Walka o zdrowe i piękne włosy część X - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 17:07   #2941
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez narvia Pokaż wiadomość
jak chcesz to mogę wymienić tradycyjną amlę na cokolwiek, bo moj nos (i mojego TŻ) już dlugo jej nie zniesie
Została mi 1/3 100ml buteleczki tylko, będzie na kilkanaście testowań
Nie mam nic na wymiankę do włosów, poza tym chyba za bardzo się boję tej parafiny (smrodki mi nie straszne ). Ale dziękuję za propozycję.

Cytat:
Napisane przez yuna6666 Pokaż wiadomość
Fakt tanie są więc można wypróbować, ja dokupiłam jeszcze z joanny apteczka babuni ze skrzypem i rozmarynem, isane z pantenolem, green pharmnacy wzmacniajaca z łopianem ale skuszę się chyba na garnier z masłem shea i glorię.
Umyłam włosy użyłam balsamu seboradin na skalp a na długośc isane, potem psikadła ale po wysuszeniu są suche więc chyba powinnam czesać ja na mokro jak zawsze niż na sucho. Jak czesałam na mokro były o wiele lepsze i nie takie napuszone.
Chcę Glorię. U mnie nigdzie jej nie ma. Pewnie, gdybym ją dostała to po tylu miesiącach chciejstwa by mnie rozczarowała, no ale... I tak chcę. Po marcowej akcji "zużywaj - nie kupuj" mam takie pustki na półce włosowej, że aż strach. Jutro napadam jeszcze na SP.

Cytat:
Napisane przez silkmoon Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony to najmilszy ze wszystkich silikonów podobno, więc może balsam będzie fajny.

Fubizka - ja mam taki niereformowalny przesusz od spodu, nad karkiem. Zawsze to miejsce porządniej nawilżam, daje tam więcej oleju i nic. Już zwątpiłam, że coś będzie z tych włosów. Jedyny plus to, że ich nie widać...
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:29   #2942
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Ja chyba zacznę non stop olejować to pasmo lekko olejkiem. Bo moje akurat jest z wierzchu, chociaż też ginie w całej fryzurze, to jednak je widać. A nie obetnę całych włosów przez jedno głupie pasemko, zresztą i tak obcinam dopiero w wakacje, bo ja mam p-dolca z tym obcinaniem Jak włosy nie są świeżo podcięte, to mnie nosi, bo te końce robią się jakieś takie sfilcowane, chociaż jak je oglądam z bliska, to wszystko z nimi ok i nie wymagają podcięcia. Chyba muszę się przyzwyczaić do tego, że włosy 2 miesiące po podcięciu po prostu nie są takie fajne jak zaraz po. Ważne, żeby urosły zdrowe Gdyby nie moje ciągłe podcinanie, to już bym miała wymarzoną długość a tak to od grudnia mam wciąż takie same Jeszcze mam mocne U, bo to włosy z przodu były strasznie wysiepane, więc patrząc na mnie z przodu, to mam króciutkie włosy, tylko te z tyłu są w miarę półdługie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:35   #2943
silkmoon
Raczkowanie
 
Avatar silkmoon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 359
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony to najmilszy ze wszystkich silikonów podobno, więc może balsam będzie fajny.
Dzięki . Jak zwykle okaże się w praniu .
__________________
Dołączę się do zamówienia z ZSK/Mazideł/Naturalisa/Naturalnego Piękna? <- za jakiś czas
silkmoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:47   #2944
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Fubizka tez mam takie pasmo,z tyłu glowy tez kolo 5cm moze mniej takie szorstkie,zniszczone juz jakis czas je mam,podcinalam wlosy kilka razy od glowy wyrastaja normalne,tak od polowy glowy jest zniszczone dziwne
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:49   #2945
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
No właśnie masek żadnych nie używam, olei malutko i raz na tydzień.

Chyba po prostu są już nakarmione
Też tak mam, szczególnie teraz, jak zrobiło się cieplej i obcięłam większość pocieniowanych włosów. Wystarczy jak raz w tygodniu robię maskę: Wax BF albo mieszanka Stapiz/Bingo+olejki+aloes, olej raz w tygodniu. Na co dzień tylko szampon i odżywka ds albo bs, nigdy obie razem. I wcierka, ale to głównie dla ograniczenia przetłuszczania. Nie mogę się przyzwyczać do takiej minimalnej pielęgnacji, a najbardziej mnie martwi to, że teraz oleje i maski strasznie wolno mi schodzą, kiedy ja to wszystko zużyje
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:58   #2946
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Też tak mam, szczególnie teraz, jak zrobiło się cieplej i obcięłam większość pocieniowanych włosów. Wystarczy jak raz w tygodniu robię maskę: Wax BF albo mieszanka Stapiz/Bingo+olejki+aloes, olej raz w tygodniu. Na co dzień tylko szampon i odżywka ds albo bs, nigdy obie razem. I wcierka, ale to głównie dla ograniczenia przetłuszczania. Nie mogę się przyzwyczać do takiej minimalnej pielęgnacji, a najbardziej mnie martwi to, że teraz oleje i maski strasznie wolno mi schodzą, kiedy ja to wszystko zużyje
Ja mam na szczęście tylko dwie odżywki ale chyba ich nigdy nie zużyję
Fajnie, że nie jestem sama
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:09   #2947
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość

Powoli moje odstające włoski zaczynają nieco mniej sterczeć, staram się je jak najmocniej nawilżać i natłuszczać.
Zastanawia mnie tylko jedno pasmo włosów, które ma okropnie przesuszone i szorstkie końcówki. Pasmo dosłownie 5cm szerokości. Nie wiem co tam się stało
o też mam takie pasmo włosów, włosy są takie suche, sztywne jakieś, wkurza mnie ono

odebrałam zamówienie z dozu
będę robić płukanki mam:

korę dębu
kwiat bzu czarnego
liście orzecha włoskiego
korzeń mydlnicy
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 18:22   #2948
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość

Fubizka - ja mam taki niereformowalny przesusz od spodu, nad karkiem. Zawsze to miejsce porządniej nawilżam, daje tam więcej oleju i nic. Już zwątpiłam, że coś będzie z tych włosów. Jedyny plus to, że ich nie widać...
ja to mam dopiero przesusz, poszarpane az pofalowane te wlosy od karku i caly czas takie same odrastaja... u mnie widac, bo biore zawsze do przodu, musze sie tego oduczyć
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:39   #2949
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Izuś, mam granat i awokado.
Właśnie nałożyłam, aplikacja 100 razy lepsza niż w oleju kokosowym i wizualnie też spoko, w sensie, że włosy nie wyglądają na tłuste. A na ciało go nakładałyście?


Dziewczyny, jeśli mam 2 oleje, to patrzeć na skład i lepiej żeby miał więcej tłuszczy nasyconych czy nienasyconych? Które nam są bardziej przydatne? Bo miałam dziś dylemat, a cenę miały identyczną, tylko skład inny oba winogronowe.


Chodzę za maskami i chodzę i nic
ani w Naturze ani w Rossie nie widziałam ani Bingacza, ani Kallosa, ani Biovaxa, ani Glorii. A nic więcej chyba się tu nie przewija ;P W ogóle ja bez Was jak bez ręki te Biowaxy z Beauty Formulas dobre czy przeciętne?
Widziałam w naturze jakąś serię 'Nature' coś tam, ciekawe czy faktycznie taka natura
a te artiste mają silikony? Chyba zrobię sobie spis swoich kosmetyków z podziałem na te "naturalne", z sls i z silikonami itp.

a na dozie ile mam czasu na odebranie zamówienia? Bo już 2 dzień nie miałam czasu podskoczyć a że teraz zamówiłam 3 jantary przez Was to może 2 zamówienia na raz odbiorę
w ogóle szlaban sobie zrobię, przysięgam, wydałam 110 na zsk, 30+30 na dozie, 80 na TT, w naturze i rossie 35 , a jeszcze dalej nie mam maski i oleju! a wcale nie tak dawno temu kupowałam żele aloesowe itp. Nawet wole tego nie podliczać. Jak mnie czymś jeszcze skusicie to normalnie włosy Wam powyrywam!

ps. w sumie pewnie zaraz dostanę maila, że jantar niedostępny

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2012-04-19 o 18:40
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:41   #2950
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Ja chyba zrobię zamówienie z ecospa bo mam ochotę zrobić musujące kule do kąpieli
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:42   #2951
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Wiecie że dzisiaj w Natrze widziałam nową dostawę i wykladali Garnier Ultra Doux? Oby było kakaowo- kokosowe
narvia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 18:46   #2952
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

A wiecie co?
Dostalam paczkę od aniamelii z olejkiem Alterra i niespodziankami w postaci Biovaxa i Timotei Organisc!
Dziękuję pięknie!

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Gratuluję
To może niedługo będziesz miała więcej kasy na produkty do włosów trzymam kciuki

Jakby się udalo to i tak start dopiewo w lipcu najwcześniej, bo musze się uporać z egz licencjackim, czyli akurat na ochronę wlosów latem jak znalazl

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Bede kombinowac w przyszly tydzien, bo zalega mi w lodowce...

Pewnie, zarty sobie stroja!!

Kupilam dzis siemie lniane, bede sie doszkalac w gotowaniu gluta
Uu trzymam kciuki za gluta!

Cytat:
Napisane przez silkmoon Pokaż wiadomość
No cóż, dla Tromm już za późno, ale dla innych zainteresowanych: jest sporo.
Może jeszcze jutro będą, oby
Jak nie to sobie przywiozę od rodziców
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:48   #2953
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja chyba zrobię zamówienie z ecospa bo mam ochotę zrobić musujące kule do kąpieli
z ecospa mam ochotę na olej kokosowy ze świeżego miąższu, brzmi apetycznie
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:00   #2954
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Przyszłam se narzeknąć.

Dzisiaj z ciekawości rozprostowałam włosy - tzn. nie prostownicą tylko ciągałam je żeby się nie kręciły.
No i masakra jakie są zniszczone, gorzej niż u tych tlenionych lasek używających prostownicy jako grzebienia. Jednak stylizacja bardzo dużo daje. Albo taka ich uroda bo nigdy nie wyglądały lepiej po rozprostowaniu. Tak czy siak powinnam je obciąć gdzieś powyżej ucha ale mi żal bo nie mam innych atutów () a po drugie zawsze chciałam mieć długie włosy ale jestem troszku za stara na zapuszczanie przez kolejne 5 lat (wypadną ze starości nim urosną ).
Więc już im daruję ale zastanawiam się czy jest sens kombinować z tymi olejami i półproduktami, może lepiej zainwestować w duperele na porost i powoli obcinać. No bo suchego siana się nie zregeneruje, c'nie? Bosz, to 5 lat obcinania żeby jakoś wyglądały. Krótsze nie wchodzą w grę, są brzydkie po całości więc to nic nie zmieni.
Ewentualnie kusi mnie ściąć i kupić clip in
Fotki bym wrzuciła ale mój komputer padł a na tym nie umiem się obsłużyć

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Aaa i w ogóle trzymajcie mnie bo zrobiłam warkocz i tak mnie kusi go opitolić przy karku Ale bym potem ryczała.
Lepiej idę się czymś zająć, może coś zjeść słodkiego
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:07   #2955
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

tromm - gratulacje drugiego etapu!

a ja mam ostatnio niefajne włosy bpo warkoczach :/

nie pofalowane, tyko rozprostowane niewiadomo co :/

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Przyszłam se narzeknąć.

Dzisiaj z ciekawości rozprostowałam włosy - tzn. nie prostownicą tylko ciągałam je żeby się nie kręciły.
No i masakra jakie są zniszczone, gorzej niż u tych tlenionych lasek używających prostownicy jako grzebienia. Jednak stylizacja bardzo dużo daje. Albo taka ich uroda bo nigdy nie wyglądały lepiej po rozprostowaniu. Tak czy siak powinnam je obciąć gdzieś powyżej ucha ale mi żal bo nie mam innych atutów () a po drugie zawsze chciałam mieć długie włosy ale jestem troszku za stara na zapuszczanie przez kolejne 5 lat (wypadną ze starości nim urosną ).
Więc już im daruję ale zastanawiam się czy jest sens kombinować z tymi olejami i półproduktami, może lepiej zainwestować w duperele na porost i powoli obcinać. No bo suchego siana się nie zregeneruje, c'nie? Bosz, to 5 lat obcinania żeby jakoś wyglądały. Krótsze nie wchodzą w grę, są brzydkie po całości więc to nic nie zmieni.
Ewentualnie kusi mnie ściąć i kupić clip in
Fotki bym wrzuciła ale mój komputer padł a na tym nie umiem się obsłużyć

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Aaa i w ogóle trzymajcie mnie bo zrobiłam warkocz i tak mnie kusi go opitolić przy karku Ale bym potem ryczała.
Lepiej idę się czymś zająć, może coś zjeść słodkiego
zakazuje obcinać te piękne włosy!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2012-04-19 o 19:05
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:09   #2956
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Przyszłam se narzeknąć.

Dzisiaj z ciekawości rozprostowałam włosy - tzn. nie prostownicą tylko ciągałam je żeby się nie kręciły.
No i masakra jakie są zniszczone, gorzej niż u tych tlenionych lasek używających prostownicy jako grzebienia. Jednak stylizacja bardzo dużo daje. Albo taka ich uroda bo nigdy nie wyglądały lepiej po rozprostowaniu. Tak czy siak powinnam je obciąć gdzieś powyżej ucha ale mi żal bo nie mam innych atutów () a po drugie zawsze chciałam mieć długie włosy ale jestem troszku za stara na zapuszczanie przez kolejne 5 lat (wypadną ze starości nim urosną ).
Więc już im daruję ale zastanawiam się czy jest sens kombinować z tymi olejami i półproduktami, może lepiej zainwestować w duperele na porost i powoli obcinać. No bo suchego siana się nie zregeneruje, c'nie? Bosz, to 5 lat obcinania żeby jakoś wyglądały. Krótsze nie wchodzą w grę, są brzydkie po całości więc to nic nie zmieni.
Ewentualnie kusi mnie ściąć i kupić clip in
Fotki bym wrzuciła ale mój komputer padł a na tym nie umiem się obsłużyć

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Aaa i w ogóle trzymajcie mnie bo zrobiłam warkocz i tak mnie kusi go opitolić przy karku Ale bym potem ryczała.
Lepiej idę się czymś zająć, może coś zjeść słodkiego

sorry, ale to raczej niemożliwe

Sama napisałaś, że nigdy nie wyglądały lepiej po rozprostowaniu, więc jest sens kombinować A na porost swoja droga możesz coś kupić i jak Ci urosnie 5 cm, to ciachnąć ze 4 Chyba że do tego czasu stwierzdisz że sa piękne , bo przeciez sa
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:09   #2957
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Przyszłam se narzeknąć.

Dzisiaj z ciekawości rozprostowałam włosy - tzn. nie prostownicą tylko ciągałam je żeby się nie kręciły.
No i masakra jakie są zniszczone, gorzej niż u tych tlenionych lasek używających prostownicy jako grzebienia. Jednak stylizacja bardzo dużo daje. Albo taka ich uroda bo nigdy nie wyglądały lepiej po rozprostowaniu. Tak czy siak powinnam je obciąć gdzieś powyżej ucha ale mi żal bo nie mam innych atutów () a po drugie zawsze chciałam mieć długie włosy ale jestem troszku za stara na zapuszczanie przez kolejne 5 lat (wypadną ze starości nim urosną ).
Więc już im daruję ale zastanawiam się czy jest sens kombinować z tymi olejami i półproduktami, może lepiej zainwestować w duperele na porost i powoli obcinać. No bo suchego siana się nie zregeneruje, c'nie? Bosz, to 5 lat obcinania żeby jakoś wyglądały. Krótsze nie wchodzą w grę, są brzydkie po całości więc to nic nie zmieni.
Ewentualnie kusi mnie ściąć i kupić clip in
Fotki bym wrzuciła ale mój komputer padł a na tym nie umiem się obsłużyć

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Aaa i w ogóle trzymajcie mnie bo zrobiłam warkocz i tak mnie kusi go opitolić przy karku Ale bym potem ryczała.
Lepiej idę się czymś zająć, może coś zjeść słodkiego
Nawet się nie waż !
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:10   #2958
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
zakazuje obcinać te piękne włosy!
Jak mi TŻ zreperuje komputer to pokażę jakie są piękne
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:14   #2959
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Chodzę za maskami i chodzę i nic
ani w Naturze ani w Rossie nie widziałam ani Bingacza, ani Kallosa, ani Biovaxa, ani Glorii. A nic więcej chyba się tu nie przewija ;P W ogóle ja bez Was jak bez ręki te Biowaxy z Beauty Formulas dobre czy przeciętne?
Widziałam w naturze jakąś serię 'Nature' coś tam, ciekawe czy faktycznie taka natura
a te artiste mają silikony? Chyba zrobię sobie spis swoich kosmetyków z podziałem na te "naturalne", z sls i z silikonami itp.

a na dozie ile mam czasu na odebranie zamówienia? Bo już 2 dzień nie miałam czasu podskoczyć a że teraz zamówiłam 3 jantary przez Was to może 2 zamówienia na raz odbiorę
w ogóle szlaban sobie zrobię, przysięgam, wydałam 110 na zsk, 30+30 na dozie, 80 na TT, w naturze i rossie 35 , a jeszcze dalej nie mam maski i oleju! a wcale nie tak dawno temu kupowałam żele aloesowe itp. Nawet wole tego nie podliczać. Jak mnie czymś jeszcze skusicie to normalnie włosy Wam powyrywam!

ps. w sumie pewnie zaraz dostanę maila, że jantar niedostępny
Akurat zadnej z tych masek nie znajdziesz ani w Naturze, ani w Rossie.
Przykladowo sa:
Bingo - Tesco, Auchan
Biovax - Superpharm i niektore apteki
Kallos - allegro, sklepy fryzjerskie
Gloria - Spolem, Auchan

Artiste nie maja silikonow.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=122
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=159
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2012-04-19 o 19:17
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 19:14   #2960
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jak mi TŻ zreperuje komputer to pokażę jakie są piękne
Ale co ty się kobieto bawisz w rozprostowywanie
To tak jakby prostowłosa zakręciła włosy i marudziła, że bez tego są cienkie, oklapłe i jest ich 3 na krzyż
Masz super fale i nie kombinuj
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:15   #2961
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość


Zastanawia mnie tylko jedno pasmo włosów, które ma okropnie przesuszone i szorstkie końcówki. Pasmo dosłownie 5cm szerokości. Nie wiem co tam się stało
Też wypatzryłam u siebie kilka dni temu takie pasmo przy twarzy, ale ma ze 3 cm. Szorstkie, pogiete i dziwne, końcowki lekko poskręcane ...Najpierw myslałam, ze to przeproteinwane, albo co, ale przeciez nie możliwe chyba,żeby przeproteinowac kawałek wlosów....No i dziś mnie oswiecilo, że to może być od myjadla twarzowego, bo dość silnego uzywam. Niby mam wtedy spięte włosy, ale czasem kosmyk wyskoczy, i moze to to ..no bo nc innego nie przychodzi mi do łba


Doszły moje Binga dzis
Ależ ten szampon czekoladowy pięknie pachnie
Jak czekolada
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:22   #2962
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

dzięki nafiyqa

Red, żadnego obcinania, to pewnie chwilowy kryzys!
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:25   #2963
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Przyszłam se narzeknąć.

Dzisiaj z ciekawości rozprostowałam włosy - tzn. nie prostownicą tylko ciągałam je żeby się nie kręciły.
No i masakra jakie są zniszczone, gorzej niż u tych tlenionych lasek używających prostownicy jako grzebienia. Jednak stylizacja bardzo dużo daje. Albo taka ich uroda bo nigdy nie wyglądały lepiej po rozprostowaniu. Tak czy siak powinnam je obciąć gdzieś powyżej ucha ale mi żal bo nie mam innych atutów () a po drugie zawsze chciałam mieć długie włosy ale jestem troszku za stara na zapuszczanie przez kolejne 5 lat (wypadną ze starości nim urosną ).
Więc już im daruję ale zastanawiam się czy jest sens kombinować z tymi olejami i półproduktami, może lepiej zainwestować w duperele na porost i powoli obcinać. No bo suchego siana się nie zregeneruje, c'nie? Bosz, to 5 lat obcinania żeby jakoś wyglądały. Krótsze nie wchodzą w grę, są brzydkie po całości więc to nic nie zmieni.
Ewentualnie kusi mnie ściąć i kupić clip in
Fotki bym wrzuciła ale mój komputer padł a na tym nie umiem się obsłużyć

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Aaa i w ogóle trzymajcie mnie bo zrobiłam warkocz i tak mnie kusi go opitolić przy karku Ale bym potem ryczała.
Lepiej idę się czymś zająć, może coś zjeść słodkiego
Pojechałaś z grubej rury. Gdybyś obcięła włosy trzeba by było ogłosić żałobę narodową. Także lepiej maszeruj na batonika czy na co tam masz ochotę.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Doszły moje Binga dzis
Ależ ten szampon czekoladowy pięknie pachnie
Jak czekolada
Bardzo mi się podobał ten szampon. I zapach cudo. Niestety był prezentem, a u siebie nie mogę nigdzie Bingaczy namierzyć.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:30   #2964
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tak, to ja narzekałam na l-cysteinę Nie dość, że zapach wiadomy, to miałam po niej okropne siano. Może to był po prostu bad hair day, ale nie mam ochoty więcej sprawdzać.
Co do oleju to może być krokoszowy Mam jedną maskę Bingo, ale już na wykończeniu Chętnie bym jakąś inną skombinowała, ale póki co kupiłam litr Stapiz, więc chyba nie będę kupować nowej (gdzie ja to mam wstawić?). Ale będę w poniedziałek w Auchan, to zobaczę co tam jest na stanie
Ja tez mialam straszne siano, wiec to moze jednak nie przypadek...

Bedziesz w Auchan? Dasz mi znac czy sa tam Bingacze?

A co do naszej wymiany - zastanawiam sie do czego odlac Ci tego krokosza i jak odmierzyc te 20ml
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:31   #2965
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Ale co ty się kobieto bawisz w rozprostowywanie
To tak jakby prostowłosa zakręciła włosy i marudziła, że bez tego są cienkie, oklapłe i jest ich 3 na krzyż
Masz super fale i nie kombinuj
Dats de point!

Dziękuję zbiorczo za pocieszenie
Chociaż swoje wiem W każdym razie udało mi się opanować Painta Jak widać zero blasku, suche. Ale po pokręceniu wyglądają ok więc szkoda ciąć Tylko nie bądźcie miłe z uprzejmości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1110332.jpg (33,4 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1110335.jpg (48,6 KB, 220 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:31   #2966
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
A wiecie co?
Dostalam paczkę od aniamelii z olejkiem Alterra i niespodziankami w postaci Biovaxa i Timotei Organisc!
Dziękuję pięknie!
Szybko dotarł list Mam nadzieję, że nie rozlało się, bo gratisy zapakowałam mało profesjonalnie Do mnie maski Marion jeszcze nie dotarły.


Izuś, w którym Ross kupiłaś szampon Lilliputz? Szukałam dzisiaj w dwóch i nie było.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:44   #2967
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Trommelko, Ty masz maske Romantic, tak?
Jestes z niej zadowolona?

Widzialam dzis w sklepie te: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...jedwabiem.html sklad ma nie najgorszy...
A Ty ktora masz?
Jest jeszcze taka: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...jedwabiem.html
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2012-04-19 o 19:46
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:46   #2968
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dats de point!

Dziękuję zbiorczo za pocieszenie
Chociaż swoje wiem W każdym razie udało mi się opanować Painta Jak widać zero blasku, suche. Ale po pokręceniu wyglądają ok więc szkoda ciąć Tylko nie bądźcie miłe z uprzejmości




Zartowałam i nie będe mila z uprzejmosci
No może i faktycznie leko suche wydają się na zbliżeniu, ale to chyba końcówki. tylko. Poprostu nawilżaj i czekaj, wcale nie jest tak źle jak piszesz.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:47   #2969
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

zapomniałam dodać, że w tym niby raju () jaśminie też nic ciekawego nie mieli. Owszem, dużo Mariona, ale nie wiem co z niego warto, a co nie. A bingospa tylko do ciała kosmetyki, a do włosów nic nic. I masek tez żadnych nie mieli. Jutro może skoczę do Tesco, ale nie widziałam tam nigdy nic z "naszych" dobroci

powoli się przyzwyczajam do zapachu olejku Alterry, nawet zaczyna mi się troszeczkę podobać ;p
I takiego fajnego błyszczącego, ale nie "przetłuszczonego" kucyka mam z nim, że może zacznę stosować i na "wychodne" chociaż rzadko chodzę w kucyku. Aby na ćwiczeniach. No ale zawsze coś
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:48   #2970
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część X

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobał ten szampon. I zapach cudo. Niestety był prezentem, a u siebie nie mogę nigdzie Bingaczy namierzyć.
U mie tez nigdzie nia ma, musialam przez neta zamówić. W jedynym Tesco jest tylko szampon jajeczny i jakis drugi wielki i tani. Sprawdzałąm regularnie, ale teraz mam Tesco gdzieś

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2012-04-19 o 19:49
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.