Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-07, 21:48   #91
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

temat bardzo ciekawy Sama organizuje w przyszłym tygodniu naszą połtorarocznicę . Do jedzenia będzie spaghetti i tiramisu, ale brak mi pomysłów na to co dalej ( pomijając oczywiste względy ) Wpadłam na taki pomysł ( zaczerpnięty z wesela znajomej) żeby swojemu TŻtowi... zaśpiewać Co prawda nie mam może super talentu, ale TŻtowi się mój głos podoba, szczególnie gdy śpiewam coś spokojnego. I jest jedna piosenka którą bardzo, bardzo chciałabym zaśpiewać tylko że nie wiem, czy dam radę nauczyć się tekstu bo pomijając świąteczne zamieszanie i inne obowiązki będę miała na to...1 dzień a jednak nauczyć się piosenki w języku z którego jest się początkującą to wyzwanie. Bo chyba tak głupio usiąść przed kompem, włączyć na youtubie wersję z napisami i śpiewać patrząc w monitor
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 08:37   #92
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Ja wstępnie ustaliłam sobie kolację.

Zrobię pierś z kurczaka faszerowaną (kieszonkę się robi i tam wkłada co kto lubi, ja dam paprykę czerwoną, ser żółty, trochę szynki i ogórka konserwowego. Opanierowany i usmażony potem (tż uwielbia rzeczy w panierce)

Do tego trochę pieczonych ziemniaków. Kroi się w cienkie plastry, posypuje przyprawą do ziemniaków i piecze w piekarniku. (nie mam alternatywy w postaci ryżu... Tż je takowy tylko na słodko, makaronu w ogóle nie lubi nigdzie poza rosołem)

A do tego zrobię sałatę lodową, z serkiem pleśniowym, pomidorkami koktajlowymi, papryką i oliwkami zielony + sos vinegred. Robiłam wczoraj na obiad i przepyszna jest

Wino carlo rosi różowe. Wyniuchałam podstępem, że pił, i że jest dobre.

Na deser truskawki w czekoladzie
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 09:11   #93
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Ja wstępnie ustaliłam sobie kolację.

Zrobię pierś z kurczaka faszerowaną (kieszonkę się robi i tam wkłada co kto lubi, ja dam paprykę czerwoną, ser żółty, trochę szynki i ogórka konserwowego. Opanierowany i usmażony potem (tż uwielbia rzeczy w panierce)

Do tego trochę pieczonych ziemniaków. Kroi się w cienkie plastry, posypuje przyprawą do ziemniaków i piecze w piekarniku. (nie mam alternatywy w postaci ryżu... Tż je takowy tylko na słodko, makaronu w ogóle nie lubi nigdzie poza rosołem)

A do tego zrobię sałatę lodową, z serkiem pleśniowym, pomidorkami koktajlowymi, papryką i oliwkami zielony + sos vinegred. Robiłam wczoraj na obiad i przepyszna jest

Wino carlo rosi różowe. Wyniuchałam podstępem, że pił, i że jest dobre.

Na deser truskawki w czekoladzie
Super plan
też mamy to winko na święta
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 23:15   #94
gattina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

jesli chodzi o pieczone ziemniaki, to ja je robie zawsze z czosnkiem i duza iloscia rozmarynu, przepyszne!
gattina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:40   #95
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

zgapie od Was fajne pomysly
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 19:03   #96
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

ja polecam camembert zawinięty w folię z pieca z żurawiną rolnika,

sałatkę z miksu sałat, na to gorgonzola albo danish blue, siekane włoskie orzechy i kilka winogron sos w słoiku wymiąchać oliwę, sok z cytryny, ocet balsamiczny taki gęsty malinowy, szczyptę cukru/.

druga opcja - sałata, pleśniowy ser, ogórek świeży, orzech włoski prażony.

trzecia opcja - miks sałat, grilowany haloumi, winogrona, pestki słonecznika.

czwarta opcja - uwielbiana przez wszystkich, miks sałat, smażona pierś kurczaka /potem dopieczona w piekarniku, wcześniej można w maślance będzie bardziej soczysty/, pomidorki koktajlowe, grzanki, wiórki parmezanu, troszkę usmażonego na chrupko boczku /sos troszkę majonezu, oliwy, cytryny, musztardy miodowej do małego słoika, pomiąchać, dodać ew. ząbek czosnku, który tylko wymiąchać w słoiku, zalać sałatkę/. wszystkie sałaty na miksie sałat trzeba jednak polać sosem tuż przed podaniem, inaczej wyjdzie breja.

super dodatkiem są bruschetty z bagietki z masłem czosnkowym /są w ogóle gotowe takie mrożone, za 3 zł do piekarnika i z głowy/.

ostatnio zrobiłam rewelacyjną lazanię ze szpinakiem. podgotowane płaty lazanii, na to smażony na minimalnej ilości oleju szpinak, z dodatkiem dużej ilości czosnku, pół główki na 2 op. liści szpinaku mrożonego, gdy szpinak będzie już odparowany dodać małe op. fety, połowę startej świeżej gałki muszkatołowej, na to kolejne płaty lazanii i na to sos beszamelowy /na patelni trochę masła, dodać łyżkę mąki, wlać trochę mleka, pomieszać jak będzie gęsty dodać startą gałkę, wylać na lazanię i piec.
tak samo można zrobić naleśniki ze szpinakiem, z wierzchu posypać serem pleśniowym.

fajne są bruschetty, jak już ktoś wspomniał - bagietka, na to pesto czerwone, plaster świeżej mozzarelli, listek bazylii.

bardzo dobra jest też sałatka, ale to raczej latem - ruccola, małe kulki mozzarelli, małe kawałki melona, troszkę porwanej szynki parmeńskiej albo innej podobnej, sos oliwa, cytryna, cukier, gęsty ocet balsamiczny. wszystko po wierzchu skropić na koniec balsamico. wygląda bardzo wykwintnie.

do tego butelka sutter home różowego, albo któregokolwiek z nich, bo wszystkie są doskonałe. cena ok. 25 zł.
polecam też wino frontera.
zawsze najmocniejsze są wina argentyńskie i chilijskie, choć mam mocną głowę, to dwa kieliszki i do widzenia. sutter home jest w sam raz. carlo rossi jest bardzo słabe /chyba najlepsze w słoneczne dni na grila, bo przynajmniej człowiek się nie upije/.

a na grila polecam pieczone w folii oscypki, szaszłyki z polędwiczki wieprzowej, śliwki suszonej i plastra boczku. i super sałatka, prosta, a bardzo smaczna - niemiecka - ziemniaki siekane w kostkę, smażony na chrupko boczek bardzo drobno siekany, niewiele dla smaku, siekana dymka zielona i sos z majonezu z dodatkiem wody, żeby go rozrzedzić, sól, pieprz.

fajne są też pieczone papryki nadziewane mozzarellą z pieca /james oliver robił/. proste, a smaczne.

a w ogóle to najlepsze jest sushi, robię już wszystkie rodzaje
i wszystkim polecam.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

smaczne spagetti jest z gotowego sosu carbonara z dodatkiem creme fine i świeżo tartego parmezanu /może być również zastępczo stary oleander z biedronki, ale kawał świeżego parmezanu potrafi z każdego dania zrobić rarytas, nie psuje się, można trzymać z tydzień albo i lepiej, bo jest twardy, suchy i ma bardzo dużo smaku, warto wydać te 15 zł na kilka dań/.

dobra jest też sałatka - miks sałat, grilowany, smażony kurczak, kawałki mandarynki, płatki migdałów plus dressing na bazie soku z pomarańczy, cytryny, oliwy, łyżeczki cukru albo miodu.

wykwintnie - sałatka z ogonami raków /ok. 19 zł/, miks sałat, gotowane jajka, ogony raków, jedno awokado dzielone na cząstki, dressing na bazie majonezu, z cytryną, łyżeczka cukru. zawsze dressing musi być dobrze wyważony słodko-kwaśny, więc cytryna jedna albo i więcej. domowy dressing jest lepszy niż kupny, bo nie czuć chemii. jako dodatek koktajlowe pomidory.

no i ja do każdej sałatki podaję podgrzaną bagietkę.

świetna jest też świeża bagietka z masłem i jednym anchois /tylko takim dobrym ze słoika/. nie wiem, na czym to polega, ale smak jest podobny do kawioru z łososia. tylko masło musi być 82 proc. a anchois ze słoika. z puszki to co innego.

na wieczór filmowy świetne są nachosy z piekarnika z wiórkami sera żółtego plus salsa - świeże pomidory ok. 1 kg, zmiksowane z kilkoma plastrami jalapeno albo chilli, baardzo dużo cytryny, sporo cukru, pęczek natki albo kolendry, dwie czerwone cytryny - wszystko zblendowane. jeżeli pomidory puszczą za dużo soku trzeba je odcedzić na sitku i odlać sok /zamrozić do zupy pomidorowej/. sos musi być mocno kwaśny, ale trochę zredukowany cukrem. na doprawianie trzeba poświęcić trochę czasu to dodając cytryny to cukru, ale opłaca się. w prostszej wersji - puszka pomidorów, jalapeno, cytryna, natka, cukier, zblendować. salsa jest obłędna i uzależniająca.

Edytowane przez Layla79
Czas edycji: 2012-04-13 o 19:08
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 19:17   #97
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Layla79- ty to musisz być świetna kucharka, bo ja połowy rzeczy nawet nie rozumiem, które piszesz Zazdroszczę zdolności
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 19:46   #98
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

zrobiłam się głodna...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 21:55   #99
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
zrobiłam się głodna...
ja też widać prostota kuchni Nigelli i Jamiego Oliviera, musze sobie te pomysły zanotować, chociaż wiekszosc znam ale można być pewnym, że każde z wymienionych dań trafiłoby w gust, wielu ludzi przepada za kuchnią wloską...
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 08:07   #100
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

właściwie to zaczęrpnęłam pomysły z różnych wypraw do knajp, przynajmniej te na sałatki. ostatnio w jazz bistro jadłam też coś strasznie pysznego, a mianowicie bagietkę z plastrem kaczki, kawałkiem figi, plastrem oscypka polane minimalnie dressingiem z octu balsamicznego. podane z pieca. taka obłędna pycha do czerwonego wina, że szok.
czasem w kauflandzie w sezonie bywają figi po 1 zł chyba. poza tym, moim zdaniem można dać podgotowaną suszoną figę.

a ten gęsty ocet balsamiczny malinowy albo pomarańczowy /włoski/, to Wam bardzo polecam, wystarczy nim skropić dowolną sałatę i jest obłęd. w selgrosie płaciłam 15 zł, wystarczy na pół roku.

z jamesa to jeszcze jest fajna sałatka do pieczonego łososia - duża paczka kiełków tych grubych /soi?/, trochę sezamu prażonego na miodzie, polane sosem sojowym i kolendrą świeżą. w ogóle sezam rewelacyjnie podkręca sałatki takim orzechowym smakiem.

rewelacyjny jest też haloumi obtoczony w sezamie i usmażony albo pokrojony w drobną kostkę i też usmażony, ale prawie bez tłuszczu - przystawka do pogryzienia do czerwonego wina. ser jest twardy po usmażeniu i chrupiący.

a dla odchudzających się rewelacyjną przystawką jest świeża marchewka w słupki i do tego dip czosnkowy /jogurt zott plus łyżka majonezu, plus ząbek czosnku - zblendować/.

w ogóle gotowanie dla kogoś jest fajne
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 09:00   #101
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Cytat:
w ogóle gotowanie dla kogoś jest fajne
chętnie bym Cię przygarnęła do siebie żebyś mi tak gotowała
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 11:35   #102
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

w ogóle gotowanie dla kogoś jest fajne

znowu brzmiało smakowicie bardzo sugestywny opis...
a co do gotowania to się zgadzam, choć samemu też fajnie być zaskoczonym choćby po takiej kolacji śniadaniem do łóżka
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 08:27   #103
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
chętnie bym Cię przygarnęła do siebie żebyś mi tak gotowała
hehe

Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
znowu brzmiało smakowicie bardzo sugestywny opis...
a co do gotowania to się zgadzam, choć samemu też fajnie być zaskoczonym choćby po takiej kolacji śniadaniem do łóżka
to prawda mimo wszystko ja bardziej lubię gotować dla kogoś, niż ktoś dla mnie. zawsze byłam kucharzem pokładowym na różnego rodzaju imprezach.

a w ogóle to przyszła wiosna i trzeba by przerzucić się na dietę. obiecuję sobie, że od jutra rana będę jadła tylko płatki owsiane na śniadanie. fajny byłby wątek, w którym byłyby przepisy na smaczne odchudzone wersje znanych potraw. kiedyś na tvn style był taki program, że np. można zrobić sałatkę cezara bez majonezu. a zresztą.. ja to jestem dobra w teorii, ale gdy na żywo muszę jeść kaszę albo gotowanego kurczaka, to
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 08:48   #104
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

A ja niestety nie cierpię gotować. Nie cierpię tego, jaki syf się robi w kuchni, potem leży sterta garów do pozmywania, człowiek się napoci, zgrzeje Ogólnie to gotowanie nie sprawia mi niestety przyjemności.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 09:15   #105
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A ja niestety nie cierpię gotować. Nie cierpię tego, jaki syf się robi w kuchni, potem leży sterta garów do pozmywania, człowiek się napoci, zgrzeje Ogólnie to gotowanie nie sprawia mi niestety przyjemności.
mi sprawia od dziecka jak miałam 8 lat usmażyłam swoją pierwszą jajecznicę. czyli można powiedzieć, iż gotuję już 24 lata
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 09:47   #106
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

ostatnio w ddtvn w tej czesci z gotowaniem, bylo o odchudzaniu przez taka babeczke z TVN Style Kasie :P nie pamietam jak sie nazywa, ale taka blondyneczka przy kosci, ktora prowadzila wspolnie program o zdrowiu z Klaudią Carlos bodajze :P
i ona diete oparła o zdrowe, jak najmniej przetworzone produkty kasze/buraki/platki/owoce/kurczak etc.. a te same rzeczy zostały przyrzadzone i podane w taki sposob, zeby bardziej smakowaly i przypominaly znane potrawy i kaloryczniejsze odpowiedniki To tez jest jakis pomysł na przygotowanie romantycznej kolacji, gdy my sie odchudzamy, albo nasz TŻ :P

Layla zaluje, ze ja nie moge sie o tym przekonac jak wspaniale gotujesz wiec twoi znajomi/rodzina to szczesciarze
żeby nie było offtopu, jestem ogromnie ciekawa jak się uda(ła) kolacja i sama chętnie komus bym taką zrobiła
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg

Edytowane przez change
Czas edycji: 2012-04-15 o 09:49
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 09:48   #107
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

a co to jest ddtvn?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 09:53   #108
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Dzień dobry TVN, taki program śniadaniowy, codziennie chyba leci na TVN.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 10:20   #109
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

aa.. ok dzięki.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 09:28   #110
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

napiszcie jeszcze, co tam gotujecie
ja robię dobre lody - zwykłe waniliowe, a na to kruszonka z karmelizowanych orzechów /na patelnię cukier, orzechy, do rozpuszczenia/ albo z pestek słonecznika.

dobry deser to też banan podsmażony na miodzie do skarmelizowania plus pestki słonecznika, podane z kulką lodów.

w ogóle lubię karmel.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:15   #111
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Cuda.... Nie mogę tego czytać, bo jestem na diecie
Też uwielbiam przyrządzać jedzenie, ale nie móc choć trochę potem uszczknąć - katorga! Dlatego zjadłam właśnie miseczkę cienkiej pomidorówki z brązowym ryżem i udaję, że mnie to nie obchodzi! A okno przeglądarki zamykam. A kysz, zły temacie!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 23:33   #112
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Z win można też polecić sutter home, dzisiaj właśnie chciałam kupić w tesco, a już nie było zostały tylko białe w promocji za 18zł, normalnie kosztują 25.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 23:59   #113
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Moje ulubione wina to Cóte czerwone pół-wytrawne (link do zdjęcia etykietki) oraz Mustang czerwony wytrawny (link do zdjęcia etykietki)
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 06:10   #114
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Wieczór z Tż- porada kulinarno-kosmetyczno-alkoholowa potrzebna na gwałt :D

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Z win można też polecić sutter home, dzisiaj właśnie chciałam kupić w tesco, a już nie było zostały tylko białe w promocji za 18zł, normalnie kosztują 25.
też najbardziej ze wszystkich lubię sutter home, przystępne cenowo i bardzo dobre. wybraliśmy też je na obiad weselny. w selgrosie czasem bywa promocja i kosztują 22 zł, nie sądziłam że w tesco mogą być po 18 to strasznie tanio. za białym sutterem jednak nie przepadam.
...
w ogóle taka rada, kupujcie wina ze szczepów zinfandel i merlot. będą głębokie i zrównoważone, natomiast cabernet jest kwaśny zazwyczaj i cierpki. osobiście nie przepadam. poza tym, tak naprawdę to dobrego merlota można kupić nawet z win mołdawskich. a w ogóle, to jedne z lepszych win, to również wina gruzińskie, tak samo mocne jak argentyńskie i chilijskie. tylko to dla tych z mocną głową, dla mnie 2 kieliszki czerwonego wina i daswidania wam daragije druzja

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

jeszcze jacobc creek jest niezły, ale mimo wszystko najlepiej w kategorii jakość-smak-cena wypada sutter home.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.