Walczymy z ŁYDKAMI !!! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 08:02   #661
Kinia_F
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 320
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Czytalam, że bieganie, skakanie i inne ćwiczenia aerobowo siłowe tylko rozbudowują łydki. Najlepsze jest rozciąganie i basen. Ja walczę, ale nie widzę większych efektów...
Kinia_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 16:49   #662
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Przecież nie da się ot tak rozbudować mięśni. A nawet jeśli by tak się stało, to wystarczy zaprzestać ćwiczeń żeby wróciły do porzedniego rozmiaru. Ja spróbuję biegania - muszę się sama przekonać
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:05   #663
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

ja wkrótce zaczynam chodzić na siłownie i zamierzam biegać na bieżni, gł zależy mi na szczupłych udach,brzuchu, mam nadzieje,ze łydki mi sie nie powiększą od tego, a na siłownie zamierzam chodzic regularnie,więc zaprzestanie cwiczeń u mnie nie wchodzi w gre. ALe ok nie martwie sie na zapas, moze łydki też mi sie wyszczuplą? : P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 15:19   #664
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
Czytalam, że bieganie, skakanie i inne ćwiczenia aerobowo siłowe tylko rozbudowują łydki. Najlepsze jest rozciąganie i basen. Ja walczę, ale nie widzę większych efektów...
A basen nie jest może aerobowo siłowy?
Chyba, że masz na myśli siedzenie na basenie i leżenie w basenowym jacuzzi to owszem nie jest aerobowy ale też na łydki niewiele pomoże.

Skąd wy dziewczyny bierzecie te wszystkie bzdury, o których czytacie.

1. Aeroby nie powodują rozrostu mięśni-zwiększa się nieco ich gęstość, bo przystosowują się do wysiłku.
2.Aeroby+dieta to jedyny sposób na zrzucenie tkanki tłuszczowej.
3.Mieśnie nie rosną z powietrza-bo bardzo żmudny, długotrwały proces zależny od poziomu hormonów, odpowiednich treningów siłowych, masowej diety, stopnia regeneracji, genetyki...
4. 95% problemów ze zbyt masywnymi łydkami to tłuszcz+woda a nie mięśnie! Gdybyście odtłuściły łydki i pozbyły się zretencjonowanej wody to okazało by się, że mięsień jest malutki-bo z czego niby miałby urosnąć?!
Naprawdę nie wiem skąd przekonanie, że to przez jakiś urojony, za duży mięsień...
5. Rozbudowanie owego mieśnia podnosi łydkę do góry, wysmukla ja, sprawia, że wygląda atrakcyjniej. Ćwiczcie łydki w seriach po 25-30 powtórzeń.
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 12:52   #665
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Ja się też dołączam do walki! dziś wieczór się mierze, ale i tak wiem że mam grube, pomijając to że mam 180 cm wzrostu to kozaki mam te same od 7 lat, bo mi się wtedy trafiły oficerki które wyglądają na męskie a innych nie moge dopiąć w łydce, raz mi pani na BAZARZE tak zapięła że mi krew odpłynęła i myslałam że zemdleję... zwalczę te łydy!!!!
Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 12:02   #666
Kinia_F
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 320
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Lady_Kala, ale na basenie pływając klasykiem nie uruchamiasz w żaden sposób łydki. Pracują głównie mięśnie pośladków, ud i bioder oraz ręce.

Nie każdy jest instruktorem tak jak TY, co nie znaczy, że możesz nas obrażać pisząc, że na basenie siedzimy w jacuzzi.

Skoro jesteś taka wszechwiedząca to zamiast obrażać innych - pisz konkrety. Czyli jak pomóc tym, którzy mają problem i nie wiedzą, jak sobie z nim poradzić.
Kinia_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 08:53   #667
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Przecież Lady_kala dużo fajnych info napisała
W tym wątku padło już dużo rad, teraz najważniejsza jest konsekwencja i regularność w ćwiczeniach.
Powodzenia dziewczyny
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 18:39   #668
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
Lady_Kala, ale na basenie pływając klasykiem nie uruchamiasz w żaden sposób łydki. Pracują głównie mięśnie pośladków, ud i bioder oraz ręce.

Nie każdy jest instruktorem tak jak TY, co nie znaczy, że możesz nas obrażać pisząc, że na basenie siedzimy w jacuzzi.

Skoro jesteś taka wszechwiedząca to zamiast obrażać innych - pisz konkrety. Czyli jak pomóc tym, którzy mają problem i nie wiedzą, jak sobie z nim poradzić.
3 posty niżej masz konkrety! Oczywiście zauważyłaś tylko pisaną pół żartem pól serio wzmiankę o siedzeniu w jacuuzi
Napisałam na tym forum już mnóstwo postów z konkretami-niektóre nawet powtarzam w kółko-proponuję uważniej selekcjonowac informacje.

P.S. pływanie będące wysiłkiem tlenowym z założeniu służy spalaniu tłuszczu ogólnoustrojowo bo jak wiem nie da się spalać tłuszczu miejscowo (co nie znaczy, że z różnych miejsc nie będzie on schodził w różnym czasie w zależności od uwarunkowań), więc nie ma znaczenia czy akurat mięsień łydki jest angażowany w tym ruchu czy nie. Pływanie to nie trening stricte siłowy-modelujący daną partię mięśniową a aerobowy wysiłek spalajacy tłuszcz.
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky

Edytowane przez Lady_Kala
Czas edycji: 2012-03-14 o 18:42
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:19   #669
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Witajcie Dziewczyny!
Przyłączam się do wątku, bo już ie umiem sobie poradzić z problemem łydek od ponad 10 lat

Otóż do rzeczy. Jako dziecko byłam zawsze baaardzo aktywna fizycznie, bardzo dużo biegałam, jako nastolatka trenowałam lekkąaatletykę z jakieś 2 lata. Głównie biegi sprinterskie, skoki w dal, jakieś biegi wytrzymałościowe na 1000m też się znalazły. W sprinterskim biegałam głównie na palcach co pewnie przyczyniło sie do znacznego rozrostu mięsnia ;/

Obecnie mam 24 lata i od około 10-12 lat mam ten sam problem z łydkami i nie umiem sobie z nim poradzić. Nawet jak trenowałam lekką to łydki były "objętościowo" takie same, może jedynie ich gęstość była większa, były nieco jędrniejsze i bardziej wyrzeźbione.

Mam 160cm wzrostu i obwód moich łydek to ok. 38 cm. Uważam, że to dość sporo jak na tak niską osobę i chciałabym "pozbyć" się niebo cm w obwodzie!

Muszę dodać, że w okresie dojrzewania bardzo często nękały mnie nocne skurcze w łydki, tak bolesne że wybudzały ze snu i musiałam stanać na całej stopie aby ustąpiły. W trakcie skurczu są twarde jak kamień! Teraz też się zdarzają, ale po ostrej imprezie (alkohol robi swoje :P ).

Najgorzej moje łydki wyglądają właśnie od tyłu i od wewnętrznego boku kiedy ubiorę buty na koturnie/obcasie. Nie wiem jakie ćwiczenia zastosować aby wysmuklić łydkę. Zdaję sobie sprawę, że na obecną chwilę mogło tam się nazbierać równiez trochę tłuszczu (niekiedy odczuwam, że mam cellulit na łydkach), ale boję si,e robić ćwiczenia polegające na napinaniu łydki bo boję się nadmiernego rozrostu mięsnia. Dodam tylko, że zaczynam jeździc na rowerze na uczelnie od początku przyszłego tygnodnia (bądź jak sie wypogodzi), dziennie będę łącznie pokonywać około 14km. Rower to zwykła holenderka z trzema biegami, przerzutki nie mają jakiś super obciążeń w porównaniu np. do roweru górskiego, który ma przeważnie 21 przerzutek i więcej. Mam zamiar trzymać stopę tak aby jak najbardziej pedałować palcami to znaczy aby jak najbardziej ciągnęło moją piętę w dół i w tym momencie "przynajmniej wydaje mi się ? ) miesień będzie się rozciągać.

Proszę oceńcie moje łydki, co uważacie. Bo ja już sama nie wiem, czy to jest miesień czy to jest w głównej mierze tłuszcz. Jak można sobie z tym poradzić? Przeglądałam cały wątek i patrząc na łydki niektórych dziewczyn stwierdzam, że nie mają się zupełnie czym martwić i chyba na siłę wyszukują swoich problemów, bo mają piękne smukłe łydki!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2920.jpg (94,1 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2921.jpg (90,0 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2922.jpg (91,6 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2923.jpg (94,9 KB, 147 załadowań)
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 18:32   #670
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

fachofcem w tej dziedzinie nie jestem alemwidze z tylu wyraznie zarysowany miesien na obu lydkach moim zdaniem nie sa wielkie calkiem proporcjonalne glowa do gory,

ja mam lydy po mojej mamie okropne nie umiem zalaczyc zdjecia tu aby Wam pokazac

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_Kala Pokaż wiadomość
3 posty niżej masz konkrety! Oczywiście zauważyłaś tylko pisaną pół żartem pól serio wzmiankę o siedzeniu w jacuuzi
Napisałam na tym forum już mnóstwo postów z konkretami-niektóre nawet powtarzam w kółko-proponuję uważniej selekcjonowac informacje.

P.S. pływanie będące wysiłkiem tlenowym z założeniu służy spalaniu tłuszczu ogólnoustrojowo bo jak wiem nie da się spalać tłuszczu miejscowo (co nie znaczy, że z różnych miejsc nie będzie on schodził w różnym czasie w zależności od uwarunkowań), więc nie ma znaczenia czy akurat mięsień łydki jest angażowany w tym ruchu czy nie. Pływanie to nie trening stricte siłowy-modelujący daną partię mięśniową a aerobowy wysiłek spalajacy tłuszcz.
lady kala swietne posty uwielbiam czytac Twoje porady , pozdrawiam
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 12:15   #671
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Podbijam wątek, proszę o odpowiedź jakiejś ekspertki
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 19:29   #672
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

up up up

zaczynam sie rozciagac i mam nadzieje ze to mi pomoze
szkoda ze genetyki nie da sie oszukac mam lydy po mamie ...trgiczne sa
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:01   #673
Lovadi
Raczkowanie
 
Avatar Lovadi
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolskie ;)
Wiadomości: 401
GG do Lovadi
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
up up up

zaczynam sie rozciagac i mam nadzieje ze to mi pomoze
szkoda ze genetyki nie da sie oszukac mam lydy po mamie ...trgiczne sa

Ja mam łydki jak mój ojciec, też takie umięśnione. I do tego kiedyś biegałam.

A przy mojej mamie aż mi głupio stać w krótkich spodenkach czy sukience, ona ma takie szczupłe, zgrabne nogi, mimo ze jest dużo starsza ode mnie, a ja takie buulwy
__________________


I <3 TVD
Damon



Lovadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:53   #674
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

lovadi doskonale Cie rozumiem ja mam drobna gore a nogi jak facet
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 18:18   #675
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Lovadi Pokaż wiadomość
Ja mam łydki jak mój ojciec, też takie umięśnione. I do tego kiedyś biegałam.

A przy mojej mamie aż mi głupio stać w krótkich spodenkach czy sukience, ona ma takie szczupłe, zgrabne nogi, mimo ze jest dużo starsza ode mnie, a ja takie buulwy
mam nogi po obojgu rodzicach, mama i tata obdarzeni dużymi łydkami
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:47   #676
Lovadi
Raczkowanie
 
Avatar Lovadi
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolskie ;)
Wiadomości: 401
GG do Lovadi
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
lovadi doskonale Cie rozumiem ja mam drobna gore a nogi jak facet
Ja też mam drobną górę, rączki takie chudziutkie, że bransoletki tylko dziecięce są na mnie dobre a nogi jak jakiś strongman
__________________


I <3 TVD
Damon



Lovadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 21:42   #677
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

wlasnie wrocialam z zakupow mierzylam spodnie... i co wciagne jakies i w lydkach ciasne wrocilam do domu bez nowych spodni zalamana ...
zmierzylam moja lyde w najgrubszym miejscu 35 cm
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 18:43   #678
Justi xP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 70
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Hej Tez ma problem z łydkami Jutro postaram się zalączyć fotki. Mam 172 cm wzrostu, waże ok. 60 kg. Uda-porażka, ale to inny temat;p Łydka(w najszerszym miejscu) ma 38 cm( najgorsze jest to, że w kostce mam 24 cm Moim zdaniem mam za grube kostki do tych łydek, lub ogólnie za grube łydki Jake cwiczenia na rozciaganie łydek? Ogólnie-jakie ćwiczenia na łydki?!
Pozdrawiam

_________________________ __________

` Chyba zawsze już tak będziemy pogmatwani..'

MATURA 2012 !!!
Justi xP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 10:52   #679
kladzia12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Jak umięśnic łydki?

Mam lekki problem. Otóż prowadzę aktywny tryb życia: tańczę, biegam, jeżdżę na rolkach, przez co mam dosyc potężne, umięśnione uda. Moje łydki w porównaniu do nich są strasznie chude ;( Jak cwiczyc, żeby szybko umięśnic łydki i wyrównac proporcje?
kladzia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 12:29   #680
Justi xP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 70
łydki!

HejMam problem z łydkami Mam 172 cm wzrostu, waże ok. 60 kg. Uda-porażka, ale to inny temat;p Łydka(w najszerszym miejscu) ma 38 cm( najgorsze jest to, że w kostce mam 24 cm Moim zdaniem mam za grube kostki do tych łydek, lub ogólnie za grube łydki Jake cwiczenia na rozciaganie łydek? Ogólnie-jakie ćwiczenia na łydki?!
Pozdrawiam

_________________________
` Chyba zawsze już tak będziemy pogmatwani..'


MATURA 2012 !!!
Justi xP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 13:49   #681
kiciaku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Hej,
A ja mam 170 cm i 38,5 cm w łydkach. Wszystko to wina biurowego trybu życia. Jeszcze kilka lat temu było tak dobrze, smukłe ładne nogi.. ehhh.
Ale zabieram się ostro za siebie. Słyszałam, że dobrym sposobem jest orbitrek + rozciąganie.
Na razie się nie załamuję i jestem dobrej myśli !
Niedługo napiszę jakie efekty
kiciaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:29   #682
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

trzymam kciuki za Ciebie!! razem damy rade
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 14:25   #683
kiciaku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
wlasnie wrocialam z zakupow mierzylam spodnie... i co wciagne jakies i w lydkach ciasne wrocilam do domu bez nowych spodni zalamana ...
zmierzylam moja lyde w najgrubszym miejscu 35 cm

Lida82, ile masz wzrostu? 35cm to ja bym chciała
kiciaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:31   #684
Justi xP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 70
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Czytałam, że na wysmuklenie łydek dobre jest ćwiczenia: stawanie na palcach. Stopy należy ustawic równoległe do siebie i wspiąc się na palce. Wykonuje te cwiczenie od kilku dni, na razie robię 3 serie po 12 wspięć;p Juz po pierwszej serii odczuwam te łydy bardzo mocno
Justi xP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 11:30   #685
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez kiciaku Pokaż wiadomość
Lida82, ile masz wzrostu? 35cm to ja bym chciała
bardzo dawno sie nie mierzylam ale mierze okolo 167cm
lyde mierzylam w ubieglym tygodniu po prawie 6 ciu miesiacach intensywnych cwiczen tyle, ze nie zmierzylam ich przed cwiczeniami

na klasie pump robimy cwiczenia wspinania sie na palcach czesem z obciazeniem


jak wstawic zdjecie ?... to Wam zaprezentuje moje lydy
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 13:51   #686
kiciaku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Lida82, poniżej pola "Nowa wypowiedź w wątku", gdzie wpisujesz swój tekst, znajduje się "Dodatkowe opcje" (zjedź myszą na dół). Tam jest "Załącz pliki".
kiciaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 18:02   #687
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
bardzo dawno sie nie mierzylam ale mierze okolo 167cm
lyde mierzylam w ubieglym tygodniu po prawie 6 ciu miesiacach intensywnych cwiczen tyle, ze nie zmierzylam ich przed cwiczeniami

na klasie pump robimy cwiczenia wspinania sie na palcach czesem z obciazeniem


jak wstawic zdjecie ?... to Wam zaprezentuje moje lydy
Nie potrafię sobie wyobrazić "łyd" o 35cm obwodzie i przy dość wysokim wzroście Wklejaj zdjęcie to ja, wielka łyda, powiem ci czy przypadkiem nie przesadzasz
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 18:15   #688
rozkosz
Raczkowanie
 
Avatar rozkosz
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 101
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

dziewczyny współczuję Wam i łączę się w bólu- moje łydki są moim największym przekleństwem od zawsze;/. a teraz mam wrażenie, że zrobiły się jeszcze większe i za każdym razem jak widzę je w lustrze/witrynie sklepu to mam chęć pobawić się w rzeźnika i odrąbać po połowie z każdej tasakiem o_O.

trzymam kciuki za Wasze wysiłki
i za swoje też ;D kiedyś w końcu będziemy się cieszyć pięknymi smukłymi łydeczkami !
__________________
eldo-plaża <3
matrix mnie więzi...

rozkosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:46   #689
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez friable Pokaż wiadomość
Nie potrafię sobie wyobrazić "łyd" o 35cm obwodzie i przy dość wysokim wzroście Wklejaj zdjęcie to ja, wielka łyda, powiem ci czy przypadkiem nie przesadzasz
zaraz poprosze tz aby zrobil zdjecie moim noga uwierzcie mi przy drobnej gorze lydy rzucaja sie w oczy!

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

to ja "wielka lyda" konam ze smiechu ale mnie rozbawilas a taki smutny dzien mialam

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

zrobil mi zdjecia sa i co nie moge ich zalaczyc gdyz apple nie obsuguje tej platforny , walczylam tez z ipadem i tez nie da sie wrzucic zdjecia a nie mam ani jednego sprzetu na windows-ie
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 00:03   #690
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

i oto one walczylam mocno i udalo sie leca lydy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG6908.jpg (71,4 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG6910.jpg (66,1 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG6911.jpg (67,3 KB, 239 załadowań)
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-05 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.