W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 20:13   #331
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

hej ja też dziś po testach, polski dośc latwy, ale historia...
zaczęłam dziś Pump it up, ale nie doszłam do konca, nie dałam rady. zrobiłam tylko 4 filmiki. ktoś już widzi efekty po tych cwiczeniach ? i one są na spalanie tak ?
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 20:32   #332
Secret125
Raczkowanie
 
Avatar Secret125
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 406
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
hej ja też dziś po testach, polski dośc latwy, ale historia...
zaczęłam dziś Pump it up, ale nie doszłam do konca, nie dałam rady. zrobiłam tylko 4 filmiki. ktoś już widzi efekty po tych cwiczeniach ? i one są na spalanie tak ?
całkiem nieźle, polski prosty i to jak a patrząc na odpowiedzi historia też nie była zła.

Ja właśnie mam zamiar zacząć te ćwiczenia. Mam nadzieję, że już w czwartek uda mi się zacząć pierwszą serię

ja to się boje tej jutrzejszej matematyki, ale będzie spontan
__________________
Zapuszczam włosy

Moje fotografie, moje spojrzenie na świat
https://www.facebook.com/pages/Locze...26892024075108

Edytowane przez Secret125
Czas edycji: 2012-04-24 o 20:35
Secret125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:00   #333
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Melia jak długo kręcisz już hula-hop? są efekty? i jak długo dajesz radę kręcic bez upadku koła?

bo ja tak właśnie spontanicznie, gdy zobaczyłam, że napisałaś, że 1,5h kręciłaś to weszłam na allegro i sobie zamówiłam, pod wpływem impulsu

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

no i po egzaminach postram się biegac i robic fat burning, nie wiem jak wyjdzie, bo leniwa jestem
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:34   #334
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez Rubella Pokaż wiadomość
Melia jak długo kręcisz już hula-hop? są efekty? i jak długo dajesz radę kręcic bez upadku koła?

bo ja tak właśnie spontanicznie, gdy zobaczyłam, że napisałaś, że 1,5h kręciłaś to weszłam na allegro i sobie zamówiłam, pod wpływem impulsu
Kręcę dużo i długo, ale tylko co jakiś czas jak mam zryw i kręcę wtedy codziennie, kółko w ogóle mi nie spada, mogę z nim skakać, chodzić, kręcić się itp. Efekty moim zdaniem są Wydaje mi się, że mam krzywe wcięcie w talii, bo kręcę tylko w jedną stronę tak mi wygodnie, kiedyś miałam około 70cm w talii, a teraz mam 62 zazwyczaj. To świetnie, że zamówiłaś! Jakie? Pochwal się Ogólnie moja przygoda z hula zaczęła się rok temu w lutym chyba i wtedy strasznie dużo kręciłam, jak tylko miałam czas to kręciłam, ale w końcu mi się znudziło, później wróciłam do tego na jakiś czas przed wakacjami, później znowu zapomniałam o nim i w tym roku (w sumie to gdzieś od listopada zeszłego roku) też kilka razy miałam zryw i kręciłam, po miesiąc, czasami krócej, a teraz kręcę tak długo, bo serial oglądam i mogę kręcić i kręcić i nie przestawać, do tego wypchałam je kaszą i mi nie brzęczy koło ucha i się przyjemnie obija
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:47   #335
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

takie kolorowe z masażem- tak jakby od wewnątrz pofalowane takie o D

postaram się kręcic dośc często, bo mam słabe wcięcie w talii

co do egzaminu: przyrodnicza nie była trudna, ale ogólnie to nie jest moja mocna strona, więc chyba dobrze nie będzie, ale za to matma o.O
taka łatwa, normalnie może aż 1 punkt stracę
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:18   #336
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez dominikahh Pokaż wiadomość
jeśli nie jem na wieczór to lżej się czuję rano, niezależnie od godziny zasypiania..
Jestem pewna, że jeśli zjesz coś lekko strawnego, raano będziesz się czuła dobrze. Nie można katować ogranizmu tyloma godzinami bez jedzenia, zakładając że nie jesz po 18:00 a śniadanie zjesz o 6:00 rano, to 12 godzin nie będziez dostarczać organizmowi kalorii, których potrzebuje nawet podczas snu. Koniecznie to zmień.

Dziś byłam u przyjaciółki, a wiadomo, przyjaciólce się nie odmawia... Ale nie było źle, 1,5 naleśnika z nutellą i troche czekolady. Poza tym knoppers przed wf, ale spaliłam go bo biegaliśmy 2 godziny.

A tak à propos szkoły, to za 64 dni wakacjeeee!!! Dziewczyny, sprężamy się, mamy być w końcu największymi laskami na plaży!
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:29   #337
Secret125
Raczkowanie
 
Avatar Secret125
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 406
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

To jest dopiero motywacja
tak jak obiecałam od jutra zaczynam ćwiczyć i poprawić się w jadłospisach.
Nareszcie !!

A ja się tam matematyki obawiałam, była świetna. Po przyrodniczym myślałam całkiem dobrze mi poszło, do czasu aż nie sprawdziłam odpowiedzi. Poległama najbardziej na pytaniach gdzie było P, F i jedno miałam dobrze, a drugie źle i już jest 0 i nie wiem dlaczego wbiło mi się do głowy, że krótkowidz nosi wypukłe soczewki. i że chrząszcze są ostatnim ogniwem pokarmowym, a nie bakterie i grzyby.
__________________
Zapuszczam włosy

Moje fotografie, moje spojrzenie na świat
https://www.facebook.com/pages/Locze...26892024075108
Secret125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 18:39   #338
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Akurat w tym zadaniu chrząszcze są ostatnim ogniwem pokarmowym

Jest tak - rośliny - mysz - pchły - chrząszcze .

Mi poszło super Z matmy chyba max będzie, z przyrodniczych też jak na razie żadnych błędów nie wykryłam

Co do tych soczewek to ja zaznaczyłam właśnie tą wklęsłą, ale potem po teście koleżanka zaczęła mi wciskać że na 100 procent wypukła to się przestraszyłam haha Tak samo z polskim było
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 19:24   #339
Secret125
Raczkowanie
 
Avatar Secret125
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 406
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

[QUOTE=ForbiddenFruit;3377 1738]

To masz wszystko dobrze ? łał, gratuluję

Dzięki za wytłumaczenie, teraz to by się zgadzało
myślałam, że to będzie tak:
producenci-konsumenci I rzędu(myszy)- konsumenci II rzędu(chrząszcze)- i reducenci, wiec pchły pominęłam
__________________
Zapuszczam włosy

Moje fotografie, moje spojrzenie na świat
https://www.facebook.com/pages/Locze...26892024075108
Secret125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 19:47   #340
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Heeej Wydaje mi się, że przytyłam
Dziś u mnie tak:
I- owsianka z kakao i dżemem
banan
II- serek homo waniliowy
jabłko
III- zupa z samych warzyw i brązowego ryżu, bez tłuszczu, podbielania itp, w sumie dwie miseczki warzyw i pół bułki
IV- plaster sera białego, jabłko, łyżka jogurtu naturalnego
godzina 35 minut hula hop
V- wieśniak i kromka chleba (niestety białego, nie mam innego w domu)
W sumie 1415kcal, więc ok jest chyba... Powinnam mniej jeść, więcej ćwiczyć czy jak? Bezsensu... Mam nadzieję, że mi się tylko wydaje.

Gratuluję Wam ;*

Edytowane przez Melia123
Czas edycji: 2012-04-25 o 19:49
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:03   #341
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

też mam wrażenie, że tyję-jem 1300-1400 na dzień, ale w sumie nic nie cwicze

nie wiem może te testy czy coś, ale normalnie im więcej jem, tym głodniejsza chodzę -.-

i mam cały czas ochotę na czekolade i ogólnie słodycze wszelkiej maści, nie wiem jak się trzymam

no, a po testach wypadnę na troche z diety bo już jestem umówiona w czwartek, piątek i sobotę z nocowaniem na poegzaminowe świętowanie

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

i jeszcze mój jadłospis:
owsianka (6 łyżek płatków, szklanka mleka sojowego, pół łyżki kakaa, łyżka dżemu)
kanapka z pasztetem z cieciorki
jabłko, jogurt z otrębami
makaron z puree brokułowym z porem i cebulą na parze i z papryką
serek wiejski z jajkiem na twardo

wyszło mi 1425,65 kcal
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 20:07   #342
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Secret - no ja właśnie na początku też tego nie ogarnęłam, musiałam przeczytać tekst 5 razy

U mnie właśnie ostatnio z dietą kiepsko - co ja mówię KOSZMARNIE Ale po testach już nie ma wymówek i biorę się w garść, tym bardziej ze postanowiłam maksymalnie zadbać o cerę i włosy, tak więc żadne śmieciowe żarcie nie wchodzi w grę. Teraz majówka, wyjeżdżam na tydzień więc akurat będzie czas na odpoczynek, będę mogła w końcu biegać bo ostatnio to wgl czasu na nic nie było

Dziewczyny do wakacji zostało 65 dni ! Tak więc spinamy tyłki i wyglądamy pięknie na plaży
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:42   #343
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Secret - no ja właśnie na początku też tego nie ogarnęłam, musiałam przeczytać tekst 5 razy

U mnie właśnie ostatnio z dietą kiepsko - co ja mówię KOSZMARNIE Ale po testach już nie ma wymówek i biorę się w garść, tym bardziej ze postanowiłam maksymalnie zadbać o cerę i włosy, tak więc żadne śmieciowe żarcie nie wchodzi w grę. Teraz majówka, wyjeżdżam na tydzień więc akurat będzie czas na odpoczynek, będę mogła w końcu biegać bo ostatnio to wgl czasu na nic nie było

Dziewczyny do wakacji zostało 65 dni ! Tak więc spinamy tyłki i wyglądamy pięknie na plaży
tylko dwa miesiące, a dwa już za mną! jutro się ważę, chyba nie uda mi się ważyc 55kg do wakacji

będę musiała tyłek mocno spiąc i chyba założyc kłódkę na lodówkę, może jakiś system 5km na bieżni i lodówka się otwiera?
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:56   #344
Secret125
Raczkowanie
 
Avatar Secret125
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 406
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Secret - no ja właśnie na początku też tego nie ogarnęłam, musiałam przeczytać tekst 5 razy
Może to mój błąd, że przeczytałam tylko raz i szłam dalej, bo bałam się, że nie zdążę.

No plaża, mam taką z widokiem na góry
Ale chętnie bym się wybrała nad morze, bardzo lubię tam przebywać. Z projektu ze szkoły byłam w Gdańsku, nie długo bo 3 dni, ale było świetnie i to będzie miejsce do, którego będę chciała wracać, no i na wakacjach, ale już w Sopocie z przyjaciółką. Powiem, że miałyśmy niezłą przygodę( 3 h błąkania się), aby dostać się do Ujeściska do jej wuja. Ale tak to jest jak każda osoba mówiła co innego.
__________________
Zapuszczam włosy

Moje fotografie, moje spojrzenie na świat
https://www.facebook.com/pages/Locze...26892024075108

Edytowane przez Secret125
Czas edycji: 2012-04-25 o 21:02
Secret125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:30   #345
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

No właśnie dla mnie bardzo dużo tego czasu było Każde zadanie robiłam na luzie powoli i dokładnie. Każde polecenie z 3 razy przeczytałam, żeby nie tracić bez sensu punktów, potem jeszcze z trzy razy wszystko sprawdziłam, a i tak została mi kupa czasu

Ja mieszkam w Gdańsku, a na plaży tak żeby się opalać czy kąpać to może jestem 2-3 razy w roku
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 09:07   #346
izis888
Zakorzenienie
 
Avatar izis888
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 733
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez Melia123 Pokaż wiadomość
Heeej Wydaje mi się, że przytyłam
Dziś u mnie tak:
I- owsianka z kakao i dżemem
banan
II- serek homo waniliowy
jabłko
III- zupa z samych warzyw i brązowego ryżu, bez tłuszczu, podbielania itp, w sumie dwie miseczki warzyw i pół bułki
IV- plaster sera białego, jabłko, łyżka jogurtu naturalnego
godzina 35 minut hula hop
V- wieśniak i kromka chleba (niestety białego, nie mam innego w domu)
W sumie 1415kcal, więc ok jest chyba... Powinnam mniej jeść, więcej ćwiczyć czy jak? Bezsensu... Mam nadzieję, że mi się tylko wydaje.

Gratuluję Wam ;*

Nie wiem ile masz lat i wzrostu, ale wydaje mi się, że tyle kalorii to być może troszkę za dużo...
Mój mąż który ma 186cm wzrostu, był u dietetyka, bo chce się odchudzić i dostał rozpiskę co ma jesc i w jakich godzinach. Generalnie m 4 posiłki- o 7.00, 11.00, 15.00 i 19.00. Każdy posiłek ma gdzieś mniej więcej 400kcal czyli wychodzi 1600kcal, do tego musi ćwiczyć. A jeszcze to nie jest jakaś szybka dieta, bo miesiecznie ma schudnąć z tego co pamiętam 3- 5kg,
Więc wydaje mi się (że jeśli jesteś kobietą, a jeśli dosć niską to już zwłaszcza) to troszkę mniej powinno być tych kalorii , ale ja się nie znam tylko mówię jak ma mój mąż więc może źle mówię
__________________
wymiana kwiecień 2016

kosmetyki

Edytowane przez izis888
Czas edycji: 2012-04-26 o 09:10
izis888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 10:23   #347
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez ewul
A tak à propos szkoły, to za 64 dni wakacjeeee!!! Dziewczyny, sprężamy się, mamy być w końcu największymi laskami na plaży!
no, nie licząc matury to ja mam wakacje jutro


a jak dodajecie dżem do owsianki?
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 14:04   #348
Secret125
Raczkowanie
 
Avatar Secret125
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 406
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Są osoby, które dodają siemię lniane do jedzonka?
Kupiłam dzisiaj z myślą o włosach, mam zamiar wypróbować maseczkę i zrobić żel, ale ma też niezły zasób witamin, wiec myślałam aby dodawać np. jogurtu, owsianki. Może być ? tylko czy trzeba je wcześniej czym zalać, czy od razu dać do jogurtu, bo takie może nie zostać wchłonięte przez nasz organizm?
__________________
Zapuszczam włosy

Moje fotografie, moje spojrzenie na świat
https://www.facebook.com/pages/Locze...26892024075108

Edytowane przez Secret125
Czas edycji: 2012-04-26 o 14:06
Secret125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 15:23   #349
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Trzeba najpierw zmielić, bo nie zostanie wchłonięte I co ważne nie możesz zmielić wszystkiego od razu bo wartości odżywcze się ulotnią, tak więc najlepiej przed posiłkiem zmielić sobie 2 łyżeczki taki siemienia (ja np robię to w młynku do kawy) i wsypać np do owsianki czy jogurtu. Można też chyba zagotować, ale tutaj nie jestem ekspertem bo tego nigdy nie robiłam.
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 17:34   #350
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez izis888 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile masz lat i wzrostu, ale wydaje mi się, że tyle kalorii to być może troszkę za dużo...
Mój mąż który ma 186cm wzrostu, był u dietetyka, bo chce się odchudzić i dostał rozpiskę co ma jesc i w jakich godzinach. Generalnie m 4 posiłki- o 7.00, 11.00, 15.00 i 19.00. Każdy posiłek ma gdzieś mniej więcej 400kcal czyli wychodzi 1600kcal, do tego musi ćwiczyć. A jeszcze to nie jest jakaś szybka dieta, bo miesiecznie ma schudnąć z tego co pamiętam 3- 5kg,
Więc wydaje mi się (że jeśli jesteś kobietą, a jeśli dosć niską to już zwłaszcza) to troszkę mniej powinno być tych kalorii , ale ja się nie znam tylko mówię jak ma mój mąż więc może źle mówię

O rany! Serio? To w takim razie myślisz, że powinnam obciąć kcal do max 1300? Mało trochę, w sumie zależy jeszcze co się je Kiedyś starałam się jeść 1000, ale to nie było dla mnie trochę za mało jednak
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 18:30   #351
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez Melia123 Pokaż wiadomość
O rany! Serio? To w takim razie myślisz, że powinnam obciąć kcal do max 1300? Mało trochę, w sumie zależy jeszcze co się je Kiedyś starałam się jeść 1000, ale to nie było dla mnie trochę za mało jednak
Nie jestem izis888, ale odpowiem na twoje pytania, bo ona gada głupoty. Wiadomo chyba że każdy ma inne zapotrzebowanie kaloryczne, nie ma co się porównywać. Nic nie zmieniaj - jest ok
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:00   #352
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Melia - Z tego co pamiętam, pisałaś że masz problemy, że kg nie spadają. Jeśli tak jest to nie dzieje się to bez przyczyny. Moim zdaniem powinnaś spróbować obciąć np o 100, 200 kcal. Jeśli okaże się, że jest to za mało i będziesz głodna, po prostu wrócisz do tych 1400-1500. Spróbować nie zaszkodzi
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:41   #353
Secret125
Raczkowanie
 
Avatar Secret125
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 406
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Tak właśnie myślałam, tylko szkoda, że nie mam młynka do kawy
A gdybym tak dała do gotującego się mleka na owsiankę ? Któraś z was tam robi

Tak jak mówiłam z dietką się poprawiłam i ćwiczyłam ! razem wyszło 1 h, wiec całkiem nieźle
__________________
Zapuszczam włosy

Moje fotografie, moje spojrzenie na świat
https://www.facebook.com/pages/Locze...26892024075108

Edytowane przez Secret125
Czas edycji: 2012-04-26 o 19:47
Secret125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:51   #354
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Ewull, też mi się wydaje, że jest ok Najwyżej postaram się po prostu tylko do 1500 jeść, zobaczymy czy będą wtedy efekty, ale myślę, że 100kcal większej różnicy i tak nie robię, chociaż w sumie
18:50-20:45 hula hop
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:39   #355
Secret125
Raczkowanie
 
Avatar Secret125
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 406
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Jutro z ćwiczeniami nic nie wyjdzie, bo wszystkie III klasy jadą do Oświęcimia, poznawać historię Polski. Tak, wiec jutro z obiadem będzie krucho, bo pewnie będę tylko o samych kanapkach. Jak się niedawno dowiedziałam, to 3,5 h będziemy chodzić i zwierzać, wiec zawsze coś.
__________________
Zapuszczam włosy

Moje fotografie, moje spojrzenie na świat
https://www.facebook.com/pages/Locze...26892024075108
Secret125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 09:34   #356
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez Secret125 Pokaż wiadomość
Są osoby, które dodają siemię lniane do jedzonka?
Kupiłam dzisiaj z myślą o włosach, mam zamiar wypróbować maseczkę i zrobić żel, ale ma też niezły zasób witamin, wiec myślałam aby dodawać np. jogurtu, owsianki. Może być ? tylko czy trzeba je wcześniej czym zalać, czy od razu dać do jogurtu, bo takie może nie zostać wchłonięte przez nasz organizm?
ja czasem gotuję łyżeczkę siemienia niezmielonego w połowie szklanki wody i moja mama to je bo ma kłopoty z jelitami, ale ja też chyba muszę zacząc

więc w czwartek przed angielskim tak mnie stres zjadł, że musiałam go zajeśc (rurka z kremem i chałwa ), bo bym nie była w stanie testu napisac, po teście mieliśmy godzinę czasu i jechaliśmy do Wrocławia do opery, a mieszkam daleko od szkoły i nie zdążyłąbym, więc zjadłam pierogi w barze

a potem cały czas brzuch mnie bolał, przgryzałam ciasteczka
ogólnie dzień dietowo straszny, wróciłam przed 3 do domu i do szkoły nie poszłam

dzisiaj rano na śniadanie zjadłam kaszkę manną, na pełnym mleku i jeszcze z cukrem, bo nie było żadnego innego, a sojowe się zepsuło - jutro będę miała wysypkę na twarzy i jeszcze potem wypiłam pół dużego kefiru

na 14 jestem umówiona wiec tez nie bedzie dobrze z dieta, oj tam potem biore sie za siebie ostro

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

i jeszcze po 7 tygodniach przerwy dostałam okres
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 21:52   #357
coughsyrup
Przyczajenie
 
Avatar coughsyrup
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 24
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Hej. Chciałabym się do Was dołączyć. Dopiero zaczynam i chcę naprawdę skończyć. Mam trochę krzywą drogę z przeszłości, a teraz chcę naprostować.
Czytałam pierwszą stronę i będę próbować udoskonalać swój jadłospis.
Mam zamiar zlikwidować najpierw słodycze. Białe pieczywo mam za sobą, zaczęłam od dawna jeść brązowy ryż. Bardzo smaczny.

Mam więcej do stracenia niż się spodziewałam, więc najpierw małe kroczki.
Liczę na pełne wsparcie.
coughsyrup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 22:58   #358
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez coughsyrup Pokaż wiadomość
Hej. Chciałabym się do Was dołączyć. Dopiero zaczynam i chcę naprawdę skończyć. Mam trochę krzywą drogę z przeszłości, a teraz chcę naprostować.
Czytałam pierwszą stronę i będę próbować udoskonalać swój jadłospis.
Mam zamiar zlikwidować najpierw słodycze. Białe pieczywo mam za sobą, zaczęłam od dawna jeść brązowy ryż. Bardzo smaczny.

Mam więcej do stracenia niż się spodziewałam, więc najpierw małe kroczki.
Liczę na pełne wsparcie.
Heeej Wsparcie od nas masz i razem nam się uda, chociaż u mnie dziś tragedia , ale trudno, jutro będzie dobrze.
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 23:29   #359
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

u mnie z dietą dziś średnio, od jutra OSTRRRRRO biorę sie za siebie
a dzis (no w zasadzie wczoraj) przyszło moje hula hop i już "hulałam" troszkę
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 12:43   #360
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: W pogoni za zgrabną figurą- jemy 5 ZDROWYCH posiłków, dla nastolatek

hej dziewczyny, wróciłam po paru dniach przerwy!
przyznam wam się szczerze, że odpuściłam sobie ostatnio ćwiczenia i jadłam trochę więcej na początku, ale było to wymuszone tym, że miałam baardzo dużo roboty związanej ze szkołą (przez te parę dni zaliczyłam 4 sprawdziany i wysłałam pracę na olimpiadę. o tym jak bardzo byłam zabiegana świadczy fakt, że od 21.00 w czwartek do 6.00 w piątek siedziałam przed kompem i pracowałam.). Dzień wczorajszy - ok. 14.00 byłam w domu, później nadrabiałam moje seriale. O godzinie 23.00 padłam na twarz a dzisiaj wstałam wpół do dwunastej.
Ale wiecie co - dzisiaj stanęłam na wadze i... wskazówka pokazała 53,5-53 kg! Chyba z brzucha mi trochę uszło, jak przeprowadzę dokładne oględziny to wam powiem.
tak więc zmotywowana wagą, powracam dziś do ćwiczeń z nowym zapałem! I niech będzie to też motywacja dla was, kochane! motywujmy się nawzajem.

Jak więc widzicie, wysiłek intelektualny to także masa spalonych kcal!


edit: [przeczytałam
Melia, wg mnie izis888 głupoty pisze. Nie ma co porównywać diety dorosłego mężczyzny z dietą nastolatki. Poza tym nie wydają mi się realne szacunki 3-5 kg w miesiąc przy 1600 kcal dziennie (dzienne zapotrzebowanie mężczyzny w wieku 18-34 lat to minimum 2510 kcal, maksimum 3350 kcal, w zależności od aktywności tj. czy jest mało, czy bardzo aktywny).
W dodatku, jeśli ma nadwagę, to dzienne zapotrzebowanie ma jeszcze większe.

Dzienne zapotrzebowanie energetyczne dla kobiety o małej aktywności fizycznej w wieku 16-35 lat to 2000 kcal (oczywiście należy tu nanieść poprawkę, + x kcal wraz ze wzrostem aktywności, - kcal przy niskim wzroście itd.)

Być może większość z was uzna to za głupotę, ale moim zdaniem większość z was przesadza z odchudzaniem. Niedługo wrzucę swoje zdjęcia to dopiero zobaczycie, co to znaczy masywne uda.

Edytowane przez GreyLovex3
Czas edycji: 2012-04-28 o 14:00
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-27 19:05:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.