wizażanki ze SZKOCJI!!! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 15:27   #781
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Ja juz wrocilam, jezeli wiec ktos mialby ochote na spotkanie na jakiegos drinka na west end to jestem chetna

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny napisałybyście co skłoniło Was do wyboru Szkocji a nie - UK czy Irlandii? Miałyście tam jakiś "punkt zaczepienia"?
Ja dostalam tutaj prace, wiec nie bardzo mialam co wybierac. Moja praca jest uzalezniona od zdolnosci kosztalcenia placowki, wiec najpierw szukam po sprzecie dostepnym a potem podejmuje decyzje 'gdzie'.
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 14:02   #782
lamia1980
Raczkowanie
 
Avatar lamia1980
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 454
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

hejka a teraz pytanie tabu. co myślicie o poznawaniu ludzi na czatach co o tym sądzicie? w warszawie to podstawa do poznawania w ten sposób. w-wa to wyścig szczurów nikt nie ma na nic czasu więc ludzi umawiają się na spotkania z ludźmi z czatów. moje koleżanki w roi też tak poznawały ludzi a jak jest w szkocji? wierzycie w znajomości, w związki z czatów?
__________________
Wszystkie JOANNY łączcie się! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35572795
lamia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 22:16   #783
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

mam pytanie do dziewcczyn, ktore braly/biora slub w Szkocji. czy mozna tutaj odbyc nauki przedmalzenskie i spotkania w poradni w religii Katolickiej? Nauki tak naprawde zrobilam w Pl, ale brakuje nam spotkan w poradni do uzyskania pozowlenia na slub koscielny (ah ta biurokracja...:/) nie wiem czy zdarze to zrobic w Pl...
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 13:10   #784
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewcczyn, ktore braly/biora slub w Szkocji. czy mozna tutaj odbyc nauki przedmalzenskie i spotkania w poradni w religii Katolickiej? Nauki tak naprawde zrobilam w Pl, ale brakuje nam spotkan w poradni do uzyskania pozowlenia na slub koscielny (ah ta biurokracja...:/) nie wiem czy zdarze to zrobic w Pl...
Można Wiem, że moja kuzynka chodziła do polskiego Kościoła i tam odbyli 3-4 spotkania z księdzem, wystawił kwitek i po sprawie
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 20:37   #785
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Witajcie! Mam do Was pytanie - być może oczywiste, ale wolę się zorientować . Czy lecąc z Polski do Szkocji wymagany jest paszport? Czy wystarczy dowód osobisty?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 20:58   #786
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Witajcie! Mam do Was pytanie - być może oczywiste, ale wolę się zorientować . Czy lecąc z Polski do Szkocji wymagany jest paszport? Czy wystarczy dowód osobisty?
Wystarczy dowód
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 21:20   #787
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Dziękuję Ci za odpowiedź
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 19:13   #788
Breslau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 25
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Ooooo i ja tez z Edinburgh

pozdrawiam serdecznie
Breslau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 21:57   #789
lamia1980
Raczkowanie
 
Avatar lamia1980
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 454
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

heh a ja niedługo do was dołączę wszystko jest na dobrej drodze tylko teraz żeby znaleźć pracę to będzie super dziewczyny napiszcie mi jak jest na rynku pracy w edim? mam nadzieję, że nie tak jak w pl, że pół roku szuka się pracy i nic z tego
__________________
Wszystkie JOANNY łączcie się! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35572795
lamia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 22:48   #790
paami
Raczkowanie
 
Avatar paami
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 91
GG do paami
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Witam wszystkie Szkockie Emigrantki!

Postanowilam dolaczyc do watku (mam nadzieje, ze zostane pozytywnie przyjeta) poniewaz juz niebawem dołacze do Waszego grona, nie tylko na wizazu.
Obecnie mieszkam w Holandii z dwuletnia corka Maja i tż-em... Niestety po prawie 4 latach pracy w jednym zakladzie zostalam perfidnie, bez zadnych skrupulow, zwolniona (jak oni to nazwali-moja umowa nie zostala przedluzona). Dodam, ze tyralam jak wol prawie cala ciaze ( 30 tyg. ciezkiej pracy fizycznej). Pomine to jak sie wtedy poczulam... I tu pojawil sie pomysl!
Moj tż zaczal sie zastanawiac nad "zmiana kraju". Poniewaz z opowiesci znajomych i rodziny, jak Wszystkie dobrze wiemy, w Polsce nie jest kolorowo. A, ze mamy znajomych w Szkocji, ktorzy chwala sobie
wszystko jak najbardziej, postanowilismy sie zdecydowac na wyjazd.
Tak wiec za tydzien wybieramy sie do Polski. Ja z Mala zostajemy 3 miesiace po to, zeby tż odlozyl cos na nowy poczatek. Nie ukrywam, ze boje sie tak dlugiego pobytu w Polsce, bo nie odwiedzalam czesto kraju z powodu braku mozliwosci czestych urlopow, boje sie, ze nie bede mogla sie odnalezc...No i ta rozlaka!
Tu, w Holandii, ktora dla mnie jest krajem bardzo zamknietym w sobie (chodzi mi o handel, szkolnictwo, ludzi itp.) ja rowniez sie zamknelam. Sama siebie nie poznaje. Nie mam prawa jazdy i jestem calkowicie uzalezniona od tż-a, komunikacja miejska nie jest najlepsza (mieszkam w malej miejscowosci), nie mam wielu dobrych znajomych, a jesli juz sie jakis znajdzie trzeba sie umawiac na konkretny dzien, godzine, 3 tyg. wczesniej i pomimo tego, ze mam tu rodzine czuje sie czasem samotna. Nie znam dobrze jezyka holenderskiego (ciezko wchodzi do glowy, tym ciezej zrozumiec samych Holendrow), bardziej czytam niz mowie. Moze tez przez to holenderski swiat sie przede mna zamyka. Poza tym uwazam, ze ani mi ani mojej corce ten jezyk do niczego sie nie przyda.
To tak po krotce moja historia!
Wracajac do watku i Szkocji... Pomimo tego, ze decyzja zapadla i widze praktycznie same plusy w tym wyjezdzie, nadal mam watpliwosci. A co jesli bedzie jeszcze gorzej? Ogolnie z tego co slyszalam, to Szkocja jest bardziej otwarta na Polakow ( chodzi mi o polskie szkoly, sklepy itd.). Znam dobrze angielski i jest to ponoc duza zaleta w znalezieniu pracy (pomijajac szkocki akcent).
Chcialabym, zebyscie mi napisaly, doradzily, czy dobrze robie decydujac sie na ten wyjazd. Chodzi mi przede wszystkim o moja corke... Gdybysmy byli sami nie mialabym zadnych watpliwosci.
Nie chce jechac tam na zarobek, ktory zawioze do kraju. Chcialabym tam normalnie zyc, jakos funkcjonowac w spoleczenstwie i zapewnic Majce w miare normalne zycie. Jestem pelna watpliwosci, boje sie!
Czytalam wiele na stronie emito.net, ale obiektywne opinie kobiet, moze matek w Szkocji, na pewno poprawia mi humor.
Chcialabym dowiedziec sie najwiecej na temat polskich dzieci w Szkocji. Prosze bardzo o szczere odpowiedzi. Jak cos niejasno napisalam to prosze pytac. Mam tyle mysli, ze sama sie gubie!
Pozdrawiam !
__________________
"Ucz swoje dzieci milczeć. Mówić nauczą się same."
— Benjamin Franklin

never lying - truth teller !!

paami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 20:11   #791
lamia1980
Raczkowanie
 
Avatar lamia1980
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 454
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

a ja dołączę w czerwcu mam nadzieję, że wszystko będzie ok
__________________
Wszystkie JOANNY łączcie się! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35572795
lamia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 18:17   #792
gizel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Szkocji
Wiadomości: 13
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

dziewczyny jesteście zaglądacie tutaj
__________________
gizel, pół życia w Łodzi reszta w Szkocji
gizel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:09   #793
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Przycichl cos watek ja tu caly czas ze Szkocji pisze - dokladnie z Glasgow,
ciekawe kiedy tu znow wiosna zawita
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:51   #794
scotmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 20
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Hej dziewczyny,
może macie ochotę wyskoczyć kiedyś na drinka/kawę/imprezę w Glasgow?
Zawsze miło poznać nowe Polki
scotmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 15:58   #795
gizel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Szkocji
Wiadomości: 13
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

jakas ipreza typowo babska by się przydała noo własnie jakoś ucichłoo? co robicie dziewczyny w ciągu dnia praca studia widziałam że niektore z was mają tęgie głowy i na studia tu chodzą fajowoooo pozdrawiam
__________________
gizel, pół życia w Łodzi reszta w Szkocji
gizel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 11:57   #796
scotmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 20
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Gizel, jestes z Lodzi? no prosze, jak milo, kolejna osoba z Lodzi.
Ja zawsze chetna na babska impreze, co prawda mam teraz egzaminy, ale ile mozna sie uczyc
scotmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 17:28   #797
lamia1980
Raczkowanie
 
Avatar lamia1980
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 454
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

hejka jak ja bym chciała studiować w szkocji mam nadzieję, że z czasem spełni się moje marzenie i będę studiować w edim już niedługo, już niedługo
__________________
Wszystkie JOANNY łączcie się! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35572795
lamia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:39   #798
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez lamia1980 Pokaż wiadomość
hejka jak ja bym chciała studiować w szkocji mam nadzieję, że z czasem spełni się moje marzenie i będę studiować w edim już niedługo, już niedługo
powodzenia a na jaka uczelnie aplikujesz?
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 17:45   #799
bezcukrowa27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 129
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Witajcie dziewczyny Dołączam się do waszego grona Od ponad miesiąca przebywam w Szkocji , dokładnie okolice Glasgow. Z wielką chęcią poznam kogos kto przebywa w okolicy
bezcukrowa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 17:53   #800
lamia1980
Raczkowanie
 
Avatar lamia1980
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 454
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

liquefy na razie nigdzie nie aplikuję mam marzenie zrobić kurs esol a potem startować na ue ale to wiesz zejdzie się kilka lat dopóki mój ang nie będzie na super poziomie mam nadzieję, że w przeciągu roku będzie już super. zresztą nie wiem czy jednak szkocja wypali edi to moje marzenie pewny pokój mam jednak w southampton i tam wyjeżdżam w czerwcu wyjeżdżam sama, rzucam wszystko, mam tam tylko znajomych nikogo więcej, pracy też nie mam dopiero będę szukać mm nadzieję, że dam radę
__________________
Wszystkie JOANNY łączcie się! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35572795
lamia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 12:47   #801
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

moze spotkanie na herbatke w przyszly weekend gdzies w Glasgow? Ktos kojarzy takie miejsce jak http://tchaiovna.com/ ? mozemy sie tam spotkac Chetnie pogadam, wymienie sie doswiadczeniami, spostrzezeniami nt zycia tutaj i ogolnie pogadam w oczekiwaniu na wiosne : )

kto chetny ?
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 23:50   #802
aldix
Raczkowanie
 
Avatar aldix
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: górzysta, wietrzna Szkocja
Wiadomości: 84
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Jeśli ktośpotrzebuje porady prawnej, pomocy w założeniu własnego biznesu w UK albo poszukuje funduszy polecam się:
http://dd-lex.com
__________________
Zdrówko mężów - którzy nas wygrali, frajerów- którzy nas stracili i najszczęśliwszych drani - którzy nas jeszcze spotkają!!

Basia
aldix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:18   #803
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
moze spotkanie na herbatke w przyszly weekend gdzies w Glasgow? Ktos kojarzy takie miejsce jak http://tchaiovna.com/ ? mozemy sie tam spotkac Chetnie pogadam, wymienie sie doswiadczeniami, spostrzezeniami nt zycia tutaj i ogolnie pogadam w oczekiwaniu na wiosne : )

kto chetny ?
Bajeczne miejsce! Kolejny wielki plus zebym sie przeniosla do Glasgow.
Mam tylko kilka pytan, obaw itd. Masz ochote pogadac na pw?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 13:06   #804
bezcukrowa27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 129
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Z przyjemnością wybrałabym się z wami na kawę, ale akurat w weekend pracuję...
bezcukrowa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:56   #805
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

to moze nawet i lepiej, bo mi sie tez duzo pracy na weekend narobilo. w takim ukladzie moze przyszla niedziela komus by pasowala ?
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 20:26   #806
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Wybieram się na wycieczkę do Szkocji, proszę polećcie mi gdzie można tanio i smacznie zjeść, najchętniej narodowe szkockie i brytyjskie potrawy w Glasgow i Edynburgu?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 22:11   #807
gizel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Szkocji
Wiadomości: 13
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

co do jedzenia zależy gdzie sie zatrzymasz ale w centrum każdego miasta jest dużo restauracji trzeba patrzeć na meni i tyle noo i na ceny jak będziesz mieć B#B czyli bed and breakfast to napewno zaliczysz śniadanie szkockie składa się z jajek na bekonie, pieczarek herbatka, podane są też soki , mleko i płatki lub owsianka. Szkocka potrawa to też cottage pie (ciasto wiejskie) można kupić w każdym sklepie Asda Tesco itp ja nie lubie... to mięso zapiekane jagniecina w cieście. Jest tez Treade pudding to ciasto biszkoptowe, podawane z kremem mleczno-jajecznym zwanym custard. Steak and kidney pie to zapiekana w cieście wołowina i cynaderki w sosie okropność ale to wszytko rzecz gustu ja to tylko to śniadanko bekonik i jajeczka aaaa i tosty z chipsami haha albo lepije podają tu Tosty zapiekane wśrodku szynka serek i na wierzch chipsy i ocet bleee smacznego
__________________
gizel, pół życia w Łodzi reszta w Szkocji
gizel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 15:40   #808
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

gizel ale ja nie pytałam jakie są narodowe szkockie potrawy, bo mam przewodnik i mogę sobie o tym poczytać, a że restauracji jest pełno wiem, chodziło mi o to gdzie mogę zjeść smacznie i tanio, konkretne adresy Nie mam B&B bo jadę na CS i śpię u kogoś.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 22:51   #809
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

tanio nie zawsze znaczy smacznie,generalnie zależy od tego co uważasz za niedrogo? np.dobry steak za 17 funtów w centrum Edynburga w Smoke Stack jest przystępna cena. Restauracje z owocami morza,swieżymi prosto z połowu niestety cenią się wysoko,mogę polecić Loch Fyne przy Newhaven Harbour(to nie jest centrum miasta),The Ship na The Shore czy Skippers tez na shorze.Fish and chips najlepiej smakuje w środku nocy( po wyjściu z pubu lub klubu),pierwszy napotkany po drodze,w centrum jest więcej niż kilka,nie przeoczysz,zawsze są kolejki pijanych głodnych klientów moge polecić Cafe Piccante przy Broughton Street(centrum).
Full Scottish Breakfast można nabyć w prawie każdej knajpce czy pubie ( jedne serwują tylko do 12 w południe,inne cały dzień).Nie ma sensu szukać smacznego,bo każde jest takie same jak masz przewodnik,to wiesz z czego się składa Haggis z ziemniakami i rzepą nie polecę na mieście,bo zawsze w domu robię. ze Szkockich restauracji mogę polecić Howies znajdujący sie w sercu miasta na Victoria Street.

Edytowane przez kubus puchatek
Czas edycji: 2012-05-03 o 22:58
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 01:13   #810
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Ja polecam kawiarnie Seabreeze na Easter Road w Edynburgu wlascicielem jest tam Polak , bardzo fajny pan, ktory pamieta wiekszosc klientow mozna tam zjesc fish&chips albo cale szkockie sniadanie za £2.50. Polecam szczegolnie ich onion rings
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-20 19:30:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.