Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 07:24   #271
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Libra zdrowka dla Mika

z tym tortem teczowym to machaj chyba drzemu nie dawala i pisala ze mdly. A te spody maslane trudne w robieniu ? Moze ja wg orginalnego przepisu zrobie zeby ladniejsze kolory byly
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 07:27   #272
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Nie No oni jacyś pojechani coś im się pokicckalo, dobrze myślałam ze już mu go podaje. Ten sam mam i ten sam mam odebrać. Potem tz ta wysle zeby to wyjaśnił. Dobrze ze sprawdzilam znowu. Bo bym go meczyla tym samym syropem kolejne 3 dni bez potrzeby , a dziś ostatni dzień mam go podawać.

Madzia , Machaj pisała ze łatwe w robieniu, zrób zrób powiesz czy dobre hehe

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-30 o 07:29
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 07:39   #273
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Libra kuzwa dobrze zes go wtedy podniosła , jeszcze by się zadlawil zakrztusil, choć może nie bo jakoś tak człowiek automatycznie przy belcie .
My tez dziś szybciej wstali bo mi mały po 4 jeczal, masakra, rOzpalony był i musiałam go rozebrać i syrop dać. Ale gowno to dało i tak od 4 na jeczacego spimy. Dał nam lekarz dwa syropy dla niego, byłam w aptece dali mi jeden a drugi miał być wczoraj i się wkurzylam bo dopiero jutro będzie. Powiedzieli ze jeden dzień mam czekać a tu kij, mogli powiedzieć ze dłużej to bym do innej apteki pojechała w innych miescinach.

Nataszka nie pomogę ja bym do lekarza szła . A tak z drugiej beczki masz na imię Natasza? Czy to tylko na potrzebę nicka
wiesz co podniosłam go bo zaczął tak dziwnie właśnie jakby gulgotać i myślałam że śliną się krztusi .
To widzę że u was też nie ciekawie ,my tez na jęczącego spaliśmy ,co chwila się budził.
Z tym syropem to też pojechali szczególnie że to dla dziecka
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Jasne, jedzcie nie ma na co czekać,
furagin mam w domu ale tylko 2 sztuki, kiedys już brałam, pare lat temu ale ma jeszcze waznosc, ciekawe czy w aptece mi sprzedaja bez recepty, mam dosc biegania po lekarzach.

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------


To jest właśnie to że nie powiedza od razu tylko zwlekaja a dziecko czekac nie powinno, ja mam to szczescie ze mam w miescie z 8 aptek, male miasto i wszedzie praktycznie albo na pieszo chwilke albo te dalsze autem 5 min, łaski nie robią.
coś mu jest poza gorączką?
moja wczoraj psikała dużo ale dziś narazie spokój
albo urinal ostatnio mnie coś zimą złapało i miałam w domu urinal i brałam pomogło.Jak masz często problem z pęcherzem to warto popijać herbatkę żurawinową albo soki ale takie prawdziwe z żurawiny ewentualnie suszona żurawinę pogryzać

Nic nie chce pić ,coli odgazowanej się trochę napił ,a wyczytałam że pomaga ponoć może coś w tym jest bo pełno tego różnego syfu ma w składzie.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Libra zdrowka dla Mika

z tym tortem teczowym to machaj chyba drzemu nie dawala i pisala ze mdly. A te spody maslane trudne w robieniu ? Moze ja wg orginalnego przepisu zrobie zeby ladniejsze kolory byly
Dzięki
nie są trudne to zwykłe ciasto kruche ucierane takie trochę babkowe ,dzień wcześniej wyjmij wszystkie składniki i połóż w jednym miejscu powinny mieć taką samą temperaturę ,a w biszkopcie pewnie dlatego wychodzą mdłe kolory bo biszkopt sporo rośnie
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Nie No oni jacyś pojechani coś im się pokicckalo, dobrze myślałam ze już mu go podaje. Ten sam mam i ten sam mam odebrać. Potem tz ta wysle zeby to wyjaśnił. Dobrze ze sprawdzilam znowu. Bo bym go meczyla tym samym syropem kolejne 3 dni bez potrzeby , a dziś ostatni dzień mam go podawać.

Madzia , Machaj pisała ze łatwe w robieniu, zrób zrób powiesz czy dobre hehe
to co ten lekarz 2 razy to samo przepisał

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Ten tort można też przerobić na kapuczinowy czy tiramisu ,nasączyć kawą wtedy a samo ciasto czy to biszkopt czy kruche to moim zdaniem aż tak na smak nie wpływa ,najbardziej masa tu zrządzi.

wstawię wam przepis na mój tort kapuczino

CAPUCINO-CIASTO TORT(przepis z mojego zeszytu nie pamiętam od kogo go dostałam)
Upiec biszkopt
6 jajek
nie pełna szklanka cukru
3 łyżki mąki zwykłej
3 łyżki mąki ziemniaczanej
1 łyzeczka proszku do pieczenia(opcjonalnie)
Biszkopt piec w 175 stopniach ok 25-30 minut w blaszce 25x35
jak ostygnie przekroic na pół wzdłuż
masa:
margarynę utrzeć z 0,5 szklanki cukru , dodawać powoli 2 serki waniliowe Danio, i całe mleko w proszku granulowane , wymieszać
Poncz:
kilka łyżek kawy capucino czekoladowe 5-7 zalać wodą ok. pół litra ,można dodać alkoholu jeśli ktoś lubi
Dodatkowo potrzebna będzie paczka okrągłych biszkoptów
przełożenie:
jedna dolną część biszkoptu nasączyć przestygniętą kawą
wyłożyć na to 1/3 masy
przykryć drugim biszkoptem , nasączyć go kawą i ponownie pokryć 1/3 masy
na masę wykładać nasączone biszkopciki jeden obok drugiego i tak całe ciasto , biszkopty nasączamy w kawie -krótko
ostatnią część masy rozsmarować na biszkopcikach tylko delikatnie , mają wyjść takie góry doliny-nierówności i na konieć posypujemy całę ciasto kawa capucino w proszku tak jak cukrem pudrem tylko nie przez sitko , posypać tak zeby była zakryta cała masa.
Ciasto jest najlepsze na drugi dzień jak się "przegryzie".
Dla wielbicieli ciast kawowych z wyczuwalnym posmakiem mleka w proszku , u mnie jest uwielbiane.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 07:58   #274
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Mam na imie Natalia, Natasza na potrzeby nicka i tak do mnie pare osób mówi, więc sobie to na własną potrzebę przywłaszczyłam

właśnie robie sałatkę z kurczaka i zupek chinskich, jadlyscie?
pychotka
mała ma dziś imieninki i chrzestna sie wybiera, musze mala kolacyjke zrobić

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
wiesz co podniosłam go bo zaczął tak dziwnie właśnie jakby gulgotać i myślałam że śliną się krztusi .
To widzę że u was też nie ciekawie ,my tez na jęczącego spaliśmy ,co chwila się budził.
Z tym syropem to też pojechali szczególnie że to dla dziecka


albo urinal ostatnio mnie coś zimą złapało i miałam w domu urinal i brałam pomogło.Jak masz często problem z pęcherzem to warto popijać herbatkę żurawinową albo soki ale takie prawdziwe z żurawiny ewentualnie suszona żurawinę pogryzać

Nic nie chce pić ,coli odgazowanej się trochę napił ,a wyczytałam że pomaga ponoć może coś w tym jest bo pełno tego różnego syfu ma w składzie.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------


Dzięki
nie są trudne to zwykłe ciasto kruche ucierane takie trochę babkowe ,dzień wcześniej wyjmij wszystkie składniki i połóż w jednym miejscu powinny mieć taką samą temperaturę ,a w biszkopcie pewnie dlatego wychodzą mdłe kolory bo biszkopt sporo rośnie

to co ten lekarz 2 razy to samo przepisał

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Ten tort można też przerobić na kapuczinowy czy tiramisu ,nasączyć kawą wtedy a samo ciasto czy to biszkopt czy kruche to moim zdaniem aż tak na smak nie wpływa ,najbardziej masa tu zrządzi.

wstawię wam przepis na mój tort kapuczino

CAPUCINO-CIASTO TORT(przepis z mojego zeszytu nie pamiętam od kogo go dostałam)
Upiec biszkopt
6 jajek
nie pełna szklanka cukru
3 łyżki mąki zwykłej
3 łyżki mąki ziemniaczanej
1 łyzeczka proszku do pieczenia(opcjonalnie)
Biszkopt piec w 175 stopniach ok 25-30 minut w blaszce 25x35
jak ostygnie przekroic na pół wzdłuż
masa:
margarynę utrzeć z 0,5 szklanki cukru , dodawać powoli 2 serki waniliowe Danio, i całe mleko w proszku granulowane , wymieszać
Poncz:
kilka łyżek kawy capucino czekoladowe 5-7 zalać wodą ok. pół litra ,można dodać alkoholu jeśli ktoś lubi
Dodatkowo potrzebna będzie paczka okrągłych biszkoptów
przełożenie:
jedna dolną część biszkoptu nasączyć przestygniętą kawą
wyłożyć na to 1/3 masy
przykryć drugim biszkoptem , nasączyć go kawą i ponownie pokryć 1/3 masy
na masę wykładać nasączone biszkopciki jeden obok drugiego i tak całe ciasto , biszkopty nasączamy w kawie -krótko
ostatnią część masy rozsmarować na biszkopcikach tylko delikatnie , mają wyjść takie góry doliny-nierówności i na konieć posypujemy całę ciasto kawa capucino w proszku tak jak cukrem pudrem tylko nie przez sitko , posypać tak zeby była zakryta cała masa.
Ciasto jest najlepsze na drugi dzień jak się "przegryzie".
Dla wielbicieli ciast kawowych z wyczuwalnym posmakiem mleka w proszku , u mnie jest uwielbiane.
musze sobie to zapisac pieke co prawda rzadko ale moze sie przydac, a co pieczecie na swieta? juz macie ostateczne decyzje?
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:05   #275
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Ja właśnie piekę to ciasto ,już od kilkunastu lat tradycyjnie na święta ,robię też casata siciliana http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_...a/cassata.html mój będzie w marcepanie
i mazurki

coś słyszałam o tej sałatce ale nie jadłam
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:27   #276
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
No to jak się odstresowałam i Młody nawet poszedł ładnie spać to teraz od 21 walczy... Nie dało się go powalić po dobroci spać to wyje w łóżeczku. Oj chyba za szybko nie zamienię mu łóżeczka na zwykłe łóżko

Idę spać bo mi spokoju nie da... Mały terrorysta
jezusicku , no to macie wesoło
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:27   #277
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ja właśnie piekę to ciasto ,już od kilkunastu lat tradycyjnie na święta ,robię też casata siciliana http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_...a/cassata.html mój będzie w marcepanie
i mazurki

coś słyszałam o tej sałatce ale nie jadłam
Ja niestety nie ma takich zdolnosci kulinarnych, smacznie wygląda, bardzo smacznie, Libra ja chce do ciebie na święta!!
sałatka bardzo dobra, mój mąż tylko tą uważa od czasu gdy zjad tą.
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 08:31   #278
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
niestety ale mamy wirusa w nocy jeszcze kupa była i rano znów wymiotował juz samą żółcią bo nie ma czym.
Zrobiłam mu orsalit nic więcej na razie nie zrobię ,jedziemy do lekarza.

na pęcherz polecam furagin ,to na receptę ale zazwyczaj nie robią problemów w aptece
o kurde, no to współczuje, dużo zdróka dla Was

tak tak Nataszka furagin jest dobry i pewnie w aptece sprzedadzą bez recepty
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:45   #279
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie ma takich zdolnosci kulinarnych, smacznie wygląda, bardzo smacznie, Libra ja chce do ciebie na święta!!
sałatka bardzo dobra, mój mąż tylko tą uważa od czasu gdy zjad tą.


Aneczka dzięki

Na razie dalej śpi ok. 11 pojedziemy do lekarki.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:58   #280
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Libra nie wiem już co z ta recepta, potem tz pojdzie albo ja i sprawdze. Lekarz zapisał jeden syrop tak mi mówił i dlatego się zdziwiło ze mam jakiś drugi do odbioru. Prędzej w aptece namotali.
Ja piękne właśnie te ciacho na tort sz. Dziwne trochę zobaczymy czy minwyjdzie hehe chyba rosnie hehe idę ten syf ogarnąć i pocwiczyc puki mi się spać niechce. Potem z małym pójdę spać bo na bank będzie kimal po dzisiejszej nocy.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 09:08   #281
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
J

jaka śmietana? Jutro Amelia ma imieniny moze to zrobie? mam dużo kurczaka i chciałąm zrobić sałatkę z zupek chińskich i może zrobie tą .....? jest smaczna mówisz... hmmm
normlana śmietana, ja chyba dałam 18%

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
ciasto wg oryginalnego przepisu wcale nie jest takie trudne... i nie jest tak suche jak biszkopt wiec nie trzeba go nasączać niczym... ja już nie pamiętam co pisałam o kremie ale nie jest zły... nic sztucznego w nim nie ma.. ja robiłam tylko bita śmietanę i mascarpone nawet fixów nie dodawałam... ogólnie tort dość tłusty... można więcej olejków dodać... ale nie jest zły... a wizualnie powala...



ja też chce rurki kupić i też się nad kolorem zastanawiam... ale kurde ja chyba za wielką dupe mam do takich gaci...
jak ty masz wielką dupe to nie wiem jaką ja mam
u mnie nie były suche te biszkopty bo naszły tą śmietaną i były takie fajne mokre i mięciutkie

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Dziś z rana ja pierwsza, nie śpie od 4.30, pęcherz nawala
Macie jakies dobre preparaty na pecherz albo cos domowego?
W domu mam tylko UROSEPT i to sobie łykłam, grzeje tyłeczek
ja od jakiegoś czasu mam spokój, lekarz kazał mi codziennie kilka minut posiedzieć w bardzo ciepłej wodzie, jedz dużo żurawiny, pij wode z cytryną, najlepszy jest furagin ale u mnie w mieście nie mogłam go kupić bez recepty.

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie ma takich zdolnosci kulinarnych, smacznie wygląda, bardzo smacznie, Libra ja chce do ciebie na święta!!
sałatka bardzo dobra, mój mąż tylko tą uważa od czasu gdy zjad tą.
a którą sałatke z zupek chińskich robisz? ja mam chyba 3 albo 4 różne przepisy. najbardziej mi smakuje z kurczakiem pekinską i kukurydzą


Libra dużo zdrówka dla Mika

Drcron my też mamy tuje , nic nie trzeba z nimi robić, są tak wielkie
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 09:43   #282
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
tak tak lepiej się objeść upaść dupsko niż dotlenić

ale w oryginalnym torcie jest właśnie z bitej śmietany i mascarpone
A do baklava to może ciasto miałaś za rzadkie i faktycznie więcej mąki następnym razem i właśnie dziwne że nie wyrosły bo taka ilość proszku na tyle ciasta to jest dość ,może proszek coś felerny nie raz się trafi zwietrzały ,albo daj mniej maślanki.Ja jak pisałam dałam mleko i to niecałą szklankę a mąki 2 łyżki mniej i moje ciasto było jak kit musiałam palcem z łyżki zgarniać bo nie chciało zlecieć ,ale dla mnie smak ciasta też rewelka takie inne.
a co to ferie jakieś macie?

fajny fajny dużo takich fikuśnych potraw jest.
Tu masz coś o kiełkach http://http://smak-zdrowia.blogspot....-na-kieki.html
Zapomniałam Ci w dzień napisać

no odzywaj się odzywaj

Zależy z czego chcesz żywopłot.
Najmniej wymagający jest żywopłot z grabów ,nie trzeba pryskać ani podlewać (chyba że po posadzeniu) ani się jakiś dziury nie robią tylko 2 razy w roku przyciąć.Graby można sobie nakopac w lesie oczywiście jak straż Cię nie złapie można też oczywiście kupić sadzonki często na alegro są
Żywopłot z ligustru jest już bardziej wymagający bo potrzebuje więcej cięcia żeby był ładny i często dołem robią się luki później.
Żywopłot ze śnieguliczki też wymaga cięcia więcej i jest trująca.
Tuje najlepsze brabant bo najmniej chorują ale mimo wszystko wymagają oprysku 2 razy w roku i nawozu żeby ładnie rosły i często się zdarza że w środku żywopłotu nagle zachoruje jedna tuja i nie da się jej uratować wygląda jakby uschła i jest brzydka.
To najbardziej popularne krzewy żywopłotowe.
Może być jeszcze z buka to podobnie jak grab rośnie.
Musisz się zastanowić co dla Ciebie będzie najlepsze,


Evitka nie rzygać mi tu proszę pewnie nigdy nie jadłaś i jakbyś zjadła i nie wiedziała z czego to by Ci smakowało dla mnie lepsze niż z mięsem

Dzisiaj zrobiłam w ramach treningu te babeczki http://mojewypieki.blox.pl/2012/02/B...-tiramisu.html pyszotki
dziękuję to trujące odpada, ten Grab rośnie za naszymi garażami < Tż tak mi powiedział jak dzwoniłam do niego rano z wieściami i nowinami > teraz tylko muszę podjechać do nowego leśniczego < dobrze, że mój teść juz nie jest leśniczym > i zapytać, czy mogę troszke go pookopywać, bo on w takim lasku rośnie za garażami i nikt nie wie do kogo ten lasek należy
ale czy ten Drab, nie bedzie kuł Juli jak się do niego zblizy i jak gęsto go sadzić ?
tuje posadzę z jednej strony, jak nie wyrosną, to nic się nie stanie, a z drugiej ten grab coby sąsiedzi nie przechodzili przez płot

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
ciekawe czy poczuje

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



czyli 15 kwiecień ?? mi też pasuje

Ja miałam na działce 3 tuje, 2 zdechły po 1,5 roku coś im się stało i została się jedna
dobrze, że jedna choc została
to ja czekam na was 15

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Drcron ja mam cały rząd tuji na działce , rośnie to samo , latem się tylko czasem podleje i nic się z tym nie dzieje . na reszcie się nie znam
dzieki

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
ciasto wg oryginalnego przepisu wcale nie jest takie trudne... i nie jest tak suche jak biszkopt wiec nie trzeba go nasączać niczym... ja już nie pamiętam co pisałam o kremie ale nie jest zły... nic sztucznego w nim nie ma.. ja robiłam tylko bita śmietanę i mascarpone nawet fixów nie dodawałam... ogólnie tort dość tłusty... można więcej olejków dodać... ale nie jest zły... a wizualnie powala...



ja też chce rurki kupić i też się nad kolorem zastanawiam... ale kurde ja chyba za wielką dupe mam do takich gaci...



chciałam ci napisać że masz na zakupy jechać bo mi po nich od razu lepiej kali się odmieniło i jak było 'tata tata' teraz jest mama.. nie dość że od rana na mnie wisi to jeszcze jak marcin z pracy wróci nie idzie jej odczepić;/
a dziś już siedziałam taka zrezygnowana.. a ona przyszła do mnie przytuliła się i powiedziała 'nie badz smutna'... i jak tu się na nią denerwować?



u mnie dziś jeszcze to działało... przynajmniej miałam chwile spokoju w tym jęczeniu... mam nadzieję że jutro nie będzie padać bo na dworze jakaś znośniejsza jest...



w każdym markecie na dziale z nasionkami... w tesco carefourze i tych budowlano-ogrodniczych... ja w obi kupiłam sobie kiełkownice... http://allegro.pl/kielkownica-do-nas...179556853.html
dobra jest mieszanka łagodna... najbardziej nam smakuje.. a rzeżuchę sieję na wacie... chociaż w kiełkownicy też można.. ale lepsza na wacie




nie ma to jak zakupy a kiełki na kanapki do sałatek do zupy... jak pisałam drcron ja lubię mieszankę łagodna... i rzeżuchę... miałam soczewicę ale mi nie podchodziła, brokuły też miałam i albo mylę albo one takie bardzo drobniutkie są i dobre...
dziękuję
zamówiłam już kiełkownicę i nasionka

a rzeżuchę jak wcześnie mam posiać, żeby na święta mi wyrosła? czy już raczej za późno?

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
niestety ale mamy wirusa w nocy jeszcze kupa była i rano znów wymiotował juz samą żółcią bo nie ma czym.
Zrobiłam mu orsalit nic więcej na razie nie zrobię ,jedziemy do lekarza.

na pęcherz polecam furagin ,to na receptę ale zazwyczaj nie robią problemów w aptece
zdrówka

Monka chyba Ty pisałaś, że szukasz czegoś z cukini ja się natknęłam na tej stronie, co Libra podawała na takie coś
http://www.kwestiasmaku.com/dania_dl...i/przepis.html
fajnie to wygląda, ciekawe jak smakuje
ja uwielbiam cukinie pod każdą postacią

a ja dzisiaj jestem zła, smutna i w ogóle do d... sie czuję zaspałam do pracy jak zawiozłam Juleczkę do przedszkola, to spadłam ze schodów, bo do auta się spieszyłam, czuje jak udo mi pulsuje i pewnie zrobi sie mega siniak, szczęka mnie boli < oby siniaka nie było > ja to jestem łamaga

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

a czy któraś z was robiła winogrona w serze pleśniowym i pistacjach?
http://www.kwestiasmaku.com/dania_dl...arty.html#toc2
dobre to?
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:01   #283
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
normlana śmietana, ja chyba dałam 18%


jak ty masz wielką dupe to nie wiem jaką ja mam
u mnie nie były suche te biszkopty bo naszły tą śmietaną i były takie fajne mokre i mięciutkie



ja od jakiegoś czasu mam spokój, lekarz kazał mi codziennie kilka minut posiedzieć w bardzo ciepłej wodzie, jedz dużo żurawiny, pij wode z cytryną, najlepszy jest furagin ale u mnie w mieście nie mogłam go kupić bez recepty.


a którą sałatke z zupek chińskich robisz? ja mam chyba 3 albo 4 różne przepisy. najbardziej mi smakuje z kurczakiem pekinską i kukurydzą


Libra dużo zdrówka dla Mika

Drcron my też mamy tuje , nic nie trzeba z nimi robić, są tak wielkie
Jak troche ograne mieszkanie to pojde sprobowac u mnie w patece czy mi wydaja, jak nie to zalatwie recepte na popoludnie.
Sałatke robie właśnie z tych składników co mówisz ale jeszcze por do tego, obowiązkowo!
kurczaka smażysz czy gotujesz?

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość


a ja dzisiaj jestem zła, smutna i w ogóle do d... sie czuję zaspałam do pracy jak zawiozłam Juleczkę do przedszkola, to spadłam ze schodów, bo do auta się spieszyłam, czuje jak udo mi pulsuje i pewnie zrobi sie mega siniak, szczęka mnie boli < oby siniaka nie było > ja to jestem łamaga

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

a czy któraś z was robiła winogrona w serze pleśniowym i pistacjach?
http://www.kwestiasmaku.com/dania_dl...arty.html#toc2
dobre to?
nie smuć się! jutro będzie lepiej (oby), ja też zawsze zbieram większość nieszczęść, hehe masuj masuj udo, obłóż czymś zimnym, (choć już pewnie za poźno) zejdzie prędko.
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:13   #284
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Paulina, Tobie to wiecznie coś się przytrafi jak ze schodów nie spadniesz to w futrynę wejdziesz, a to kasy za dużo komuś przelejesz.... siniak pewnie będzie
a ja sie chwalę, że wczoraj zaczęłam 14 tydzień, a co za tym idzie II trymestr
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:42   #285
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

a ja dzisiaj bedę robiła to
http://mojewypieki.blox.pl/2011/11/C...atyczkach.html
moja Jula lubi tego typu słodkości zawsze zajada się u cioci

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

BAobaku jeszcze chwila moment , a maluszek będzie z wami
kasę odzyskałam ten Pan okazał się bardzo uczciwy i miły
a czy juz wiecie, co będzie, bo nie wiem czy pisałaś, a ja to przeoczyłam, czy jeszcze żyjecie w nieświadomości?

moje dziecko wczoraj wybrało imie dla potencjalnego brata lub siostry oglądałyśmy razem Zawadzką < jak chłopiec panikował i płakał, to Jula mówiła "cicho mały nie krzycz, tak nie ładnie histelować " > a jak zobaczyła tego maluszka, to na pytanie Tżta czy chciałaby takiego dzidziusia w domku odpowiedziała " ciałabym Witolka" nie mam pojecia skąd ubzdurała sobie Witolka nikt z naszych znajomych nie nosi tego imienia, w przedszkolu tez nie ma takiego dziecka. Tż się śmiał, że teraz nad Wiktorem musimy pracować
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:44   #286
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość

Monka chyba Ty pisałaś, że szukasz czegoś z cukini ja się natknęłam na tej stronie, co Libra podawała na takie coś
http://www.kwestiasmaku.com/dania_dl...i/przepis.html
fajnie to wygląda, ciekawe jak smakuje
ja uwielbiam cukinie pod każdą postacią

a ja dzisiaj jestem zła, smutna i w ogóle do d... sie czuję zaspałam do pracy jak zawiozłam Juleczkę do przedszkola, to spadłam ze schodów, bo do auta się spieszyłam, czuje jak udo mi pulsuje i pewnie zrobi sie mega siniak, szczęka mnie boli < oby siniaka nie było > ja to jestem łamaga

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

a czy któraś z was robiła winogrona w serze pleśniowym i pistacjach?
http://www.kwestiasmaku.com/dania_dl...arty.html#toc2
dobre to?
ludzie jaka ty lamaga sorry ale serio co chwile cos sobie robisz , ubezpieczona jestes? . Jak nie przesntanie bolec to moze podjedz do lekarza czy gdzies , kij wie co tam masz z tym biodrem oby tylko obite.
Dzieki za przepis, stronke tez nam, ale jakos o niej zapomnialam, i co bedziesz robic to z cukini? sama ciekawa jestem , nie wiem z jakim serem bo kazdy lubie , moze w tyg zrobie. To z winogrona tez jestem ciekawa, ale zrobie jak ktos zrobi i powie czy warto bo jakos nie ejstem pewna. Duzo tez od winogron.

Moj tz ugotowal teraz zupe z soczewicy i zaraz bedzie gotowal bob ale caly, wczoraj robil fasole zielona z miesem i zmiemniakami- mam pelne plastikowe pudelko w lodowce, ja wczoaj robilam lepkom zurek i dzis tez mial byc dla lepkow. Kuwa kto to zje, pojechalo go totalnie
Dobrze ze zupe z soczewicy przynajmniej pozamrazam na porcje i dla lepkow mam szybko obiad . Nie wiem jak z reszta czy moge zamrozic, bo bym sobie zzamrozila i dla siebie bym miala obiady.

Bao gratulacje , cudze ciaze zawsze szybko leca hehe .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-30 o 10:46
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:49   #287
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Jak troche ograne mieszkanie to pojde sprobowac u mnie w patece czy mi wydaja, jak nie to zalatwie recepte na popoludnie.
Sałatke robie właśnie z tych składników co mówisz ale jeszcze por do tego, obowiązkowo!
kurczaka smażysz czy gotujesz?
ja daje cebule czerwoną do tej sałatki, a kurczaka smażę


drcron biedaku tobie zawsze coś się musi przytrafić
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:48   #288
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
to ja czekam na was 15

a ja dzisiaj jestem zła, smutna i w ogóle do d... sie czuję zaspałam do pracy jak zawiozłam Juleczkę do przedszkola, to spadłam ze schodów, bo do auta się spieszyłam, czuje jak udo mi pulsuje i pewnie zrobi sie mega siniak, szczęka mnie boli < oby siniaka nie było > ja to jestem łamaga
ok juz zapisałam sobie w kalendarzu poźniej się umówimy co do godziny ok ??


ej kobieto , to ty może zacznij na siebie uważać, kiedyś może się to żle skończyć

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
a ja sie chwalę, że wczoraj zaczęłam 14 tydzień, a co za tym idzie II trymestr
super monia jeszcze troszkę i dzidziuś będzie z Wami

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

dziś jedziemy dogadać się z jednym mieszkaniem mam nadzieje że wszystko wypali, musimy jeszcze troszkę utargować i prawdopodobnie będziemy je kupować 64 m 3 piękne pokoje (do remontu) cena 145 tyś chcemy jeszcze piątkę zbić o kciuki
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:49   #289
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
niestety ale mamy wirusa w nocy jeszcze kupa była i rano znów wymiotował juz samą żółcią bo nie ma czym.
Zrobiłam mu orsalit nic więcej na razie nie zrobię ,jedziemy do lekarza.

na pęcherz polecam furagin ,to na receptę ale zazwyczaj nie robią problemów w aptece
Bidulek Miko

Furagina albo coś podobnego jest teraz bez recepty - tak mi babka w aptece powiedziała bo kupowałam niedawno...

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
jezusicku , no to macie wesoło
No mamy... Młody darł się w nocy a rano obudziło nas darcie się 3.5latka na piętrze On chyba ciągnie jeszcze bunt dwulatka do tej pory
Przed chwilą Michał zrobił znów akcję ryk w łóżeczku bo miał iść spać - już chyba śpi bo cicho jest...
Poprzestawiało mu się totalnie.

A ja spałam dzis do 11 (tz wziął Michała) no i chyba gorzej się czuję niż jakbym spała do 7

Bao gratuluję II trymestru
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 12:14   #290
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Ja się wcześniej napisałam, młody wpadł zrobił dwa ruchy myszką i poszło...

Machaj a Tobie te kiełki w kiełkownicy nie śmierdną? Bo u szwagierki śmierdziały. Ja jakoś wole przepłukać porządnie w słoiku, no i u mnie niestety kiełkownicy już bym nie miała gdzie postawić, a słoik zawsze gdzieś wcisnę, a jak już są odpowiednie to w tym słoju do lodówki zeby liści nie puszczały. Ja najbardziej lubię rzodkiewke, daję taki fajny smaczek, jak w zimowy bezsmakowy pomidor na kanapce
Paulina kiełki są bardzo zdrowe dla dzieci, można do zup dodawać.

Libra zdecyduj za mnie jakie spody do torta mam robić, czy biszkoptowe czy maślanedzisiaj musze piec a jutro tylko kremem nasmaruję i gotowe.

Sara jeszcze raz usłyszę o Twojej grubej dupie chudzina z Ciebie taka, dokarmić by trzeba, tyłek w sam raz. Ostatnio oglądałam program że kobiety chcą mieć małe tylko dla koleżanek, a faceci mają w większości zdanie im więcej dupy tym lepiej
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:24   #291
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

coś fajnego do pocztania dla znerwicowanych
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...wkurzaja_.html
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:25   #292
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja się wcześniej napisałam, młody wpadł zrobił dwa ruchy myszką i poszło...

Machaj a Tobie te kiełki w kiełkownicy nie śmierdną? Bo u szwagierki śmierdziały. Ja jakoś wole przepłukać porządnie w słoiku, no i u mnie niestety kiełkownicy już bym nie miała gdzie postawić, a słoik zawsze gdzieś wcisnę, a jak już są odpowiednie to w tym słoju do lodówki zeby liści nie puszczały. Ja najbardziej lubię rzodkiewke, daję taki fajny smaczek, jak w zimowy bezsmakowy pomidor na kanapce
Paulina kiełki są bardzo zdrowe dla dzieci, można do zup dodawać.

Libra zdecyduj za mnie jakie spody do torta mam robić, czy biszkoptowe czy maślanedzisiaj musze piec a jutro tylko kremem nasmaruję i gotowe.

Sara jeszcze raz usłyszę o Twojej grubej dupie chudzina z Ciebie taka, dokarmić by trzeba, tyłek w sam raz. Ostatnio oglądałam program że kobiety chcą mieć małe tylko dla koleżanek, a faceci mają w większości zdanie im więcej dupy tym lepiej
dobra już nic więcej nie napisze o moim tyłku

napisz jeszcze raz jak te kiełki w słoiku trzeba zrobić? ja kiedyś dawno jadłam ale nie wiem jakie to były. Mówisz że rzodkiewki najlepsze?
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:36   #293
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj bedę robiła to
http://mojewypieki.blox.pl/2011/11/C...atyczkach.html
moja Jula lubi tego typu słodkości zawsze zajada się u cioci

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

BAobaku jeszcze chwila moment , a maluszek będzie z wami
kasę odzyskałam ten Pan okazał się bardzo uczciwy i miły
a czy juz wiecie, co będzie, bo nie wiem czy pisałaś, a ja to przeoczyłam, czy jeszcze żyjecie w nieświadomości?

moje dziecko wczoraj wybrało imie dla potencjalnego brata lub siostry oglądałyśmy razem Zawadzką < jak chłopiec panikował i płakał, to Jula mówiła "cicho mały nie krzycz, tak nie ładnie histelować " > a jak zobaczyła tego maluszka, to na pytanie Tżta czy chciałaby takiego dzidziusia w domku odpowiedziała " ciałabym Witolka" nie mam pojecia skąd ubzdurała sobie Witolka nikt z naszych znajomych nie nosi tego imienia, w przedszkolu tez nie ma takiego dziecka. Tż się śmiał, że teraz nad Wiktorem musimy pracować
nie, jeszcze nie wiemy, moze 19ego się dowiem bo będzie prawie 17 tydzień ale już mi chyba wszystko jedno, tzn. nadal mam ciśnienie na dziewczynkę, ale z ekonomicznego punktu widzenia chłopiec byłby ok niech tylko zdrowe będzie i donoszone
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:37   #294
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

dzien dobry
witam i ja spózniona w nowym wątku, ale z czytaniem na bierząco, chciaz tyle bo gorzej jak zwykle z pisaniem

przede wszystkim
STO LAT I SPŁENIENIA MARZEŃ DLA WSZYSTKICH NASZYCH SŁODZIAKÓW 2LATKÓW

maly spi to sie zawziełam i cos w koncu napisze
dzieciaczki wszystkie przesłodkie
przepisy mmm ślinka cieknie, wiem juz napewno ze bede robiła dla mojego małego tego teczowego torta, mam nadzieje ze mi wyjdzie, tylko musze na allegro barwniki zamówic i upatrzyłam tez fajne zwierzaki lukrowe co by tort był śliczny dziecinny z wierzchu tez
o takie http://allegro.pl/zwierzatka-cukrowe...236490414.html

pop gratuluje pierwszego kg i nadal 3mam kciuki za kruszynke
plmadzia dzieki za info o rowerkach, wczoraj wyciagnełam tz do tego aldi i udało nam sie kupic rowerek czarno czerwony, był ostatni, tz skrecił juz ale małemu jeszcze brakuje z 2 cm zeby pewnie całą stopą dosięgał podłoza ale na za miesiac na urodzinki moze bedzie
tak wogóle to jest rowerek hudora, popd spodem na ramie ma naklejke hudora germany
kosztował w aldi całe 99zł takze taniej niz na allegro

mam pytanie co do drozdzy, kup[iłam humavit i łykam 2x2 tabl od jakiegos tygodnia i jak narazie moja cera sie pogorszyła jeszcze wiecej mam tego dziadostwa niz miałam czy to mozliwe ze od drozdzy? oczyszcza sie czy co? czy po prostu mi nie słuzą

dla wszystkich chorowitków duuuo zdrówka
bao gratuluje 2trymestru i tego ze juz na l4

i juz nie pamietam co jeszcze miałam pisac
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764

gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:38   #295
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość


super monia jeszcze troszkę i dzidziuś będzie z Wami

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

dziś jedziemy dogadać się z jednym mieszkaniem mam nadzieje że wszystko wypali, musimy jeszcze troszkę utargować i prawdopodobnie będziemy je kupować 64 m 3 piękne pokoje (do remontu) cena 145 tyś chcemy jeszcze piątkę zbić o kciuki
oby oby
wow, cena atrakcyjna u mnie w tej cenie są mieszkania na 4 piętrze zazwyczaj w stanie ruinalnym jejuuuu kupuj, kupuj, będziemy obie remontować, urządzać w tym samym czasie trzymam kciuki

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Bidulek Miko

Furagina albo coś podobnego jest teraz bez recepty - tak mi babka w aptece powiedziała bo kupowałam niedawno...


No mamy... Młody darł się w nocy a rano obudziło nas darcie się 3.5latka na piętrze On chyba ciągnie jeszcze bunt dwulatka do tej pory
Przed chwilą Michał zrobił znów akcję ryk w łóżeczku bo miał iść spać - już chyba śpi bo cicho jest...
Poprzestawiało mu się totalnie.

A ja spałam dzis do 11 (tz wziął Michała) no i chyba gorzej się czuję niż jakbym spała do 7

Bao gratuluję II trymestru
biedny mały
ja nie wiem co to bunt 2 latka moje dziecko jest grzeczne, sypia w miarę dobrze, choć co noc ląduje w naszym łóżku ja tam uwielbiam te ciepłe stópki na moich plecach ale tż co chwilę po gębie dostaje
Dzisiaj moje dziecko zjadło zupę pomidorową z ryżem, warzywami i mięsem (jak zwykla taką co łycha staje), zjadł porcję taką jaką zjada mój tż i jeszcze by jadł nie wiem gdzie mu sie to mieści, żebra przez bluzkę można policzyć, a on tyle zjada
Wczoraj zrobił kupala przed kąpielą, więc już rozebrany bez pieluchy stał na stołku i myłam mu zęby, pod zlewem szafka otwarta, bo kosmetyki wyciągał wcześniej, ja mu zęby szoruję, a ten mi najszczał prosto do tej szafki trafił akurat w koszyk z moimi kosmetykami do malowania cienie musiałam wywalić bo zalał
aha,
czy jest jeszcze ktoś kto nie była na bilansie 2 latka, a maluch już skończył?????? my przez chorobę jeszcze nie byliśmy, miałąm iść dzisiaj ale wieje, pada i sypie śnieg co chwilę i 3 stopnie tylko za tydzień pewnie moja lekarka ma wolne, więc pójdziemy po świętach, mam nadzieję, że nie będą się rzucać
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:07   #296
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Paulina, Tobie to wiecznie coś się przytrafi jak ze schodów nie spadniesz to w futrynę wejdziesz, a to kasy za dużo komuś przelejesz.... siniak pewnie będzie
a ja sie chwalę, że wczoraj zaczęłam 14 tydzień, a co za tym idzie II trymestr
gratulacje!!

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
nie, jeszcze nie wiemy, moze 19ego się dowiem bo będzie prawie 17 tydzień ale już mi chyba wszystko jedno, tzn. nadal mam ciśnienie na dziewczynkę, ale z ekonomicznego punktu widzenia chłopiec byłby ok niech tylko zdrowe będzie i donoszone


Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
oby oby
wow, cena atrakcyjna u mnie w tej cenie są mieszkania na 4 piętrze zazwyczaj w stanie ruinalnym jejuuuu kupuj, kupuj, będziemy obie remontować, urządzać w tym samym czasie trzymam kciuki

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------


biedny mały
ja nie wiem co to bunt 2 latka moje dziecko jest grzeczne, sypia w miarę dobrze, choć co noc ląduje w naszym łóżku ja tam uwielbiam te ciepłe stópki na moich plecach ale tż co chwilę po gębie dostaje
Dzisiaj moje dziecko zjadło zupę pomidorową z ryżem, warzywami i mięsem (jak zwykla taką co łycha staje), zjadł porcję taką jaką zjada mój tż i jeszcze by jadł nie wiem gdzie mu sie to mieści, żebra przez bluzkę można policzyć, a on tyle zjada
Wczoraj zrobił kupala przed kąpielą, więc już rozebrany bez pieluchy stał na stołku i myłam mu zęby, pod zlewem szafka otwarta, bo kosmetyki wyciągał wcześniej, ja mu zęby szoruję, a ten mi najszczał prosto do tej szafki trafił akurat w koszyk z moimi kosmetykami do malowania cienie musiałam wywalić bo zalał
aha,
czy jest jeszcze ktoś kto nie była na bilansie 2 latka, a maluch już skończył?????? my przez chorobę jeszcze nie byliśmy, miałąm iść dzisiaj ale wieje, pada i sypie śnieg co chwilę i 3 stopnie tylko za tydzień pewnie moja lekarka ma wolne, więc pójdziemy po świętach, mam nadzieję, że nie będą się rzucać
my nie byłyśmy, ale ja całkiem zapomniałam poza tych chyba jakieś szczepienie musimy teraz zrobić muszę zadzwonić do przychodni i się umówić
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:09   #297
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ale mi mały przed chwilą numer zrobił ,takiego pawia puścił że całą górę myłam i całą pościel na moim łóżku zmieniałam tylko go podniosłam z łóżeczka bo zaczął jakoś dziwnie ślinę przełykać a on fontanna dosłownie
nic poza tym mu nie dolega i podejrzewam że to mogło być po tantum werde bo prysnęłam mu wieczorem bo coś chrypiał i już go wieczorem coś zebrało po tym ale nie haftnął.
Czuje że mam nockę z głowy bo on ani myśli spać.
Mam nadzieję że to nie jakaś wirusówka.
Jeszcze jakby tego było mało inhalator mi nawala
bidulek , a probiotyk dajesz mu?
co lekarz powiedział?

drcron, ty musisz być wysoko ubezpieczona-nic tylko "zarabiać" na tych twoich przygodach (ale składkę to wysoką byś miała)

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
a ja sie chwalę, że wczoraj zaczęłam 14 tydzień, a co za tym idzie II trymestr
brawo!!!

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość

dziś jedziemy dogadać się z jednym mieszkaniem mam nadzieje że wszystko wypali, musimy jeszcze troszkę utargować i prawdopodobnie będziemy je kupować 64 m 3 piękne pokoje (do remontu) cena 145 tyś chcemy jeszcze piątkę zbić o kciuki
aneczko, Trzymam mocno

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
mam pytanie co do drozdzy, kup[iłam humavit i łykam 2x2 tabl od jakiegos tygodnia i jak narazie moja cera sie pogorszyła jeszcze wiecej mam tego dziadostwa niz miałam czy to mozliwe ze od drozdzy? oczyszcza sie czy co? czy po prostu mi nie słuzą
ja tez łykam humavit (ten z wit.a c e ) i to że ci się cera pogorszyła to wbrew pozorom dobry objaw-dokładnie jak piszesz cera się "oczyszcza" i potem będzie już tylko lepiej, także koniecznie bierz dalej -dobrze ci zrobi i na cerę i na włosy. Bardzo dużo dziewczyn obserwuje pogorszenie cery i chwilowy wysyp, ja akurat nie, bo mam cerę sucha jak wiór.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
czy jest jeszcze ktoś kto nie była na bilansie 2 latka, a maluch już skończył?????? my przez chorobę jeszcze nie byliśmy, miałąm iść dzisiaj ale wieje, pada i sypie śnieg co chwilę i 3 stopnie tylko za tydzień pewnie moja lekarka ma wolne, więc pójdziemy po świętach, mam nadzieję, że nie będą się rzucać
my jeszcze nie byliśmy, bo choroby nam przeszkadzały i dwa razy przegapiłam kiedy jest nasza lekarka. Na pójście na bilans jest jakoś 4 miechy, także luzik
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:10   #298
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

zobaczcie jaki mały słodziak
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:20   #299
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj bedę robiła to
http://mojewypieki.blox.pl/2011/11/C...atyczkach.html
moja Jula lubi tego typu słodkości zawsze zajada się u cioci

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

BAobaku jeszcze chwila moment , a maluszek będzie z wami
kasę odzyskałam ten Pan okazał się bardzo uczciwy i miły
a czy juz wiecie, co będzie, bo nie wiem czy pisałaś, a ja to przeoczyłam, czy jeszcze żyjecie w nieświadomości?

moje dziecko wczoraj wybrało imie dla potencjalnego brata lub siostry oglądałyśmy razem Zawadzką < jak chłopiec panikował i płakał, to Jula mówiła "cicho mały nie krzycz, tak nie ładnie histelować " > a jak zobaczyła tego maluszka, to na pytanie Tżta czy chciałaby takiego dzidziusia w domku odpowiedziała " ciałabym Witolka" nie mam pojecia skąd ubzdurała sobie Witolka nikt z naszych znajomych nie nosi tego imienia, w przedszkolu tez nie ma takiego dziecka. Tż się śmiał, że teraz nad Wiktorem musimy pracować
no to na co czekać skoro maluda chce Wiktolka to mama z tata musza sluchac,
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
oby oby
wow, cena atrakcyjna u mnie w tej cenie są mieszkania na 4 piętrze zazwyczaj w stanie ruinalnym jejuuuu kupuj, kupuj, będziemy obie remontować, urządzać w tym samym czasie trzymam kciuki

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------


biedny mały
ja nie wiem co to bunt 2 latka moje dziecko jest grzeczne, sypia w miarę dobrze, choć co noc ląduje w naszym łóżku ja tam uwielbiam te ciepłe stópki na moich plecach ale tż co chwilę po gębie dostaje
Dzisiaj moje dziecko zjadło zupę pomidorową z ryżem, warzywami i mięsem (jak zwykla taką co łycha staje), zjadł porcję taką jaką zjada mój tż i jeszcze by jadł nie wiem gdzie mu sie to mieści, żebra przez bluzkę można policzyć, a on tyle zjada
Wczoraj zrobił kupala przed kąpielą, więc już rozebrany bez pieluchy stał na stołku i myłam mu zęby, pod zlewem szafka otwarta, bo kosmetyki wyciągał wcześniej, ja mu zęby szoruję, a ten mi najszczał prosto do tej szafki trafił akurat w koszyk z moimi kosmetykami do malowania cienie musiałam wywalić bo zalał
aha,
czy jest jeszcze ktoś kto nie była na bilansie 2 latka, a maluch już skończył?????? my przez chorobę jeszcze nie byliśmy, miałąm iść dzisiaj ale wieje, pada i sypie śnieg co chwilę i 3 stopnie tylko za tydzień pewnie moja lekarka ma wolne, więc pójdziemy po świętach, mam nadzieję, że nie będą się rzucać
Jakbym widziała moją maludę też zawsze ląduje u nas w łóżku i mąż też ciągle ma kopniaki, rano wstaje i mówi jej że dzis ostatni raz z nami spała ale codziennie to samo jest

Z tym siusianiem sie uśmiałam: hahaha:, też sobie moment wybrał... szkoda tych cieni

Moja maluda skonczyla dawno dwa latka ale ja jeszcze nie bylam, mała byla chora jakiś czas a w marcu jak dzwonilam to pielegniarka powiedziala ze jest tyle chorych dzieci (a między jednym a drugim dziela drzwi praktycznie)ze mam sie wstrzymac i nic sie nie stanie, więc we wtorek pojade, no i jeszcze moja lekarka byla na urlopie i tak sie poprzeciagalo.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
zobaczcie jaki mały słodziak
Świetne to jest, juz to widzialam wlasnie na fb, moja maluda tez ma filmik jak spiewa rewelacyjnie ale z przyczyn technicznych (udzielam się tam też ja) nie wrzucę
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:20   #300
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
dziękuję to trujące odpada, ten Grab rośnie za naszymi garażami < Tż tak mi powiedział jak dzwoniłam do niego rano z wieściami i nowinami > teraz tylko muszę podjechać do nowego leśniczego < dobrze, że mój teść juz nie jest leśniczym > i zapytać, czy mogę troszke go pookopywać, bo on w takim lasku rośnie za garażami i nikt nie wie do kogo ten lasek należy
ale czy ten Drab, nie bedzie kuł Juli jak się do niego zblizy i jak gęsto go sadzić ?
tuje posadzę z jednej strony, jak nie wyrosną, to nic się nie stanie, a z drugiej ten grab coby sąsiedzi nie przechodzili przez płot
grab nie kłuje jak sama w niego nie wlezie to się nie podrapie sadzić możesz co ok.20 cm będzie gęściejszy w jednym rzędzie albo w dwóch
najlepiej się zapytać w takim przypadku
Uważaj na siebie
Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj bedę robiła to
http://mojewypieki.blox.pl/2011/11/C...atyczkach.html
moja Jula lubi tego typu słodkości zawsze zajada się u cioci

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

BAobaku jeszcze chwila moment , a maluszek będzie z wami
kasę odzyskałam ten Pan okazał się bardzo uczciwy i miły
a czy juz wiecie, co będzie, bo nie wiem czy pisałaś, a ja to przeoczyłam, czy jeszcze żyjecie w nieświadomości?

moje dziecko wczoraj wybrało imie dla potencjalnego brata lub siostry oglądałyśmy razem Zawadzką < jak chłopiec panikował i płakał, to Jula mówiła "cicho mały nie krzycz, tak nie ładnie histelować " > a jak zobaczyła tego maluszka, to na pytanie Tżta czy chciałaby takiego dzidziusia w domku odpowiedziała " ciałabym Witolka" nie mam pojecia skąd ubzdurała sobie Witolka nikt z naszych znajomych nie nosi tego imienia, w przedszkolu tez nie ma takiego dziecka. Tż się śmiał, że teraz nad Wiktorem musimy pracować
Wiktor ,ładne imię
nie robiłam tych lizaków bo nigdy mi żadnego ciasta nie zostaje ,musiałbym chyba specjalnie upiec ciasto żeby zrobić
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Moj tz ugotowal teraz zupe z soczewicy i zaraz bedzie gotowal bob ale caly, wczoraj robil fasole zielona z miesem i zmiemniakami- mam pelne plastikowe pudelko w lodowce, ja wczoaj robilam lepkom zurek i dzis tez mial byc dla lepkow. Kuwa kto to zje, pojechalo go totalnie
Dobrze ze zupe z soczewicy przynajmniej pozamrazam na porcje i dla lepkow mam szybko obiad . Nie wiem jak z reszta czy moge zamrozic, bo bym sobie zzamrozila i dla siebie bym miala obiady.

Bao gratulacje , cudze ciaze zawsze szybko leca hehe .
co za wybór co do mrożenia to nie wiem nigdy nie mroziłam takich rzeczy spróbuj i zobaczysz ,widzę że masz kucharza w domu
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Bidulek Miko

Furagina albo coś podobnego jest teraz bez recepty - tak mi babka w aptece powiedziała bo kupowałam niedawno...
to chyba od teraz jest bez recepty bo zawsze był na receptę ,ale w niektórych aptekach sprzedawali bez recepty
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja się wcześniej napisałam, młody wpadł zrobił dwa ruchy myszką i poszło...

Machaj a Tobie te kiełki w kiełkownicy nie śmierdną? Bo u szwagierki śmierdziały. Ja jakoś wole przepłukać porządnie w słoiku, no i u mnie niestety kiełkownicy już bym nie miała gdzie postawić, a słoik zawsze gdzieś wcisnę, a jak już są odpowiednie to w tym słoju do lodówki zeby liści nie puszczały. Ja najbardziej lubię rzodkiewke, daję taki fajny smaczek, jak w zimowy bezsmakowy pomidor na kanapce
Paulina kiełki są bardzo zdrowe dla dzieci, można do zup dodawać.

Libra zdecyduj za mnie jakie spody do torta mam robić, czy biszkoptowe czy maślanedzisiaj musze piec a jutro tylko kremem nasmaruję i gotowe.

Sara jeszcze raz usłyszę o Twojej grubej dupie chudzina z Ciebie taka, dokarmić by trzeba, tyłek w sam raz. Ostatnio oglądałam program że kobiety chcą mieć małe tylko dla koleżanek, a faceci mają w większości zdanie im więcej dupy tym lepiej
zrób maślane
Ja chyba też się zajmę uprawą kiełków chociaż trochę mnie to brzydzi ale to bomba witaminowa
Taaa odezwały się grubodupiate
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.