Trening kettlebell - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 12:08   #1
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434

Trening kettlebell


Witam,

Ostatnio zainteresowałam się treningiem z wykorzystaniem kettlebell czyli tak zwanych odważników, próbowała może któraś z was tego?
Ja niedawno kupiłam sobie kettlebell 7.5 kg bo już powoli treningi z wykorzystaniem tylko i wyłącznie wagi własnego ciała stają się dla mnie małym wyzwaniem.
Macie może jakieś ciekawe pomysły na wykorzystywanie tego sprzętu?
Ja zazwyczaj wplatam ćwiczenia z odważnikiem w trening obwodowy i ogólnie bardzo mi się to spodobało
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 12:29   #2
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: Trening kettlebell

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Witam,

Ostatnio zainteresowałam się treningiem z wykorzystaniem kettlebell czyli tak zwanych odważników, próbowała może któraś z was tego?
Ja niedawno kupiłam sobie kettlebell 7.5 kg bo już powoli treningi z wykorzystaniem tylko i wyłącznie wagi własnego ciała stają się dla mnie małym wyzwaniem.
Macie może jakieś ciekawe pomysły na wykorzystywanie tego sprzętu?
Ja zazwyczaj wplatam ćwiczenia z odważnikiem w trening obwodowy i ogólnie bardzo mi się to spodobało
Hej ! Zacznij od swings - to podstawa. Na youtube jest mnóstwo dobrych tutorials. Ćwiczę głównie z kettlebellem, jest super.
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 15:05   #3
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Trening kettlebell

ok dzięki za radę bardzo mi się spodobały ćwiczenia z tym sprzętem a jaki masz ciężar?
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 20:34   #4
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: Trening kettlebell

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
ok dzięki za radę bardzo mi się spodobały ćwiczenia z tym sprzętem a jaki masz ciężar?
Mam 16kg, i jeszcze długo mi starczy. Lubię konretne obciążenia
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:29   #5
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Trening kettlebell

hej ja jestem zakochana w kettlercise po 60 min naprawde czuje ze ciezko cwiczylam! wlasnie wrocilam z zajec i czuje sie swietnie
cwiczylam pate miesiecy temu z kettle belli teraz wielki powrot jeszcze pracuje nad technika z trenerem najmniejszy kettle bell 4kg

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez joanna_ba Pokaż wiadomość
Mam 16kg, i jeszcze długo mi starczy. Lubię konretne obciążenia
wow 16 kg mega ciezki!!!!! podziwiam kazde cwiczenie wykonujes w ciagu 1 min??? z 16 kg????
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:54   #6
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Trening kettlebell

W modnym ostatnio crossficie wykorzystywane są odważniki.
Tylko do crossfita trzeba mieć jeszcze sztangi itd, ale pewnie kilka ćwiczeń i tak można wykorzystać...
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 12:06   #7
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: Trening kettlebell

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
wow 16 kg mega ciezki!!!!! podziwiam kazde cwiczenie wykonujes w ciagu 1 min??? z 16 kg????
Nie do końca minutę, robię swingi np 10, potem przerwa krótka, i tak dalej. Albo tyle, aż dam radę - potem parę minut przerw. Różnicuję, nie robię sesji, z rana sobie zrobię przed pracą 5 minut porządnego treningu i pod prysznic . W ciągu dnia po pracy też itd.

Podebrałam sposób treningowy z jednej książki. Ważne żeby po prostu ćwiczyć , 10 razy po 5 minut jest równie skuteczne co raz przez 50 min ( potwierdzono to w badaniach ). W ten sposób autor uczył swoje dzieci, i bez problemu były w czołówce w testach sprawnościowych w szkole , praktycznie ćwicząc z doskoku. Jak chcesz to poszukam tego tekstu i książki, wiem gdzie mam
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 23:27   #8
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Trening kettlebell

Cytat:
Napisane przez joanna_ba Pokaż wiadomość
Nie do końca minutę, robię swingi np 10, potem przerwa krótka, i tak dalej. Albo tyle, aż dam radę - potem parę minut przerw. Różnicuję, nie robię sesji, z rana sobie zrobię przed pracą 5 minut porządnego treningu i pod prysznic . W ciągu dnia po pracy też itd.

Podebrałam sposób treningowy z jednej książki. Ważne żeby po prostu ćwiczyć , 10 razy po 5 minut jest równie skuteczne co raz przez 50 min ( potwierdzono to w badaniach ). W ten sposób autor uczył swoje dzieci, i bez problemu były w czołówce w testach sprawnościowych w szkole , praktycznie ćwicząc z doskoku. Jak chcesz to poszukam tego tekstu i książki, wiem gdzie mam
ja cwicze z trenerem 60 min
kazdy swing 1 min i przechodze z jednego do drugiego bez przerw ( oczywiscie malutka przerwa na lyk wody musi byc ) wkleje link z youtube bo jest dokladnie identyzny trening ktory ja wykonuje
pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

http://m.youtube.com/watch?v=ob7LQHIAX4Q
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 13:08   #9
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Trening kettlebell

Ja tak samo, po treningu z ketem czuje, że jest to bardziej intensywny trening, bardziej siłowy i na tym mi też zależało Zwykle robię najpierw trening siłowy kilka serii po powiedzmy 10-15 powtórzeń różnych ćwiczeń z ketem a potem jakieś trening Cardio czy HIIT jak mi się jeszcze chce
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 09:39   #10
piotrekp1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 52
Dot.: Trening kettlebell

czesc wszystkim

od wczoraj sie dowiedzialem o tych cwiczeniach i od razu mi sie spodobalo,

dla mnie odwaznik o wadze 20 kg bedzie chyba najodpowiedniejszy, sprawdzalem w tabeli

ale i tak narazie musze nazbierac kasy bo teraz swieta itp wiec krucho troche
piotrekp1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:02   #11
madzianna87
Raczkowanie
 
Avatar madzianna87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 94
Dot.: Trening kettlebell

Czesc,
Cwicze z kettlami od miesiaca i musze przyznac ze bardzo mi ten trening odpowiada. ZAczynam od rozgrzewki cardio, potem troche rozciagania i kettelki. Przy wykonywanych prawidlowo cwiczeniach w 30 minut mozna zrobic trening calego ciala Cwicze zazwyczaj z 12 albo 8 zalezy od wykonywanego cwiczenia
madzianna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 21:13   #12
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Trening kettlebell

Mam w domu jednego kettla 16kg. Parę razy robiłam podejście do niego, ale jakoś nie zatrzymałam się przy nim na dłużej. Może pod wpływem tego wątku spróbuję znów.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 13:33   #13
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Trening kettlebell

Dziewczyny! Proszę o pomoc!

Ceny odważników sa bardzo zróżnicowane. W centrumkb odważnik 24 kg kosztuje 240 zł + przesyłka. Na allegro można kupić już za ok. 150 zł + przesyłka.
Nie znam się, dla mnie to po prostu kawał stali, czy faktycznie ceny mogą się tak wachać? Czy może jednak lepiej zauwać tym z centrumkb, może są lepiej wyważone?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 02:22   #14
prawiczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Gdańsk Górny Wrzeszcz
Wiadomości: 177
GG do prawiczek
Dot.: Trening kettlebell

Mam w domu 16kg kettla, ale nie chce mi się nim cwiczyc.
Za bardzo nie wiem jak ułożyc swój tygodniowy plan treningowy, bo nigdy nic nie trenowałem.
prawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 17:16   #15
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Trening kettlebell

Ktoś ćwiczy? Polecam, super efekty.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 12:40   #16
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Trening kettlebell

Hej ja właśnie myśle sobie kupić, tylko nie wiem jaki ciężar

Znalazłam nawet na yt faceta co pokazuje co i jak :

https://www.youtube.com/user/chichihealthfitness
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 16:39   #17
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Trening kettlebell

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
Hej ja właśnie myśle sobie kupić, tylko nie wiem jaki ciężar

Znalazłam nawet na yt faceta co pokazuje co i jak :

https://www.youtube.com/user/chichihealthfitness
Tutaj masz odpowiedź jaki odważnik dobrać i jak https://www.youtube.com/watch?v=cXBUYUH4cCY
tu masz treningi
http://powerworkout.blog.pl/workouts-cwiczenia/
a tu bloga do poczytania o ketlach i wszystkim co się z nimi wiąże
http://powerworkout.blog.pl/
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 17:10   #18
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Trening kettlebell

O! Dziękuję bardzo! Chyba będzie to 8 kg tak jak myślałam ;p
Co do treningów to znalazłam jeszcze coś takiego : https://www.youtube.com/user/chichihealthfitness/videos
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 11:53   #19
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Trening kettlebell

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
O! Dziękuję bardzo! Chyba będzie to 8 kg tak jak myślałam ;p
Co do treningów to znalazłam jeszcze coś takiego : https://www.youtube.com/user/chichihealthfitness/videos
A niech Cię Bóg broni przed tym cziczicośtam ! Obejrzałam ten https://www.youtube.com/watch?v=NLRFVeWfyf4 i
po pierwsze - facet nie podaje prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń
po drugie - te ćwiczenia są bez ładu , składu i sensu i nic nie dadzą poza rozpieprzeniem kręgosłupa i kolan w driebiezgi , ani przyrostu siły ani wytrzymałości nie dadzą
po trzecie - najwyraźniej sam pan cziczi nie wie , jak wyglądają prawidłowo wykonywane ćwiczenia z ketlami , bo w 7 minucie , gdzie mają być pressy , pan po prawej ubrany na czarno robi pressy czyli wyciskania , a pan po lewej w jasnej koszulce robi push-pressy czyli wyciskania z przysiadu - przed wypchnięciem odważnika w górę lekko ugina kolana ; to są dwa zupełnie różne ćwiczenia i jeżeli prowadzący nie widzi między nimi różnicy i pozwala żeby coś takiego poszło między ludzi , to sam nie ma pojęcia o tym , czego uczy i należy go unikać .
Poza tym - zła technika wykonywania swingu , źle robione przysiady ze zbytnim wysunięciem kolan do przodu , źle robione wiosłowanie bokiem , ósemki z przykucaniem ,a na zakończenie coś co ma być nie wiadomo czym - ani to martwy ciąg ani przysiad z dwoma odważnikami , za to na pewno rewelacyjnie rozwalające kręgosłup i kolana .

Jeżeli naprawde chcesz ćwiczyć ketlami i mieć z tego pożytek , trzymaj się Angeli - przeczytaj sobie na spokojnie bloga od początku , obejrzyj wszystkie filmiki treningowe od początku , i ściśle trzymaj się jej wskazówek - Angela dokładnie wyjaśnia co i jak robić , żeby dobrze ćwiczyć i nie zrobić sobie krzywdy . Sama robiłam i robię te treningi i prawidłowo wykonywane dają rewelacyjne efekty . Natomiast generalnie byłoby najlepiej jakbyś poszukała w swojej okolicy zajęć prowadzonych przez instruktora Strong First z CKB , żeby nauczyć się dobrej techniki , która przy ketlach jest szalenie ważna . Jak się opanuje prawidłowe wykonywanie ćwiczeń , można potem samemu szalec w domu , ale na początek instruktor jest bardzo przydatny , żeby pokazać jak co robić i skorygować błędy .

Może być tak , że ósemka przy niektórych ćwiczeniach będzie dla Ciebie za ciężka - np przy wyciskaniach , więc możesz też się zaopatrzyć w piątkę , nie idzie o to , że by wszystko od razu po kozacku robić jednym ciężarem , ale żeby rozwinąć siłę obciążeniem stosownym do możliwości . Zresztą zaawansowani też nie ćwiczą jednym ciężarem a kilkoma różnymi , zależnie od wykonywanego ćwiczenia , np. do swingów konieczny jest stosunkowo duży ciężar , bo małym nie wykona się swingu prawidłowo .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2015-04-29 o 13:17
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 18:07   #20
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Trening kettlebell

Okej okej! Dzięki za uratowanie pleców i kolan Zrobię jak kazałaś. Kupię sobie może z 6 kg, bo jak widzę to niektóre ćwiczenia trzeba robić jedną ręką, a raczej wątpię żebym podniosła 8 kg Widziałam jeszcze Fitess Blendera ćwiczenia z kettlem, ale to już chyba zbyt zaawansowane!
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 12:43   #21
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Trening kettlebell

Fitness blendera z kettlem też sobie odpuść , bo to podobna szkoła jak cziczi popatrz sobie tu http://www.centrumkb.pl/instruktorzy/ czy nie masz instruktora gdzieś blisko , nawet na kilka spotkań tylko , żeby pokazał Ci prawidłową technikę , bo to przy ketlach podstawa .
Zasadniczym celem treningu z ketlami jest wzmocnienie mięśni rdzenia czyli utrzymujących postawę - grzbiet i brzuch - i ogólnie rozwinięcie dużej siły funkcjonalnej i szybkości całego aparatu mięśniowego . To można osiągnąć trenując według określonej , zaplanowanej metody , którą ma Strong First - to co Ci zalinkowałam , to jest system ćwiczeń zmierzający właśnie do ogólnego wzmocnienia mięśni , nabrania siły , kondycji i szybkości , a przy okazji zwiększający elastyczność i znakomicie poprawiający postawę . A ponieważ taki efekt uzyskuje sie przy określonym sposobie wykonywania ćwiczeń , albo trzeba stosowac się do wskazówek Angeli z Powerworkoutu , albo zaczynac z instruktorem . Jak załapiesz podstawy - możesz ćwiczyć spokojnie w domu , zwłaszcza że na blogu Angeli jest masa treningów .
Natomiast jakieś 99 % tego co jest pokazywane na filmikach fitnesowych jako "ostry trening z ketlami" to jest śmiechu warte , bo równie dobrze można sobie wziąć hantelkę i robić to samo i skutek będzie taki sam czyli żaden plus ewentualnie kontuzja .
Ketle to najgenialniejszy przyrząd trenignowy jaki istnieje , ale trzeba wiedzieć jak go używać , żeby dał efekty a nie zaszkodził , a w większości to co pokazują z cała pewnością może zaszkodzić .
I jeszcze jedna bardzo istotna rzecz - co do samych ćwiczeń - nigdy nie ćwicz w żadnych butach na profilowanej czy sprężystej podeszwie ! najlepiej ćwiczyć boso , a jeżeli trzeba w butach , to albo zwykłe tenisówki czeszki bez żadnej wkładki , albo ta- jak się ma kasę - takie pięciopalczaste gumowe .

A , i jeszcze jedna rzecz - nie bój się , że Ci mięśnie jak atlecie urosną od ciężarów . Owszem , można też robić masę ketlami , ale to jeszcze inny sposób treningu . Przy takich normalnych ćwiczeniach oczywiście jakieś mięśnie sie pojawią , bo muszą ale nie ma szansy zamienienia się w łysego karka czy innego kafara
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2015-04-30 o 12:47
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 16:15   #22
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Trening kettlebell

Chyba wolę ćwiczyć sama, bo nie lubię w grupie a już tym bardziej sam na sam z instruktorem, bo za bardzo się stresuję ;O Wolę ograniczać kontakt z ludźmi do minimum, a zwłaszcza z takimi których nie znam

To że bez butów to świetnie się składa, bo nawet takich nie mam A co do mięśni jak u faceta to się nie boję, bo wiem że żeby kobieta tak wyglądała to sporo pracy musi w to włożyć ;p Chociaż delikatnymi mięśniami bym nie pogardziła ;p
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 20:45   #23
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Trening kettlebell

To słuchaj Angeli z bloga , bo ćwicząc sama bez żadnych wskazówek masz duże szanse zrobić sobie krzywdę .
A delikatne mięśnie się pojawią , z pewnością .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2015-05-01 o 20:46
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 07:19   #24
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Trening kettlebell

Tak. Ja również korzystałam z cennych wskazówek Angeli. Na YT są również cenne filmiki Angeli, np takie które pomogą przy prawidłowej postawie. Polecam.
Osobiście uwielbiam kettle.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 08:36   #25
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Trening kettlebell

Jeszcze jedno pytanie! Jakie jest prawdopodobieństwo, że podczas swingu kettel mi wypadnie, wpadnie w okno/na podłogę/mi na ryj? xd
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 12:29   #26
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Trening kettlebell

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie! Jakie jest prawdopodobieństwo, że podczas swingu kettel mi wypadnie, wpadnie w okno/na podłogę/mi na ryj? xd
Trzeba nauczyć sie podstaw, prawidłowej postawy, mieć kettel dostosowany do własnych możliwości. Ja np. ubieram rowerowe rękawice - wtedy kettel się nie ślizga, gdy dłoń się spoci.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

https://www.youtube.com/user/PowerWorkoutTv/videos Kanał Angeli na YT - znajdziesz wskazówki dla początkujących
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 20:23   #27
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Trening kettlebell

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie! Jakie jest prawdopodobieństwo, że podczas swingu kettel mi wypadnie, wpadnie w okno/na podłogę/mi na ryj? xd
jeżeli jesteś w stanie go pewnie utrzymać w dłoniach to nie wyleci = nie jest za ciężki . I słuchaj Angeli , to nie wyleci
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-03 21:23:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.