Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VIII.2011 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kochane Mamusie, czesc 8 zbliza sie ku końcowi więc czas na głosowanie
Pierwsze roczki, pierwsze kroczki kręcą się już nasze loczki. 5 11,11%
Pierwsze ząbki wszyscy mamy, więc już mamie nie dokuczamy 0 0%
Lato w pełni, słońce praży, wszystkie dzieci już na plaży. 2 4,44%
Dzieciaczki swoje bardzo kochamy i na nowe bociany czekamy 1 2,22%
Jedno już chodzi, drugie raczkuje, a dumna mama ostro wizażuje 0 0%
Attenzione, attenzione - dzieciaczki dreptają jak szalone 2 4,44%
Rok temu na świat pchaliśmy się hardo, dziś pierwsze kroki stawiamy twardo. 3 6,67%
Mamo daj płetwy, tato lej wodę, bo przyszedł czas na letnią przygodę 1 2,22%
Na torciku jedna świeczki mała, cały rok z uwielbieniem patrzy na mnie mama uśmiechnięta cała. 0 0%
Jeden kroczek, drugi kroczek, mamo jesteśmy razem cały roczek! 3 6,67%
Mam już roczek, stawiam kroczki i w ogóle jestem boski! 4 8,89%
Rok już mają, chodzić chcą - nasze dzieci boskie są! 3 6,67%
Mamusie nam na roczki torty dekorują i na zlot swój pierwszy z radością się szykują. 1 2,22%
Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki - wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki. 10 22,22%
Mamo, tato, czy Wy wiecie, że już rok jestem na świecie? 6 13,33%
Roczki już mają nasze słodkie dzieci, a nam ze sobą nawzajem lepiej jest na świecie 0 0%
Roczek już mamy i powoli już chodzić sami zaczynamy! 0 0%
Lato w pełni, hitza straszna, lecz ja z mamą mimo wszystko po placach zabaw chętnie latam 0 0%
chodzę, gryzę, gugam wkoło i już wszystkim jest wesoło 0 0%
pierwszych rocznic to początek - zaczynamy nowy wątek 3 6,67%
papier, drewno, plastik, woda - to dopiero jest przygoda 0 0%
chodzić i mówić zacznę tuż tuż, bo przecież roczek mija mi już 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 22:10   #1081
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Brumku

Widziałam fotki. Boskie. I dla Tymcia za nowe umiejętności. Moja leniwa

Poproszę o kilka klikow na dobranoc
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 22:32   #1082
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Widziałam fotki. Boskie. I dla Tymcia za nowe umiejętności. Moja leniwa

Poproszę o kilka klikow na dobranoc
Dziękuję

I klikam
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 22:42   #1083
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dziekuje wszystkim za oddanie głosu.

Ide spać, padam z nóg dzis.
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 22:43   #1084
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

dzieki za klikanie (ale mozecie dalej )

ide spac. w taka pogode dzielnie dzialkuje. kinga biega na czworaka po calym trawniku i goni brata, w samym bodziaku bo dzis duchotaa. teraz spi przy otwartym oknie... ja tez ide wiec dobranoc!
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 05:42   #1085
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Beata napisz o co z braciakiem chodziło bom ciekawa co to za szacher -macher
stara sprawa, jeszcze z poczekalni jak się okazało, bo mój brat potajemnie chciał przekabacić Oliweczkę, żeby podkupić od niej fotelik samochodowy- nosidło 0-13kg, - tak trochę dla jaj a trochę żeby mi zrobić niespodziankę - że niby Oliweczka jednak sprzeda komuś innemu - a w efekcie byłby to mój brat - to tak mniej więcej w skrócie - chyba nic nie przekręciłam

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Beti dostałaś ode mnie PW?
dostałam i się ustosunkowałam do jego treści
Cytat:
Napisane przez meszsares Pokaż wiadomość
Blanka zaczyna juz chodzic za jedna raczke, rozumie proste polecenia typu "daj", "przytul sie", "pocaluj", "pomachaj", "zaspiewaj" - no poprostu rozwija mi sie dziecko cudnie
i od tygodnia sie slini na potege, moze sie w koncu jakis zabek pokaze

dobranoc
dla zdolnej Blanki - i kciuki za wyjście ząbków

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
dzieki za klikanie (ale mozecie dalej )

ide spac. w taka pogode dzielnie dzialkuje. kinga biega na czworaka po calym trawniku i goni brata, w samym bodziaku bo dzis duchotaa. teraz spi przy otwartym oknie... ja tez ide wiec dobranoc!
podpinam się w prośbie o kliki - i kliknęłam Ci

Julka nadal boi się trawy - tzn chce dotknąć bo ciekawa ale piszczy bo się jej boi - jakby ją parzyła - i liscie na gałązkach też są bee

---------- Dopisano o 06:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------

dzień dobry z rana

Julka zaczęła dzień o 5 rano... ja się zastrzelę chyba..

no ale tak to jest jak pójdzie spać wcześniej niż przed 21...
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2012-05-23 o 07:43
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 05:54   #1086
BABONIK
Zadomowienie
 
Avatar BABONIK
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: za siedmioma górami ...
Wiadomości: 1 423
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Dzień dobry.

Meszsares i Brumek ale macie turbo dzieci
Takie osiągnięcia w tak młodym wieku

Beatka super Ci się udał egzamin.


A ja juZ przygotowuje się na nowa porcje zabawy z dziećmi ... Normalnie nie mam już siły


Miłego dnia dla wszystkich
__________________
ukochana córcia


Nikoś już z nami
BABONIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 06:39   #1087
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Hej.

Klikam Wam. Beata, Lilii wstawcie też linki obok tych banerków, bo nie otwiera się nowa karta, a ja mam pootwierane wszystkie przez cały dzień i tak wygodnie się klika, nie trzeba szukać w postach.

Brumek piękne stoi.
Mezszares dobre z mlekiem z UU. Dostało dziecko przeciwciał
Rozwija się Blana tempem błyskawicy.
Trochę zazdroszczę, Sara nawet sama nie usiądzie...

Do d.upy dzisiaj jestem, mój wczorajszy nastrój poszedł dalej. Ne wyspałam się, Sara jakaś nie swoja
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 07:05   #1088
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Hejka

Zanim ponadrabiam to pochwalę się, że na 9 miesięcznicę Tymuś zrobił sobie i nam cudowny prezent i nauczył sie wstawać Od kilku dni próbował, ale się chwiał i ciężko mu szło, a dziś staje samodzielnie i pewnie przy czym tylko się da I potrafi ustać kilka minut
gratulacje dla Tymka!!! Ale on pędzi, błyskawica!
Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Wesele było super! Na drugi dzień Filip spał do 10:40, a Lila do 9, potem jeszcze zajęła się nią siostra tżta więc i my się nawet wyspaliśmy

W niedzielę poprawiny w ogrodzie -grill, ognisko, gitara, karaoke itp, więc bylo super.
Ogólnie wszyscy baaardzo zadowoleni, fotki Wam pokaże jak zgram od szwagra z aparatu.
super! To czekamy na fotki
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Ja po porodzie schowałam swoją, jak nie mogłam nosić i tak ją schowałam, że do dzisiaj nie znalazłam.
to Ci się udało skutecznie schować
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A tu dowody
wow!!!
Cytat:
Napisane przez BABONIK Pokaż wiadomość
... Normalnie nie mam już siły



TŻ wczoraj przyjechał do domu, co prawda na troszkę tylko bo niedługo jedzie znowu do pracy, ale dobre i to.
Moje dziecko postanowiło wykorzystać to, że tata jest w domu, i od 1 w nocy próbował TŻa zmusić do zabawy dopiero o 3.30 dał się przekonać że jednak jest noc i trzeba iść spać dalej
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 07:13   #1089
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
heja - wpadam wreszcie do Was na chwilę

i sie pochwalę zdjęciami
Widzę, że prezent się spodobał A Jula Super.
Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
żartujesz, z MOIM bratem?? jakim cudem się z nim skontaktowałaś? i że tak zapytam, w jakim celu?
Było już go tak nie przyciskać!! Fajny chłopak z niego-nie wiedziałam wtedy co zrobić, bo trochę mi się go szkoda zrobiło. On chciał Ci zrobić niespodziankę i kupić coś od siebie-no super masz brata POZDRÓW GO
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Hejka

Zanim ponadrabiam to pochwalę się, że na 9 miesięcznicę Tymuś zrobił sobie i nam cudowny prezent i nauczył sie wstawać Od kilku dni próbował, ale się chwiał i ciężko mu szło, a dziś staje samodzielnie i pewnie przy czym tylko się da I potrafi ustać kilka minut
No Tymuś klaski:
Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hej mamuśki

melduję się ze żyję, wracamy do normalności po ślubie, weselu, poprawinach i poprawinach poprawin
Dziś jeszcze byliśmy na basenie żeby się zregenerować po tych zwariowanych dniach.

Wesele było super! Wszystko się udało, no....... może poza naszą obecnością na ślubie, bo dzieciaki dały nam posiedzieć w ławce całe 5 minut a potem musieliśmy wyjśc z kościoła

Za to wesele było świetne, najpierw byliśmy z dzieciakami, Filip i Lila nie mogli zejśc z parkietu
Padli ok 22 wiec ich zanieślismy do domu, położyliśmy do łózek i wróciliśmy się bawić
Balowaliśmy do jakiejś 5 rano, a impreza trwała jeszcze w najlepsze...

Na drugi dzień Filip spał do 10:40, a Lila do 9, potem jeszcze zajęła się nią siostra tżta więc i my się nawet wyspaliśmy

W niedzielę poprawiny w ogrodzie -grill, ognisko, gitara, karaoke itp, więc bylo super.
Ogólnie wszyscy baaardzo zadowoleni, fotki Wam pokaże jak zgram od szwagra z aparatu.


Ponadrabiałam Was na szybko, ale przepraszam że już się nie odniosę
To super, że się wszystko udało!!! Myślałam o Tobie jak tam się bawisz na weselu Czekam na foty




HEJ!!!
Kolejny słoneczny dzień
Byłam wczoraj u tego endo i nawet NIKOGO nie było w kolejce ostatnio czekałam 2h... Wszystko ok-przeanalizował całą moją historię choroby i stwierdzil, ze dziecko nie będzie miało chorej tarczycy po mamusi-pytałam go o to. Kolejna wizyta za miesiąc....

Kupiłam sobie wczoraj tę torebkę o której pisałam i jestem z niej bardzo zadowolona

Ze złych rzeczy to taka, że Julcia wczoraj nabiła sobie guza-ogromna sina krecha była na czółku, dzisiaj jest maly siniaczek i dwie czerwone kreski. A stało się tak dlatego, że jak pojechałam do lekarza, to P. uśpil Julcię i położył u nas w sypialni na łóżku(zawsze tak robił), a jak wróciłam, to pojechał do warsztatu, a ja coś tam robiłam w kuchni i usłyszałam huk powinnam odrazu odłożyć ja do łóżeczka, albo siedzieć przy niej !!! zła matka....


Powiedzcie mi jaki preparat stosuje się u maluchów przeciwko komarom, meszkom?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 07:34   #1090
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

cześć dziewczyny!

(matko, ale mi się tłuką za oknami, remontują tyły bloku...)

Igor dosypia z nocy, wczoraj mieliśmy cały dzień na polu, uwielbiam taką pogodę, jak tylko małe wstanie to idziemy w świat.

Aniu no to chociaż przez chwilę nacieszysz się mężem i naładujesz akumulatory małżeńskie

(muszę zamknąć okno, bo huk jednak nieziemski)

you czekam na fociaki

Chciałam s ściągnąć kod z rossa na krem z babydreama i pisze brak połącznia z bazą kuponów jednorazowych. To znak, że już nie ma kuponów?

Brumku fajnie wygląda taki pyrtek jak stoi, nie?

W ogóle świetne zdjęcia- zuzka z falą na głowi, hania z gustawem w tle. Cudne
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 07:39   #1091
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość


TŻ wczoraj przyjechał do domu, co prawda na troszkę tylko bo niedługo jedzie znowu do pracy, ale dobre i to.
Moje dziecko postanowiło wykorzystać to, że tata jest w domu, i od 1 w nocy próbował TŻa zmusić do zabawy dopiero o 3.30 dał się przekonać że jednak jest noc i trzeba iść spać dalej
Fajnie, że masz męża przy sobie A Adaaś-cóż, dziecko też chciało do tatusia
Swoją drogą współczuję...
Moja Julcia to od jakiś dwóch tygodni budzi się w nocy co 2-3 h, ale tylko raz je, reszta to przytulanie. A jak usnie wieczorem, to za jakieś 30-40min. i tak się obudzi-nie zasypia odrazu na te 2-3h...niewiem czemu tak się dzieje-przecież jest zdrowa...oj już sobie wkręcam...
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 07:40   #1092
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Klikam Wam. Beata, Lilii wstawcie też linki obok tych banerków, bo nie otwiera się nowa karta, a ja mam pootwierane wszystkie przez cały dzień i tak wygodnie się klika, nie trzeba szukać w postach.

Do d.upy dzisiaj jestem, mój wczorajszy nastrój poszedł dalej. Ne wyspałam się, Sara jakaś nie swoja
zrobione

__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 07:42   #1093
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
zrobione

Jak po bierzmowaniu?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 07:48   #1094
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Julka nadal boi się trawy - tzn chce dotknąć bo ciekawa ale piszczy bo się jej boi - jakby ją parzyła - i liscie na gałązkach też są bee [COLOR=Silver]
moja niestety zjada trawe i liscie, jednym sie prawie zadławiła rpzedwczoraj poza tym nie lubi gołymi kolanami po trawie chodzic i czworakuje
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 07:57   #1095
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Było już go tak nie przyciskać!! Fajny chłopak z niego-nie wiedziałam wtedy co zrobić, bo trochę mi się go szkoda zrobiło. On chciał Ci zrobić niespodziankę i kupić coś od siebie-no super masz brata POZDRÓW GO

Wszystko ok-przeanalizował całą moją historię choroby i stwierdzil, ze dziecko nie będzie miało chorej tarczycy po mamusi-pytałam go o to. Kolejna wizyta za miesiąc....

Ze złych rzeczy to taka, że Julcia wczoraj nabiła sobie guza-ogromna sina krecha była na czółku, dzisiaj jest maly siniaczek i dwie czerwone kreski. A stało się tak dlatego, że jak pojechałam do lekarza, to P. uśpil Julcię i położył u nas w sypialni na łóżku(zawsze tak robił), a jak wróciłam, to pojechał do warsztatu, a ja coś tam robiłam w kuchni i usłyszałam huk powinnam odrazu odłożyć ja do łóżeczka, albo siedzieć przy niej !!! zła matka....


Powiedzcie mi jaki preparat stosuje się u maluchów przeciwko komarom, meszkom?
o właśnie tak było

super że u endo wszystko ok.

a co do guza - zdarza się nawet najlepszym - Jeszcze niejeden guz bedzie przypuszczam.. dziecka nie da się wychować bez takich małych wypadków.

a co do preparatu to podpinam się pod pytanie, nie mam nic jeszcze a nie wiem które można stosować u tak małych dzieci.

a te anty-komarowe preparaty do gniazdek można stosować przy dziecku? bo to jednak jakaś substancja się ulatnia, i nie wiem czy to nie jest szkodliwe....?
jak była małlutka w zeszłym roku w wakacje to nie używałam tego raida do gniazdka bo się bałam, packą walczyłam z komarami i teraz mam na ścianach kilka pamiątek po tym niestety...

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!

Aniu no to chociaż przez chwilę nacieszysz się mężem i naładujesz akumulatory małżeńskie

Chciałam s ściągnąć kod z rossa na krem z babydreama i pisze brak połącznia z bazą kuponów jednorazowych. To znak, że już nie ma kuponów?
bardzo spodobało mi się określenie
naładować małżeńskie akumulatory - musze tż towi ten temat zapodac

a co do kodów, sprawdzałam, mam tak samo - ale wczesniej jak kody się skończyły to pisało że limit kodów został wyczerpany więc nie wiem co to teraz oznacza. Ja mam ten krem z rossa juz - kiedyś tam w promocji za 9.90 kupiłam


Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Moja Julcia to od jakiś dwóch tygodni budzi się w nocy co 2-3 h, ale tylko raz je, reszta to przytulanie. A jak usnie wieczorem, to za jakieś 30-40min. i tak się obudzi-nie zasypia odrazu na te 2-3h...niewiem czemu tak się dzieje-przecież jest zdrowa...oj już sobie wkręcam...
moja tak ma co noc od kilku miesięcy pociesze Cię - pobudki co max 3 godziny to u nas norma

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Jak po bierzmowaniu?
a dobrze - wieczorem jak wrócili to sobie posiedzieliśmy, zjedliśmy ciasto i było bardzo przyjemnie.

jeden kolega brata z wrażenia zemdlał w kościele i go wynosili
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2012-05-23 o 07:58
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 07:59   #1096
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
moja tak ma co noc od kilku miesięcy pociesze Cię - pobudki co max 3 godziny to norma

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------


a dobrze - wieczorem jak wrócili to sobie posiedzieliśmy, zjedliśmy ciasto i było bardzo przyjemnie.

jeden kolega brata z wrażenia zemdlał w kościele i go wynosili
a wiesz, że mnie pocieszyłaś

O matko, ale emocje, aż zemdlał

Dziewczyny dzisiaj Pieleszki Hania ma operację
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:09   #1097
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
a wiesz, że mnie pocieszyłaś

O matko, ale emocje, aż zemdlał

Dziewczyny dzisiaj Pieleszki Hania ma operację
Hania dziś rano dopiero pojechała do szpitala , mają jej zrobić badania przed operacją a sama operacja ma być chyba w piątek.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:09   #1098
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

dzisiaj? a nie mialo byc w piatek?
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:10   #1099
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
dzisiaj? a nie mialo byc w piatek?
TAK, ja cos pomieszałam...
Pisałam smsa do Pieleszki i właśnie mi odp. że w piątek operacja, a teraz jadą do szpitala i stoją w korku pod Poznaniem.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 08:14   #1100
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

to dzisiaj Hania ma operacje? o której?, będę się modliła i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość



TŻ wczoraj przyjechał do domu, co prawda na troszkę tylko bo niedługo jedzie znowu do pracy, ale dobre i to.
Moje dziecko postanowiło wykorzystać to, że tata jest w domu, i od 1 w nocy próbował TŻa zmusić do zabawy dopiero o 3.30 dał się przekonać że jednak jest noc i trzeba iść spać dalej
uuuuu się działłłłooo w nocy, jak mlody poszedł spać ,
a co za zabieg mialaś? coś z zębem?

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

Ze złych rzeczy to taka, że Julcia wczoraj nabiła sobie guza-ogromna sina krecha była na czółku, dzisiaj jest maly siniaczek i dwie czerwone kreski. A stało się tak dlatego, że jak pojechałam do lekarza, to P. uśpil Julcię i położył u nas w sypialni na łóżku(zawsze tak robił), a jak wróciłam, to pojechał do warsztatu, a ja coś tam robiłam w kuchni i usłyszałam huk powinnam odrazu odłożyć ja do łóżeczka, albo siedzieć przy niej !!! zła matka....


Powiedzcie mi jaki preparat stosuje się u maluchów przeciwko komarom, meszkom?
dobrze,że wszystko dobrze, nie jesteś zła, takie rzeczy się zdarzają, dobrze,że nic poważniejszego się nie stalo poza guzem

a co do preperatu na meszki nie pomogę bo jecze nic nie mam

brumek widac że Tymek przeszczęśliwy, ma kochających rodziców i dlatego buzia uśmiechnięta, ślicznie stoi , a Ty bardzo ładna jesteś i wyglądasz na jakieś 24 to góra

my już po śniadanku, Nati spi w huśtawce zaraz ja przeniosę do łóżeczka, Oli standardowo w przedszkolu, u nas nocka nawet może być, ja się troche wymęczyłam bo nos napchany, mam nadzieje,że szybko minie,
piękna pogoda, czekam aż Nati się obudzi i idziemy myc samochód,

a tak to ok,
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:15   #1101
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cześć!


Dziewczyny pokażecie w linkach jakie macie nakładki i pasty do zębów dla maluszków?
Najwyższy czas żebym i ja już kupiła
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:19   #1102
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

dobry!
Mój brat wczoraj siedział i do 2 w nocy klikal
Stronaczek tylko jak mąż Ci będzie klikal to nie może w tego samego ip chyba. Dziewczyny wypowiedzcie się: tz może na mnie głosować z innego kompa ale w tej samej sieci? Nie może, nie?

Oliweczko ją mam na komary antybzzz ale to jest chyba po roku.

Ps. Pamiętajcie o mnie i pomóżcie się utrzymać .
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:20   #1103
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Lili:
szczoteczka - http://www.ceneo.pl/4713117
pasta- http://www.bangla.babyonline.pl/opin...1-zabka-ziajka
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:21   #1104
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Cześć!


Dziewczyny pokażecie w linkach jakie macie nakładki i pasty do zębów dla maluszków?
Najwyższy czas żebym i ja już kupiła
ja też jeszcze nic nie mam
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:32   #1105
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Aniu no to chociaż przez chwilę nacieszysz się mężem i naładujesz akumulatory małżeńskie

podoba mi się to określenie

Kod też chciałam, może jakaś awaria bo zwykle pisało że llimit wyczerpany...


Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Fajnie, że masz męża przy sobie A Adaaś-cóż, dziecko też chciało do tatusia
Swoją drogą współczuję...
Moja Julcia to od jakiś dwóch tygodni budzi się w nocy co 2-3 h, ale tylko raz je, reszta to przytulanie. A jak usnie wieczorem, to za jakieś 30-40min. i tak się obudzi-nie zasypia odrazu na te 2-3h...niewiem czemu tak się dzieje-przecież jest zdrowa...oj już sobie wkręcam...

nic sobie nie wkręcaj, mój łobuz też tak ma czasami, regularnie po godzinie od zaśnięcia się budzi. Kilka nocy ostatnio było takich że jedyna pobudka koło 2.00 na moment, ale jak widać dzisiaj, już mu chyba przeszło

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
jeden kolega brata z wrażenia zemdlał w kościele i go wynosili
o kurczę...tak się przejął?
Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
uuuuu się działłłłooo w nocy, jak mlody poszedł spać ,
a co za zabieg mialaś? coś z zębem?

nooo

TŻ go czasem usypia "chcesz mieć rodzeństwo? To spij!!"
Nie z zębem, ząb to swoją drogą, cały czas te na nadgarstek mam, ale chyba niewiele mi pomogą...


---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

dziecię dobrało się do kremu nivea ciekawe jak go domyję, wszystko w kremie
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:38   #1106
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Jedziemy z Sarą do lekarza
Coś jej stanowczo dolega.
Nie chce jeśc zaciska buzię, smoka też ie, nurofenu jej nie mogłam podać.
Przelewa się przez ręce, płacze od rana, jest śpiąca ( śpi już 2 raz dzisiaj..), jak zjadła o północy tak d tej pory nic..i tak żałośnie płacze..
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:40   #1107
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

tak tylko przypominam sie <kliki w podpis> i apeluje by utrzymac patik i beata_1988 na liscie zwyciezców!!!!!! bo lecą.....

głowa mnie boli. kinga marudzila w nocy, co zakaszlała, to wstawała z rykiem. najgorsze ze potem ciezko jej zasnac. w noc goraco, ja nie spie dobrze w taka duchote. teraz goraco. nie wiem czy nie isc z kinga do lekarza bo ciagle kaszle... jak nic sie nie zmieni to w piatek chyba pojde...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2012-05-23 o 08:41
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:43   #1108
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
dobry!
Mój brat wczoraj siedział i do 2 w nocy klikal
Stronaczek tylko jak mąż Ci będzie klikal to nie może w tego samego ip chyba. Dziewczyny wypowiedzcie się: tz może na mnie głosować z innego kompa ale w tej samej sieci? Nie może, nie?

Oliweczko ją mam na komary antybzzz ale to jest chyba po roku.

Ps. Pamiętajcie o mnie i pomóżcie się utrzymać .

Raczej można, mi siostra klika. Mamy wspólny internet, inne IP.


Patik żeby to było nic poważnego.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:46   #1109
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Dzień dobry

I ja się witam dziś nieprzyzwoicie wczesną porą, bo moje dziecko przed chwilą - UWAGA UWAGA - wyjęło sobie dwa szczebelki i wyszło z łóżeczka Usłyszałam dźwięk skrzypiących drzwi od jego pokoju, lecę więc, patrzę, a on radośnie wyłazi z pokoju do przedpokoju
Dobrze, że wczoraj mąż obniżył łóżeczko na najniższy poziom Teraz z powrotem wsadziłam go do łóżeczka, ustawiłam kamerę i poluję na filmik z tego wyczynu Ale już mu się chyba nie chce...

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Julka nadal boi się trawy - tzn chce dotknąć bo ciekawa ale piszczy bo się jej boi - jakby ją parzyła - i liscie na gałązkach też są bee
Nie przekonała się? Tymek po kilku godzinach się przełamał i teraz (niestety) śmiga z kocyka na trawkę A listki i kwiatki to super atrakcja i uwielbia je zrywać

Cytat:
Napisane przez BABONIK Pokaż wiadomość
A ja juZ przygotowuje się na nowa porcje zabawy z dziećmi ... Normalnie nie mam już siły


Lubię jak tak codziennie wpadasz na chwilkę

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Brumek piękne stoi.


Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
1. gratulacje dla Tymka!!! Ale on pędzi, błyskawica!

2. TŻ wczoraj przyjechał do domu, co prawda na troszkę tylko bo niedługo jedzie znowu do pracy, ale dobre i to.
Moje dziecko postanowiło wykorzystać to, że tata jest w domu, i od 1 w nocy próbował TŻa zmusić do zabawy dopiero o 3.30 dał się przekonać że jednak jest noc i trzeba iść spać dalej
1.
2. Też chce się tatą nacieszyć
A tekst tża o rodzeństwie - boski

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
1. No Tymuś

2. Byłam wczoraj u tego endo i nawet NIKOGO nie było w kolejce ostatnio czekałam 2h... Wszystko ok-przeanalizował całą moją historię choroby i stwierdzil, ze dziecko nie będzie miało chorej tarczycy po mamusi-pytałam go o to. Kolejna wizyta za miesiąc....

3. Ze złych rzeczy to taka, że Julcia wczoraj nabiła sobie guza-ogromna sina krecha była na czółku, dzisiaj jest maly siniaczek i dwie czerwone kreski. A stało się tak dlatego, że jak pojechałam do lekarza, to P. uśpil Julcię i położył u nas w sypialni na łóżku(zawsze tak robił), a jak wróciłam, to pojechał do warsztatu, a ja coś tam robiłam w kuchni i usłyszałam huk powinnam odrazu odłożyć ja do łóżeczka, albo siedzieć przy niej !!! zła matka....
1.
2. To dobrze że poszłaś i się uspokoiłaś
3. Jak zła matka Ja Ci dam takie gadanie
A dla Julci buziak w czółko Siniak szybko zejdzie!

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Brumku fajnie wygląda taki pyrtek jak stoi, nie?
Nooo
Marina, a ja kod pobrałam przed chwilą Zaraz Ci go wyślę, bo ja nie potrzebuję

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
brumek widac że Tymek przeszczęśliwy, ma kochających rodziców i dlatego buzia uśmiechnięta, ślicznie stoi , a Ty bardzo ładna jesteś i wyglądasz na jakieś 24 to góra
Dziękuję, kochana jesteś

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pokażecie w linkach jakie macie nakładki i pasty do zębów dla maluszków?
Najwyższy czas żebym i ja już kupiła
My używamy takiej: http://www.ceneo.pl/2514241
W zestawie jest i pasta i szczoteczka. Tymuś kocha "mycie" ząbków. Jak ją widzi to zaraz dzioba otwiera i jak za długo pastę nakładam, to się złości
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:47   #1110
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Jedziemy z Sarą do lekarza
Coś jej stanowczo dolega.
Nie chce jeśc zaciska buzię, smoka też ie, nurofenu jej nie mogłam podać.
Przelewa się przez ręce, płacze od rana, jest śpiąca ( śpi już 2 raz dzisiaj..), jak zjadła o północy tak d tej pory nic..i tak żałośnie płacze..
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.