Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 13:46   #1
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90

Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]


Dziewczyny moje Drogie, nakreślę Wam jak wygląda moja sytuacja

Z TŻtem planujemy jakiś wakacyjny wyjazd. Obecnie ja studiuję i dorabiam, natomiast TŻ pracuje w swojej pierwszej pracy, ale zastanawia się nad jej zmianą. Pierwotnie był taki plan, że wyjedziemy gdzieś we wrześniu- on szybko zmieni pracę i uskłada parę dni urlopu ( bo chyba z poprzedniej pracy nie mogą przejść) natomiast ja pójdę do porządnej pracy na wakacje i zarobie ( niestety moje godziny zajęć+ moja obecna praca i zarobki) umożliwiają mi pracę tylko na zasadzie dorobienia do kieszonkowego, a nie planowania jakiś większych wydatków. Ostatnio TŻ zaproponował wyjazd w maju- akurat dobrze się składa, bo mógłby wziąć wolne, ma odłożoną kasę, ja mam taki układ roku akademickiego że kończę zajęcia jakoś na początku maja, a dopiero 21 jadę na wyjazd terenowy, więc też mam wolne. I tu właśnie problemem jest moja kasa a raczej jej brak Nie chciałabym, żeby ktokolwiek fundował mi wyjazd bo nie o to chodzi, chociaż rodzina chce się dołożyć no bo to wyjazd po obronie ( ewentualnie teraz wychodzi na to, że przed ) Nie chciałabym też, żeby TŻ dokładał się do tego interesu chociaż mama mi mówi że " chłopak córki jej koleżanki wszystkie wyjazdy finansuje sam, a ona po prostu jedzie" ale w życiu sama na takie coś bym się nie zgodziła, zresztą TŻ nawet z taką propozycją nie wyszedł, no i dobrze. Zastanawiałam się nawet nad kredytem studenckim, ale nie wiem czy warto jako młoda osoba świeżo po studiach bawić się w spłacanie pożyczki. Szczerze mówiąc jestem troszkę podłamana, bo gdyby nie mój brak kasy, to byśmy się nawet nie zastanawiali tylko jechali.

Zapewne poradzicie mi, abym pożyczyła od TŻta, ale to też kiepski pomysł, zwyczajnie głupio byłoby mi prosić o takie coś, sam też takiego czegoś nie proponował. A może powinnam zmienić pracę na lepszą? Tylko kto przyjmie osobę, która w każdy dzień tygodnia jest dyspozycyjna w inne godziny? Moja praca ma ten plus, że przychodzę kiedy chcę, ale niestety z płacą gorzej
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:05   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Moim zdaniem kredyt studencki brany na zachciankę (bo wyjazd nią jest) to absurdalny pomysł rozumiem branie kredytu żeby się utrzymać, kiedy nie można pracować, ale na wyjazd?

Skontroluj swoje wydatki. Zastanów się, ile wydajesz na rzeczy niepotrzebne, na czym mogłabyś zaoszczędzić?

Ile potrzebujesz na wyjazd? Podziel to przez liczbę miesięcy które Ci do wyjazdu zostały, i zastanów się, czy dasz radę tyle uskładać co miesiąc. No i odkładaj - co miesiąc regularnie. Im szybciej zaczniesz, tym lepiej.

Skoro masz bardzo nieregularnie zajęcia, to może jesteś w czymś wyjątkowo dobra? Angielski, inny język, matematyka? Możesz dawać korepetycje, kasa jest z tego niezła, a godziny możesz sama dostosować
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:20   #3
cirillka
Rozeznanie
 
Avatar cirillka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 616
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Wniosek o kredyt studencki na dany rok akademicki składa się jesienią, a pierwszą transzę wraz z wyrównaniem bank wypłaca dopiero coś koło lutego. Nie ma szans żebyś dostała pieniądze do maja.

Już pomijając fakt, że nie wydaje mi się, żeby zaciąganie kredytu z tak błahego powodu było dobrym pomysłem.
cirillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:24   #4
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:26   #5
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

W takim razie może dorób sobie trochę jako konsultantka np. Oriflame (w tej kwestii jakby co pomogę) lub innej firmy sprzedaży bezpośredniej.

Jak masz motywację to praca powinna iść dobrze
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:52   #6
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

No mnie też się wydaje, że ten kredyt to pomysł taki średnio dobry, a skoro dowiedziałam się o tym, że już nie mam szans wziąć na ten rok to może nawet i lepiej

Co do kontrolowania wydatków- niestety nie jest tak, że dostaje "kieszonkowe" tylko jak potrzebuje sobie coś kupić to prosze mamę, jak może mi dać to daje ( już kilkukrotnie rozmawiałam, że wolałabym dostawać określoną kwotę na miesiąc, ale bez skutku)

Praca konsultantki byłaby chyba niezłym pomysłem, mam sporo dziewczyn na roku, więc może to jest myśl. Zastanawiam się tylko ile na tym można wyciągnąć
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:58   #7
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Ale chyba nie wiesz co to w ogóle jest kredyt studencki
Nie możecie jechać w sierpniu albo wrześniu?
Poszłabyś do pracy po obronie i zarobiłabyś na wyjazd.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 15:06   #8
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ale chyba nie wiesz co to w ogóle jest kredyt studencki
Nie możecie jechać w sierpniu albo wrześniu?
Poszłabyś do pracy po obronie i zarobiłabyś na wyjazd.
Teoretycznie może i byśmy mogli, ale tak jak pisałam, nie wiem co z pracą TŻta. Teraz ma pracę, ale jest średnio zadowolony i zastanawia się nad zmianą ( w lipcu kończy mu się umowa). A że dni urlopowe często nie przechodzą "pomiędzy pracami" ( albo i nawet w ogóle, średnio się na tym znam) więc gdyby rozpoczął nową pracę nawet od kwietnia czy maja to nie uskłada za dużo dni
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:10   #9
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość

Praca konsultantki byłaby chyba niezłym pomysłem, mam sporo dziewczyn na roku, więc może to jest myśl. Zastanawiam się tylko ile na tym można wyciągnąć
W Oriflame konsultantki kupują wszystko 23% taniej
(cena katalogowa /1,3 = cena konsultantki) więc wszystko zależy od tego jakie zbierzesz zamówienia od znajomych, rodziny.

Z zamówienia 300 zł (ceny katalogowe) masz ok. 70 zł zarobku.
Katalogi sa co 3 tygodnie więc zawsze coś do odłożenia co te 3 tygodnie jest

Gdy masz małe zamówienie jest opłata 9,90 za przesyłkę.

Co do innych firm nie jestem w stanie się wypowiedzieć, tzn w Avonie z tego co wiem to zniżka zależy od wielkości zamówienia ale ile wynosi to juz ci nie jestem w stanie powiedzieć.
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:12   #10
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
No mnie też się wydaje, że ten kredyt to pomysł taki średnio dobry, a skoro dowiedziałam się o tym, że już nie mam szans wziąć na ten rok to może nawet i lepiej

Co do kontrolowania wydatków- niestety nie jest tak, że dostaje "kieszonkowe" tylko jak potrzebuje sobie coś kupić to prosze mamę, jak może mi dać to daje ( już kilkukrotnie rozmawiałam, że wolałabym dostawać określoną kwotę na miesiąc, ale bez skutku)

Praca konsultantki byłaby chyba niezłym pomysłem, mam sporo dziewczyn na roku, więc może to jest myśl. Zastanawiam się tylko ile na tym można wyciągnąć
Dziewczyno, ile ty masz lat ,żeby mama Ci "kieszonkowe" dawała na kosmetyki?
16?
Do roboty idź sobie zarób a nie od matki wołaj.
Na wyjazd może też CI da??
Masakra..... zero samodzielności.
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:16   #11
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Iziczek, jeszcze raz przeczytaj co napisałam w pierwszym poście

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość

Nie chciałabym, żeby ktokolwiek fundował mi wyjazd bo nie o to chodzi
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 15:19   #12
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Wiesz, uważam że to jest oczywista oczywistość , że jak chce z moją dupką gdzieś pojechać to muszę sobie na taki wyjazd zarobić
a możliwości są zawsze, chyba że się jest osobą niepełnosprawną.
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:20   #13
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Tym bardziej, że studia nie są żadną wymówką aby nie pracować
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:21   #14
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Zdaje sobie sprawę, że możliwości są, tylko poszukuje inspiracji co może robić osoba która niestety ma zróżnicowane godziny zajęć plus pisze licencjat. Teraz pracuje na ulotkach, ale niestety jak postoje 8 godzin tygodniowo to jest cud, a godzina to 5,70 na rękę
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:22   #15
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawę, że możliwości są, tylko poszukuje inspiracji co może robić osoba która niestety ma zróżnicowane godziny zajęć plus pisze licencjat. Teraz pracuje na ulotkach, ale niestety jak postoje 8 godzin tygodniowo to jest cud, a godzina to 5,70 na rękę
No przecież podpowiedziałam - korepetycje.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:24   #16
Pani_Kredka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Kredka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 194
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Cytat:
Napisane przez iziczek88 Pokaż wiadomość
Dziewczyno, ile ty masz lat ,żeby mama Ci "kieszonkowe" dawała na kosmetyki?
16?
Do roboty idź sobie zarób a nie od matki wołaj.
Na wyjazd może też CI da??
Masakra..... zero samodzielności.
Dziewczyna studiuje, a niektórzy rodzice utrzymują dzieci podczas studiów, więc nie wiem, co w tym dziwnego.
__________________
Kolorowe kredki w pudełeczku noszę.
Kolorowe kredki bardzo lubią mnie.
Kolorowe kredki kiedy je poproszę, namalują wszystko, to co chcę.
Pani_Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:24   #17
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

I za to dziękuję Akurat studiuję geografię, więc może coś w tym kierunku Mogłabym nawet dawać korki " z dojazdem" bo niestety u mnie małe mieszkanko, ciągle ktoś się kręci wiec kiepskie warunki do nauki.
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:29   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

no to tym lepiej bo pewnie bilet miesięczny tak czy siak masz to możesz sobie doliczać za dojazd jakieś 5 zł.
słuchaj nawet to 20 zł za godzinę to prawie cztery razy wiecej niż niby ci proponują. bierz 25 zł za korepetycje z dojazdem, jak sobie ustawisz w sobotę cztery godziny od 9 do 13, to już jest 100 zł a w miesiącu 400 na wakacje...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:32   #19
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Hosstesowanie w marketach, inwetaryzacja, praca przy wykładaniu towaru...
oo , call center po 3-4 H dziennie
możliwości jest dużo, ale traktowanie kredytu studenckiego ( który uwaga- musi Ci ktoś z rodziny POŻEROWAĆ) jak formy zarobki prowadzić może do sytuacji bardzo złych ponieważ taki kredyt w przypadku nieskończenia studiów w terminie od razu się z marszu spłaca to raz, dwa żyranci czyli rodzice + dodatkowy z zewnątrz są obciążeni twoim kredytem w przypadku braku Twojej spłaty. a dwa - kiedy nie ma gwarancji na dobrą pracę nawet po skończonych studiach , kredyt odwlekają Ci na max 3 lata , a potem 3 stówki miesięcznie idą aż go spłacisz.
Musisz pamiętać też, że w przypadku gdybyś chciała za jakiś czas np. ułożyć sobie tak życie, że kupisz mieszkanie na kredyt hipoteczny, taki kredyt musi być z marszu spłacony ( wiele przypadków jest takich , że ludzie muszą po 15 tyś od razu spłacić , żeby dostać kolejny kredyt)
ryzyko jest bardzo duże
Broń Ci Boże od kredytów!!!!!
Utrzymują ok. ale jestem za tym , żeby dzieciaki na swoje rozrywki same zarabiały.

Edytowane przez iziczek88
Czas edycji: 2012-03-19 o 15:35
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 16:01   #20
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Cytat:
Napisane przez iziczek88 Pokaż wiadomość
Hosstesowanie w marketach, inwetaryzacja, praca przy wykładaniu towaru...
oo , call center po 3-4 H dziennie
możliwości jest dużo, ale traktowanie kredytu studenckiego ( który uwaga- musi Ci ktoś z rodziny POŻEROWAĆ) jak formy zarobki prowadzić może do sytuacji bardzo złych ponieważ taki kredyt w przypadku nieskończenia studiów w terminie od razu się z marszu spłaca to raz, dwa żyranci czyli rodzice + dodatkowy z zewnątrz są obciążeni twoim kredytem w przypadku braku Twojej spłaty. a dwa - kiedy nie ma gwarancji na dobrą pracę nawet po skończonych studiach , kredyt odwlekają Ci na max 3 lata , a potem 3 stówki miesięcznie idą aż go spłacisz.
Musisz pamiętać też, że w przypadku gdybyś chciała za jakiś czas np. ułożyć sobie tak życie, że kupisz mieszkanie na kredyt hipoteczny, taki kredyt musi być z marszu spłacony ( wiele przypadków jest takich , że ludzie muszą po 15 tyś od razu spłacić , żeby dostać kolejny kredyt)
ryzyko jest bardzo duże
Broń Ci Boże od kredytów!!!!!
Utrzymują ok. ale jestem za tym , żeby dzieciaki na swoje rozrywki same zarabiały.
chyba PODŻYROWAĆ

Kredyt studencki to bardzo fajna opcja, jest to najlepiej oprocentowany kredyt na rynku Raty też są bardzo małe ok.300zł miesięcznie. Nie musisz mieć dwóch żyrantów, wystarczy 1 i wcale nie musi być to rodzic. I w przypadku kredytu hipotecznego wcale nie musisz spłacać studenckiego od razu - bzdura - wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej. Jak masz wysoką zdolność to możesz i 5 kredytów na raz mieć.
Z tym, że autorko wnioski składa się w terminie od 15 października do 15 listopada, więc przegapiłaś

A pieniędzy z kredytu studenckiego nie trzeba przejadać, wystarczy je zainwestować i już Ci się zwrócą koszty kredytu, a nawet ponad = darmowy kredyt.

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2012-03-19 o 16:05
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 16:39   #21
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje Drogie, nakreślę Wam jak wygląda moja sytuacja

Z TŻtem planujemy jakiś wakacyjny wyjazd. Obecnie ja studiuję i dorabiam, natomiast TŻ pracuje w swojej pierwszej pracy, ale zastanawia się nad jej zmianą. Pierwotnie był taki plan, że wyjedziemy gdzieś we wrześniu- on szybko zmieni pracę i uskłada parę dni urlopu ( bo chyba z poprzedniej pracy nie mogą przejść) natomiast ja pójdę do porządnej pracy na wakacje i zarobie ( niestety moje godziny zajęć+ moja obecna praca i zarobki) umożliwiają mi pracę tylko na zasadzie dorobienia do kieszonkowego, a nie planowania jakiś większych wydatków. Ostatnio TŻ zaproponował wyjazd w maju- akurat dobrze się składa, bo mógłby wziąć wolne, ma odłożoną kasę, ja mam taki układ roku akademickiego że kończę zajęcia jakoś na początku maja, a dopiero 21 jadę na wyjazd terenowy, więc też mam wolne. I tu właśnie problemem jest moja kasa a raczej jej brak Nie chciałabym, żeby ktokolwiek fundował mi wyjazd bo nie o to chodzi, chociaż rodzina chce się dołożyć no bo to wyjazd po obronie ( ewentualnie teraz wychodzi na to, że przed ) Nie chciałabym też, żeby TŻ dokładał się do tego interesu chociaż mama mi mówi że " chłopak córki jej koleżanki wszystkie wyjazdy finansuje sam, a ona po prostu jedzie" ale w życiu sama na takie coś bym się nie zgodziła, zresztą TŻ nawet z taką propozycją nie wyszedł, no i dobrze. Zastanawiałam się nawet nad kredytem studenckim, ale nie wiem czy warto jako młoda osoba świeżo po studiach bawić się w spłacanie pożyczki. Szczerze mówiąc jestem troszkę podłamana, bo gdyby nie mój brak kasy, to byśmy się nawet nie zastanawiali tylko jechali.

Zapewne poradzicie mi, abym pożyczyła od TŻta, ale to też kiepski pomysł, zwyczajnie głupio byłoby mi prosić o takie coś, sam też takiego czegoś nie proponował. A może powinnam zmienić pracę na lepszą? Tylko kto przyjmie osobę, która w każdy dzień tygodnia jest dyspozycyjna w inne godziny? Moja praca ma ten plus, że przychodzę kiedy chcę, ale niestety z płacą gorzej
ale o jakim kredycie studenckim ty mowisz? tym, ktory splaca sie prawie bez odsetek? przeciez go nie dostaniesz teraz. wnioski sklada sie jesienia.

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawę, że możliwości są, tylko poszukuje inspiracji co może robić osoba która niestety ma zróżnicowane godziny zajęć plus pisze licencjat. Teraz pracuje na ulotkach, ale niestety jak postoje 8 godzin tygodniowo to jest cud, a godzina to 5,70 na rękę
i tak niezla stawka jak za ulotki.
Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
I za to dziękuję Akurat studiuję geografię, więc może coś w tym kierunku Mogłabym nawet dawać korki " z dojazdem" bo niestety u mnie małe mieszkanko, ciągle ktoś się kręci wiec kiepskie warunki do nauki.
poza tym praca w call center albo przy inwentaryzacjach. ew. jakies kanjpy/bary na weekend.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 17:10   #22
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Kredyt studencki? A może jakiś inny sposób na zarobek? ;]

w barze możesz "wyciągnąć" od 7-15zł za h...
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.