U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012 ! - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 13:16   #4171
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość

Ja dzis pieke pasztet na swieta, jutro bedzie proba sernikowa Do tej pory sernik robilam dwa razy w zyciu, statystyki udawalnosci mam fifty-fifty
no to trzymam kciuki za Twój sernik i pasztet.. mniammm... podziel się tym pasztecikiem i sernikiem w sumie też
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:19   #4172
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Tikki85, trzymam dzis za ciebie kciuki. Dzis masz termin, nalezy ci sie bobas
Tak w bonusie powinnam mieć bobasa. Ale mój bobas nie chce zobaczyć rodziców, ani babci ani Peluski . Woli słuchać.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Gucia, jasne że to chwyt marketingowy, bo takie coś można zastąpić kocykiem Ale ładne to jest.
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:20   #4173
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
ale laseczka jesteś!

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------


Mi też się podobają bardziej te drugie naklejki, jestem podobnego zdania co Tikki

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------


ojoj, to dziwne, nie mam pojęcia o co chodzi..
szukałaś w necie?

właśnie wklpałam w google, ale nic nie znalazłam

ten nerw się skrócił czy niby zawsze był krótki?
No ja tez nie moge zbyt duzo znalezc w necie na ten temat wlasnie, jutro widze sie z lekarzem na ktg wiec go wypytam, najwyzej moze zdaze w przyszlym tygodniu wybrac sie do innego okulisty, nie mam pojecia co robic!
A ona ma na mysli ze on sie skrocil najprawdopodobniej z jakiegos powodu, mowila o nadcisnieniu, ale ja nie mam wlasciwie bo to ca na wizycie mi podksoczy to jednorazowe a w domu zawsze ok, albo zatruciu jakims
Bo twierdzi ze gdybym go takiego miala z jakiegos powodu, np ze taki moj urok to powinnam o tym wiedziec od jakiegos okulisty!
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:24   #4174
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
No ja tez nie moge zbyt duzo znalezc w necie na ten temat wlasnie, jutro widze sie z lekarzem na ktg wiec go wypytam, najwyzej moze zdaze w przyszlym tygodniu wybrac sie do innego okulisty, nie mam pojecia co robic!
A ona ma na mysli ze on sie skrocil najprawdopodobniej z jakiegos powodu, mowila o nadcisnieniu, ale ja nie mam wlasciwie bo to ca na wizycie mi podksoczy to jednorazowe a w domu zawsze ok, albo zatruciu jakims
Bo twierdzi ze gdybym go takiego miala z jakiegos powodu, np ze taki moj urok to powinnam o tym wiedziec od jakiegos okulisty!
desiu, ciśnienie w oku chyba jest niezależne od ciśnienia krwi, więc może miała na myśli nadciśnieniu w oku właśnie.
wypytaj jutro lekarza!
a potem zdecyduj czy isc do innego okulisty! nie martw się

no i trzymam kciuki za ktg, ciekawe czy coś wyjdzie?
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:26   #4175
c042958294e99042f58d4b6e63f583de5e67f661_63eacf5328b46
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 103
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Dziękuję Wszystkim .
mag_99 MoniqW we wtorek przyjęli mnie na Kamieńskiego.
Miałam założony cewnik z balonikiem by troszkę przyśpieszyć i dobrze bo wody przy porodzie zaczynały się juz zmieniać.
c042958294e99042f58d4b6e63f583de5e67f661_63eacf5328b46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:27   #4176
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
To samo miałam wczoraj od 18 do północy :/


Ja jestem pewna, że Ewelinka się najada, bo w nocy nie było problemu. Dzwoniłam do lekarza (nocna opieka medyczna) i powiedzieli mi, że "może się tak zdarzyć". Bardzo pomocne to było... bardzo.
Ja czekam aż skończy miesiąc... w tu dopiero dwa tygodnie mamy...
i chyba jednak będę stopniowo odstawiała pierś skoro mam być więźniem
a co bedzie jak skonczy miesiac?
Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sie nie odzywalam bo nadal jestem w szoku!
Wyobrazcie sobie ze jak wczoraj wrocilismy od okulisty (samochodem TZ-a) to zorientowalam sie ze na parkingu gdzie zostawilam moj samochod - samochodu brak
W pierwszej chwili myslalam ze moze gdzie indziej zaparkowalam albo pozyczylam komus samochod i zpaomnialam (wiadomo ze zakrecony czlowiek troche w ciazy), ale nie!
UKRADLI MI SAMOCHOD!
W bialy dzien spod domu w ciagu 3 godzin jak nas nie bylo!
Ja nadal nie moge w to uwierzyc!
Tz zaraz pojechal na policje bo przeciez ja wieczorem jeszcze z Adasiem nie pojade, no i tak typowo- na posterunku nikogo nie bylo
Ale zadzwonil pod 112 i super bo gadaja tam po angielsku ,no i wyobrazcie sobie ze policje przyslali do nas do domu
No,przyjeli zgloszenie kradziezy i teraz czekamy co dalej
Normalnie nieszczescia naprawde chodza parami - najpierw Adasia brodka szyta ,a nastepny dzien ukradna samochod!
Myslalam ze moze z tego wszystkiego cos sie w nocy rozkreci, ale jednak nie!


JOLKA - nareszcie! GRATULACJE DLA CIEBIE I MICHASIA
matko z synem
Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
Jolka gratuluje

Desia... masakra


A ja w miesiac po porodzie pochwale sie swoim brzuchem... a co
jaka Ty lacha jestes zazdraszczam!!!!!!!
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:29   #4177
iw32
Rozeznanie
 
Avatar iw32
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 666
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
No ja tez nie moge zbyt duzo znalezc w necie na ten temat wlasnie, jutro widze sie z lekarzem na ktg wiec go wypytam, najwyzej moze zdaze w przyszlym tygodniu wybrac sie do innego okulisty, nie mam pojecia co robic!
A ona ma na mysli ze on sie skrocil najprawdopodobniej z jakiegos powodu, mowila o nadcisnieniu, ale ja nie mam wlasciwie bo to ca na wizycie mi podksoczy to jednorazowe a w domu zawsze ok, albo zatruciu jakims
Bo twierdzi ze gdybym go takiego miala z jakiegos powodu, np ze taki moj urok to powinnam o tym wiedziec od jakiegos okulisty!
Desia współczuję akcji z samochodem

W sprawie nerwu może napisz do aalegny. Ona pracuje u okulisty, może coś wie na ten temat.
iw32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 13:33   #4178
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Tikki85, trzymam dzis za ciebie kciuki. Dzis masz termin, nalezy ci sie bobas


Co za niefart! Dobrze ze mieliscie ubezpieczenie! Mimo wszystko timing fatalny, ja dzis planuje wstawic do auta fotelik i torby, az strach pomyslec ze mogliby auto z calym porodowym wyposazeniem gwizdnac


Gucia, ale z ciebie lachonek

Mala, KArolca, Tynka i wszystkie dziewczyny ktore teraz przezywaja ciezkie chwile z maluszkami - mam nadzieje ze problemy szybko odejda w niepamiec i z kazdym dniem bedzie tylko lepiej

Ja dzis pieke pasztet na swieta, jutro bedzie proba sernikowa Do tej pory sernik robilam dwa razy w zyciu, statystyki udawalnosci mam fifty-fifty
Na chwile obecna radze nie wkladac wyposazenie dzidziusiowego do samochodu!
No ale wiadomo to jest ewidentny pech!
Jakie sa szanse na kradziez samochodu? Ja nawet nie znam nikogo komu ukradziono!
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:33   #4179
iw32
Rozeznanie
 
Avatar iw32
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 666
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Tikki85, trzymam dzis za ciebie kciuki. Dzis masz termin, nalezy ci sie bobas


Co za niefart! Dobrze ze mieliscie ubezpieczenie! Mimo wszystko timing fatalny, ja dzis planuje wstawic do auta fotelik i torby, az strach pomyslec ze mogliby auto z calym porodowym wyposazeniem gwizdnac


Gucia, ale z ciebie lachonek

Mala, KArolca, Tynka i wszystkie dziewczyny ktore teraz przezywaja ciezkie chwile z maluszkami - mam nadzieje ze problemy szybko odejda w niepamiec i z kazdym dniem bedzie tylko lepiej

Ja dzis pieke pasztet na swieta, jutro bedzie proba sernikowa Do tej pory sernik robilam dwa razy w zyciu, statystyki udawalnosci mam fifty-fifty
Mniam, ale mi smaka narobiłaś tymi pysznościami Ja niestety nie mogę się skupić na przygotowaniu do świąt, chcę, żeby minęły jak najszybciej i chcę już urodzić.

A z tymi torbami w aucie to my tez już je wozimy od miesiąca. Nie wiem co bym zrobiła jak by ktoś mi to wszystko ukradł
iw32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:34   #4180
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

moje dziecko wlasnie spiocha na brzuchu i wali takie bakale ze az w oczy szczypie

Wasze dzidzi tez maja wysypke? jula ma na buzce, klatce piersiowej i pleckach nie wiem czy potowki (staram sie ja ubierac lekko, w domu najczesciej jest w body z dl.rekawem+spodenki, przykryta cienkim kocykiem) czy przypadkiem nie mamy doczynienia z alergia
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:37   #4181
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez iw32 Pokaż wiadomość
Desia współczuję akcji z samochodem

W sprawie nerwu może napisz do aalegny. Ona pracuje u okulisty, może coś wie na ten temat.
Wlasnie nie pamietalam dokladnie czy to Ona
Dzieki!

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
moje dziecko wlasnie spiocha na brzuchu i wali takie bakale ze az w oczy szczypie

Wasze dzidzi tez maja wysypke? jula ma na buzce, klatce piersiowej i pleckach nie wiem czy potowki (staram sie ja ubierac lekko, w domu najczesciej jest w body z dl.rekawem+spodenki, przykryta cienkim kocykiem) czy przypadkiem nie mamy doczynienia z alergia
Ciezko to chyba samemu stwierdzic, najlepiej jakby polozna czy lekarka ja obejrzaly!
Adas mial wysypki, bardzo sucha skore , rozwolnienia i bole brzuszka i po tym stwierdzono u niego alergie na mleko krowie i dostawal specjalne mleko na recepte.
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 13:46   #4182
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Desiu, termin u pediatry-alergologa mamy we wtorek po swietach dopiero a ta wysypka z dnia na dzien jest chyba wieksza ... mala jest rozdrazniona, gorzej je, pobolewa ja brzuszek... no i ta skora.
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:53   #4183
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Desiu, termin u pediatry-alergologa mamy we wtorek po swietach dopiero a ta wysypka z dnia na dzien jest chyba wieksza ... mala jest rozdrazniona, gorzej je, pobolewa ja brzuszek... no i ta skora.
No to jesli jej sie pogarsza to moze sprobujcie gdzies zadzwonic do przychodni?
pewnie sa jakies dyzury nawet w swieta, bo to przeciez typowe ze jak sie potrzebuje lekarza to sa swieta, bo czemu nie?
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 14:39   #4184
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Może to skok rozwojowy? Wtedy dzieciaczki potrzebują ciut więcej mleka, chca być przy piersi,by podkręcić laktację

http://parenting.pl/noworodki-i-niem...rok-zycia.html
Ale czy to nie za wcześnie? My mamy dopiero 2 tygodnie... Chociaż większość objawów się zgadza z tym, co jest tam napisane.

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
a co bedzie jak skonczy miesiac?
Będzie niemowlakiem a nie noworodkiem Tak sobie ubzdurałam, że jak już skończymy miesiąc to będzie jakoś 'inaczej'


Byliśmy dziś na pierwszym spacerku. Trochę wiało, ale w słoneczku było bardzo przyjemnie, Ewelinka ślicznie spała, choć jak ją ubierałam darła się w niebogłosy, jakbym chciała jej coś zrobić.
No i po jedzeniu udało mi się wcisnąć dyda
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:04   #4185
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Ale czy to nie za wcześnie? My mamy dopiero 2 tygodnie... Chociaż większość objawów się zgadza z tym, co jest tam napisane.


Będzie niemowlakiem a nie noworodkiem Tak sobie ubzdurałam, że jak już skończymy miesiąc to będzie jakoś 'inaczej'


Byliśmy dziś na pierwszym spacerku. Trochę wiało, ale w słoneczku było bardzo przyjemnie, Ewelinka ślicznie spała, choć jak ją ubierałam darła się w niebogłosy, jakbym chciała jej coś zrobić.
No i po jedzeniu udało mi się wcisnąć dyda
nie bedzie inaczej przynajmniej u nas nie jest choc o ile dobrze pamietamto Julka jak miala ok 2 tyg tez byla mniej znosna, wiecej plakala, itp
ale skok rozwojowy to nie byl i u Was tez napewno nie jest
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:32   #4186
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

nooo i tak się stało, że w końcu poszłam spać z synkiem i spałam 2 godziny a łazienka stoi w takim stanie w jakim była...

zjedlismy zupkę jarzynową (pyszna mi wyszła) a na drugie mam ochotę na dziwny zestaw bo na brokuła ugotowanego z marchewką al'dente + domowe frytki + pierś z kurczaka (najlepsza byłaby z grilla ale mój synuś chętniej zje nuggetsy)

idę sobie zrobić drugą kawę (dzisiaj wyjątkowo) i zobacze czy coś wyjdzie z tego mojego sprzątania dzisiaj czy nie bardzo
bo drugie danie planuje tak gdzieś na 18-18:30
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:50   #4187
MoniqW
Raczkowanie
 
Avatar MoniqW
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 266
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Wyobrazcie sobie ze jak wczoraj wrocilismy od okulisty (samochodem TZ-a) to zorientowalam sie ze na parkingu gdzie zostawilam moj samochod - samochodu brak
W pierwszej chwili myslalam ze moze gdzie indziej zaparkowalam albo pozyczylam komus samochod i zpaomnialam (wiadomo ze zakrecony czlowiek troche w ciazy), ale nie!
UKRADLI MI SAMOCHOD!
Co za pech ! Moze uda sie go znalezc, dobrze ze mieliscie ubezpieczenie !!!

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic przeciwko Pod warunkiem że rodzimy w tym samym dniu lub Ty dzień po mnie tak jak na liście
Dziewczyny nie spierajcie się bo jak mowi przyslowie gdzie dwoch sie bije tam trzeci ...

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Moniq super sesja,a to zdjęcie avatarkowe wogóle wypas
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
rozwarcie i intensywność bólu się zwiększają. gin uważa, że przy odejściu wód nie zdążę dojechać
A oto i ta trzecia która korzysta ! No to trzymam

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
A ja w miesiac po porodzie pochwale sie swoim brzuchem... a co
[/FONT][/SIZE][/COLOR]
Nono pozazdrościć, ciekawa jestem jak to będzie schodzić u mnie

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Tikki no na allegro takie cos jest http://allegro.pl/bezpieczne-waleczk...226666707.html, ale ja narazie nie kupuję..spróbuje domowymi sposobami jak Aguśka...
Myślałam o tym, czy któraś z mam korzysta z pomocy tych wałeczków ?

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
W SMSie, który Wam zacytowałam pisała, że zastanawia się, czy może zapytać o CC, żeby się już nie męczyć jak skurcze nie postępują. Pewnie nie miała już sił
Żeby tak wszedzie reagowali na prośbę o cesarkę

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
ale.... właśnie zauważyłam, że pojawiła mi sie taka wydzielina mleczna, adaikaka Ty chyba taką miałas i Tikki?
kurcze ciekawe co to..
Lena ja taka wydzielinę mam od jakiegoś czasu ale tłumaczę ją sobie krążkiem, wogole od czasu jak go mam wymianiam wkładki w takim tępie, że czasami nie nadążam Ale to podobno normalne ...

[1=c042958294e99042f58d4b6 e63f583de5e67f661_63eacf5 328b46;33364874]Dziękuję Wszystkim .
mag_99 MoniqW we wtorek przyjęli mnie na Kamieńskiego.
Miałam założony cewnik z balonikiem by troszkę przyśpieszyć i dobrze bo wody przy porodzie zaczynały się juz zmieniać.[/QUOTE]
Dobrze, że udało Ci się dostać do szpitala w którym chciałaś rodzić !

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Będzie niemowlakiem a nie noworodkiem Tak sobie ubzdurałam, że jak już skończymy miesiąc to będzie jakoś 'inaczej'
Ja też teg się trzymam, byle by wytrzymać miesiąc - więc proszę nie wyprowadzać z błędu
__________________
14.04.2012 g.12.35 Wiktor
MoniqW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:31   #4188
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

jaka cisza.. rodzicie?

MoniqW super sesja! śliczności!
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:32   #4189
balbinka20
Rozeznanie
 
Avatar balbinka20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 892
GG do balbinka20
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Karolca całkiem możliwe że to jest skok u Was, bo przecież Ty tydzień przenosiłaś a tam pisze,że jak dziecko było przenoszone to w zależności od tego ile dłużej było w brzuchu tyle wcześniej dostanie go. Czyli u Ciebie by się zgadzało
Bo i nas chyba to dopadło mały daje czadu,non stop musze przy nim być bo tak się drze jakby go ze skóry darli I je i je i je a potem tak rzyga,ze aż mu nosem leci I w koło macieju tak ☠☠☠☠ica mnie bierze normalniee!! Tu bym chciała na święta coś podszykować, czy sprzątnać, a się beksy na chwilkę zostawić nie da No i oczywiscie smoczek jest beee więc już nie da się go niczym zapchać Za moment wyjdę chyba z siebie!! Jeszcze mój T "kochany" sobbie gości na sobote sprosił więc musze do piątku wieczorem wszystko ogarnąć. Ale oczywiście sama,bo on ma nadgodziny Sam się na nie zgłosił! I choć prosiłam,żeby chociaż na późniejszą godzinę poszedł,bo będzie mi pomoc potrzebna to on to olał dosłownie Zabić to mało!! Takiej nerwy dostałam jak mi to powiedział,że myslałam ze go rozszarpię
__________________
"Hell is empty and all the devils are here." William Shakespeare




Julian:22.03.2012
Leon:26.02.2015
Iiiii nadchodzi nowe ❤️
balbinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 16:47   #4190
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
jaka cisza.. rodzicie?

MoniqW super sesja! śliczności!
Niestety nie
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:47   #4191
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Desia wspolczuje, co za dranstwo z ta kradzieza, rece bym upierd.... przy samej du..e normalnie.

u nas tez chyba zaczyna sie ten skok rozwojowy tak mi sie wydaje, wczoraj skonyla Hania 3 tyg.
pojechalysmy dzis pierwszy raz same aby zwazyc malutka i w ciagu tygodnia przybrala 250g,najpierw waga nie chciala dzialac, a ja juz malutka rozebralam, wiec owinelam ja w kocyk i poszlam do recepcji, wrocilysmy do wagi, cos tam poklikalam i zaczela dzialac, a Hania profesjonalnie obsikala wage

weszlam dzis w jeansy w ktorych chodzilam w polowie ciazy, ale brzuchol jeszcze jest - jak wciagne to plasko dosc, ale na wciagnietym chodzic srednio wygodniejeszcze bym sie zapowietrzyla lece na maila zobaczyc zdjecia
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:48   #4192
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Jolkaaa gratulacje!!! w końcu się doczekala swojego skarba
karolca mój mąż wyczytał w jakiejś książce że w 2 i 6 tyg może się u dzieciaczków wilczy apetyt włączyć, mój też tak ma że non stop chce przy cycu a tu już 3 tydzień idzie pani dr powiedziała żeby tak często nie dawać bo utuczymy dziecko, a przytył już 700 g przez 2 tyg. Aaaa i mówiła że można go oszukać wodą z glukozą ale jakoś nie jestem przekonana....
desia ale numer, normalnie szok z tą kradzieżą kochana ja pracuje u okulisty ale powiem ci szczerze że nie słyszałam jeszcze o krótkim nerwie wzrokowym nie wiem może mój dr inaczej nazywa tą przypadłość na pewno jest cosik takiego jak zanik nerwów wzrokowych, zapalenie nerwu wzrokowego, ale skrócenia nie przypominam żeby dr mówił.

a mój Sebcio ma dziś jakiś kryzys wogóle nie chce spać, cały czas płacze, zaczęliśmy dziś podawać Delicol, zastanawiam się czy one na niego nie mają jakiegoś pobudzającego wpływu
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:57   #4193
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

alamig wygladasz slicznie!!

Karo - Emilka przeslodka jest!!

MoniqW swietna sesja - super wygladasz!!

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

qrcze Gucia - tez chce taki brzus juz miec

Dziewczyny karmiace piersia - mi juz brakuje pomyslow na obiady dla siebie - co Wy jadacie a nie szkodzi maluszkom? bo ja w kolko ziemniaki, kurczak gotowany z marchewka i papryka, lub spagetti, lub penne ze szpinakiem, lub ryz i kurczak i szpianak, lub kasza i kurczak i salata z oliwa, lub pomidorem obranym ze skorki.Konia Ty smazylas nalesniki ktoregos dnia - tez je jadlas?
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:02   #4194
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzieki za odpowiedzi!
kapusta juz w lodowce ( czy ja dac do zamrazalki??)... nie czuje zeby piers byla obrzeknieta bardziej niz zwykle...poprostu cala boli a najbardziej przy jakimkolwiek dotyku!
Nie czuje guzkow, jest twardsza jak sie zapelni i wtedy tez bardziej boli...
Delikatnie ja w nocy masowalam...ale ze lzami w oczach...w internecie sa sprzeczne info bo pisza zeby masowac i rozgrzewac...inni zeby chlodne oklady i nie masowac bo ropien mozna zrobic!

Pod pacha mnie nie boli! Tylko cala piers ale pacha nie
nie wiem co moge zrobic...no maly juz dwa razy ja wyssal...a ona boli tak samo! Ale najbardziej u dolu piersi!

Mała ten zastój może być gdzieś głęboko, jak te metody co dziewczyny podają zawiodą przez dzień czy dwa to koniecznie idź do gina albo do rodzinnego,żeby dał coś silniejszego , bo jak już pojdzie mega zapalenie to różnie to może być, mam nadzieję,że Ci przejdzie bez antybiotyków

Desia masakara jakaś

Jolka :roz a: gratuluję


ja tak na szybko jestesmy po wizycie u urologa, jest tak se , tzn. musimy jechać do Warszawy , nie jest niby źle , ale ma Mała wodonercze i trzeba obserwować
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:08   #4195
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Konia aby wszystko dobrze sie ulozylo, trzymam kciuki za Kajunie.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:10   #4196
iw32
Rozeznanie
 
Avatar iw32
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 666
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Mała ten zastój może być gdzieś głęboko, jak te metody co dziewczyny podają zawiodą przez dzień czy dwa to koniecznie idź do gina albo do rodzinnego,żeby dał coś silniejszego , bo jak już pojdzie mega zapalenie to różnie to może być, mam nadzieję,że Ci przejdzie bez antybiotyków

Desia masakara jakaś

Jolka :roz a: gratuluję


ja tak na szybko jestesmy po wizycie u urologa, jest tak se , tzn. musimy jechać do Warszawy , nie jest niby źle , ale ma Mała wodonercze i trzeba obserwować
Będzie dobrze Może zaniknie w ciągu następnych miesięcy.
iw32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:14   #4197
balbinka20
Rozeznanie
 
Avatar balbinka20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 892
GG do balbinka20
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
alamig wygladasz slicznie!!

Karo - Emilka przeslodka jest!!

MoniqW swietna sesja - super wygladasz!!

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

qrcze Gucia - tez chce taki brzus juz miec

Dziewczyny karmiace piersia - mi juz brakuje pomyslow na obiady dla siebie - co Wy jadacie a nie szkodzi maluszkom? bo ja w kolko ziemniaki, kurczak gotowany z marchewka i papryka, lub spagetti, lub penne ze szpinakiem, lub ryz i kurczak i szpianak, lub kasza i kurczak i salata z oliwa, lub pomidorem obranym ze skorki.Konia Ty smazylas nalesniki ktoregos dnia - tez je jadlas?
ja nie konia ale odpowiedzieć mogę. bo też robiłam naleśniki i jadłam normalnie. mag fajny pomysł podrzuciła,żeby nowe rzeczy rano jeść i patrzec jaka reakcja będzie. Ja wczoraj np jadłam pulpety w sosie pomidorowym (ale sos tylko jogurtem zabielony), a tak to też tylko to co Ty jem,bo zupełnie pomysłu nie mam... Ale np położna mi powiedziała,żę mogę jeść wszystko. i jako przykład mi ciapatych podała,że tam kobiety jedzą takie ostre potrawy i potem karmią i nic dzieciom nie jest. Więc jej posłuchałam i zrobiłam kopytka i...żałuję. Bo Młody to odchorował nieźle. Więc już z dystansem podchodzę do tego co one mówią

Konia trzymam kciuki za Kaję
__________________
"Hell is empty and all the devils are here." William Shakespeare




Julian:22.03.2012
Leon:26.02.2015
Iiiii nadchodzi nowe ❤️

Edytowane przez balbinka20
Czas edycji: 2012-04-05 o 17:16
balbinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:21   #4198
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Mała ten zastój może być gdzieś głęboko, jak te metody co dziewczyny podają zawiodą przez dzień czy dwa to koniecznie idź do gina albo do rodzinnego,żeby dał coś silniejszego , bo jak już pojdzie mega zapalenie to różnie to może być, mam nadzieję,że Ci przejdzie bez antybiotyków

Desia masakara jakaś

Jolka :roz a: gratuluję


ja tak na szybko jestesmy po wizycie u urologa, jest tak se , tzn. musimy jechać do Warszawy , nie jest niby źle , ale ma Mała wodonercze i trzeba obserwować
do CZD jedziecie?
Biedna Kajunia, oby wszystko się unormowało
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:25   #4199
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Bylam w przychodni zwazyc Szymonka, no i wazy 4430 gr
Czyli przez 2 tyg przybrał 600 gr wiec najada sie moim mleczkiem i moge mu dawac spac ile chce

Czytalam, ze dziecko w tym wieku powinno przybierac ok. 150-200 gr na tydzien wiec moj przybral i tak wiecej. bo w 2 tyg. 600 gr



Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
jak chodze na spacer to mnie bola, ale czy mrowia?? jak zaduzo mleka mam to tak jakby mrowiły i nieprzyjemny jest to ból. Mam wrazenie ze przez kapturki jak ssie to bardziej sutek boli
To mnie jak mleczko zbiera sie w piersiach to tez czuje nieprzyjemny naplyw mleka i takie mrowienie. Ale teraz czuje sutek. To klucie w tym sutku jest bardzo mocne. Ale nie zawsze to klucie czuje.
A Ciebie ten sutek pewnie boli w kapturku, bo mały poprzez ssanie Ci go tam do kapturka wciąga
Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
C
Aguska...mnie nie kluje czesto ale czasami zakluje...

*** Ja dziewczyny mam inny problem z piersia klucie tez jest ale ogolnie cala piers mnie boli...bardzo boli! W nocy nie moglam jej dotknac a jak zmienialam pozycje to masakra...to taki bol jakby wszystkie gruczoly bolaly w calej piersi najbardziej w dole...nie moge sie dotknac! Staralam sie dzis aby Tymus ja cala oproznil i udalo sie ale i tak nadal boli nawet jak jest pusta!...a jak jest pelna to lepiej nie miwic boli nawet jak chodze przy minimalnym ruchu i dotyku??? Co to moze byc?? Nie mam dreszczy, goraczki i zaczerwienienia...wiec to chyba nie zapalenie? Moze byla zle oprozniona lub gdzies ucisnelam? Nie wiem jak sobie poradzic z tym bolem!
Boje sie zeby mi sie nic tam nie zrobilo...
Byc moze jeszcze nie masz guzka ale jakas niedrożność niewielką i stad ten bol. Tak jak Ci dziewczyny pisaly, przed karmieniem czy odciaganiem cieple okłady (np cieply prysznic i czy ciepla pielucha na piers), po cieplym okladzie delikatnie rozmasuj to miejsce co boli w kierunku brodawki a po masazu i karmieniu, czy odciagnieciu zimny oklad (i tu bardzo sie sprawdza schlodzona w lodowce kapusta-ja trzymam cala glowke kapusty w lodowce i odrywam liscia myje go i ubijam tluczkiem i na cyc na to miejsce gdzie boli. Zobaczysz ze pomoze. Kapusta dziala p/zapalnie a to ze jest chlodna dodatkowo pomaga bo obkurcza kanaliki mleczne.
Malutka musisz dzialac, bo do zapalenia piersi krotka droga. Zawsze zaczyna sie od bolu, potem dochodzi temperatura, oslabienie, dreszcze i pozniej jest juz coraz gorzej, bo moze pojawic sie goraczka i trzeba isc do lekarza.
Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sie nie odzywalam bo nadal jestem w szoku!
wspolczuje..
Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość

Tż wczoraj mi złożył szafeczkę i komodę...zaraz będę zapełniać je ciuszkami i rzeczami synka....na dziś zostało łóżeczko do złożenia i finito...jeszcze tylko naklejki mi zostały do zamówienia...tylko nadal się zastanawiam czy te:
http://allegro.pl/naklejki-na-sciane...225017955.html zestaw nr 2
czy te:
http://allegro.pl/naklejki-dzieci-fu...240005862.html
Piekn mebelki A co do naklejek ja wybralabym Kubusia bo te kotki maja smieszne oczy i mi sie nie podobaja
A ja zamowilam takie misie: http://allegro.pl/show_item.php?item=2226555924
Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
wogole to u okulisty okazalo sie ze siatkowka w porzadku, ale za to mam o wiele za krotki nerw wzrokowy
O kurcze, bo to tak jest, jak juz sie czlowiek idzie zbadac to zawsze cos znajda
Nic nie wiem na ten temat wiec nie pomoge;/ale aalegna moze wiedziec tak jak juz ktoras z dziewczyn podpowiedziala.
Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
m
Wasze dzidzi tez maja wysypke? jula ma na buzce, klatce piersiowej i pleckach nie wiem czy potowki (staram sie ja ubierac lekko, w domu najczesciej jest w body z dl.rekawem+spodenki, przykryta cienkim kocykiem) czy przypadkiem nie mamy doczynienia z alergia
Moj Szymon mial na buzce tylko taka wysypke podobno tradzik niemowlecy ale polozna kazala przecierac spirytusem i juz prawie wszystko zeszlo. Mysle, ze najlepiej jak pokazesz to lekarzowi.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2012-04-05 o 17:29
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:29   #4200
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: U nas coraz więcej dzieci,a na gadaniu czas szybko nam leci! Mamy Wiosenne 2012

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
moje dziecko wlasnie spiocha na brzuchu i wali takie bakale ze az w oczy szczypie

Wasze dzidzi tez maja wysypke? jula ma na buzce, klatce piersiowej i pleckach nie wiem czy potowki (staram sie ja ubierac lekko, w domu najczesciej jest w body z dl.rekawem+spodenki, przykryta cienkim kocykiem) czy przypadkiem nie mamy doczynienia z alergia
Moja Mała miałam wysypkę, na buzi i dekolcie , już zeszło, miała z tydzień, wg mnie to był trądzik , bo w tym czasie się pojawia, przystopowałam też trochę z nabiałem , ale tak naprawdę to nie wierzę ,że to od tego , bo nabiał wcinam od urodzenia Małej i nagle teraz wyskoczyło coś, akurat jak trądzik się pojawia Z tym ,że moze coś wyjść nawet niby od tego co się jadło wcześniej i było ok, tak że bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze .Alergii na coś konkretnego i tak lekarz nie stwierdzi teraz, bo testów noworodkom się nie robi, a tak na oko to każdy powie co innego .
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.