Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlaska !! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 14:09   #121
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
z takimi nie wygrasz
dokładnie, nauczyłam się nie dyskutować, a już na pewno nie na poważne tematy
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Wiedziałam! No bo kto inny zachowuje się jak oszołom? Żadna partia polityczna nie ma takich dziwnych zwolenników, zazwyczaj to fani Korwina się tak zachowują
hehe dobra psychoanaliza

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Najgorsze, że kobiety mają wpisane w swój żywot poczucie winy i przejmowanie się, ale nie dziwię się, ja też bym pewnie miała okropny humor...
tzn ja nie czuję się winna, że ten baran ma takie podejście jakby on pierwszy studiował po prostu zlewam temat, tylko wkurzam się, że w ogóle muszę takich bredni słuchać.
Pieprzenie bzdetów ma zdecydowanie po ojcu

20 min to go
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:14   #122
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Blondyna a ja rozumiem wkur twojego TŻta nie po to sie idzie na studia zaoczne, zeby terminy egzaminow dawac w tygodniu przez to moje najblizsze kolezanki niestety czasem nie dostaja wolnego;/ Dlatego u nas najczesciej ludzie sie buntuja i mamy egzaminy na ost zjezdzie

A tak wgl to co teraz studiuje twoj TŻ
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:18   #123
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Blondyna a ja rozumiem wkur twojego TŻta nie po to sie idzie na studia zaoczne, zeby terminy egzaminow dawac w tygodniu przez to moje najblizsze kolezanki niestety czasem nie dostaja wolnego;/ Dlatego u nas najczesciej ludzie sie buntuja i mamy egzaminy na ost zjezdzie

A tak wgl to co teraz studiuje twoj TŻ
z jednej str. też go rozumiem,a z drugiej niestety to norma, że egzaminy są w tygodniu. Spoko - jak jego (i innych) bunt coś da, to niech się buntuje. Tylko niech później nie sapie, że ma pałę z egzaminu, bo nie przyszedł

studiuje handel
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:20   #124
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Nigdy nie byłam wielką fanka futbolu, ale na myśl o dzisiejszym meczu już czuję lekki niepokój i podniecenie. Niech ten czas szybciej leci, bo się nie mogę doczekać
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:22   #125
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
z jednej str. też go rozumiem,a z drugiej niestety to norma, że egzaminy są w tygodniu. Spoko - jak jego (i innych) bunt coś da, to niech się buntuje. Tylko niech później nie sapie, że ma pałę z egzaminu, bo nie przyszedł

studiuje handel
jeszcze egzaminy egzaminami ale jak trzeba jechac w tygodniu po wpis (nie zawsze u nas mozna przekazywac komus indeksy) to stanie w godzinnej kolejce to norma
Slyszalam, ze powoli bedzie sie odchodzic od indeksow;>
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:23   #126
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Noemi nie doceniłaś, że twój tytuł jest tytułem wątku
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:23   #127
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam wielką fanka futbolu, ale na myśl o dzisiejszym meczu już czuję lekki niepokój i podniecenie. Niech ten czas szybciej leci, bo się nie mogę doczekać

nooo
U mnie nawet psy kibicuja
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 14:27   #128
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam wielką fanka futbolu, ale na myśl o dzisiejszym meczu już czuję lekki niepokój i podniecenie. Niech ten czas szybciej leci, bo się nie mogę doczekać
hihih ja tam oglądam mecze
a dzisiejszego też nie mogę się doczekać
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
jeszcze egzaminy egzaminami ale jak trzeba jechac w tygodniu po wpis (nie zawsze u nas mozna przekazywac komus indeksy) to stanie w godzinnej kolejce to norma
Slyszalam, ze powoli bedzie sie odchodzic od indeksow;>
hehe, a co będą ludziom chipy wszczepiać?
nie no z tymi wpisami to masakra, fakt.. ja często musiałam jeździć po innych uczelniach za wykładowcą a moi znajomi raz dymali do pozka, na uniwerek żeby dostać wpis, bo facet nie raczył przyjechać

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

dobra, czas do chaty buziaki
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:29   #129
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Noemi nie doceniłaś, że twój tytuł jest tytułem wątku
to na serio moj tytul ? buahahaha nie pamietam, ze go wymyslilam
Bardziej juz na Krasko bym stawiala

No wiec, dziekuje za ten zaszczyt w podziekowaniu stawiam wszystkim http://margarytka-kulinarnie.blog.on...,ID399731108,n

(chyba sie zdjec nie da dodawac)

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
hihih ja tam oglądam mecze
a dzisiejszego też nie mogę się doczekać

hehe, a co będą ludziom chipy wszczepiać?
nie no z tymi wpisami to masakra, fakt.. ja często musiałam jeździć po innych uczelniach za wykładowcą a moi znajomi raz dymali do pozka, na uniwerek żeby dostać wpis, bo facet nie raczył przyjechać

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

dobra, czas do chaty buziaki
nie no pewnie w wersji elektronicznej na legitce


Milego popoludnia
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:37   #130
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
to na serio moj tytul ? buahahaha nie pamietam, ze go wymyslilam
Bardziej juz na Krasko bym stawiala

No wiec, dziekuje za ten zaszczyt w podziekowaniu stawiam wszystkim http://margarytka-kulinarnie.blog.on...,ID399731108,n

(chyba sie zdjec nie da dodawac)
Jadłabym
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:49   #131
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Wróciłam z warzywniaka, wydałam prawie 40zł, muszę się dowitaminizować, Moja cera wariuje, TŻ chory, musimy wziąć się za siebie Zrobiłam sałatę z pomidorami, awokado, orzechami brazylijskimi, do tego zrobiłam pyszny sos , pasowałyby jeszcze pomidory suszone, ale teraz nie możemy sobie pozwolić na takie rarytasy. Jeszcze tylko kotlety z soczewicy i pieczarek i mam obiad , a teraz zajadam czereśnie



Miki pokaż łupy
Jejku, ale zazdroszczę. U nas to owoców i warzyw prawie sie nie je, walczę z tym i walczę, ale ciężko idzie Wczoraj przez to taki zrypany humor miałam, jak mam jeść 5 posiłków dziennie, jak nic sensownego do jedzenia nie ma? No kurcze, żeby ten jeden owoc dziennie zjadać, to ani nie jest wielki koszt, ani wysiłek.. Mamy czereśnie z drzewa, ale już się przejadły ile można
Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
U mnie nawet ładnie, ale podobno ma się ochłodzić, kiedy przyjdzie prawdziwe lato?
Rano wychodziłam- zimnica, po południu słońce mi skórę przypiekło

Tż kupił dla mnie krem z flitrem na wypad w góry.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość



A ja słyszałam, że od weekendu fala upałów. Do końca tygodnia tak byle jak, chłodno i deszcz, ale w przyszłym tygodniu już ma być prawdziwy letni hardcore

Ależ dzisiaj w pracy ruch, jak na Marszałkowskiej. W ciągu ostatnich 2 miesięcy nie było tylu ludzi, ilu przyszło tylko dzisiaj Dopiero teraz mam chwilkę, żeby wejść na Wizaż
Pojadę na wakacje to przestanie byc upalnie, przynajmniej tam gdzie będę. Ja jestem kobieta przynosząca deszcz. Już parę razy tak było,że wystarczyło,ze weszłam na plażę i zaczynało lać.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
też chce takie lumpyy
i pieniądze na nie

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Wiedziałam! No bo kto inny zachowuje się jak oszołom? Żadna partia polityczna nie ma takich dziwnych zwolenników, zazwyczaj to fani Korwina się tak zachowują
no dzięki Przez pewien okres czasu trochę popierałam poglądy
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 14:52   #132
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
Jezu jak ten czas leci, pamiętam jak Soleika pisała nam dopiero o swoim maleństwie w sumie A tu juz się na świat pcha
Jeszcze niech siedzi, bo łóżeczka nie mam
Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
widzę, że Soleika już praktycznie na finishu jest lada moment powitamy małego Fabianka Soleika, będziesz rodzić naturalnie?
Póki co , ale będą mi miednicę mierzyć i jeśli okaże się, że nie dam rady to wyślą mnie na cc czego nie chcę Na usg wyszło, że ma maleńką główkę, więc liczę na to, że szybko pójdzie. Sztachnę się gazem i dam radę




Był u mnie kurier i mam większość wyprawki jeszcze czekam na drugą paczkę
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:54   #133
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Mama mi ostatnio wyskoczyła coś z dzieckiem Powiedziałam,ze chyba sama sobie je urodzi
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:57   #134
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
no dzięki Przez pewien okres czasu trochę popierałam poglądy
Wybacz to taki trochę skrót myślowy był Miałam na myśli ludzi, którzy są zapatrzeni w niego jak w obrazek, żadne argumenty do nich nie docierają, są zaślepieni i zaciekle bronią jego poglądów, jakby mieli wyprane mózgi. Jestem pewna, że Ty taka nie byłaś
Moja przyjaciółka ma znajomego, który jest jakimś sajkofanem ☠☠☠☠ina () jak mi czasami opowiada co on wygaduje, to aż wszystkie członki opadają I NIC do niego nie dociera, on wie swoje, on wie najlepiej, a reszta jest głupia, zwłaszcza kobiety. I oczywiście, tak jak znajomy Celestynki - wychodzi i się obraża.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:57   #135
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

e, wchodze na konto i mam więcej pieniędzy niż myślałam i to o 50 zł, ciekawe komu coś wiszę, albo na co to miało być ?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:59   #136
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mama mi ostatnio wyskoczyła coś z dzieckiem Powiedziałam,ze chyba sama sobie je urodzi
Jak moja mama coś przebąkuje o wnukach, to jej odpowiadam, że jak chcą wnuka to sami go sobie muszą zrobić. Bo ani u mnie, ani u brata się nie zanosi i podejrzewam, że przez najbliższe lata nic się w tej kwestii nie zmieni.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:04   #137
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

U mnie też nie, na pewno nie planowane. Tatuś się za to martwi, że się rozmnożymy z TŻ, chociaż ostatnio coś nie gada już tak często jakichś głupich tekstów.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

A Otako nie przepraszaj, wiem jacy potrafią być fani JKM
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:34   #138
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Hej, ależ jestem zła i mi przykro

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Cudeńka
Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Ja mam takiego kumpla, który za wszelką cenę chce mi udowodnić, że wege to głupota, ostatnio wmawiał mi, że czipsy są smażone na smalcu zawsze stara się mnie ośmieszyć przed znajomymi, coś mi wytyka ciągle. Najgorsze, że sam zaczyna te debilne rozmowy i jest bardzo natrętny.
A co go to obchodzi
Nie pytany o zdanie niech się nie odzywa.
Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
mój teść taki jest.. wie wszystko najlepiej i nie masz prawa mu się postawić, bo przecież jest starszy.. życie zna! rety.
Mój brat wie wszystko, od ekonomii, przez politykę aż do gotowania
Jak mu z makarony wyszedł jeden wieli kluch to: 1 przecież jest dobry, 2. nie jego wina
Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Też mam takiego kumpla mądralę, jego fana Jest doktorantem na UJ i ma się za niewiadomo kogo
Z tym UJ coś jest na rzeczy, bo niektórzy się tym tak podniecają, że im sodówka do głowy uderza. Studiowałam na innym uniwerku z kolegą. Taki zwykły normalny, może czasem dziwny, jak każdy. No i po 1 semestrze już z nami nie studiował, bo coś oblał, chyba logikę. No i studiował rok niżej. był ok, normalny. Potem po licku składał na UJ i jest na tym UJ i tak się sadzi, tak się mądrzy, że aż śmieszne. Taki mądrala i wielki znawca, elokwentny Ą i Ę, w ogóle miszczu
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam wielką fanka futbolu, ale na myśl o dzisiejszym meczu już czuję lekki niepokój i podniecenie. Niech ten czas szybciej leci, bo się nie mogę doczekać
Ja tak samo.
Dziś nocuję u siostry (a zapomniałam tel) a ona nie ma TV. Jak pogoda się nie zepsuje, to może z koleżanką wybierzemy się do strefy kibica. U nas w mieście udało się załatwić i mamy strefę kibica
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:36   #139
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
No wiec, dziekuje za ten zaszczyt w podziekowaniu stawiam wszystkim http://margarytka-kulinarnie.blog.on...,ID399731108,n

(chyba sie zdjec nie da dodawac)

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------



nie no pewnie w wersji elektronicznej na legitce


Milego popoludnia
łazaneczki właśnie zjadłam mega wielki talerz i czuję, że nie ostatni

z tym zapisywanie m na legitce to ma to sens tylko, że na części uczelni są jeszcze zwykłe legitki, a nie z chipem także jak zwykle pomysł będzie fajny, ale nie wypali
Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Jadłabym
ja zjadłam
Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Póki co , ale będą mi miednicę mierzyć i jeśli okaże się, że nie dam rady to wyślą mnie na cc czego nie chcę Na usg wyszło, że ma maleńką główkę, więc liczę na to, że szybko pójdzie. Sztachnę się gazem i dam radę
ło jezusie.. ja tam wolę CC nie czułabym się z tego powodu ani gorszą matką, ani gorszą kobietą mamy 21 wiek! warto to wziąć pod uwagę
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mama mi ostatnio wyskoczyła coś z dzieckiem Powiedziałam,ze chyba sama sobie je urodzi
no.. wiesz... to moja mi nie wyskakuje, a sama mam świadomość, że zegar tyka ;p
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
e, wchodze na konto i mam więcej pieniędzy niż myślałam i to o 50 zł, ciekawe komu coś wiszę, albo na co to miało być ?
faaajjjnieee ja przeważnie mam mniej niż myślałam

idę zrobić przysługę mojej twarzy i zmyję mejkap wyczaiłam w domu szare mydło znaczy Białego Jelenia i od 2 dni nim myję.. może to złudzenie, ale chyba mam lepszą twarz, bo ostatni to mam taki wysyp jakbym ospę miała

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Hej, ależ jestem zła i mi przykro
nawijaj
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 15:39   #140
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
ło jezusie.. ja tam wolę CC nie czułabym się z tego powodu ani gorszą matką, ani gorszą kobietą mamy 21 wiek! warto to wziąć pod uwagę
A wiesz, że po cc 24h leżysz plackiem i jesteś skazana na innych? Pielęgniarki Cię podmywają, z Ciebie leci nic nie możesz zrobić i dopiero następnego dnia wstajesz. A po sn tego samego dnia jesteś w stanie wszystko przy sobie zrobić.
Do tego poród sn jest zdrowszy dla dziecka, bo podczas przeciskania się przez kanał rodny oczyszczają mu się płuca z tych wszystkich wydzielin i wód. Nie powinno się korzystać z cc jeśli nie ma takiej potrzeby Poród siłami natury jest zdrowszy i dla kobiety i dla dziecka.

Ja bym nie chciała leżeć plackiem po cc i nie móc nic przy sobie zrobić Zresztą jak to tak do TŻ bym musiała: weź mi podmyj tyłek i zmień podpaskę

To ja już wolę pocierpieć podczas porodu, później żeby tyłek bolał niż bolący brzuch, problemy z gojeniem rany itp.
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:40   #141
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

No ja jestem w szoku. Ale to będzie więcej na wyjazd góry= mneijsze sponsorowanie przez Tż.
Blondi, ja Ci zazdroszczę,ze taka szczupła jesteś, ja to ostatnio jakaś napompowana jestem, jak balon a przemianę materii straciłam.


Ja od czwartku stosuję OCM i kurcze, skóra naprawdę wyglada lepiej, a nie mogłam sobie po @ dać z nią rady.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2012-06-12 o 15:41
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:41   #142
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
Greysów doszłam do sezonu, gdzie spadli na 11 miejsce Potem jakoś straciłam wenę. Czasem tak mam. Obejrzę na raz 5 sezonów chucka, a potem już ochota mi na taki serial przechodzi i wracam dopiero po roku czy coś...
Ja mam tak samo. Nie mam samozaparcia do seriali. Nigdy jeszcze nie obejrzałam nic do końca. Nawet Lost i Dextera. Na początku je uwielbiałam, ale tych sezonów było za dużo. I się znudziłam.
Mam nadzieje ze Once Upon A Time mi się nie znudzi. Nie mogę sie doczekać na drugą serię.

Teraz oglądam desperatki. Jestem na 4 sezonie i już zaczynam mieć dosyć. 7 i 8 już oglądałam więc niewiele mi zostało.
Cytat:
Napisane przez Mitonic Pokaż wiadomość
kochana dobrze cię rozumiem, ja nie dość że praca, to drugi etat w domu, wczoraj ugotowałam zupę kalafiorową, na drugie piersi kurczaka w sosie pieczarkowym, i dobiłam się dwiema blachami rogalików drożdżowym z marmoladą truskawkową, a najgorsze było sprzątanie mąki po małych , była wszędzie
Jesteś hardkorem.
Ja ostatnio nie mam siły ani energii, żeby zrobić sobie herbatę.
Kiedy ja zacznę normalnie funkcjonować?
Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
ładniutka, co nie?

ja wiem, że miałam dużo szczęścia zostając w pracy po stażu, ale ile ja się tu napatrzę na kumoterstwo i nepotyzm to moje szlag mnie trafia, że ja musiałam naprawdę ostro wydeptywać ścieżki, żeby tu zostać.. przeszłam przez wszystkie śmieciowe umowy i... utknęłam na mieliźnie.. a osoby przychodzące po plecach, pojawiają się znikąd i ekspresowo awansują
dziś też się wkurzyłam, bo awansują wszystkich wokół tylko nie mnie
Tak. Pamiętam z mojego urzędu.
Zbieg okoliczności, ze w całym urzędzie powtarzały się te same nazwiska. Ale oczywiście to nie rodzina tjaaa. A ludzie z obcymi nazwiskami, jak już udało im się zostać, to kwitli 10 lat na stanowisku referenta.


Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Ja mam takiego kumpla, który za wszelką cenę chce mi udowodnić, że wege to głupota, ostatnio wmawiał mi, że czipsy są smażone na smalcu zawsze stara się mnie ośmieszyć przed znajomymi, coś mi wytyka ciągle. Najgorsze, że sam zaczyna te debilne rozmowy i jest bardzo natrętny.
Tez miałam takiego znajomego. Filozof od siedmiu boleści. Miała zdanie na każdy temat. Teraz jest wykładowcą. Szczerze współczuję jego studentom. Bo drugiego takiego mądrali to ziemia nie nosi.
Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
mój teść taki jest.. wie wszystko najlepiej i nie masz prawa mu się postawić, bo przecież jest starszy.. życie zna! rety.
3/4 mojej rodziny tak się zachowuje. Dlatego ja z moją rodziną nie uderzam w dyskusje poważniejsze niż pogoda. Choć nawet o to można z nimi się pokłócić.
Tylko ja mam swoje zdanie i nie narzucam go nikomu, a za to mnie wszyscy zmuszają do swoich poglądów. Jak ja tego nienawidzę.
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mama mi ostatnio wyskoczyła coś z dzieckiem Powiedziałam,ze chyba sama sobie je urodzi
Moich koleżanek mama tak zrobiła
jedna miała 21 lat, druga 23. Do dzieci im się nie spieszyło, a mama chciała wnuka. Nie doprosiła się to sama sobie zrobiła.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:44   #143
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Kurcze, nie chce mi się już uczyć

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Chyba sobie tylko poczytam dziś, a za jakieś 45 minut pójdę spalać tłuszczyk
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:45   #144
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

dziweczyny widać różnicę? bo ja widzę tylko nieznaczną;(
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=13185
2 najnowsze zdjęcia, 2 ostatnie to sprzed ponad roku;D
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:46   #145
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Otako ja też się jaram Od rana już Nawet w piątek się tak nie stresowałam jak dzisiaj! To chyba dlatego, że dzisiejszy dzień będzie BARDZO ważny, no i wiadomo Polska-Rosja to historyczne zaszłości, do tego te bandyckie zachowania Rosjan po ostatnim meczu... Jakby jeszcze było mało emocji

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mama mi ostatnio wyskoczyła coś z dzieckiem Powiedziałam,ze chyba sama sobie je urodzi
U mnie to samo, ja to już od 2 lat słyszę -_-
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:47   #146
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Mooniek, a Ty nie chciałabyś wymienić tego olejku?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:51   #147
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Otako ja też się jaram Od rana już Nawet w piątek się tak nie stresowałam jak dzisiaj! To chyba dlatego, że dzisiejszy dzień będzie BARDZO ważny, no i wiadomo Polska-Rosja to historyczne zaszłości, do tego te bandyckie zachowania Rosjan po ostatnim meczu... Jakby jeszcze było mało emocji
Noo, dzisiejszy mecz zapowiada się bardzo ciekawie. I pomyśleć, że jeszcze kilka dni temu chciałam iść do kina w tym czasie Nigdzie nie idę, muszę to zobaczyć!
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:51   #148
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
jeszcze egzaminy egzaminami ale jak trzeba jechac w tygodniu po wpis (nie zawsze u nas mozna przekazywac komus indeksy) to stanie w godzinnej kolejce to norma
Slyszalam, ze powoli bedzie sie odchodzic od indeksow;>
Ja nie mam indeksu
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:51   #149
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
A wiesz, że po cc 24h leżysz plackiem i jesteś skazana na innych? Pielęgniarki Cię podmywają, z Ciebie leci nic nie możesz zrobić i dopiero następnego dnia wstajesz. A po sn tego samego dnia jesteś w stanie wszystko przy sobie zrobić.
Do tego poród sn jest zdrowszy dla dziecka, bo podczas przeciskania się przez kanał rodny oczyszczają mu się płuca z tych wszystkich wydzielin i wód. Nie powinno się korzystać z cc jeśli nie ma takiej potrzeby Poród siłami natury jest zdrowszy i dla kobiety i dla dziecka.

Ja bym nie chciała leżeć plackiem po cc i nie móc nic przy sobie zrobić Zresztą jak to tak do TŻ bym musiała: weź mi podmyj tyłek i zmień podpaskę

To ja już wolę pocierpieć podczas porodu, później żeby tyłek bolał niż bolący brzuch, problemy z gojeniem rany itp.

Cesarka to bardzo poważna sprawa. Dużo bardziej niebezpieczna niz naturalny poród.
Do tego co napisałaś dodam jeszcze, ze podczas cesarki nie następują jakieś tam zmiany chemiczne w mózgu , które są niezbędne do nawiązania odpowiedniej więzi z dzieckiem. Matki po cesarce są bardziej narażone na depresję poporodowa i niezaakceptowanie dziecka. Po cesarce poprostu częsciej nie budzi się instynkt macierzyński.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:52   #150
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Ja mimo że nei studiuję mam. Dobry,zeby się babciom chwalić
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.