Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-29, 07:54   #1621
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

monka http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

no i żeby nie było że zapomniałam. Wczoraj byliśmy wieczorem nad jeziorem, a te moje chłopaki niemożliwe bo i jeden i drugi już jajka w jeziorze moczyli. Mieli pozwolenie żeby na bosaka po piachu chodzić, a do domu w mokrych gaciach wracali.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 09:41   #1622
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Madziwnia polecam Ci exomegę mleczko owsiane jak dal mnie rewelacja ,jest drogie ale używamy już miesiąc duże opakowanie codziennie na całe ciałko i jeszcze zostało ,jest też w kremie ale mleczko wydajniejsze ,emolium się chowa to to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...x-omega-6.html

Przejechałam dzisiaj 650km z dzieckiem ,mały zniósł podróż bardzo dobrze ,były 3 przystanki i 2 drzemki ,załozyłam mu pampka ale dojechał suchy ,oczywiście po drodze go wysadzałam.
Stresa miałam przed wyjazdem jak nie wiem ,ale nie było tak źle.
Tu jest trochę chłodniej ,bo u nas wczoraj była masakra w słońcu było ponad 40
Dobrze że wsio poszło dobrze czemu miałaś tableta na szybie my we wtorek 500 robimy prawie do koszalina

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Super ze już po tej trasie. I widzisz nie taki diabeł straszny . Może i dobrze że chłodniej, bo jutro u mnie w mieście 31 stopni

A co to za ciasto? ja właśnie sobie wbilam do głowy że tiramisu robiszZa mną ciągle coś słodkiego chodzi, ale tylko takie własnie ciastowe

Jutro o 15 biegnę znowu na 10 km, stracha mam bo ostatni tydzień nie miałam kiedy biegać przez mojego tz pracocholika, no ale cóz może wypoczeta lepiej przebiegnę

Heh a mój tz dopiero co odszedł bo chciał poczytać czy coś o nim pisze

Oglądałyscie to http://www.youtube.com/watch?v=hFmPRt_B3Tk
Powodzenia dasz radę

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
monka - mi o taki hamak chodzi http://allegro.pl/hustawka-fotel-wis...285497975.html

Moje maleństwo dzisiaj 3 razy samo zjadło z butelki. W tym raz była przeze mnie karmiona. Trochę schodzi przy tym karmieniu ale daje radę i nawet z saturacją nie spada. Tylko ja sobie tego nie wyobrażam: najpierw będę się doiła z 40 minut a potem ją karmiła następne 40 minut. Normalnie padnę.

Moja starsza dzisiaj zesikała się w foteliku samochodowym. Na szczęście miałam podkład to nie pomoczyła fotela. Taki gamoń z niej.

Libra - gratulacje za drogę.
Fajny ten hamak , mam nadzieję że mała cycka załapie , bo kurde się umęczysz tak karmiąc . Mam nadzieję że nie będziesz miała takich problemów z karmieniem jak z Oliwką i za to trzymam kciuki .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:04   #1623
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Libra fajnie ze wam podróż szybko minęła i bezproblemowo

Pop fajny hamak

Zosia dzisiaj upadła na kolanko na trampolinie i zaczeła troche płakać mimo że to wyglądało na lekki upadek po czym zrobiła krok i upadała na ziemie i tak przez ok 15 minut było. Teraz troche kuleje na nózke. Nie wiem już co mam z tym robić, od ostatniego razu mineło sporo czasu, badania wszystkie dobrze powychodziły
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:07   #1624
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Libra jechałaś w ciągu dnia ?
Szkoda tableta zwłaszcza że był specjalnie kupiony. Oj by mnie trafiło
tak wyjechałam o 8 ,ja po zmroku to przyślepawa jestem jak kura
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Libra no nie moge . Oczami wyobrazni widze twoja mine . Szkoda no ale wypadki sie zdarzaja , a tesciowa giganciara jeszcze sie wystraszyla . Najwazniejsze ze dalas rade , moze tam u tz-ta kupicie fajnego, na promocji czy cus .
Tez o tym pomyslalam, ale przez sekunde , mam nadzieje ze kruszyna mala gdzies spi. Czytalam opinie i pare osob pisalo, ze jest tam duzo lasow, nikt nie wspomnial o stawie, jeziorze, czy jakis dolach, ale roznie bywa. Zwierzeta tez sa zagrozeniem .

Korde ale u nas wichura , cos mi po ogrodzie lata .
miny byś nie widziała tylko dym który się nademną unosił
tak myślałam że może tu coś znajdę
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Wiem że Tobie i teściowej nie do śmiechu ale aż mojemu tz to przeczytałam
no teraz też mi się śmiać trochę chce przez to teściowa całą noc nie spała tak się przejeła
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość

[/COLOR]no i żeby nie było że zapomniałam. Wczoraj byliśmy wieczorem nad jeziorem, a te moje chłopaki niemożliwe bo i jeden i drugi już jajka w jeziorze moczyli. Mieli pozwolenie żeby na bosaka po piachu chodzić, a do domu w mokrych gaciach wracali.
haha u mnie byłoby to samo na bank
Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Dobrze że wsio poszło dobrze czemu miałaś tableta na szybie my we wtorek 500 robimy prawie do koszalina
bo tam był w zestawie taki uchwyt żeby go do szyby przymocować ,nie miał takiej uprzęży jakby na zagłówek i teraz widzę że takie coś byłoby lepsze jeszcze ten cholerny kabel do ładowarki taki krótki ,co za idiotyzm to już od nawigacji mam dłuższy gdzie wiadomo że ona jest na przedniej szybie.
Szerokiej drogi

Dzisiaj mały mi mendził już od rana że na dwór i na dwór i musiałam z nim wyjść trochę połazić ,dziewczyny które mieszkają w blokach starsznie wam współczuję jak tak musicie wychodzić to się nie dziwię że czasu nie macie.
Ja jak małego w domu wypuszczę to zawsze moge coś w międzyczasie zrobić w domu czy koło domu ,zupe zamieszać czy ziemniaki nastawić bo jestem na miejscu a jak tak trzeba wychodzić no dla mnie to tragedia.

Z samego rana od razu wiadomości sprawdzałam czy znaleźli malca.
Tak sobie myślałam że jak można dziecko takie małe zostawić z dziećmi ,przeciez wiadomo że dzieci nie mają tak podzielnej uwagi jak dorośli.
Taki maluch w 3 sekundy jest 50 metrów dalej ,trzeba oczy w dupie mieć,nie dziwię się tym ostrym komentarzom pod tekstem,rodzice są nieodpowiedzialni .

Madzia Ty poszukaj jakichś sponsorów do tego biegania ,dużobiegasz mogłabyś jakieś rzeczy czy firmy reklamować

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Sara a nie puchnie jej tam nic? może powinnaś iść na prześwietlenie?
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:46   #1625
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Sara a nie puchnie jej tam nic? może powinnaś iść na prześwietlenie?
no własnie nic jej nie puchnie, jak się pytam czy ją nóżka boli to mówi ze nie. Już sama nie wiem co to może być
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 13:43   #1626
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Sara podskoczylabym na przeswietlenie,przynajmni ej spokojna bedziesz

Libra ja mam mniej czasu w domku:P
nie zostawiam mlodej samej na podworu bo znajac jej pomysly to strach sie bac,wiec jak ona na dworze to ja tez non stop.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 18:40   #1627
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Sara moze naciagnela cos sobie.

Ja Eryka to moglabym w miejscu zostawic bo on byl taki emeryt na wakacjach siedzial w jednym miejscu i cos sobie dlubal. Ale i tak trzeba bylo pilnowac bo psycholi sie boja. Erwina za to nie mozna spuscic z oka,niby juz duzo spokojniej niz bylo kilka mc temu,ale i tak np wczoraj tz chodzil za nim po plazy ktos zadzwonil,to tz zaczal wyciagac tel z kabuly odebral i w szoku bo dziecko stalo obok a juz byl 30mdalej na pomoscie.

Libra juz wlasnie sie zastanawiam nad zalozeniem bloga

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Mam kolejny madal do kolekcji. Na spokojnie sobie bieglam,bo pogoda koszmarna 46stopni w sloncu i przez cale 10km nie bylo odrobiny cienia. Co chwile ktos z zawodnikow lezal i karetka zabierala. Jednego w stanie dosc ciezkim zabrali .na 204 osoby az 31 nie dobieglo :/.
Bieglam w tej spudniczce do biegania,i jest super
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 18:56   #1628
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Sara mi tez sie wydaje ze mogla sobie cos naciagnac, niefortunnie noge postawila i ja pobolewa. Jak nie bedzie poprawy i mala bedzie narzekac to idz do lekarza

Madzia o matko , strasznie sie chodzi w taki upal a co dopiero bieg, jeszcze jak wiatru nie ma to juz wogole. Duzo osob oslalbo . Mogli przelozyc bieg, w taki skwar nie ma opcji zeby ktos dal z siebie jak najwiecej, Gratulacje zes dobiegla .

Pop te hamkaki, ktory pokzalas, chyba wszedzie sa praktykowane, bo wczoraj jak ogladalam angielski program to widzialam taki na oddziale dla wczesniakow.

Mojemu juz wszystkie piatki sie przebily, gorne i dolne, nie wyszly jeszcze cale , ale juz sa wszystkie na wierzchu , ufffff . Teraz z gorki .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:12   #1629
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Witajcie

Pogoda u nas upalna. Dobrze że wiało mocno to dało się wytrzymać.

Madzia gratulacje

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
tak wyjechałam o 8 ,ja po zmroku to przyślepawa jestem jak kura


Dzisiaj mały mi mendził już od rana że na dwór i na dwór i musiałam z nim wyjść trochę połazić ,dziewczyny które mieszkają w blokach starsznie wam współczuję jak tak musicie wychodzić to się nie dziwię że czasu nie macie.
Ja jak małego w domu wypuszczę to zawsze moge coś w międzyczasie zrobić w domu czy koło domu ,zupe zamieszać czy ziemniaki nastawić bo jestem na miejscu a jak tak trzeba wychodzić no dla mnie to tragedia.

Z samego rana od razu wiadomości sprawdzałam czy znaleźli malca.
Tak sobie myślałam że jak można dziecko takie małe zostawić z dziećmi ,przeciez wiadomo że dzieci nie mają tak podzielnej uwagi jak dorośli.
Taki maluch w 3 sekundy jest 50 metrów dalej ,trzeba oczy w dupie mieć,nie dziwię się tym ostrym komentarzom pod tekstem,rodzice są nieodpowiedzialni .
Ja też w nocy niepewnie się czuję i nie lubię jeździć.

Wyobraź sobie że moja Zośka codziennie tak mendzi od rana żeby wyjść z nią na huśtawkę, gola, skakać itp. Dobrze że mam balkon to mogę coś zrobić.

Dla mnie to też nie wzobrażalne tak zostawić malucha z trochę starszymi dziećmi. Ciekawe jak ten grill wyglądał. W mojej rodzinie na wsi to normalne ze starsze zajmują się młodszymi a rodzice imprezują . Masakra. Toż przy rodzicach moze się coś wydarzyć a cóż dopiero przy dzieciach. Ja wiem w jakim tempie moja Zosia biaga po parku i naprawdę cieżko nadążyć za nią i wystarczy sekunda żeby zniknęła z oczu.

Dobrze że się mały znalazł a nie wpadł do jakiejś dziury albo we wnyki w lesie. Az mnie trzęsie na samą myśl
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:37   #1630
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Mój starszy skończył 14 i nie zostawie ich samych chyba że ich widzę przez siatkę na podwórku jak jestem w ogrodzie.

Madzia faktycznie koszmarna pogoda na biegi,dobry pomysł z blogiem
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:24   #1631
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Madzia zakładaj bloga koniecznie
Fajnie że udało Ci się dobiec rzeczywiście pogoda nie jest najlepsza na biegi .

Libra dla mnie to jakiś bezsens ten tablet na szybie i co dziecko ma się wyginać żeby Tv ogladać w tej szybie ?

My dziś dzień na tarasie spędziliśmy dzieciaki w basenie , ja taras umyłam w końcu . w realu jeszcze po dolary byliśmy , czapki dzieciakom w Hm nabyłam
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 20:34   #1632
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Ania nie wygina sie bo na tym wysięgniku są takie dwa załamania regulowane że możesz ustawić ekran pod różnym kątem także z fotelika on spokojnie sobie oglądał
Madzia tak mi się przypomniało co do tego Twojego serca że herbatka z głogu wzmacnia serce ,nalewka też ale to na bani byś chodziła i herbatka z kozłka lekarskiego tylko śmierdzi walerianą ,pij sobie przez jakiś czas ,zaszkodzić Ci nie zaszkodzi

Wiecie co i teraz was rozumiem ,szczególnie Asiulek jak pisała że nie chce małej oduczać od smoka bo ona się drze że się przejmuje sąsiadami ,mój tż też ma mieszkanie w takim hotelu i tam mieszkają tez inni ludzie i raczej się staram żeby Miko nie darł ryja ,żebym go nie rozbestwiła przez ten tydzień.
Teraz wiem co to znaczy ,także cofam to co pisałam że bym się nie przejmowała , nie wiem jakbym to zrobiła
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:03   #1633
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Libra "miło" że masz okazję na własnej skórze się przekonać jak to jest w bloku . Na szczęście to tylko tydzień ale faktycznie żeby Ci się Miko nie rozbestwił bo to moze być szybko .
U nas nie jest tak źle bo tylko 4 piętra i 10 rodzin. Nie przejmuję się już krzykami Zosi bo wiem że do góry tak nie niesie i tylko za ścianą słychać. W bloku 10-piętrowym jest dużo gorzej. U moich rodziców awantury i remonty sąsiadów się niosły po całym pionie niezaleznie od piętra
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:19   #1634
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Szczerze to nie wyobrażam sobie mieszkania w wieżowcu tam na pewno ciągle coś słychać ,chociaż pewnie to kwestia przyzwyczajenia.
Ale czasem trzeba na własnej skórze cos dczuć żeby zrozumieć
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 22:13   #1635
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Do wielu rzeczy można się przyzwyczaić ale ciągłe wiercenia i kucia ścian itp. są nie do wytrzymania. I naprawdę płacz dziecka to najmniejszy problem (dla mnie oczywiscie) O ile dziecko nie jest bite tylko tak sobie ryczy

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Zobaczcie co znalazłam http://www.putiw.pl/lato/akademia-szkrabusiow/. To zupełny przypadek bo biuro szuka wychowawców kolonijnych i chcialam sprawdzić i co chodzi.
Oni oferują kolonie dla dzieci od 4-go roku życia. Nie wiem co o tym myśleć ale nie wyobrażam sobie dziecka w takim wieku zostawić całkowicie bez mojej opieki na 2 tygodnie. Oczywiście nie mówię o sytuacjach przymusowych ale wtedy tylko pod opieka taty, babci i we własnym domu
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 02:14   #1636
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość


Zobaczcie co znalazłam http://www.putiw.pl/lato/akademia-szkrabusiow/. To zupełny przypadek bo biuro szuka wychowawców kolonijnych i chcialam sprawdzić i co chodzi.
Oni oferują kolonie dla dzieci od 4-go roku życia. Nie wiem co o tym myśleć ale nie wyobrażam sobie dziecka w takim wieku zostawić całkowicie bez mojej opieki na 2 tygodnie. Oczywiście nie mówię o sytuacjach przymusowych ale wtedy tylko pod opieka taty, babci i we własnym domu
Massakra - takie małe dzieciaczki bez opieki kogoś bliskiego przez dwa tygodnie skoro jest podaż, to i popyt musi być - szkoda tych dzieciaczków
Mam w rodzinie podobny przykład - na tygodniu praca, babcia się wnukami zajmuje (praktycznie do wieczora), w weekendy też przynajmniej jeden z chłopaków u niej siedzi, a i na wakacje rodzice sami sie wybierają bo "muszą odpocząć" - dobrze że chociaż z babcią zostają
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 07:19   #1637
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Catro to po co się decydowali na dzieci ,skoro ani ich nie wychowują ani nie spędzają z nimi wolnego czasu "bo musza odpocząć" ? co za ludzie
Iza ja też sobie nie wyobrażam ,ja nawet jak odprowadzałam( syna już w wieku szkolnym chyba 1 klasa nie pamiętam już )na autobus na wycieczke jednodniową to się zamartwiałam jak sobie poradzi ,a taki maluch na kolonii???
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 07:30   #1638
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

My z tz wczoraj tak sobie rozmawialiśmy że jak przyjedzie tz siostra do nas to jakieś wychodne sobie zrobimy (zainspirowało nas to że do tz-a brata teście przyjechali i właśnie wczoraj tz-a brat i bratowa sobie gdzieś sami bez dzieci pojechali)... Stwierdziliśmy razem że chyba jednak wolimy z Michałkiem gdzieś jechać... Ale może dlatego że kasy nie mamy teraz na jakieś super wyjścia (o np na jakieś masaże czy do kosmetyczki bym sobie poszła) a na wyjścia na jakie możemy sobie pozwolić to jednak z dzieckiem



STO LAT STO LAT STO LAT...
dla naszych ostatnich dwulatków
Ninki i Bartusia

__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 08:21   #1639
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

STO LAT DLA NASZYCH NAJMŁODSZYCH DZIECIACZKÓW NINKI I BARTUSIA


A my zaraz spadamy kupić sandałki bo te ze smyka co kupiłam rok temu okazały sie za małe a takie fajne...z tygryskiem kubusiowym buuuu
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 09:18   #1640
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Bao!!! dopiero zobaczyłam Twój pis.. Piekne imie wybraliscie!!!! ale pamietaj.. niesie to za soba pewne cechy charrrakteru.. z naciskiem na R..:d poczytaj jakie sa Michaliny.. ale mi to nawet sie spodobało

U nas tez gorąco było w sobotę wczoraj na plaży po południu tylko 11 stopni makabraaaaa zimnica i wichura.. dzis ni by słonecznie ale strasznie zimno...

No ale w sobote obudzuiłam sie z reka w nocniku.. zero bucxików letnich zero!!! mamy tylko Adidasy trzewiki i lakierki wiec Michaska biegała w kapciach z befado bo maja odkryte paluszki
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 09:21   #1641
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Wszystkiego najlepszego dla Niny i Bartusia

Zosia wczoraj całe popołudnie wymiotowała, na szczęście wieczorem już jej przeszło
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 10:07   #1642
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Bao!!! dopiero zobaczyłam Twój pis.. Piekne imie wybraliscie!!!! ale pamietaj.. niesie to za soba pewne cechy charrrakteru.. z naciskiem na R..:d poczytaj jakie sa Michaliny.. ale mi to nawet sie spodobało

U nas tez gorąco było w sobotę wczoraj na plaży po południu tylko 11 stopni makabraaaaa zimnica i wichura.. dzis ni by słonecznie ale strasznie zimno...

No ale w sobote obudzuiłam sie z reka w nocniku.. zero bucxików letnich zero!!! mamy tylko Adidasy trzewiki i lakierki wiec Michaska biegała w kapciach z befado bo maja odkryte paluszki
U mnie dziś znów upał ale mają być burze...
Michaś w samych majtach po domu biega a jeszcze 2 tyg temu w domu mieliśmy 15st...

Faktycznie też dopiero zauważyłam jakie imię Bao wybrała... Bardzo mi się podoba. Mam koleżankę ze studiów Michasię - super dziewczyna, też w ciąży teraz jest

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Zosia wczoraj całe popołudnie wymiotowała, na szczęście wieczorem już jej przeszło
Aby nic groźnego, a może słońce jej zaszkodziło?
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 10:57   #1643
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Libra zapisalam na liscie zakupow te ziolka,super by bylo jakby choc minimalnie pomogly .

Sara moze jakiegos wirusa grypy zlapala, dlatego tez bole miesni i stawow. Oby szybko przeszlo.

Ana Wszystkiego Naj dla corci, w sumie ma wszystko co najwazniejsze wiec zdrowka Najwiecej

Dla Bartusia sto Lat w szczesci i zdrowiu.

Lind i jaka reakcja malego na rowerek, u nas dalej stoi i sie kurzy,ale za to pedalowiec super.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 11:00   #1644
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Bao!!! dopiero zobaczyłam Twój pis.. Piekne imie wybraliscie!!!! ale pamietaj.. niesie to za soba pewne cechy charrrakteru.. z naciskiem na R..:d poczytaj jakie sa Michaliny.. ale mi to nawet sie spodobało

U nas tez gorąco było w sobotę wczoraj na plaży po południu tylko 11 stopni makabraaaaa zimnica i wichura.. dzis ni by słonecznie ale strasznie zimno...

No ale w sobote obudzuiłam sie z reka w nocniku.. zero bucxików letnich zero!!! mamy tylko Adidasy trzewiki i lakierki wiec Michaska biegała w kapciach z befado bo maja odkryte paluszki
nooom miała być Weronika, ale tż sie odwidziało a w tym imieniu zakochany od dawna, pewnie nie pamiętasz, ale jak byłam z Kubim w ciąży to też ewentualna dziewczynka miała być Miśką pozostałe nasze typy to: Julka i Oliwia, ale Michasia najbardziej

Kupiłam sandałki, kolejne 105 zł w plecy... mam nadzieję, ze chociaż do sierpnia w nich połazi...że też ma takiego wielkiego tego palca u nogi
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 11:16   #1645
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

witam
bao, sara, plmadzia bardzo dziekujemy za pamieć i zyczenia
mój 2latek od rana szeleje w super humorze juz zaliczył basen z tatusiem i spacer z nami a teraz padł i śpi
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764

gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 11:33   #1646
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Lind i jaka reakcja malego na rowerek, u nas dalej stoi i sie kurzy,ale za to pedalowiec super.
Pierwszego dnia pochodził chwilkę po domu, drugiego w ogródku tez chwilkę... potem stał nawet nie chciał spojrzeć. Wczoraj za kuzynem gonił... kawał drogi przeszedł - ale dalej z rowerkiem między nogami Nie chce siadać bo pierwszego dnia się przewrócił - nie czuje się pewnie na palcach...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00243.jpg (106,0 KB, 33 załadowań)
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 11:41   #1647
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Madziwnia mojej szwagierki michaśka zupelnie odwrotna z tego co opisujesz swoja,dopiero teraz przestala tak dziczec a 3 lata w sierpniu bedzie miala,dobrze ze jej przeszlo juz.
Nawet z moim ojcem sie ostatnio przywitala PIERWSZY RAZ;P

Ja upatrzylam sandalki ale mloda nogi nie dopiela:P na razie zasuwa w takich szmacianych sandalkach z ren buta.

Gdyby przeziebiona nie byla tez bym jej troszke wody nalala ale jeszcze zdazy sie popluskac

Madzia czekam na bloga!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KOCHANYCH DZIECIACZKOW!!!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 12:00   #1648
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

WSzystkiego najlepszego dla Ninki i Barusia
Dużo zdróweczka i radości oraz wspaniałych wakacji z wypoczętymi rodzicami

Ale piękna pogoda,nie mam kiedy do kompa usiąść,dzisiaj jeszcze musiałam do pracy zajrzeć,ale cały weekend na grillowo i teraz też Danielek nad wodą z tż-uwielbiam ciepełko

Lind Daniel też lata z rowerem między nogami czasami siada żeby odpocząć,sięga nogami ale tak mu jeszcze wygodnie,ale już się rozpędza i zawiesza jakoś na kierownicy a nogi do góry,smiesznie to wygląda ale powoli kuma o co chodzi


przepraszam,że nie odpisuję ale za dużo wiadomości na raz przeczytałam i nie wiem co komu chciałam napisać

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

temat na czasie filtry:ja chyba juz nie będę go 50 smarowac kupię 30 tylko nie wiem jeszcze której firmy
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 12:33   #1649
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
WSzystkiego najlepszego dla Ninki i Barusia
Dużo zdróweczka i radości oraz wspaniałych wakacji z wypoczętymi rodzicami

Ale piękna pogoda,nie mam kiedy do kompa usiąść,dzisiaj jeszcze musiałam do pracy zajrzeć,ale cały weekend na grillowo i teraz też Danielek nad wodą z tż-uwielbiam ciepełko

Lind Daniel też lata z rowerem między nogami czasami siada żeby odpocząć,sięga nogami ale tak mu jeszcze wygodnie,ale już się rozpędza i zawiesza jakoś na kierownicy a nogi do góry,smiesznie to wygląda ale powoli kuma o co chodzi


przepraszam,że nie odpisuję ale za dużo wiadomości na raz przeczytałam i nie wiem co komu chciałam napisać

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

temat na czasie filtry:ja chyba juz nie będę go 50 smarowac kupię 30 tylko nie wiem jeszcze której firmy
ja też rezygnuję z 50ek, w zeszłym roku mieliśmy dax 30 i był super, ale teraz go nigdzie dostać nie mogę dzisiaj obleciałam drogerie i wszędzie same NIVEA
dla nas 50 to zdecydowanie za dużo i tak w upał siedzimy na tarasie albo w domu bo chłodniej, nie chodzi w takim słońcu a na normalne wyjścia myślę, ze 30 starczy no chyba, ze ktoś plażowanie planuje
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 12:43   #1650
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Boziu - jak gorąco.
Siedzę w pracy, klima nie działa....
Ale macie dobrze na tym wolnym.

Bao - jak polecasz Daxa 30 to też postaram się kupić. Wczoraj byliśmy na rowerach i Igusiek był wysmarowany moim balsamem, bo nie miałam nic na słońce dla niego Ciekawe - on wrócił blady, a ja brązowa.

Dzisiaj do pracy też na rowerze - w ramach dbania o sylwetkę, bo tu i ówdzie bez naszego wątku odchudzającego przybyło.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.