Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 21:03   #1591
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Kawa "domowa" nawet w termicznym kubku, jest passe , bo nie ma markowego kubka, markowego mleka i tony syropu . Owszem, można sobie kupić w Starbuck's kawę do ekspresu, no ale przecież, to nie będzie taka sama, jak zrobiona przez panią w kawiarni, gdzie można sobie strzelić focię . No i, nie każdy ma ekspres w domu. Ja w ogóle teraz jestem passe, bo piję tylko kawę zbożową.
o czym ty piszesz, przecież Kasia T. dopiero niedawno dodawała fotki jak pije sobie poranną kawę w FILIŻANCE, wylegując się na łóżku
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:11   #1592
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
o czym ty piszesz, przecież Kasia T. dopiero niedawno dodawała fotki jak pije sobie poranną kawę w FILIŻANCE, wylegując się na łóżku
Przepraszam, nie czytałam . Zwracam honory
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:25   #1593
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja zauważyłam, że coraz więcej osób pije nie kawę, a yerba mate - ale to wśród znajomych itp, na blogu żadnym nie widziałam żadnego wpisu z jerba. A przecież to dopiero jest lans - picie jerby z tykwy przez bombille
Ja tak w pracy popijam, czasami ludzie śmiesznie reagują, jak nie wiedzą o co chodzi. Ciekawe, czy się zrobi na to jakaś większa moda...
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:30   #1594
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że coraz więcej osób pije nie kawę, a yerba mate - ale to wśród znajomych itp, na blogu żadnym nie widziałam żadnego wpisu z jerba. A przecież to dopiero jest lans - picie jerby z tykwy przez bombille
Ja tak w pracy popijam, czasami ludzie śmiesznie reagują, jak nie wiedzą o co chodzi. Ciekawe, czy się zrobi na to jakaś większa moda...
Nigdy nie piłam, jestem ciekawa wrażeń smakowych. Póki co pewnie i tak nie będę miała okazji spróbować, bo ciąża, karmienie itd. Zestawy do jerby urzekły mnie swoją estetyką .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:36   #1595
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Nigdy nie piłam, jestem ciekawa wrażeń smakowych. Póki co pewnie i tak nie będę miała okazji spróbować, bo ciąża, karmienie itd. Zestawy do jerby urzekły mnie swoją estetyką .
Smakowo wiele nie tracisz, yerba jest w sumie dość wstrętna, ale można się przyzwyczaić
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:48   #1596
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Smakowo wiele nie tracisz, yerba jest w sumie dość wstrętna, ale można się przyzwyczaić
Wstrętna? hehe, ja bardzo lubie, i to taką mocną, pół na pół - działa na mnie o wiele lepiej, niż kawa. Wypijam chyba z litr dziennie, nawet kotu w pracy zasmakowała
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 22:02   #1597
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Może yerba nie jest zbyt popularna, bo pachnie jak zawartość popielniczki? A kawa lekka i przyjemna, w dodatku ładnie wygląda i w ogóle można ją kupić w sarbaksie także ten teges
Nic mnie dzisiaj nie rozwaliło, chlip chlip...
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 22:17   #1598
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
(...) nawet kotu w pracy zasmakowała
masz kota w pracy? fajnie, ja mam z kolei psa.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 07:00   #1599
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Może yerba nie jest zbyt popularna, bo pachnie jak zawartość popielniczki? A kawa lekka i przyjemna, w dodatku ładnie wygląda i w ogóle można ją kupić w sarbaksie także ten teges
Nic mnie dzisiaj nie rozwaliło, chlip chlip...
Do pogrubionego: już myślałam, że tylko ja mam takie odczucia. Chociaż na zimno jest całkiem smaczna, ale działania pobudzającego nigdy nie zauważyłam. Fakt, piłam jakąś torebkową za 10 zeta, a nie tę prawdziwą.
Co do kawy - ech, ostatnio zaczęłam pić w dość sporych ilościach, więc pewnie balansuję na cienkiej granicy między lansem a uzależnieniem. Chociaż najlepsze jest, że piję właściwie dla smaku.
A blogowe zdjęcia kawki w ładnych kubkach (filiżanek nie lubię, bo z nich się pije na dwa razy, przynajmniej ja tak mam) rozwalają o wiele mniej niż kawa w tekturowych. Lubię patrzeć na fajne kubki.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:05   #1600
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Do pogrubionego: już myślałam, że tylko ja mam takie odczucia. Chociaż na zimno jest całkiem smaczna, ale działania pobudzającego nigdy nie zauważyłam. Fakt, piłam jakąś torebkową za 10 zeta, a nie tę prawdziwą.
Prawdziwa też moim zdaniem pachnie (i smakuje) dość obleśnie, TŻ przywiózł yerba mate brazylijską w worku kilogramowym i nie wiemy, co z nią zrobić, bo nikt w domu nie chce tego pić . No i za długo się ją przygotowuje, w czasie, kiedy robi się yerba mate, mam już wypitą jedną kawę

Edytowane przez a-sea-of-honey
Czas edycji: 2012-04-23 o 08:06
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:17   #1601
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja mam całą szafkę fajnych kubków... zacznę robić im zdjęcia podczas picia zbożówki. Na oko wygląda jak kawa, wizualnej różnicy nie ma, a za to zapoczątkuję trend bezkofeinowy .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 08:39   #1602
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Prawdziwa też moim zdaniem pachnie (i smakuje) dość obleśnie, TŻ przywiózł yerba mate brazylijską w worku kilogramowym i nie wiemy, co z nią zrobić, bo nikt w domu nie chce tego pić . No i za długo się ją przygotowuje, w czasie, kiedy robi się yerba mate, mam już wypitą jedną kawę
Daj odsypkę


A ja własnie czytałam te całe rozkminy o kawie nad... kawą
I śmiem twierdzić, że kawa (prawdziwa, bez dziwnych dodatków itd) pita regularnie w niewielkich ilościach (ok filiżanka dziennie) jest zdrowa, ot co!
I o ile mogę zrozumieć, że jak się robi zdjęcia to jakąś aranżację trzeba zrobić, tak faktycznie tych kaweczek i muffinków jest dość dużo


Kurde, muszę założyć bloga to będę wstawiać zdjęcia upieczonych przeze mnie ciasteczek, co wy na to? Będzie lans? W końcu nie muffinki więc sama nie wiem...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:45   #1603
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Daj odsypkę


A ja własnie czytałam te całe rozkminy o kawie nad... kawą
I śmiem twierdzić, że kawa (prawdziwa, bez dziwnych dodatków itd) pita regularnie w niewielkich ilościach (ok filiżanka dziennie) jest zdrowa, ot co!
I o ile mogę zrozumieć, że jak się robi zdjęcia to jakąś aranżację trzeba zrobić, tak faktycznie tych kaweczek i muffinków jest dość dużo


Kurde, muszę założyć bloga to będę wstawiać zdjęcia upieczonych przeze mnie ciasteczek, co wy na to? Będzie lans? W końcu nie muffinki więc sama nie wiem...
Zakładaj, będzie lans . Też bym coś upiekła, ale nie chcę narażać swojej wagi na zbędne kilogramy, a nie wyobrażam sobie, że miałyby takie muffiny stać i się na mnie patrzeć . A robienie zdjęć lokalnym słodyczom to lans, czy nielans
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:47   #1604
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Kurde, muszę założyć bloga to będę wstawiać zdjęcia upieczonych przeze mnie ciasteczek, co wy na to? Będzie lans? W końcu nie muffinki więc sama nie wiem...
Będzie lans, dajesz dajesz! Moja znajoma z uczelni prowadzi takiego bloga ze swoimi wypiekami i uwielbiam na niego wchodzić i oglądać zdjęcia tak więc masz już we mnie pierwszą obserwatorkę
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:49   #1605
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Będzie lans, dajesz dajesz! Moja znajoma z uczelni prowadzi takiego bloga ze swoimi wypiekami i uwielbiam na niego wchodzić i oglądać zdjęcia tak więc masz już we mnie pierwszą obserwatorkę
Fajny blog
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:50   #1606
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Zakładaj, będzie lans . Też bym coś upiekła, ale nie chcę narażać swojej wagi na zbędne kilogramy, a nie wyobrażam sobie, że miałyby takie muffiny stać i się na mnie patrzeć . A robienie zdjęć lokalnym słodyczom to lans, czy nielans
I będę robiła dla urozmaicenia OOTK (Outfit of the Kitchen) W różnych fartuszkach i z jakimiś lanserskimi wałkami

A klucz do sukcesu, tzn zjadania i nie tycia, to zjadać rano i nie wszystkie na raz u mnie sie sprawdza. Dodatkowo jak już wszystkie upiekę to jakoś odechciewa mi się jeść zjadam góra dwa ciastka dziennie, resztę wżerają ci, którzy nie piekli


Ale... zapomniałam napisać coś, co mnie rozwala od jakiegoś czasu. Nie rozumiem wszak przy prawie każdym ałtficie zdjęć w kucki. Obcasy czy nie, kieca czy nie, co chwila widzę jakieś zdjęcie w kucki. Nie wiem o co chodzi, ale mi się to, wybaczcie, kojarzy jedynie z sikaniem w krzaczkach jak nie ma ubikacji... To nawet stroju nie pokazuje więc no nie wiem Any ideas?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-04-23 o 08:51
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:53   #1607
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
I będę robiła dla urozmaicenia OOTK (Outfit of the Kitchen) W różnych fartuszkach i z jakimiś lanserskimi wałkami

A klucz do sukcesu, tzn zjadania i nie tycia, to zjadać rano i nie wszystkie na raz u mnie sie sprawdza. Dodatkowo jak już wszystkie upiekę to jakoś odechciewa mi się jeść zjadam góra dwa ciastka dziennie, resztę wżerają ci, którzy nie piekli


Ale... zapomniałam napisać coś, co mnie rozwala od jakiegoś czasu. Nie rozumiem wszak przy prawie każdym ałtficie zdjęć w kucki. Obcasy czy nie, kieca czy nie, co chwila widzę jakieś zdjęcie w kucki. Nie wiem o co chodzi, ale mi się to, wybaczcie, kojarzy jedynie z sikaniem w krzaczkach jak nie ma ubikacji... To nawet stroju nie pokazuje więc no nie wiem Any ideas?
Może z tego paradowania po zimnie, mają zaziębione pęcherze i muszą często kucać, żeby nie było niespodzianki (tzw. nietrzymanie moczu) . Ja rozumiem sesje na kucki z wrocławskimi krasnalami, bo to jednak trzeba zejść do ich poziomu, bo one takie malutkie są .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 11:31   #1608
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Do pogrubionego: już myślałam, że tylko ja mam takie odczucia. Chociaż na zimno jest całkiem smaczna, ale działania pobudzającego nigdy nie zauważyłam. Fakt, piłam jakąś torebkową za 10 zeta, a nie tę prawdziwą.
Co do kawy - ech, ostatnio zaczęłam pić w dość sporych ilościach, więc pewnie balansuję na cienkiej granicy między lansem a uzależnieniem. Chociaż najlepsze jest, że piję właściwie dla smaku.
A blogowe zdjęcia kawki w ładnych kubkach (filiżanek nie lubię, bo z nich się pije na dwa razy, przynajmniej ja tak mam) rozwalają o wiele mniej niż kawa w tekturowych. Lubię patrzeć na fajne kubki.
Prawie się udusiłam ze śmiechu
Mion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 11:39   #1609
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Filmik o kolczykachhttp://www.wiocha.pl/242070
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 11:52   #1610
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Filmik o kolczykachhttp://www.wiocha.pl/242070
Co ja pacze... Ale wolę już, jak nawija o kolczykach, niż prezentuje makijaże do szkoły... Chociaż właściwie to zamiast nawijać o pierdołach do kamerki internetowej i potem wrzucać to na YT, mogłaby iść odrabiać zadania.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 11:58   #1611
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Co ja pacze... Ale wolę już, jak nawija o kolczykach, niż prezentuje makijaże do szkoły... Chociaż właściwie to zamiast nawijać o pierdołach do kamerki internetowej i potem wrzucać to na YT, mogłaby iść odrabiać zadania.
ja w jej wieku biegałam po osiedlu z kolegami z podwórka i grałam w chowanego albo jeździłam na rolkach
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 12:31   #1612
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Co ja pacze... Ale wolę już, jak nawija o kolczykach, niż prezentuje makijaże do szkoły... Chociaż właściwie to zamiast nawijać o pierdołach do kamerki internetowej i potem wrzucać to na YT, mogłaby iść odrabiać zadania.
Ktoś w komentarzach na dole napisał, że lepiej żeby pokazywała kolczyki, niż barabara w krzakach
Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
ja w jej wieku biegałam po osiedlu z kolegami z podwórka i grałam w chowanego albo jeździłam na rolkach
Dokładnie to samo pomyślałam. Nie myslało się wtedy o ciuchach, dodatkach, itd. Ech czasy się zmieniają.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 12:48   #1613
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

wczoraj byłam z chłopem na spacerze w lesie. my w butach trekkingowych, bojówkach, bluzach bo pogoda niepewna. mijaliśmy parkę: on normalnie ubrany a dziewczę w letniej, zwiewnej sukience, gołe nogi i szpilki ciekawe czy to ich pierwsza randka była i chciała zaimponować ubiorem?
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 12:52   #1614
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Pokaż wiadomość
wczoraj byłam z chłopem na spacerze w lesie. my w butach trekkingowych, bojówkach, bluzach bo pogoda niepewna. mijaliśmy parkę: on normalnie ubrany a dziewczę w letniej, zwiewnej sukience, gołe nogi i szpilki ciekawe czy to ich pierwsza randka była i chciała zaimponować ubiorem?
A dziewczyna chociaż umiała w nich chodzić po takich podłożu ?

Może chłopak chciał zrobić niespodziankę i zabrać dziewczyne w malownicze miejsce i skąd mógł wiedzieć, że dziewczyna się tak odstrzeli :P
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:03   #1615
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja za to nie lubię kawy. Piję, jeśli muszę. Np. w trakcie egzaminów, chociaż i tak wolę wypić zmrożonego Tigera. Kiedy idę "na kawę" dla towarzystwa, zamawiam gorącą czekoladę. I uwielbiam herbaty, wszelkiego rodzaju. Jeśli mam już wypić kawę, to musi mi smakować, więc robię tajemnicze mieszanki z cynamonem i spienionym mlekiem i sypię dwie łyżeczki cukru. Zwykłej nie wypiję, bo mi nie smakuje, nawet nie lubię zapachu kawy

Wczoraj będąc z TŻ na zakupach ciuchowych, widziałam śliczną dziewczynę. Naprawdę, piękna twarz, świetna fryzura i kolor włosów, nienaganny, ale delikatny make up. Ale to, w co była odziana sprawiło, że czar prysł. Ortalionowa, króciutka kurteczka ze ściągaczem w kolorze wściekle różowym, czarna, koronkowa bluzka, na bluzkę założona bluza czarno-różowa z emogothic napisami, czarne legginsy koronkowe 7/8 i adidasy, dokładnie te: http://sklep.sizeer.com/files/pictur...5625-small.jpg
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:16   #1616
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
A dziewczyna chociaż umiała w nich chodzić po takich podłożu ?

Może chłopak chciał zrobić niespodziankę i zabrać dziewczyne w malownicze miejsce i skąd mógł wiedzieć, że dziewczyna się tak odstrzeli :P
nie wiem czy umiała, bo jak ich mijaliśmy to szukała odpowiedniego miejsca na kłodzie aby usiąść

mi chłop też zrobił kiedyś taką niespodziankę ale wówczas zmienił plany gdy zobaczył jak się ubrałam od tamtej pory daje wskazówki
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:53   #1617
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Ja mam trochę wrażenie, że to jeden z najbardziej "reżyserowanych" postów na tym blogu - po zdjęciach na pustym molo i info ile Katarzyna wyciąga tygodniowo z blogaska uznano, że plebejusze przestają się identyfikować z Tuskówną, więc trzeba zrobić najnormalniejszą na świecie "stylizację" na tle ściany, żeby gawiedź znów zaczęła uważać Kasię za jedną z nas. Moim zdaniem to bez sensu, bo niezależnie od stanu faktycznego i tak wszyscy wiedzą swoje (że przy blogu pracuje cała ekipa pijarowców itd., zresztą też mam takie wrażenie) i wolałabym pooglądać trochę hajlajfowych zdjęć z życia elyt polytycznych, ale pewnie Kasia ma w tym jakiś cel...
Byłam wczoraj w Sopocie i aż się uśmiechnęłam na widok zatłoczonego mola i na wspomnienie ałtfitu Kasi T. na pustej przestrzeni Aż cyknęłam fotkę specjalnie z myślą o wizażu ale póki co nie mogę jej zgrać :P

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Cudna jest ta rybka!!! Ja bym z taką chodziła, przysięgam Zestawik też ładny. Ja tam nie przeglądam blogów jakoś pasjami, ale trafia do mnie, kiedy ludzie pokazują czasem takie "nudne" ubiory też. A nie: co dzień lity, gołe plecy, cztery zegarki czy ciuchy, które nawet na zdjęciach wyglądają na niewygodne...

Mam wrażenie, że czegokolwiek Kasia nie pokaże - i tak zostanie skrytykowana.
Ja tez jestem tego zdania. Przypuszczam, że blogerki takie jak Madame Julietta rzeczywiście mają taki styl jaki podają nam na blogach ale w większości po prostu nie chce mi się wierzyć, że laski chodzą na codzień w koszulach zapiętych pod brodę, wielkim złotym naszyjnikiem i 13cm obcasach czy ultrakrótkich szortach i "litach". Zwłaszcza, że większość z nich to studentki poniżej 22 roku życia...

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że coraz więcej osób pije nie kawę, a yerba mate - ale to wśród znajomych itp, na blogu żadnym nie widziałam żadnego wpisu z jerba. A przecież to dopiero jest lans - picie jerby z tykwy przez bombille
Ja tak w pracy popijam, czasami ludzie śmiesznie reagują, jak nie wiedzą o co chodzi. Ciekawe, czy się zrobi na to jakaś większa moda...
Moja współlokatorka piła yerbę z zamiłowaniem - ochyda jak dla mnie Serio, podziwiam osoby, które to piją, że już nie wspomnę o tych, którym to naprawdę smakuje
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:11   #1618
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Moja współlokatorka piła yerbę z zamiłowaniem - ochyda jak dla mnie Serio, podziwiam osoby, które to piją, że już nie wspomnę o tych, którym to naprawdę smakuje
Wyjdę na yerbowego bluźniercę, ale da się zrobić tak, żeby dało się ją pić - ot, wystarczy posłodzić wodę, którą się zalewa liście, albo dorzucić suszonych owoców zresztą ponoć sami Argentyńczycy podają taką yerbę dzieciom. Ekscytacji kawą nie rozumiem z dwóch powodów - po prostu mi nie smakuje, to raz, mam alergię na mleko, to dwa. Jeżeli już mi się zdarzy, to jest tam zwykle mnóstwo syropu, bitej śmietany, kakao i tym podobnych rzeczy, więc efekt końcowy jest taki, że ciężko to w sumie nazwać kawą

A propos hasania po lesie w szpilkach - przypomniało mi się, jak w gimnazjum mieliśmy się wybrać na wycieczkę-spacer, coby pooglądać zamontowane przy gdyńskiej plaży działa i bunkry, z drugiej wojny światowej bodaj. Z racji, że teren pagórkowaty uprzedzono nas, żebyśmy wzięli jakieś wygodne buty. Co założyła koleżanka z klasy? Białe kozaczki z czubem, oczywiście na szpilce...

Edytowane przez agneshelene
Czas edycji: 2012-04-23 o 15:14
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:01   #1619
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
A propos hasania po lesie w szpilkach - przypomniało mi się, jak w gimnazjum mieliśmy się wybrać na wycieczkę-spacer, coby pooglądać zamontowane przy gdyńskiej plaży działa i bunkry, z drugiej wojny światowej bodaj. Z racji, że teren pagórkowaty uprzedzono nas, żebyśmy wzięli jakieś wygodne buty. Co założyła koleżanka z klasy? Białe kozaczki z czubem, oczywiście na szpilce...
... masakra. Jak ja byłam w gimnazjum to pamiętam modę na koturny - żelazka, to dopiero było paskudztwo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imagesCABUKUYU.jpg (8,7 KB, 72 załadowań)
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:07   #1620
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Filmik o kolczykachhttp://www.wiocha.pl/242070
troszkę mnie uszy od nich bolą, ale są bardzo fajne
czego to się nie robi, żeby pięknie wyglądać
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.