie jest lepszy... zobacz ile pomidorow na 100g zuzyli... w moim Mcdolnad jest 190g, dla dzieci pudliszek 184, mam jeszcze niemiecki heinz dla dzieci i tak jest 205g wiec chyba najlepszy... na frytki tez jest szal ale on zje 3-4 i koniec
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:27   #3894
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

i spóźnione życzenia dla OLI oczywiście!
Ciocia Izumi mocno przytula malutka
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:30   #3895
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

dzieki laski,boli to trzeba sie dostosowac niestety;/
libra cos tam bolalo,ale tak delikatnie wiec sprawe olalam....
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:45   #3896
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Igorka


dajecie dzieciom ketchup do jedzenia? Zosia chce się zabić jak widzi, kupiłam jej ostatnio taki dla dzieci. rano tylko oczy otworzy to woła albo jajo albo kiełbase. Wczoraj zobaczyła frytki w tv, tż musiał gnać po frytki do sklepu. Jedzą wasze dzieci frytki? ja jak coś to daje jej takie pieczone w piekarniku.
Ja często jem keczup i Nina skubnie go ode mnie.Jednak,żeby się zabijała o niego to nie.

A frytki sami jemy bardzoooo rzadko.Raz na kilka miesięcy.Nina dostała parę sztuk 2 razy w życiu.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-03-09 o 08:46
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:49   #3897
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Najlepsze zyczonka dla Igusia Megi

Madziwnia my tez mamy rachunki, które trzeba popłacić, do tego przedszkole Juleczki, polisy < dzisiaj mnie pan oświecił, że i za auto i za mieszkanie trzeba zapłacić w tym miesiącu > Innym dziewczyną tez jest ciężko i tak wciąż tego tutaj nie piszą, są dziewczyny, które nawet takiego dochodu nie maja a nie narzekają. Jeśli wam tak ciężko, to dlaczego nie pójdziesz do pracy, zajmiesz się czymś chałupniczo. Ja jak widziałam, że nam ciężko będzie, to poszłam do pracy, podjęłam się szycia lalek i innych zabawek na zamówienie, nocami tłumaczę CV na niemiecki, turecki i angielski nie ma z tego kokosów, ale co róż szukam jakis dodatkowych zajęć dochodowych, a nie narzekam. Sory jeśli Cie uraziłam, ale ja ten ostatni Twój wpis odebrałam jak byś się użalała nad sobą i swoją sytuacją życiową siedząc z założonymi rękami, być może się mylę, ale tak to odebrałam.

Darusia dużo zdrówka

Julia ketchupu nie lubi, ale sosik czosnkowy < jogurt naturalny plus czosnek> uwielbia, frytki dostaje często, bo je lubi ale też tylko z piekarnika.
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:03   #3898
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Ja tylko na chwile bo mam dzisiaj strasznie pracowity dzień.

Wszystkiego najlepszego dla Igora (uwielbiam to imie), worka prezentów i wiecznie usmiechnietej mamy.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:11   #3899
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
moj za keczup tez da sie zabic... ten dla dzieci wcale nie jest lepszy... zobacz ile pomidorow na 100g zuzyli... w moim Mcdolnad jest 190g, dla dzieci pudliszek 184, mam jeszcze niemiecki heinz dla dzieci i tak jest 205g wiec chyba najlepszy... na frytki tez jest szal ale on zje 3-4 i koniec
u mnie w sklepie tylko pudliszki był, poszukam tego heinz

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja często jem keczup i Nina skubnie go ode mnie.Jednak,żeby się zabijała o niego to nie.

A frytki sami jemy bardzoooo rzadko.Raz na kilka miesięcy.Nina dostała parę sztuk 2 razy w życiu.
my też rzadko jemy frytki, ale Zosia jak zobaczy w tv reklamę tak łazi i woła frytki.

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość

Julia ketchupu nie lubi, ale sosik czosnkowy < jogurt naturalny plus czosnek> uwielbia, frytki dostaje często, bo je lubi ale też tylko z piekarnika.
Zosia sosu czosnkowego nie jadła jeszcze
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:22   #3900
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
[B][SIZE=5]


dajecie dzieciom ketchup do jedzenia? Zosia chce się zabić jak widzi, kupiłam jej ostatnio taki dla dzieci. rano tylko oczy otworzy to woła albo jajo albo kiełbase. Wczoraj zobaczyła frytki w tv, tż musiał gnać po frytki do sklepu. Jedzą wasze dzieci frytki? ja jak coś to daje jej takie pieczone w piekarniku.
tez jemy ketchup taki Pudliszki dla dzieci..

Drcron..i tym razem bardzo źle odebrałas.. użalałam sie jeszcze niedawno najgorzej w grudniu ..

Teraz sie juz przyzwyczaiłam.. a piszac że smiszy mnie juz to że tak mało przynbiósł to dla mnie codziennosc..

Jedni pisza np. dzis piłam wino.. byłam na wyprzedażach.. kupiłam to.. na basenie w kinie. w sali zabaw.. bo to jest codziennosc człowieka.. dla mnie codziennoscia jest kombinowanie.. i myslenie co z czym i kiedy i za co i czego nie opłacoc a co tak.. kiedy kupic jakis ciuch.. a kiedy nie.. i dla mnie to jest codziennosc.. czyli coś innego i tak sie dziej w wielu rodzinach bo to życie.
wiec jesli ze smiechem opisuje ze kasy nie mam( juz ze smiechem).. to nie pisze tego aby Wam sie użalać.. dziewczyno.. to jest moje zycie na codzien..Chyba miałam depresję zimową

wiec wynika z tego że ja nie moge tu pisac nic o sobie bo sie użalam.. to kurka co mam pisac.... jak nic sie nie dzieje..
że na uczelnie jeżdze to mam pisac co tydzien to samo,..

a wypisujac wczorajsze posty uwierz mi do końca dnia miałam super humor... bo nawet tulipana dostałam:d a miało nie byc...
i to tez dla mnie codziennosc

Może zbyt dużo szcególów opisuje dokłądnie.. co ile czego .. ale nie żeby sie użalac.. JA TAK PO PROSTU MAM.. daje z siebie wszytsko pisze wszystko.. i czasami przez te rozpisywanie sie odbierasz to za użalanie..



Dzis u nas w szkole wioska i szkoła organizuja na hali taki niby festyn charytatywny i zbieramy kase dla chorej Natalki od nas w wioski.. urodziłą sie z rozczepem kregosłupa , nie chodzi i ciagle musi byc rehabilitowana.. ponoc rodzice uczniów napiekli ciast beda sprzedawane..
wiec dzis idziemy wspomóc Natalę a ciasto niech nie waży sie w tyłek pójść
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.