Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 21:54   #751
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Jak zobaczyłam tę kobitę w blond włosach, szmineczce i obcisłej czarnej kurteczce... nawet nie wiem jak to skomentować... swoją drogą 2012 rok chyba stara się z nas zrobić zwierzęta.. ponieważ najpierw to ta kobita uchodzi z tego nawet lepiej niż jej się żyło... druga sprawa to sprawa matki, która wsadziła dziecko do pieca... cóż ona też niewinna... a teraz sprawa matki, która wpakowała dziecko do worka i zamknęła w szafce... oczywiście także niewinna....

Co się dzieje na tym ******** świecie... ręce mi opadają
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 15:37   #752
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Jessi909 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to mówi też w tym wywiadzie, że podziwia osoby które w takim momencie dzwonią po karetkę.

Chyba nikt jej nie nauczył, że to jest normalny odruch kiedy komuś dzieje się krzywda.
moze podziwia takie osoby bo zadzwonienie po karetke, gdy sie komus cos zrobi(umyslnie lub nieumyslnie ) to jednak przyznanie sie do winy

a i jeszcze podziekowala wszystkim zaangazowanym w poszukiwania eh
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:25   #753
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Ja tej kobiecie za grosz nie wierzę.

Przykro to napisać,ale trudno mi uwierzyć w wersję wypadku kiedy widzę jak bardzo intensywnie korzystają z życia i jak bardzo zadowoleni są z swojej nowej sytuacji.

Nie do pomyślenia ,że wypuścili ją z aresztu. Naprawdę ,strach żyć w takim kraju
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:04   #754
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

No prosze , czytając parenaście stron wcześniej, wizażanki (te najbardziej wyrozumiałe ) nabijały sie z innych (w dośc prostacki sposób ,to juz taki charakter człowieka) ,które zauważyły czy to pofarbowane włosy Katarzyny, czy też jej ubiór, jego, czy kolczyki a teraz co się stało? już nie sa aż tak wyrozumiałe? Żenada -co do niektórych
Brawa natomiast dla kobietek, które od początku wiedziały (miały przeczucie) że to jedna wielka szopka
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:18   #755
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
No prosze , czytając parenaście stron wcześniej, wizażanki (te najbardziej wyrozumiałe ) nabijały sie z innych (w dośc prostacki sposób ,to juz taki charakter człowieka) ,które zauważyły czy to pofarbowane włosy Katarzyny, czy też jej ubiór, jego, czy kolczyki a teraz co się stało? już nie sa aż tak wyrozumiałe? Żenada -co do niektórych
Brawa natomiast dla kobietek, które od początku wiedziały (miały przeczucie) że to jedna wielka szopka
Faktycznie żenada - szczególnie w moim przypadku
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 16:32   #756
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 776
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Są sytuacje w których działa się instynktownie, odruchowo i nie ma znaczenia czy człowiek kiedyś był w takiej sytuacji czy nie. Taką sytuacją jest ratowanie życia.
Kobieta w panice nie była w stanie 100% stwierdzić czy dziecko żyje czy nie, więc powinna zadzwonić na pogotowie. A odpowiedź, że "dla niej było istotne że córka leży i nie zostawi jej samej" jest po prostu śmieszna (zostawiła ją pod gruzami, ale w mieszkaniu nie mogła jej zostawić aby zadzwonić po pomoc?). Gadka że podziwia ludzi którzy w takiej sytuacji zadzwoniliby po pogotowie też jest śmieszna. Tu nie ma czego podziwiać. Taki telefon to jest ludzki odruch (dziecko jest nieprzytomne - dzwonię po pogotowie).

Sytuacja sprzed kilku tygodni, czterolatek stracił przytomność w domu (nie oddychał, usta sine). Matka mogła pomyśleć "już nie żyje, był pod moją opieką, oskarżą mnie, więc ukryję ciało i powiem że go porwali." Ale on zadzwoniła po pomoc (w panice dodzwoniła się do straży, nie na pogotowie). Strażak udzielał jej instrukcji, mąż wykonywał reanimację do czasu przyjazdu karetki. Dziecko przeżyło. Media chciały mieć wywiad z tą rodziną. Nie zgodzili się na podawanie nazwiska, wywiady, nie wpuścili dziennikarzy do szpitala, chcieli być anonimowi i są.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 16:52   #757
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
No prosze , czytając parenaście stron wcześniej, wizażanki (te najbardziej wyrozumiałe ) nabijały sie z innych (w dośc prostacki sposób ,to juz taki charakter człowieka) ,które zauważyły czy to pofarbowane włosy Katarzyny, czy też jej ubiór, jego, czy kolczyki a teraz co się stało? już nie sa aż tak wyrozumiałe? Żenada -co do niektórych
Brawa natomiast dla kobietek, które od początku wiedziały (miały przeczucie) że to jedna wielka szopka

Strzel sobie złoty medal za wspaniałe przeczucie
Nie podejrzewałam jej o złe czyny, bo jestem w jej wieku i sama nie zrobiłabym czegoś takiego. Jestem głupio naiwna, wiem o tym, ale bez przesady. Niektórzy sie cieszą jak by w Lotto wygrali.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 17:41   #758
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Są sytuacje w których działa się instynktownie, odruchowo i nie ma znaczenia czy człowiek kiedyś był w takiej sytuacji czy nie. Taką sytuacją jest ratowanie życia.
Kobieta w panice nie była w stanie 100% stwierdzić czy dziecko żyje czy nie, więc powinna zadzwonić na pogotowie. A odpowiedź, że "dla niej było istotne że córka leży i nie zostawi jej samej" jest po prostu śmieszna (zostawiła ją pod gruzami, ale w mieszkaniu nie mogła jej zostawić aby zadzwonić po pomoc?). Gadka że podziwia ludzi którzy w takiej sytuacji zadzwoniliby po pogotowie też jest śmieszna. Tu nie ma czego podziwiać. Taki telefon to jest ludzki odruch (dziecko jest nieprzytomne - dzwonię po pogotowie).

Sytuacja sprzed kilku tygodni, czterolatek stracił przytomność w domu (nie oddychał, usta sine). Matka mogła pomyśleć "już nie żyje, był pod moją opieką, oskarżą mnie, więc ukryję ciało i powiem że go porwali." Ale on zadzwoniła po pomoc (w panice dodzwoniła się do straży, nie na pogotowie). Strażak udzielał jej instrukcji, mąż wykonywał reanimację do czasu przyjazdu karetki. Dziecko przeżyło. Media chciały mieć wywiad z tą rodziną. Nie zgodzili się na podawanie nazwiska, wywiady, nie wpuścili dziennikarzy do szpitala, chcieli być anonimowi i są.
Otóż to.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:55   #759
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

mnie ten wywiad w tv totalnie podniósł ciśnienie
chyba nie rozumieją, że dopóki będą pojawiać się w mediach dopóty będą ludzie ich pamiętać i wytykać palcami....
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 23:41   #760
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
No prosze , czytając parenaście stron wcześniej, wizażanki (te najbardziej wyrozumiałe ) nabijały sie z innych (w dośc prostacki sposób ,to juz taki charakter człowieka) ,które zauważyły czy to pofarbowane włosy Katarzyny, czy też jej ubiór, jego, czy kolczyki a teraz co się stało? już nie sa aż tak wyrozumiałe? Żenada -co do niektórych
Brawa natomiast dla kobietek, które od początku wiedziały (miały przeczucie) że to jedna wielka szopka
może nikt nie chce w to wierzyc i próbuje sobie tłumaczyc na różne sposoby?
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 13:50   #761
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

http://wiadomosci.onet.pl/sprawa-madzi,temat.html
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 15:24   #762
Majka_buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka_buziaczek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 66
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Witam Was Kobietki Własnie czytałam na Wp artykuł o "Co wydarzyło się z Sosnowcu?" i zastanowiła mnie wypowiedz niejakiej DEDE:
Ja wiem co się stało. Pamiętacie, jak w opisie Magdy było podawane, że malutkiej wyżyna się dolna lewa jedynka? Dziecko ząbkowało. Ona wiecznie zajmująca się dzieckiem ("on tylko pracował i spał"), zawiedziona macierzyństwem, znerwicowana, zmęczona i rozhisteryzowana z pewnością domagała się jego pomocy przy dziecku. Doszło do awantury między nimi w wyniku której Madzia ginie. Szybko knują plan o porwaniu, on zakopuje zwłoki (słynne 2 ciężkie głazy, których ona nie dałaby rady podnieść), cała ta szopka, on pewnie ją też w głowę uderzył, bo kto. Sam się w opowieściach mętlił, raz łaził po pieczarki, raz po drewno. W rzeczywistości to on małą zakopał. Kryją jedno drugie, bo oboje są winni. Rutkowskiego zatrudniają do sprawy, a ten żądny zemsty na wyższych urzędasach z Policji, darmowej reklamy i lansu, niby rozwiązał sprawę. Teraz musi ciągnąć sprawę bo i o jego skórę też tu chodzi. Babka z dziadkiem Cieślikiem tylko oczkami strzelają na prawo i lewo i nagle pokochali synową, bo ona ich synalka kryje. Ona może zwalić na tatusia alkoholika, ciężkie dzieciństwo, depresję poprodową i miesiączkę. Bartuś nie miał by na co. Jedynie Luizka od Rutkowskiego nie daje rady wytrzymywać tej makabreski, ma jeszcze sumienie kobiecina i niedawno straciła dziecko , więc raz pakuje manatki raz na parapecie posiaduje wrzeszcząc, że ma "przesrane życie". Oto na co zamieniła spokuj sumienia w zakonie. Na życie ze starym wyjadaczem Rutkiem. Ten teraz za wszelką cenę chcę parce z piekła rodem zapewnić wyjaz bo wszyscy mogą beknąć. Koniec makabreski. Tylko czy trzeba być Sherlockiem Holmesem, albo wybitnym psychologiem, żeby do tego dojść? Nie, trza mieć na czym czapkę nosić. Albo mieć w domu 13-miesięcznego dziamdziaka, jak ja, który też akurat ząbkuje więc wiem o czym mówię. Do dziecka trzeba mieć miłość i cierpliwość i dużo czułości. Pozdrawiam myślących.



A Wy co o tym myślicie? Całkiem nie głupia teza
Majka_buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:24   #763
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Majka_buziaczek Pokaż wiadomość
Witam Was Kobietki Własnie czytałam na Wp artykuł o "Co wydarzyło się z Sosnowcu?" i zastanowiła mnie wypowiedz niejakiej DEDE:
Ja wiem co się stało. Pamiętacie, jak w opisie Magdy było podawane, że malutkiej wyżyna się dolna lewa jedynka? Dziecko ząbkowało. Ona wiecznie zajmująca się dzieckiem ("on tylko pracował i spał"), zawiedziona macierzyństwem, znerwicowana, zmęczona i rozhisteryzowana z pewnością domagała się jego pomocy przy dziecku. Doszło do awantury między nimi w wyniku której Madzia ginie. Szybko knują plan o porwaniu, on zakopuje zwłoki (słynne 2 ciężkie głazy, których ona nie dałaby rady podnieść), cała ta szopka, on pewnie ją też w głowę uderzył, bo kto. Sam się w opowieściach mętlił, raz łaził po pieczarki, raz po drewno. W rzeczywistości to on małą zakopał. Kryją jedno drugie, bo oboje są winni. Rutkowskiego zatrudniają do sprawy, a ten żądny zemsty na wyższych urzędasach z Policji, darmowej reklamy i lansu, niby rozwiązał sprawę. Teraz musi ciągnąć sprawę bo i o jego skórę też tu chodzi. Babka z dziadkiem Cieślikiem tylko oczkami strzelają na prawo i lewo i nagle pokochali synową, bo ona ich synalka kryje. Ona może zwalić na tatusia alkoholika, ciężkie dzieciństwo, depresję poprodową i miesiączkę. Bartuś nie miał by na co. Jedynie Luizka od Rutkowskiego nie daje rady wytrzymywać tej makabreski, ma jeszcze sumienie kobiecina i niedawno straciła dziecko , więc raz pakuje manatki raz na parapecie posiaduje wrzeszcząc, że ma "przesrane życie". Oto na co zamieniła spokuj sumienia w zakonie. Na życie ze starym wyjadaczem Rutkiem. Ten teraz za wszelką cenę chcę parce z piekła rodem zapewnić wyjaz bo wszyscy mogą beknąć. Koniec makabreski. Tylko czy trzeba być Sherlockiem Holmesem, albo wybitnym psychologiem, żeby do tego dojść? Nie, trza mieć na czym czapkę nosić. Albo mieć w domu 13-miesięcznego dziamdziaka, jak ja, który też akurat ząbkuje więc wiem o czym mówię. Do dziecka trzeba mieć miłość i cierpliwość i dużo czułości. Pozdrawiam myślących.



A Wy co o tym myślicie? Całkiem nie głupia teza
ja bym się jednak skłaniała ku temu, ze to matka zabiła Madzię, może w wyniku tej awantury trzymając dziecko po prostu w histerii rzuciła nią o podłogę? A Bartek prawdopodobnie był tym, który pomagał schować zwłoki dziecka. Ale to takie moje domysły.
Dobrze, że prokuratura w końcu przerwała milczenie.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:55   #764
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

To wydaje się być prawdopodobne. Wyjaśniało by to zasadniczo dwie sprawy. Pierwsza dotycząc logowań do BTS-ów telefonu Katarzyny W., które nie wykazują, żeby była w miejscu ukrycia zwłok - czyli w tym czasie musiał to robić ktoś inny. Druga dotycząca tego, że w czasie kiedy rzekomo Katarzyna W. "była śledzona przez porywacza", jej mąż spokojnie siedział w domu przed komputerem i wrzucał filmy na FB, czyli mówiąc inaczej zapewniał sobie alibi, że rzekomo w czasie ukrycia zwłok był w domu przed komputerem.
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:36   #765
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

audio z dzisiejszej konferencji prokuratury

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kon...io_246622.html
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 09:21   #766
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Wiadomo coś wiecej ?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 09:47   #767
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Przecież ta sprawa od samego początku śmierdziała na kilometr, wiele przekazywanych przez dziennikarzy faktów się nie zgadzało, w wywiadzie dl Uwagi Bartosz mówił co innego niż później na konferencjach prasowych, jedna wielka farsa
Policjanci, którzy mają wgląd do faktów (a nie tego co nam media przekazywały) na pewno niedługo rozwikłają sprawę, szkoda tylko że to tak długo trwa....
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 10:48   #768
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Moży być tak jak Jackowski jedna mówił...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 10:54   #769
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Moży być tak jak Jackowski jedna mówił...
Ja sie zaloze ze tak wlasnie będzie.

Od samego poczatku mi to smierdziało.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 12:51   #770
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Majka_buziaczek Pokaż wiadomość
Witam Was Kobietki Własnie czytałam na Wp artykuł o "Co wydarzyło się z Sosnowcu?" i zastanowiła mnie wypowiedz niejakiej DEDE:
Ja wiem co się stało. Pamiętacie, jak w opisie Magdy było podawane, że malutkiej wyżyna się dolna lewa jedynka? Dziecko ząbkowało. Ona wiecznie zajmująca się dzieckiem ("on tylko pracował i spał"), zawiedziona macierzyństwem, znerwicowana, zmęczona i rozhisteryzowana z pewnością domagała się jego pomocy przy dziecku. Doszło do awantury między nimi w wyniku której Madzia ginie. Szybko knują plan o porwaniu, on zakopuje zwłoki (słynne 2 ciężkie głazy, których ona nie dałaby rady podnieść), cała ta szopka, on pewnie ją też w głowę uderzył, bo kto. Sam się w opowieściach mętlił, raz łaził po pieczarki, raz po drewno. W rzeczywistości to on małą zakopał. Kryją jedno drugie, bo oboje są winni. Rutkowskiego zatrudniają do sprawy, a ten żądny zemsty na wyższych urzędasach z Policji, darmowej reklamy i lansu, niby rozwiązał sprawę. Teraz musi ciągnąć sprawę bo i o jego skórę też tu chodzi. Babka z dziadkiem Cieślikiem tylko oczkami strzelają na prawo i lewo i nagle pokochali synową, bo ona ich synalka kryje. Ona może zwalić na tatusia alkoholika, ciężkie dzieciństwo, depresję poprodową i miesiączkę. Bartuś nie miał by na co. Jedynie Luizka od Rutkowskiego nie daje rady wytrzymywać tej makabreski, ma jeszcze sumienie kobiecina i niedawno straciła dziecko , więc raz pakuje manatki raz na parapecie posiaduje wrzeszcząc, że ma "przesrane życie". Oto na co zamieniła spokuj sumienia w zakonie. Na życie ze starym wyjadaczem Rutkiem. Ten teraz za wszelką cenę chcę parce z piekła rodem zapewnić wyjaz bo wszyscy mogą beknąć. Koniec makabreski. Tylko czy trzeba być Sherlockiem Holmesem, albo wybitnym psychologiem, żeby do tego dojść? Nie, trza mieć na czym czapkę nosić. Albo mieć w domu 13-miesięcznego dziamdziaka, jak ja, który też akurat ząbkuje więc wiem o czym mówię. Do dziecka trzeba mieć miłość i cierpliwość i dużo czułości. Pozdrawiam myślących.



A Wy co o tym myślicie? Całkiem nie głupia teza
Szczerze powiem, że sama podobnie myślę o tej sprawie.
Dla mnie ojciec był i jest nadal zdecydowanie za spokojny.
I opinie że to wina młodego wieku do mnie nie przemawiają
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 13:21   #771
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Przecież ta sprawa od samego początku śmierdziała na kilometr, wiele przekazywanych przez dziennikarzy faktów się nie zgadzało, w wywiadzie dl Uwagi Bartosz mówił co innego niż później na konferencjach prasowych, jedna wielka farsa
Policjanci, którzy mają wgląd do faktów (a nie tego co nam media przekazywały) na pewno niedługo rozwikłają sprawę, szkoda tylko że to tak długo trwa....
dokładnie

sprawa to jedna wielka farsa jak zauważyłaś

co do śledztwa to niech ono trwa tyle ile musi, mam nadzieję tylko że wyniki śledztwa będą pewne a nie opierały by się na domniemaniach...
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 13:44   #772
Jessi909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 117
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Dzisiaj dwóch specjalistów wypowiadało się w tej sprawie w Dzień Dobry TVN. Nie będę nic pisać, bo widziałam tylko przez chwilę i nie chcę przeinaczać tego co mówili, może później będzie to dostępne na stronie DD TVN.
__________________
pisze się "w ogóle" i "naprawdę"
Jessi909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:12   #773
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Jessi909 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dwóch specjalistów wypowiadało się w tej sprawie w Dzień Dobry TVN. Nie będę nic pisać, bo widziałam tylko przez chwilę i nie chcę przeinaczać tego co mówili, może później będzie to dostępne na stronie DD TVN.
mozna zobaczyc na zywo tutaj dwie czesci

http://dziendobry.tvn.pl/video/nowe-...est,39221.html


http://dziendobry.tvn.pl/video/nowe-...est,39221.html
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:40   #774
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
Świetny wywiad. A wiec udział trzech osób również bardzo prawdopodobny... No i kolejni specjaliści, którzy uwazają, że sprawa mocno śmierdzi i mało prawdopodobne, że było tak jak powiedziała Katarzyna...
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 16:49   #775
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Świetny wywiad. A wiec udział trzech osób również bardzo prawdopodobny... No i kolejni specjaliści, którzy uwazają, że sprawa mocno śmierdzi i mało prawdopodobne, że było tak jak powiedziała Katarzyna...
właśnie oglądam. Przynajmniej profesjonaliści
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:11   #776
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
właśnie oglądam. Przynajmniej profesjonaliści
Dokładnie.

Zaciekawiła mnie sprawa z tym zaczadzeniem. Bo Waśniewscy szukali w necie info pod hasłem - zaczadzenia i dlatego prokuratura zrobiła badania w tym temacie. Ale z drugiej strony jeżeli mieli problemy z piecami, to nic dziwnego by w tym nie było.

Z wp - Rutkowski "Powiedział też, że będzie się starał, by brat Katarzyny ponownie został przebadany wariografem. Mężczyzna twierdzi, że wcześniej już był poddany badaniom, a na kolejne się nie zgodził, ponieważ brał lekarstwa. Rzeczniczka prokuratury w Katowicach, Marta Zawada-Dybek, ujawniła tylko, że badań na wariografie odmówiła jedna osoba. Ze względu na dobro śledztwa, prokuratura nie podała tożsamości tej osoby."

Co tam dobro śledztwo, przecież Rutkowski musi być na fali i teraz znowu będzie "wielki" jeśli uda mu sie skłonić brata Katarzyny do badania wariografem. Lepiej, żeby już zostawił tę sprawę, bo tylko miesza.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2012-03-22 o 17:12
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:38   #777
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Zaciekawiła mnie sprawa z tym zaczadzeniem. Bo Waśniewscy szukali w necie info pod hasłem - zaczadzenia i dlatego prokuratura zrobiła badania w tym temacie. Ale z drugiej strony jeżeli mieli problemy z piecami, to nic dziwnego by w tym nie było.
To może być jakiś trop, ale nie wyjaśnia to kwestii powstania obrażeń na tyle głowy dziecka.
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:55   #778
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez UserOne Pokaż wiadomość
To może być jakiś trop, ale nie wyjaśnia to kwestii powstania obrażeń na tyle głowy dziecka.
No właśnie. W sytuacji powiedzmy zaczadzenia, uderzenie mogło nastąpić później w celu zatuszowania rzeczywistego powodu śmierci. Ale to tylko oczywiście spekulacje. Pan Loranty snuł domysły, że dziecko mogło się nawdychać czegoś innego.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:58   #779
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

A to czytałyście?? Przerażające wieści. Tylko czy te przecieki okażą się prawdą? Czas pokaże

http://www.polityka.pl/kraj/opinie/1...owe-fakty.read
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 18:03   #780
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Lolka102 Pokaż wiadomość
A to czytałyście?? Przerażające wieści. Tylko czy te przecieki okażą się prawdą? Czas pokaże

http://www.polityka.pl/kraj/opinie/1...owe-fakty.read
Cyt:
Cytat:
Dzisiejsza katowicka „Gazeta Wyborcza” podała bulwersującą informację dotyczącą badania zawartości komputera matki. Specjaliści mieli ustalić, że kilka dni przed rzekomym porwaniem ktoś szukał w Internecie stron dotyczących organizacji pogrzebu dziecka, sprawdzała cenniki maleńkich trumien, a także poszukiwał informacji na temat zasiłków wypłacanych rodzicom po śmierci dziecka.
Ktoś sprawdzał w internetowej wyszukiwarce, jakie są objawy zatrucia tlenkiem węgla. We krwi Madzi biegli odkryli hemoglobinę tlenkową, która występuje podczas zatrucia czadem. Wiadomo, że w mieszkaniu przeprowadzono oględziny pieców i przewodów kominowych. Prokuratura czeka teraz na szczegółową opinię kominiarską, która ma odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy je zatykano? Świadkowie zeznali, że przed zaginięciem Madzi „z mieszkania się dymiło”.
Jeśli to prawda, to ... Kopara opada...
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-07 22:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.