Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 20:43   #2431
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Miałam miniaturę Shockinga i bardzo dobrze wspominam, tylko najpierw musiałam nauczyć się obsługiwać tym tuszem .

Ja zawsze potulnie wracam do YSL EFC.
To tak jak ja Esterku - zawsze wracalam z podkulonym ogonem do efc, a shocking mnie dopiero teraz pozytywnie zaskoczyl, ale jak sie skonczy to raczej wroce do efc
Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Piękne firany tak jak i kolorowa oprawa powalająco-zachwycajaca


Mnie Dior dalej zachwyca za efekt, jaki daje za piękną głęboką czerń za trwałość i za to, iż pod koniec dnia wygląda prawie tak dobrze jak po nałożeniu -nie mam efektu pandy rozmazania drobinek osypujących się i drażniących oczy, ale dobija mnie zmywanie nie pomaga płyn dwufazowy płyn micelarny mleczko a olejek arganowy połączony z mleczkiem radzi sobie średnio, więc używam okazjonalnie przed ciężkim i długim dniem lub ważnym wyjściem,
dlatego skusiłam się na HR Lash Queen i zmywanie ok pogrubienie wydłużenie i podkręcenie też czerń nie jest już tak piękna, ale pod koniec dnia efekt marny jakby mi ktoś oczy popodbijał
[COLOR=black][FONT=Georgia]szukając dalej znalazłam pośrednika klik i jak już nauczyłam się operować szczoteczką -grzebykiem to i efekt jaki chce uzyskać jest zadawalający i pod koniec dnia nadal siedzi sobie na oczkach -chociaż nie jest to efekt z rana ale ,,śliwy" nie mam i tych wstrętnych migrujących drobinek jak narazi jestem zadowolona i mogę polecić
Dziękuję

A widzisz, ile rzęs tyle opini, chciałabym sie przekonać do Diorshowa nowego, ale kurcze zraziłam sie i co rano jak siegam do szuglady po tusz, to go omijam szerokim łukiem gdyby druga wartswa nie sklejała... no mnie skleja i tyle

Pythona raz lubie raz nie, ale skoro juz druga miniaturę "męczę", to coś jest na rzeczy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:58   #2432
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Milka moze udaj sie do sklepu Phenome - zdaje sie ze jest w ZT mysle ze Panie chetnie zrobia probki

ja polecam kremy Hypoallergenic i Lusious( jakos tak).
o dziękuję
to akurat przy okazji innych zakupów w weekend zajrzę do Phenome, jest w Złotych Tarasach
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:32   #2433
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Jak któraś z Wizażanek zauważyła, najlepiej wypobróbować na sobie. Helenka jest super w osiąganiu fajnych efektów, ale strasznie się kruszy, choć najgorszym egzemparzem z tej marki był dla mnie właśnie "koronkowiec". Dior "New Look" nie przekonał mnie, gdy kilkukrotnie próbowałam go w sklepie, dopiero jak zużyłam miniaturkę i nabrałam wprawy w jego nakładaniu. Chociaż po zdjęciach YSL Corii...
Jednak nie odważyłam się nigdy na zakup tego tuszu, słysząc opinię, że szybko traci na wartości i wysycha. Teraz muszę się mu uważniej przyjrzeć Corii proszę napisz jak z trwałością i czy wytrzymuje w niezmiennym stanie cały dzień.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:18   #2434
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Jak któraś z Wizażanek zauważyła, najlepiej wypobróbować na sobie. Helenka jest super w osiąganiu fajnych efektów, ale strasznie się kruszy, choć najgorszym egzemparzem z tej marki był dla mnie właśnie "koronkowiec". Dior "New Look" nie przekonał mnie, gdy kilkukrotnie próbowałam go w sklepie, dopiero jak zużyłam miniaturkę i nabrałam wprawy w jego nakładaniu. Chociaż po zdjęciach YSL Corii...
Jednak nie odważyłam się nigdy na zakup tego tuszu, słysząc opinię, że szybko traci na wartości i wysycha. Teraz muszę się mu uważniej przyjrzeć Corii proszę napisz jak z trwałością i czy wytrzymuje w niezmiennym stanie cały dzień.
Margo, mialam już kilka tuszy ysl efc i tylko jeden mi zdechł, dodam ze od początku taki był, jak sądze nie był po prostu za swiezy, albo ktoś go otwierał (co sie o zgrozo w perfumeriach zdarza). Teraz jak kupuje te tusze to patrze na date produkcji i biore najświeższy, nie starszy niz półroczny produkcyjnie. A wszystkie pozostałe jakie miałam swieżość zachowały i po 7 miesiącach (tyle średnio mam jeden tusz).
Shocking mam pierwszy raz i jak pisałam - o ile na początku gdy był nowiutki źle mi sie nim operowało, tak teraz super, widać musiał nabrac powietrza
Nie polecam za to Radical Noir - tragedia w zmywaniu i sklejaniu, chociaz czerń powalająca, ale dla samego koloru nie warto.
Jesli chodzi o osypywanie się i inne atrakcje, to nie będę za pomocna, bo mi nigdy zaden wysokopółkowy tusz się nie osypał, ani nie robił pandy przez cały dzień noszenia. Shocking także nie. Trzyma się pancernie od nałożenia, do końca dnia. Dodam jeszcze, że kupowany miałam we wrześniu, otwarłam jakoś w listopadzie chyba, a dalej jest mokry i nic mu się złego nie dzieje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-03-30 o 08:20
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 09:57   #2435
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Margo, mialam już kilka tuszy ysl efc i tylko jeden mi zdechł, dodam ze od początku taki był, jak sądze nie był po prostu za swiezy, albo ktoś go otwierał (co sie o zgrozo w perfumeriach zdarza). Teraz jak kupuje te tusze to patrze na date produkcji i biore najświeższy, nie starszy niz półroczny produkcyjnie. A wszystkie pozostałe jakie miałam swieżość zachowały i po 7 miesiącach (tyle średnio mam jeden tusz).
Shocking mam pierwszy raz i jak pisałam - o ile na początku gdy był nowiutki źle mi sie nim operowało, tak teraz super, widać musiał nabrac powietrza
Nie polecam za to Radical Noir - tragedia w zmywaniu i sklejaniu, chociaz czerń powalająca, ale dla samego koloru nie warto.
Jesli chodzi o osypywanie się i inne atrakcje, to nie będę za pomocna, bo mi nigdy zaden wysokopółkowy tusz się nie osypał, ani nie robił pandy przez cały dzień noszenia. Shocking także nie. Trzyma się pancernie od nałożenia, do końca dnia. Dodam jeszcze, że kupowany miałam we wrześniu, otwarłam jakoś w listopadzie chyba, a dalej jest mokry i nic mu się złego nie dzieje.
Dziękuję pięknie
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:11   #2436
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

James, Ty używasz podkładów Bobbiego* - możesz polecić któryś konkretnie? Mają fajną paletę kolorystyczną, lepszą niż MAC (na MACa niestety jestem za jasna) obecnie testuję Natural Finish Long Lasting


* wiem, wiem, że Bobbi, parafrazuję jedynie panie z Douglasa
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:23   #2437
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
James, Ty używasz podkładów Bobbiego* - możesz polecić któryś konkretnie? Mają fajną paletę kolorystyczną, lepszą niż MAC (na MACa niestety jestem za jasna) obecnie testuję Natural Finish Long Lasting


* wiem, wiem, że Bobbi, parafrazuję jedynie panie z Douglasa
BB dla mnie za ciemne.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 10:25   #2438
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33230161]BB dla mnie za ciemne.[/QUOTE]
Myślałam, że sobie sprowadzasz inne odcienie podkładów tej firmy A tak z ciekawości - jakich podkładów teraz używasz?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:29   #2439
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

OT:
Chcę sobie kupić porządną skórzaną torebkę. Pomyślałam, że warto wspierać lokalne (polskie) biznesy, ale to co się naczytałam o Wittchen, Kazarze i Ochniku nie zachęca do zakupu w tych firmach...
Jest tu jakaś zadowolona posiadaczka skórzanej torebki, która z czystym sumieniem może mi jej markę polecić?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:31   #2440
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Kobietki orientujecie się ile kosztuje w Douglasie podkład Chanel Vitalumiere Aqua? Dzownię do nich od 20 min ale cuś cisza
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:38   #2441
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Kobietki orientujecie się ile kosztuje w Douglasie podkład Chanel Vitalumiere Aqua? Dzownię do nich od 20 min ale cuś cisza
Ceny Chanelowe są chyba podobne jak w Sephorze, płynny Vitalumiere Aqua kosztuje w S. bodajże 180 PLN.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 10:42   #2442
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ceny Chanelowe są chyba podobne jak w Sephorze, płynny Vitalumiere Aqua kosztuje w S. bodajże 180 PLN.

dzięki . Po paru tygodniach użytkowania Matissime Eclat Givenchy dostałam takiego przesuszu, że cerę doprowadzam od 2 tygodni do porządku . A wydawał się ideałem
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:02   #2443
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Margo, mialam już kilka tuszy ysl efc i tylko jeden mi zdechł, dodam ze od początku taki był, jak sądze nie był po prostu za swiezy, albo ktoś go otwierał (co sie o zgrozo w perfumeriach zdarza). Teraz jak kupuje te tusze to patrze na date produkcji i biore najświeższy, nie starszy niz półroczny produkcyjnie. A wszystkie pozostałe jakie miałam swieżość zachowały i po 7 miesiącach (tyle średnio mam jeden tusz).
Shocking mam pierwszy raz i jak pisałam - o ile na początku gdy był nowiutki źle mi sie nim operowało, tak teraz super, widać musiał nabrac powietrza
Nie polecam za to Radical Noir - tragedia w zmywaniu i sklejaniu, chociaz czerń powalająca, ale dla samego koloru nie warto.
Jesli chodzi o osypywanie się i inne atrakcje, to nie będę za pomocna, bo mi nigdy zaden wysokopółkowy tusz się nie osypał, ani nie robił pandy przez cały dzień noszenia. Shocking także nie. Trzyma się pancernie od nałożenia, do końca dnia. Dodam jeszcze, że kupowany miałam we wrześniu, otwarłam jakoś w listopadzie chyba, a dalej jest mokry i nic mu się złego nie dzieje.
a możesz mi powiedzieć, jak czyta się daty YSL? niestety na własnej skórze doświadczyłam, jak po miesiącu z Noir Radical zrobiło się bliżej nieokreślone coś - szczoteczka wyschła na patyk i przestała przypominać szczoteczkę
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:10   #2444
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

nie wiecie czy w tej promocji S. -50% można wymienić... pilnik do paznokci?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:13   #2445
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
OT:
Chcę sobie kupić porządną skórzaną torebkę. Pomyślałam, że warto wspierać lokalne (polskie) biznesy, ale to co się naczytałam o Wittchen, Kazarze i Ochniku nie zachęca do zakupu w tych firmach...
Jest tu jakaś zadowolona posiadaczka skórzanej torebki, która z czystym sumieniem może mi jej markę polecić?
ja mam skórzaną torebkę z ochnika i jestem bardzo zadowolona
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:30   #2446
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja mam skórzaną torebkę z ochnika i jestem bardzo zadowolona
A sprawdziłaś może gdzie jest wyprodukowana? Ja raz się przejechałam. Chciałam wesprzeć polska firmę, kupiłam rękawiczki Ochnika i jakie było moje zdziwienie jak w domu na metce zobaczyłam piękny napis 'Made in China'.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:37   #2447
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
OT:
Chcę sobie kupić porządną skórzaną torebkę. Pomyślałam, że warto wspierać lokalne (polskie) biznesy, ale to co się naczytałam o Wittchen, Kazarze i Ochniku nie zachęca do zakupu w tych firmach...
Jest tu jakaś zadowolona posiadaczka skórzanej torebki, która z czystym sumieniem może mi jej markę polecić?
Ja mam Venezię, kupiłam sobie na gwiazdkę, po tygodniu noszenia zepsuł mi sie wewnętrzy zamek, naprawili mi go w ramach gwarancji i do tej pory nic sie nie dzieje, jestem zadowolona, dbam o nią, impregnuję...Jak by mi jakaś nowa wpadła w oko, to kupiłabym ponownie z tej firmy....
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:37   #2448
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
A sprawdziłaś może gdzie jest wyprodukowana? Ja raz się przejechałam. Chciałam wesprzeć polska firmę, kupiłam rękawiczki Ochnika i jakie było moje zdziwienie jak w domu na metce zobaczyłam piękny napis 'Made in China'.
powiem szczerze, że nie sprawdzałam, ale jakość mojej torby jest bardzo dobra mam ją już rok i nic się nie dzieje, pewnie się nią prędzej znudzę niż zniszczę jakoś specjalnie o nią nie dbam...

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2012-03-30 o 11:39
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:38   #2449
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
OT:
Chcę sobie kupić porządną skórzaną torebkę. Pomyślałam, że warto wspierać lokalne (polskie) biznesy, ale to co się naczytałam o Wittchen, Kazarze i Ochniku nie zachęca do zakupu w tych firmach...
Jest tu jakaś zadowolona posiadaczka skórzanej torebki, która z czystym sumieniem może mi jej markę polecić?

Kazar , Ochnika nigdy nie miałam, a Wittchena mam kilka i bardzo sobie chwalę, ale musisz uważać przy zakupie, bo niektóre skórzane modele są bardzo ciężkie, a jeszcze przecież dołożysz swoje rzeczy.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 11:45   #2450
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
OT:
Chcę sobie kupić porządną skórzaną torebkę. Pomyślałam, że warto wspierać lokalne (polskie) biznesy, ale to co się naczytałam o Wittchen, Kazarze i Ochniku nie zachęca do zakupu w tych firmach...
Jest tu jakaś zadowolona posiadaczka skórzanej torebki, która z czystym sumieniem może mi jej markę polecić?
a może jakieś bardziej niszowe firmy? a w sumie to rękodzieło

Ja mam taką, podoba mi się ta i ta, a czaję się na . Ino kasy mi brak

To są akurat kopertówki, bo właśnie teraz takie lubię i wielbię, ale nie są masakrycznie drogie, a za to są dobrze wykonane i tu gdzie mieszkam, wśród właścicelek pensjonatów, hoteli i ośrodków wypoczynkowych, ja biedna myszka wyróżniam się i budzę ich ogólne zainteresowanie

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Kazar , Ochnika nigdy nie miałam, a Wittchena mam kilka i bardzo sobie chwalę, ale musisz uważać przy zakupie, bo niektóre skórzane modele są bardzo ciężkie, a jeszcze przecież dołożysz swoje rzeczy.
O tak, ciężka torba to przekleństwo Kupiłam taką i wystarczy,że dorzucę telefon i portfel i już ręka do samej ziemi sięga, a na drugi dzień zakwasy
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:46   #2451
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
nie wiecie czy w tej promocji S. -50% można wymienić... pilnik do paznokci?
Pare stron wczesniej pojawil sie link do regulaminu/regulamin. Sprawdz w nim bo wymieniono wszystkie produkty podlegajace promocji.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:47   #2452
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

http://merlin.pl/Van-Cleef-Arpels-Fi...9,1020717.html


w merlinie promocyjna cena zapachu First love Van Cleef&Arpels 60 ml za 40 zł
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:51   #2453
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
a może jakieś bardziej niszowe firmy? a w sumie to rękodzieło
Jeśli nie masz nic przeciwko torebkom zamykanym na bigiel to polecam Yamira, bardzo porządnie wykonane
http://www.yamira.pl/index.php
http://www.yamira.pl/torebki-kolczyk...-skorzane.html
http://www.decobazaar.com/projektant.php?proj=64&kat=8

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-03-30 o 12:54
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:02   #2454
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
OT:
Chcę sobie kupić porządną skórzaną torebkę. Pomyślałam, że warto wspierać lokalne (polskie) biznesy, ale to co się naczytałam o Wittchen, Kazarze i Ochniku nie zachęca do zakupu w tych firmach...
Jest tu jakaś zadowolona posiadaczka skórzanej torebki, która z czystym sumieniem może mi jej markę polecić?
Ja niezmiennie wracam do torebek Wojas Skóra najwyższej jakości, nawet po kilku latach wygląda jak nowa. Poza tym krótkie serie modeli, 2 lata gwarancji. Kilka dni temu nie wytrzymałam i kupiłam sobie przecudną torebkę z najnowszej kolekcji. Kopertówka z długim paskiem, niezwykle mięciutka, super wykończona, i ten cudny zapach skóry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5ed647cc245c27eb128456aa39fa60636fad854f.jpg (67,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dodatki_ona.jpg (30,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wojas4.jpg (50,3 KB, 85 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:08   #2455
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
a możesz mi powiedzieć, jak czyta się daty YSL? niestety na własnej skórze doświadczyłam, jak po miesiącu z Noir Radical zrobiło się bliżej nieokreślone coś - szczoteczka wyschła na patyk i przestała przypominać szczoteczkę
nie mam akurat pudełka po tuszu w domu aby sprawdzić, jak to szło, ale ostatnia to chyba cyfra i oznacza rok, a przed nim stoi litera alfabetu od A do L, która oznacza miesiąc produkcji.
A bo Radical to w ogóle jakies dziwadło, ale nie można go porównywać do Shockinga i zwykłego efc jesli idzie o stopień wysychania.

A tak zmieniając temat na ciuchowy - przepadłam ostatnio w River Island- w sensie ze mnóstwo rzezy mi się tam podoba, a ceny nieadekwatne do mojego zainteresowania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-03-30 o 13:10
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:05   #2456
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja niezmiennie wracam do torebek Wojas Skóra najwyższej jakości, nawet po kilku latach wygląda jak nowa. Poza tym krótkie serie modeli, 2 lata gwarancji. Kilka dni temu nie wytrzymałam i kupiłam sobie przecudną torebkę z najnowszej kolekcji. Kopertówka z długim paskiem, niezwykle mięciutka, super wykończona, i ten cudny zapach skóry
cudna muszę się jej przyjrzeć.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:56   #2457
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ceny Chanelowe są chyba podobne jak w Sephorze, płynny Vitalumiere Aqua kosztuje w S. bodajże 180 PLN.
ja polecam Ochnika, Wittchen jakość fajna, ale wzory takie se i Pilewicz
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2012-03-30 o 16:28
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 16:26   #2458
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
nie mam akurat pudełka po tuszu w domu aby sprawdzić, jak to szło, ale ostatnia to chyba cyfra i oznacza rok, a przed nim stoi litera alfabetu od A do L, która oznacza miesiąc produkcji.
A bo Radical to w ogóle jakies dziwadło, ale nie można go porównywać do Shockinga i zwykłego efc jesli idzie o stopień wysychania.

A tak zmieniając temat na ciuchowy - przepadłam ostatnio w River Island- w sensie ze mnóstwo rzezy mi się tam podoba, a ceny nieadekwatne do mojego zainteresowania
w Radicalu ta czerń mnie urzekła, bo uwielbiam mocno podkreślone rzęsy, ale skoro mówisz, że to ogółem wysycha, to następnym razem upoluję klasyka. mój miał kod 0IAB - nie wiem, czy było to zero, cz literka o, a następnie chyba i a nie 1 ...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:29   #2459
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Też fajnę torebki ma Batycki

Dzisiaj kupiłam zestawik Biotherm w Dougim ten za 29zł.
Dla zainteresowanych napiszę że w jego skład wchodzą:
Oczyszczająco-odświeżająca pianka do mycia do skóry normalnej i mieszanej 20ml
Tonik z hydro-minerałami 30ml
Żel do skóry mieszanej i normalnej z wodą komórkową czystego planktonu termalnego 20ml

Cena zestawu o normalnej pojemności to 99zł
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:32   #2460
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
cudna muszę się jej przyjrzeć.
Powiem Ci, że na zdjęciu nie wpadła by mi w oczy Zobaczyłam ją na żywo i jest genialna
Kosztuje 399 zł, ale mam złotą kartę u nich, więc 10% mniej. Zawsze te 40 zł mniej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.