mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Która z funkcji mobilnej aplikacji KWC podoba Ci się najbardziej?
skanowanie kodów kreskowych produktów 48 55,17%
możliwość sortowania produktów wg opinii i liczby ocen 23 26,44%
tworzenie spersonalizowanej listy "ulubionych" kosmetyków 12 13,79%
zakładka z najciekawszymi promocjami w drogeriach Rossmann 19 21,84%
wszystkie funkcje bardzo mi się podobają 33 37,93%
żadna z funkcji mi się nie podoba 1 1,15%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 87. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 20:45   #61
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Bardzo fajny i pożyteczny pomysł
Pomysł na + skanowanie kodów -oczywiście nie wszystkie produkty znajduje -resztę trzeba wpisać ręcznie -ale i tak jestem mega pozytywnie zaskoczona

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez walk_on_air Pokaż wiadomość
Super pomysl!!!!!!

Wszystko smiga, tylko mam problem ze skanowaniem kodow - jak to sie robi? bo jak trzymam na tym kodzie to on caly czas niby skanuje i nic mi sie nie pokazuje. Trzeba cos nacisnac?
nic nie naciskasz czekasz aż samo znajdzie produkt i pojawi się powiadomienie
jeżeli nie ma to trzeba samemu wpisać nazwę
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2012-05-19 o 20:43
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 05:41   #62
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Ale mi sie nic nie pojawia Tylko ten prostokacik caly czas z czerwonym paskiem ;> A skanowalam chyba wszystko co mam z Rossmanna ;x
Dlugo trzeba czekac na ten komunikat? Bo tak z 2-3 min czekalam.
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 12:35   #63
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

jeżeli jest w bazie to chwilka i pojawia mi się komunikat o produkcie
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 17:38   #64
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Sprawdziłam (na 3 produktach - Alterra, Soraya i Lirene) skanowanie kodów - działa tylko podkład z Sorayi pokazał się w starej wersji (a w katalogu jest tez nowa)

Przy skanowaniu kodu - jak przy robieniu zdjęcia trzeba złapać dobrą ostrość i dopiero wtedy pójdzie
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 19:26   #65
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

a gdzie jest jakas lista modeli telefonow, w ktorych dziala ta aplikacja? przydaloby sie cos takiego...
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 20:00   #66
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
a gdzie jest jakas lista modeli telefonow, w ktorych dziala ta aplikacja? przydaloby sie cos takiego...
chyba wiesz, jaki masz system w telefonie?
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 17:14   #67
inferia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Nie bedzie tej apli na Symbiana ?! Toz to jakas pomylka chyba !! Czuje zdyskryminowana na calej linii !!
inferia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 21:39   #68
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Rewelacyjna sprawa, szkoda, że nie na mój telefon .
Dokładnie
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 21:42   #69
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

no mi mimo androida nie dziala, tzn podczas sciagania aplikacji pojawila sie wiadomosc ze moj telefon nie obsluguje takiej aplikacji. to w sumie juz stary smartfon wiec moze dlatego (LG gt540 swift)
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:24   #70
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Ahh świetność skonstruowaliście, i powtórzę słowa, które padły w tym miejscu nie raz; szkoda, że nie na większą ilość systemów operacyjnych.
Widzę, że wypowiem się tutaj jako pierwsza użytkowniczka Blackberry i ci co wiedzą jakie oprogramowanie ma ten telefon w życiu nie zmienili by go na Androida, Windowsa czy co tam jeszcze. Chociaż mam nadzieję, że aktualnie stworzona wersja będzie wstępem do opracowania w przyszłości wersji na inne modele.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 17:36   #71
anja0804
Raczkowanie
 
Avatar anja0804
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 211
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Pomysł genialny. Ja już pobrałam, mam iPhone'a 3G i niestety czekam aż się dorobię nowego modelu bo ten kompletnie nie łapie ostrości więc opcja skanera kodów jest mi zbędna choć ogólnie uważam,że to jest rewelacja!!
Brakuje mi tu ostatniej setki. ale to i tak świetne narzędzie, wiele razy brakowało mi możliwości sprawdzenia opinii o produkcie kiedy robiłam zakupy.
Szkoda, że tylko Rossmann, a tak btw. to czy tam w ogóle jest wi-fi? Jakby tak zdrowo pomyśleć to jak się chce sprawdzić kilka kosmetyków można sobie nabić spory rachunek za dane pakietowe..
__________________

it's funny how day by day nothing changes..but when you look back, everything is different.
anja0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 19:05   #72
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

ja zauważyłam pewien minus, a mianowicie, w wielu Rossmannach nie ma zasięgu w telefonie i nie można sprawdzić recenzji.
Aplikacja łączy się z internetem, w rossmannie nie ma wi-fi. Tak że uważajcie na rachunek, ja się nie przejmuję bo mam pakiet internetowy, ale i tak jak nie ma zasięgu to nic się nie da sprawdzić.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 20:12   #73
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Ja również dołączam do osób zawiedzionych brakiem aplikacji na symbiana
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 14:47   #74
basia_e
Rozeznanie
 
Avatar basia_e
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 609
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

A ja mam Symbiana i w życiu nie zamienię go na nic innego!! Ostatnio bawiłam się jakimś nowiutkim HTC z androidem i sobie nigdy bym takiego nie wzięła. A sądząc po opinii coco_kiciusia iPhone też by się moich rękach nie sprawdził.

Dlatego żal mi że ta aplikacja nie będzie na mój tel.

A może wystarczyłoby zrobić stronkę wizażu w wersji mobile. Coraz więcej stronek już ma takie wersję: google, wikipedia, poczty na różnych serwerach, a ostatnio nawet filmweb, więc czemu nie wizaż?
__________________
Zapraszam do:
mojego wątku Moje rękodzieła
albumów z moimi pracami szydełkowymi
a także do buszowania w moim chomiczku: basia_e
basia_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 07:07   #75
tszszecia
Raczkowanie
 
Avatar tszszecia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bytom :)
Wiadomości: 242
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
no mi mimo androida nie dziala, tzn podczas sciagania aplikacji pojawila sie wiadomosc ze moj telefon nie obsluguje takiej aplikacji. to w sumie juz stary smartfon wiec moze dlatego (LG gt540 swift)
Kochana, telefon wcale nie jest stary, cały czas funkcjonuje na rynku i cena ma się świetnie Sama mam ten telefon i pobrać nie mogę, nie dlatego, że telefon "stary" ale dlatego, że programiści napisali apkę KWC dla OS 2.2 i wyżej. Sama mam zainstalowanego 2.1 i tu się pojawił problem. Nie ogarniam co takiego ciężkiego ma ta aplikacja, że na niższe wersje nie wchodzi. Z opisu wynika, że jej funkcje są podobne do funkcji allegro (skanowanie kodów, szukanie po fotkach). Szkoda, że producenci zapomnieli o niższych wersjach androida Nie wszyscy przecież wymieniali telefon miesiąc temu
__________________
Isn't it strange how dreams can seem so real
tszszecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 07:28   #76
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez tszszecia Pokaż wiadomość
Kochana, telefon wcale nie jest stary, cały czas funkcjonuje na rynku i cena ma się świetnie Sama mam ten telefon i pobrać nie mogę, nie dlatego, że telefon "stary" ale dlatego, że programiści napisali apkę KWC dla OS 2.2 i wyżej. Sama mam zainstalowanego 2.1 i tu się pojawił problem. Nie ogarniam co takiego ciężkiego ma ta aplikacja, że na niższe wersje nie wchodzi. Z opisu wynika, że jej funkcje są podobne do funkcji allegro (skanowanie kodów, szukanie po fotkach). Szkoda, że producenci zapomnieli o niższych wersjach androida Nie wszyscy przecież wymieniali telefon miesiąc temu
Adnroida można aktualizować do najnowszej wersji
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:53   #77
dyziocha
Przyczajenie
 
Avatar dyziocha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Świetnie tylko ja mam samsunga i system BADA i nie mogę się cieszyć KWC w telefonie, buuuuu
dyziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:08   #78
tszszecia
Raczkowanie
 
Avatar tszszecia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bytom :)
Wiadomości: 242
Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Adnroida można aktualizować do najnowszej wersji
Wiem, jednak ostatnia brandowana wersja na mój telefon to właśnie 2.1 a każda kolejna to już wersje pisane przez samych userow w domowych zaciszach. Nie jestem na tyle rozeznana żeby próbować i najpewniej "uwalic" telefon. Poza tym nie to chcialam przekazać. Miałam na myśli fakt ze apka nie wymaga przecież jakiejś wielkiej konfiguracji sprzętowej, wiec z powodzeniem mogłaby ruszyć na wersjach starszych niż Froyo.
Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Isn't it strange how dreams can seem so real
tszszecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 13:03   #79
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez walk_on_air Pokaż wiadomość
Ale mi sie nic nie pojawia Tylko ten prostokacik caly czas z czerwonym paskiem ;> A skanowalam chyba wszystko co mam z Rossmanna ;x
Dlugo trzeba czekac na ten komunikat? Bo tak z 2-3 min czekalam.
Trzeba wcisnąć klawisz jak przy robieniu zdjęcia i powinno po chwili załapać.



Aplikacja super ekstra, ja jestem zadowolona!
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 15:20   #80
anja0804
Raczkowanie
 
Avatar anja0804
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 211
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
ja zauważyłam pewien minus, a mianowicie, w wielu Rossmannach nie ma zasięgu w telefonie i nie można sprawdzić recenzji.
Aplikacja łączy się z internetem, w rossmannie nie ma wi-fi. Tak że uważajcie na rachunek, ja się nie przejmuję bo mam pakiet internetowy, ale i tak jak nie ma zasięgu to nic się nie da sprawdzić.
Faktycznie z tym zasięgiem to kiepska sprawa. Dziś byłam w Rossmannie w Centrum i nie mogłam się dogadać przez telefon. Appki nie testowałam bo mam zablokowane dane pakietowe na wszelkie możliwe co by mi się więcej żaden gigantyczny rachunek nie nabił więc z powodu braku wi fi aplikacja jest dla mnie bezużyteczna. Jedyne co to jak sobie znajde gdzieś fajny kosmetyk i zapisze go do ulubionych to później moge sobie szybko zerknąć w sklepie co bym chciała nabyć żeby zrobić przemyślany zakup ;d
__________________

it's funny how day by day nothing changes..but when you look back, everything is different.
anja0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 22:42   #81
Anik_5
Zadomowienie
 
Avatar Anik_5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 929
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Super sprawa!!! Wreszcie coś przydatnego na Androida!!!

Cytat:
Napisane przez walk_on_air Pokaż wiadomość
Super pomysl!!!!!!

Wszystko smiga, tylko mam problem ze skanowaniem kodow - jak to sie robi? bo jak trzymam na tym kodzie to on caly czas niby skanuje i nic mi sie nie pokazuje. Trzeba cos nacisnac?
Ja naciskam ikonkę aparatu znajdującą się u góry, i czytnik kodów wskakuje bez problemu.



Z instrukcji umieszczonej na stronce z aplikacją:
  • Działanie skanera kodów kreskowych

    Innowacyjnym rozwiązaniem w aplikacji jest możliwość błyskawicznego znalezienia recenzji danego produktu poprzez skaner kodu kreskowego kosmetyku.
    Na widoku "Szukaj" dostępna jest ikona aparatu, której kliknięcie uruchamia aparat w telefonie. Zbliżamy aparat do kodu kreskowego wybranego produktu i odczekujemy chwilkę dla złapania ostrości. Jeśli kod kreskowy jest w bazie, wówczas automatycznie znajdujemy produkt i jego recenzje. Dzięki współpracy z drogerią Rossmann, wprowadziliśmy do bazy wszystkie produkty kosmetyczne w niej dostępne.


---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez walk_on_air Pokaż wiadomość
Ale mi sie nic nie pojawia Tylko ten prostokacik caly czas z czerwonym paskiem ;> A skanowalam chyba wszystko co mam z Rossmanna ;x
Dlugo trzeba czekac na ten komunikat? Bo tak z 2-3 min czekalam.
Trzymałam dosłownie chwilkę, czerwony pasek zmienił się na zielony, tak jak normalnie przy skanowaniu kodów kreskowych. Z tym, że mam na telefonie zainstalowaną aplikację Barcode Scanner - czyli czytnik kodów...

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez anja0804 Pokaż wiadomość
Faktycznie z tym zasięgiem to kiepska sprawa. Dziś byłam w Rossmannie w Centrum i nie mogłam się dogadać przez telefon. Appki nie testowałam bo mam zablokowane dane pakietowe na wszelkie możliwe co by mi się więcej żaden gigantyczny rachunek nie nabił więc z powodu braku wi fi aplikacja jest dla mnie bezużyteczna. Jedyne co to jak sobie znajde gdzieś fajny kosmetyk i zapisze go do ulubionych to później moge sobie szybko zerknąć w sklepie co bym chciała nabyć żeby zrobić przemyślany zakup ;d
Dane pakietowe włączam tylko na czas potrzebny mi do sprawdzenia czegoś na necie (ustawienia---> komunikacja---> sieci telefonii komórkowych--->użyj danych pakietowych - pewnie wiesz, ale na wszelki wypadek podaję), a potem natychmiast je wyłączam. Jak dotąd (a smartfona używam od roku dosyć intensywnie) rachunek jeszcze mnie nie przeraził.
__________________
”Naucz się doceniać to, co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś."

Edytowane przez Anik_5
Czas edycji: 2012-05-26 o 22:31
Anik_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 07:00   #82
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez anja0804 Pokaż wiadomość
Faktycznie z tym zasięgiem to kiepska sprawa. Dziś byłam w Rossmannie w Centrum i nie mogłam się dogadać przez telefon. Appki nie testowałam bo mam zablokowane dane pakietowe na wszelkie możliwe co by mi się więcej żaden gigantyczny rachunek nie nabił więc z powodu braku wi fi aplikacja jest dla mnie bezużyteczna. Jedyne co to jak sobie znajde gdzieś fajny kosmetyk i zapisze go do ulubionych to później moge sobie szybko zerknąć w sklepie co bym chciała nabyć żeby zrobić przemyślany zakup ;d
Ja mam dane z sieci cały czas włączone, wykupiłam sobie do abonamentu pakiet internetowy, bo bez sensu mieć Iphone i nie korzystać z internetu, no ale z zasięgiem jest jak jest, kiepsko.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 15:40   #83
Anik_5
Zadomowienie
 
Avatar Anik_5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 929
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Ja mam dane z sieci cały czas włączone, wykupiłam sobie do abonamentu pakiet internetowy, bo bez sensu mieć Iphone i nie korzystać z internetu, no ale z zasięgiem jest jak jest, kiepsko.
A baterii Ci nie wykańcza? Bo u mnie włączenie danych skraca żywotność baterii niestety...
__________________
”Naucz się doceniać to, co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś."
Anik_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 17:24   #84
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Jestem zachwycona, naprawdę, ciągle się tym bawię
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 18:40   #85
anja0804
Raczkowanie
 
Avatar anja0804
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 211
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez Anik_5 Pokaż wiadomość
Dane pakietowe włączam tylko na czas potrzebny mi do sprawdzenia czegoś na necie (ustawienia---> komunikacja---> sieci telefonii komórkowych--->użyj danych pakietowych - pewnie wiesz, ale na wszelki wypadek podaję), a potem natychmiast je wyłączam. Jak dotąd (a smartfona używam od roku dosyć intensywnie) rachunek jeszcze mnie nie przeraził.
Ja miałam problem i pan w serwisie mi jakimś magicznym cudem całkowicie zablokował możliwość przesyłania danych pakietowych w iPhone bo pobierał mi mimo używania wi-fi.. uwierz,że wiem,że można je włączyć i wyłączyć w dowolonym momencie, na androidzie tak robiłam, ale jak kilka miesięcy temu przyszedł rachunek na 1050zł wystrzegam się tego, jak nagle zaczynają się wszystkie aplikacje aktualizować i ściągać dane to jest w stanie nabić się taki rachunek :/

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Ja mam dane z sieci cały czas włączone, wykupiłam sobie do abonamentu pakiet internetowy, bo bez sensu mieć Iphone i nie korzystać z internetu, no ale z zasięgiem jest jak jest, kiepsko.
ja prawie wszędzie gdzie przebywam mam wi-fi (dom, praca, szkoła, w wielu centrach handlowych i restauracjach itd jest) więc aż tak bardzo nie ubolewam.
no tylko szkoda,że w rossmannie nie ma ;p
__________________

it's funny how day by day nothing changes..but when you look back, everything is different.
anja0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 18:54   #86
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez Anik_5 Pokaż wiadomość
A baterii Ci nie wykańcza? Bo u mnie włączenie danych skraca żywotność baterii niestety...
mam Iphone 4s i bateria trzyma mi 3 dni, podobno i tak długo (chociaż stary 3G trzymał mi 5 dni po 3 latach użytkowania).
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 19:54   #87
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Aplikacja jest świetna, już kilka razy skorzystałam w niej sklepie. Ogromne ułatwienie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 21:04   #88
dittela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 207
Na moim tablecie czcionka jest tak mala ze nie da sie czytac opisów i recenzji kosmetykow. Szkoda też, ze aplikacja wymusza vertykalna pozycje wyswietlacza. Poza tym super Licze na poprawki dla wiekszych rozdzielczosci, takiej jaką maja tablety.

Wysyłane z mojego MID07 za pomocą Tapatalk 2
dittela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 07:41   #89
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Aplikację zainstalowałam wczoraj, po czym poszłam do Rossmanna potestować na maseczkach. Na trzy produkty odczytało mi kod jednego (niestety nie było w bazie) - reszty kodów nie chciało zeskanować.
Podczas ostatniej próby podeszła do mnie pani z obsługi Rossmanna i poinformowała, że w ich sklepie nie można robić zdjęć
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 08:11   #90
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
Aplikację zainstalowałam wczoraj, po czym poszłam do Rossmanna potestować na maseczkach. Na trzy produkty odczytało mi kod jednego (niestety nie było w bazie) - reszty kodów nie chciało zeskanować.
Podczas ostatniej próby podeszła do mnie pani z obsługi Rossmanna i poinformowała, że w ich sklepie nie można robić zdjęć
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-27 16:56:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.