wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-13, 09:50   #4921
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć.

Dzięki xzora

Choroba zmieniła mnie w starą babę - wzięłam się za wyszywanie
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 09:58   #4922
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć.

Dzięki xzora

Choroba zmieniła mnie w starą babę - wzięłam się za wyszywanie
Wow wow wow

Butter, może mi doradzisz: z jakiego materiału najlepiej kupić serwetki - takie do posiłków, zamiast papierowych...
Mam pomysł, żeby kupić gładkie serwetki i poprosić ciocię, która pięknie wyszywa, żeby mi zrobiła na nich jakiś wzorek.
Tylko nie wiem, jaki materiał będzie najlepszy?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 10:19   #4923
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Wow wow wow

Butter, może mi doradzisz: z jakiego materiału najlepiej kupić serwetki - takie do posiłków, zamiast papierowych...
Mam pomysł, żeby kupić gładkie serwetki i poprosić ciocię, która pięknie wyszywa, żeby mi zrobiła na nich jakiś wzorek.
Tylko nie wiem, jaki materiał będzie najlepszy?
Kochana, przykro mi, ale nie mam zielonego pojęcia. Nie znam się na tym. Wyszywam baaardzo rzadko i teraz akurat na kanwie, krzyżykami.
Wydaje mi się, że fajne mogłyby być lniane, albo takie płócienne, ale to tak tylko mi sie wydaje, nie wiem, jak to wygląda w praktyce. Sama myślałam, żeby sobie takie kupić i wyszyć na nich takie malutkie gałązki lawendy w rogach....
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 10:24   #4924
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kochana, przykro mi, ale nie mam zielonego pojęcia. Nie znam się na tym. Wyszywam baaardzo rzadko i teraz akurat na kanwie, krzyżykami.
Wydaje mi się, że fajne mogłyby być lniane, albo takie płócienne, ale to tak tylko mi sie wydaje, nie wiem, jak to wygląda w praktyce. Sama myślałam, żeby sobie takie kupić i wyszyć na nich takie malutkie gałązki lawendy w rogach....
Chyba lniane byłyby najlepsze

Ja mam na zastawie stołowej taki wzorek
http://www.nettrading.pl/galerie/k/k...-42-s_2323.jpg

I właśnie myślałam o takim też na serwetkach...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 10:36   #4925
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Chyba lniane byłyby najlepsze

Ja mam na zastawie stołowej taki wzorek
http://www.nettrading.pl/galerie/k/k...-42-s_2323.jpg

I właśnie myślałam o takim też na serwetkach...
No lniane
Wzorek całkiem przyjemny i dość nieskomplikowany, to ciocia nie powinna mieć problemu
Ja akurat wyszywam kaczuszkę dla siostrzenicy
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 10:48   #4926
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Jadę dziś na zakupy, mam kilka zapotrzebowań kosmetycznych i pilnie potrzebuję granatowego topu, przydałoby się też coś z wiosennej garderoby albo jakieś fajne buty, może coś trafię. Postanowiłam
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 11:53   #4927
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość


Niezła zabawka. Fajny zakup


Ale kloc, nie dziwię się, że musisz się przyzwyczaić. Ale jak się przestawić, to będzie się spoko jeździć. Większy może więcej - nieraz się przekonałam
A ile pali taka fura? Dla mnie to w sumie najważniejsze kryterium No i ciężko się parkuje w mieście takim dużym, poza tym wiadomo, że o wiele wygodniej, niż w maluchach

ja jakoś nie mam uprzedzeń do żadnej marki, no i w sumie zawsze miałam same te, co nie lubisz, bo opla, wieśwagena i volvo, teraz mam skodę - bieda, ale za to bardzo ekonomicznie się jeździ
Zaliczyłam pierwszą przejażdzkę i muszę stwierdzić ze jest zaje. Normalnie całą drogę uhahana jechałam. Wilkie to bydle ale wygodne i takie dostojne. jaram się
No i mega zwrotne w szoku byłam. Wykręcanie nim to pikuś. Ciężko będzie w centrum parkować- no ale jakoś to przeżyję
To jest silnik 2,9 l w dieslu- więc potwór. Aczkolwkiek wszyscy twierdzą ze jak na takie gabaryty nie pali dużo... bo to majsersztyk mercedesa jeśli chodzi o silnik. Niby pali 8-10 w mieście i 7-8 w trasie. Zobaczymy

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość

Od kilku dni chodzę z mocniejszym postanowieniem powrotu do prawa jazdy. Wczoraj szukałam instruktora na doszkalanie.

Zastanawiam się, czy już jestem na to gotowa.

Jestem 5 kg na minusie. Osiągnęłam wagę 49 kg.
Jeszcze kilogram, półtora - i utrzymanie.

-
Oby w końcu się udało z tym prawkiem!!

Za spadek wagi

-------------

Dziś kończy mi się połóg W końcu można się bez stresu bzykać z mężem
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 12:42   #4928
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

właśnie popijam kawkę po spacerku
mam zamiar zrobić dziś pizze, macie jakiś sprawdzony przepis na ciasto?



[/B]
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Zaliczyłam pierwszą przejażdzkę i muszę stwierdzić ze jest zaje. Normalnie całą drogę uhahana jechałam. Wilkie to bydle ale wygodne i takie dostojne. jaram się
No i mega zwrotne w szoku byłam. Wykręcanie nim to pikuś. Ciężko będzie w centrum parkować- no ale jakoś to przeżyję
To jest silnik 2,9 l w dieslu- więc potwór. Aczkolwkiek wszyscy twierdzą ze jak na takie gabaryty nie pali dużo... bo to majsersztyk mercedesa jeśli chodzi o silnik. Niby pali 8-10 w mieście i 7-8 w trasie. Zobaczymy


Oby w końcu się udało z tym prawkiem!!

Za spadek wagi

-------------

Dziś kończy mi się połóg W końcu można się bez stresu bzykać z mężem
fajnie masz z tym autem, zazdroszczę bo ja już dwa i pół roku bez samochodu buuu

a co do ostatniego zdania, to spokojnie, najpierw odwiedź doktorka sprawdź czy wszystko ok
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 12:45   #4929
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Zaliczyłam pierwszą przejażdzkę i muszę stwierdzić ze jest zaje. Normalnie całą drogę uhahana jechałam. Wilkie to bydle ale wygodne i takie dostojne. jaram się
No i mega zwrotne w szoku byłam. Wykręcanie nim to pikuś. Ciężko będzie w centrum parkować- no ale jakoś to przeżyję
To jest silnik 2,9 l w dieslu- więc potwór. Aczkolwkiek wszyscy twierdzą ze jak na takie gabaryty nie pali dużo... bo to majsersztyk mercedesa jeśli chodzi o silnik. Niby pali 8-10 w mieście i 7-8 w trasie. Zobaczymy


Oby w końcu się udało z tym prawkiem!!

Za spadek wagi

-------------

Dziś kończy mi się połóg W końcu można się bez stresu bzykać z mężem
to mój pali połowę, no ale muł - coś za coś. Z takim silnikiem to możesz już depnąć, ja to muszę nieźle wycyrklować nieraz, żeby w ogóle zdążyć wyprzedzić
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 12:53   #4930
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

Nie miałam wczoraj testu, bo zagadałam panią na śmierć tematami, które sobie spisałam na kartce

Byłam dziś u mojej pani doktor (do której jestem zapisana, ale jej jeszcze na oczy nie widziałam ). Bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiła: bez problemu dała skierowanie do neurologa, dała mi też skierowanie na badania krwi (morfologia, glukoza, TSH, poziomy Na i K) i kazała się pojawić z wynikami u siebie, a przed wejściem do gabinetu zrobić EKG (na miejscu)

Haniu, fajny prezent mąż Ci zrobił
Emilko, gratuluję i zazdroszczę spadku wagi! Jeszcze chcesz zrzucić 1,5 kg? Czy to nie za dużo?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 14:28   #4931
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć,

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Moje dziecko chyba przechodzi skok rozwojowy. Normalnie padam dziś na pysk. Pierwszy raz pomyślałam sobie- po co mi to było
No ale juyż jest OK..w końcu udało mi się ją uśpić...po całodziennym wyciu i marudzeniu, a jadła chyba 100 razy. Mam cycki wymiętolone do granic możliwości

..ale zdarzyło się też coś fajnego. Mąż kupił mi samochód
Masakrycznie wielkiego mercedesa. Troszkę się go boję- ale się cieszę.
Faktycznie wielki.


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
oczywiście bezpieczeństwo Jak mi ktoś w dupę wjedzie to nic się nam nie stanie Poza tym jest wygodny, to automat, ma komputer pokładowy, klimę, i takie tam.
No i silnik w tym merolu jest niezawodny- robi milionowe przebiegi. Przeżyje niejedną nową furę

Akcja samochód trwa już ze 2 tyg..."nasz" mechanik obejrzał już z mężem z tuzin fur i każda miała coś nie tak. Ten jest jak żyleta podobno- lać paliwo i jeździć. Tylko musze się nauczyć nim jeździć.

ano

Ja nie lubię audi, wieśwagenów, oplów, ranault, fordów, peugotów- generalnie mało pozostaje. Tym bardziej jak się ma fundusze ograniczone i auto ma być do 10 tysi Cieszę się z tego merola- będę nietuzinkowa
Ja też nie lubię wiele marek, ale jak trafiła mi sie okazja na corsę (po znajomych dziadkach) to kupiłam mimo, że nie miałam dobrego zdania o oplach. Na szczęście sie sprawuje i pali niecałe 6,5l
Wcześniej była micra, ale stara '95 r. Śmieszna, jak auto Jasia Fasoli

Zaraz wyjeżdżamy na weekend do mojego brata.300km przed nami
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 14:37   #4932
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!



Haniu, fajny prezent mąż Ci zrobił
Emilko, gratuluję i zazdroszczę spadku wagi! Jeszcze chcesz zrzucić 1,5 kg? Czy to nie za dużo?
Dzięki!
Aż nie wierzę i boję się, że za chwilę to okaże się nieprawdą

47 kg to moja dolna granica prawidłowego BMI, więc postaram się jeszcze te 1,5 kg zrzucić.
Poza tym oczywiście ciągle jestem otłuszczona na brzuchu i udach, no ale wiadomo, co z tym robić


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Zaliczyłam pierwszą przejażdzkę i muszę stwierdzić ze jest zaje. Normalnie całą drogę uhahana jechałam. Wilkie to bydle ale wygodne i takie dostojne. jaram się
No i mega zwrotne w szoku byłam. Wykręcanie nim to pikuś. Ciężko będzie w centrum parkować- no ale jakoś to przeżyję
To jest silnik 2,9 l w dieslu- więc potwór. Aczkolwkiek wszyscy twierdzą ze jak na takie gabaryty nie pali dużo... bo to majsersztyk mercedesa jeśli chodzi o silnik. Niby pali 8-10 w mieście i 7-8 w trasie. Zobaczymy


Oby w końcu się udało z tym prawkiem!!

Za spadek wagi

-------------

Dziś kończy mi się połóg W końcu można się bez stresu bzykać z mężem
Dzięki!
super, że panujesz nad potworem
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 15:07   #4933
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
47 kg to moja dolna granica prawidłowego BMI, więc postaram się jeszcze te 1,5 kg zrzucić.
Poza tym oczywiście ciągle jestem otłuszczona na brzuchu i udach, no ale wiadomo, co z tym robić
już teraz na wadze się nie skupiaj, tylko pomyśl nad redukcją tkanki tłuszczowej i budowaniu mięśni (czyli aeroby/interwały).
Myślę, że lepiej mieć 19% tkanki tłuszczowej i ważyć 49kg, niż ważyć 47kg z 24% TT.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 15:23   #4934
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
już teraz na wadze się nie skupiaj, tylko pomyśl nad redukcją tkanki tłuszczowej i budowaniu mięśni (czyli aeroby/interwały).
Myślę, że lepiej mieć 19% tkanki tłuszczowej i ważyć 49kg, niż ważyć 47kg z 24% TT.
Masz rację.
Postanowiłam w poniedziałek iść na siłownię. No i bieganie
Szkoda gadać Opowiem, jak zrobię coś.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 15:35   #4935
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Masz rację.
Postanowiłam w poniedziałek iść na siłownię. No i bieganie
Szkoda gadać Opowiem, jak zrobię coś.
no to 3mam kciuki, zrobiłam małe podsumowanie swojego brzucha (wstawię link w klubie)
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 17:03   #4936
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
to mój pali połowę, no ale muł - coś za coś. Z takim silnikiem to możesz już depnąć, ja to muszę nieźle wycyrklować nieraz, żeby w ogóle zdążyć wyprzedzić
No nieźle się zbiera jak się depnie- szczególnie że to turbo diesel Ale powiem szczerze że on jest taki że daje fan przy 60 km/h

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
cześć

właśnie popijam kawkę po spacerku
mam zamiar zrobić dziś pizze, macie jakiś sprawdzony przepis na ciasto?

fajnie masz z tym autem, zazdroszczę bo ja już dwa i pół roku bez samochodu buuu

a co do ostatniego zdania, to spokojnie, najpierw odwiedź doktorka sprawdź czy wszystko ok
Ja robię hurtem ciasto na pizzę.
1 kg mąki
kostka drożdzy
3 łyżku oliwy
łyżeczka czubata soli
łyżczka cukru
ok 3 szklanek ciepłej wody

Rozrabiam cukier drożdze z połową wody. Czekam aż urosną. Dodaję do mąki, dolewam oliwy i wody, wyrabiam porzadnie i odstawiam do wyrośniecia na jakieś 30 min.

Dzielę na 4 części. 3 zamrażam z 1 robię pizzę na całą blachę z piekarnika.

Z auta ogromnie się cieszę. Na jutro mam milion planów dzięki niemu

Co do ostatniego zdania- już za późno. Nie wytrzymaliśmy już w środę Lekarza mam dopiero 9 maja- nie będę czekać do tego czasu
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 18:31   #4937
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No nieźle się zbiera jak się depnie- szczególnie że to turbo diesel Ale powiem szczerze że on jest taki że daje fan przy 60 km/h


Ja robię hurtem ciasto na pizzę.
1 kg mąki
kostka drożdzy
3 łyżku oliwy
łyżeczka czubata soli
łyżczka cukru
ok 3 szklanek ciepłej wody

Rozrabiam cukier drożdze z połową wody. Czekam aż urosną. Dodaję do mąki, dolewam oliwy i wody, wyrabiam porzadnie i odstawiam do wyrośniecia na jakieś 30 min.

Dzielę na 4 części. 3 zamrażam z 1 robię pizzę na całą blachę z piekarnika.

Z auta ogromnie się cieszę. Na jutro mam milion planów dzięki niemu

Co do ostatniego zdania- już za późno. Nie wytrzymaliśmy już w środę Lekarza mam dopiero 9 maja- nie będę czekać do tego czasu
znalazłam podobny przepis, ale troszkę inne proporcje, pizza już zjedzona, ciasto wyszło całkiem całkiem Nie przyszło mi do głowy żeby mrozić takie ciasto, dobry patent.

co do końca połogu to faktycznie długo masz do tej wizyty, ale jak wszystko było ok to spoko
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 17:47   #4938
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ja akurat jeśli chodzi o tłumaczenie ustne to jestem zawsze tak zdystansowana, że nawet mam nieraz ubaw z tego typu kłótni czy dyskusji o tematach, które tak naprawdę nie mają znaczenia.
Zgadzam się, że dobrze jest wiedzieć, o czym się tłumaczy, ale nie zawsze jest to możliwe. Zdarzało mi się nie raz dopytywać, zwłaszcza w technicznych i jakoś nie mam skrupułów. Ludzie są zazwyczaj bardzo wyrozumiali - bardziej się interesują, skąd się zna język i czemu tak dobrze, nie zastanawiają się nad szczegółami, że zabrakło ci jakiegoś słowa.
Rozumiem. U nas w biurze, gdy wynajmujemy tlumacza na ustne, neistety trafiaja sie sami zacieci i bufoniasci klienci, ktorzy sie piekla o kazda zwloke i kazde zle/nietrafne przetlumaczenie. No ale takie sa korporacje. Traktuja tlumaczy jak ludzi 2 kategorii (ciekawe, skad to myslenie).
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Od kilku dni chodzę z mocniejszym postanowieniem powrotu do prawa jazdy. Wczoraj szukałam instruktora na doszkalanie.

Zastanawiam się, czy już jestem na to gotowa.

Jestem 5 kg na minusie. Osiągnęłam wagę 49 kg.
Jeszcze kilogram, półtora - i utrzymanie.
49 kg?? A ile masz wzrostu, przypomnij?
Ja sie jak glupia cieszylam, jak po raz 1szy zobaczylam na wadze "5" na poczatku liczby, a nie "4".

Ja tez mysle o jazdach doszkalajacych. Z ociaganiem na razie i bez efektow
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:58   #4939
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Dziewczyny, mój blog znowu działa - zapraszam Co prawda nie ma tam na razie nic nowego, ale znowu zacznę dodawać, jak TŻ skończy kombinować


Ale paskudna pogoda weekendowa Kupiłam kwiaty na balkon, miałam sadzić, sprzątnąć balkon przed piątkową imprezą grillowo-balkonową, ale nic z tego nie wyszło ...
Za to skończyłam wyszywanie kaczuszki i zaczęłam woreczek na lawendę
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 07:08   #4940
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!
Weekend mieliśmy fajny, z rodzicami i imprezką rodzinną w tle. Wróciłam z nowymi siłami.


Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość

49 kg?? A ile masz wzrostu, przypomnij?
Ja sie jak glupia cieszylam, jak po raz 1szy zobaczylam na wadze "5" na poczatku liczby, a nie "4".

Ja tez mysle o jazdach doszkalajacych. Z ociaganiem na razie i bez efektow
158 cm.

Ja bym się cieszyła, gdybym mogła jeść wszystko, co lubię bez ograniczeń i miała niezmienną wagę
Niestety myślę, że te czasy minęły na zawsze (a kiedyś tak było - chudzielec jedzący wszystko - w tym słodycze w dużej ilości - bez ograniczeń).

Znalazłam instruktora jazdy, ale jeszcze się nie umówiłam

Butter, fajnie, że blog działa
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 07:36   #4941
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

Zabieram się za robotę
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:27   #4942
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Hej,
Kurcze, pogoda z dnia na dzień coraz gorsza Humor przez to też nie najlepszy
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:55   #4943
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Rozumiem. U nas w biurze, gdy wynajmujemy tlumacza na ustne, neistety trafiaja sie sami zacieci i bufoniasci klienci, ktorzy sie piekla o kazda zwloke i kazde zle/nietrafne przetlumaczenie. No ale takie sa korporacje. Traktuja tlumaczy jak ludzi 2 kategorii (ciekawe, skad to myslenie).
Ja nie pracuję dla korporacji, może dlatego mam inne doświadczenia. Nie jestem też tłumaczem pracującym dla biur tłumaczeń, więc pewnie inaczej to trochę działa.

U mnie weekend pogodowo był całkiem znośny - objeździłam w sobotę okolice nowego mieszkania. Na szczęście jest gdzie jeździć i jest całkiem sporo ścieżek.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:11   #4944
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Dziewczyny, mam pytanie czy ktoraś robi nadziewaną kaczkę? Jeśli tak, to czym?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:07   #4945
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość

158 cm.

Ja bym się cieszyła, gdybym mogła jeść wszystko, co lubię bez ograniczeń i miała niezmienną wagę
Niestety myślę, że te czasy minęły na zawsze (a kiedyś tak było - chudzielec jedzący wszystko - w tym słodycze w dużej ilości - bez ograniczeń).

Znalazłam instruktora jazdy, ale jeszcze się nie umówiłam

Butter, fajnie, że blog działa
No niestety z wiekiem przemiana materii spada Dlatego tylko ruchem tak na prawdę można ustrzec się przed otyłością

Ja wlazłam na wagę w sobotę i wcale wesoło nie jest. Nie wiem jak to jest że wszystkie ciuchu sprzed ciąży są na mnie normalnie dobre, a ja mam 6 kg na plusie
To chyba cycki i te resztki brzucha
W każdym razie jeszcze mam z czego chudnąć.

____
To na co czekasz- umawiaj się



Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hej,
Kurcze, pogoda z dnia na dzień coraz gorsza Humor przez to też nie najlepszy
No cos nie może ta wiosna się rozkręcić

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie czy ktoraś robi nadziewaną kaczkę? Jeśli tak, to czym?
Ja noe robiłam nigdy..ale najlepsze nadzienie robi moja teściowa- z ziemniakami, marchewką, cebulą i dużą ilością ziół. Super jest - milion razy fajniejsza niż na słodko z jabłkami i żurawiną czy nie daj bóg z podrobami.
Niestety nie mam przepisu- ale mogę zdobyć.

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2012-04-16 o 10:14
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:26   #4946
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć,

Emilka, ale się zaparłaś z dietą.Jestem pełna podziwu. Ja co chwilę obiecuję sobie, że się wezmę i jakoś tego nie robię Gdyby ktoś mi przygotowywał posiłki, jestem w stanie nawet zrezygnować ze słodyczy

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mój blog znowu działa - zapraszam Co prawda nie ma tam na razie nic nowego, ale znowu zacznę dodawać, jak TŻ skończy kombinować


Ale paskudna pogoda weekendowa Kupiłam kwiaty na balkon, miałam sadzić, sprzątnąć balkon przed piątkową imprezą grillowo-balkonową, ale nic z tego nie wyszło ...
Za to skończyłam wyszywanie kaczuszki i zaczęłam woreczek na lawendę
Weszłam i od razu ukazały mi się serduszka z pieczarkami właśnie takie bym zjadła a na deser talaretki. Ależ jestem głodna

Dzisiaj jeszcze mam wolne, więc odpoczywam piję sobie kawę, a pranie robi się samo
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:29   #4947
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No niestety z wiekiem przemiana materii spada Dlatego tylko ruchem tak na prawdę można ustrzec się przed otyłością

Ja wlazłam na wagę w sobotę i wcale wesoło nie jest. Nie wiem jak to jest że wszystkie ciuchu sprzed ciąży są na mnie normalnie dobre, a ja mam 6 kg na plusie
To chyba cycki i te resztki brzucha
W każdym razie jeszcze mam z czego chudnąć.

____
To na co czekasz- umawiaj się
No cos nie może ta wiosna się rozkręcić


Ja noe robiłam nigdy..ale najlepsze nadzienie robi moja teściowa- z ziemniakami, marchewką, cebulą i dużą ilością ziół. Super jest - milion razy fajniejsza niż na słodko z jabłkami i żurawiną czy nie daj bóg z podrobami.
Niestety nie mam przepisu- ale mogę zdobyć.
No to jak możesz zdobyć, będę wdzięczna.
Ja muszę zrobić 2, zrobię 2 rodzaje: jedną a pewno z ananasem i żurawiną, bo to życzenie Zuzi, a drugą myślałam, że z pieczarkami, ale ta o której piszesz mi się bardziej podoba
Tylko potrzebowałabym ten przepis tak do środy - dałabyś radę, to byłabym wdzięczna

Wiosna jest faktycznie średnia...a moje kwiaty balkonowe stoją i stoją i nie wiem kiedy je posadzę!
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:41   #4948
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No niestety z wiekiem przemiana materii spada Dlatego tylko ruchem tak na prawdę można ustrzec się przed otyłością

Ja wlazłam na wagę w sobotę i wcale wesoło nie jest. Nie wiem jak to jest że wszystkie ciuchu sprzed ciąży są na mnie normalnie dobre, a ja mam 6 kg na plusie
To chyba cycki i te resztki brzucha
W każdym razie jeszcze mam z czego chudnąć.

____
To na co czekasz- umawiaj się
No to jak ubrania pasują i podobasz się sobie, to nie ma się co maltretować

Na co czekam? Nie wiem Boję się, że zbyt dużo aktywności podjętych w jednym czasie sprawi, że nie dam rady ogarnąć prawa jazdy i będę miała poczucie porażki
A na najbliższy czas (1,5 miesiąca) szykuje mi się jeszcze 5 wyjazdów w delegacje (2-3 dniowe), wesele, komunia (wyjazdowa - 500 km w jedną stronę), chrzciny, majowy weekend z wizytą rodziny, montaż mebli kuchennych i drobne prace remontowe...(2-3 dni) - więc i w tygodniu i w weekendy mało czasu...

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć,

Emilka, ale się zaparłaś z dietą.Jestem pełna podziwu. Ja co chwilę obiecuję sobie, że się wezmę i jakoś tego nie robię Gdyby ktoś mi przygotowywał posiłki, jestem w stanie nawet zrezygnować ze słodyczy


Dzisiaj jeszcze mam wolne, więc odpoczywam piję sobie kawę, a pranie robi się samo
Ja mam tak przez większość czasu, aż w końcu się spinam i jest efekt.
Ale na razie z ruchem też tak odkładam... dziś chcę iść na siłownię, ciekawe, czy pójdę

Bosko!
Ja pracuję w stresie i szukam skutecznego systemu zarządzania czasem
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:58   #4949
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No to jak możesz zdobyć, będę wdzięczna.
Ja muszę zrobić 2, zrobię 2 rodzaje: jedną a pewno z ananasem i żurawiną, bo to życzenie Zuzi, a drugą myślałam, że z pieczarkami, ale ta o której piszesz mi się bardziej podoba
Tylko potrzebowałabym ten przepis tak do środy - dałabyś radę, to byłabym wdzięczna

Wiosna jest faktycznie średnia...a moje kwiaty balkonowe stoją i stoją i nie wiem kiedy je posadzę!
Zdobędę dziś bo teściowie mają do nas zajrzeć
Też muszę zająć się kwiatami na balkon!!!

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
No to jak ubrania pasują i podobasz się sobie, to nie ma się co maltretować

Na co czekam? Nie wiem Boję się, że zbyt dużo aktywności podjętych w jednym czasie sprawi, że nie dam rady ogarnąć prawa jazdy i będę miała poczucie porażki
A na najbliższy czas (1,5 miesiąca) szykuje mi się jeszcze 5 wyjazdów w delegacje (2-3 dniowe), wesele, komunia (wyjazdowa - 500 km w jedną stronę), chrzciny, majowy weekend z wizytą rodziny, montaż mebli kuchennych i drobne prace remontowe...(2-3 dni) - więc i w tygodniu i w weekendy mało czasu...
Nie podoba mi się własnie brzuch i cycki. No ale cycki zmaleją jak karmić przestaną- a brzuch muszę zacząć maltretować. Tylko póki co mam tak wrzeszczące dziecko że nie wiem jak się nazywam więc brzuszki i bieznia to ostatnia rzecz na jaką mam ochotę

To faktycznie masz napięty terminarz. Ale wiesz...jazdy doszkalające to godzina dziennie. Może jednak dasz radę
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 12:26   #4950
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

butter, jak zdrowie?

haniu, wczoraj skorzystałam z twojego przepisu na pizzę. Do tej pory robiłam ciasto na bazie jajka i mleka, ale z samą wodą też dobre

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ja bym się cieszyła, gdybym mogła jeść wszystko, co lubię bez ograniczeń i miała niezmienną wagę
Niestety myślę, że te czasy minęły na zawsze (a kiedyś tak było - chudzielec jedzący wszystko - w tym słodycze w dużej ilości - bez ograniczeń).
Metabolizm można przyspieszyć Przede wszystkim nabieraj mięśni, bo one pobierają więcej energii niż tłuszcz. Mi też pomogło jedzenie 5 posiłków dziennie o stałych porach.
Dodatkowo mój metabolizm niechcący podkręciło zjedzenie 2kg czekolady. Akurat moja dieta czekoladowa wypadła w największe mrozy, w które biegałam, co uchroniło mnie przed przytyciem. A po odstawieniu jeszcze schudłam.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.